Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 21:28   #121
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

taaa racja... zawsze mam wrazenie ze jak jade z pewnymi konkretymi osobami na zakuoy to dziwnym trafem rzeczy w ktorych dobrze wyglądam są okropne a te, które są na mnie beznadziejne to "o rany kupuj kupuj wygladasz bosko".... na zakupy chdoze sama:P
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 21:40   #122
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
taaa racja... zawsze mam wrazenie ze jak jade z pewnymi konkretymi osobami na zakuoy to dziwnym trafem rzeczy w ktorych dobrze wyglądam są okropne a te, które są na mnie beznadziejne to "o rany kupuj kupuj wygladasz bosko".... na zakupy chdoze sama:P
To można się kolegować z kimś takim? Jeśli zazdrości nawet zwykłych szmatek to co dopiero w poważniejszych sprawach?? Powątpiewałabym czy aby można komuś takiemu zaufać.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 07:47   #123
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Piszecie o różowo -solaryjnych 15-stkach, moherach, babcinych beretach, nastkach kopiujących ten sam styl? A czy to przypdakiem nie jest wyśmiewanie się z kogoś i interesowanie się w co on się ubiera ?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:21   #124
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Piszecie o różowo -solaryjnych 15-stkach, moherach, babcinych beretach, nastkach kopiujących ten sam styl? A czy to przypdakiem nie jest wyśmiewanie się z kogoś i interesowanie się w co on się ubiera ?
Hehe, powiem dziecinnie: ONI ZACZĘLI PIEEERWSIIII...........:p :
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:49   #125
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Red face Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Piszecie o różowo -solaryjnych 15-stkach, moherach, babcinych beretach, nastkach kopiujących ten sam styl? A czy to przypdakiem nie jest wyśmiewanie się z kogoś i interesowanie się w co on się ubiera ?
Dokładnie.... tak samo sobie pomyślałam.....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 20:50   #126
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
To można się kolegować z kimś takim? Jeśli zazdrości nawet zwykłych szmatek to co dopiero w poważniejszych sprawach?? Powątpiewałabym czy aby można komuś takiemu zaufać.
Nie są to moi przyjaciele. Są to osoby które znam ale nie koniecznie darze je wielkim uczuciem i zaufaniem
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 20:51   #127
martusieńka
Raczkowanie
 
Avatar martusieńka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 263
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Piszecie o różowo -solaryjnych 15-stkach, moherach, babcinych beretach, nastkach kopiujących ten sam styl? A czy to przypdakiem nie jest wyśmiewanie się z kogoś i interesowanie się w co on się ubiera ?
no cóż jak mnie coś w oczy kole to zwracam na to uwage ;] a jesli chodzi o solaryjne 15-stki tego stylem nazwac nie można, bo brzuchy (często zwały tłuszczu) na wierzchu to jest jedynie oznaka ewidentnego braku gustu.

Jesli chodzi o mnie to nie podążam ślepo za modą, wybieram coś dla siebie. Np. jesli chodzi o obecne kolekcje napewno nei kupie skórzanej kórtki, ani niczego w panterke. Jeśli coś mi sie podoba to nosze to nawet jeśli było modne pare sezonów temu. Po mału kształtuje swón własny styl. To, że ludzie patrzą sie na mnie na ulicy zupełnie mi nie przeszkadza, powiedziałbym że nawet w pewien sposób schlebia. Ciesze sie, że nie jestem szara. Co do krytyki to potrafie ją przyjąć, jeśli pada z ust odpowiedniej osoby. Resztą sie nie przejmuje, bo lustro w domu posiadam i potrafie zrobić z niego użytek
martusieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 20:54   #128
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Nie powiem odkad czytam ten wątek to widzę, że zdarza wam sie szufladkować inne osoby. Ale takie są kobiety Mi też się zdarza wytrzeszczyć na przesadnie ubrane dziewczyny w moim wieku oczy... Raz nawet nie wyrabiałam ze śmiechu i musiałam wyjść ze sklepu, aby tej dziewczyny nie obrazić. Zaznacze, że to nie były różnice w modzie tylko TOTALNE bezguście.

