maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 15:42   #2431
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

jest bo mam wlasnie taki...

kurcze to chyba jednak nie bede przedobrzac:p
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:51   #2432
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
jest bo mam wlasnie taki...

kurcze to chyba jednak nie bede przedobrzac:p
Masz ten zielony Wax, do skóry wrazliwej?? Sprawdź w składzie czy zawiera SLS, proszę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:55   #2433
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

JA nie wiem co robie zle ale mi ten cały wax nic nie pomaga a nawet przeciwnie włosy mam tłute jakbym wylała całą butelkę oleju na włosy !! Ogólnie moje kumpelki prostuja włosy i je farbuja i nie uzywaja odzywek a ja ani nie prostuję ani nie farbuję a uzywam odzywki i tak mam brzydkie włosy . Chciałabym miec ładne i długie włosy a mam iste siano Ja juz naprawdę nie wiem co mam z nimi robic !!
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:58   #2434
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Jeśli w zielonym Waxie też jest SLS to chyba kupię sobie krem z placenty firmy Kallos, podobno też bardzo dobry. Boję się znowu kupić Wax, wydać 25 złotych, jeśli znowu ma mi podrażnić skórę... wystarczająco podrażniają mi farby do włosów, z których nie mogę zrezygnować...

Cytat:
Napisane przez babciamalina125 Pokaż wiadomość
JA nie wiem co robie zle ale mi ten cały wax nic nie pomaga a nawet przeciwnie włosy mam tłute jakbym wylała całą butelkę oleju na włosy !! Ogólnie moje kumpelki prostuja włosy i je farbuja i nie uzywaja odzywek a ja ani nie prostuję ani nie farbuję a uzywam odzywki i tak mam brzydkie włosy . Chciałabym miec ładne i długie włosy a mam iste siano Ja juz naprawdę nie wiem co mam z nimi robic !!
Nie powinnas mieć tłustych włosów po Waxie, może za dużo go nakładasz albo niedokładnie spłukujesz??

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-29 o 16:49 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 17:32   #2435
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babciamalina125 Pokaż wiadomość
JA nie wiem co robie zle ale mi ten cały wax nic nie pomaga a nawet przeciwnie włosy mam tłute jakbym wylała całą butelkę oleju na włosy !! Ogólnie moje kumpelki prostuja włosy i je farbuja i nie uzywaja odzywek a ja ani nie prostuję ani nie farbuję a uzywam odzywki i tak mam brzydkie włosy . Chciałabym miec ładne i długie włosy a mam iste siano Ja juz naprawdę nie wiem co mam z nimi robic !!

ja mam doslownie to samo.
konczy mi sie sloiczen waxu.....i chyba nie kupie nastepnego.
strasznie obciaza mi wlosy!
juz nawet zastanawialam sie, czy nie sa za zdrowe na wax.. bo nie mam niby siana zadnego. Wax polecany jest do wlsow zniszczonych.
splukuje b. dokaldnie.
za duzo tez nie nakladam.. bo tylko odrobine
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 17:42   #2436
scarlet-ka
Raczkowanie
 
Avatar scarlet-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Question Dot.: WAX - wątek zbiorczy

A czy są jakieś inne waxy? Poprosiłam w aptece i nazywa się to dla suchych i zniszczonych włosów z cynamonem i henną i nie pisze na opakowaniu że są dla ciemnych czy dla jasnych?
scarlet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 17:43   #2437
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

