Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 18:05   #2011
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

oj, nie podobają mi się
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:34   #2012
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Odczepiłabym
no ja też
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 04:22   #2013
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

kwiatek w ogóle nie pasuje :p

les10, te kąpielówki bardziej na basen, na plażę się nie nadają w ogóle moim zdaniem.
reject jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:40   #2014
2november
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Witam wszystkich, niedawno zarejestrowałem się na waszym forum
Mam pytanko właśnie raczej do kobiet, także to forum to idealne miejsce, otóż jak w temacie: Co sądzicie o MĘSKICH OZDOBACH? Typu:

Na szyję:
-nieśmiertelnik
-srebrny krzyżyk
-kieł/yin-yang na rzemyku

Na ręce:
-zegarek (no tu jestem raczej pewien że raczej nie będzie opinii negatywnych)
-sygnet
-bransoleta pancerka

Oczywiście nie wszystko naraz, ale muszę przyznać że wszystkie ww. ozdoby mi się podobają, jednak chciałbym poznać zdanie płci przeciwnej.
Z góry dzięki
2november jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 22:08   #2015
2november
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Witam Pisałem już raz ale ani śladu mojego posta więc spróbuję jeszcze raz. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o męskich ozdobach typu:

Na szyję:
-nieśmiertelnik
-łańcuszek z krzyżykiem
-kieł/yin-yang na rzemyku

Na rękę:
-zegarek
-sygnet
-bransoletka pancerka

Mi się wszystkie podobają, oczywiście nie na raz a jako że chciałbym poznać sprawę z kobiecego punktu widzenia to forum wydaje się idealne.
Pozdrowienia
2november jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 14:01   #2016
saguaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 2november Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, niedawno zarejestrowałem się na waszym forum
Mam pytanko właśnie raczej do kobiet, także to forum to idealne miejsce, otóż jak w temacie: Co sądzicie o MĘSKICH OZDOBACH? Typu:

Na szyję:
-nieśmiertelnik
-srebrny krzyżyk
-kieł/yin-yang na rzemyku

Na ręce:
-zegarek (no tu jestem raczej pewien że raczej nie będzie opinii negatywnych)
-sygnet
-bransoleta pancerka

Oczywiście nie wszystko naraz, ale muszę przyznać że wszystkie ww. ozdoby mi się podobają, jednak chciałbym poznać zdanie płci przeciwnej.
Z góry dzięki
Po pierwsze: witaj
Mnie osobiście męskie ozdoby nie przeszkadzają, o ile nie są zbyt mnogie i rzucające się w oczy... jeśli łańcuszek, to cienki (a nie jakiś wielki, ciężki łańcuch), rzemyk już lepiej wygląda
Z bransoletami i sygnetami już gorzej - po prostu nie podobają mi się. Na ręku wystarczy jakiś fajny zegarek - przecież to też ozdoba
Pozdrawiam
saguaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:03   #2017
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

kupiłam ostatnio czerwona marynarke bardzo podobną do tej: http://plaamkaa.blogspot.com/2011/05...marynarka.html

Narazie łącze ja z białymi i czarnymi topami - co jest raczej mało odkrywczym połączeniem Jakie inne kolory topów będą dobrze wyglądać w zestawieniu z taką marynarką?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 20:34   #2018
saguaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
kupiłam ostatnio czerwona marynarke bardzo podobną do tej: http://plaamkaa.blogspot.com/2011/05...marynarka.html

Narazie łącze ja z białymi i czarnymi topami - co jest raczej mało odkrywczym połączeniem Jakie inne kolory topów będą dobrze wyglądać w zestawieniu z taką marynarką?

Może szare, beżowe, czarne?
saguaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 13:17   #2019
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
kupiłam ostatnio czerwona marynarke bardzo podobną do tej: http://plaamkaa.blogspot.com/2011/05...marynarka.html

Narazie łącze ja z białymi i czarnymi topami - co jest raczej mało odkrywczym połączeniem Jakie inne kolory topów będą dobrze wyglądać w zestawieniu z taką marynarką?
Szara i kawa z mlekiem obłędnie wygląda z czerwienią )



Cytat:
Napisane przez 2november Pokaż wiadomość
Witam Pisałem już raz ale ani śladu mojego posta więc spróbuję jeszcze raz. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o męskich ozdobach typu:

