Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 10:37   #721
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
hmm... Wydaje mi się, że skoro sprawia jej to ból nie jest wystarczająco rozluźniona- może być nawet bardzo mokra/podniecona, ale wystarczy jakiś bodziec-np.obawa związana z początkiem współżycia- przez który sie zestresuje i spina i może stąd ta swoista blokada co robić? czekać aż bardziej się otworzy bądź próbować delikatniej(?) może się jej to nie podoba i dlatego mówi, że boli ;p
Zgadzam się z tą wypowiedzią. Twoja dziewczyna pewnie bardzo się spina i dlatego nie możesz w nią wejść. Skoro za każdym razem ją tak bardzo boli, to pewnie teraz ma jeszcze większą blokadę.
A może boi się że zajdzie w ciąże i to ją tak podświadomie blokuje?
Bądźcie cierpliwi, próbujcie dalej, róbcie wszystko delikatnie, może lampka winka na rozluźnienie?
I koniecznie wizyta u ginekologa, w ramach sprawdzenie czy wszystko oki.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 10:49   #722
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Jeśli już mamy być tacy dokładni to dostałem jedną odpowiedź - druga dotyczyła nie wiem czego bo to wątek zbiorczy... więc trudno się połapać... dlatego założyłem taki temat...
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 10:55   #723
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Cytat:
Napisane przez matthewpl Pokaż wiadomość
Jeśli już mamy być tacy dokładni to dostałem jedną odpowiedź - druga dotyczyła nie wiem czego bo to wątek zbiorczy... więc trudno się połapać... dlatego założyłem taki temat...
I tym sposobem zaśmieciłeś forum.
Trochę cierpliwości, na pewno ktoś jeszcze odpisze. Poza tym poczytaj tamten wątek.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:13   #724
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Była u lekarza ?
moze to nie jej czas na sex ,moze nie ten moment moze nie ten facet.Blokada pewnie w psychice i tyle.czekac i probówac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:40   #725
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Też mi się nasunęła taka myśl, że to może bikada psychiczna. Niekoniecznie tutaj mowie o braku gotowości do seksu, a raczej myślałam o strachu przed ciążą, o tym co będzie po. Albo zwyczajnie naczytała sie lub nasłuchała o tym, że pierwszy raz boli i dlatego. Pogadajcie jeszcze o tym i sprobujcie za jakiś czas.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:22   #726
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Była u lekarza przed próbami współżycia - pierwszy raz była u ginekologa i mówiła, że samo badanie strasznie ją bolało. Pamiętam jak mi płakała do telefonu jak do niej zadzwoniłem po tej wizycie u ginekologa... mówiła mi kiedyś, że boi się ciąży, boi się że po tym coś się zmieni, że będę kochał ją mniej itd. Ale wyjaśniliśmy sobie to, że nadal będę ją kochał... a co do ciąży to była spokojniejsza gdy zaczęła brać tabletki anty bo mieliśmy wtedy jeszcze większą pewność i nie bała już się tej ciąży... wydaje mi się, że właśnie za bardzo się spina... bo np. nie wstydzi się już tego że jest przede mną naga bo przy zwykłych pieszczotach często się rozbiera - więc wstyd odpada, strach przed ciążą również, raczej boi się tego bólu... ale co robić? Jak ją przekonać żeby próbować jakoś powoli... ehhh
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:42   #727
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

mnie ten pierwszy raz też strasznie bolal, ale to było chyba raczej z nerwów, bo przy każdym kolejnym było już dobrze, także myślę, że może i u Twojej dziewczyny jest to spowodowane stresem
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 17:47   #728
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Cytat:
Napisane przez matthewpl Pokaż wiadomość
Była u lekarza przed próbami współżycia - pierwszy raz była u ginekologa i mówiła, że samo badanie strasznie ją bolało. Pamiętam jak mi płakała do telefonu jak do niej zadzwoniłem po tej wizycie u ginekologa... mówiła mi kiedyś, że boi się ciąży, boi się że po tym coś się zmieni, że będę kochał ją mniej itd. Ale wyjaśniliśmy sobie to, że nadal będę ją kochał... a co do ciąży to była spokojniejsza gdy zaczęła brać tabletki anty bo mieliśmy wtedy jeszcze większą pewność i nie bała już się tej ciąży... wydaje mi się, że właśnie za bardzo się spina... bo np. nie wstydzi się już tego że jest przede mną naga bo przy zwykłych pieszczotach często się rozbiera - więc wstyd odpada, strach przed ciążą również, raczej boi się tego bólu... ale co robić? Jak ją przekonać żeby próbować jakoś powoli... ehhh
czekać i zadowalac sie innymi czynnosciami seksualnymi .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:41   #729
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

