Panny Młode - Kielce cz. I - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 13:37   #4891
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez Puchatek M. Pokaż wiadomość
A to nasze: kieliszki, obrączki, ozdoby na butelki, spinki do mankietów i moje butki
Puchatku ozdoby na butelki z Allegro?? Też się nad nimi zastanawiałam - bardzo mi się podobają, czy tak samo dobrze wyglądają w rzeczywistości, jak na zdjęciach??

Dzisiaj byłam w Paryżance spytać co z moją suknią. Pani stwierdziła, że jeszcze nie przyszła i pewnie przyjdzie w połowie lipca - a ślub mam 2 sierpnia!!!!! Ja jestem w szoku - zamawiałam suknię pod koniec stycznia i miała być po 4 miesiącach - a tu już 5 minęło a jej nie ma... Nie pozostaje mi nic innego jak czekać, ale pierwsza przymiarka 2 tygodnie przed ślubem, to jakaś kpina...


Wszystkiego najlepszego dla zaślubionych już Wizażanek cudownie wyglądałyście
__________________
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:37   #4892
ewelina26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce

Hej a ja mam pytanie czy ktorać z Was może jechala takim samochodem do ślubu jestem nim zaiteresowana ale boje się czy sie zmieszcze w mojej sukni, bo na zdjeciu robi wrazenie mało pojemnego http://www.waszeudanewesele.pl/wawa/...-do-slubu.html
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła....
ewelina26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:47   #4893
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez ewelina26 Pokaż wiadomość
Hej a ja mam pytanie czy ktorać z Was może jechala takim samochodem do ślubu jestem nim zaiteresowana ale boje się czy sie zmieszcze w mojej sukni, bo na zdjeciu robi wrazenie mało pojemnego http://www.waszeudanewesele.pl/wawa/...-do-slubu.html
Ja jechałam w zeszłym roku jako świadkowa takim pojazdem Siedzieliśmy w 3 osoby w tyłu i jeszcze z jedna w szerokiej sukni ślubne by swobodnie weszła na tylne siedzenie Także nie masz się czym martwić. Tymi samochodami kilkanaście latek temu jeździły VIPy... Jest bardzo dużo miejsca w środku
__________________
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:54   #4894
lilusto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Kielce

Dziewczyny mam pytanie!!!
Czy słyszała któraś o zespole z Końskich??? Może któraś z Was będzie ich miała? Niestety nie znam nazwy, ale podobno grają przeważnie w Kielcach???

A tak na marginesie...
Bardzo pilnie poszukuję zespołu na wesele!!! Macie jakieś propozycje???
lilusto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:05   #4895
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Kielce

nie wiem co mam robić wszyscy najciekawsi mają mój termin zajęty
Dziewczyny doradźcie coś plis
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:09   #4896
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez lilusto Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie!!!
Czy słyszała któraś o zespole z Końskich??? Może któraś z Was będzie ich miała? Niestety nie znam nazwy, ale podobno grają przeważnie w Kielcach???

A tak na marginesie...
Bardzo pilnie poszukuję zespołu na wesele!!! Macie jakieś propozycje???
hmmm jeśli to jest ten zespół o którym myśle tzn gra dwóch panów i pani śpiewa. pochodzą z końskich i skarżyska to u mnie bedą.
zamówiliśmy ich po tym jak grali u moich przyjaciół na weselu. powiem jedno. dawno tak dobrze się nie bawiałm. super naprawde. do tego w czasie przerw robią różnego rodzaju przygrywki typu: na lewo na prawo..., albo urodzeni w styczniu piją ....
polecam
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:15   #4897
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez Puchatek M. Pokaż wiadomość
Tiffi wycieczki wykupować u nas w biurze czy tam na miejscu? Można tam wypożyczyć samochód?
Puchatku pytasz mnie o wycieczki fakultatywne?
jeśli tak kupowałam na miejscu w hotelu. MOżna też wykupić od biura egipskiego jakiegoś (jak znasz dobrze angielski) są tańsze. Na swoja rękę to gorzej, bo nie wszędzie będziecie mogli jechać. Często autobusy są konwojowane w miejsca wycieczek jak piramidy (Kair) czy groby i świątynie (Luksor).
Tak jak pisała Modliszka jeśli ktoś chce zwiedzić Jerozolimę to do Sharmu.
Jelsi Ciebie ineteresuje kair to spokojnie Hurgada. jak będziesz potrzebowała wiecej informacji (o hotelach czy w ogóle ) to pisz