Niestety poznamy pare osób o "głupim" charakterze i odrazu w myślach układa nam się taki schemat Nie bierzemy pod uwagę, że złośliwa koleżanka powiedziała jakiejś dziewczynie żeby poszła na wiecej minut na solare to ładniej się opali (a raczej spali), może ktoś eksperymentje ze stylem i głupio mu wyszło, a nastki kopiujące styl to ja Nie przywiązuję wagi do ubioru, bo ubiór mi nic nie da jak nie będę fajna z charakteru. Tak se ide dwa razy w miesiącu na giełde i kupuje jakiś ciuch by nie chodzić ciągle w tych samych
Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:25   #129
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
taaa, ja nie calkiem rozumiem! wole wygladac niemodnie niz supermodnie czyli jak w koszuli nocnej mojej babci i jej kapciach, przyodziewac jakies wory pokutne do legginsow i wyzej wspomnianych kapci, przepasywac to szerokim zlotym paskiem hitem szmateksow sprzed 10 lat, maksymalnie zakrywac figure i skracac optycznie nogi o polowe. no bez jaj.
polać!
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:58   #130
martusieńka
Raczkowanie
 
Avatar martusieńka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 263
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

www.hel-looks.com propnuje spojrzeć.. bardzo chciałbym żeby u nas ludzie mieli odwage sie tak ubierac, mimo ze nie wszytskie te kombinacje mi sie podobaja [; ludzie boją sie wyróżniać niestety [; na zachodzie nikt na takei ekstrawagancje nei zwraca uwagi bo to norma.
martusieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:10   #131
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Hehe, kontynuując wątek, napiszę, że koleżanka wypomniała mi mój wiek, że nie mam już 18 lat jak zobaczyła moje dodatki. Ale mnie się one podobają, dobrze się w nich czuję, po co było mi psuć nastrój?
Sama, o wiele młodsza ode mnie stwierdziła, że również nie założy tego...
Bo za odważne... Bądź tu mądry
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 23:55   #132
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
Wiesz, ja robię tak samo, ale jednak czasami wrażliwość nie ejst zaletą tylko wadą dla posiadacza i jakiś laik skomentuje Cię i już masz przez cły dzień niesmak. Ja akurat jestem narażona na to bardzo, gdyż uwielbiam i jaskrawe kolory i też przeróżne nowości - jak tylko mi się podobają, od razu muszę to mieć. Np z tą czapką z Terrranovej. Jest z najnowszej kolekcji i dziś słyszę od znajomego: Czy należę do grupy jeźdźców czy jakoś tak, bo takie czapki podobno noszą jockeje A to, ze sam był w jakimś takim babcinym berecie, to tak na marginesie i jest ok.
Piszcie, piszcie, może moja złość pzremieni się w litość do takich dzikich ludzi....
moda zatacza koło...ja miałam dżokejk,e, i połowa dziewczyn w klasie, w jakim,ś 1992 roku. Ale to był hit!!!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:08   #133
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

bardzo nie podoba mi się szufladkowanie ludzi na podstawie ich ubrań,
okropne jest przede wszystkim wywyższanie się niektórych ORYGINALNYCH -bo one są lepsze,bo nie noszą jak 95% dziewczyn balerinek i rurek itp bo one wyglądają inaczej niż wszyscy (i co z tego?)brrrr

co złego jest w braniu pomysłów z pism,czy wybiegów,zreszta takie rzeczy są teraz w sklepach,sama byłam ostatnio na zakupach,wkurzyłam się bardzo bo krój spodni którego szukałam jest teraz mało popularny i nigdzie go nie znalazłam,

poza tym odpowiedzcie mi szczerze-czy naprawdę myślicie,że dużo jest ludzi,którzy zmuszaja się do noszenia ubrań,które im się nie podobaja I noszą je,bo są po prostu MODNE <?>
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:19   #134
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość

poza tym odpowiedzcie mi szczerze-czy naprawdę myślicie,że dużo jest ludzi,którzy zmuszaja się do noszenia ubrań,które im się nie podobaja I noszą je,bo są po prostu MODNE <?>
Nie wiem czy dużo, nie da się tego ocenić. Ale na pewno sa tacy ludzie.
Mnie bardziej zastanawia dlaczego niektórym coś się zaczyna podobać dopiero wtedy kiedy staje się to modne... Wcześniej było "be" a teraz jest "cacy". To mnie zastanawia . I ciekawa jestem na jakiej zasadzie działa ten mechanizm
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:34   #135
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dużo, nie da się tego ocenić. Ale na pewno sa tacy ludzie.
Mnie bardziej zastanawia dlaczego niektórym coś się zaczyna podobać dopiero wtedy kiedy staje się to modne... Wcześniej było "be" a teraz jest "cacy". To mnie zastanawia . I ciekawa jestem na jakiej zasadzie działa ten mechanizm
Hmm moze zobacza dany ciuch na kims, w innym zestawieniu. Czasem pare szczegolow moze przesadzic o tym, czy dana rzecz nam sie podoba.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:49   #136
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hmm moze zobacza dany ciuch na kims, w innym zestawieniu. Czasem pare szczegolow moze przesadzic o tym, czy dana rzecz nam sie podoba.
Możliwe.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 17:56   #137
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

