Kolorowe jabłuszko. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 23:14   #31
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tajemnicza 667 masz jakas rade dla mnie?
Ja tez mam czerwony..

Konkretnie opowiedz mi jak Ty robisz zdjecia i w jakim trybie by byly dobrej jakosci i nie zzeraly kolorow jak mi.
Najważniejsze w fotografii jest oświetlenie. Jeśli chcesz aby aparat prawidłowo oddał kolory to nie polegaj na samej lampie (no chyba, że dysponujesz lustrzanką). Robiąc zdjęcia przy oknie, przy świetle dziennym, zrezygnuj z lampy błyskowej, bo zdjęcia będą prześwietlone. Jeśli chodzi o sztuczne oświetlenie, to zadbaj o to aby nie miało ono źródła za tobą, lecz aby świeciło nad twarzą, lub naprzeciwko niej. W sztucznym oświetleniu możesz użyć dodatkowo lampy blyskowej, aby zdjęcia nie mialy czerwonego zabarwienia. Ustaw opcje aparatu na dobrą (nie musi być najlepsza) jakość formatu zdjęć i rozdzielczości. Dalej już radzę pokombinować z ustawieniami barw, np biel, kolory wzmocnione. Ten aparat daje dużo możliwości, możesz mu zasugerować np typ oswietlenia itd.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 06:38   #32
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Czesc Susanko

wiec po 1 "Rzęsty wyglądają dość mizernie, moim zdaniem za dużo tuszu."
Zgadza sie Troszke sie rzesy zmasakrowaly za duza iloscia tuszu i sie skleily.

2"Ilona ja bym jeszcze podkreśliła wewnętrzną stronę powiek (jak to kurcze poprawnie napisać??) ciemną kredką - ulala to byłby efekt "

Tego nie umiem- i jak rysuje kredka tam to mi oczy lzawia i jest po makijazu wiec wole nie ryzykowac
Ogolnie jakos mam wrazliwe oczy bo jak mi sie cien osypuje do oczu to mi tez lzawia.

3" Ustaw sobie tryb AUTO, stań twarzą do okna, wyciągnij łapki przed siebie i cyk fotkę. W jasny dzień aparat nie włączy lampy "

Nie ustawi mi lampy ale zrobi zdjecie nie wyrazne- bez stabilizatora i robione w swietle dziennym- w ogole nei ma koloru


4"Co do baterii to jeśli są starsze niż rok to faktycznie mogą się dłużej ładować "

Ten aparat mam od listopada i nie wiem musze chyba kupic lepsza ladowarke bo 16 godzin i trzymaja te baterie okolo godziny robienia zdjec i sie rozladowuja

Dziekuje za rozjasnienie.
W jakim programie zrobilas?
Bo ja jak rozjasnialam w Irfanviev to tracilo kolorki.


PS: Nie mam trybu makro- mam tylko SuperMakro z przyblizeniem do 1 cm. ..
Tylko w wsadzic ten gowniany aparat.
Wcale nie jest gówniany, nie zgodzę się. Każdym aparatem trzeba nauczyć się robić zdjecia choć w przypadku Canona tego robić nie trzeba
Zdjęcia obrabiałam w Picasie (używam Linuxa) ale jak miałam Windowsa to z wielką przyjemnością używałam właśnie IrfanViev - prosty i fajny programik. A tak to używam też czasem Gimpa do przycinania fotek i do zamieszczania znaków wodnych
Co do kredki to być może masz wrażliwe oczy?? Albo z powodu braku wprawy sama sie "kaleczysz" i oczy łzawią.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:01   #33
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Ten aparat jest gowniany bo lampa o polowe rozjasnia zdjecia a jak robie w swietle dziennym to gowno widac.
przyklad w zalaczniku.
Swiatlo dzienne- to byla ciemna zielen
(PS:bylo robione na wzmocnieniu kolorow)
I jeszcze nigdy nie umie zalapac ostrosci na swietle dziennym.



Ps do Susanny
Sciagnelam Picasso i troszke wyostrza kolory ale raczej ociepla wiec to tez nie potrzebne.
Bawilam sie w dostrajaniu.
A moze gdzies indziej da sie tam wyostrzyc?

PS 2:Czegos dokonalam w tym Picassie -pokazuje.