Moonikkka
Właśnie jestem w fazie wybierania oferty do Tunezji. Generalnie jeśli chodzi o miejsce do zdecydowanie wybieram Souuse lub Port El Kantaoui.
Jeśli chodzi o biura podróży to byłam z różnych napewno : TUI Scan holiday czy Neccerman mają dobre propozycje ale są to drogie biura.
Z takich trochę tańszych (i ja akurat wybieram coś z tych) to zastanawiam sie nad Wezyrem (byłam kiedyś i byłam zadowolona), oraz dobrą ofertę ma biuro best reisen (jeszcze nie byłam, ale pani która szukała nam oferty mówiła, ze ludzie chwalą).
Ja kiedyś byłam z Seelectoursem (byłam bardzo zadowolona, ale opinie są różne). Sun Fun też ma ofertę dobrą, ale niestety mają tendencję do częstych zmian hoteli (informacje z biur podróży). Chyba warto też pomyśleć o Itace.
Prześlę ci namairy na tego gościa.

Lilusto
Znam kilka zespołów z Końskich, ale ciężko stwierdzić o który chodzi, bo za mało informacji, pierwszy który przyszedł mi na myśl to Panaceum (mają swoją stronę). Ja miałam na weselu zespół z Kielc Superband o którym juz była tu mowa. Jestem bardzo zadowolona
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 14:16   #4898
lilusto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
hmmm jeśli to jest ten zespół o którym myśle tzn gra dwóch panów i pani śpiewa. pochodzą z końskich i skarżyska to u mnie bedą.
zamówiliśmy ich po tym jak grali u moich przyjaciół na weselu. powiem jedno. dawno tak dobrze się nie bawiałm. super naprawde. do tego w czasie przerw robią różnego rodzaju przygrywki typu: na lewo na prawo..., albo urodzeni w styczniu piją ....
polecam
Bardzo, bardzo, bardzo (!!!) dziękuję za odp.!!!
Dalej piszę na priva!

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Lilusto
Znam kilka zespołów z Końskich, ale ciężko stwierdzić o który chodzi, bo za mało informacji, pierwszy który przyszedł mi na myśl to Panaceum (mają swoją stronę). Ja miałam na weselu zespół z Kielc Superband o którym juz była tu mowa. Jestem bardzo zadowolona
Kompletnie nie mam pojęcia! Słyszałam że raczej grają w Kielcach. A Superband mają zajęty mój termin!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-04 o 06:44 Powód: post pod postem
lilusto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:27   #4899
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
hmmm jeśli to jest ten zespół o którym myśle tzn gra dwóch panów i pani śpiewa. pochodzą z końskich i skarżyska to u mnie bedą.
zamówiliśmy ich po tym jak grali u moich przyjaciół na weselu. powiem jedno. dawno tak dobrze się nie bawiałm. super naprawde. do tego w czasie przerw robią różnego rodzaju przygrywki typu: na lewo na prawo..., albo urodzeni w styczniu piją ....
polecam
O jakim zespole mówisz???