jak to mawiaja niektórzy-tylko krowa nie zmienia zdania
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 10:27   #138
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Mnie szokuje jak dziewczyny potrafią oszaleć na punkcie jakiejś rzeczy. Teraz na przykład na forum jest szaleństwo za jakąś torbą w groszki (bez urazy miłośniczki groszków). Jaka radocha jest z posiadania rzeczy którą po kilku dniach ma już połowa wizażanek? No i nie jestem pewna właśnie czy tym osobom ta torba się podoba dlatego że jest ładna (a moim zdaniem nic w niej nie ma niesamowitego, krawcowa mogłabytaką uszyć za parę złotych) czy też podoba się bo jakaś wizażanka, która może jest na modowym uznawana za modną,( nie wiem, nie zagłębiałam się w temat), postanowiła ją sobie kupić.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 11:04   #139
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Hmm a moze po prostu polowa wizazanek ma podobny gust? Czesto sie tak zdarzy, ze jedna cos wypatrzy a pozniej kilka dziewczyn kupuje to samo. Mnie to nie razi, zwlaszcza ze mieszkamy w innych miastach i nie bedzie ryzyka, zenagle sie we 4 spotkamy z ta sama torebka
Co do wspomnianej toby w groszki to ten szal spowodowany jest m.in. cena. Za 14.90 zadna krawcowa by mi tego nie uszyla. Nie mowiac o materiale.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 11:10   #140
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

czyli wszystko co tanie bierzemy na huraaaa!
myślę że i tak połowa zakupionych torebek będzie leżała nieużywana w szafie, poprawi raczej samopoczucie zaraz po jej zakupie
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 12:07   #141
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

To kwestia gustu. Mnie się ta torebka bardzo podoba. Gdyby kosztowała 50 zł nie skusiłabym się... Ale za 15? Jak dla mnie cena rewelacja, a torebka przyda się na plaże, piknik czy na basen.
No i ja akurat lubię groszki, od dawna

P.S. Ta torebka jest w dwóch wzorach i oba się cieszą powodzeniem....
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 23:34   #142
Dorothy_9397
Przyczajenie
 
Avatar Dorothy_9397
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

oh dear!!!jak widze takie zachowanie to jade po takich bez krępacji...
niecierpie ludzi,którzy nie potrafią pochwalić kogoś kto lepiej od nich wygląda,mnie niestać na cały ogrom i mase rzeczy,ale nie zdarzyło mi się wyśmiewać i krytykować kogoś za coś takiego bo on może a ja nie...radze te ich uwagi brac na klate i już
__________________
W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.
...Oscar Wilde...
Dorothy_9397 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 00:43   #143
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Ja tam myślę, że rzeczywiście zanim nie zaczęłam wchodzić na forum modowe to nie do pomyslenia było dla mnie kupić sobie rurki. Ale tak jak Ines zadawała pytanie... Po prostu zobaczyłam je na kimś, kto umie je świetnie zestawić z czymś, zauważyłam jak świetnie podkreślają figurę i naprawde je teraz doceniam. Na razie kupiłam rurki, ale planuję kupić skinny i będę absolutnie JEDYNĄ osobą w mojej okolicy, która będzie je nosić... Naprawdę małe miasteczka są zacofane, tutaj krolują dzwony
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 14:52   #144
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

a ja nie zauważyłam, żeby ktoś wyśmiewał się z kogoś bo ten ubiera się modnie. ja się modnie nie ubieram - mam inny styl niż obecnie lansowany - ale znam dużo modnie ubierających się osób i nikt na nich nie "najeżdża" ani nie taksuje wzrokiem bo są inaczej ubrani. a moje miasto nie jest wcale takie duże - około 100 tysięcy mieszkańców

chyba, że ktoś ubierze babciną koszulkę i do tego legginsy czy coś w ten deseń. wtedy może spotkać się z niezrozumieniem - a nawet ze śmiechem, no i to jest dla mnie oczywiste
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:36   #145
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

odświeżam bo fajny wątek
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:11   #146
Karolciavp
Raczkowanie
 