przejrzyj pare poprzednich stron, tam jedna wizazanka wklejala fotki wszystkich rodzajów WAXa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 18:02   #2438
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
ja mam doslownie to samo.
konczy mi sie sloiczen waxu.....i chyba nie kupie nastepnego.
strasznie obciaza mi wlosy!
juz nawet zastanawialam sie, czy nie sa za zdrowe na wax.. bo nie mam niby siana zadnego. Wax polecany jest do wlsow zniszczonych.
splukuje b. dokaldnie.
za duzo tez nie nakladam.. bo tylko odrobine
Hmmm...Ja rowniez (pisalam juz o tym) nie widze powalajacych rezultatow, jesli chodzi o odzywienie wlosow. Faktycznie, lepiej wygladaja po zastosowaniu, ale po myciu juz nie sa takie ladne. Natomiast jedyne co moge stwierdzic, to ze wlosy faktycznie szybciej rosna i przestaly sie przetluszczac. Wlasciwie myje je codziennie tylko z przyzwyczajenia...Skad wiem, ze szybciej rosna? Wlasciwie to moze zle to okreslilam. Nie rosna jakos oszalamiajaco szybko, ale zauwazylam, ze zaczely wyrastac w miejscach, w ktorych wczesniej ich nie bylo. Mam ich zdecydowanie wiecej na czole i na skroniach. Podoba mi sie to Po dwoch opakowaniach pewnie sobie odpuszcze, chyba ze je znow czyms zniszcze, ale wiem, ze nie moge sobie na to pozwolic, wiec bede ostrozna Tyle.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:09   #2439
scarlet-ka
Raczkowanie
 
Avatar scarlet-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Dziekuje bardzo, jestem na forum dopiero drugi raz. Okazało się, że muszę mieć WAX zielony.
scarlet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:48   #2440
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Karla_92 Wiem heh ale lepiej pisac o waxie niz patrzec na to jak sie klucą

Edytowane przez cola16
Czas edycji: 2007-11-29 o 18:49 Powód: ...
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:06   #2441
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Jest fajna opcja na forum. jesli Ja szukam odpowiedzi na jakies pytania w konkretnym watku to na gorze jest opcja przeszukaj wątek, dopiero jak nie znajde to pytam.
Co do waxa na kazdego działa inaczej ja stosuje mc ten brazowy zagraniczny i jestem BARDZO ZADOWOLONA !
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 20:15   #2442
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Masz ten zielony Wax, do skóry wrazliwej?? Sprawdź w składzie czy zawiera SLS, proszę

zawiera;/ Ale ponoć w polskim waxie nie ma SLS... chociarz u mnie nigdy posliego nie widziałam...;/ no ale poki co ja jestem zadowolona używam od niedawna i mi poprawia moje zniszczone doszczętnie kłaki;p powoli cos zaczynam z nich miec a co bedzie dalej .. zobaczymy;p
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:43   #2443
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Wax 480 g jest za 23 złote w aptecewsieci. Właśnie zamówiłam. Podobnie jak kilka innych tanich rzeczy.
Ostatnio kupiłam wax 240 za 20 zł... więc tu jest prawie 100% taniej...
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:43   #2444
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brzoooza88 Pokaż wiadomość
ja mam doslownie to samo.
konczy mi sie sloiczen waxu.....i chyba nie kupie nastepnego.
strasznie obciaza mi wlosy!
juz nawet zastanawialam sie, czy nie sa za zdrowe na wax.. bo nie mam niby siana zadnego. Wax polecany jest do wlsow zniszczonych.
splukuje b. dokaldnie.
za duzo tez nie nakladam.. bo tylko odrobine
wyjęłaś mi to wszystko z ust mam włosy naturalne, od dłuższego czasu nie prostuję i nie farbuję a Wax mega dokładnie spłukiwany i tak strasznie je obciąża. I pomyślałam sobie to samo - może mam za zdrowe włosy na produkty regenracyjne i dlatego Wax Wielki i Wspaniały () wcale mi nie leży