Zespooły które przychodzą mi na myśl:
Augustyniacy,
Dajerzy
Panaceum
De facto
http://www.members.lycos.co.uk/defacto/news.php
Choruss (nie znam, ale słyszałam różne opinie)
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:33   #4900
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Kielce

Tiffi dziękuję bardzo za namiary na kamerzystę i rekomendacje miejsc i biur podróży Przejrze ich oferty i na coś się zdecyduje.
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 14:40   #4901
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez moonikkaa Pokaż wiadomość
Tiffi dziękuję bardzo za namiary na kamerzystę i rekomendacje miejsc i biur podróży Przejrze ich oferty i na coś się zdecyduje.
Nie ma problemu. Tak jak psiałam gość og fotografowania i filmowania robi naprawdę porządna robotę. Widziałam też co robił pan z Ella Video (moim zdaniem odpadł w przedbiegach). Ale powtarzam ten mój kamerzysta to ciążki przypadek jeśli chodzi o komunikowanie się z nim.
Co do biur podróży ja do tej pory najczęściej byłam z TUI, Wezyra, Selectursa. jakbyś miała jakieś pytania to służę pomocą
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 18:19   #4902
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Puchatku pytasz mnie o wycieczki fakultatywne?
jeśli tak kupowałam na miejscu w hotelu. MOżna też wykupić od biura egipskiego jakiegoś (jak znasz dobrze angielski) są tańsze. Na swoja rękę to gorzej, bo nie wszędzie będziecie mogli jechać. Często autobusy są konwojowane w miejsca wycieczek jak piramidy (Kair) czy groby i świątynie (Luksor).
Tak jak pisała Modliszka jeśli ktoś chce zwiedzić Jerozolimę to do Sharmu.
Jelsi Ciebie ineteresuje kair to spokojnie Hurgada. jak będziesz potrzebowała wiecej informacji (o hotelach czy w ogóle ) to pisz
Gorąco Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Jakie wycieczki polecasz? Możesz zdradzić ile kosztują i ile wziąść pieniędzy ze sobą? Aaa, jaką walutę?
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:06   #4903
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Kielce

Cześć dziewczynki, serdecznie dziękuję za życzenia

Na razie krótka relacja - podsumowanie mojego wesela. Ogólnie - jestem zadowolona głownie z tego że już po Fotki będą później, na razie nic nie mam.

Fryzura w Awangardzie - ok, podobała mi się. Makijaż w Erisie - ładny ale nietrwały, spłynął po kilku godzinach.

Sala w CitiPark na Paderewskiego - ODRADZAM. Przy podpisywaniu umowy kierowiczka obiecywała wszystko co się dało, na obietnicach się skończyło. Równolegle z naszym weselem piętro niżej odbywało się weselne przyjęcie i tamta impreza była faworyzowana. U nas brakowało talerzy (czekaliśmy bez nakryć aż pomyją), dzbanków (było ze 3 na ponad 40 osób), serwetek (ani jednego serwetnika, na prośbę kelner przyniósł stosik i rzucił nam na stół). Nie dostaliśmy obiecanej wody, doniesiono po prośbach. Zostało mnóstwo soków bo nie było ich w co wlewać. Brakowało pater, ciocia jechała przez pół Polski z pudłami ręcznie robionych ciasteczek w 20 smakach a na stołach wylądowało ich kilka, bo nie było na czym położyć... Obsługiwał nas jeden kelner któremu trudno było nadążyć. Jedzenie takie sobie choć goście nie narzekali. Nie włączono klimy, było gorąco, na prośbę kierowniczka powiedziała że państwu z dołu jest zimno (tam było siedzące przyjęcie) Ogółem - NIE.

DJ Piotr Gładkowski - rewelacja wesoły, kontaktowy, taktowny. Rozkręcał imprezę do samego końca, uzgadniał z nami wszystko, wspaniały człowiek, polecam wszystkim

Fotograf i kamerzysta z Ella video - nie jestem zachwycona. Obaj panowie byli mocno zakręceni, począwszy od tego że mieli trudności z dotarciem do domu (każdy miał inny adres a żaden właściwy ) a skończywszy na dwukrotnym wyjeździe na zdjęcia ( za pierwszym razem panowie się zgubili ). Efekt pracy fotografa - bez rewelacji, jest kilka fanych fotek ale ogólnie pan był bez polotu, liczyłam na jakieś jego pomysły dla laików. Żałuję że nie poświęciłam więcej czasu na znalezienie dobrego fotografa Filmu jeszcze nie widziałam w ogóle.

