Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-20, 08:23   #421
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No nie wiem, może dlatego, że jeśli ktoś jest w dołku to powinno się taką osobę wspierać? W kazdej decyzji.
Wspieranie jej w decyzji i komentowanie jej wypowiedzi niezwiązanych z aborcją, nie wykluczają się.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 10:10   #422
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Dziewczyny, przejrzałam te ostatnie strony tylko pobieżnie bo nie chce brać udziału w tych przepychankach. To jest ostatnia rzecz jakiej mi w tej chwili potrzeba i proszę te z was które przyszły mnie umoralniac przez jedna wypowiedź, żeby spożytkowaly swoją energię na coś innego.
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 10:28   #423
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przejrzałam te ostatnie strony tylko pobieżnie bo nie chce brać udziału w tych przepychankach. To jest ostatnia rzecz jakiej mi w tej chwili potrzeba i proszę te z was które przyszły mnie umoralniac przez jedna wypowiedź, żeby spożytkowaly swoją energię na coś innego.



I dlatego Ci radziłam na przyszłość, nie za bardzo uzewnętrzniać się zbyt pochopnie przed ludźmi, ze swoimi myślami i co gorsza decyzjami.
Sama widzisz. Chlapnęłaś w nerwach a teraz zbierasz na łeb emocje, których w ogóle nie potrzebujesz.

Jakbyś miała za mało realnych problemów.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 10:45   #424
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przejrzałam te ostatnie strony tylko pobieżnie bo nie chce brać udziału w tych przepychankach. To jest ostatnia rzecz jakiej mi w tej chwili potrzeba i proszę te z was które przyszły mnie umoralniac przez jedna wypowiedź, żeby spożytkowaly swoją energię na coś innego.
Głos rozsądku Trzymaj się i olej docinki
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:09   #425
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cava, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że robisz dokładnie to, o czego zaprzestanie prosiła autorka wątku?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:16   #426
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
A spoko, zdążyła nawrzucać i napisac obrzydliwe rzeczy, ale jak potem napisze, że już sobie idzie, to spoko
A dlaczego to, co Wy piszecie nie jest obrzydliwe? Jest tylko jedno jedynie słuszne zdanie?Według Ciebie ludzie z wątpliwościami moralnymi nie mają prawa głosu?
Wiele osób może oburzać fakt, ze dla kogoś usunięcie nowego życia ludzkiego jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2018-09-20 o 16:17
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:20   #427
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Autorko, daj znać jak będziesz miała wyniki kolejnej bety.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 16:21   #428
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
A dlaczego to, co Wy piszecie nie jest obrzydliwe? Jest tylko jedno jedynie słuszne zdanie?Według Ciebie ludzie z wątpliwościami moralnymi nie mają prawa głosu?
Wiele osób może oburzać fakt, ze dla kogoś usunięcie nowego życia ludzkiego jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy.
Autorka wątku chce wsparcia, a nie umoralniania ją od podjętej decyzji, którą to decyzję już wykonała. Subtelna różnica.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:23   #429
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
A dlaczego to, co Wy piszecie nie jest obrzydliwe? Jest tylko jedno jedynie słuszne zdanie?Według Ciebie ludzie z wątpliwościami moralnymi nie mają prawa głosu?
Wiele osób może oburzać fakt, ze dla kogoś usunięcie nowego życia ludzkiego jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy.
No to się oburzaj. Gdzie indziej.

I nie, aborcja dla większości osób nie jest tym samym co "łyknięcie tabletki" na ból głowy, ale szkoda mi czasu na wyjaśnianie tego osobie o takim deficycie empatii jak ty.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:35   #430
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Autorko, daj znać jak będziesz miała wyniki kolejnej bety.

betę zrobię jutro, ale ja czuję, że już po wszystkim. Lekarz twierdził, że na tym etapie mogłabym nie zauważyć niczego prócz krwi. Nawet piersi są mniej bolesne.

A propos oburzenia.
15 stron tego wątku przeczy założeniu, że dla kogokolwiek tutaj aborcja jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy. Ja czuję się fatalnie, z nerwów chce mi się wymiotować, ale wciąż wiem, że to była jedyna słuszna decyzja. Mam wrażenie, że niektóre z was wręcz stosują wtórną wiktymizację i chcą, żebym poczuła się jeszcze gorzej, bo co, bo nie lamentuje w co drugim poście, że jest i było mi ciężko?
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:39   #431
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
betę zrobię jutro, ale ja czuję, że już po wszystkim. Lekarz twierdził, że na tym etapie mogłabym nie zauważyć niczego prócz krwi. Nawet piersi są mniej bolesne.

