Od dzis biegam aby schudnąć!!! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 00:31   #541
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Witajcie.
Dołączam do Was choć nie wiem czy dam radę - potrafię się zmobilizować, wyuczyć wszystkiego jak należy,ale jeśli chodzi o sport to MASAKRA! Brakuje mi motywacji by codziennie biegać; już kilka razy próbowałam, ale chęci kończą mi się po dwóch/trzech dniach. Jednakże bardzo będę się starać i życzę powodzenia wszystkim pozostałym!!

PS. Szacun za wytrwałość!
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 05:21   #542
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja wczoraj zaczęła drugi tydzień z mojego planu, zatem poszło 25 minutek, teraz oszamałam lekkie śniadanko i idę się zmierzyć z 30 minutami a jak wrócę i nie umrę to poćwiczę z Jilian )
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 06:17   #543
bea369
Raczkowanie
 
Avatar bea369
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 134
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!!
Dołączam się do Was

Dopiero zaczynam i muszę przyznać, że ja jestem okropnym leniem
Kondycje mam straszną i problemy z motywacją a muszę się ruszać bo czasami czuję się jak bym miała 70 lat, na serio...
Jeszcze bardziej dołuje mnie to, że zaczęłam treningi tydzień temu (1 min biegu 5 marszu i tak 5 razy, 4 razy w tygodniu) i w tym tygodniu powinnam biec 2 min i 4 min marszu, ale nie daje rady ;(
I to już mnie trochę zdemotywowało...
Jeszcze jest mi przykro jak biegnę tę minutę z ozorem na wierzchu a to co chwila ktoś biegający mnie mija uśmiechnięty, nie zmęczony i jest mi strasznie wstyd aż mi się nie chce wychodzić i biegać...
Dodam, że to jest chyba moje trzecie podejście do regularnego biegania o tym razem chciałbym wytrzymać, więc nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc wsparcie, motywacje itd...

Jak Wy dajecie rade????
W ogóle się tym nie przejmuj, że biegasz z ozorem na wierzchu.
Jeśli ma Ci to pomóc w motywacji, to powiem Ci, że ja biegam od czerwca. Wcześniej nigdy w życiu nie biegałam, a mam już sporo wiosen.
Na początku więcej chodziłam niż biegałam, podziwiając mijających mnie biegaczy. Zziajana, zdyszana wracałam do domu. Dziś robię ponad 5 km. Ostatnio udało się zatrzymać tylko 1 raz na 2 minuty przerwy .
Najważniejsze, to znaleźć sobie w Internecie jakiś plan treningowy i stosować się do niego. Ja akurat miałam taki: http://www.biegaj40minut.pl/ ale możesz sobie znaleźć zupełnie inny. Pewnie wszystkie działają.
Gdy już załapiesz bakcyla, nie będziesz mogła bez biegania wytrzymać.
Tytuł wątku brzmi "biegam, aby schudnąć" - ja raczej nie schudłam jeśli chodzi o wagę, ale figurę mam na pewno ładniejszą. Tłuszcz powoli ustępuje miejsca mięśniom, pośladki jędrne i coraz mniej cellulitu.
To na pewno też motywuje do kolejnych kroków....
Głowa do góry i chwal się Twoimi osiągami.
__________________
4lady.pl - portal dla nowoczesnych kobiet
bea369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 07:12   #544
MonikaDorota
Raczkowanie
 
Avatar MonikaDorota
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 157
GG do MonikaDorota
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bea369 Pokaż wiadomość
W ogóle się tym nie przejmuj, że biegasz z ozorem na wierzchu.
Jeśli ma Ci to pomóc w motywacji, to powiem Ci, że ja biegam od czerwca. Wcześniej nigdy w życiu nie biegałam, a mam już sporo wiosen.
Na początku więcej chodziłam niż biegałam, podziwiając mijających mnie biegaczy. Zziajana, zdyszana wracałam do domu. Dziś robię ponad 5 km. Ostatnio udało się zatrzymać tylko 1 raz na 2 minuty przerwy .
Najważniejsze, to znaleźć sobie w Internecie jakiś plan treningowy i stosować się do niego. Ja akurat miałam taki: http://www.biegaj40minut.pl/ ale możesz sobie znaleźć zupełnie inny. Pewnie wszystkie działają.
Gdy już załapiesz bakcyla, nie będziesz mogła bez biegania wytrzymać.
Tytuł wątku brzmi "biegam, aby schudnąć" - ja raczej nie schudłam jeśli chodzi o wagę, ale figurę mam na pewno ładniejszą. Tłuszcz powoli ustępuje miejsca mięśniom, pośladki jędrne i coraz mniej cellulitu.
To na pewno też motywuje do kolejnych kroków....
Głowa do góry i chwal się Twoimi osiągami.
Wiele osób mówi, że najpierw więcej chodziło, ale ja nikogo takiego nie widzę... U mnie jest sporo biegaczy, o jakiej porze bym nie wyszła zawsze kilku spotkam i nikt ale to nikt nie chodzi...
No ale muszę nauczyć się ich olewać i robić swoje