2 fotka -przed
3 fotka- po

Wymienilam fotke na 1 stronie tego watku na lepsza->(6)http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...54&postcount=1

I tak w ogole to ja mykam
Zerkne tutaj podczas szkoly albo po i wymiene pozostale fotki na lepsze.
Dzieki za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (11,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko 2.jpg (29,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (34,0 KB, 13 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2008-04-23 o 07:43
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:17   #34
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Gadasz bzdurki Naprawdę da się tym aparatem robić świetne zdjęcia, tylko niekoniecznie w trybie auto. Trzeba się tylko trochę postarac.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:49   #35
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Ilona Pisasa fajnie wyostrza, temperaturę kolorów można zmieniać - tak samo nasycenie. Ma masę opcji i naprawę fajnie się w niej obrabia zdjęcia. Trza się pobawić trochę i tyle.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:20   #36
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

kurczę ja też mam canona i bez specjalnych ustawień robie zdjęcie-bo na auto,no i efekty myślę nie najgorsze,i powtórzę za dziewczynami ze zdjęcia najlepiej wychodzą w dzień przy oknie.ewentualnie poproś kogoś żeby ci pstryknął parę fotek,może wtedy będzie różnica,albo wyjdź na taras czy balkon i próbuj, uwierz że ćwiczenie czyni mistrza.

i przede wszystkim uszy do góry,bo pozytywne nastawienie i myślenie jest najważniejsze!
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:03   #37
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Ale prawda ze ta fotka juz jest duzo lepsza(i oddaje kolory)->http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7315454
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 15:14   #38
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale prawda ze ta fotka juz jest duzo lepsza(i oddaje kolory)->http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7315454
Uwazam ze jest zbyt mocno podkolorowana, widac po tym jaka masz jaskrawo pomaranczowa skore. Sprobuj przede wszystkim nauczyc sie robic zdjecia w swietle dziennym, wtedy nie bedziesz musiala poprawiac kolorow w zadnym programie.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:17   #39
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Uwazam ze jest zbyt mocno podkolorowana, widac po tym jaka masz jaskrawo pomaranczowa skore. Sprobuj przede wszystkim nauczyc sie robic zdjecia w swietle dziennym, wtedy nie bedziesz musiala poprawiac kolorow w zadnym programie.
Zdjecia w swietle dziennym nie maja w ogole sensu
Po raz 10 pisze ze nie ma ma w ogole ostrosci(brak stabilizatora) + rozjasnione kolory(gorzej niz z lampa)

Albo bede obrabiac zdjecia w Picassie i troche wyjaskrawiac albo nie bede pokazywac bo w swietle dziennym to w ogole nie ma sensu
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:22   #40
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Zdjecia w swietle dziennym nie maja w ogole sensu
Po raz 10 pisze ze nie ma ma w ogole ostrosci(brak stabilizatora) + rozjasnione kolory(gorzej niz z lampa)

Albo bede obrabiac zdjecia w Picassie i troche wyjaskrawiac albo nie bede pokazywac bo w swietle dziennym to w ogole nie ma sensu
Ja tez nie mam stabilizatora w aparacie, nie mam nawet trybu makro, a widzialas moje zdjecia w swietle dziennym?
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:24   #41
romsta2
Raczkowanie
 
Avatar romsta2
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

ładnie ; )
__________________
; *
romsta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 17:03   #42
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam stabilizatora w aparacie, nie mam nawet trybu makro, a widzialas moje zdjecia w swietle dziennym?
te glupie MM przestalo miec dla mnie sens
Albo zdjecia za ciemne i marudzicie ze nic nie widac albo jak jest jasne to wam kolory nie pasuja- co ja poradze do cholery ze nie idzie tym gownianym aparatem zdjec zrobic?
Dzis mi przez przypadek upadl i na nieszczescie nic mu sie nie stalo

A najwiecej to komentuja te od lustrzanek lub dobrych cyfrowek
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:13   #43
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
te glupie MM przestalo miec dla mnie sens
Albo zdjecia za ciemne i marudzicie ze nic nie widac albo jak jest jasne to wam kolory nie pasuja- co ja poradze do cholery ze nie idzie tym gownianym aparatem zdjec zrobic?
Dzis mi przez przypadek upadl i na nieszczescie nic mu sie nie stalo