Na szyję:
-nieśmiertelnik
-łańcuszek z krzyżykiem
-kieł/yin-yang na rzemyku

Na rękę:
-zegarek
-sygnet
-bransoletka pancerka

Mi się wszystkie podobają, oczywiście nie na raz a jako że chciałbym poznać sprawę z kobiecego punktu widzenia to forum wydaje się idealne.
Pozdrowienia
Z wymienionego przez Ciebie katalogu jestem tylko za nieśmiertelnikiem i zegarkiem- jakikolwiek by nie był, zwyczajny, czy nawet taki z pewną dozą fantazji. Jeśli o inne łańcuszki to mi się zupełnie nie podobają. Co do sygnetu to nigdy nie zrozumiem idei noszenia ich przez mężczyzn, wydaje mi się to naprawdę straszne. Facet w bransoletce to też mnie autentycznie odpycha.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:03   #2020
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
yhm. a tak po mieście to chyba nie bardzo pasuje by chodzić w prześwitujących sukienkach:P no nie wiem..jakoś przełamać się nie mogę
ostatnio też kupiłam sobie letnią sukienkę, też prześwitującą mnie na wylot
z racji tego że w nadchodzącym tyg ma byc gorąco to ją zapewne wykorzystam o ile przyszyje sobie od spodu jakąś haleczkę...bo inaczej to na ulicę nie wyjdę
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 06:41   #2021
pirania168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
Harrods na Kołątaja 23
Kurcze mieszkam blisko, a nawet o nim nie wiem
pirania168 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 09:06   #2022
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

co sądzicie o tych butach?
http://allegro.pl/obuwie24-117-sanda...645608418.html
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:38   #2023
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
ładne są
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:02   #2024
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 2november Pokaż wiadomość
Witam Pisałem już raz ale ani śladu mojego posta więc spróbuję jeszcze raz. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o męskich ozdobach typu:

Na szyję:
-nieśmiertelnik
-łańcuszek z krzyżykiem
-kieł/yin-yang na rzemyku

Na rękę:
-zegarek
-sygnet
-bransoletka pancerka

Mi się wszystkie podobają, oczywiście nie na raz a jako że chciałbym poznać sprawę z kobiecego punktu widzenia to forum wydaje się idealne.
Pozdrowienia
Mnie się podoba męska biżuteria, ale w ograniczonym składzie Na szyję podobają mi się koraliki typu:
http://beachculture.org/all/photos/lleague/l6c.jpg
oczywiście jest na rynku o wiele więcej dużo ładniejszych- ten jako pierwszy mi się pojawił w wyszukiwarce Oraz oczywiście tylko do koszul.
Bransoletki owszem, np. takie jak pasek od eleganckiego, srebrnego zegarka- choć ciężko znaleźć taką która przypadłaby mi do gustu (dla narzeczonego szukaliśmy w kilkunastu sklepach...), pancerki jakoś mi się nie podobają. Rzemyki też dobrze wyglądają, ale jak wiadomo zależy do czego się założy
Sygnety w ogromnej większości mi się nie podobają, nieśmiertelniki są mi obojętne.
Poza tym co wymieniłeś ogromnie podoba mi się kolczyk (jeden!) w uchu

oonaa - śliczne buty
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 23:33   #2025
2november
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Mnie się podoba męska biżuteria, ale w ograniczonym składzie Na szyję podobają mi się koraliki typu:
http://beachculture.org/all/photos/lleague/l6c.jpg
oczywiście jest na rynku o wiele więcej dużo ładniejszych- ten jako pierwszy mi się pojawił w wyszukiwarce Oraz oczywiście tylko do koszul.
Bransoletki owszem, np. takie jak pasek od eleganckiego, srebrnego zegarka- choć ciężko znaleźć taką która przypadłaby mi do gustu (dla narzeczonego szukaliśmy w kilkunastu sklepach...), pancerki jakoś mi się nie podobają. Rzemyki też dobrze wyglądają, ale jak wiadomo zależy do czego się założy
Sygnety w ogromnej większości mi się nie podobają, nieśmiertelniki są mi obojętne.
Poza tym co wymieniłeś ogromnie podoba mi się kolczyk (jeden!) w uchu

oonaa - śliczne buty
Dzięki za odpowiedź, kolczyka na razie nie mam Co do sygnetów to osobiście podoba mi się taki jak tu (właściwie to pierścień):

http://www.rockmetalshop.pl/product-...TURA-R73-.html

neutralnego linku nie znalazłem ale to oczywiście nie reklama sklepu
2november jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:31   #2026
rozini
Raczkowanie
 
