romans/związek z nauczycielem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 20:18   #1
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117

romans/związek z nauczycielem?


hej

czy jest wśród was może osoba,która miała kiedyś jakieś bliższe kontakty z nauczycielem,wykładowcą? a może któraś z was była w związku z nim? albo znacie kogoś,kto by takie kontakty utrzymywał?
a może Wy się kiedyś kochałyście w jakimś nauczycielu?

nie chodzi o mnie, a pytam z ciekawości,gdyż ostatnio przypadkiem usłyszałam rozmowę dwóch nastolatek o tym jak jakaś ich koleżanka się spotykała z polonistą... czy takie rzeczy naprawdę mają miejsce?


kiedyś faktycznie jak byłam LO był jeden przystojny nauczyciel,dziewczyny się za nim oglądały,ale żeby się spotkać,czy być w związku? co o tym myślicie?
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:48   #2
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Jest to nieetyczne, niemoralne i nielegalne.
Jeżeli jakaś małolata się z czymś takim afiszuje, to chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji dla niego (odebranie uprawnień do wykonywania zawodu).
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:56   #3
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Znam taki przypadek. W planach już wesele
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:02   #4
nocbezgwiazd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 200
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

z nauczycielem pewnie nieetycznie i niemoralne, ale z wykładowca myślę że to już inna sytaucja, ludzie są bardziej świdomi i dojrzali swoich decyzji,
nocbezgwiazd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:02   #5
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Znam dziewczyne, ktora byla w takim zwiazku, dlugo on nie potrwał a potem musiala sie meczyc rok, bo nauczyciel nas uczyl, raczej nie bylo to dla niej komfortowe, w szczegolnosci, ze jej oceny w dziwny sposob spadly.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:07   #6
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

U mnie w liceum jedna z dziewczyn (już pełnoletnia) związałą się potajemnie z nauczycielem etyki (młody facet, miał chyba 24-25 lat więc różnica wieku nie jakas ogromna). Nauczyciel został zwolniony dyscyplinarnie.
Z tego co wiem później jeszcze przez kilka lat byli razem.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:10   #7
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Jest to nieetyczne, niemoralne i nielegalne.
Jeżeli jakaś małolata się z czymś takim afiszuje, to chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji dla niego (odebranie uprawnień do wykonywania zawodu).
własnie legalne to jest (jeśli uczenia skończyła 15 rok życia oczywiście) podobno, ręki uciąć sobie nie dam,ale nie ma prawa mówiącego o tym,że nauczyciel nie może wejść w związek z uczennicą,co do tego,czy wypada,można się kłócić,ale dopóki nie widać,że przykładowa uczennica jest jakoś lepiej traktowana itp. ZDAJE MI SIĘ, że jest prawnie ok.
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 21:12   #8
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Jest to nieetyczne, niemoralne i nielegalne.
Jeżeli jakaś małolata się z czymś takim afiszuje, to chyba nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji dla niego (odebranie uprawnień do wykonywania zawodu).
Zgadza się ale to teoria a życie pisze realne scenariusze... Wsród wykładowców jest to dosyć popularne zjawisko a wśród nauczycieli licealnych mniej ale występuje, nawet znam przypadek... Ryzyko chyba w tym wypadku schodzi na dalszy plan bo górę biorą emocje
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:14   #9
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
własnie legalne to jest (jeśli uczenia skończyła 15 rok życia oczywiście) podobno, ręki uciąć sobie nie dam,ale nie ma prawa mówiącego o tym,że nauczyciel nie może wejść w związek z uczennicą,co do tego,czy wypada,można się kłócić,ale dopóki nie widać,że przykładowa uczennica jest jakoś lepiej traktowana itp. ZDAJE MI SIĘ, że jest prawnie ok.
Nie mówię o prawie karnym w sensie skazania za pedofilię. Po prostu etyka nauczycielska jest rozbudowana i zabrania takich rzeczy pod rygorem pozbawienia możliwości wykonywania zawodu.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:18   #10
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Zgadza się ale to teoria a życie pisze realne scenariusze... Wsród wykładowców jest to dosyć popularne zjawisko a wśród nauczycieli licealnych mniej ale występuje, nawet znam przypadek... Ryzyko chyba w tym wypadku schodzi na dalszy plan bo górę biorą emocje
własnie,bo ja pamiętam,że u nas w LO był nauczyciel który miał 22 lat bodajże... dziewczyny w klasach maturalnych mają po 18/19 więc różnica jest to żadna..
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"

Edytowane przez pewnaKa
Czas edycji: 2013-06-09 o 21:19
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:22   #11
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