Ciekawe jest to co piszecie o tym oddechu, będę musiała poćwiczyć ten oddech.
Dziś po nogach czuję że wczoraj biegałam, czy Wy też tak macie?
Czy to może wynik kiepskiej rozgrzewki lub przetrenowania?

Ja też nie muszę stracić na wadzę, ale chciałabym dzięki temu bieganiu/chodzeniu poprawić kondycję i firgurkę, mam nadzieję, że się uda
__________________
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim...
MonikaDorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:02   #545
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
gratuluję a pomysl że jak będziesz biegać regularnie -będzie tylko lepiej ,będzie 8 minut , 10 a potem pół godziny.
dziekuje
nie moge sie juz doczekac takich dokonan!
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Jutro po pracy czeka mnie ostatni dzień z pierwszego tygodnia programu. Myślę, że ćwiczenia sprawdzające zamienię sobie na ćwiczenia Jilian.
i jak idzie? )
Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ja też gratuluję, bo tak samo się cieszę z moich 7 minut, które innym pewnie wydają się śmieszne a najbardziej jestem z siebie dumna jak strasznie mi się nie chce, a jednak pobiegam. Pomyśleć, że w szkole z całego serca nienawidziłam wfu...
O butach chyba pomyślę w przyszłym sezonie, jak już będę seri biegać
oo to racja.. ja tez jestem z siebie najbardziej dumna jak mi sie nie chce, a jednak pojde
7 minut to dla mnie i tak jest suuuuper!

a w buty moze warto zainwestowac nawet w te z tych tanszych? ja kupilam w decathlonie za 59, i roznica w bieganiu jest ogromna! az chce sie biegac!
Cytat:
Napisane przez makrelina Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam drugi bieg wg planu 1 min bieg 5 min marszu I bylo niesamowicie. Przy pierwszym strasznie sie meczylam, a wczoraj nie bylo latwo, ale strasznie dobrze mi sie bieglo. Do tego gdzies chodzila burza i moglismy podziwiac chmury rozswitlone przez blyskawice w srodku nocy. Nie moge sie doczekac kolejnego biegu
jak to sie fajne czyta!
Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
Widziałam w netto jakąś odzież sportową więc możecie zobaczyc na stronie ulotkę
patrzylam, gatunkowo wydaje mi sie, ze sa super.. ale u mnie to strasznie male te rozmiary
Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
gratuluję wam ogromnie postępów a zaczynającym tego, że zaczęły

ja biegam nadal, choć będę chyba musiała zmodyfikować treningi. po wczorajszym bieganiu zaczęło boleć mnie kolano. do tego dziwnie się czułam. miałam jakby dreszcze. nie wiem, może przegięłam. biegałam z wysokiem pulsem. dzień owulacji, może to miało wpływ. no i poza bieganiem sporo cwicze. praktycznie codziennie coś robię


dbaj o kolano! mi strasznie strzyka, ale lykam sobie glukozamine i jest lepiej .. jednak starosc nie radosc
zazdroszcze ci tych cwiczen
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
melduję dzisiejsze 30 min, 3,79 km niestety biegło mi się niezbyt dzisiaj, bo zaczęłam ok 11 i strasznie słońce dawało. Następnym razem jak będe musiała odwołać poranny bieg to przełożę go na wieczór.
super!
Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja wracam do biegania po dłuższej przerwie ciekawa jestem jak tam moja kondycja
powodzenia!
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:33   #546
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Wiele osób mówi, że najpierw więcej chodziło, ale ja nikogo takiego nie widzę... U mnie jest sporo biegaczy, o jakiej porze bym nie wyszła zawsze kilku spotkam i nikt ale to nikt nie chodzi...
No ale muszę nauczyć się ich olewać i robić swoje

Ciekawe jest to co piszecie o tym oddechu, będę musiała poćwiczyć ten oddech.
Dziś po nogach czuję że wczoraj biegałam, czy Wy też tak macie?
Czy to może wynik kiepskiej rozgrzewki lub przetrenowania?