A najwiecej to komentuja te od lustrzanek lub dobrych cyfrowek
no comment....
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:19   #44
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
no comment....
Moze to jakos rozwin?
Po prostu mi juz nerwy puscily- czlowiek robi 60 zdjec by chociaz byly 2 dobre tym gow.. nie aparatem i slyszy ze zle- jak poprawi( w programie) to tez zle-zdecydujcie sie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:28   #45
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

no cóż..........chyba trochę przesadziłaś,przecież nikt nie zmusza cię do wstawiania tutaj makijaży,skoro tak cię to stresuje to...
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:30   #46
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez lola100 Pokaż wiadomość
no cóż..........chyba trochę przesadziłaś,przecież nikt nie zmusza cię do wstawiania tutaj makijaży,skoro tak cię to stresuje to...
Denerwuje raczej wasze niezdecydowanie.
Wiekszosc zdjec robilam na trybie liscie ktory dodaje zdjeciom pomaranczowosci ale wzmacnia kolory i jak je rozjasnilam to wyszlo jaskrawo ale kolor oczu dobrze oddany ale wam znow nie pasuje?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:35   #47
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

jak by nie patrzec porzadne zdjecia maja wplyw na pokazywanie MM, po tyna tym polega to forum by oceniac to co sie widzi a jak nie widac czegos to jak by to mamy oceniac przeciez wiekszosc z Nas nigdy nie zobaczy co Ty tam naprawde zmalowalas... a po drugie wizanki daja dobre rady i warto z ich korzystac a nie sie obrazac o to ze daja Ci rady docen to bo zapewniam Ci ze nie robia tego specjanie by Cie tutaj zniechecic

a co do tego ze wypowidadaja sie dziewczyny niby co amja same lustrzanki i poradne aparaty... nie aparat stanowi problem tylko to w jaki sposob sie zdjecia robi, jakie oswietlenie itp. tak wiec wybacz ale nei zwalaj calej winy na aparat - trzeba go poznac na wylot a poteem sie czepiac go ze robi takie czy siake zdjecia.. sama majac zwykle i zuyte cyfrowki bawialam sie tak dlugo az foty wychodzily jako tako podkontrastywalam w PS i opipero tak moglam pokazac tutaj na Mm bo ianczej to by sensu nie miala pokazywac cos czego sie nie widzi.. z obecnym kompaktem oswajam sie jeszcze wiec nie ma co sie poddawac
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:41   #48
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jak by nie patrzec porzadne zdjecia maja wplyw na pokazywanie MM, po tyna tym polega to forum by oceniac to co sie widzi a jak nie widac czegos to jak by to mamy oceniac przeciez wiekszosc z Nas nigdy nie zobaczy co Ty tam naprawde zmalowalas... a po drugie wizanki daja dobre rady i warto z ich korzystac a nie sie obrazac o to ze daja Ci rady docen to bo zapewniam Ci ze nie robia tego specjanie by Cie tutaj zniechecic
Tutaj daje fotki polepszone-porozjasniane i pokontrastowane
I prosze nie marudzic- lepiej juz nie bedzie.

PS:
JAKby ktos pytal co robie teraz ze zdjeciami to wymieniam-nie usuwam
WIdzialam ze kilka zdjec mi sie powtorzylo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.4.jpg (31,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.5.jpg (13,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.6.jpg (36,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (40,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (30,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (32,5 KB, 11 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2008-04-23 o 19:09
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:10   #49
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Marudzisz tutaj tylko i wylacznie TY
Zachowujesz sie tak, jakby pozostale wizazanki zmuszaly cie do wystawiania fotek, obrazasz sie...
Skoro "te glupie MM" ci sie nie podoba to po co tu wchodzisz?
Dziewczyny pomagaja, pocieszaja, daja ci miliony rad, a ty i tak chcesz wszystko po swojemu
Milion razy jest ci powtarzane, ze da sie i robic zdjecia twoim aparatem-dziewczyny maja takie same cyfrowki, i da sie je obrobic programem-nie wyjaskrawic, OBROBIC, i da sie robic fotki bez stabilizatora.
A ty w kolko swoje. Moze po prostu powiedz "nie potrafie robic zdjec, przykro mi", a nie zwalasz wszystko na aparat/program/glupie MM
Zaczynasz byc nieprzyjemna, wiec nie oczekuj ze ktos bedzie mily...