moze niech sie napije czegos na rozluznienie przed proba?mozliwe tez ze ma jakas infekcje i dlatego ja boli
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:20   #730
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Te inne czynności seksualne, sprawiające przyjemność są już stosowane... tzn. ja ją zadowalam i doprowadzam do orgazmu, ona mnie natomiast nie - krępuje się dotykać mnie tak bezpośrednio... zawsze przez bokserki itd bo mówi, że nigdy tego nie robiła i jej głupio, tak dziwnie...
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:30   #731
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ja powiem tak, byłam w przychodni Zdrova i doktor mi niesamowicie pomógł. W trakcie wizyty wykonał wszystkie niezbędne badania, zalecił leki i dużo seksu i powiem wam, że jest znacznie lepiej.
tylko nie szalej zbytnio....

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

czy majac nadzerke czuc jakis bol?czuje cos w glebi pochwy,a moze to szyjka macicy nie boli mnie bardzo ale dokucza mi to.mam to od kilku miesiecy.takie jakby lekkie uszczypniecia czasami.... 4listopada mam cytologie.boje sie troche
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 20:10   #732
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Cytat:
Napisane przez matthewpl Pokaż wiadomość
Te inne czynności seksualne, sprawiające przyjemność są już stosowane... tzn. ja ją zadowalam i doprowadzam do orgazmu, ona mnie natomiast nie - krępuje się dotykać mnie tak bezpośrednio... zawsze przez bokserki itd bo mówi, że nigdy tego nie robiła i jej głupio, tak dziwnie...
GŁUPIO? DZIWNE? No prooooszę! To najwyraźniej blokada tkwi w tym, że zwyczajnie jeszcze tego nie chce skoro ją to wstydzi... Poki co proponuję wsytrzymać się i poznać swoje ciała i pokonać nieśmiałość poprzez inną formę pieszczot niż seks...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:19   #733
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
GŁUPIO? DZIWNE? No prooooszę! To najwyraźniej blokada tkwi w tym, że zwyczajnie jeszcze tego nie chce skoro ją to wstydzi... Poki co proponuję wsytrzymać się i poznać swoje ciała i pokonać nieśmiałość poprzez inną formę pieszczot niż seks...
zgadzam sie,
ona nie jest gotowa na seks.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:56   #734
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
GŁUPIO? DZIWNE? No prooooszę! To najwyraźniej blokada tkwi w tym, że zwyczajnie jeszcze tego nie chce skoro ją to wstydzi... Poki co proponuję wsytrzymać się i poznać swoje ciała i pokonać nieśmiałość poprzez inną formę pieszczot niż seks...
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zgadzam sie,
ona nie jest gotowa na seks.
dokładnie
zanim ja zaczęłam współżycie, dokładnie poznałam ciało swojego partnera, jak i on moje i nie było miejsca na żaden wstyd. jak ona się wstydzi dotknąć Twojego penisa, bo dla niej to dziwne, to tym bardziej nie wpuści go do środka. także cierpliwości, nie naciskaj na nią, zwolnijcie trochę a wszystko się ułoży.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:21   #735
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Witam. zgadzam sie z dziewczynami ze twoja dziewczyna nie jest gotowa na sex. wstydzi sie zobaczyc ciebie nago ale nie wstydzi sie sama rozebrac? dziwne. moze dlatego ze wlasnie ja boli i kojazy jej sie to z bolem. mówiłeś ze byla u ginekologa przed 1 dzym razem? i ją bolało? to czemu nie powiedziala ginekologowi ze jest dziewica? przeciez on jej nie mogł zbadac jako dziewicy bo przeciez by jej blone przebil i tym samym zrobil bol... dziwne.. Może po prosu niech idzie jeszcze raz do ginekologa, niech mu powie co ja boli, gdzie i dokladnie co sie stalo. jak ja boli to on jej nie bedzie nic wstadzal tylko tam zerknie i sprawdzi czy wszysto w poradku. 1 raz to nowa sytuacja dla organzmu kobiety. moze sie obtarla? przebiles jej blone, boli ja? musi sie zagoic.. zrobcie np tydzien przerwy.. ty tez badz cierpliwy nie goraczkuj sie tak... jesli ona sie boi bo ja boli to znaczy ze musi poczekac ochłonąc... takie jest moje zdanie w tej sprawie. zrobicie jak uwazacie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:42   #736
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Czekać? Od ostatniej próby minęło już ponad 2 miesiące... i od tamtego czasu nie usłyszałem ani razu (podczas pieszczot a zapewniam, że było jej bardzo dobrze - i nie pytajcie skąd wiem, po prostu to po niej widać a ona nie oszukuje mnie w żadnym temacie) że mnie pragnie a wcześniej tak było...
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:09   #737
paula4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Uciazliwy bol przy stosunku

