Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 20:31   #931
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
70 d? a możecie polecić jakieś firmy w cenie do 150 zł?
i to do jakiego lobby mnie kwalifikuje? średniego chyba nie ma a to taki chyba jest
Taki wychodzi rozmiar wyjściowy z tabelki http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html

Do 150 zł to np. panache linia cleo, gossard, lepel, pour moi?, curvy kate.
Z polskich może zobaczyć effuniaki http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html (tylko do nich jest inny kalkulator).
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:49   #932
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

tutj
Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
hej
będąc w odwiedzinkach u rodziny w Żorach wybrałam się dzisiaj do sklepu ANABEL... a raczej próbowałam go znaleźć, ale niestety bezskutecznie

Na stanikowej mapie świata podany jest adres ul.Boryńska 10. Znalazłam ul. Boryńską i dom z numerem 9, poszłam dalej widząc dużą tablicę bielizna i będąc przekonana, że to ten chwalony żorski sklep... zobaczyłam małą budkę zbitą z jakichś płyt z typowo targową bielizną troszkę się zdziwiłam (mój mąż się przeraził i stwierdził, że to nie może być to i że on tam nie wejdzie hihi)... nooo ale cóż stwierdziłam, że czasem pozory mylą i że może jak wejdę do środka to zobaczę to czego szukam... niestety pomyliłam się zapytałam sprzedawcę jaki to adres odpowiedziała, że ul.Boryńska 11 i że muszę zejść w dół ul. Boryńskiej jeżeli szukam nr 10.
Totalnie nie rozumiem kto wymyślił tą numerację ulicy porozrzucaną bez ładu i składu najpierw rośnie, później znowu od mniejszej liczby idzie w górę... ech bez sensu
W każdym bądź razie w końcu znalazłam nr 10 na ul. Boryńskiej ale tam znajduje się jakiś salon z sukniami ślubnymi
czy są na tym wątku wizażanki, które robiły w tym sklepie zakupy???
Czy on jeszcze istnieje???
A jeżeli tak - to proszę niech ktoś mi wytłumaczy, gdzie on jest, bo ja z tego nic totalnie nie rozumiem
Powinien istnieć... chyba, http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203..._Zory.html?v=2 - to wątek na Lobby Biuściastych. Trudno powiedzieć, może był w bramie? Ech, nie pomogę ci niestety, szkoda że wybierałaś się na marne, ale nic więcej nie mogę powiedzieć - może w internecie będzie jakiś nr telefonu do nich...

EDIT na Asosie - bezpłatna wysyłka! - http://www.asos.com/Panache/Panache-...sort=3&clr=Red Panache Cleo za 6 funtów w rozmiarach 65C i 80E, ale też dużo wyprzedaży bielizny i strojów kąpielowych ;D

Edytowane przez waterfall
Czas edycji: 2011-06-21 o 21:55
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 15:17   #933
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, orientujecie się może, która z polskich firm poza Konradem produkuje staniki w rozmiarach 65c?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:00   #934
girlinblues
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 31
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Zmierzyłam sobie biust, na razie tylko orientacyjnie, bo nie mam metra krawieckiego i sznurkiem mierzyłam, ale wyszło mi 74 pod biustem (tak jak miałam w głowie zakodowane) i 94 przez biust (chyba mi się powiększył od ostatniego mierzenia, bo coś mętnie pamiętam, że kiedyś miałam 89). Ale w sumie, to już bardzo długo się nie mierzyłam.
Wychodzi mi według tabelki rozmiar 70E, dotychczas nosiłam 75B, względnie C. O ile rozumiem, że im mniejszy obwód, tym większa miseczka mnie więcej, to nie wyobrażam sobie zmieszczenia się w 70. Już teraz kupując 75 czasami mam wrażenie, że za mocno ściska..Ma normalnie bardzo ściskać?
girlinblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:14   #935
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może, która z polskich firm poza Konradem produkuje staniki w rozmiarach 65c?
Comexim, Milena, Effuniak

Cytat:
Napisane przez girlinblues Pokaż wiadomość
Zmierzyłam sobie biust, na razie tylko orientacyjnie, bo nie mam metra krawieckiego i sznurkiem mierzyłam, ale wyszło mi 74 pod biustem (tak jak miałam w głowie zakodowane) i 94 przez biust (chyba mi się powiększył od ostatniego mierzenia, bo coś mętnie pamiętam, że kiedyś miałam 89). Ale w sumie, to już bardzo długo się nie mierzyłam.
Wychodzi mi według tabelki rozmiar 70E, dotychczas nosiłam 75B, względnie C. O ile rozumiem, że im mniejszy obwód, tym większa miseczka mnie więcej, to nie wyobrażam sobie zmieszczenia się w 70. Już teraz kupując 75 czasami mam wrażenie, że za mocno ściska..Ma normalnie bardzo ściskać?
Nie, ma być wygodny, podtrzymywać biust i nie latać po plecach.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:25   #936
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

