Czy trądzik w ogóle można wyleczyć? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 12:12   #151
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Powiedzcie mi jeszcze czym myjecie twarz? potrzebuje czegos przeciwtradzikowego co NIE WYSUSZA twarzy!! aha i jaki krem jest dobry ktory dobrze nawilzy mi twarz po differinie??
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:36   #152
ania820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

hej



ja mam tradzik chyba już od urodzenia, nie tylko na twzrzy ale i na dekolcie oraz na plecach.stosowałm juz tetracykline i diane 35 o różnych maściach to juz nie wspomnę Na to ochydstwo nie ma lekarstwa . Prawda niestety jest okrutna nam pryszczakom nic juz nie pomoże.
Pozdrowienia
Trzymajcie się
ania820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 20:46   #153
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Nie wysuszającym żelem do mycia twarzy jest np. Żel na bazie z torfu Tołpy.Nie wszędzie można go dostać ale przez internet na pewno. U siebie w Gdyni znam np. tylko jedno miejsce gdzie można te kosmetyki kupić. Żel jest napraqwdę bardzo dobry i nie drogi.Sama stosowałam go dość długo ale mimo wszystko wolę Garniera z peelingiem.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 21:57   #154
królewna_S
Przyczajenie
 
Avatar królewna_S
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

na tradzik nie powinno się stosować żeli z peelingiem!!! jeśli już peeling to enzymatyczny!!! ponieważ te normalne podrazniają!!!

Zuza!!! ja tez mam po differinie przesuszoną twarz!! polecam do mycia twarzy- PHYSIOGEL-ŻEL DO MYCIA TWARZY I TAKI SAM..KREM NAWILAZAJACY..jest idealny..dostępny tylko w aptece!! ewentualnie IWOSTIN
królewna_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 07:43   #155
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

No dzieki bardzo za rady... musze kupic cos nawilzajacego bo skora z twarzy schodzi mi platami.i nadal robia mi sie duze ropniaki czekam w koncu na ta poprawe po differinie i jakos sie nie moge doczekac.teraz musze jeszcze kupic jakis fluid kryjacy bo az wstyd do ludzi wyjsc bez zatuszowania tego.chcialam kupic jakis fluid przeciwtradzikowy ale podobno one nie kryja...a po innych mnie wysypuje.niestety nie wyjde z domu bez "tapety"....
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 10:14   #156
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

przy leczeniu differinnem skora staje sie sucha zaczerwieniona i bardzo wrazliwa dlatego przy doborze kosmetykow do codziennej toalety muisz to uwzglednic, nie warto tez stosowac kremow tlustych ani podkladow do cer normalnych tylko specjalnie dobrane do cery tadzikowej, albo stosowac kremy matujace i nawilzajace w jednym np clearasil coplete krem matujacy

a z kosmetykow to np wspomniany zel strefa t z tolpy lub pianka lagodna z pharmaceris!!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 10:39   #157
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

witam

wszystkim ktorzy cierpia z powodu acne vulgaris polecam nastepujacy sposob leczenia przetestowany na moich znajomych po tygodniu leczenia widac juz efekty!!! oczywiscie nie dotyczy to osob z duzym rozleglym tradzikiem z naciekami ale zwyklego tradziku!!!

stosowanie zelu iwostin puritin dwa razy dziennie rano i wieczorem
na wieczor po umyciu zastosowanie akneroxid l 4% oraz stosowanie kremu clearasil "3 dni" dwa razy na dzien
co to tego kremu to mysle ze nikomu bym nie polecil ale dostalem probki rozdalem i efekt podobno super rozjasniaja sie przebarwienia znikaja nawet zaskorniki i to po paru dniach stosowania takze polecam sporbowac tego schematu i dajcie znac jak dziala!!!!


pozdrawiam
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 14:06   #158
szondelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
GG do szondelka
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ale po którym kremie znikaja te zaczerwienienia, bo widzę że są wymienione 3 rózne specyfiki. ???
szondelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:09   #159
szondelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
GG do szondelka
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Poszukuję DOBREGO , ale to naprawdę dobrego dermatologa w W-wie, ponieważ mam dosyć tych z przychodni, który leczą na odwal... , albo nie można się do nikogo dostać, np. jest pażdziernik, a nie ma już zapisów do końca roku paranoja !!!