hej tez mam lub mialam trudno teraz to okreslic takie bole jak ty podczas stosunku tydz, 3tyg. temu bo bylam u ginekologa i okazalo sie ze mamNADZERKE!! jestem juz5 dni po za biegu zamrazania nadzerki za 2-3 miesiace kontrola wiec to sie objawia tym ze tego zluzu jest duzo i ma nieprzyjemny zapach;? idz do innego lekarza i powiedz zeby si zrobil badania w tym kierunku trzeba chuchac na zimme bo taka nadzerka moze z czasem przeistoczyc sie w RAKA SZYJKI MACICY idz sie przebadaj
paula4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:13   #738
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

Hej.
Ze mna był podobny problem. Innej rady nie mam jak ciagle próbować, aż w końcu oboje się zdziwicie, że już nic nie boli
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:26   #739
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

a jak długo czekaliście od pierwszego razu do następnej próby? bo może za wcześnie zaczęliście i dziewczynie nie zdążyło się jeszcze wszystko zagoic i dlatego ją bolało przy następnej próbie współżycia a teraz się boi że znowu tak będzie
a ja bym teraz spróbowała zaprosic ją do siebie, zrobic pyszną kolację z winem (bądz innym trunkiem alkoholowym żeby się trochę rozluźniła ale nie spiła bo wtedy też dupa będzie) i czekała na rozwój wydarzeń jednocześnie do niczego jej nie zmuszając. pokaż jej że ci na niej zależy. innej rady nie mam.

odp. na posta matthewpl

Edytowane przez ewka1987
Czas edycji: 2009-10-20 o 16:34
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 15:42   #740
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: moją dziewczynę boli podczas próby stosunku

matthewpl, nastepnym razem zanim stworzysz nowy watek sprawdz, czy nie ma juz podobnego lub zbiorczego i je kontunuuj. I nie powtarzaj sie, jesli juz raz otrzymuales odpowiedz.

Dostajesz ostrzezenie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:45   #741
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

on pewnie bedzie powtarzac watek dopoki nie uslyszy odpowiedzi ktora go zadowoli
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:12   #742
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Zamilcz bo w ten sposób nie jesteś lepsza ode mnie i zaśmiecasz wątek... ;]
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:25   #743
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

A po co te nerwy?
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:29   #744
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Skąd? Jeśli ktoś nic nie ma konstruktywnego do powiedzenia to niech lepiej zamilknie. Tak jak w tym momencie te nasze posty które nic nie wnoszą do wątku a jedynie go zaśmiecają.
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:32   #745
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez matthewpl Pokaż wiadomość
Skąd? Jeśli ktoś nic nie ma konstruktywnego do powiedzenia to niech lepiej zamilknie. Tak jak w tym momencie te nasze posty które nic nie wnoszą do wątku a jedynie go zaśmiecają.
a ty co masz konstruktywnego do powiedzenia?ten sam post skopiowany po 10razy?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez matthewpl Pokaż wiadomość
Zamilcz bo w ten sposób nie jesteś lepsza ode mnie i zaśmiecasz wątek... ;]
bede okrutna teraz wiem czemu wam w lozku nie wychodzi.na jej miejscu zrobilabym tak samo !!!