Ja też nie muszę stracić na wadzę, ale chciałabym dzięki temu bieganiu/chodzeniu poprawić kondycję i firgurkę, mam nadzieję, że się uda
Hehe tak jak u mnie. Priorytetem nie jest zrzucenie zbędnych kilogramów a własnie lepsza kondycja i poprawa wyglądu sylwetki.

Może nie zwracasz uwagi na chodzących bo jestes skupiona na biegaczach? Poza tym chodzić można cały dZień, natomiast biegacze wybierają godziny ranne lub wieczorne kiedy to jest chłodniej.

Pisalyscie o odzieży z netto. Maz mi wczoraj kupił bluzę - kolor czarny z pomarańczowymi dodatkami. Nie pamiętam jaka cena, może ok 50 zl. Lepsza niz z Lidla. Przyjemny materiał, ladnie leży. Te z Lidla są lekko roZkloszowane na dole co śmiesznie wygląda (ale za 35 zeta dają rade)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

A to jeszcze dopisze ze byłam rano biegać/chodzić i tym sposobem zaliczyłam 5,4 km w 34 minuty.
Po drodze minelam dwie biegaczki i trzy osoby z psami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:47   #547
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!!!
Dołączam się do Was

Dopiero zaczynam i muszę przyznać, że ja jestem okropnym leniem
Kondycje mam straszną i problemy z motywacją a muszę się ruszać bo czasami czuję się jak bym miała 70 lat, na serio...
Jeszcze bardziej dołuje mnie to, że zaczęłam treningi tydzień temu (1 min biegu 5 marszu i tak 5 razy, 4 razy w tygodniu) i w tym tygodniu powinnam biec 2 min i 4 min marszu, ale nie daje rady ;(
I to już mnie trochę zdemotywowało...
Jeszcze jest mi przykro jak biegnę tę minutę z ozorem na wierzchu a to co chwila ktoś biegający mnie mija uśmiechnięty, nie zmęczony i jest mi strasznie wstyd aż mi się nie chce wychodzić i biegać...
Dodam, że to jest chyba moje trzecie podejście do regularnego biegania o tym razem chciałbym wytrzymać, więc nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc wsparcie, motywacje itd...

Jak Wy dajecie rade????
nie patrz az tak bardzo na plan! jeden dzien rob przez kilka dni, az bedziesz sobie swietnie dawala z nim rade a kiedys pewnie bedziesz miala tak dobry dzien, ze przeskoczysz ktorys dzien z treningu za co trzymam kciuki

kiedys jak chcialam zaczac biegac to razem z kolezanka. i nie bylysmy w stanie przebiec minuty, bo myslalam, ze umre na miejscu przebolalam.. przemeczylam i.. BIEGAM!

zagladaj tutaj! jestem pewna, ze znajdziesz tyle motywacji i wsparcia ile bedziesz potrzebowala
Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja najchetniej biegalabym po zmroku, ale sie boje. Szczegolnie po tej ostatniej akcji w lesie w warszawie
co sie stalo? nic nie slyszalam..
Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie kupiłam buty do biegania
nooo, super!
Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Udało się
Trening zaliczony, ale mało brakowało a bym wymiękła
jestem z Ciebie dumna!
Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
I żeby Cię jeszcze zmotywować - kondycja naprawdę szybko się poprawia. Może Ci się wydawać, że tak nie jest, ale to widać szczególnie po dłuższej przerwie od biegania. Ja zaczynałam od 30 sekund biegu - po tym następował atak duszności . Po tych głupich 30 sekundach truchtu nie mogłam uspokoić oddechu przez kolejne 3 minuty! Teraz wychodzę i biegam przez godzinę, wczoraj dobiłam do 1h20min (13km). I wiesz co jest najlepsze? Nie pamiętam kiedy ostatni raz złapała mnie kolka, ba! Kończę bieg bez najmniejszej zadyszki czy zmęczenia, za to z ogromną satysfakcją (kiedyś po 30 sekundach biegu nie byłam w stanie ustać na nogach ze zmęczenia, teraz trzaskam godzinkę i nawet oddechu nie mam przyspieszonego).