czy jest tu ktoś o wymiarach 78 / 98 ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:38   #937
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Comexim, Milena, Effuniak
Dziękuję!
Cudną kolekcję ma "Milena"
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 16:39   #938
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez girlinblues Pokaż wiadomość
Zmierzyłam sobie biust, na razie tylko orientacyjnie, bo nie mam metra krawieckiego i sznurkiem mierzyłam, ale wyszło mi 74 pod biustem (tak jak miałam w głowie zakodowane) i 94 przez biust (chyba mi się powiększył od ostatniego mierzenia, bo coś mętnie pamiętam, że kiedyś miałam 89). Ale w sumie, to już bardzo długo się nie mierzyłam.
Wychodzi mi według tabelki rozmiar 70E, dotychczas nosiłam 75B, względnie C. O ile rozumiem, że im mniejszy obwód, tym większa miseczka mnie więcej, to nie wyobrażam sobie zmieszczenia się w 70. Już teraz kupując 75 czasami mam wrażenie, że za mocno ściska..Ma normalnie bardzo ściskać?
Girlinblues, obwód cię może ściskać nie z powodu samej ściśliwości, ale też tego, że miseczka jest za mała - jeśli miseczka jest za mała i biust się nie mieści, pierś jakby ucieka, bo nie może się zmieścić w misce i stąd uczucie ściśliwości. Kobiety z 74 pod biustem czasami nawet noszą 65 - ale może się okazać, że tobie będzie wygodne 70 cm. Pamiętaj, jesli miseczka jest dobra, obwód też z reguły jest wygodny. Trzeba po prostu mierzyć i znaleźć idealny stanik ;D
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:02   #939
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja to chyba nie potrafię się nawet porządnie zmierzyć, bo dziś zmierzyłam się jeszcze raz i to bardzo ciasno. Wyszło mi 75 pod biustem i 92 w biuście. Co do kształtu to mój jest raczej stożkowy, ale czasem robi się pełniejszy.

Jeszcze muszę brać pod uwagę moje wałeczki podpachowe. Aż wstyd się przyznać, ale dorobiłam się ich nosząc za małe i zbyt okrojone miseczki 75A, czy nawet 70A. To było jakieś prawie 10 kg temu, kiedy pod biustem miałam 70cm, albo mniej a w jakieś 80 parę. Później podjęłam pierwsze próby odnalezienia swojego rozmiaru, zaczęło się od 65C które okazało się za małe, później 65D i w sumie tak zostało. No, ale przytyło mi się te parę kilo i byłam zmuszona wrzucić prawie wszystkie staniki.

Zdecydowałam się na to 70D bo zakupiłam niedawno 75C w H&Mie i jest dobre (chociaż wolę mieć trochę mniejszy obwód).

A to 70D przyszło i jest naprawdę obszerne, obejmuje cały podpachowy tłuszczyk. Niby jest dobre, obwód ok, fiszbiny tak gdzieś do połowy pachy, między piersiami nie ma pustki tylko nie wiem, czy to wina kroju, ale miseczki się trochę marszczą... No i pomyliło mi się, nie wzięłam Panache tylko Pour Moi?
Ja też dzisiaj kupiłam stanik w H&Mie, a piszę ponieważ mogę go jeszcze oddać, a mam co do niego i siebie w nim pewne wątpliwości.

Kiedyś jako nastolatka nosiłam 80B (a te początkowe staniki to niestety nie pamiętam, ale niestety były to staniki bezfiszbinowe i nie wiem czy to tego wina, czy wielu lat noszenia niedobrze dobranego biustonosza czy natury, ale jedną pierś mam albo większą albo z jakiegoś powodu bardziej ciągnie ją w dół ), potem z wiekiem mi się przytyło, biust urósł itd. i nosiłam 80C (ale miałam 85cm wtedy pod biustem jeśli pamięć mnie nie myli, po prostu przed czasami wizażowymi nie wiedziałam, że istnieją miseczki większe niż D - w sensie dla dziewczyn które nie mają dużego biustu, mój zawsze był wg mnie średni, choć to przecież nielogiczne myślenie było...), ale od jakiegoś półtora roku sukcesywnie chudnę (no ostatnio już w mniejszym tempie i mniej) i biust tym samym w końcu też schudł i obwód pod nim również, a wiedząc że kiedyś nieprawidłowo dobierałam rozmiar stanika teraz postanowiłam zrobić to 'fachowo' no i w sumie jestem w kropce mimo że radziłam się koleżanki która jest biuściasta bardziej ode mnie i bardziej obeznana w temacie, i mimo filmików na youtube oraz różnych artykułów.