Wiązanki z Pasji ładne ale jak na tą cenę skromniutkie, moja zginęła na tle szerokiej kiecki a świadkowej ciągle wypadały różyczki

Karothinka85, cuuuuudowne fotki, marzyłam żeby mieć choć kilka takich, niestety...

Mimezis, wyglądałaś prześlicznie będziesz piękną mamusią

Kalex, pierwsze fotki ekstra, miałaś piękną suknię
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:31   #4904
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość

DJ Piotr Gładkowski - rewelacja wesoły, kontaktowy, taktowny. Rozkręcał imprezę do samego końca, uzgadniał z nami wszystko, wspaniały człowiek, polecam wszystkim
To super ze tak piszesz, tez go mamy wiec poprawiłaś mi tym nastrój
A co do innych spraw faktycznie z sala nie zaciekawie, jak ja nie lubie takich ludzi co to obiecują gwiazdkę a później nie robią nic....ale na pewno macie wiele wspanialych wspomnien, jeszcze raz wszystkiego naj
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:35   #4905
fenomenka84
Raczkowanie
 
Avatar fenomenka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 270
Dot.: Kielce

gosikk_s jeszcze raz wszystkiego dobrego i mimo tych niedociągnięć to na pewno wszystko będziesz wspominać jednak na plus jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu

Ja dzisiaj zarezerwowałam sobie termin w Nemezji po przejściu się po kliku kwiaciarniach, tylko przeraża mnie cena mojego wymarzonego bukietu wklejam go poniżej, postawiłam na skromność i elegancje, ale nie miałam pojęcia że tyle będzie ona kosztowała, za bukiet z 20 cantadesek Pani powiedziała że trzeba liczyć około 300 zł na razie jeszcze nie ustalałam nic w szczegółach, dopiero 2 tyg. przed ślubem, ale wątpię że mi się odwidzi ten bukiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg calle_132.jpg (89,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BW447lg.jpg (62,2 KB, 16 załadowań)
fenomenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:22   #4906
zlota rybka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Nie ma problemu. Tak jak psiałam gość og fotografowania i filmowania robi naprawdę porządna robotę. Widziałam też co robił pan z Ella Video (moim zdaniem odpadł w przedbiegach). Ale powtarzam ten mój kamerzysta to ciążki przypadek jeśli chodzi o komunikowanie się z nim.
Co do biur podróży ja do tej pory najczęściej byłam z TUI, Wezyra, Selectursa. jakbyś miała jakieś pytania to służę pomocą
Wezyra zdecydowanie odradzam !!!!!

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Hehe.. widze ze ten Egipt to popularny kierunek jesli chodzi o podroz poslubna
My tez planujemy Egipt Z tego co slyszalam to zanim zdecydujesz do jakiej miejscowosci chcesz jechac najpierw nalezy sie zastanowic co chcesz zwiedzic Hurghada to wycieczka do Kairu bo jest w miare blisko natomiast jeli chcecie zobaczyc Jerozolime to lepiej jechac do Sharm el Sheikh.
To prawda,że trzeba wcześniej ustalić co najbardziej nas interesuje,ale Kair jest akurat bliżej Sharmu o ile się nie mylę bo z Hurhady to wyprawa baaaaardzo daleka jak nad morze z CK (całą noc). Stąd warto wybrać się do Luxoru. Polecam!! W Sharm el Sheikh poza tym jest delfinarium podobno.
Egipt ma cudowne miejsca do nurkowania. Piękne rafy koralowe

Pamiętajcie ostro się targować i sprawdzać ostateczne ceny w innych miejscach. Specjalnie rzucają wstępnie wielokrotnie wyższe ceny.
__________________
Spędzę życie tylko z prawdziwym mężczyzną.
Najbardziej męski jest facet, który potrafi troszczyć się o swoją kobietę.
Prawdziwy facet nie boi się łez.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-07-04 o 06:42 Powód: post pod postem
zlota rybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 06:43   #4907
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Kielce