A propos oburzenia.
15 stron tego wątku przeczy założeniu, że dla kogokolwiek tutaj aborcja jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy. Ja czuję się fatalnie, z nerwów chce mi się wymiotować, ale wciąż wiem, że to była jedyna słuszna decyzja. Mam wrażenie, że niektóre z was wręcz stosują wtórną wiktymizację i chcą, żebym poczuła się jeszcze gorzej, bo co, bo nie lamentuje w co drugim poście, że jest i było mi ciężko?
Nie przejmuj się golgie, to tylko troll z masą postów. Podobnie bredziła w wątku o paradach równości. Większość z nas ma na tyle rozumu żeby zrozumieć, że to że ktoś zdecydował się na aborcję nie oznacza, że to była lekka, łatwa i przyjemna decyzja.

Mam nadzieję że niedługo poczujesz się lepiej. Daj sobie czas na dojście do siebie, w twoim organizmie zapewne szaleje masa hormonów.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 16:43   #432
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
betę zrobię jutro, ale ja czuję, że już po wszystkim. Lekarz twierdził, że na tym etapie mogłabym nie zauważyć niczego prócz krwi. Nawet piersi są mniej bolesne.

A propos oburzenia.
15 stron tego wątku przeczy założeniu, że dla kogokolwiek tutaj aborcja jest jak łyknięcie tabletki na ból głowy. Ja czuję się fatalnie, z nerwów chce mi się wymiotować, ale wciąż wiem, że to była jedyna słuszna decyzja. Mam wrażenie, że niektóre z was wręcz stosują wtórną wiktymizację i chcą, żebym poczuła się jeszcze gorzej, bo co, bo nie lamentuje w co drugim poście, że jest i było mi ciężko?
Trzymaj się autorko.

Niektórzy muszą się wyżyć na kimś i podbudowac sobie ego, jesteś w takiej sytuacji, że obrali Cię jako łatwy cel.

W końcu nasze gwiazdy muszą podkreślić swoją wyższośc moralną zachowując przy tym nieposkromione podłoża empatii.

Mam nadzieję, że rzeczywiście po wszystkim, daj znać jak wykonasz następne badania.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:51   #433
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Ja też czułam się okropnie, czułam sie jakbym miała ciezka grypę, było mi niedobrze i nie miałam siły wstać z łóżka, ale - również dlatego, że to była starsza ciąża - lekarz dał mi skierowanie na łyżeczkowanie i po tygodniu wróciłam już do zdrowia. Ty dopiero co zaaplikowalas sobie dawkę mocnych leków, ale twoje samopoczucie bardzo szybko się poprawi i będziesz mogła o tym wszystkim zappmniec, na czele z kolesiem i wszystkim co z nim związane.


I chciałam jeszcze dodać, że tak jak od lat sobie tutaj siedze, to jestem absolutnie totalnie podbudowana tym, jak autorka i cały wątek zostały przez większość z nas przyjęte i jakie dostała wsparcie, #silasiostr <3

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:54   #434
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się golgie, to tylko troll z masą postów. Podobnie bredziła w wątku o paradach równości. Większość z nas ma na tyle rozumu żeby zrozumieć, że to że ktoś zdecydował się na aborcję nie oznacza, że to była lekka, łatwa i przyjemna decyzja.

Mam nadzieję że niedługo poczujesz się lepiej. Daj sobie czas na dojście do siebie, w twoim organizmie zapewne szaleje masa hormonów.
Druga strona medalu i inny światopogląd jest dla Ciebie ,,bredzeniem"... Acha.
Trollem to ja mogłabym Ciebie nazwać-wieczne ataki na innych, poniżanie, wyśmiewanie-istny ideał prochoice
Nikt nie zauważył, że wielokrotnie pisałam autorce, że to jej życie i jej wybór i mam nadzieję, że kiedyś nie pożałuje tej decyzji-zstalam nazwana prolajferką, trollem, ciemnogrodem itp. Ale to ja jestem winna, bo ośmielam się wyrazić mój pogląd, ewentualne wątpliwości bez naskakiwania na autorkę.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No to się oburzaj. Gdzie indziej.