Trzy praktyczne porady z mojej strony:
1. Rozciągnij się przed bieganiem. Rozgrzanie mięśni przed wysiłkiem = sukces, łatwiejsze bieganie. Nie ma nic gorszego niż wyjść nawet na krótki marszobieg bez żadnej rozgrzewki, zakwasy murowane, a i wytrzymałość jest gorsza - sprawdzałam na sobie. Po bieganiu też dobrze coś zrobić, z mojego doświadczenia wynika, że za zakwasy na drugi dzień nie odpowiada słaba kondycja, a właśnie brak rozciągnięcia po bieganiu.
2. Naucz się kontrolować oddech. Sprawa tej samej rangi co rozgrzewka, o ile nie ważniejsza. Jeżeli chcesz biegać dłużej / bez wywieszonego jęzora, to musisz nauczyć się kontrolować oddech. Podstawowa sprawa: wdychamy nosem, wydychamy ustami. Staraj się robić jeden wdech czy jeden wydech na trzy kroki (czy coś w tym stylu, Wizażanki gdzieś coś takiego podawały - chodzi o to, że oddech ma być miarowy i spokojny, żadne nerwowe łapanie ociupinek powietrza). Kontrola oddechu pomoże też w chwilach kryzysu - ja jak mam już dość i mam ochotę stanąć skupiam się na oddechu (liczę do trzech albo przymykam na chwilę oczy i skupiam się na 'wpuszczeniu' powietrza do płuc, pomaga). Gwarantuję Ci, że spokojny, regularny oddech ma gigantyczny wpływ na kondycję. Jeżeli biegasz z muzyką i masz problem z oddechem, to proponuję Ci najpierw pobiegać kilka razy bez muzyki lub z wyciszoną na tyle, żebyś słyszała swój wdech/wydech (łatwiej jest go wtedy kontrolować). Jak już opanujesz dobre oddychanie, to możesz wrócić do głośniejszej muzyki.
3. Czerp z tego przyjemność. Banalna rada, ale.. większość ludzi koncentruje się na cyferkach / minutach / cyklach / itd. A prawda jest taka, że żaden sport nie da dobrych efektów jeżeli zgubi się gdzieś po drodze satysfakcję i przyjemność. Jak człowiek czuję radość z samej czynności, to wszystko łatwiej idzie, rośnie też motywacja do kolejnych wyjść. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciała się poddać, bo "nie dam rady przebiec kolejnej serii 4min + 2min, nie jestem gotowa na 4min biegu, to bez sensu, wracam do domu", to wyluzuj - biegniesz dla siebie, nie dla licznika. Lepiej odpuścić robienie serii, ale przebiec większą odległość jakimkolwiek tempem niż katować się w imię czegoś, co nie sprawia przyjemności. No i pamiętaj - po skończonym treningu warto się pochwalić, taka autopochwała działa cuda Ja się przyznam, że zawsze jak zaliczę np. wyznaczony sobie nowy dystans, to z satysfakcją klepię się w ramię myśląc "Brawo dziewczyno! Zrobiłaś to! Well done!"
ooo mialam tak samo 30 sekund biegu i juz widzialam gwiazdki
alez ci zazdroszcze Twoich wynikow! sa rewelacyjne!
zobaczysz, tez tak bede miala! ..za jakies 30 lat

swietny post napisalas! i te rady sa genialne!
szczegolnie 2
zawsze biegalam z muzyka na ful, bo nie chcialam slyszec swojego stekania ale wczoraj moje sluchawki odmowily mi posluszenstwa, i juz juz chcialam wracac do domu 'bo jak to tak biegac bez muzyki?!' ale postanowilam, ze skupie sie na oddechu. nie wiedzialam do konca jak, ale tak zwyczajnie staralam sie go bardziej kontrolowac.. i tak jak do tej pory najwiecej udalo mi sie przebiec ciagiem 4 minuty, tak wczoraj przebieglam 8 czulam sie tak jakbym zdobyla jakis najwyzszy szczyt! musze przetestowac teraz dokladniej ta technike o ktorej napisalas.. sprawdze sie tez jeszcze raz z muzyka i bez niej


