Ślub we wrześniu 2007 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 20:00   #1
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn

Ślub we wrześniu 2007


Witajcie witajcie...

wszyscy którzy uważacie, że to jest najlepsza data na ślubowanie miłości

Jesteśmy miesiąc po zareczynach i nareszcie zaczynamy coś konkretnego robić, data już jest, teraz jeszcze tylko pare "szczegółów" i na jakiś czas odetchniemy... :p

Może znajdzie się tu ktoś, kto chce pobrać się w Poznaniu lub okolicach... wszelkie info, sugestie, porady są mile widziane.

zapraszamy wszystkich szczęśliwców!!!!!!!!!!!!! !!!!!

No to start... zaczynamy odliczanie... :p

Edytowane przez dariagn
Czas edycji: 2006-06-18 o 20:22
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 21:32   #2
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

Hello moja droga ja tez planuje podobnie tzn nasz termin to 7wrzesnia 2007, nie wiem co jest takiego szczegolnego we wrzesniu ale widocznie cos musi byc jestem z Poznania takze jesli miałabys jakies pytania to moge ci cos doradzic albo polecic bo jestem juz treoche w temacie, tzn objechalismy juz wszystkie lokale w poznaniu i cąłej okolicy (dosłownie!!!!!) sale juz mamy zarezerwowana na wesel i porawiny, teraz załatwiamy orkiestre i kamerzyste takze jak co pytaj -moze cos doradze!!!!!! pozdrawiam serdecznie
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 08:28   #3
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

Super super super

ciesze sie ze sie "odnalazlas" w tym gaszczu watkow
tak szczerze, to na poczatku planowalismy slub na maj, ale dotarlo do nas, ze to juz za rok i ze nie damy rady wszystkiego przygotwac, tym bardziej, ze teraz wyjezdzamy z kraju na 4 miesiace... i po powrocie bylo by bardzo bardzo pozno, po za tym moje szczescie ma uczulenie i w maju strasznie kicha :p heheeheheh
w kazdym razie wszsytko to doprowadzilo nas do magicznej wrzesniowej daty, tez wolalam 7, ale swiadkowie nie wroca tak wczesnie z zagranicy ... ehhh... jak to trudno wszystko razem pogodzic, i tak stanelo na 15 wrzesnia.

Ja jestem spod Warszawy, moj narzeczony jest z Poznania, po wakacjach chce sie juz przeporowadzic, bo zakochalam sie w Poznaniu uwielbiam to miasto. Chcemy pobrac sie w Bozym Ciele, to nie jest parafia mojego narzeczonego ale bardzo spodobal nam sie kosciol i proboszcz jest bardzo pomocny i mily... ciekawe tylko ile krzyknie nam za slub...
Teraz probojemy zalatwic sale i nocleg dla gosci. Myslelismy o jakims dworku, nie bylo by problemu jak bysmy mieli na to kase, bo Skorzewo jest boskie, ale kosztuje majatek... znalezlismy tanszy Dworek Andrzejowka w Mechlinie, albo Restauracja Biala Dama w Kórniku...
Pozatym nie mam pojecia gdzie jeszcze mozna urzadzic przyjecie weselne... takze jak masz jakies ciekawe miejsca to bardzo prosimy o pomoc

O orkiestrze jeszcze nie myslelismy, brakuje nam czasu, i ciezko jest cos zalatwiac jak ja jestem 300 km dalej, dlatego jesli mozesz nam cos podpowiedziec takze w tym temacie bedziemy ci przeogromnie wdzieczni

jakby co mojeg gg: 1623921

pozdrawiamy serdecznie i czekamy na info
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:19   #4
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

