Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 21:02   #1
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20

Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...


Powiedziałam pewnej osobie ,że nawet założe tutaj wątek,bo kłóciłam się o to bardzo długo.A ona,że nikt mi tego nie potwierdzi...
Otóż powiedzcie ,czy według was można jeśli np Wasz Tż wypiłby 1 piwo do tego redsa ,to jeśli nawet nie wiem jak namiętnie byście się z nim całowały to czy będzie można od Was wyczuć chociaż tyci tyci tego piwa? jak ktoś Wam nawet karze chuchnąć?
Achh..i skąd wydobywa się zapach.. Z żołądka czy ust samych? Bo skoro z ust to ciekawe czemu jak się myje zęby to dalej czuć..
Po prostu ja wiem,że to tak żałosne jest,ale mimo moich mocnych argumentów nic nie dało,że to taka bzdura jak ciąża pozamaciczna w kolanie,czy jak pytanie dzieci,czy przez połknięcie może być ciąża...
A wiem,że Wy umiecie dosadnie komuś przemówić,no i może wkońcu wyjdzie na moje..
Bo dla mnie to jest strasznie śmieszne...
I przepraszam,za zawracanie głowy,no ale aż mnie ciśnienie brało,jak tego słuchałam...
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:06   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

no mi sie wydaje ze wyczuje sie alkohol
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:10   #3
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

zgłupiałam po przeczytaniu tego posta.Jestem mało kumata bo nie wiem czy zrozumiałam o co pytasz
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:16   #4
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
no mi sie wydaje ze wyczuje sie alkohol
Według mnie nie,no bo reds a do tego pocałować się na pożegnanie i wracać 20 minut to jak mama karze chuchnąć no to bez przesady ,że posądzi o picie..tymbardziej,że on ma częste napady przewrażliwienia w różnych sprawach.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
zgłupiałam po przeczytaniu tego posta.Jestem mało kumata bo nie wiem czy zrozumiałam o co pytasz
ja też zgłupiałam słysząc to..
pytanie postawie jasno
"czy po wypiciu redsa jak pocałujesz kogoś to od niego będzie czuć "
kłóciłam się o to,że nie chyba z 15 minut grubo argumentując,ale NIC A NIC to nie dało Dawno takiego głupstwa nie słyszałam,tymbardziej ,że ta osoba jest bardzo inteligentna a przewrażliwiona fakt faktem jest,no ale nigdy aż czegoś takiego nie udało się palnąć...
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:17   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

myslisz ze jak pocalujesz chlopaka to wrocisz do domu mama karze chuchnac i nie bedzie czuc tak? DOBRZE ROZUMIEM?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:20   #6
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

kiedyś czytałam że zapach alkoholu podobnie jak i cebuli oraz czosnku wydobywa się z płuc więc mycie zębów raczej nie pomoże
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:23   #7
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
Powiedziałam pewnej osobie ,że nawet założe tutaj wątek,bo kłóciłam się o to bardzo długo.A ona,że nikt mi tego nie potwierdzi...
Otóż powiedzcie ,czy według was można jeśli np Wasz Tż wypiłby 1 piwo do tego redsa ,to jeśli nawet nie wiem jak namiętnie byście się z nim całowały to czy będzie można od Was wyczuć chociaż tyci tyci tego piwa? jak ktoś Wam nawet karze chuchnąć?
Achh..i skąd wydobywa się zapach.. Z żołądka czy ust samych? Bo skoro z ust to ciekawe czemu jak się myje zęby to dalej czuć..
Po prostu ja wiem,że to tak żałosne jest,ale mimo moich mocnych argumentów nic nie dało,że to taka bzdura jak ciąża pozamaciczna w kolanie,czy jak pytanie dzieci,czy przez połknięcie może być ciąża...
A wiem,że Wy umiecie dosadnie komuś przemówić,no i może wkońcu wyjdzie na moje..
Bo dla mnie to jest strasznie śmieszne...
I przepraszam,za zawracanie głowy,no ale aż mnie ciśnienie brało,jak tego słuchałam...
ciekawe ma pomysły ten Twój rozmówca
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 21:26   #8
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
myslisz ze jak pocalujesz chlopaka to wrocisz do domu mama karze chuchnac i nie bedzie czuc tak? DOBRZE ROZUMIEM?
JA WŁAŚNIE SIĘ KŁÓCIŁĄM,ŻE TO NIE MOŻLIWE!!!!!
paranoja jakaś..
i usłyszałam od tej osoby ,ze ona nie pocałuje swojej dziewczyny,bo ciekawe co ona zrobiłaby jakby miała przewrażliwioną mame która karze chuchnąć bo w piątek,przyszedł wypity...no prosze Was...Aż załosne te moje pytania,ale sama nie dam rady przemówić do rozsądku...
A cholera to daje..przecież to tak absurdalne,że dajcie spokój;/;/ i szlak mnie trafiał jak moje argumenty gó** dały..Bo wybaczcie,ale coś człowieka trafia jak słyszy takie bzdury totalne.
Ach no i Kochani: zapach wydobywa się z ust czy z żołądka...?