CZy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego Dermatologa z W-wy, PILNE !!!!
szondelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 16:13   #160
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Ale dla mnie ten z peelingiem jest najlepszy. Leczę się od 6 lat. Znam te wszystkie zasady. Ale pamietajmy że każdemu pomaga coś innego. Ja po tym żelu przynajmniej nie mam szarej skóry i regularnie mogę złuszczać naskórek.Pozatym stosuję krem nawilżający do cery trądzikowej a podkład jaki moge polecić to double act rimmla - jak dla mnie,arcydzieło wśród podkładów. świetnie kryje!!no i matuje.
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 19:20   #161
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez szondelka
ale po którym kremie znikaja te zaczerwienienia, bo widzę że są wymienione 3 rózne specyfiki. ???

przebarwienia znikaja po kremie clearasil "3 dni" podobno jest super zreszta widze ze dwom moim znajomym pomoogla cala ta kuracja dosyc szybko - wygladaja znacznie lepiej, ja sobie tez sprawdzilem ale nie mam duzych problemów, ladnie pachnie!!!

pozdrawiam
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 00:20   #162
królewna_S
Przyczajenie
 
Avatar królewna_S
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

hej..w wawie dobry dermatolog- dr udaya i dr ambroziak przyjmują na koszykowej..byłaś u nich??
królewna_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 08:36   #163
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja zaczynam kolejną kuracje. zamówiłam w aptece internetowej kosmetyki i kropelki homeopatyczne. miejmy nadzieje że pomoże, bo już nei chce brać antybiotyku. Nie mam dużo pryszczy (chocią są i to wredne) ale meczy mnie przyczerwieniona twarz. Co ja pisze wiecznie czerwona
Oto kuracja:
*CLEARASIL COMPLETE KREMOWY ŻEL
*LA ROCHE POSEY : LA ROCHE EFFACLAR K EMULSJA SKÓRA TRĄDZIKOWA TŁUSTA
*R 53 KROPLE 22 ML/KROPLE PRZECIW TRĄDZIKOWI I WYPRYSKOWI

Dam znać czy to w ogóle coś pomaga
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 09:23   #164
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

znacie moze dobry krem który likwiduje slady i blizny potrądzikowe?? strasznie mam tego duzo i chcialabym sie tego pozbyc.pryszcze znikaja ale niestety zostaja slady po nich...
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:08   #165
zuza2118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 22
GG do zuza2118
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

mial ktos moze usuwany trądzik laserowo?? albo byl ktos szczepiony na tradzik? (podobno istnieje szczepionka) .dajcie znac pozdrawiam
zuza2118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:54   #166
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

a mozesz cos wiecej napisac o tych kosmetykach homeopatycznych?

ja kiedys tez uzywalam differin,ale mnie strasznie wysypalo i po dwoch tygodniach dalam sobie z tym spokoj.

polecam natomiast inny lek z retinoidem jest to ZORAC.dosc szybko mi pomogl,rowniez rozjasnil blizny po tradzikowe.wada jest to,ze strasznie wysusza.ale dziala!!!
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 15:21   #167
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

kupiłam kropelki homeopatyczne R 53 KROPLE 22 ML tak się nazywają.
Na ulotce pisze że należy je brać 5-10 kropel 1-2 dziennie. troche boję sie ich używać ale chyba dzisiaj zaczne. nic więcej nie moge ci napisać bo nie wiem jak działają. właśnie dlatego chciałam się spytać najpierw tutaj
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:15   #168
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez ania820
hej



ja mam tradzik chyba już od urodzenia, nie tylko na twzrzy ale i na dekolcie oraz na plecach.stosowałm juz tetracykline i diane 35 o różnych maściach to juz nie wspomnę Na to ochydstwo nie ma lekarstwa . Prawda niestety jest okrutna nam pryszczakom nic juz nie pomoże.
Pozdrowienia
Trzymajcie się
popieram. juz mnostwa rzeczy probowalam i mam dosc tych syfow. z tym to ja chyba umre. i pewnie moja dusza po smierci jak zobaczy swoja paskudna buzie w kropy to nie bedzie zyc wiecznie, ale padnie na widok tej paskudnej cery.