zauwazylam tylko, ze po pierwszym biegu jak mam marsz, to lapie mnie kolka i strasznie ciezko mi sie biega i nawet idzie i nie wiem jak mam sobie z nia radzic.. masz moze na to jakies sposoby albo dobre rady? dodam, ze biegam naprawde wolniutko, i to tak, ze jakby sie ktos postaral to by mnie bez biegu wyprzedzil
Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
jak mi się marzy godzina biegu bez zadyszki!
ja bym chciala przebiec godzine chociazby z zadyszka
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 09:50   #548
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
Witajcie.
Dołączam do Was choć nie wiem czy dam radę - potrafię się zmobilizować, wyuczyć wszystkiego jak należy,ale jeśli chodzi o sport to MASAKRA! Brakuje mi motywacji by codziennie biegać; już kilka razy próbowałam, ale chęci kończą mi się po dwóch/trzech dniach. Jednakże bardzo będę się starać i życzę powodzenia wszystkim pozostałym!!

PS. Szacun za wytrwałość!
zagladaj tutaj.. motywacja sie znajdzie
3mam kciuki!
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zaczęła drugi tydzień z mojego planu, zatem poszło 25 minutek, teraz oszamałam lekkie śniadanko i idę się zmierzyć z 30 minutami a jak wrócę i nie umrę to poćwiczę z Jilian )

Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Wiele osób mówi, że najpierw więcej chodziło, ale ja nikogo takiego nie widzę... U mnie jest sporo biegaczy, o jakiej porze bym nie wyszła zawsze kilku spotkam i nikt ale to nikt nie chodzi...
No ale muszę nauczyć się ich olewać i robić swoje

Ciekawe jest to co piszecie o tym oddechu, będę musiała poćwiczyć ten oddech.
Dziś po nogach czuję że wczoraj biegałam, czy Wy też tak macie?
Czy to może wynik kiepskiej rozgrzewki lub przetrenowania?

Ja też nie muszę stracić na wadzę, ale chciałabym dzięki temu bieganiu/chodzeniu poprawić kondycję i firgurkę, mam nadzieję, że się uda
ja tez u siebie nie widze nikogo kto chodzi, ale co tam.. wierze w to, ze oni tez tak kiedys zaczynali

z oddechem to prawda.. wczoraj sprawdzilam na wlasnej skorze
na poczatku odczuwalam bardzo swoje biegi.. teraz nie czuje nic ale to bylo wtedy jak biegalam z planem. bo czasem nie bylam w stanie dociagnac do minuty biegu, ale zmuszalam 'bo plan tak kaze'.. teraz biegam jak mam sile czasem dwie minuty, czasem cztery, a czasem ledwo minute.. jak zaczynam widziec gwiazdki to po prostu zamieniam bieg w marsz

ja chce stracic na wadze

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
A to jeszcze dopisze ze byłam rano biegać/chodzić i tym sposobem zaliczyłam 5,4 km w 34 minuty.
Po drodze minelam dwie biegaczki i trzy osoby z psami
super!! gratuluje!
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 11:18   #549
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Marys, no właśnie kupiłam te same w Decathlonie, myślałam że za tę cenę to szajs, a faktycznie niebo a ziemia! Dziś jeszcze zamówiłam opaskę na ramię na telefon i mogę lecieć na dwór

Ja też chcę schudnąć, i to dużo :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 11:53   #550
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Marys, no właśnie kupiłam te same w Decathlonie, myślałam że za tę cenę to szajs, a faktycznie niebo a ziemia! Dziś jeszcze zamówiłam opaskę na ramię na telefon i mogę lecieć na dwór

Ja też chcę schudnąć, i to dużo :p
genialne sa, nie? tez myslalam, ze bedzie jakos tak bez szalu, a tu zalozylam i same mi biegly prawie, ze
opaske tez mam doszla w zeszlym tygodniu

tez duzo? ooo, to witaj w moim swiecie
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:13   #551
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Dot.: Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
genialne sa, nie? tez myslalam, ze bedzie jakos tak bez szalu, a tu zalozylam i same mi biegly prawie, ze
opaske tez mam doszla w zeszlym tygodniu

tez duzo? ooo, to witaj w moim swiecie
Na razie powoli wracam do wagi sprzed ciąży, a potem jeszcze co najmniej 13kg. A najchętniej 20 chociaż to pewnie mało realne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:53   #552
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Na razie powoli wracam do wagi sprzed ciąży, a potem jeszcze co najmniej 13kg. A najchętniej 20 chociaż to pewnie mało realne.
masz dzieciatko?
gratuluje!