Sharm el Sheikh jest naprawdę super miejscem My mieliśmy bardzo blisko od hotelu do naama bay- miasteczko turystyczne z wieloma sklepikami, restauracjami, kafejkami Sharm ma przepiękne rafy koralowe, ale hurgada ponoć tez My wykupywaliśmy wycieczki od rezydentki ( w tym właśnie do Kairu. Jechaliśmy 5,5h już bez konwoju) Tyle że później na naama znaleźliśmy Polskie biuro turystyczne gdzie te same wycieczki były o wiele tańsze A co do targowania to w naama bay w większości sklepików mają już kasy fiskalne i nie chcą sie targować więc szukaliśmy takich bez

Madziadominik obiecuje że opiszę wszystko po kolei i wkleję zdjęcia Dziś nie ma pogody więc będę siedzieć w domu i będzie więcej czasu
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:28   #4908
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez fenomenka84 Pokaż wiadomość
gosikk_s jeszcze raz wszystkiego dobrego i mimo tych niedociągnięć to na pewno wszystko będziesz wspominać jednak na plus jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu

Ja dzisiaj zarezerwowałam sobie termin w Nemezji po przejściu się po kliku kwiaciarniach, tylko przeraża mnie cena mojego wymarzonego bukietu wklejam go poniżej, postawiłam na skromność i elegancje, ale nie miałam pojęcia że tyle będzie ona kosztowała, za bukiet z 20 cantadesek Pani powiedziała że trzeba liczyć około 300 zł na razie jeszcze nie ustalałam nic w szczegółach, dopiero 2 tyg. przed ślubem, ale wątpię że mi się odwidzi ten bukiet
300 zl? ja tam chce przystoić sobie samochód i te myślałam ze przy okazji wybiorę sobie bukiet ale jak maja takie ceny ..
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:42   #4909
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość

DJ Piotr Gładkowski - rewelacja wesoły, kontaktowy, taktowny. Rozkręcał imprezę do samego końca, uzgadniał z nami wszystko, wspaniały człowiek, polecam wszystkim
super że Piotr Gałdkowski spisał się bardzo dobrze, ta informacja jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim wyborze. A reszta spraw, no cóż jest to o tyle przykre, że tyle poświęciłaś na wszystko czasu, tyle o ty myślałaś, a inni nie dotrzymuja swoich obietnic ale pomimo tego z pewnością ten dzień zapadnie długo w pamięci. Jeszcez raz życze Wszystkiego Najlepszego.


dziewczyny, czy któras z Was miała bądź była na weselu w Sosnowym Dworku, bo zaczynam się coraz bardziej stresowac, jak piszecie o tych niedociągnięciach. Jak wybierałam salę, to widziałam sporo pozytywnych opinii, z negatywnych dwie że kelnerzy zabrali cukierki i że sliska podłoga jest. Z góry dziękuję
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 07:53   #4910
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez fenomenka84 Pokaż wiadomość
gosikk_s jeszcze raz wszystkiego dobrego i mimo tych niedociągnięć to na pewno wszystko będziesz wspominać jednak na plus jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu

Ja dzisiaj zarezerwowałam sobie termin w Nemezji po przejściu się po kliku kwiaciarniach, tylko przeraża mnie cena mojego wymarzonego bukietu wklejam go poniżej, postawiłam na skromność i elegancje, ale nie miałam pojęcia że tyle będzie ona kosztowała, za bukiet z 20 cantadesek Pani powiedziała że trzeba liczyć około 300 zł na razie jeszcze nie ustalałam nic w szczegółach, dopiero 2 tyg. przed ślubem, ale wątpię że mi się odwidzi ten bukiet
Cantadeski są drogie, moja wiązaneczka była naprawdę bardzo skromniutka, siedem czy dziewięć prostych cantadesek i zapłaciłam 250 zł.
Jeszcze raz dziekuję wszystkim za życzenia Mimo niedociągnięć generalnie jestem zadowolona, goście dobrze się bawili a to najważniejsze. Tylko tych fotek mi żal, że też nie zadałam sobie więcej trudu żeby znaleźc dobrego fotografa
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:04   #4911
moonikkaa
Raczkowanie
 
