Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 20:59   #1201
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Kocham ten z solą
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:04   #1202
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Dla mnie nr jesden to Caramel. Ale ten stary- bez soli. Niestety wycofany juz:/ Z aktualnych nr 1 to opiekane pianki.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

w Under the palms wlasnie sie zakochuje. Pali sie w kominku.

Też palę Under the palms jaka świeżość, czuć palmy
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:05   #1203
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

swiezak z kokosowa nuta, sliczny
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:16   #1204
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez fraj Pokaż wiadomość
dziekuję i tzrymaj kciuki/módl się jak kto woli
wpadaj czasem i pisz jak się czujesz, będę trzymać mocno
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
dla mnie nr 1 to listopadowy deszcz, kocham bezgranicznie, jeszcze nic go nie przebiło na drugim miejscu chyba misiowy wosk jak będę miała więcej kasy na wydanie to na pewno zainwestuję w świecę NR
nie miałam jeszcze przyjemności wyprobowac wosku, ale jak dorwe to poniucham misiowego chyba tez bym chciała swiece, ma cos w sobie, ale najpierw poluje na vs
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Przepiekny slodki zapach.I bardzo mocny. Wosk dzielilam na jakies 5 czesci. Poluje na niego ale nie jest latwo
mmm szkoda, ze już nie ma, brakuje mi takich slodziakow z yankee, strasznie trudno dostępne sa, poza tymi kilkoma swiatecznymi, ale chce slodkosci bez przypraw, jak woppie, ale nie mam szczęścia, żeby go dostac
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
swiezak z kokosowa nuta, sliczny
ten under the palmas?? kocham kokos, w takim razie jednak go kupie, bo w sklepie jakos mnie nie pociagal
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:18   #1205
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
dziewczyny ile trzymacie kominek w zamrażalce , żeby wosk szybo i ładnie odszedł od ścianek , a łyżeczka nie rysowała mi kominka
a może macie jakiś inny sposób ?
Pisałam o tym notkę na blogu, warto zagłębić sie tez w komentarze: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...ak-usunac.html

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

U mni tez dziś under the palms. Zaraz zobaczę jak to jest z tymi palmami.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:23   #1206
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
wpadaj czasem i pisz jak się czujesz, będę trzymać mocno

nie miałam jeszcze przyjemności wyprobowac wosku, ale jak dorwe to poniucham misiowego chyba tez bym chciała swiece, ma cos w sobie, ale najpierw poluje na vs

mmm szkoda, ze już nie ma, brakuje mi takich slodziakow z yankee, strasznie trudno dostępne sa, poza tymi kilkoma swiatecznymi, ale chce slodkosci bez przypraw, jak woppie, ale nie mam szczęścia, żeby go dostac

ten under the palmas?? kocham kokos, w takim razie jednak go kupie, bo w sklepie jakos mnie nie pociagal

Ja właśnie wcale nie czuję kokosu...trawa, palmy i jeszcze raz palmy
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:29   #1207
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Powaznie? Jak to nosy roznie odbieraja zapach.Dla mnie pierwszy plan to kokos z trawa w tle.

Ja nie lubie zapachow kwiatowych. Wszelkie roze, dzien slubu, ogrody etc po wyprobowanie oddawalam mojej Mamie, ktora tez zarazilam woskami Zima uwielbiam slodziaki. I te odnalazlam w kringle. Slodziaki w kringle sa piekne. Goraca czekolada, syrop klonowy, nalesniki.Polecam slodkolubnym. YC prawie zawsze musi dodac cos pikantnego lub slonego co wg mnie psuje zapach:P

Z YC szukajcie rzadkich juz : popkorn z karmelem- bossssski. popkorn maslany .
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:29   #1208
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Hejo mam problem z kominkiem mam ten kominek petal jasny i na dnie miseczki na środku zrobiły się takie brązowe plamy, jakby nieregularna jedna. Nie da się tego zmyć. Grzeję woski metodą foremkową, coś zrobiłam nie tak?
A i drugie pytanie. Na początku yankowej przygody nie pomyślałam i zapaliłam podgrzewacz zapałką tak, że mi osmoliło spód kominka. Da się to jakoś zmyć? Trochę zeszło, ale dalej jest szarawy
Ale mam przebojów z tym a to nowiutki kominek

Palę rainy day Kringle świeżak, że aż wierci w nosie, bardzo mi się podoba
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2014-01-09 o 21:31
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:35   #1209
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Powaznie? Jak to nosy roznie odbieraja zapach.Dla mnie pierwszy plan to kokos z trawa w tle.