W moim liceum jedna z uczennic (parę roczników wcześniej), związała się z jednym z nauczycieli (koło, albo trochę po 30), byli razem koło dwóch lat, mają syna z tego związku, skandal był, a pan nauczyciel ma teraz żonę (inną kobietę) i kolejne dziecko, w mojej szkole uczy nadal.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2013-06-09 o 21:51
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 21:27   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
U mnie w liceum jedna z dziewczyn (już pełnoletnia) związałą się potajemnie z nauczycielem etyki
Aha .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:28   #13
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41239485]Aha .[/QUOTE]
No kto by pomyślał
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:52   #14
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Gdy w liceum byłam na wymianie w Holandii to dziewczyna, u której mieszkałam była w związku z nauczycielem. Wcale się z tym nie kryli, na spotkaniach klasowych tulili się do siebie, na wycieczkach chodzili za rękę, całowali się..Dla nas, wtedy, na początku lat 90 to był prawdziwy szok U nas w szkole niemal wszystkie dziewczyny podkochiwały się w jakimś nauczycielu, większość z nas w Amerykaninie, który uczył nas jakiś czas, a miał 23 lata..ale związku żadnego nie było bo to było tutaj nie do pomyślenia. Jak pamiętam to on miał problem z prowadzeniem lekcji bo był bardzo nieśmiały, zdawał sobie sprawę z tych rozanielonych spojrzeń i wciąż się czerwienił..oj przeszedł z nami niezłą szkołę
A na studiach moja koleżanka była kochanką wykładowcy, ale związek to to nie był choć każdy o tym niby potajemnym romansie wiedział.
W ogóle jest coś w niektórych nauczycielach i wykładowcach, że młodzi ludzie tracą dla nich głowę. Znałam takich, którzy stracili nawet do nauczyciela tej samej płci

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2013-06-09 o 22:55
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 23:26   #15
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

miałam w szkole dziewczynę, która dwa lata po jej skończeniu wzięła ślub ze swoim wychowawcą. w związku byli od początku ostatniej klasy.
na uczelni zdarzył się jeden przypadek "romansu". jak się po roku okazało- całkowicie wyimaginowanego.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 00:10   #16
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: romans/związek z nauczycielem?

Matematyczka z mojego technikum wziela slub i ma dziecko ze swoim uczniem. Zwiazek juz kilkuletni.

Babka od gramatyki wspolczesnej wziela slub i ma dzieci (juz w wieku szkolnym) ze swoim wykladowca gramatyki (obydwole pracuja na uczelni).

Jak dla mnie zadne novum.
Za malolata bardzo podobala mi sie ksiazka: Tak kochac nie wolno. Brogitte Blobel (czy jakos tak). 10 lat temu czytalam, a do dzis pamietam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 01:01   #17
sensibleheart
Raczkowanie
 
Avatar sensibleheart
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 154
Dot.: Odp: romans/związek z nauczycielem?

Znam takie przypadki, jeżeli chodzi o szkołę średnią to dla mnie totalnie nieetyczne...

co do romansu wykładowca/asystent - student/tka to znam mnóstwo takich sytuacji i to dla mnie nic amoralnego
__________________
09.08.2014
sensibleheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 02:23   #18
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

U moim LO 2 nauczycieli ożeniło się ze swoimi uczennicami, ale było to już kilkanaście at temu, kiedy byli świeżo po studiach. Parę lat temu nauczycielka (ok.35) związała się ze swoim uczniem (była jego wychowawczynią), praktycznie na studniówce się od siebie nie odrywali. Rozwiodła się dla niego z mężem, po maturze chłopaka zamieszkała z nim, zaszła w ciążę, urodziła i są szczęśliwi. W tym przypadku oprócz stosunku uczeń-nauczyciel dochodzi jeszcze różnica wieku i fakt, że to kobieta jest starsza.

W związku nauczyciela z uczniem nie widzę nic złego, niemoralnego itp. Jeżeli nie ma dużej różnicy wieku, uczeń jest dojrzały emocjonalnie, a nauczyciel nie wykorzystuje swojej pozycji. Tak samo w związku z wykładowcą. Trzeba tylko uważać na ''życzliwych'', ale jeżeli związek ma solidne fundamenty, to powinien przetrwać.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 07:37   #19
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

u mnie w LO tez byly romanse
na studiach częściej, ale zazwyczaj kończyło się jakimś dramatem. nie jest powiedziane, że taka znajomość jest skazana na porażkę, ale to ryzykowny grunt
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 08:01   #20
irene adler
Raczkowanie
 
Avatar irene adler
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

W LO nie słyszałam o takim przypadku. Na studiach jak najbardziej, jest nawet taki bardzo sympatyczny wykładowca, który w każdym roczniku ma jakaś bliską studentkę. Z jedną to się nawet potem ożenił co wcale nie zmieniło jego zwyczajów.
__________________
Audaces fortuna iuvat

Edytowane przez irene adler
Czas edycji: 2013-06-10 o 08:03
irene adler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:31   #21
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
romans/związek z nauczycielem?