marze o tej cyferce w Twoim podpisie zreszta ja mam chyba jakies ciezkie kosci
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:03   #553
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
masz dzieciatko?
gratuluje!

marze o tej cyferce w Twoim podpisie zreszta ja mam chyba jakies ciezkie kosci
Mam nawet dwa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:09   #554
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Mam nawet dwa

lobuziaki?
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:44   #555
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Nie, synek grzeczny a córeczka za mała żeby broić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:47   #556
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Kto mnie dziś wykopie z mieszkania? Może zrobię sobie bieg pt. biegnę po pulsometr i z powrotem.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Na razie powoli wracam do wagi sprzed ciąży, a potem jeszcze co najmniej 13kg. A najchętniej 20 chociaż to pewnie mało realne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Jak się robi takie fajne suwaczki?
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:32   #557
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez baryleczka Pokaż wiadomość
Jak się robi takie fajne suwaczki?
Chodzi o wagę w moim podpisie? To nie suwaczek tylko ręcznie wpisane cyferki A jeśli nie o to chodzi to nie wiem o co

Ja wczoraj biegałam to dziś ćwiczę z Mel B. Następne bieganie dopiero w poniedziałek, potem środa i pt
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 06:09   #558
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja dziś nie ćwiczę, bo jestem w pracy, ale jutro po pracy mam przebiec tylko 15 min to jutro już na pewno dorzucę Jilian.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 07:15   #559
Olico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

bieganie to najlepsze rzecz jaka spotkała mojego męża biega regularnie 2,3 razy w tygodniu po średnio 5,6 km. Zaczynał od bardzo ciężkiej przeprawy - max 500 m truchtem i padał.

dziś po mniej niż 2 miesiącach biega nawet po 12 km na godzinę, z dużym tempem.

Stwierdził że odkryciem roku była aplikacja endomonto (?) z planem treningowym i liczeniem cyferek ile to już nie przebiegł ktoś stosuje inne wspomagacze biegania?
Olico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 10:32   #560
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Dziewczyny, a jak sie nie ma w telefonie neta, to endomondo nie zadziała, nie? Bo przecież nie wykryje satelit bez neta
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:30   #561
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Chyba działa, bo to po sygnale gps. A gpsy też przecież nie mają neta ja sobie przedwczoraj zainstalowałam, ale jeszcze nie byłam w terenie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:31   #562
MonikaDorota
Raczkowanie
 
Avatar MonikaDorota
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 157
GG do MonikaDorota
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sie nie ma w telefonie neta, to endomondo nie zadziała, nie? Bo przecież nie wykryje satelit bez neta
Raczej nie zadziała bez neta. Ja też korzystam z tej aplikacji i dla mnie jest ok

Ją też mam pytanko...
Czy trzy dni przerwy w treningach to bardzo duże zło? Ja mam imprezowy weekend i i już dziś mam lekkiego kaca i pewnie jutro będzie tak samo (jutro są moje urodziny i dlatego tak wyszło normalnie to tak nie imprezuje )
Chodzi mi głównie o to, czy lepiej dziś biegać, ale czuje że to będzie tak na pół gwizdka, ale ważne żeby nie odpuszczac, czy poczekać do poniedziałku jak będę w lepszej formie i zrobić trening w 100%?
__________________
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim...
MonikaDorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:53   #563
Xarien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MonikaDorota Pokaż wiadomość
Raczej nie zadziała bez neta. Ja też korzystam z tej aplikacji i dla mnie jest ok

Ją też mam pytanko...
Czy trzy dni przerwy w treningach to bardzo duże zło? Ja mam imprezowy weekend i i już dziś mam lekkiego kaca i pewnie jutro będzie tak samo (jutro są moje urodziny i dlatego tak wyszło normalnie to tak nie imprezuje )
Chodzi mi głównie o to, czy lepiej dziś biegać, ale czuje że to będzie tak na pół gwizdka, ale ważne żeby nie odpuszczac, czy poczekać do poniedziałku jak będę w lepszej formie i zrobić trening w 100%?
Zależy jak bardzo źle się czujesz... Teoretycznie na kaca najlepszy jest ruch! Ja czasami jak się słabo czuję po weekendzie, idę żeby wypocić całe alkoholowe zło, ale jak czuję się słabo i nie mam nastroju to nie idę żeby się nie zniechęcić.