Ja nie lubie zapachow kwiatowych. Wszelkie roze, dzien slubu, ogrody etc po wyprobowanie oddawalam mojej Mamie, ktora tez zarazilam woskami Zima uwielbiam slodziaki. I te odnalazlam w kringle. Slodziaki w kringle sa piekne. Goraca czekolada, syrop klonowy, nalesniki.Polecam slodkolubnym. YC prawie zawsze musi dodac cos pikantnego lub slonego co wg mnie psuje zapach:P

Z YC szukajcie rzadkich juz : popkorn z karmelem- bossssski. popkorn maslany .
Dokładnie

Aż mi ślinka poleciała, muszę sprawdzić te słodziaki, ale boję się, że po nich będę miała ochotę na słodkie, a jestem na diecie
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:39   #1210
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Dokładnie

Aż mi ślinka poleciała, muszę sprawdzić te słodziaki, ale boję się, że po nich będę miała ochotę na słodkie, a jestem na diecie
Spokojnie Cale zycie jestem na diecie Zauwazylam,ze jak tak sie nawacham to pozniej mniej zre
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:42   #1211
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Spokojnie Cale zycie jestem na diecie Zauwazylam,ze jak tak sie nawacham to pozniej mniej zre
w takim razie polecam tez palenie paierosów ... jak zapaliłam to już njie miałam ochoty do lodówki
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:43   #1212
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Spokojnie Cale zycie jestem na diecie Zauwazylam,ze jak tak sie nawacham to pozniej mniej zre

O może to dobry patent...przy następnym zamówieniu rzucam się na słodkie, bo te kwiaty też do mnie całkowicie nie przemawiają ale palmy fajne, rześkie
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:46   #1213
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

I do mnie dzis dotarla paczucha od PP a w niej sampler Swetra kozy, Napa, Buttercream, Milk and Cookies i Whoopie pie, ktory na pierwszy ogien wyladowal w kominku Whoopie juz na sucho zdominowal swoim zapachem cala paczke a pachnie cudownie! Idealna, deserowa czekolada, dokladnie jak bylo juz pisane - nie za slodka, nie za gorzka. Bardzo mocno kakaowa, gleboka i mega intensywna - cale mieszkanie pachnie czekolada Milk and Cookies na sucho wydaje sie delikatniejszy, slodycz w nim jest bardziej kremowa, rozmyta, z nutka korzenna - maz wyczuwa nawet wiorki kokosowe Buttercream na sucho jest delikatniutki zupelnie. Napa wydaje sie ciekawa - dla mnie pachnie sloncem, piaskiem... Przyjemna bardzo. A Cozy Sweater jest dosc podobny w charakterze do Kotow, ale intensywniejszy, bardziej perfumowany i slodszy - w Kotach wyraznie czuc cytrusowa nutke, ktorej w Cozy nie wyczuwam. Baaardzo udane zakupy, juz ostrze zeby na duze sloje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:53   #1214
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a na moim powstały takie jakies ciemne rysy jak wlasnie zajechalo mi się widelcem
No co Ty, ale na ceramicznym?? To może niedopalony jakiś... Bo tak nawet na zdrowy rozum pomyśl -kubek (a to porcelit, więc gorsza jakość, niż porcelana) nie rysuje się od łyżeczki, nie?
Mogło być kiepskie szkliwo też -z bąbelkami powietrza. Zasadniczo, na porzadnie wypalonym materiale nie powinny takie rzeczy mieć miejsca. To się pomądrzyłam
Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
[/B]palę dzisiaj od 16 godziny dużego Beach Wooda i nie czuję go kompletnie- odpaliłam go po raz pierwszy .
czy potem będzie lepiej , czy nadal nic .Murszafka poczułaś w końcu swojego ?
Narażając brwi i zaglądając do środka -tak czuję go A tak serio -pomogło przestawienie w inne miejsce, gdzie jest mniejszy ruch powietrza. Z tym, że intensywność nadal z nóg nie zbija, wosk jest zdecydowanie mocniejszy.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:09   #1215
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
moim zdaniem pierwsze zamówienie samych woskow byłoby fajne, takie pilotażowe


moglby mi ktoś podrzucić sprawdzonego sprzedawcę woreczków strunowych na all?
sprzedawca www_wampirki_com