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
ciekawe ma pomysły ten Twój rozmówca
Ludzie ja płakałam ze śmiechu
I dziękuje za odpowiedz,że z płucx i doskonale wiem,ze umycie zębów nic nie da o mamo... Umieram tutaj
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:35   #9
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Ale to kto w końcu pije? TŻ, tak? A dziewczyna się boi, że jak on coś wypije, a ona go pocałuje to niby ten zapach przejdzie na nią? W dodatku osiądzie jej zaraz na żołądku?

Nie to faktycznie jest idiotyczne
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:40   #10
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ale to kto w końcu pije? TŻ, tak? A dziewczyna się boi, że jak on coś wypije, a ona go pocałuje to niby ten zapach przejdzie na nią? W dodatku osiądzie jej zaraz na żołądku?

Nie to faktycznie jest idiotyczne
Dziewczyna... a jej TŻ tak mówił...
I nie ,że osiądzie na żołądku,tylko skąd zapach się wydobywa...bo skoro się caluje to w usta i zapach jak matka miałaby wyczuć,to według mnie nie utrzyma się bo to nie realne,a po 2 on nie trzyma się na zębach czy dziąsłach tylko w środku ,żołądka czy czegoś tam..wkoncu jak się myje zęby czy coś to dalej czuć!!!!!!
Ale jak ktoś pocałuje to nie będzie od niego śmierdzieć..Nawet nie wiem jak by się starał..
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:41   #11
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
Powiedziałam pewnej osobie ,że nawet założe tutaj wątek,bo kłóciłam się o to bardzo długo.A ona,że nikt mi tego nie potwierdzi...
Otóż powiedzcie ,czy według was można jeśli np Wasz Tż wypiłby 1 piwo do tego redsa ,to jeśli nawet nie wiem jak namiętnie byście się z nim całowały to czy będzie można od Was wyczuć chociaż tyci tyci tego piwa? jak ktoś Wam nawet karze chuchnąć?

To jest pytanie ?

Jeśli TŻ wypije piwo Redsa i jak sie z nim będę całować, chociaż ja nie wypiję żadnego piwa... to czy będzie czuć ode mnie zapach alkoholu?

Uważam, że trochę będzie.

Zapach piwa jest dość silny, to samo z perfumami, jeśli się z kimś całujesz, to potem przez jakiś czas możesz wyczuć zapach tej osoby na sobie.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-04-05 o 21:42
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 21:46   #12
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
To jest pytanie ?

Jeśli TŻ wypije piwo Redsa i jak sie z nim będę całować, chociaż ja nie wypiję żadnego piwa... to czy będzie czuć ode mnie zapach alkoholu?

Uważam, że trochę będzie.

Zapach piwa jest dość silny, to samo z perfumami, jeśli się z kimś całujesz, to potem przez jakiś czas możesz wyczuć zapach tej osoby na sobie.
No ale z drugiej strony przecież pocałować się normalnie na pożegnanie nic nie zmieni,jeszcze ze on potem 20 minut ma na nogach wracać..i jak można powiedzieć swojej dziewczynie ,że się jej nie pocałuje ,bo napiła się piwa,a to on przyszedł w piątek wstawiony mocno i z jego winy ma przypał,a nie dość,że ona cierpi na tym ,bo musi wracać wcześniej itp to jeszcze nie pocałuje jej..chociaz ona mu potem powiedziała,że mogł powiedzieć,to by tego nie piła itp...a on swoje,że nie chciał się kłócić..
Facet ma 18 lat.
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:53   #13
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony przecież pocałować się normalnie na pożegnanie nic nie zmieni,

jeszcze ze on potem 20 minut ma na nogach wracać..

i jak można powiedzieć swojej dziewczynie ,że się jej nie pocałuje ,bo napiła się piwa,

a to on przyszedł w piątek wstawiony mocno i z jego winy ma przypał,

a nie dość,że ona cierpi na tym ,bo musi wracać wcześniej itp to jeszcze nie pocałuje jej..

chociaz ona mu potem powiedziała,że mogł powiedzieć,to by tego nie piła itp...

a on swoje,że nie chciał się kłócić..