Helllo wesele w przyszłym roku ale wiadomo ze trzeba wziasc sie juz za organizacje, Ty chociaz wiesz cego chcesz -my nie wiedzielismy dlatego musielismy objechac wszystko nie skupilismy sie głownie na Poznaniu tylko na okolicach -jest wiekszy wybor Proponuje kupic gazetke "magazyn slubny" za ok4zł tam jest duzo reklam lokali, orkiestry i wszytskiego co wiaze sie ze slubem powaznie My własnie z tej gazetki przez czysty przypadek wybralismy swoją sale w Koszytach (za Kornikiem)
W pałacykach i dworkach nie jestem az tak obcykana ale proponuje szpeknac na tą Białą Damę w Kórniku moze nie prezentuje sie super z zewnątrz ale w srodku jest bardzo ładnie i gustownie, jedzenie i obsługa jest tez ok, on proponuja swoją orkiestre, cenowo tez nie jest zle (ok 120zł) szpekni tez na Gościniec Marzymieta pod Kórnikiem bardzo swojski lokal i orginalny aczkolwiek mało miejsca (tzn dla nas bo wesele na 100os) ale jedzenie tez tam jest bardzo dobre ponoc i jest naprawde tanio! W Kobylnicy tez jest "hotel osowski" gdzie maja kilka sal (w zaleznosci od os) jest łądnie i cenowo tez korzystnie podobnie jest w Puszczykowie w La palomie tez warto szpeknac (tylko tam minusem jest brak klikamtyzacji -przynajmniej dotychczas -w upalny dzien jest ciezko).
Aaaa dworki pałacyki jakies hmm.. Pałacyk pod lipami w Szwarzedzu w ciekawym otoczeniu dobrym pod kątem zdjec plenerowych ale szczegołow nie znam mosiałabys na strone wejsc, W Strykowie pod Poznaniem tez jest jakis Zameczek, Pałacyk Wiejce, Pałacyk w Kobylnikach, Dworek w Brodowie, Pałacyk Szczepowice, Dworek Komorowo nad samym jeziorkiem
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 06:45   #5
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
WOW

widze, ze jestes oblatana w temacie
myslalam, ze mam rozeznanie, a tu sie okazuje, ze polowy miejsc o ktorych wspominalas wogole nie znam

Dzisiaj jedziemy obejrzec dwa miejsca ... zobaczymy, moze skoncza sie nasze poszukiwania.

Bardzo bardzo ci dziekujemy za pomoc.
Milo spotykac takich ludzi nawet na forum heh.

maruuuda jestes kochana

dzieki tobie mamy chyba sale, poprostu nie wiem jak dziekowac ci za podpowiedz. Bylismy dzis w Kórniku z mysla o Bialej Damie, ale napisalas o Goscincu Marzymieta, to jest dosc blisko wiec postanowilismy tam zajrzec i... po prostu rewelacja jest pieknie i miejsca tez akurat na 80 osob, po prostu super jest przepieknie, mamy juz rezerwacje

Dziekujemy serdecznie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-12-28 o 20:28 Powód: post pod postem
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:26   #6
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

Zczailam Marzymiete ze tak powiem na targach slubnych w Arenie -odrazu bardzo mi sie spodobała i mozna powiedziec ze tak oglądajac z ulotki i folderow bylismy prawie zdecydowani, jak objezdzalismy z rodzicami wszystkie lokali głownie stawailismy na ten ale jak zobaczylismy na zywo -decyzja sie zmienila gdyz owszem lokal jest naprawde ładny, maja ponoc dobre jedzenie (i duzo!!!) i cena jest baaaardzo atrakcyjna ale nie na 100osob max 80 to jest naprawde max jak sama kierowniczka przyznała wiec nie moglismy tego brac pod uwage. Na szczescie mamy lokal (tez nie daleko -w koszutach i jestesmy bardzo zadowoleni i zdecydowani) Mam zdjecie amrzymiety bo gdziekolwiek jezdzilismy ogladac to pstrykalismy Jesli robicie wesele do 80 gosci to mysle ze Marzymieta bedzie dobra -bo naprawde warto
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:21   #7
dariagn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań/ Minneapolis :D
Wiadomości: 31
GG do dariagn
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