Wydaje mi się że trzeba po prostu znaleźć teraz kosmetyki dzięki którym włosy będą wyglądać fajniej i ładniej ale to bardziej zmiany "kosmetyczne" niż regeneracja. Ja znalazłam na razie lotion Seboradin niger sprawia że moja czuprynka wygląda o niebo fajniej bo podnosi sie i usztywnia - precz z falami
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:49   #2445
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Unhappy Dot.: WAX - wątek zbiorczy

a mnie czeka jutro pobudka o 4.00 (!!!) zeby na godzinke nalozyc wax, bo na 8 mam zajecia ;( makabra, ale czego nie robi sie zeby pieknym byc...
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 22:05   #2446
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 22:57   #2447
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

ja jestem po koljnej aplikacji...wlosy schna jak juz wyschna bede sie chwalic - lub nie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 14:07   #2448
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
piszecie dziewczyny, ze takie odpowiadanie co chwila na te same pytaina zasmieca forum..a czy takie bezsensowne dyskusje nie sa zasmiecaniem forum?! zaczela sie dyskusja nie na temat... nie lepiej odpowiedziec i miec spokoj?!
Mi nie chodziło o to że zaśmieca sie forum. Mialam na mysli to ze niby z jakiej racji mam komus udzielac odpowiedzi skoro tej osobie nie chce sie przeczytac nawet paru wiadomości? Jak jej sie nie chce to mi też, a to przeciez w Jej interesie leży żeby sie dowiedziec. I wole nie miec spokoju (jak to nazwałas) niż odpowiadac tak chamskim osobom jak Ona.

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
no więc co myślicie o mieszaniu waxu z olejkiem rycynowym? Jesli jesteście za to przez ile takie cos trzymacie na główce?
a np sam wax jaki czas? te 15-30min wam wystarcza czy moze na dluzej..? nie znam sie ale slyszalam ze ten SLS jest szkodliwy i nie powinien miec dluzszego kontaktu ze skórą... a jednak niektore dziewczyny pisza ze śpią z nim więc jak to jest..?
Ja bym nie mieszala bo nie wiadomo jak to moze zadziałac I o przedawkowaniu waxa też wiele razy pisalam, ze nie można trzymac za dlugo (a juz napewno nie spac!!!!) bo wlosy słabna, robia sie ciensze itp. a 30min spokojnie wystarcza

Cytat:
Napisane przez babciamalina125 Pokaż wiadomość
Ogólnie moje kumpelki prostuja włosy i je farbuja i nie uzywaja odzywek a ja ani nie prostuję ani nie farbuję a uzywam odzywki i tak mam brzydkie włosy . Chciałabym miec ładne i długie włosy a mam iste siano Ja juz naprawdę nie wiem co mam z nimi robic !!
Dokladnie mam to samo Jak widze dziewczyny które prostuja wlosy od 3lat a mimo tego maja zdrowe wlosy to aż mnie skreca. Tylko że ciekawe jak wygladaja bez wyprostowania Napewno sa bardziej znisczone bo dobra prostownica (+ jakis kosmetyk np. do prostowania) potrafi ze znisczonych wlosow zrobic naprawde cudo.

Cytat:
Napisane przez scarlet-ka Pokaż wiadomość
A czy są jakieś inne waxy? Poprosiłam w aptece i nazywa się to dla suchych i zniszczonych włosów z cynamonem i henną i nie pisze na opakowaniu że są dla ciemnych czy dla jasnych?
www.wax.pl - zagraniczny i wpisz w google 'wax l'biotica' -polski I nie ma waxa do ciemnych wlosow!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez cola16 Pokaż wiadomość
Karla_92 Wiem heh ale lepiej pisac o waxie niz patrzec na to jak sie klucą
Ja tez sie kłocilam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:33   #2449
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Ja zaczynam kolejne opakowanie Wax'a. Tym razem mam ten standardowy, w brązowym opakowaniu. Ma gorszą trochę konsystencję i inny zapach niż ten do włosów blond z rumiankiem, zobaczymy jak z działaniem, chociaż powinno być tak samo:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 11:11   #2450
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Exclamation Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Drogie Wizazanki, chcialam przypomniec zebyscie nie trzymaly waxu dluzej niz pol godziny!!!!!! Ja wlasnie sie zaczytalam z waxem na glowie i trzymalam go jakies 45 min Mam wlosy krecone i teraz jak same wyschly to mam straszne siano Wax mi mocno wysuszyl wloski podobno po dluzym czasie zaczyna sie wydzielac ten alkohol, a to wlasnie jego sprawka.