Avatar Karolciavp
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 441
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

nie raz nie dwa mi sie zdarzyło ze ktos wysmiewał to w co jestem ubrana mimo iz bylo to modne i mi sie bardzo podobało ale nie przeszkadzaja mi tego typu uwagi.

nie rozumiem tego jednego ze jesli ktos jest modnie ubrany to zaraz z tego szydzą i wysmiewaja ale jak tos ubiera sie na stadionie w zwykły sweter i bluzke to nikt nic nie powie.
__________________
zapuszczam włoski rośnijcie
Karolciavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:32   #147
justynka.ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 326
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

mi jeszcze nikt w oczy nie wysmial ciucha jaki mialam na sobie, ale dziwne spojrzenia zdarzaja sie , nawet czesto niektorzy ludzie ida ida i wlepiaja gały w moje buty np. hehe

ale tez staram si eto olewac, w koncu to mnie ma sie podobac
justynka.ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 17:58   #148
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

oo taak! Wiele razy słyszałam za plecami uszczypliwe komantarze, ale przyzna, że wiele osób które je wypowiadały to nastolatki. Kobiety w wieku miedzy 20-30 są bardzij tolerancyje- przynajmniej mnie się tak wydaje.
Moje otoczenie wręcz nie znosi butów Emu, których ja mam kolekcje ;D
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:14   #149
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

http://www.hel-looks.com/?p=image/ar...2/20080130_01/
o a tutaj widzę firmę Marimekko, do której w kolejnej kolekcji nawiąże H&M. fajnie
co do topicu-> ja np. często słyszę pytania (a może słyszałam, bo na 4 roku studiów to już chyba większość ludzi wyrasta z głupawych uwag) dlaczego ciąglę noszę czarne, długie, hinduskie spódnice...? poza tym, że oczywiście każda z tych spódnic jest zupełnie inna (ale widocznie dla zwykłego zjadacza chleba są one identyczne...), to w dodatku nosze także trzy inne kolory, fakt, że rzadziej, ale nie jest to już odnotowywane przez "obserwatorów". Poza tym zdarza mi się wyjśc na ulicę ubrana jak, że tak to nazwę, "XXIwieczna" hippiska, albo znowuż to jak gotka...no którko mówiąc, od babć, przez pracownice "banków" po dziewczyny ubrane w rurki i longi- zwracam na siebie ich uwagę... zdążyłam sie już nauczyć wytrzymywać dokładne studiowanie mojego wyglądu, ale było i jest czasami ciężko.. pamiętam jak kiedyś(2,3 klasie LO) spodnie z ciemnego, zielonego sztruksu rozcięłam wzdłuż zewnętrznego szwu i spięłam nogawkę agrafkami od dołu do góry-> jeny!!!!! jaką robiłam furorę! ludzie chyba mieli o czym myśleć przez 30 minut
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:35   #150
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Jesteś modna - ktoś tego nie zrozumie ;)

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
http://www.hel-looks.com/?p=image/ar...2/20080130_01/
o a tutaj widzę firmę Marimekko, do której w kolejnej kolekcji nawiąże H&M. fajnie
co do topicu-> ja np. często słyszę pytania (a może słyszałam, bo na 4 roku studiów to już chyba większość ludzi wyrasta z głupawych uwag) dlaczego ciąglę noszę czarne, długie, hinduskie spódnice...? poza tym, że oczywiście każda z tych spódnic jest zupełnie inna (ale widocznie dla zwykłego zjadacza chleba są one identyczne...), to w dodatku nosze także trzy inne kolory, fakt, że rzadziej, ale nie jest to już odnotowywane przez "obserwatorów". Poza tym zdarza mi się wyjśc na ulicę ubrana jak, że tak to nazwę, "XXIwieczna" hippiska, albo znowuż to jak gotka...no którko mówiąc, od babć, przez pracownice "banków" po dziewczyny ubrane w rurki i longi- zwracam na siebie ich uwagę... zdążyłam sie już nauczyć wytrzymywać dokładne studiowanie mojego wyglądu, ale było i jest czasami ciężko.. pamiętam jak kiedyś(2,3 klasie LO) spodnie z ciemnego, zielonego sztruksu rozcięłam wzdłuż zewnętrznego szwu i spięłam nogawkę agrafkami od dołu do góry-> jeny!!!!! jaką robiłam furorę! ludzie chyba mieli o czym myśleć przez 30 minut
wyobrażam sobie jak ich to zdziwilo
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.