Avatar rozini
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 48
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

hej, co sądzicie o tej opasce:
http://allegro.pl/opaska-burberry-qu...678751457.html



warto?
rozini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:48   #2027
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

w życiu nie dałabym tyle za opaskę (chyba że bym była obrzydliwie bogata ) ale jeśli Ci na niej zależy to się nie zastanawiaj bo poza ceną jest ładna
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:11   #2028
agusik 36710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
GG do agusik 36710
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Hej dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie tej sukienki, chciałabym ja naożyć na wesele kolezanki, jest ona bardzo delikatna i składa sie z dwóch warstw cieniutkiego ...polyestru? (tak jest na metce, 100% polyester ) ale jak dla mnie to taka jakby żorżeta i ma paseczek ze złotą klamerką

no ale chcialam Was sie poradzić Drogie kolezanki, na temat dodatków do tej sukienki, wiem ze czarne eleganckie szpilki plus ew. torebka w kolorze sukienki beda pasować,i zlote kolczyki, pozatym ze jestem jeszcze brunetką...ale chcialam ją bardzej ożywić, co Wy na to moje drogie?
pójsc w klasyke i dać czarne dodsatki czy zaszaleć z kolorem? jesli tak to jakim? moze np. walnąć fuksje z fioletem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1992.jpg (81,2 KB, 54 załadowań)
agusik 36710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:20   #2029
rozini
Raczkowanie
 
Avatar rozini
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 48
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agusik 36710 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie tej sukienki, chciałabym ja naożyć na wesele kolezanki, jest ona bardzo delikatna i składa sie z dwóch warstw cieniutkiego ...polyestru? (tak jest na metce, 100% polyester ) ale jak dla mnie to taka jakby żorżeta i ma paseczek ze złotą klamerką

no ale chcialam Was sie poradzić Drogie kolezanki, na temat dodatków do tej sukienki, wiem ze czarne eleganckie szpilki plus ew. torebka w kolorze sukienki beda pasować,i zlote kolczyki, pozatym ze jestem jeszcze brunetką...ale chcialam ją bardzej ożywić, co Wy na to moje drogie?
pójsc w klasyke i dać czarne dodsatki czy zaszaleć z kolorem? jesli tak to jakim? moze np. walnąć fuksje z fioletem?

czarne buty i torebka, zlota bizuteria.
rozini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 11:11   #2030
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Co sądzicie wizażanki o tych kaloszach? Pogoda nie rozpieszcza, trzeba się w jakieś zaopatrzyć:P
http://allegro.pl/wiosna-w-stylu-gwi...689180958.html
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:30   #2031
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Hmm tak się zastanawiam, czy wypada założyć długi kardigan (zapięty oczywiście) + legginsy na spotkanie u znajomych w domu? Dawno takiego zestawu nie nosiłam i nikogo tak ubranego też nie widziałam i nie wiem czy nie popełnię jakiejs gafy modowej, bo średnio się orientuje w trendach. Jak myślicie?
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:18   #2032
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malaga777 Pokaż wiadomość
Hmm tak się zastanawiam, czy wypada założyć długi kardigan (zapięty oczywiście) + legginsy na spotkanie u znajomych w domu? Dawno takiego zestawu nie nosiłam i nikogo tak ubranego też nie widziałam i nie wiem czy nie popełnię jakiejs gafy modowej, bo średnio się orientuje w trendach. Jak myślicie?
Myślę, że spokojnie możesz Moja znajoma chodzi w ten sposób ubrana przez całą zimę na co dzień
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 15:36   #2033
anez00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZS :):):)
Wiadomości: 63
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malaga777 Pokaż wiadomość
Hmm tak się zastanawiam, czy wypada założyć długi kardigan (zapięty oczywiście) + legginsy na spotkanie u znajomych w domu? Dawno takiego zestawu nie nosiłam i nikogo tak ubranego też nie widziałam i nie wiem czy nie popełnię jakiejs gafy modowej, bo średnio się orientuje w trendach. Jak myślicie?
ja też uważam, że spokojnie możesz się tak ubrać Trochę minął już szał na tego typu ubiór ale myślę że to działa tylko na Twoją korzyść
anez00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 21:29   #2034
forrever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 30
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Niebawem zamierzam kupić sobie granatową marynarkę, a mianowicie taką: http://moda.allegro.pl/boyfrend-styl...684859190.html tylko jest pewien problem, gdyż nie wiem jakie bluzki pasują do tego typu marynarki (tzn. do koloru i pasków na mankiecie). Bardzo proszę Was o pomoc !!!!
forrever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 23:29   #2035
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Co sądzicie wizażanki o tych kaloszach? Pogoda nie rozpieszcza, trzeba się w jakieś zaopatrzyć:P
http://allegro.pl/wiosna-w-stylu-gwi...689180958.html
jeśli pytasz o jakość i wykonanie to 4/5
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 09:58   #2036
cameralucida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 27
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Agusik, bardzo fajna sukienka. Spokojnie mogłabym ją wykorzystać do letniej stylizacji w Stylerze, żebry wygrać torbę, ale już zrobiłam 3 stylizacje;]