Chlip, chlip a dzisiaj wazna randka ;(
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 11:15   #2451
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki, chcialam przypomniec zebyscie nie trzymaly waxu dluzej niz pol godziny!!!!!! Ja wlasnie sie zaczytalam z waxem na glowie i trzymalam go jakies 45 min Mam wlosy krecone i teraz jak same wyschly to mam straszne siano Wax mi mocno wysuszyl wloski podobno po dluzym czasie zaczyna sie wydzielac ten alkohol, a to wlasnie jego sprawka.

Chlip, chlip a dzisiaj wazna randka ;(
Ja o tym trąbie juz od dłuższego czasu ale oczywiscie nikt mnie nie słucha... Ja też sie ostatnio zapomnialam i trzymalam az godzine, nie wiem w jaki sposób Może wyprostuj wlosy to je wygladzi i beda wygladały lepiej a potem użyj jakiegos wosku, nablyszczacza czy czegos w tym stylu ze by je troszke natłuścic.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 13:30   #2452
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

przyłaczam się do tego wątku
kiedyś użylam waxu raz czy dwa, ale wczoraj w koncu zakupilam 240g waxu zagranicznego i sobie zaaplikowalam. O efektach jeszcze nic nie moge powiedziec, ale stwierdzam, że włosy są blyszczące, gładkie, ale i puszyste. Na dalsze cuda jeszcze poczekam Zamierzam stosować wax raz w tygodniu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 13:54   #2453
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki, chcialam przypomniec zebyscie nie trzymaly waxu dluzej niz pol godziny!!!!!! Ja wlasnie sie zaczytalam z waxem na glowie i trzymalam go jakies 45 min Mam wlosy krecone i teraz jak same wyschly to mam straszne siano Wax mi mocno wysuszyl wloski podobno po dluzym czasie zaczyna sie wydzielac ten alkohol, a to wlasnie jego sprawka.

Chlip, chlip a dzisiaj wazna randka ;(
hmm...to dziwne jak na was dziala przetrzymany wax... ja go zwykle trzymam ponad pol godziny, czasem godzine i nie zauwazylam zadnych niepokojacych objawow.. powiem wiecej- po dluzszym trzymaniu moje wlosy wydaja sie lepiej wygladac i ukladac niz po krotkim...
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 17:23   #2454
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
hmm...to dziwne jak na was dziala przetrzymany wax... ja go zwykle trzymam ponad pol godziny, czasem godzine i nie zauwazylam zadnych niepokojacych objawow.. powiem wiecej- po dluzszym trzymaniu moje wlosy wydaja sie lepiej wygladac i ukladac niz po krotkim...
Ja kiedyś przetrzymałam WAX do godziny i potem nie mogłam go dobrze zmyc z włosów Musialam jeszcze raz umyc wlosy i dopiero jakos wygladaly, wiec od tamtej poty trzymalam tyle ile jest napisane.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 17:39   #2455
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja kiedyś przetrzymałam WAX do godziny i potem nie mogłam go dobrze zmyc z włosów Musialam jeszcze raz umyc wlosy i dopiero jakos wygladaly, wiec od tamtej poty trzymalam tyle ile jest napisane.
Ja tez nie zauwazylam zadnych pozytywnych objawow po trzymaniu go dluzej, dlatego trzymam tyle ile jest zalecane. Swoja droga ostatnio przetrzymalam i chyba mam odpowiedz od czego moje wlosy zrobily sie takie dziwne. Zwariowac mozna. Robie sobie miesiac przerwy od waxa i wszystkich maseczek, bo moje wlosy maja chyba dosc nawet tego.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 17:43   #2456
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja tez nie zauwazylam zadnych pozytywnych objawow po trzymaniu go dluzej, dlatego trzymam tyle ile jest zalecane. Swoja droga ostatnio przetrzymalam i chyba mam odpowiedz od czego moje wlosy zrobily sie takie dziwne. Zwariowac mozna. Robie sobie miesiac przerwy od waxa i wszystkich maseczek, bo moje wlosy maja chyba dosc nawet tego.
Ja niestety musialam zrezygnowac na jakis czas z Waxa bo mam wrazenie ze podraznil mi skore glowy i pojawil sie lupiez To pewnie przez SLS. Myslalam, zeby kupic sobie ten zielony, ale ten skladnik tez tam jest Musze wiec poszukac sobie jakiejs innej dzialajacej cuda maseczki ... Moze z placenty Kallosa?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 07:15   #2457
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki, chcialam przypomniec zebyscie nie trzymaly waxu dluzej niz pol godziny!!!!!! Ja wlasnie sie zaczytalam z waxem na glowie i trzymalam go jakies 45 min Mam wlosy krecone i teraz jak same wyschly to mam straszne siano Wax mi mocno wysuszyl wloski podobno po dluzym czasie zaczyna sie wydzielac ten alkohol, a to wlasnie jego sprawka.