Facet ma 18 lat.

Nie nadążam.... musiałam to podzielić bo piszesz nie wyraźnie.

Chodzi o wyczucie zapachu, czy o fakt nie pocałowania?

Może przyczyna, że chłopak nie chciał pocałować dziewczyny jest inna, a swoją drogą jeśli nie chciał się z nią całować, to może miał inny powód?

Podsumowując, jeśli jedna osoba piła alkohol (jakikolwiek) a potem całowała się z osobą, która tego alkoholu nie piła, to będzie można wyczuc lekki zapach alkoholu od tej osoby, która nie piła.

Podobnie będzie można wyczuć zapach papierosów lub perfum.... wiem z doświadczenia, jestem mamą
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:57   #14
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Nie nadążam.... musiałam to podzielić bo piszesz nie wyraźnie.

Chodzi o wyczucie zapachu, czy o fakt nie pocałowania?

Może przyczyna, że chłopak nie chciał pocałować dziewczyny jest inna, a swoją drogą jeśli nie chciał się z nią całować, to może miał inny powód?

Podsumowując, jeśli jedna osoba piła alkohol (jakikolwiek) a potem całowała się z osobą, która tego alkoholu nie piła, to będzie można wyczuc lekki zapach alkoholu od tej osoby, która nie piła.

Podobnie będzie można wyczuć zapach papierosów lub perfum.... wiem z doświadczenia, jestem mamą
Wyczucie zapachu.
Przyczyna ta tylko jest jestem pewna,bo to nie 1 sytuacja i gdy ona piła,no ale odkąd to on sobie przewalił i na tym ona cierpi to jeszcze,ona chciala sie pozegnac a on takie teksty...
Przeciez by nie piła jakby ja uprzedził,a nawet się pytała nie raz czy może się napić i czy nie będzie mu to przeszkadzać..
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:01   #15
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Padłam
Otóż ja myśle, że nikt nie wyczuje.
Zapach może i jest mocny i od kogoś kto wypił tak, ale nie od całowanego.

Inna sprawa, tylko nie umiem tego wytłumaczyć...
Jak np przytulasz sie z chłopakiem i potem idziesz i czujesz na sobie jego zapach, dla otoczenia nic nie znaczący,ale zwracasz na niego uwage i go czujesz. Tak samo czasami jest po pocałunku, że czujesz smak tej drugiej osoby. Ale tylko Ty, bo ...no nie wiem czemu

Edit: ale dym papierosowy i perfumy osadzają sie na ubraniach, czy ciele, w każdym razie powietrznie.
A nie rozumiem jak może ten zapach alkoholu przenieść się do jamy ustnej osoby całowanej z kilkoma kroplami śliny od osoby pijącej, po prostu tego nie widze.
Moja własna odpowiedź mnie rozwala...
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.


Edytowane przez Cocaine essence
Czas edycji: 2009-04-05 o 22:05
Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:05   #16
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
Wyczucie zapachu.
Przyczyna ta tylko jest jestem pewna,bo to nie 1 sytuacja i gdy ona piła,no ale odkąd to on sobie przewalił i na tym ona cierpi to jeszcze,ona chciala sie pozegnac a on takie teksty...
Przeciez by nie piła jakby ja uprzedził,a nawet się pytała nie raz czy może się napić i czy nie będzie mu to przeszkadzać..
powiedz szczezre że tu chodzi o Ciebie i Twojego TŻ

uważam,że od osoby która pocałuje osobę,która wypiła redsa nie będzie czuć
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:06   #17
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Padłam
Otóż ja myśle, że nikt nie wyczuje.
Zapach może i jest mocny i od kogoś kto wypił tak, ale nie od całowanego.