MarysN Na kolkę to najlepiej dłuuuuugie wdechy i wydechy aż przejdzie, a jak nie pomoże to stań w miejscu, zegnij się w pół i oddychaj. Ponoć też pomaga.

Psotka87 , MarysN
Ja też chcę schudnąć, też dużo! tylko coś nie widzę efektów swojej ciężkiej pracy... Tylko ja lubię wszystko na WCZORAJ.

Od jakichś dwóch/trzech tygodni biegam na bieżni i muszę przyznać że od tego czasu przestały mnie boleć stawy tak więc dla cierpiących polecam!
Robiłam sobie plan 3/3 szybki marsz, szybki bieg ale dla mnie jest to o wiele cięższe niż ciągły bieg jednym tempem :| Prędkość 8,6 km/h, mój cel 10 km w godzinę jest NIE DO OSIĄGNIĘCIA.

Co myślicie o konsultacjach z dietetykiem? Chyba się skuszę bo nie mam nigdy pomysłu co jeść przed i po bieganiu i w jakich ilościach i jakie zakąski itd.

Edytowane przez Xarien
Czas edycji: 2013-09-07 o 11:54
Xarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:02   #564
MonikaDorota
Raczkowanie
 
Avatar MonikaDorota
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 157
GG do MonikaDorota
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość
Zależy jak bardzo źle się czujesz... Teoretycznie na kaca najlepszy jest ruch! Ja czasami jak się słabo czuję po weekendzie, idę żeby wypocić całe alkoholowe zło, ale jak czuję się słabo i nie mam nastroju to nie idę żeby się nie zniechęcić
To jednak idę się poruszać, trochę lepiej się już czuje, więc zobaczę jak się biega na kacu

A z tym Twoim "na wczoraj" doskonale Cię rozumiem, bo ją mam tak samo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim...
MonikaDorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:13   #565
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
zauwazylam tylko, ze po pierwszym biegu jak mam marsz, to lapie mnie kolka i strasznie ciezko mi sie biega i nawet idzie i nie wiem jak mam sobie z nia radzic.. masz moze na to jakies sposoby albo dobre rady? dodam, ze biegam naprawde wolniutko, i to tak, ze jakby sie ktos postaral to by mnie bez biegu wyprzedzil

ja bym chciala przebiec godzine chociazby z zadyszka
Wiesz co, już tak dawno kolka mnie nie złapała, że nie pamiętam Chyba też zależy od rodzaju - jak tylko coś lekko zaczyna kłuć w boku, to warto zrobić trzy rzeczy:

1. zacisnąć mięśnie brzucha (spróbuj nawet jak będziesz po prostu zmęczona - na zasadzie odwrócenia uwagi od danej grupy mięśni To jest polecana metoda np. przy robieniu pompek, jak nie możesz, to warto skupić się na spięciu innych mięśni, od nóg do brzucha - paradoksalnie łatwiej wtedy zrobić pompkę, bo skupiamy się na innych mięśniach, a nie na samych rękach)

2. ustabilizować oddech, na zasadzie: skupiasz się na tym, żeby zrobić wdech do płuc i do przepony (ja akurat oddycham przeponą, więc u mnie jest to głównie skupianie się na 'wypełnieniu' płuc, ale ważniejsze jest, aby zrobić też oddech do przepony). Innymi słowy, zamiast skupiać się na kolce, skupiasz się na tym, żeby powietrze dokładnie i miarowo wpływało do organizmu, szczególnie starasz się zrobić jakby 'nacisk' powietrzem na przeponę (oddychasz tak, żeby mocno wydęło "brzuch" [przepona] i trzymasz ten 'nacisk' przez 2-3 sekundy, po tym czasie wydychasz powietrze).

3. przetrzymać. Jeżeli kłucie jest lekkie, to naprawdę robiąc dwie powyższe rzeczy (mięśnie brzucha + nacisk oddechem na przeponę), powinno minąć po kilkunastu sekundach.