Avatar moonikkaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Mimo niedociągnięć generalnie jestem zadowolona, goście dobrze się bawili a to najważniejsze. Tylko tych fotek mi żal, że też nie zadałam sobie więcej trudu żeby znaleźc dobrego fotografa
Gosikk_s najwazniejsze ze Ty i goście sa zadowoloni A co do fotografa, to pewnie kierowałaś sie zdjęciami, które Ci pokazał, opiniami na jego temat...Zapewne gdybys wiedziała ze sie niesprawdzi to bys niepodpisała z Nim umowy, a tym samym szukałabys Kogoś innego. Nie ma się czym przejmować, napewno nie jest to Twoja wina, a niestety kolejny raz Ella video. czekamy na fotki
__________________
27.06.2009 Cudowny Dzień
moonikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:25   #4912
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Puchatku ozdoby na butelki z Allegro?? Też się nad nimi zastanawiałam - bardzo mi się podobają, czy tak samo dobrze wyglądają w rzeczywistości, jak na zdjęciach??

Dzisiaj byłam w Paryżance spytać co z moją suknią. Pani stwierdziła, że jeszcze nie przyszła i pewnie przyjdzie w połowie lipca - a ślub mam 2 sierpnia!!!!! Ja jestem w szoku - zamawiałam suknię pod koniec stycznia i miała być po 4 miesiącach - a tu już 5 minęło a jej nie ma... Nie pozostaje mi nic innego jak czekać, ale pierwsza przymiarka 2 tygodnie przed ślubem, to jakaś kpina...


Wszystkiego najlepszego dla zaślubionych już Wizażanek cudownie wyglądałyście

Ponawiam mojego posta, bo chyba przeszedł bez echa...
__________________
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:38   #4913
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Ponawiam mojego posta, bo chyba przeszedł bez echa...
Kochana przepraszam, że dopiero teraz piszę Wieczorem mnie nie było. Ozdoby owszem z Allegro i są super. Na żywo wyglądają świetnie i szybciutko przyszły Bardzo starannie wykonane

Dziewczynki macie pozdrowienia od Kalex
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:20   #4914
fenomenka84
Raczkowanie
 
Avatar fenomenka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 270
Dot.: Kielce

oniaczeq wszędzie w kwiaciarniach gdy pokazywałam ten bukiet to Panie mówiły że cantadeski to jedne z najdroższych kwiatów i podawały podobną cenę bukietu, także Nemezja nie jest wyjątkiem, za to w Pokusie maja najdrożej, tam Pani powiedziała mi 20 zł za jedna cantadeske dlatego wolałam wybrać Nemezje, poza tym słyszałam wiele dobrych opinii na temat tej kwiaciarni, często florystki stamtąd robią bukiety ślubne na różne pokazy, więc mam nadzieję że mają doświadczenie no i talent
zobaczymy czy w końcu zdecyduje sie na ten bukiet czy może inny,ale tak mi się ten podoba, ze względu na to że jest prosty, skromny i tak właśnie chciałam
fenomenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:52   #4915
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Kielce

gazelcia ja to bym poszła jeszcze raz do paryżanki i zarzadałabym żeby pani przy tobie zadzowniła i dowiedziała się co z twoją sukienką.
jak na początku pisałaś o tym problemie to myślałam że przesadzasz i za to bardzo cie przepraszam ale teraz to panie lecą sobie w kulki.
rozumiem jakbyś zamawiała suiknie na ostatni gwizdek a nie tyle wcześniej.