Co do fotek-bede narzekac, poki nie beda porzadne
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 19:13   #50
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Marudzisz tutaj tylko i wylacznie TY
Zachowujesz sie tak, jakby pozostale wizazanki zmuszaly cie do wystawiania fotek, obrazasz sie...
Skoro "te glupie MM" ci sie nie podoba to po co tu wchodzisz?
Dziewczyny pomagaja, pocieszaja, daja ci miliony rad, a ty i tak chcesz wszystko po swojemu
Milion razy jest ci powtarzane, ze da sie i robic zdjecia twoim aparatem-dziewczyny maja takie same cyfrowki, i da sie je obrobic programem-nie wyjaskrawic, OBROBIC, i da sie robic fotki bez stabilizatora.
A ty w kolko swoje. Moze po prostu powiedz "nie potrafie robic zdjec, przykro mi", a nie zwalasz wszystko na aparat/program/glupie MM
Zaczynasz byc nieprzyjemna, wiec nie oczekuj ze ktos bedzie mily...

Co do fotek-bede narzekac, poki nie beda porzadne

te wyzej tez ci nie pasuja?
Nie byly wyjaskrawiane tylko rozjasniane- wlasnie gasilam pomarancz na nich bo na aparacie byly jaskrawe(tryb "liscie:-wzmacniajacy barwy)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:16   #51
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Ilona, nie ma co sie obrażać na "głupi" aparat, "głupie" MM i "głupie" wizażanki. Tym bardziej jak dziewczyny chcą ci dobrze doradzić.
Uważam, że zdjęcia które dodałaś jako ostatnie są całkiem niezłe, proponuję je wsadzic do pierwszego postu. Co do samego makijażu, podobają mi się kolorki, podobnie jak u Pomidory. Cienie połyskują drobinkami i bardziej mi się to podoba niz maty przy takim makijażu. Natomiast wyszło niesymetrycznie, jak juz Ferrou zauważyła, no i brak jakiegoś cienia pod łukiem brwiowym też mi nie pasuje. Ogólnie ok, czekam na kolejne, "obrobione" zdjecia i życzę wiecej cierpliwości do aparatu i nauki jego obsługi.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:19   #52
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Ilona, nie ma co sie obrażać na "głupi" aparat, "głupie" MM i "głupie" wizażanki. Tym bardziej jak dziewczyny chcą ci dobrze doradzić.
Uważam, że zdjęcia które dodałaś jako ostatnie są całkiem niezłe, proponuję je wsadzic do pierwszego postu. Co do samego makijażu, podobają mi się kolorki, podobnie jak u Pomidory. Cienie połyskują drobinkami i bardziej mi się to podoba niz maty przy takim makijażu. Natomiast wyszło niesymetrycznie, jak juz Ferrou zauważyła, no i brak jakiegoś cienia pod łukiem brwiowym też mi nie pasuje. Ogólnie ok, czekam na kolejne, "obrobione" zdjecia i życzę wiecej cierpliwości do aparatu i nauki jego obsługi.
Nie napisalam ze wizazanki sa glupie(hej,hej),jak juz pisalam tylko o mm

Dalam link do 1 postu z tymi zdjeciami- nie chce wymieniac bo bedzie to w pewien sposob niszczenie danych i oglupianie nowych ktorzy tu zerkna-spojrza na komentarze a tam bedzie pisac ze ciemne zdjecia a oni beda widziec,nowe i jasne.