Obecnie wychodzi mi że powinnam nosić 75 D lub 75 DD/E, ponieważ mam 80cm pod biustem (a jak rozumiem przy doborze stanika odejmujemy od tego 5cm i zaokrąglamy), a mój obwód biustu to na luźno 96-98cm (jak mi się zbliża okres to ciut mi rosną ).

ALE jak przymierzałam te gładkie staniki w H&Mie z tych co jest np. nude/czarne/brązy co występują 'aż' do miseczki D (zdjęcie w załączniku) to 75 pod biustem było Bardzo zdecydowanie za ciasne! Aż wszystko mnie bolało. 85 było za luźne i latało no i ten co kupiłam 80 było dobre. Mówię o miseczce D (choć do C też się to odnosi gdyż na początku sprawdzałam rozmiar na wieszaczku zamiast na metce, a niestety niektórzy źle odkładają ubrania po przymierzeniu). No więc kupiłam 80C ponieważ miseczka D przy 80 pod biustem była najodpowiedniejsza, najlepiej dobra (ani za ciasno ani biust mi nie wychodził choć jak siedzę wydaje mi się być ciut za duża na 'środku' po obu stronach mostka, który nawiasem leży idealnie - ale tylko w wypadku miseczki D, przy C ten kawałek przy mostku jest wyraźnie za mały i za niski) (choć z nie wychodzeniem biustu akurat myślę nigdy nie miałam problemu - raczej jak patrzę na stare staniki to miseczka mi od nich odstaje - choć to zależy też od stanika, mam 3 lepsze - czyli takie które są na mnie jeszcze dobre, choć pewno kilka prań i do wyrzucenia). Miałam problem z uregulowaniem ramiączek (ale to moja wina i zamiast w górę by je poluźnić ja brałam w dół ach to wszystko przez zmęczenie i upał), ale już jest wszystko ok, nie wbijają się, nei spadają. Miseczki obejmują całe piersi, zapięcie stanika nie przesuwa się w górę tylko... no właśnie, jest jedno ALE, ja chyba też dorobiłam się tych wałeczków podpachowych, a przynajmniej tak to wygląda w tym biustonoszu, nie są duże, raczej małe, no ale nigdy wcześniej ich nie widziałam dlatego zastanawiam się czy to sprawka tego stanika czy wcześniejsze złego dobierania biustonoszy. Dodam że jak podnoszę ręce wałeczki znikają. Czy mimo tych wałeczków przy pachach dobrze dobrałam stanik? Bo jeśli nie to będę szukać dalej, szkoda mi tych 60zł bo obecnie nie pracuję od dłuższego czasu i staram się robić tylko dobre zakupy.

edit. Myślałam też oczywiście co by było gdybym jednak zakupiła tą miseczkę DD/E ale - choć nie wiem czy to jest dobrą metodą do testowania tego - pominowszy (pominąwszy?) to, że takie miseczki za bardzo odstawałyby mi od piersi to po prostu jak noszę bokserki wystawały by mi znacznie(już te D potrafią ciut odstawać) spod materiału spod pachy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg H&M stanik nude.jpg (14,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:46
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:20   #940
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Miss Puppet obwód był za ciasny, bo widocznie miseczka była za mała (patrz 3 posty wyżej).

A co do aktualnie kupionego stanika, to czy po wsunięciu wałeczków spod pach do miseczki, to miseczka nie wydaje się za mała? A czy fiszbiny celują w środek pachy, tak by wałeczki nie wracały na stare miejsce? Sprawdź czy wszystko jest ok zgodnie z tym: http://stanikomania.pl/pliki/Piersiowka.pdf Jeśli nie jesteś pewna, to lepiej poszukaj lepszego.

Edytowane przez Hollyhock
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:21
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 21:57   #941
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Miss Puppet obwód był za ciasny, bo widocznie miseczka była za mała (patrz 3 posty wyżej).

A co do aktualnie kupionego stanika, to czy po wsunięciu wałeczków spod pach do miseczki, to miseczka nie wydaje się za mała? A czy fiszbiny celują w środek pachy, tak by wałeczki nie wracały na stare miejsce? Sprawdź czy wszystko jest ok zgodnie z tym: http://stanikomania.pl/pliki/Piersiowka.pdf Jeśli nie jesteś pewna, to lepiej poszukaj lepszego.
Piersiówkę już znam i sprawdzałam razem z nią i wszystko wyszło ok, też pytałam mamy (jako obiektywniejszego oka).