ja na szczęscie rezygnuje z bukietu a jeśli już jakikolwiek będe miała to może pęk stokrotek. ale gdzie ja dostane stokrotki we wrześniu . ceny są po prostu powalające. ale jak to mi kotś powiedział. jak wchodzi się gdziekolwiek i używa sie sforuowania ślubne to od razu wszystko drożeje
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:54   #4916
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Kielce

Moja starsza miała bukiet z cantadesek. W jej bukieciku były cztery kwiaty i zapłaciłyśmy 60zl. Cantadeski są naprawdę piękne i bardzo trwałe. W domu wytrzymały jej jeszcze przez półtora tygodnia
Gazelciu nic sie nie martw na pewno zdążysz z suknią na czas. Ja miałam też taki problem. Moja suknia przyszła w poniedziałek (ciągle nie było koronki) a w sobotę był ślub Jak pojechałam na przymiarkę to okazało się że jest sporo za długa... Zaczęłam sie bardzo denerwować ale nie potrzebnie bo w środę suknia była gotowa do odbioru. Później byłam zadowolona bo nie wisiała i kurzyła sie w szafie
Także nic sie nie martw na pewno wszystko będzie dobrze
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013

Edytowane przez marysia_258
Czas edycji: 2008-07-04 o 12:45
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:59   #4917
fenomenka84
Raczkowanie
 
Avatar fenomenka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 270
Dot.: Kielce

marysia_258 no właśnie Pani w kwiaciarni powiedziała że to baaardzo trwałe kwiaty i jedne z niewielu które w bukiecie nie muszą być w mikrofonie, tak jak np róże, które podobno bez niego po 2 godzinach byłyby już mocno sfatygowane
fenomenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:08   #4918
aurinko to ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kaarina, Finlandia
Wiadomości: 113
GG do aurinko to ja
Dot.: Kielce

dziewczyny,
ja z innej beczki
pamietacie jak gadalysmy o sukniach na poprawiny? W tamtym roku szylam sobie suknie na slub brata. Mialam przepieknie skrojona i odszyta suknie z ekstra materialu z pracowni w Lublinie chyba. Taki klasyczny model, dluga. Jak chcecie to dam namiary na priva. Ceny maja raczej niskie w porownaniu do jakosci materialow i szycia. Zamawialam na allegro, ale warto bylo!!!!!! Teraz weszlam na ich srtone i maja super krotka sukieneczke. No i chyba znow sie skusze
Tak sobie prypomnialam o tym temacie bo schudlam ostatnio i chcialam zobaczyc ile i przymierzylam te suknie (bo wisi mi w szafie) no i nie jest zle Nie jestem przeszczepikiem jeszcze
aurinko to ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:12   #4919
paula_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 112
GG do paula_26
Smile Bukiety

Hej Dziewczyny


Słuchajcie ja sie dowiedzialam o takiej dziewczynie , kotra robi najladniejsze bukiety a wiecie gdzie? na bazarach przy ul. seminaryjskiej. Wybralam sie do niej zobaczylam co ma do zaoferowania i powiem szczerze ze bylam pod wrazeniem robi dziewczyna bardzo ladne bukiety , zrobi kazdy jaki kto znajdzie w katalogu , akurat trafilam jak robila bukiety na slub i bylam pod wrazeniem, umowilam sie z nia na bukiety i dodatkowo dekoracje samochodu, mam nadzieje ze wszystko bedzie oki.

Aha co najwazniejsze ceny sa o wiele nizsze niz w naszych kieleckich kwiaciarniach.

Pozdrawiam

Ps juz sie zaczynam denerwowac a do slubu jeszcze dokaladnie 2 miesiace ehhh
a tu jeszcze takie braki hehehe
paula_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:17   #4920
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Bukiety

Wczoraj pół dnia chodziłam po mieście za sukienką na poprawiny i nic mi się nie podoba Wogóle to nawet nie wiem jaką chcę, krótką czy dlugą.
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.