I nie, aborcja dla większości osób nie jest tym samym co "łyknięcie tabletki" na ból głowy, ale szkoda mi czasu na wyjaśnianie tego osobie o takim deficycie empatii jak ty.
Mam prawo wyrażać moje zdanie w sposób kulturalny tutaj. Jeśli Ty masz z tym problem-papa.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:56   #435
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Druga strona medalu i inny światopogląd jest dla Ciebie ,,bredzeniem"... Acha.
Trollem to ja mogłabym Ciebie nazwać-wieczne ataki na innych, poniżanie, wyśmiewanie-istny ideał prochoice
O gejach jakoś właśnie tak podobnie się wypowiadałaś
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ale to ja jestem winna, bo ośmielam się wyrazić mój pogląd, ewentualne wątpliwości bez naskakiwania na autorkę.
A czy autorka wątku pytała cię o zdanie na temat aborcji, kiedy już decyzję podjęła i wzięła tabletki? Od wyrażania opinii na temat aborcji masz osobny wątek, zrób sobie i nam tą przysługę i tam sobie powędruj.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-09-20 o 17:02
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:00   #436
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

W sumie tylko podczytuje, ale jak widzę te wyrzuty i to mielenie tematu jaka aborcja jest zła gdy Autorka już podjęła decyzję to mi witki opadają. Jest to dość niestosowne .. co najmniej ...


Jest osobny temat w którym można wyrażać swoją opinię i uwagi nt. Aborcji: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878346&page=57 (mam nadzieję że dobry link bo pisze z tel)



Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:02   #437
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Dzięki dziewczyny.
Ten wątek jest dla mnie nieocenionym wsparciem. Bardzo Wam dziękuję za to, że dodawałyście mi otuchy poświęcając swój czas obcej osobie z internetu na zakręcie życiowym, tutaj i na pw
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:04   #438
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Autorko, jak zareagowal lekarz? Spotkaly cie jakies nieprzyjemnosci czy zachowal sie kulturalnie?
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:06   #439
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Lekarzowi nie powiedział nic ponad to, że jestem w ciąży i dostałam krwawienia.
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 17:17   #440
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Kurcze, ja wiem że facet zachowal się jak największe dno świata, ale oni przeciez ju nie sa razem, i moze sobie spac z kim chce..to nie ma nic do rzeczy i nie mona gniewem usprawiedliwiac wszystkiego i kanalizowac gniew na bogu ducha winnej dziewczynie, tylko na nim. Ja bym jej tylko wspolczua bo pewnie ona tez sie na nim przejedzie. Tyle tu sie mwi o solidarnosci kobiet, a za zle zachowanie faceta obwinia sie jakas jego kolejna ofiare...

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-09-20 o 17:19
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:30   #441
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Kurcze, ja wiem że facet zachowal się jak największe dno świata, ale oni przeciez ju nie sa razem, i moze sobie spac z kim chce..to nie ma nic do rzeczy i nie mona gniewem usprawiedliwiac wszystkiego i kanalizowac gniew na bogu ducha winnej dziewczynie, tylko na nim. Ja bym jej tylko wspolczua bo pewnie ona tez sie na nim przejedzie. Tyle tu sie mwi o solidarnosci kobiet, a za zle zachowanie faceta obwinia sie jakas jego kolejna ofiare...
Ok, odniosę się do tego, ale proszę o nierozdmuchiwanie tematu ponad miarę.

Ta dziewczyna ma wprost napisane na swoim profilu, że interesuje ją seks, a mój były niedługo się przeprowadza, więc żadnej głębszej relacji z tego nie ma i nie będzie.

A w dniu, w którym jak się później okazało, doszło do poczęcia, było powiedziane, że zaczynamy się spotykać na nowo, a tamta to młodsza koleżanka, której on chce wytłumaczyć, że nie powinna się spotykać z losowymi facetami, bo będzie tego później żałować
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:40   #442
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Ok, odniosę się do tego, ale proszę o nierozdmuchiwanie tematu ponad miarę.

Ta dziewczyna ma wprost napisane na swoim profilu, że interesuje ją seks, a mój były niedługo się przeprowadza, więc żadnej głębszej relacji z tego nie ma i nie będzie.