A co do tego czy jestem pewna to pominąwszy że prawie nigdy nie jestem jak kupuję ubrania to teraz nie jestem bo kupuję go jakby po raz pierwszy, na nowo, znając właśnie takie wskazówki i ściśle się do nich stosując.

Czyli wg ciebie byłby dobry obwód 80 przy mieseczce DD/E?

Wałeczki są nieduże więc nie, nie wydaje mi się wtedy miseczka za mała, jedyne co mogę jeszcze dodać że podpachowa końcówka fiszbiny nieco mnie uciska. No i wydaje mi się, że fiszbiny celują w środek pachy, ale nie wiem, może ja źle patrzę.

(może powinnam iść na profesionalny brafitting, tylko czy nie trzeba po nim zawsze kupić stanik w danym sklepie?)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-06-22 o 22:00 Powód: literówki ehhh
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 22:03   #942
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Myślałam raczej o obwodzie 75. Ja po brafittingu kupowałam biustonosz, ale nie wiem czy to konieczne... Nigdy się nie zastanawiałam, ale w zasadzie to masz chyba prawo się po brafittingu zastanowić (np. który biustonosz wybrać )

A jeśli Ci głupio i chciałabyś po brafittingu kupić biustonosz to może śledź aktualizacje na stronach sklepów stacjonarnych i wybierz się na brafitting jak zaczną się wyprzedaże? Wtedy upolujesz biustonosz taniej
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:10   #943
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Myślałam raczej o obwodzie 75. Ja po brafittingu kupowałam biustonosz, ale nie wiem czy to konieczne... Nigdy się nie zastanawiałam, ale w zasadzie to masz chyba prawo się po brafittingu zastanowić (np. który biustonosz wybrać )

A jeśli Ci głupio i chciałabyś po brafittingu kupić biustonosz to może śledź aktualizacje na stronach sklepów stacjonarnych i wybierz się na brafitting jak zaczną się wyprzedaże? Wtedy upolujesz biustonosz taniej
hmmm to muszę się zastanowić co zrobić

a może w jakiejś sieciówce są jednak staniki 75 DD/E i tam był poszła i przymierzyła i oceniła różnice między nim a 80D?

a co jeśli w 75dd/e nadal będą wałeczki?
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-06-22 o 22:15
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 00:04   #944
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Hmm... Zawsze możesz po prostu porównać rozmiary w jakimś sklepie z biuściastej mapy. W Warszawie jest spory wybór Nie musisz od razu ich kupować - przecież w normalnym sklepie z biustonoszami też nie kupujesz bielizny za każdym razem jak do niego wejdziesz. Potem możesz sobie przemyśleć wszystko i zdecydować co zrobić.

A nie wiem jak z rozmiarami w normalnych sieciówkach, bo od jakichś 5 lat nie szukałam w nich biustonoszy
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 01:07   #945
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Hmm... Zawsze możesz po prostu porównać rozmiary w jakimś sklepie z biuściastej mapy. W Warszawie jest spory wybór Nie musisz od razu ich kupować - przecież w normalnym sklepie z biustonoszami też nie kupujesz bielizny za każdym razem jak do niego wejdziesz. Potem możesz sobie przemyśleć wszystko i zdecydować co zrobić.

A nie wiem jak z rozmiarami w normalnych sieciówkach, bo od jakichś 5 lat nie szukałam w nich biustonoszy
no właśnie chyba tak zrobię

ale może np. pomogłoby ci ocenić czy jest źle gdybym zrobiła zdjęcia jak w tym z handmu wyglądam? (po ponoszeniu go chwilę dłużej i zdjęciu niestety zauważyłam że w obwodzie porobiły mi się po nim ślady, ale co ciekawe z boku i styłu, a nie pod samym biustem )

(a i tak dodam nieco zadziornie, że wg mnie, mimo oczywistych negatywów typu deformacja biustu przez źle dobrany stanik to uważam, że czasem źle dobrany stanik wygląda lepiej niż ten gorzej - jeśli mogę podać linka, jeśli nie to proszę mi powiedzieć/napisać to go wykasuję -->
http://stanikomania.blox.pl/2007/10/...rozmiarze.html )
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 04:38   #946
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hmm, mając 74 pod biustem i 85 w biuście, noszę 32B (70B). kalkulatory zasugerowały mi 70A, ale mierząc taki biustonosz czułam się jakby mi ktoś piersi ścisnął, co nie było zbyt wygodne. Za to 75A leży prawie tak samo jak 70B (jednakże w tym drugim lepiej się czuję). jest okej czy mierzyć inne rozmiary? (jakie?)
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 08:17   #947
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
czy jest tu ktoś o wymiarach 78 / 98 ?
Ja mam podobne rozmiary 77/99
A co chesz wiedziec?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:18   #948
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
no właśnie chyba tak zrobię

ale może np. pomogłoby ci ocenić czy jest źle gdybym zrobiła zdjęcia jak w tym z handmu wyglądam? (po ponoszeniu go chwilę dłużej i zdjęciu niestety zauważyłam że w obwodzie porobiły mi się po nim ślady, ale co ciekawe z boku i styłu, a nie pod samym biustem )