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

ahhhh zapomnialabym-nie bede juz zasmiecac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:00   #746
matthewpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Myślisz, że ruszają mnie takie dziecinne zagrywki? No cóż... Szkoda mi Ciebie ;]
matthewpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:56   #747
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: ból podbrzusza podczas stosunku

Dziewczyny mają rację. Ból w podbrzuszu może być objawem jakiejś paskudnej infekcji, typu nadżerka, którą czujesz podczas stosunku.
Jeśli kochacie się z Twoim partnerem od niedawna to ból podczas seksu jest normalny. Jest to również kwestia tempa, jeśli ruchy są gwałtowne, a to dopiero początek Waszego współżycia, nie jesteś do końca rozluźniona, denerwujesz się i bólu jest znacznie więcej. Możecie też użyć jakiegoś lubrykantu, może kiedy będziecie oboje bardziej 'nawilżeni' ból zmniejszy się, a Ty odprężysz tak, że w podbrzuszu nie będzie bolało nic.
Oczywiście, jeśli wszystkiego już próbowałaś to skonsultuj tę sprawę jeszcze raz z lekarzem, zrób USG i wszystko powinno być jasne. =)
Jednak myślę, że nie masz się czym przejmować.
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 12:58   #748
xkajako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: ból jajników po stosunku

Cześć . Mam pytanko bo też bolą mnie jajniki . moze opiwem historie .
Uprawiałam seks z moim chłopakiem pierwszy raz, w przeciągu 8 h znowu [czyli 2 razy ] I po sosunku bolał mnie brzuch i okolicy pochwy ...W tym samy kilka godzin po 2 stosunku nie umiem siadać Oo i mam pytanie bo boli mnie brzuch , znaczy sie mam takie nagle bóle i boli mnie tez prawy jajnik nie jest to mocny bół.Uzywalismy 2 razy prezerwatywy. A ja nie brałam zadnych tabletek ani nic A okres powinnam miec ok 10 Lisopada. Powinnam iśc do lekarza czy to minie ?.
xkajako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:59   #749
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: ból jajników po stosunku

Boze! Jak to czytam to brak mi słów... :/ po3 dniach niema szans zeby byly objawy a tymbardziej ze podwojci sie zabespieczylas.... a bol jajnikow moim skromnym zdaniem to jest po prostu spowodowany tym ze dopiero zaczelas wspolzyc to jest nowa sytuacja dla organizmu.. mialas swoje pierwsze stosunki to normalne ze cie boli.. to minie.. a tu dziewczyny dobrze radzą.. ginekolog niech cie zbada i porozmawiaj z nim na spokojnie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:09   #750
madziulka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 7
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

hej, Moj problem polega na tym ,ze Podczas stosuku (nie zawsze ale teraz coraz czesciej sie zdarza) strasznie mnie boli po prawej stonie tak jak bym miała jakas rane w srodku pochwy i penis o nia ocierał co stasznie boli i dochodzi do tego,ze musimy przerywac stosunek. niewiem wogole co to jest.Kiedys bylam u pani ginekolog (jeszcze nie mialam tych problemow z bolem podczas seksu)to powiedziala ze mam nadzerke i nic wiecej (!) nie powideizla czy mam zaczac jej leczenie ani nic.. po roku czasu poszłam do innego ginekologa i jak mu powiedzialam ze dowiedzialam sie,ze mam nadzerke to powiedzial, ze w wieku 18 lat nie ma sie nadzerek ,ostatnio bylam tez u niego zrobilam badanie kontrolne (wsadzil palca w pochwe) i tyle tego badania bylo zadnej cytologi ani nic ..bo mowił, ze w tym wieku sie nie robi jeszcze .. ja jjuz niewiem komu wierzyc i co mam robic,mam 19 lat i jak czytam to powinno sie robic juz w tym wiek takie badania..Jestemw kropce tym bardziej , ze od pewnego czasu mam te bóle (nie czytalam wszystkich waszych wypowiedzi bo jest ich za duzo wiec jesli mial ktos taki sam problem jak ja i wie jaka jest przyczyna to niech napisze.. z Gory dzieki.
__________________
Let's do it ... and live it up ..!
madziulka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-08 12:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.