Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 14:10   #661
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Koniecznie się pochwal

Level 2 był dobry Ja dziś zaczęłam trzeci - boczki płoną

Nie ma za co Ja zaczęłam z grubej rury - 1,5l butelki Możesz zacząć od 0.5 a potem sobie zwiększać obciążenie
zaraz zobaczę co tam się robi w tym 2 lvl też z 1,5kg butelkami zaczynałam shreda i mnie po 8 razie strasznie łokieć bolał

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
kolejny zestawik
Cytat:
Napisane przez evelaeve Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,ze to wlasnie zasluga shreda,ale rowniez cwiczylam w tym czasie pare razy turbo.
ja też ćwiczę killera,więc mam nadzieję zobaczyć rezultaty
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:19   #662
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Cassey I awokado w tle
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
zaraz zobaczę co tam się robi w tym 2 lvl też z 1,5kg butelkami zaczynałam shreda i mnie po 8 razie strasznie łokieć bolał
W Levelu drugim wykańczała mnie ostatnia siłowa część Moje ręce po prostu mdlały military with press - pierwsza seria spoko, ale po serii chair squat with v flies...
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:31   #663
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Cassey I awokado w tle

W Levelu drugim wykańczała mnie ostatnia siłowa część Moje ręce po prostu mdlały military with press - pierwsza seria spoko, ale po serii chair squat with v flies...
ojj może być jutro ciężko
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:37   #664
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Niestety ale mnie też te 2 ćwiczenia wykańczają: military with press i chair pose with raising dumbbells, bo oba są bardzo ciężkie i niestety wykonywane naprzemiennie
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:38   #665
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
ojj może być jutro ciężko
Tak patrzę na Twój podpis i musisz już mieć bardzo fajną pupkę po tylu pośladkach z Mel, bo ja już widzę ogromną poprawę u swoich, a ile ich zrobiłam.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:41   #666
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
ojj może być jutro ciężko
Dasz rady
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Niestety ale mnie też te 2 ćwiczenia wykańczają: military with press i chair pose with raising dumbbells, bo oba są bardzo ciężkie i niestety wykonywane naprzemiennie
Heheh czyli nie jestem sama
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:57   #667
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Tak jak zapowiadałam dodałam trochę ćwiczeń do tych porannych i sumując:
- 30 DS L1D3
- Love your legs routine with Karena
- kardio z Beatą z TzG
- ab ripper x
- 8 runda turbo

Wieczorem może uda mi się zrobić pośladki z Mel B
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 15:00   #668
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tak patrzę na Twój podpis i musisz już mieć bardzo fajną pupkę po tylu pośladkach z Mel, bo ja już widzę ogromną poprawę u swoich, a ile ich zrobiłam.
ee,nie mam. dawno tego nie ćwuczzyłam, na początku tylko. teraz skupiłam się bardziej na spalaniu i squatach,ale chyba jeszcze muszę podpompować te pośladki. nie wiem,jakaś chyba felerna jestem,bo nie zauważam nic u siebie.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dasz rady

Heheh czyli nie jestem sama
zdam jutro relację
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:10   #669
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Ja już po wizycie u lekarza i siedzę w pracy. Byłam w Galerii Kazimierz i wiecie co? Nie pójdę tam więcej. Nic mi się nie podobało, a to co mi się podobało to było jak dla mnie za drogie. Kupiłam sobie tylko biustonosz i bluzkę (koszulę). Następnym razem jadę do Krakowskiej, jakoś tam więcej rzeczy kupuję po okazyjnych cenach, takich które mi się podobają. Chyba, że coś ze mną jest nie tak i już nie nadaję się do zakupów ciuchowych? Przekonam się jak odwiedzę Krakowską. Muszę jeszcze podjechać do TKMaxxa i sprawdzę czy umiem kupować.


Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
właśnie wyczytałam, że w ćwiczeniach z insanity jest trochę z jogi, a ja nie chcę mieć nic wspólnego z jogą, bo jestem osobą wierzącą.. to mam problem chyba
Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale lepiej mieć tą pewność.. Mimo, że wiele dobrego słyszałam o jodze, pozytywne działanie na człowieka, itp.. to jednak na czymś innym musi to odbić swoje piętno
dziękuję
Przepraszam, że pytam, ale o co chodzi z wiarą i z ćwiczeniem jogi? Może głupie pytanie, ale nie znam się ani na jednym, ani na drugim.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:14   #670
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;39579735]Przepraszam, że pytam, ale o co chodzi z wiarą i z ćwiczeniem jogi? Może głupie pytanie, ale nie znam się ani na jednym, ani na drugim.[/QUOTE]
Ogólnie to uprawianie jogi otwiera człowieka na różne moce (niekoniecznie dobre) Poza tym ludzie czerpią energię z tego.. więc to jest tak jakby zaprzeczenie mojej wiary, skoro wierzę w coś innego - nie wiadomo co - co daje mi energię i moc. Niestety więcej nie napiszę, bo nie zagłębiałam się aż tak szczegółowo w to.. wolę jednak nie igrać z takim czymś
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:24   #671
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Mój Tż od tego tygodnia też zaczyna ćwiczyć na nowo. Tym razem Kalistenikę, bo go bardzo zaciekawiła
Ponoć każdy kto próbuje tej metody już nie chce wracać do siłowni i akcesoriów do ćwiczeń, bo ćwiczy się wykorzystując wyłącznie własne ciało i jego ciężar.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 15:24   #672
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ogólnie to uprawianie jogi otwiera człowieka na różne moce (niekoniecznie dobre) Poza tym ludzie czerpią energię z tego.. więc to jest tak jakby zaprzeczenie mojej wiary, skoro wierzę w coś innego - nie wiadomo co - co daje mi energię i moc. Niestety więcej nie napiszę, bo nie zagłębiałam się aż tak szczegółowo w to.. wolę jednak nie igrać z takim czymś
O kurcze, nic nie wiedziałam na ten temat. To ciekawe, muszę poczytać coś na ten temat.
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:32   #673
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cześć Dziewczyny. Mam pytanie, bo ciężko mi znaleźć w tylu częściach tegoż wątku potrzebnych mi informacji. Otóż ćwiczę już od ponad miesiąca z Ewą Chodakowską, Mel B, Tiffany. Najbardziej spadło mi z talii, brzuszka i ramion. Łydki bardziej się umięśniły. Z uda nie spadło w zasadzie nic... A najbardziej mi na nich zależy. U Was dojrzałam ćwiczenia Fittapy2 na wewnętrzną stronę ud. Powiedzcie jak z Waszymi efektami po tych właśnie (regularnie wykonywanych) ćwiczeniach? Może radzicie coś innego na otłuszczone udziska? Poradźcie
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'

Edytowane przez andziutek
Czas edycji: 2013-03-04 o 15:33
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:35   #674
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez andziutek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam pytanie, bo ciężko mi znaleźć w tylu częściach tegoż wątku potrzebnych mi informacji. Otóż ćwiczę już od ponad miesiąca z Ewą Chodakowską, Mel B, Tiffany. Najbardziej spadło mi z talii, brzuszka i ramion. Łydki bardziej się umięśniły. Z uda nie spadło w zasadzie nic... A najbardziej mi na nich zależy. U Was dojrzałam ćwiczenia Fittapy2 na wewnętrzną stronę ud. Powiedzcie jak z Waszymi efektami po tych właśnie (regularnie wykonywanych) ćwiczeniach? Może radzicie coś innego na otłuszczone udziska? Poradźcie
ja polecam ćwiczenia na nogi z Mel B.. normalnie po tych ćwiczonkach uda i łydki tak mnie palą.. jak po niczym innym
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:36   #675
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Ogólnie to uprawianie jogi otwiera człowieka na różne moce (niekoniecznie dobre) Poza tym ludzie czerpią energię z tego.. więc to jest tak jakby zaprzeczenie mojej wiary, skoro wierzę w coś innego - nie wiadomo co - co daje mi energię i moc. Niestety więcej nie napiszę, bo nie zagłębiałam się aż tak szczegółowo w to.. wolę jednak nie igrać z takim czymś
Myślę, że to zależy od podejścia do sprawy. Czy dzisiejsza joga dała mi jakąś energię? Raczej zabrała, chyba że chodzi o to, że po niej, tak jak po innych ćwiczeniach czuję radość, bo robię coś dla swojego ciała. Dla mnie to zwykłe ćwiczenie, zresztą wiele z nich(albo podobne) robi np. Ewka.
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy

juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:37   #676
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
właśnie wyczytałam, że w ćwiczeniach z insanity jest trochę z jogi, a ja nie chcę mieć nic wspólnego z jogą, bo jestem osobą wierzącą.. to mam problem chyba
no tak,ponoc joga to wytwór diabła