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
dziewczyny ile trzymacie kominek w zamrażalce , żeby wosk szybo i ładnie odszedł od ścianek , a łyżeczka nie rysowała mi kominka
a może macie jakiś inny sposób ?
ja go trzymam jakieś 5 min i ładnie wychodzi
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:23   #1216
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Odpaliłam Soft Cotton cudo
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:25   #1217
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
dziewczyny ile trzymacie kominek w zamrażalce , żeby wosk szybo i ładnie odszedł od ścianek , a łyżeczka nie rysowała mi kominka
a może macie jakiś inny sposób ?
Ja trzymam około 30 minut i wtedy sam wosk "wyskakuje". Próbowałam ostatnio palenie w silikonowych foremkach od muffinek, które były gdzieś tu polecane, jednak te co zakupiłam jakoś dziwnie się zachowywały (brudziły mi kominki i nie mogę ich teraz domyć) i powróciłam do "mrożenia" kominka. Ale dokupiłam dwa kolejne w jakimś niby "centrum chińskim", jeden po 3 złote :P. Czyli w sumie mam teraz 4 kominki na stancji .

Aktualnie palę w pokoju pokrojony sampler w kominku Cranberry Ice - po 10 minutach już dość mocno czuć . Natomiast w łazience skrojony sampler Beach Wood. O ile wczoraj w pokoju miał moc i doprowadzał do migreny to teraz, pomimo wsadzonego nowego kawałka, nic nie czuję . Może żurawinka bardziej się rozprowadza po mieszkaniu i jest, pomimo większej intensywności, mniej bólogenna .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:31   #1218
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Ja nie wiem, nie mrożę kominka, nie wsadzam wosków w żadne foremki po prostu jak wosk się roztopi to wycieram kominek wacikiem kosmetycznym i wrzucam nowy, dla mnie jest to bardzo wygodne, szybkie i bezproblemowe
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:45   #1219
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wcale nie czuję kokosu...trawa, palmy i jeszcze raz palmy
to ja pewnie tez nie będę czula...ale wyprobuje i tak
Cytat:
Napisane przez Ewa_Ch Pokaż wiadomość
Powaznie? Jak to nosy roznie odbieraja zapach.Dla mnie pierwszy plan to kokos z trawa w tle.

Ja nie lubie zapachow kwiatowych. Wszelkie roze, dzien slubu, ogrody etc po wyprobowanie oddawalam mojej Mamie, ktora tez zarazilam woskami Zima uwielbiam slodziaki. I te odnalazlam w kringle. Slodziaki w kringle sa piekne. Goraca czekolada, syrop klonowy, nalesniki.Polecam slodkolubnym. YC prawie zawsze musi dodac cos pikantnego lub slonego co wg mnie psuje zapach:P

Z YC szukajcie rzadkich juz : popkorn z karmelem- bossssski. popkorn maslany .
mam dokładnie do samo zdanie, tez uwielbiam slodziaki i jak pisałam wcześniej yk powinien trochę takich nie doprawionych itp. slodziakow wypuscic
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No co Ty, ale na ceramicznym?? To może niedopalony jakiś... Bo tak nawet na zdrowy rozum pomyśl -kubek (a to porcelit, więc gorsza jakość, niż porcelana) nie rysuje się od łyżeczki, nie?
Mogło być kiepskie szkliwo też -z bąbelkami powietrza. Zasadniczo, na porzadnie wypalonym materiale nie powinny takie rzeczy mieć miejsca. To się pomądrzyłam

Narażając brwi i zaglądając do środka -tak czuję go A tak serio -pomogło przestawienie w inne miejsce, gdzie jest mniejszy ruch powietrza. Z tym, że intensywność nadal z nóg nie zbija, wosk jest zdecydowanie mocniejszy.
kurcze, zwatpilam, czy na pewno jest ceramiczny, niby z zapachu domu, ale może on z czegos jest i tylko pomalowany czy cos
Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
sprzedawca www_wampirki_com



ja go trzymam jakieś 5 min i ładnie wychodzi
dzięki
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, nie mrożę kominka, nie wsadzam wosków w żadne foremki po prostu jak wosk się roztopi to wycieram kominek wacikiem kosmetycznym i wrzucam nowy, dla mnie jest to bardzo wygodne, szybkie i bezproblemowe
ale nie zachomikujesz wosku na samorobione swiece:P
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 22:55   #1220
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
ale nie zachomikujesz wosku na samorobione swiece:P
no to racja
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 08:33   #1221
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No co Ty, ale na ceramicznym?? To może niedopalony jakiś... Bo tak nawet na zdrowy rozum pomyśl -kubek (a to porcelit, więc gorsza jakość, niż porcelana) nie rysuje się od łyżeczki, nie?
Mogło być kiepskie szkliwo też -z bąbelkami powietrza. Zasadniczo, na porzadnie wypalonym materiale nie powinny takie rzeczy mieć miejsca. To się pomądrzyłam