ja na razie pije ziolka (mieszanka 8 ziol) i zobacze jak to dalej bedzie. podobno ma oczyscic organizm od srodka. na poczatku balam sie tego pic, bo mowiono, ze w czasie tej kuracji wszystko bedzie wylazic na wierzch. i tak mi wylazi, wiec postanowilam zaczac i oczyscic swoj organizm od srodka. chociaz tyle - bede przynajmniej wiedziec, ze jedna z przyczyn tych syfow zlikwidowalam (oczyscilam sie od wewnatrz ).

babeczki dajcie znac czy dzialaja na was te kropelki homeopatyczne. ja pewnie po tych ziolkach wezme sie za homeopatie.

slyszalam tez, ze mozna zrobic badanie wlosa w lodzi i na tej podstawie moze bedzie mozna okreslic przyczyne tych syfkow. nie wiem czy ktoras z was pisala na ten temat w tym watku.

buziaki
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 22:37   #169
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

od jutra rana zaczynam je brac i ci napisze tutaj w wątku czy coś sie dzieje w ogóle po nich
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 08:15   #170
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez falkka
od jutra rana zaczynam je brac i ci napisze tutaj w wątku czy coś sie dzieje w ogóle po nich
falkka no to czekam z niecierpliwoscia na relacje. trzymam kciuki, zeby ci pomoglo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:35   #171
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Mam jedno pytanko odnośnie bratka trójbarwnego.... Piłam już te zioła i to nie raz. Wypiłam chyba z 5 opakowań, oczywiście robiłam przerwy ale dość krótkie 1 tydzień. Teraz robie przerwę około 2,3 miesięcy i czy przy ponownym braniu może czekać mnie wysyp? Kiedy pierwszy raz sięgnęłam po bratka nie miałam wyspu oby tak było następnym razem
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:55   #172
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

dzięki aniu właśnie zażyłam swoją pierwsza dawke nie mają smaku bo są rozcieńczone wodą poobserwuje siebie z tydzięń i na pewno dam znac
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 11:43   #173
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