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Koniecznie się pochwal

Level 2 był dobry Ja dziś zaczęłam trzeci - boczki płoną

Nie ma za co Ja zaczęłam z grubej rury - 1,5l butelki Możesz zacząć od 0.5 a potem sobie zwiększać obciążenie
ja tez zaczelam od 1.5kg ciezarkow
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:40   #677
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no tak,ponoc joga to wytwór diabła
Tak jak Harry Potter
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy

juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:49   #678
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;39579735]Ja już po wizycie u lekarza i siedzę w pracy. Byłam w Galerii Kazimierz i wiecie co? Nie pójdę tam więcej. Nic mi się nie podobało, a to co mi się podobało to było jak dla mnie za drogie. Kupiłam sobie tylko biustonosz i bluzkę (koszulę). Następnym razem jadę do Krakowskiej, jakoś tam więcej rzeczy kupuję po okazyjnych cenach, takich które mi się podobają. Chyba, że coś ze mną jest nie tak i już nie nadaję się do zakupów ciuchowych? Przekonam się jak odwiedzę Krakowską. Muszę jeszcze podjechać do TKMaxxa i sprawdzę czy umiem kupować.
[/QUOTE]
a ja w tkmaxxie nigdy nic nie mogę znaleźć ciekawego
[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;39580015]O kurcze, nic nie wiedziałam na ten temat. To ciekawe, muszę poczytać coś na ten temat.[/QUOTE]
ja też poczytam bo się zainteresowałam
Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
ja polecam ćwiczenia na nogi z Mel B.. normalnie po tych ćwiczonkach uda i łydki tak mnie palą.. jak po niczym innym
szkoda,że nie daję rady robić tych ćwiczeń...ona tam ciągle wstaje i siada,a to duże obciążenie dla moich kolan
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:50   #679
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

ja nie oceniam osób, które brną w to.. bo to nie moja sprawa, ale trener, który prowadzi jogę zazwyczaj otwiera umysł człowieka i ja nie wyssałam sobie tego z palca.. bo mam mnóstwo przeżyć związanych ze sprawami duchowymi, lecz osoba, która nigdy nie doświadczyła nic z tych rzeczy to fakt, nie uwierzy..

a w harrym wszelkie wypowiadane zaklęcia, itp są wzięte z księgi okultystycznej

ilovesleeping ojj a co z kolanami się dzieje?

Edytowane przez redeyes
Czas edycji: 2013-03-04 o 15:52
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 16:02   #680
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
ja nie oceniam osób, które brną w to.. bo to nie moja sprawa, ale trener, który prowadzi jogę zazwyczaj otwiera umysł człowieka i ja nie wyssałam sobie tego z palca.. bo mam mnóstwo przeżyć związanych ze sprawami duchowymi, lecz osoba, która nigdy nie doświadczyła nic z tych rzeczy to fakt, nie uwierzy..

a w harrym wszelkie wypowiadane zaklęcia, itp są wzięte z księgi okultystycznej

ilovesleeping ojj a co z kolanami się dzieje?
No mi na przykład właśnie ciężko w to wierzyć
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:18   #681
evelaeve
Raczkowanie
 
Avatar evelaeve
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 189
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Wlasnie wrocilam do domu wiec biore sie do cwiczen z Mel B na brzuch Potem prysznic i peeling z kawy i na koniec banka chinska wkracza do akcji
evelaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:23   #682
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Nattiv no cóż, niedowiarków jest pełno.. może kiedyś przejrzysz na oczy
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:29   #683
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Nattiv no cóż, niedowiarków jest pełno.. może kiedyś przejrzysz na oczy
Jak to brzmi Jakbym co najmniej robiła coś złego :P
Nie wiem czy przejrzę na oczy, bo nie interesują mnie takie sprawy jak np. wspomniana joga i raczej nie będę miała z nimi kontaktu, bo na pewno nie będę się zagłębiać w różnorakie sprawy "duchowe"
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła

Edytowane przez Nattiv
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:31
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:32   #684
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cześć ;-)
Miałam dziś fitness w ramach wf [na studiach -.-]. Myślałam, ze będzie to takie sobie hasanie, a ostatniecznie prawie umarłam. I tak nie dawałam z siebie wszystkiego. 25 minut na steperach a ze wszystkich ciekło równo. Zauważyłam, że nie miałam zadyszki takiej jak inne dziewczyny i nogi mi sie wysiadły Jednak wolałabym by w trakcie robić coś też z rękoma np. jakieś obciążenie, a nie tak dyndały sobie
teraz trochę czuję mięśnie, wiec dziś wieczorem zrobię na pewno kardio z killera, całego na pewno nie dam rady O! może zrobię II level Shreda

Z racji że sala była pełna luster to się sobie przyjrzałam. Podoba mi się moje ciało od bioder w dół. Pupa zrobiona nogi nie wychudzone. Tylko muszę zabić tłuszcz na brzuchu i zrobić sobie ładną talię

ewwwa jak III level ?