(a i tak dodam nieco zadziornie, że wg mnie, mimo oczywistych negatywów typu deformacja biustu przez źle dobrany stanik to uważam, że czasem źle dobrany stanik wygląda lepiej niż ten gorzej - jeśli mogę podać linka, jeśli nie to proszę mi powiedzieć/napisać to go wykasuję -->
http://stanikomania.blox.pl/2007/10/...rozmiarze.html )
Kupiłaś straplessa z silikonowymi paskami? One mogą być ciaśniejsze niż normalne staniki.
Co do linku, to naprawdę uważasz, że w tym staniku o większym obwodzie bohaterka wygląda lepiej? Moim zdaniem ma wiszący, spłaszczony biust. A w nowym - bomba.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez reject Pokaż wiadomość
hmm, mając 74 pod biustem i 85 w biuście, noszę 32B (70B). kalkulatory zasugerowały mi 70A, ale mierząc taki biustonosz czułam się jakby mi ktoś piersi ścisnął, co nie było zbyt wygodne. Za to 75A leży prawie tak samo jak 70B (jednakże w tym drugim lepiej się czuję). jest okej czy mierzyć inne rozmiary? (jakie?)
Rozmiar miski z kalkulatora nie zawsze jest ok. Ja tez muszę kupować większe. 70B jest dobry, możesz spróbować 65 jak czujesz, że wolałabyś jeszcze ciaśniejszy..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:30   #949
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chciałabym wreszcie zakupić dobrze dobrany biustonosz, wymierzyłam się dokładnie - pod biustem 76cm w biuście 89 cm. Wg. kalkulatora wychodzi 70D (32D).

Niestety nie mam możliwości przymierzyć nigdzie biustonosza w tym rozmiarze. Czy moglibyście polecić jakiś sklep, lub aukcję na ebayu, gdzie można kupić taki stanik w dobrej cenie już z przesyłką?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 11:04   #950
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cześć dziewczyny dołączam się do wątku bo w końcu chcę sobie dobrać idealny stanik. Do tej pory nosiłam 75B, ale robią mi się po bokach delikatne bułeczki i pierś u góry trochę zbyt się podnosi.
Także ostatnio zmierzyłam się dokładnie (wcześniej nie wiedziałam, że trzeba się pod biustem mierzyć na wydechu ) i wyszło mi:
W biuście: 87
Pod biustem: 71
W biuście (pochylona): 91

Po wyliczeniu oznacza to, że mam 70C W życiu bym tego nie podejrzewała. Ale to chyba prawda, że 75B to legendarny rozmiar, który mało komu pasuje. Z drugiej strony jeszcze nie byłam w sklepie, żeby przymierzyć nową rozmiarówkę. Niedługo (w weekend) chciałabym się wybrać na zakupowe szaleństwo.
Swoją drogą, ma ktoś tutaj podobny rozmiar?

@jaglanka
Ale wiesz, że w tym kalkulatorze z początku tego wątku to trzeba odczytać ciasną angielską rozmiarówkę? W pierwszym poście wytłumaczone jest czemu. Bo mi w polskich rozmiarach wychodzi 65D i ja tego po prostu nie widzę

Edytowane przez Mala_Zmijka
Czas edycji: 2011-06-23 o 11:07
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:07   #951
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

pod biustem 70,w 84 - czy dobrze mi wyliczyl kalkulator 65C?
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:42   #952
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Chciałabym wreszcie zakupić dobrze dobrany biustonosz, wymierzyłam się dokładnie - pod biustem 76cm w biuście 89 cm. Wg. kalkulatora wychodzi 70D (32D).

ja mam też 76 pod biustem (79 luźno) i noszę obwód 65 ( z wyjątkiem efuniaka, gdzie noszę 70, ale zaczynają mi po plecach latać ).
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:24   #953
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj kupiłam stanik w H&Mie, a piszę ponieważ mogę go jeszcze oddać, a mam co do niego i siebie w nim pewne wątpliwości.