Narażając brwi i zaglądając do środka -tak czuję go A tak serio -pomogło przestawienie w inne miejsce, gdzie jest mniejszy ruch powietrza. Z tym, że intensywność nadal z nóg nie zbija, wosk jest zdecydowanie mocniejszy.
kurcze mi właśnie jakaś rysa wyszła , nie wiem czy to od ciepła , czy od podważania .

to mnie pocieszyłaś z tym beach woodem

Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
sprzedawca www_wampirki_com



ja go trzymam jakieś 5 min i ładnie wychodzi


Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja trzymam około 30 minut i wtedy sam wosk "wyskakuje". Próbowałam ostatnio palenie w silikonowych foremkach od muffinek, które były gdzieś tu polecane, jednak te co zakupiłam jakoś dziwnie się zachowywały (brudziły mi kominki i nie mogę ich teraz domyć) i powróciłam do "mrożenia" kominka. Ale dokupiłam dwa kolejne w jakimś niby "centrum chińskim", jeden po 3 złote :P. Czyli w sumie mam teraz 4 kominki na stancji .

Aktualnie palę w pokoju pokrojony sampler w kominku Cranberry Ice - po 10 minutach już dość mocno czuć . Natomiast w łazience skrojony sampler Beach Wood. O ile wczoraj w pokoju miał moc i doprowadzał do migreny to teraz, pomimo wsadzonego nowego kawałka, nic nie czuję . Może żurawinka bardziej się rozprowadza po mieszkaniu i jest, pomimo większej intensywności, mniej bólogenna .
u 30 minut - to długo , potem jeszcze trzeba odczekać aż kominek będzie miał temperaturę pokojową . Chyba czas na zakup drugiego kominka
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:01   #1222
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja trzymam około 30 minut
Tak długo?
Ja ok. 3 min i też sam wyskakuje
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:20   #1223
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Ja mam kominek z H & Y i z 10 min i pięknie wyskakuje, za to u Mojego - tez ma kominek H&Y to nawet do zamrażalnika nie trzeba wkladac - samo wyskakuje - tylko leciusio podważa
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:51   #1224
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Tak a propos tych kominków i lodówki, ostatnio kupiłam taki biały typowy kominek YC (model z gałązkami) i tam na instrukcji wydrukowanej w różnych językach jak wół było napisane, żeby kominka nie wkładać do zamrażarki. Nie wiecie o co im chodzi?.... Bo ja nie.
__________________


Edytowane przez OlaVS
Czas edycji: 2014-01-10 o 09:54
OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:02   #1225
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Tak długo?
Ja ok. 3 min i też sam wyskakuje
Biorę u siebie pod uwagę, że jak włożę to zacznę za chwilę robić coś innego i po prostu zapominam, ze wsadziłam, i tak jakoś wychodzi te średnio około 30 minut .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:44   #1226
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Ja ostatnio wkładam tealight do kominka w którym mam stary wosk odczekuje 20 sekund i gladziutko cały wosk odchodzi mogę dać nowy bez najmniejszego problemu. Nie bawię sie juz w zamrażarki.

U mnie dziś mango beachwood z bath body works cuuuuudowne, a w łazience brzoskwinia z Kringle. Piękna i soczysta.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 11:22   #1227
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Właśnie przyszło moje maleńkie zamówienie z ZD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0242.jpg (77,8 KB, 67 załadowań)
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 11:36   #1228
olciak84
Rozeznanie
 
Avatar olciak84
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 623
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
Tak a propos tych kominków i lodówki, ostatnio kupiłam taki biały typowy kominek YC (model z gałązkami) i tam na instrukcji wydrukowanej w różnych językach jak wół było napisane, żeby kominka nie wkładać do zamrażarki. Nie wiecie o co im chodzi?.... Bo ja nie.
gdzies czytałam ze komus pękl, ale chyba użył nożyka do podnoszenia - po uzyciu zamrazalnika i poszła miseczka.
__________________
Książki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713557

Ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=713736

Forum YC - Mamy nowy Konkurs - Majowy nagrody to słoje Kringle
olciak84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:00   #1229
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Właśnie przyszło moje maleńkie zamówienie z ZD
o widzę , że zdecydowałaś się na wisienki do auta
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:22   #1230
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Daj znac jak sie sprawuja te patyczki zapachowe do auta bo ja mam ciagle tylko kloasyczne wiszace z YC.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 20:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.