ja od kilku lat walczę z trądzikiem i ostatnio zauważyłam, że wyglądam dużo lepiej to dzięki kuracji dermatologicznej jaką stosowałam - 3 razy dziennie myłam twarz żelem antybakteryjnym, 2 razy dziennie smarowałam żelem clindacne ( rano i późnym popołudniem tzn. 1-0-1-0) i raz brevoxylem (na wieczór tzn 0-0-0-1). cała twarz mnie piekła ale pod makijaż nakładałam krem nawilżający dermedic acne expert (cudo) nie zapomnę dodać, że raz w tygodniu robiłam parówkę z ziół, póżniej wyciskałam wągry, a na końcu myłam twarz płatkami owsianymi :P te praktyki były nieco męczące, ale naprawdę zobaczyłam rezultaty, bo już byłam załamana... polecam wszystkim dobrać sobie odpowiednią kurację dermatologiczną, używać dobrego kremu nawilżającego, średnio raz na miesiac-dwa odwiedzac kosmetyczkę na oczyszczaniu i oczywiście stosować domowe kuracje
jeśli to nie pomoże, chyba trzeba zacząć zbierać na mikrodermabrazję
pozdrawiam wszystkich
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:17   #174
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Moja siostra miała robione zastrzyki przeciwtrądzikowe, ale nic jej to nie pomogło...
Ja sama przeszłam drogę kosmetyków przeciwtrądzikowych, kosmetyków aptecznych, maści i mieszanek (których nienawidzę i nie używam, bo mam przeświadczenie że i tak mi w niczym nie pomogą). No i oczywiście antybiotyków - trądzik mam przynajmniej od 5 lat, zostawiający blizny (całe czerwone policzki), brałam już 4 antybiotyki i zawsze po ok. pół rocznej poprawie wracał. Więc czas na ostateczność - Aknenormin, który ma zmienić właściwości porów skóry. Rzeczywiście, wysusza usta, krew leci z nosa... Ale jednocześnie moja skóra przez cały dzień nawet nie błyśnie (nie jest to przesuszenie charakterystyczne dla trądziku, gdy skóra jest niezdrowo wysuszona i wreszcie wydziela za dużo łoju, to jest "naturalne" zmniejszenie jego wydzielania), fakt, następuje wysyp, ale potem skóra się uspokaja (chociaż mi wciąż coś wyskakuje, ale przeżyję). Zastrzegam - nie polecam tego osobom, które mają lekką postać trądziku, ale jeśli macie naprawdę ciężki trądzik to może warto..choć kuracja jest droga - ok.200 zł za opakowanie 30 tabletek (ileś tam miligramów na masę ciała, ja np. biorę 2 tabletki dziennie).
Zawsze wierzę w to, że się uda, choć nie ukrywam, że czasem miałam ochotę zwyczajnie pociąć twarz (ale wtedy napewno nie wyszłabym na ulicę ).
Ach, TCA też przerabiałam, niestety, po serii złuszczań znów miałam nawrót.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 07:38   #175
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Mam jedno pytanko odnośnie bratka trójbarwnego.... Piłam już te zioła i to nie raz. Wypiłam chyba z 5 opakowań, oczywiście robiłam przerwy ale dość krótkie 1 tydzień. Teraz robie przerwę około 2,3 miesięcy i czy przy ponownym braniu może czekać mnie wysyp? Kiedy pierwszy raz sięgnęłam po bratka nie miałam wyspu oby tak było następnym razem
nie moge ci na razie pomoc, bo ja zaczelam pic ta swoja mieszanke ziolek dopiero od pazdziernika i mam tak robic przez miesiac, a potem tydzien przerwy. a u mnie i tak przed kuracja byl wysyp .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 12:06   #176
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Gdybym miała jakiś wysyp to bym psychicznie nie wytrzymała, bo dla mnie każdy syfek to mega dół Jeszcze teraz coś okropnego mi sie zrobiło..... Dawniej jakieś 20,30 lat temu mało osób miało trądzik, a teraz?? To wszystko pewnie przez tą żywność.... wszystko może zaszkodzić eh...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:10   #177
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Gdybym miała jakiś wysyp to bym psychicznie nie wytrzymała, bo dla mnie każdy syfek to mega dół Jeszcze teraz coś okropnego mi sie zrobiło..... Dawniej jakieś 20,30 lat temu mało osób miało trądzik, a teraz?? To wszystko pewnie przez tą żywność.... wszystko może zaszkodzić eh...
to ja mam ciagle teraz "mega dol" . ostatnio tez stwierdzilam, ze jedzenie ma w sobie tyle chemii (hormonow, sterydow, itd.), wiec jak tu miec ladna buzke.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 00:33   #178
Jovifan
Raczkowanie
 
Avatar Jovifan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 76
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

A ja mam radochę W końcu widzę świetne,świetne efekty. Po raz kolejny sięgnęłam po benzacne i wyglądam cudnie!!Teraz tylko jeszcze stosuję taki retinoid na plamy.Ale jest świetnie!! Opis mojego przypadku macie w pierwszym poście.Polecam benzacne!!
__________________
Always keep the faith!!
Jovifan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 07:01   #179
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

Cytat:
Napisane przez Jovifan
A ja mam radochę W końcu widzę świetne,świetne efekty. Po raz kolejny sięgnęłam po benzacne i wyglądam cudnie!!Teraz tylko jeszcze stosuję taki retinoid na plamy.Ale jest świetnie!! Opis mojego przypadku macie w pierwszym poście.Polecam benzacne!!
ale z tego co kojarze, to Ty bierzesz tez tetralysal doustnie, tak?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:38   #180
królewna_S
Przyczajenie
 
Avatar królewna_S
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Czy tradzik wogole mozna wyleczyc??

jovifan,
bierzesz tetralysal? i na buźkę benzacne??? napisz koniecznie??
królewna_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 13:21:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.