Chlip, chlip a dzisiaj wazna randka ;(
A ja właśnie trzymam dłużej, tak ok. 45 min. nawet do godziny, bo jak trzymałam tyle ile jest napisane czyli 15-30 min. to miałam strasznie obciążone włosy, a mam przetłuszczające więc wyglądałam jakby mi ktoś wylał butelkę oleju na włosy, a używam waxa już dłuuuugo i do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów. I właśnie czekam dłużej żeby wytworzył się ten alkohol i przesuszył moją czuprynę. Także każda musi znaleźć metodę dobrą dla siebie.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:35   #2458
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Kochane mam do was skormne pytanko i mam nadzieje ze mi odpiszecie
otoz załaczam fote dziewczyny zebyscie zwrociły uwage na jej włosy przy szyi mam takie same mimo ze nie prostuje prostownica,e susze szuszarka czasem uzyje jakiejs odzywki i mimo wszytko mam takie same jak na tej focie
Myslicie kochane ze wax pomoze na to??Jesli tak to jaki?
Pytam bo Wy tu jestescie specjalistkami

Musiałam wkleic te foto bo mam włosy poprostu identyczne
Nawet te fale i te przy szyi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włosy.jpg (76,6 KB, 72 załadowań)
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:00   #2459
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
A ja właśnie trzymam dłużej, tak ok. 45 min. nawet do godziny, bo jak trzymałam tyle ile jest napisane czyli 15-30 min. to miałam strasznie obciążone włosy, a mam przetłuszczające więc wyglądałam jakby mi ktoś wylał butelkę oleju na włosy, a używam waxa już dłuuuugo i do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów. I właśnie czekam dłużej żeby wytworzył się ten alkohol i przesuszył moją czuprynę. Także każda musi znaleźć metodę dobrą dla siebie.
Ja tez mialam przetluszczajaca sie, tylko po kilku aplikacjach wax i trzymaniu go tyle ile jest wskazane przestaly sie przetluszczac. A obciazone czasem bywaly - no coz, wax jesli sie nie myle dziala na wewnetrzna strukture wlosa, wiec trzeba sie cieszyc regeneracja i pogodzic z drobnymi niedogodnosciami.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:15   #2460
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: WAX - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja niestety musialam zrezygnowac na jakis czas z Waxa bo mam wrazenie ze podraznil mi skore glowy i pojawil sie lupiez To pewnie przez SLS. Myslalam, zeby kupic sobie ten zielony, ale ten skladnik tez tam jest Musze wiec poszukac sobie jakiejs innej dzialajacej cuda maseczki ... Moze z placenty Kallosa?
na mojej glowie placenta nie zdzialala cudow
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.