Edytowane przez uUuAsissuUu
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:34
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:42   #685
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jak to brzmi Jakbym co najmniej robiła coś złego :P
Nie wiem czy przejrzę na oczy, bo nie interesują mnie takie sprawy jak np. wspomniana joga i raczej nie będę miała z nimi kontaktu, bo na pewno nie będę się zagłębiać w różnorakie sprawy "duchowe"
mówię to z pozycji osoby wierzącej, która ma jakieś tam pojęcie..
a joga głównie zależy od osoby, która ją prowadzi.. nie wypowiadam się na temat jillian czy innych pań, tylko mówię ogólnie..
może to być odbierane jako zwykłe ćwiczenia relaksacyjne, jednakże nasz umysł jest otwierany w sposób dla nas niezauważalny.. na coś nam pomoże, z kolei na coś innego zaszkodzi. oczywiście niech nikt nie odbierze mnie źle, ja tylko przedstawiam swoje zdanie na ten temat, nikogo nie krytykuję, każdy ma swój rozum.. chciałam tylko naświetlić sprawę po krótce
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:43   #686
juz_mam_konto
Zadomowienie
 
Avatar juz_mam_konto
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 960
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
ja nie oceniam osób, które brną w to.. bo to nie moja sprawa, ale trener, który prowadzi jogę zazwyczaj otwiera umysł człowieka i ja nie wyssałam sobie tego z palca.. bo mam mnóstwo przeżyć związanych ze sprawami duchowymi, lecz osoba, która nigdy nie doświadczyła nic z tych rzeczy to fakt, nie uwierzy..

a w harrym wszelkie wypowiadane zaklęcia, itp są wzięte z księgi okultystycznej

ilovesleeping ojj a co z kolanami się dzieje?
Też w to nie wierzę, chyba że J. K. Rowling interesowała się wcześniej okultyzmem i korzystała z takich ksiąg, a ja nic o tym nie wiedziałam. Przeczytałam wszystkich Potterów i nijak to na mnie nie wpłynęło. Kwestia tego co sobie wmówisz. Mogę ćwiczyć jogę i dla mnie to będą tylko ćwiczenia, bo w ich magiczny wpływ nie wierzę.
Poza tym napisałaś jakby "otwarcie umysłu człowieka" to było coś złego... Nie wiem w jaki sposób ćwiczenie miałby na to wpłynąć, ale otwarte umysły są dla mnie ok

Osobiście dla mnie złe jest rozpatrywanie wszystkiego w wymiarze duchowym. A z dala trzymałabym się właśnie od okultyzmu, tarota i spraw ściśle związanych z magią.
__________________
Pozytywne myślenie wydłuża przyrodzenie!
25.12Tangle Teezer
25.09.2011 olej migdałowy


Edytowane przez juz_mam_konto
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:46
juz_mam_konto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:46   #687
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Cześć ;-)
Miałam dziś fitness w ramach wf [na studiach -.-]. Myślałam, ze będzie to takie sobie hasanie, a ostatniecznie prawie umarłam. I tak nie dawałam z siebie wszystkiego. 25 minut na steperach a ze wszystkich ciekło równo. Zauważyłam, że nie miałam zadyszki takiej jak inne dziewczyny i nogi mi sie wysiadły Jednak wolałabym by w trakcie robić coś też z rękoma np. jakieś obciążenie, a nie tak dyndały sobie
teraz trochę czuję mięśnie, wiec dziś wieczorem zrobię na pewno kardio z killera, całego na pewno nie dam rady O! może zrobię II level Shreda

Z racji że sala była pełna luster to się sobie przyjrzałam. Podoba mi się moje ciało od bioder w dół. Pupa zrobiona nogi nie wychudzone. Tylko muszę zabić tłuszcz na brzuchu i zrobić sobie ładną talię

ewwwa jak III level ?


Podoba mi się Nie jest tak poniewierający jak 2, ale i tak można się zmęczyć Ten Level to boczko-killer
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:47   #688
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

dziewczyny, czy po treningu coś jecie? jeśli tak to co? bardzo proszę o odpowiedź <3
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:48   #689
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy po treningu coś jecie? jeśli tak to co? bardzo proszę o odpowiedź <3
Jem kanapkę razową z jajkiem i warzywami
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:50   #690
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy po treningu coś jecie? jeśli tak to co? bardzo proszę o odpowiedź <3
Ja to co mam aktualnie w lodówce
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.