Kiedyś jako nastolatka nosiłam 80B (a te początkowe staniki to niestety nie pamiętam, ale niestety były to staniki bezfiszbinowe i nie wiem czy to tego wina, czy wielu lat noszenia niedobrze dobranego biustonosza czy natury, ale jedną pierś mam albo większą albo z jakiegoś powodu bardziej ciągnie ją w dół ), potem z wiekiem mi się przytyło, biust urósł itd. i nosiłam 80C (ale miałam 85cm wtedy pod biustem jeśli pamięć mnie nie myli, po prostu przed czasami wizażowymi nie wiedziałam, że istnieją miseczki większe niż D - w sensie dla dziewczyn które nie mają dużego biustu, mój zawsze był wg mnie średni, choć to przecież nielogiczne myślenie było...), ale od jakiegoś półtora roku sukcesywnie chudnę (no ostatnio już w mniejszym tempie i mniej) i biust tym samym w końcu też schudł i obwód pod nim również, a wiedząc że kiedyś nieprawidłowo dobierałam rozmiar stanika teraz postanowiłam zrobić to 'fachowo' no i w sumie jestem w kropce mimo że radziłam się koleżanki która jest biuściasta bardziej ode mnie i bardziej obeznana w temacie, i mimo filmików na youtube oraz różnych artykułów.

Obecnie wychodzi mi że powinnam nosić 75 D lub 75 DD/E, ponieważ mam 80cm pod biustem (a jak rozumiem przy doborze stanika odejmujemy od tego 5cm i zaokrąglamy), a mój obwód biustu to na luźno 96-98cm (jak mi się zbliża okres to ciut mi rosną ).

ALE jak przymierzałam te gładkie staniki w H&Mie z tych co jest np. nude/czarne/brązy co występują 'aż' do miseczki D (zdjęcie w załączniku) to 75 pod biustem było Bardzo zdecydowanie za ciasne! Aż wszystko mnie bolało.
85 było za luźne i latało no i ten co kupiłam 80 było dobre. Mówię o miseczce D (choć do C też się to odnosi gdyż na początku sprawdzałam rozmiar na wieszaczku zamiast na metce, a niestety niektórzy źle odkładają ubrania po przymierzeniu). No więc kupiłam 80C ponieważ miseczka D przy 80 pod biustem była najodpowiedniejsza, najlepiej dobra (ani za ciasno ani biust mi nie wychodził choć jak siedzę wydaje mi się być ciut za duża na 'środku' po obu stronach mostka, który nawiasem leży idealnie - ale tylko w wypadku miseczki D, przy C ten kawałek przy mostku jest wyraźnie za mały i za niski) (choć z nie wychodzeniem biustu akurat myślę nigdy nie miałam problemu - raczej jak patrzę na stare staniki to miseczka mi od nich odstaje - choć to zależy też od stanika, mam 3 lepsze - czyli takie które są na mnie jeszcze dobre, choć pewno kilka prań i do wyrzucenia). Miałam problem z uregulowaniem ramiączek (ale to moja wina i zamiast w górę by je poluźnić ja brałam w dół ach to wszystko przez zmęczenie i upał), ale już jest wszystko ok, nie wbijają się, nei spadają. Miseczki obejmują całe piersi, zapięcie stanika nie przesuwa się w górę tylko... no właśnie, jest jedno ALE, ja chyba też dorobiłam się tych wałeczków podpachowych, a przynajmniej tak to wygląda w tym biustonoszu, nie są duże, raczej małe, no ale nigdy wcześniej ich nie widziałam dlatego zastanawiam się czy to sprawka tego stanika czy wcześniejsze złego dobierania biustonoszy. Dodam że jak podnoszę ręce wałeczki znikają. Czy mimo tych wałeczków przy pachach dobrze dobrałam stanik? Bo jeśli nie to będę szukać dalej, szkoda mi tych 60zł bo obecnie nie pracuję od dłuższego czasu i staram się robić tylko dobre zakupy.

edit. Myślałam też oczywiście co by było gdybym jednak zakupiła tą miseczkę DD/E ale - choć nie wiem czy to jest dobrą metodą do testowania tego - pominowszy (pominąwszy?) to, że takie miseczki za bardzo odstawałyby mi od piersi to po prostu jak noszę bokserki wystawały by mi znacznie(już te D potrafią ciut odstawać) spod materiału spod pachy....
Gdy byłam pierwszy raz na brafittingu, dostałam do mierzenia rozmiar 60D - też cuzłam się za ciasno, ale nie za sprawą obwodu - jak pisałam wcześniej, biust nie mieści się w misce, nie ma gdzie uciec, bo obwod jest za ciasny, więc to po prostu kwestia źle dobranego rozmiaru. Moim zdaniem 75DD/E powino ci być dobre, i to wcale nie aż taki rzadki rozmiar - 75E występuje coraz powszechniej, niestety w trochę babciowatych fasonach w "standardowych sklepach". Ja jestem zwolenniczką wizyt u brafitterki - da to ci jakiś ogląd, a spotkania nie są (z tego co ja doświadczyłam i z tego co wiem) płatne, bo to zazwyczaj ekspedientki. Zresztą marki, które produkują szerokie rozmiary - Effuniak, Freya, Panache etc - używają zazwyczaj lepszych, mniej rozciągliwych materiałów, dzięki którym stanik ma bardziej ściśliwy obwód, dzięki czego stanik nie traci swojego obwodu, kształtu - czyli swoich podtrzymujących właściwości. Oczywiście nie musisz kupować stanika, jeśli nie chcesz - spotkanie może dać ci fajną wiedzę teoretyczną, a jeśli kupisz dobry stanik - będzie tym fajniej
Ale oczywiście rozumiem, że przerzucenie się na dobrze dobrane staniki jest trudne - trzeba sie przyzwyczaic, bo choc obwod jest wygodny, jest ciasniejszy niz przedtem i trzeba sie przyzwyczajac; ja też probowalam stopniowo i w Triumphie kupilam zamiast 75B rozmiar 70C, ale nie była to prawdziwa różnica.