Z ta niesymetrycznoscia to wiem
A cien pod brwiami to dla mnie jakas nowosc
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:28   #53
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Razi mnie troche ta pomaranczowosc twarzy na tych jaskrawszych zdjeciach, po prostu niezbyt ladnie to wyglada, ale jesli w inny sposob nie uda ci sie pokazywac rzeczywistych kolorow makijazy to trudno-moze chociaz troszke pudru w miejsca, ktore fotografujesz (tzn. pomiedzy oczami, na czole, bo wiem z wczesniejszych postow, ze masz problemy z cera i skorkami, i doskonale to rozumiem, bo mam to samo, niestety ).
Ogolnie jest coraz lepiej, ale mysle ze mozesz osiagnac jeszcze lepszy efekt i tego ci zycze przy nastepnym razie, tak samo, jak wiecej cierpliwosci, zreszta
Moim zdaniem: zdjecia przy oknie, w jasnym, dziennym swietle + niewielka obrobka (kontrast, jasnosc) przy pomocy jakiegos programu zdziala tutaj cuda.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:37   #54
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Razi mnie troche ta pomaranczowosc twarzy na tych jaskrawszych zdjeciach, po prostu niezbyt ladnie to wyglada, ale jesli w inny sposob nie uda ci sie pokazywac rzeczywistych kolorow makijazy to trudno-moze chociaz troszke pudru w miejsca, ktore fotografujesz (tzn. pomiedzy oczami, na czole, bo wiem z wczesniejszych postow, ze masz problemy z cera i skorkami, i doskonale to rozumiem, bo mam to samo, niestety ).
Ogolnie jest coraz lepiej, ale mysle ze mozesz osiagnac jeszcze lepszy efekt i tego ci zycze przy nastepnym razie, tak samo, jak wiecej cierpliwosci, zreszta
Moim zdaniem: zdjecia przy oknie, w jasnym, dziennym swietle + niewielka obrobka (kontrast, jasnosc) przy pomocy jakiegos programu zdziala tutaj cuda.

Co do pomaranczowosci to juz pisalam wyzej
Tryb liscie dodaje cieplych kolorow( na takim glownie robie zdjecia) a ja nawet w ostatnim poscie ze zdjeciami nadalam bardziej chlodnych kolorow.
Widocznie nie moge byc tym lisciem na zdjeciach bo wyjde pomaranczowo
Wtedy do zdjec byly malowane tylko oczy,,a twarz goła.

JA caly czas jestem na nie do zdjec bez lampy i moge to kiedys pokazac ze bedzie gorzej niz zawsze
Brak lampy bardzo rozjasnia.


Pokazac wam zdjecie bez lampy i przy oknie?
Totalnie blada wyszlam i bez kolorow.
Ten makijaz byl raczej mocny.. oczy glownie a wyszedl nieco blado.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (24,8 KB, 57 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:52   #55
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
JA caly czas jestem na nie do zdjec bez lampy i moge to kiedys pokazac ze bedzie gorzej niz zawsze
Brak lampy bardzo rozjasnia.


Pokazac wam zdjecie bez lampy i przy oknie?
Totalnie blada wyszlam i bez kolorow.
Ten makijaz byl raczej mocny.. oczy glownie a wyszedl nieco blado.
Ilona... bo jak slonce swieci Tobie w twarz to jest oczywiste ze bedzie wszystko przeswietlone i nic nie bedzie widac, nie wystawiaj twarzy bezposrednio na slonce
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:55   #56
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Ilona... bo jak slonce swieci Tobie w twarz to jest oczywiste ze bedzie wszystko przeswietlone i nic nie bedzie widac, nie wystawiaj twarzy bezposrednio na slonce
No z tym sloncem bym nie przesadzala.
BYlam za firanka i za szyba.
1 metr od okna.
Tak po prostu wychodza zdjecia w swietle dziennym-tak nie wychodza.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 01:26   #57
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

No i jednak sie nie dogadamy.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 06:44   #58
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
No i jednak sie nie dogadamy.
No wlasnie.
Nie umiecie pojac - ze zdjecia w swietle dziennym sa gorsze od zdjec z lampa

Jak widac na tej fotce wyzej-nie swiecilo na mnie slonce- tak wychodza zdjecia bez lampy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 07:01   #59
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
No wlasnie.
Nie umiecie pojac - ze zdjecia w swietle dziennym sa gorsze od zdjec z lampa

Jak widac na tej fotce wyzej-nie swiecilo na mnie slonce- tak wychodza zdjecia bez lampy.
Moim zdaniem fotka wyżej w świetle dziennym jest już o niebo lepsza od poprzednich...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 07:03   #60
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kolorowe jabłuszko.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Moim zdaniem fotka wyżej w świetle dziennym jest już o niebo lepsza od poprzednich...
Od tych z lampa?
Przynajmniej w takim swietle cera dobrze wychodzi-gladka jak po photoshopie

Nie wiem moze cos wykombinuje z aparatem
Ale nie wiem kiedy sie pojawi u mnie nowy makijaz-brak czasu + brak inspiracji + nerwy na aparat
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.