Inna sprawa, tylko nie umiem tego wytłumaczyć...
Jak np przytulasz sie z chłopakiem i potem idziesz i czujesz na sobie jego zapach, dla otoczenia nic nie znaczący,ale zwracasz na niego uwage i go czujesz. Tak samo czasami jest po pocałunku, że czujesz smak tej drugiej osoby. Ale tylko Ty, bo ...no nie wiem czemu

Moja własna odpowiedź mnie rozwala...
śle to samo..owszem papierosy to rozumiem...ale piwo? i do tego reds sun?
No prosze Was,zaraz będzie czuć alkohol po zjedzeniu jabłka,no bo podobno zawiera alkohol jak się dużo zje...
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:10   #18
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Zapewne to twój problem,a nie koleżanki. W ogóle piszesz tak,że ciężko zrozumieć.Ja odpowiem taak,wystraczy że się beknie i tak będzie się czuć piwo,nawet gdy umyje się zęby to czuć.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:16   #19
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
powiedz szczezre że tu chodzi o Ciebie i Twojego TŻ

uważam,że od osoby która pocałuje osobę,która wypiła redsa nie będzie czuć
Nie,mój TŻ też twierdził,że nie czuć..O moja koleżankę.. a wtrącić się musiałam,bo widziałam jak o taką bzdurę się sprzeczają i zaczęłam to argumentować,ale nic to nie dało,to powiedziałam,że na wizażu spytam się osób i zobaczymy czego będzie przewaga..a oni sami spytali mnie o zdanie,no to ja ze swoim upartym charakterem nie potrafiłam odpuścić..3 osoby mu mowily a on i tak swoje..mowil ,że ludzie napiszą,że możliwe,no bo wkoncu códa się zdarzają...

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Zapewne to twój problem,a nie koleżanki. W ogóle piszesz tak,że ciężko zrozumieć.Ja odpowiem taak,wystraczy że się beknie i tak będzie się czuć piwo,nawet gdy umyje się zęby to czuć.
Dokładnie zgadzam się z tym.
nie mój,no ale nie ważne możecie myśleć ,nawet że mój,akurat na tym mi nie zależy,no bo ważne,że ja wiem jak jest
Więc bez sensu spierać się i bronić,że to nie mój bo po co..Ważne były dla mnie same odpowiedzi,które mnie zadowalają
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 22:16   #20
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
Nie,mój TŻ też twierdził,że nie czuć..O moja koleżankę.. a wtrącić się musiałam,bo widziałam jak o taką bzdurę się sprzeczają i zaczęłam to argumentować,ale nic to nie dało,to powiedziałam,że na wizażu spytam się osób i zobaczymy czego będzie przewaga..a oni sami spytali mnie o zdanie,no to ja ze swoim upartym charakterem nie potrafiłam odpuścić..3 osoby mu mowily a on i tak swoje..mowil ,że ludzie napiszą,że możliwe,no bo wkoncu códa się zdarzają...
Wy to macie problemy, no ...
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:20   #21
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez HAMALIELKA Pokaż wiadomość
Wy to macie problemy, no ...
Wiem,żałosne..
No ale nie lubie jak ktoś mi coś na siłe wmawia nie słuchając moich argumentów...Bo ja niby bronie koleżanki bo się z nią zadaje i naskakuje na niego..taaa...
I chciałam pokazać ,że nie tylko ja tak uważam..i dziękuje Wam za odpowiedzi..
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:29   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Niech Ci twoi znajomi sprawdza. Jedno sie upije, a drugie bedzie calowac. Trzecie zaś sprawdzać

Moim zdaniem zaraz po pocalnku moze czuc cos bedzie, ale to maloprawdopodobne. Chyba ze mocno sie slinią
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:31   #23
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Niech Ci twoi znajomi sprawdza. Jedno sie upije, a drugie bedzie calowac. Trzecie zaś sprawdzać