A odnośnie wystawania stanika - miseczki przy prawidłowym brafittingu zazwyczaj okazuja sie większe, dlatego więcej może być widać spod bokserek, ale jest wiele krojów z różnym zabudowaniem - mniej zabudowane są halfcupy, plunge chyba są nieco większe z boku, a mają niższy mostek. No ale niestety - takie uroki dobrze dobranej bielizny, ze czasami moze wystawac, przyznaje to z bolem, bo tez tego nie lubię

EDIT
Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
pod biustem 70,w 84 - czy dobrze mi wyliczyl kalkulator 65C?
Możliwe, że będziesz nosiła 65D, kalkulatory czasami zaniżają - ale dużo zależy też od typu wojego biustu.

Edytowane przez waterfall
Czas edycji: 2011-06-23 o 13:26
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:30   #954
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Nie, ma być wygodny, podtrzymywać biust i nie latać po plecach.
nawiaze do powyzszego, bo ostatnio znow nad ta kwestia dumalam. powiedzcie mi, prosze, na ile mniej wiecej cm od ciala winien z tylu dac sie odciagnac obwod?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Co do linku, to naprawdę uważasz, że w tym staniku o większym obwodzie bohaterka wygląda lepiej? Moim zdaniem ma wiszący, spłaszczony biust. A w nowym - bomba.
tak mi sie skojarzylo - jakis czas temu moj kolega orzekl - ogladajac filmik Mahedy na YT, zdaje sie - ze woli bardziej naturalne ksztalty pod bluzka, nizli to, co zobaczyl na tym filmiku - wg niego, biust byl za bardzo podniesiony, az sie to rzucalo w oczy, i ze ogolnie nieco kosmicznie wygladal.
zeby nie bylo - ja tylko przytaczam opinie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:44   #955
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nawiaze do powyzszego, bo ostatnio znow nad ta kwestia dumalam. powiedzcie mi, prosze, na ile mniej wiecej cm od ciala winien z tylu dac sie odciagnac obwod?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------


tak mi sie skojarzylo - jakis czas temu moj kolega orzekl - ogladajac filmik Mahedy na YT, zdaje sie - ze woli bardziej naturalne ksztalty pod bluzka, nizli to, co zobaczyl na tym filmiku - wg niego, biust byl za bardzo podniesiony, az sie to rzucalo w oczy, i ze ogolnie nieco kosmicznie wygladal.
zeby nie bylo - ja tylko przytaczam opinie
Ja nie wiem i nie stosuję się do takich reguł, tak samo jak słyszałam, że ramiączko jest dobrze wyregulowane gdy można je dociągnąć do ucha, ja nie mam tak w żadnym staniku, gdybym tak miała spadałyby mi z ramion.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:51   #956
Wicker
Przyczajenie
 
Avatar Wicker
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, jestem w szoku... Poodwiedzałam linki podane w pierwszym poście, poczytałam, poprzeglądałam, pomierzyłam iii ... nie mam 75B, tylko 70D. No cóż, pozostaje mi jedynie wybrać się na internetowe zakupy w poszukiwaniu odpowiedniego stanika
Wicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 13:52   #957
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