A w dniu, w którym jak się później okazało, doszło do poczęcia, było powiedziane, że zaczynamy się spotykać na nowo, a tamta to młodsza koleżanka, której on chce wytłumaczyć, że nie powinna się spotykać z losowymi facetami, bo będzie tego później żałować
No i co z tego? czy oceniajac ja staniesz sie szczesliwsza?
Ona nic zlego nie robi -spotyka sie na seks z WOLNYM facetem
ma prawo kochac sie z kim chce. Twoj byly tez... musisz to przelknac

Tym bardziej ze sama tez masz swoje za uszami.
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:43   #443
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

O Chryste, albo nic nie zrozumiałaś, albo usilnie się bronisz przed zrozumieniem sytuacji. Przeczytaj mój poprzedni post raz jeszcze, odniosłam się do Twoich zarzutów, merytorycznie.
Z mojej strony eot.
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 17:47   #444
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Mam prawo wyrażać moje zdanie w sposób kulturalny tutaj. Jeśli Ty masz z tym problem-papa.
Idź je wyrażać gdzieś indziej, na przykład do zbiorczego wątku o aborcji, bo tam jest miejsce na ścieranie poglądów a nie tutaj. Miej, jakie chcesz poglądy ale wypisuj je w adekwatnym do tego miejscu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:22   #445
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Dziza... te desperackie próby zabłyśnięcia są bardziej niestosowne niż to do czego piją

Autorko olej, bo się dajesz wciągać w niepotrzebne dyskusje a i tak nie wytłumaczysz, komuś kto ma swoją wizję
A co do samopoczucia to ciężka bateria dla organizmu, musi się oczyścisz z tabletek i wrócić do równowagi, nie dziwne że się źle czujesz. Psychicznie z dnia na dzień też będzie dużo lepiej

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2018-09-20 o 19:23
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:28   #446
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Ok, odniosę się do tego, ale proszę o nierozdmuchiwanie tematu ponad miarę.

Ta dziewczyna ma wprost napisane na swoim profilu, że interesuje ją seks, a mój były niedługo się przeprowadza, więc żadnej głębszej relacji z tego nie ma i nie będzie.

A w dniu, w którym jak się później okazało, doszło do poczęcia, było powiedziane, że zaczynamy się spotykać na nowo, a tamta to młodsza koleżanka, której on chce wytłumaczyć, że nie powinna się spotykać z losowymi facetami, bo będzie tego później żałować
Autorko.

Jesteś w nerwach. Piszesz bardzo nieprzyjemne rzeczy o tej dziewczynie, co nie powinno mieć miejsca.

Najlepiej by było, gdybyś już się do tej części wątku nie odnosiła. Rozumiem, że jest Ci ciężko, dlatego nie będę Cię teraz krytykować. O tym możemy porozmawiać nawet w tym wątku, ale później. Odpocznij, przede wszystkim psychicznie i może wrócimy do tematu.

Nikt co nie zabroni czuć tego, co czujesz. Jest to poniekąd zrozumiałe i nie masz na to wpływu.

Ale nie warto takich emocji uzewnetrzniać, bo tylko malujesz sobie cel na plecach i czekasz na krytykę.

Pewne rzeczy lepiej przemilczeć. I na forum i w prawdziwym świecie.

To samo się tyczy krytykujacych dziewczyn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:40   #447
radiestetka
Raczkowanie
 
Avatar radiestetka
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Limonka, napisałam to co napisałam, bo ciągle jestem w szoku na kogo mój były poleciał. Znam człowieka trzy lata i zawsze się kreował (słowo-klucz) na intelektualistę, którego w płci przeciwnej kręcą przymioty umysłowe. Zawsze podkreślał, że to iż jestem w jego typie to tylko dodatek, bo gdybym była głupia/niedojrzała, to by się mną nie zainteresował. A tu proszę.
Ba, opowiadał o podobnych historiach ze swojego liceum i tak się litował nad tymi biednymi młodymi dziewczynami, które nie mając uwagi w domu chodzą do łóżka ze starszymi goścmi hipokryzja czystej wody. Stąd moje emocje i stąd użyłam takich słów, jakich użyłam. Jednakowoż dziewczyny za nic nie winę, to nie ona mi się oświadczała i to nie ona mi kłamała prosto w twarz.
Po prostu nie sądziłam, że ten wątek jest śledzony przez osoby, które się tu niemalże nie wypowiadały i nie sądziłam, że zbiorę takie cięgi. Ale następnym razem będę uważać na słowa.
radiestetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:49   #448
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez radiestetka Pokaż wiadomość
Limonka, napisałam to co napisałam, bo ciągle jestem w szoku na kogo mój były poleciał. Znam człowieka trzy lata i zawsze się kreował (słowo-klucz) na intelektualistę, którego w płci przeciwnej kręcą przymioty umysłowe. Zawsze podkreślał, że to iż jestem w jego typie to tylko dodatek, bo gdybym była głupia/niedojrzała, to by się mną nie zainteresował. A tu proszę.
Ba, opowiadał o podobnych historiach ze swojego liceum i tak się litował nad tymi biednymi młodymi dziewczynami, które nie mając uwagi w domu chodzą do łóżka ze starszymi goścmi hipokryzja czystej wody. Stąd moje emocje i stąd użyłam takich słów, jakich użyłam. Jednakowoż dziewczyny za nic nie winę, to nie ona mi się oświadczała i to nie ona mi kłamała prosto w twarz.
Po prostu nie sądziłam, że ten wątek jest śledzony przez osoby, które się tu niemalże nie wypowiadały i nie sądziłam, że zbiorę takie cięgi. Ale następnym razem będę uważać na słowa.
Nie musisz się tłumaczyć.