witaj,

bylismy w Marzymiecie i mamy juz rezeracje teraz juz na 200% bo jak sie okazalo 100% bylo za malo. Mielismy bardzo przykra i nieprzyjemna sytuacje. Otoz jak pojechalismy ogadac lokal, to zajela sie nami jakas pani, zalozylismy ze jest ona kompeptenta rozmawiac z nami o weselu, tymbardziej ze jak zapytalismy o szefow to powiedziala, ze nie ma. Dzisiaj jak rozmawialam z szefowa powiedziala, ze dlaczego nie rozmawialismy z nimi bo napewno byli w osrodku yyy . Oprowadzila nas, wszystko pokazala... jest naprawde pieknie i od razu bardzo spodobalo sie nam to miejsce wiec poprosilismy o wstepna rezerwacj i kilka dni na podjecie wstepnej decyzji. Pani nas zapiala do zeszytu i zapewnila ze wszystko jest ok. Nastepnego dnia napisalismy maila, ze jestesmy zdecydowani, i ze chcemy sie umowic na wplacenie zaliczki i podpisanie umowy, nie doczekalismy sie odpowiedzie wiec zadzwonilismy i... tu sie zaczyna prawdziwa historia ;/ wlascicielka powiedziala ze o niczym nie wie, ze tamta pani to byla kelnerka ktora nie miala prawa robic nam rezeracji i ze ona jak powiedziala we "wlasciwym zeszycie" ma juz wstepna rezeracje dla kogos innego... wyobraz sobie jak ja sie ... . Powiedziala, ze tamci byli 2 tyg przed nami i ze maja pierwszenstwo i takie tam, w sumie to wygladalo to tak, ze ona swoje a ja swoje, bo moim zdaniem ja nie musze wiedziec czy pani , ktora nas obsluzyal byla kompenetnta czy nie, zrobila nam rezeracje i ja myslalamz e mamy ten lokal, wiec powiedzialam tej wlascicielce ze wedlug mnie mamy takie samo prawo do tej daty jak tamci. I tak przez pol godziny, dzwonilismy do niej z pytaniem czy juz sie skontaktowala z tamta para. Wkoncu powiedziala, ze tamta para ma dac jej znac do 21.30. i ona do nas odzwoni.
Sprawa skonczyla sie tak, ze zadzwonilismy o 21.40 i pani powiedziala, ze tamci jeszcze sie z nia nie skontaktowali, dlatego sala i termin sa zarezerwowane dla nas, ufffff teraz moge sie z tego smiac, ale co ja czulam godzine temu to nikt nie jest w stanie sobie wyobrazic. Teraz nawet jak tamta para zadzwoni to wlascicielka powie im ze juz wplacilismy pieniazki.

Gdyby to miejsce nie bylo tak urokliwe, to bym podziekowala za wspolprace...

Cale szczecie ze Ktos nad nami czuwa Dziekuje mojemu AS

Uwazajcie na to miejsce!!!!!!!!!!! Mimo ze jest pieknie, mozna sie niezle przejechac, zawsze ale to zawsze gdzie byscie nie ogladali sali rozmawiajcie tylko z szefami, zebyscie nie przezyli tego co my!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pozdrawiamy,
dariagn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 18:56   #8
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESCZE :]

ja też planuje ślub na wrzesień 2007,ale dokładny dzień jeszcze nie jest ustalony, wesele ma być na ponad 100 osób, jednak liczymy wydatki z tym związane, dlatego nie wiem czy nie skończy się na małym przyjęciu
pozdrawiam
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:39   #9
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
8.09.2007 :)

czy ktoś będzie śłubował tego dnia właśnie?? bo ja tak
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 11:00   #10
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 8.09.2007 :)

ja dwa tygodnie wcześniej
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 16:13   #11
elphame
Raczkowanie
 
Avatar elphame
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: piszę z domu ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESZCZE :]

widzę że 15 września 2007 króluje to dobrze bo to tez i moja wybrana data - ślub w Płocku, wesele w Staroźrebach
po zaręczynach jestem miesiąc i 10 dni a już ustalona data, zarezerwowany koćiół, sala, fotograf, kamerzysta, zespoł
czyli większość najważniejszych
a co do mniejszych spraw choć nie mniej ważnych to pewnie czerwiec 2007 zaraz po obronie pracy i w trakcie remontowania domu, w którym zamieszkamy po ślubie
pozdrawiam wszystkich zakochanych


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"to mi trzeba
twoich dwóch ramion zamkniętych
dwóch promieni wszechświata"

Halina Poświatowska
elphame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 17:00   #12
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESZCZE :]

Ja też 8.09.2007 !!!!!!!! Już wszystko z grubsza zalatwione tzn: Kosciół, sala, orkiestra, kamerzysta itp. Ale przed słubem bedziejeszcze sporo nerwów- głownie zwiazanych z obrona pracy: mojej i mojego przyszłego męża!! jak sobie o tym pomysle to aż mnie ciraki przechodzą.
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 17:10   #13
elphame
Raczkowanie
 
Avatar elphame
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: piszę z domu ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Ten dzień - 15.września 2007 KTO JESZCZE :]

to faktycznie będzie troche stresów - u mnie tylko ja sie bronię! ale za to moje Kochanie będzie sie uczył na egzamin na uprawnienia budowlane
elphame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 19:39   #14
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: 8.09.2007 :)

dziewczyny o co chodzi, ja zalozylam ten watek, teraz wchodze a tu jakos ktos inny zalozyl do tego pomieszany 8 i 15 wrzesnia o co chodzi??
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 19:52   #15
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: 8.09.2007 :)