Moi rodzice tak poznali sie w LO. Tata uczyl moja mame, roznica wieku 14 lat. Do dzis sa razem czyli ponad 25 lat po slubie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:47   #22
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Nie widzę w tym nic złego o ile to nie jest związek pod tytułem jak mu się oddam to dostanę piątkę.
Wiele osób mówi, że to niemoralne, nieetyczne. Ja patrzę na to trochę inaczej, jeśli przykładowo młody nauczyciel uczący w liceum X zwiąże się z dziewczyną uczęszczającą do liceum Y nikt nie robi z tego problemu. Wiadomo, ludzie wiążą się ze starszymi partnerami, ci partnerzy wykonują różne zawody i tak dalej, i tak dalej.
A w momencie kiedy nauczyciel uczący w liceum X zwiąże się z dziewczyną z tego samego liceum X powstaje skandal. To nielogiczne.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:19   #23
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: romans/związek z nauczycielem?

Ale ogolnie to zazwyczaj nie tworza sie zwiazki z ukladow zaleznosci: lekarz-pacjentka, psycholog-pacjent, podwladny-przelozony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:48   #24
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Uczennica - nauczyciel? Rzecz skrajnie amoralna.
Studentka - wykładowca? Dla mnie też nie wchodzi w grę z prostego powodu - wykładowca ma być obiektywny. Jeżeli będzie "kręcił" ze swoją studentką, to ta obiektywność będzie czysto iluzoryczna. Jaką mamy gwarancję, że egzamin nie zostanie zaliczony w sposób pozamerytoryczny? Rozumiem kwestię związku wykładowcy ze studentką, z którą ten nie prowadzi zajęć albo z byłą studentką, ale z obecną? Nie - to moim zdaniem nieetyczne. tam, gdzie pojawia się zależność służbowa (nauczyciel-uczeń, wykładowca-student, szef-podwładny) tam nie powinno być romansów.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:15   #25
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Jak chodziłam do liceum to przyszedł do nas nowy nauczyciel fizyki. Plotka głosiła że wylali go z poprzedniej szkoły bo miał romans z uczennicą która zaszła z nim w ciążę. Nikt w to nie wierzył dopóki nie zobaczyliśmy go w czułych objęciach dziewczyny i z wózkiem. Dziewczyna mogła mieć maksymalnie 20 lat...
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:51   #26
Justyna891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 19
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Znam parę ze związku uczeń-nauczycielka. Różnica wieku jakaś straszna nie była, kilka lat. Koniec szkoły średniej, matura, korki, i tak go przygotowała do matury,że mają teraz dwójkę dzieci Po skończeniu szkoły ślub, wesele. Dobrze im razem. Konsekwencji w szkole chyba nie było, a każdy wiedział co dzieję.
Justyna891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 15:20   #27
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:17   #28
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Uczennica - nauczyciel? Rzecz skrajnie amoralna.
Studentka - wykładowca? Dla mnie też nie wchodzi w grę z prostego powodu - wykładowca ma być obiektywny. Jeżeli będzie "kręcił" ze swoją studentką, to ta obiektywność będzie czysto iluzoryczna. Jaką mamy gwarancję, że egzamin nie zostanie zaliczony w sposób pozamerytoryczny? Rozumiem kwestię związku wykładowcy ze studentką, z którą ten nie prowadzi zajęć albo z byłą studentką, ale z obecną? Nie - to moim zdaniem nieetyczne. tam, gdzie pojawia się zależność służbowa (nauczyciel-uczeń, wykładowca-student, szef-podwładny) tam nie powinno być romansów.
Dobrze, że życie nie jest aż tak nudne i nie wszyscy trzymają się ogólnie przyjętych wzorców, szczególnie jeśli nie są to groźne "przewinienia" jak w przypadku tego wątku. Jeśli ktoś nagina przepis a nie czyni krzywdy innym to ja to akceptuję.
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:28   #29
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Dobrze, że życie nie jest aż tak nudne i nie wszyscy trzymają się ogólnie przyjętych wzorców, szczególnie jeśli nie są to groźne "przewinienia" jak w przypadku tego wątku. Jeśli ktoś nagina przepis a nie czyni krzywdy innym to ja to akceptuję.
To widać mało wiesz o życiu, bo tego rodzaju zakazy są właśnie po to, by nie krzywdzić innych. Przykładowo po to, by szef nie faworyzował w kwestii awansów czy podwyżek swojej kochanki (kosztem innych pracowników), czy też aby wykładowca (znów kosztem innych studentów) nie zawyżał swojej partnerce ocen, co znów może mieć przełożenie np. na listę stypendialną czy możliwość ubiegania się o studia uzupełniające, konkretną specjalizację itp.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:50   #30
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: romans/związek z nauczycielem?

W mojej podstawówce był młody i przystojny pan od muzyki, w którym kochało się pół szkoły. Co i raz był obiektem westchnień jakiejś uczennicy. Ponoć były i romanse, czy konkretne, nie wiem.

Na studiach miałam ćwiczeniowca, który notorycznie podrywał studentki. Moja koleżanka miała z nim romans, który zakończył się wraz z końcem jej studiów. Nie utrzymują kontaktu.
Słyszałam o profesorze, który ożenił się ze swoją studentką, i ona potem pod jego nadzorem zrobiła doktorat i habilitację (ale to nie on był jej promotorem).

Takich historii słyszałam mnóstwo, z racji stałych kontaktów ze środowiskiem uczelnianym.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 01:02:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.