Po prostu o tym zapomnijmy na chwilę.

Winny jest tylko twój facet, to on jest hipokrytą, ta dziewczyna może z nim sypiać nawet za pieniądze i nie ma to znaczenia.

Gdyby była inteligentna, starsza albo była kobietą sukcesu to było by łatwiej? Nie, tak samo byś cierpiała.

Bo ty przychodzisz aborcję w domu bez należytej opieki medycznej, a on sobie hula z inną.

I żeby to była najbrzydsza kobieta na świecie czy Miss Universe to i tak byś to bardzo przeżywała.

Tak ci sie wydaje, czujesz się upokorzona, ale to w ogóle nie jest wina tej dziewczyny.

Nie ma sensu jej teraz obrażać, potem dojdziesz do siebie i będzie ci głupio, że tak ja osądziłas.

Nie ma też sensu się nakręcać, jest Ci wystarczająco źle bez tych myśli i rzucania pożywki tym pijawkom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 20:11   #449
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Weźcie wy się już odczepcie od tej strasznej zniewagi jakiej śmiała dopuścić się autorka. Niektóre tutaj chcą być chyba świętsze od papieża. Macie jakieś ludzkie odruchy, denerwujecie się czasami w życiu ponad miarę, czy nawet w wielkim stresie i nerwach skrupulatnie ważycie każde słowo? Bo jakoś wątpię. A jeśli faktycznie to gratuluję, należy wam się medal, ale dajcie żyć innym, bo takie umoralniania na siłę absolutnie każdego niepodręcznikowego zachowania to już gruba przesada. Życie tak nie wygląda, a na forum każdy może zgrywać wzór cnót, że to aż śmieszne, tak sztuczne. Tamta dziewczyna podejmuje akcje jakie podejmuje plus osobiście buduje swój wizerunek, a każdy inny ma prawo ją sobie ocenić i tyle. Wam nic do tego. Wy ją sobie oceniajcie jako wyzwoloną i świadomą swojej seksualności, albo naiwną i napawajcie się jakie jesteście cudowne, a autorka ma równorzędne prawo postrzegać ją jako puszczalską.

Limonko, mi np. byłoby łatwiej, gdyby facet rzucił mnie dla kogoś inteligentnego, albo odnoszącego sukcesy, a nie dla nieogarniętej, nastoletniej niuni. Czułabym się oszukana tak jak autorka, bo okazałoby się, że nie znałam własnego faceta. I w dułpie miałabym jej problemy w domu i pobudki, gdyby mi się pałętała pod nogami kiedy jeszcze nie zakończyłam definitywnie związku. Ktoś mi każe może szanować taką osobę? Szanuję kogo uważam za słuszne i to samo robi autorka.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 20:20   #450
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Zastanawiam się tylko, czy gdyby "na żywo" zraniona przyjaciółka płakała przy was o zdradzającym partnerze i jego nowej lasce i wyrwało jej się kilka złych słów, czy ofuknęłybyście ją, że brzydko źle mówić o tej kochance, bo nie zrobiła nic złego i solidarność kobiet musi być? Czy może stuliłybyście paszczę i pozwoliły dziewczynie wyładować negatywne emocje?

Zaznaczam, że nie piszę do Mijanou, której reakcja była stonowana i spokojna, ale rozwlekanie rzekomej krzywdy tej dziewczyny przez autorkę - zwłaszcza w świetle wątku - jest komiczne.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-22 00:02:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.