tak mi sie skojarzylo - jakis czas temu moj kolega orzekl - ogladajac filmik Mahedy na YT, zdaje sie - ze woli bardziej naturalne ksztalty pod bluzka, nizli to, co zobaczyl na tym filmiku - wg niego, biust byl za bardzo podniesiony, az sie to rzucalo w oczy, i ze ogolnie nieco kosmicznie wygladal.
zeby nie bylo - ja tylko przytaczam opinie
Siarko, możliwe, że twój kolega woli naturalniejsze biusty, niż jak rozumiem, te w dobrze dobranych stanikach, ale zauważ, że furorę robią pasy podnoszące biust http://www.swistak.pl/a10462244,Pas-...treme-Bra.html - bo faceci, z tego co zauważyłam, lubią, jak biust się trochę wylewa, przecież modelki w przymałych stanikach robią wśród nich furorę (a ten obwód często podłażący na plecach xD), a tak naprawdę taki efekt bez ściskania się czymś takim mam w plandżu Effuniaka - tzn efekt jest oczywiście naturalniejszy, nie jest aż taki, a mam uciechę z ładnego biustu Jest też wiele krojów dobrze dobranej bielizny - są halfcupy, w nich mój biust jest trochę niżej, są fullcupy etc.
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:24   #958
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ja nie wiem i nie stosuję się do takich reguł, tak samo jak słyszałam, że ramiączko jest dobrze wyregulowane gdy można je dociągnąć do ucha, ja nie mam tak w żadnym staniku, gdybym tak miała spadałyby mi z ramion.
ze do ucha, to nie slyszalam, toc to chyba kazdemu by wtedy spadly ramiaczka O_o
a co do odciagania obwodu z tylu, to pytam stad, ze zaczelam sie jakis czas temu zastanawiac jak to jest z dopasowaniem obwodu u mnie, bo z jednej strony - z tylu moge odciagac na tyle, ze spokojnie piesc sie zmiesci, z drugiej zas strony - bywa, ze przy tyle odciagajacym sie obwodzie mam problem z nalezytym umiejscowieniem stanika z przodu - fiszbiny potrafia sie odbic za nisko, tak jakby stanik byl za ciasny...

Cytat:
Napisane przez waterfall Pokaż wiadomość
Siarko, możliwe, że twój kolega woli naturalniejsze biusty, niż jak rozumiem, te w dobrze dobranych stanikach, ale zauważ, że furorę robią pasy podnoszące biust http://www.swistak.pl/a10462244,Pas-...treme-Bra.html - bo faceci, z tego co zauważyłam, lubią, jak biust się trochę wylewa, przecież modelki w przymałych stanikach robią wśród nich furorę (a ten obwód często podłażący na plecach xD), a tak naprawdę taki efekt bez ściskania się czymś takim mam w plandżu Effuniaka - tzn efekt jest oczywiście naturalniejszy, nie jest aż taki, a mam uciechę z ładnego biustu Jest też wiele krojów dobrze dobranej bielizny - są halfcupy, w nich mój biust jest trochę niżej, są fullcupy etc.
piersi mnie rozbolaly od ogladania tego ustrojstwa, cos zalinkowala^^

fakt, ogolnie za gustami mezczyzn nie nadazysz - jedno wola naturalny wyglad wzglednie jedrnego biustu, inni - buly, ale chyba mojemu koledze chodzilo glownie o taki lekko rakietowaty wyglad biustu + bardzo wysoko "zawieszone" zakonczenie piersi - bo o ile pamietam, cos takiego w tamtym filmiku bylo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 16:19   #959
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej dziewczyny ja po wielu nietrafionych zakupach przez internet już mam dość potrzebuję znowu rady, moje wymairy to 72/88 mam taki mętlik w głowie...zamówiłam już la senze (70DD)- za mała miseczka; chantelle 70D za luźny obwód :O i przez to miseczka minimalnie odstaje ale gdyby obwód był śliślejszy było by ok...masakra nie wiem o co chodzi bo la senza była ścisła (i teoretycznie powinna być wieksza w miseczce) a tu taka kicha! no nic nie poddawałam się poszłam pomierzyc kingę do stacjonarnego sklepu i co? 70E było idealne! wszystko by było fajnie i cacy ale czy to znaczy, że jestem skazana na Kingę? bardzo odpowiada mi wzornictwo ale mają dosyc drogie biustonosze (chociaż w internecie można trafić w granicach rozsądku do 70pln no i nie byłoby problemu gdyby nie to że potrzebuję na gwałt jakiejś strapless'owej bardotki na taśmie silikonowej do sukienk ibez ramiączek...oczywiście Kinga nie ma czegoś takiego albo ja nie mogłam znaleźć, patrzyłam na fajny model z "AVA" ale boje się że zamówię 70E i będzie kiszka może któraś ma porównanie rozmiarówki Kingi do Avy, Gai ? Kostara? bo te marki nie są horendalnie drogie a mają duży wybór rozmiarów pozdrawiam!!!
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 17:01   #960
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dojna komarzyca mamy bardzo podobne wymiary Muszę powiedzieć, że w szoku jestem, że pasuje Ci E. Ja teraz noszę B (za małe) i myślę o C... ale E
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.