Moim zdaniem zaraz po pocalnku moze czuc cos bedzie, ale to maloprawdopodobne. Chyba ze mocno sie slinią
hahaha
Nie mogłam bo jej nie pocałował
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:37   #24
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Reds nie czy nie Reds, to akurat nie ma znaczenia - bo alkohol to alkohol. Ale nie sądzę, aby osoba, która całuje się z kimś, kto pił, sama zaczęła wydzielać zapach alkoholu. "Pachnie" się alkoholem, bo ma się go we krwi. Zapach więc nie wydobywa się z ust, ani nawet z żołądka. Piwo możesz strawić, zęby umyć, a alkohol nadal będzie czuć, ale tylko od osoby, która go piła.
Skoro jednak twój znajomy nie chce całować dziewczyny po tym, jak pił, to i tak miło z jego strony, bo co to za przyjemność całować się z kimś po alkoholu
Problem faktycznie nieco durnowaty
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:51   #25
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Reds nie czy nie Reds, to akurat nie ma znaczenia - bo alkohol to alkohol. Ale nie sądzę, aby osoba, która całuje się z kimś, kto pił, sama zaczęła wydzielać zapach alkoholu. "Pachnie" się alkoholem, bo ma się go we krwi. Zapach więc nie wydobywa się z ust, ani nawet z żołądka. Piwo możesz strawić, zęby umyć, a alkohol nadal będzie czuć, ale tylko od osoby, która go piła.
Skoro jednak twój znajomy nie chce całować dziewczyny po tym, jak pił, to i tak miło z jego strony, bo co to za przyjemność całować się z kimś po alkoholu
Problem faktycznie nieco durnowaty
ONA PIŁA...a on nie chce jej całować,bo mówi,że może miec przerąbane..a ona pytała czy może się napić,czy mu to przeszkadzać nie będzie...a on ,że nie nawet sprawy nie ma...
A potem ona chce się z nim żegnać,a on,że nie ma zamiaru jej całować,bo jego mama wyczuje alkohol i to on potem nie będzie mógł wychodzić z domu,a nie ona..
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:02   #26
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Marika, sorry, trochę się pogubiłam kto pił a kto miał całować No ale zapach i tak nie przejdzie, a o o głównie w tym wątku chodzi
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:07   #27
Marika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Marika, sorry, trochę się pogubiłam kto pił a kto miał całować No ale zapach i tak nie przejdzie, a o o głównie w tym wątku chodzi
dzięki wielkie
już myślałam,że może ja o czymś nie wiem,no ale miałam racje
Marika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:11   #28
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
ONA PIŁA...a on nie chce jej całować,bo mówi,że może miec przerąbane..a ona pytała czy może się napić,czy mu to przeszkadzać nie będzie...a on ,że nie nawet sprawy nie ma...
A potem ona chce się z nim żegnać,a on,że nie ma zamiaru jej całować,bo jego mama wyczuje alkohol i to on potem nie będzie mógł wychodzić z domu,a nie ona..
Jakiś dziwny ten koleś.


Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Marika, sorry, trochę się pogubiłam kto pił a kto miał całować No ale zapach i tak nie przejdzie, a o o głównie w tym wątku chodzi
Koleżanka? autorki chciała dać buzi kolesiowi/chłopakowi,ale ten nie chciał bo od niej czuć alkohol a potem on będzie mieć przekichane w domu bo ktoś z rodziców wyczuje.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:25   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Cytat:
Napisane przez Marika89 Pokaż wiadomość
Ach no i Kochani: zapach wydobywa się z ust czy z żołądka...?
W wydychanym powietrzu jest wydalany alkohol, ale to nie jest zapach piwa tylko samego alkoholu, taki lekko słodkawy.

Myślę, że gdyby dziewczyna piła krótko przed niedoszłym pocałunkiem i jej buzia by jeszcze pachniała piwem (a to jest raczej specyficzny zapach, charakterystyczny), to na chłopaka by mogło coś "przejść". Czy by się utrzymało kilkanaście minut to nie wiem, nie sprawdzałam

Rozwiązanie - guma do żucia Albo nie pić

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-04-05 o 23:26
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:09   #30
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pomóżcie..bo żal mi słuchać czegoś...

Generalnie to mi się to wydaje nieźle abstrakcyjne, chłopak wypije piwo, pocałujesz go, a mama na końcu wyczuje, że randka była zakrapiana. Ale biorąc pod uwagę, że kłopotów z drogówką można się nabawić wcinając zwykły batonik z procentem, kij wie. A pachnie wszystko, zapach masz z żołądka i z jamy ustnej, nawet przez skórę, bo też wymiana gazowa. (Nie wiem natomiast jak można umyć zęby nie myjąc ;-) takich dziąseł, ale szczegół. ) To dlatego od ludzi czuć czosnek jak wcinają , bo całe ciałko sobie nim oddycha. A te jabłka to zwykły mit.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.