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cameralucida Pokaż wiadomość
Agusik, bardzo fajna sukienka. Spokojnie mogłabym ją wykorzystać do letniej stylizacji w Stylerze, żebry wygrać torbę, ale już zrobiłam 3 stylizacje;]
Naprawdę bardzo mi się podoba. Idealna na lato (gdyby było ciepło), seksowna, kobieca i romantyczna.
__________________
http://styl.fm/profil/134246
cameralucida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 16:47   #2037
semiquaver
Przyczajenie
 
Avatar semiquaver
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Legionowo.
Wiadomości: 3
GG do semiquaver
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

hej. wybieram się w sobotę na wesele siostry i mam dylemat. jakie dodatki do tej sukienki? białe, takie jakby łososiowe (jak pasek), granatowe czy może po prostu czarne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0057.jpg (49,4 KB, 35 załadowań)
semiquaver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 17:25   #2038
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agusik 36710 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja mam pytanie odnośnie tej sukienki, chciałabym ja naożyć na wesele kolezanki (...)
Moim zdaniem w ogóle nie wypada zakładać białej sukienki na wesele. W bieli powinna być tylko panna młoda
Swoją drogą , sukienka całkiem ładna- spokojnie możesz nosić na co dzień

Cytat:
Napisane przez forrever Pokaż wiadomość
Niebawem zamierzam kupić sobie granatową marynarkę, a mianowicie taką: http://moda.allegro.pl/boyfrend-styl...684859190.html tylko jest pewien problem, gdyż nie wiem jakie bluzki pasują do tego typu marynarki (tzn. do koloru i pasków na mankiecie). Bardzo proszę Was o pomoc !!!!
Ta marynarka szczerze mówiąc średnio mi się podoba (materiał itp) do tego jak zobaczyłam cenę...
Sama mam czarny żakiet/ marynarkę (też 3/4) więc mi kolorystycznie do wszystkiego pasuje, jeśli zaś chodzi o rzeczy to noszę do wszystkiego- leginsy+ tunika; dżinsy+ jakakolwiek bluzka; do większości sukienek też Jakiś taki uniwersalny znalazłam
Granat pasuje mi przede wszystkim do czerwieni i bieli, ale możesz przecież kombinować

Cytat:
Napisane przez semiquaver Pokaż wiadomość
hej. wybieram się w sobotę na wesele siostry i mam dylemat. jakie dodatki do tej sukienki? białe, takie jakby łososiowe (jak pasek), granatowe czy może po prostu czarne?
Ja bym dała łososiowe dodatki Ale chyba ciężko będzie znaleźć dokładnie w tym kolorze...
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:01   #2039
semiquaver
Przyczajenie
 
Avatar semiquaver
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Legionowo.
Wiadomości: 3
GG do semiquaver
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

widziałam torebkę i bransoletki w takim kolorze, ale o ile zdecyduję się na łososia to raczej i buty by takie pasowały, a z tym może być ciężko.
semiquaver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:09   #2040
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez forrever Pokaż wiadomość
Niebawem zamierzam kupić sobie granatową marynarkę, a mianowicie taką: http://moda.allegro.pl/boyfrend-styl...684859190.html tylko jest pewien problem, gdyż nie wiem jakie bluzki pasują do tego typu marynarki (tzn. do koloru i pasków na mankiecie). Bardzo proszę Was o pomoc !!!!

Myślę, że na pewno zupełnie gładkie bluzki, odpadają kwiatki i inne wzory. Granatowy jest dość wdzięcznym kolorem, ja sama mam 2 granatowe marynarki i zakładam do nich czerwone, białe, czarne, łososiowe i w kolorze toffi topy Kwestia podnoszonej przez jedną wizażankę ceny- 80 zł, to wg mnie jak najbardziej standardowa cena za marynarkę, wcale nie wysoka. W H&M są przeważnie po 129 zł, więc to wcale nie jest dużo.


Cytat:
Napisane przez semiquaver Pokaż wiadomość
hej. wybieram się w sobotę na wesele siostry i mam dylemat. jakie dodatki do tej sukienki? białe, takie jakby łososiowe (jak pasek), granatowe czy może po prostu czarne?
Zgadzam się, że łososiowe dodatki będą najbardziej pasowały Buty- fakt mogą być łososiowe, ale jak nie znajdziesz takich, to granatowe, białe też mogą być
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 15:03:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.