No nie wiem właśnie. Ktos połączył te dwa watki! Ale one przecież nic wspolnego ze soba nie maja! My jestesmy z 8 wrzesnia!!!!! Prawda Muszka???
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 19:57   #16
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: 8.09.2007 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia_rom Pokaż wiadomość
No nie wiem właśnie. Ktos połączył te dwa watki! Ale one przecież nic wspolnego ze soba nie maja! My jestesmy z 8 wrzesnia!!!!! Prawda Muszka???
no jestem z 8 wrzesnia ale nie wiem czy nie przejde na 15 w skrocie to powiem o co chodzi poczatkow ustalilismy date 8.09, w sumie tak padla taka data, nie ma ona zwiazku z niczym. tak tez zalatwilismy sale, fotografa i kamerzyste, kosciol tez. brakuje nam zespolu. i mamy jeden, ktory bysmy chcieli a on 8 ma zajete, wczoraj gosciu potwierdzil ta date za to 15 maja wolne. dzis dzwonilam do restauracji i kamerzysty i daliby rade nas przesunac na 15. takze do jutra sie mamy zastanowiuc i dac znac co i jak, bo jutro jescze idziemy posluchac drugiego zepsolu. takze jutro sie wyjscni z ktorego jestem wolalabym 8 , ale kurcze co zrobic. ciezko z zespoelm. bo te co mamy polecone juz sa zajete... a tobie jak ida pprzygotowania?
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 08:22   #17
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: 8.09.2007 :)

My przeboje z zespolem też mielismy. Obdzwonilismy wszystkie takie fajniejsze i wiekszość ma juz zarezerwowane terminy aż do grudnia 2007! Ale udało nam sie zalatwić taki jeden, chyba w miare dobry. Kamerzysta ktory bedzie nam kręcil twierdzi ze graja nprawdę fajnie, wiec mam nadzieje że tak bedzie. Ale cieszę się bo ten kamerzysta to jest naprawdę rewelacyjny i nie taki drogi - 1000zl (i w tym jest plener i nagrywanie sesji u fotografa). szkoda że juz chyba nie bedziemy razem z 8.09.2007!
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:55   #18
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: 8.09.2007 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia_rom Pokaż wiadomość
szkoda że juz chyba nie bedziemy razem z 8.09.2007!
bedziemy jednak zostajemy na 8, zespol znalezlismy wczoraj super skas jestes wogole?
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:45   #19
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: 8.09.2007 :)

Ja jestem ze Złotoryi, ok 100km od Wrocławia
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 11:34   #20
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: 8.09.2007 :)

Ja mam termin na 8 września!!! Sala prawie że zaklepana, zespół też, właśnie dziś idziemy obejrzeć salę i rozmawiać z zespołem jestem wprost nieproporcjonalnie szczęśliwa że wszystko ruszyło w końcu... Choć takich oficjalnych oświadczyn nie było i wciąż czekam na pierścioneczek to jednak wszystko już jest na dobrej drodze
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:01   #21
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Smile Ślub we wrześniu 2007

witam wszystkie dziewczyny, która bierze ślub we wrześniu 2007 roku, ma któraś z Was już coś załatwione. zapraszam do wpiów
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:10   #22
a260
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

15 września
nie mogę się doczekać......
a260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:16   #23
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Masz już coś załatwoine A260 bo ja na razie salę i księdza nie wiem czy coś jeszcze w tym czasie mam załatwiać czy nie.
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:26   #24
a260
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Mam załatwioną sale. I właściwie tyle Księdza w sumie też, ale to jest znajomy, więc trzeba jeszcze kościół. Teraz trwa dyskusja na temat muzyki na wesele, ale jakoś nam wolno idzie. Wiem, że w stosunku do niketórych jesteśmy opóźnieni, tym bardziej, że na zespół już czas, ale mam nadzieję, że jakoś to będzie.
a260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:34   #25
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

ja też jeszcze musze się zastnanowić nad muzyką ale myśle że jeszcze nie za późno przecież ludzie załatwiają wszystkie sprawy nawet 2 miesiące przed ślubem jeśli np wpadli. więc myśle że mnie ma się o co martwić, jeszcze jest sporo czasu.
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:34   #26
a260
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Ja też wyszłam z takiego założenia
__________________
Ania
a260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:35   #27
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

jeśli moge wiedzieć to z kąd jesteś i czy masz już może nauki przemałżeńskie?
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:40   #28
a260
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Jestem z Bielska - Białej, a nauki jeszcze przed nami
__________________
Ania
a260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:22   #29
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

8 wrzesien..... mamy sale, fotografa, kamerzyste i zespol i kosciol
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:33   #30
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

chyba juz zalozylas podobny watek ja biore slub 8 wrzesnia. mamy zalawtiona sale, kamerzyste, fotografa , zepsol i kosciol, bo zalezlo mi na konkretnej godzinie
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 16:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.