Jeżeli łapie Cię już taka porządna, nagła kolka, to niestety nie mam na to rady - ja najczęściej wtedy po prostu odpuszczałam na chwilę, robiłam jakieś skłony czy inne wymachy czekając aż zupełnie przejdzie (najlepiej działa rozciągnięcie się w górę + głębokie oddychanie [ten nacisk na przeponę ]. Starasz się jak najmocniej wyciągnąć ręce w górę, robisz skłony do boku itd. Pomaga też lekkie uciskanie bolącego miejsca, tylko trzeba pamiętać o oddechu [pkt 2]). Nie wiem w sumie, skąd bierze się kolka, ale od czasu jak biegam wolniej i robię porządną rozgrzewkę przed bieganiem, to naprawdę się nie pojawia. Nie jestem też specjalistą, więc wszelkie powyższe teorie to są tylko moje luźne obserwacje

Miłego biegania dziewczyny! Ja dzisiaj wieczorem robię zamach na 15km, łiii! 15stka dzisiaj będzie moja, nawet jakbym miała ostatnie 5km przeczołgać
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:15   #566
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja też na wczoraj

Wszystko jest do osiągnięcia! Tylko jedne rzeczy kosztują mniej, inne więcej

Dla mnie wymyślanie jedzenia i planowanie posiłków to wielka frajda, więc mi dietetyk niepotrzebny do szczęścia, lepiej poprzeglądać chyba jadłospisy dziewczyn na dietetycznym, mada inspiracji za darmochę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:48   #567
MonikaDorota
Raczkowanie
 
Avatar MonikaDorota
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 157
GG do MonikaDorota
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Jednak bieganie na kacu w moim przypadku to pomyłka...
Zrobiłam mniej niż zwykle a zmeczylam się strasznie
Na przyszłość już wiem, że muszę sobie odpuścić bieganie w takim stanie, a przede wszystkim nie dopuścić do takiego kaca jak chcę biegać
__________________
Bir yanar bir sönerim bir ağlar bir gülerim
Pare pare buruktur hep sevinçlerim...
MonikaDorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 00:09   #568
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Biegam od maja, końcówki maja...zwykle to około 3,5km 3 razy w tygodniu. Czuję się po tym naprawdę świetnie, tylko, że w tygodniu muszę wstać o 5:00 bo potem praca. Najważniejsze, że są efekty...spadł brzuszek...a sądzicie o bieganiu w czapeczce? czy lepiej bluza z kapturem jak pada deszcz?
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 11:03   #569
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja od jakiegoś czasu biegam- raczej dystans 5km/35minut czasem dłuższe wybieganie ok 8km. Mam dni lepsze i gorsze, czasem zdarza mi się ze względu na pracę nie biegać po 4 dni, bo pracuje wtedy 4x11h. Na początku zaczęłam aby schudnąć, teraz powoli zaczynam to lubić. A dziś aby się mocno zmotywować zapisałam się na bieg 11 listopada 2013 w Gdyni na 10km już czuję euforię i motywację do biegania
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 09:40   #570
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu biegam- raczej dystans 5km/35minut czasem dłuższe wybieganie ok 8km. Mam dni lepsze i gorsze, czasem zdarza mi się ze względu na pracę nie biegać po 4 dni, bo pracuje wtedy 4x11h. Na początku zaczęłam aby schudnąć, teraz powoli zaczynam to lubić. A dziś aby się mocno zmotywować zapisałam się na bieg 11 listopada 2013 w Gdyni na 10km już czuję euforię i motywację do biegania
Super! Jest jakaś strona tego czy coś? Ja się przyznam, że po cichutku marzę o maratonie, chyba będę się powolutku przygotowywać w tę stronę. Na razie popatrzyłam po necie na warszawskie wydarzenia i wiem, że w marcu jest organizowany też półmaraton - może uda mi się wziąć udział, bardzo bym chciała..

O właśnie, dziewczyny - przy okazji mam pytanie. Czy któraś z Was biega tak jak ja wieczorami, a brała udział w jakimkolwiek biegu w ciągu dnia i może opisać wrażenia? Bo nie umiem sobie wyobrazić biegania w słońcu i jak jest jasno - od razu motywacja mi ucieka, no i chyba dużo szybciej męczę. Co zrobić, jak chciałabym w przyszłości wziąć udział w jakimkolwiek biegu, a nie umiem biegać z przyjemnością podczas dnia? Macie jakieś patenty na przyjemny, dzienny trening dla nocnego biegacza?
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2013-09-09 o 09:43
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 02:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.