NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 00:33   #1
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111

NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie


Od pewnego czasu zaczęłam się interesować takimi sprawami jak NWO, Watykan (i co za tym idzie - Unia Europejska), iluminatorzy,błędne teorie o ewolucji człowieka i powstaniu wszechświata, nie do końca wyjaśnione okoliczności śmierci wielu znanych i przy tym niewygodnych osób np. M.Jacksona, Kennedyego itp. Szczerze mówiąc czuję się rozdarta i sama nie wiem co o tym myśleć, chociaż jak na razie to wszystko brzmi dosyć logicznie i trochę mnie to przeraziło. Mediom nigdy nie wierzyłam, zawsze podchodziłam do różnych spraw z dużym dystansem, ale w końcu pewne artykuły uświadomiły mi,że nawet nie wiem jak bardzo jestem zmanipulowana. Nawet do tego całego "nwo" i wielkich tajemnic Watykanu podchodze ostrożnie, bo nie wiem czy to zwykłe kłamstwa na których można dużo zarobić. Jednak ostatnio (jeszcze zanim zaczęłam się w to wszystko zagłębiać) zaczęły mnie trapić myśli, że coś jest nie tak - w jak szybkim tempie świat zaczyna podupadać moralnie, te wszystkie kryzysy, wojny, skrywane prawdy, niewyjaśnione śmierci,nagonki i wiele innych. Czasem z przyjaciółką mówimy, że niedługo chyba naprawdę będzie trzecia wojna światowa Ogółem to temat rzeka, mogłabym wiele napisać. A jakie wy macie zdanie na ten temat (NWO itp.)? Czy to zwykłe pranie mózgu? (któremu się własnie poddałam? ) Czy nie czujecie się czasem osaczeni, zmanipulowani? Jak podchodzicie do informacji przekazywanych przez media? A może znacie jakies dobre książki na ten temat?

Edytowane przez niemampomyslu111
Czas edycji: 2011-04-13 o 00:40
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:52   #2
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Watykan to instytucja nastawiona na zysk i manipulację ludźmi, tutaj akurat żadnych teorii spiskowych ani tajemnic nie potrzeba.

W Polsce są ludzie wierzący w to, że w Smoleńsku faktycznie był zamach, mimo iż nic na to nie wskazuje, więc ludzie mogą uwierzyć we wszystko, co im pasuje.
Moim zdaniem wynika to z tego, że rzeczywistość jest ogólnie bez sensu, wiele rzeczy również dzieje się bez celu i przyczyny, a ludzie lubią dorabiać do tego właśnie sens i przyczynę.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:58   #3
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

ale czemu ktoś miałby specjalnie zabijać Michaela?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:36   #4
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Ja uważam, że cały świat jest jedną wielką manipulacją. Już dawno nie wierzę w to co mówi telewizja. Wszystkie informacje przepuszczam przez swoje "sitko".

Już nie raz przekonaliśmy się o sile mediów np. przy okazji akcji szczepionek na grypy wszelkiego rodzaju, od zwykłej po ptasią, świńską i niewiadomo jeszcze jaką, na raka szyjki macicy (do tej pory nie potwierdzono rzeczywistego działania tej szczepionki, nie mówiąc już o skutkach ubocznych). Owczy pęd był. Kobiety wciskają swoim dzieciom szczepionki na pneumokoki i rotawirusy (nie wiadomo co to za wymysł i skąd)
A co kiedyś tego nie było? Było tylko media nie trąbiły.

A co się dzieje na promocjach w sklepach? Ludzie myślą, że Pana Boga za nogi złąpali, a to wszystko kit jest, żeby naciągnąć wierną chołotę.

Irytująca jest głupota ludzi łykających wszystko, co powiedzą media, kościół itp. Tak łatwo można manipulować ludźmi.

W kwestii tajemnic światowych to uważam, że im mniej się wie tym lepiej dla nas. Wyznaję zasadę "Im mniej wiesz, tym krócej będziesz zeznawac".

Polecam film Zeit Geits (Duchy czasu) o manipulacjach, kłamstwach tego świata. Można dowiedzieć się trochę o kościele, wieżach WTC, bankach - największych manipulatorach.
Ten film utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że mam rację w swoim spojrzeniu na świat.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:39   #5
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez zuziunia13 Pokaż wiadomość
Kobiety wciskają swoim dzieciom szczepionki na pneumokoki i rotawirusy (nie wiadomo co to za wymysł i skąd)
Akurat tak się składa, że pneumokoki potrafią zrobić z człowieka warzywko na resztę życia.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:51   #6
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Akurat tak się składa, że pneumokoki potrafią zrobić z człowieka warzywko na resztę życia.
Nie ma też pewności co robią szczepionki.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:27   #7
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

polecam stronke
http://wolnemedia.net/
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 01:48   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu111 Pokaż wiadomość
przy tym niewygodnych osób np. M.Jacksona, ?
Co było niewygodne i dla kogo w M.Jacksonie?



Co do upadku moralnego - nie jest tak źle. W porównaniu z obyczajnością Rzymskiego Imperium z I w. n.e. jesteśmy bardzo pruderyjni.
Wojny są wpisane w ludzką egzystencję - nie istniała cywilizacja, która wojen nie prowadziła. Stary Testament ocieka krwią i okrucieństwem.
Już bodajże Seneka twierdził, ze ludzkość upadła i nie ma dla niej ratunku

W tej chwili wojny są bardziej globalne, bo technika i transport lepsze, a interesy różnych państw sięgają różnych kontynentów.
łudzenie się, że wojna nas nie dotyczy jest raczej naiwnością.

Niewyjaśnione śmierci - powiedzmy, że są wyjaśnione, tylko ty nie znasz wszystkich przyczyn. Zwykle chodzi o władzę i pieniądze. Od tysięcy lat zawsze ta sama przyczyna.

Wciąganie w to wszystko spisków i tajnych organizacji jest tylko dziecinną próbą usprawiedliwienia podłego ludzkiego charakteru.
To nie iluminaci i Watykan - my po prostu jesteśmy prymitywnymi egoistami, którzy problemy rozwiązują siłowo.
Ojciec bije dziecko - dziecko kolegę - kolega osobę innego wyznania/orientacji seksualnej/narodowości - narody biją się nawzajem.

Tak było, jest i pewnie jeszcze długo będzie.
Póki pożądamy dóbr materialnych i uważamy jakiś fragment gruntu za swój - zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał to zabrać i ktoś kto tego będzie bronił.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2011-04-16 o 01:59
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 06:44   #9
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez zuziunia13 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że cały świat jest jedną wielką manipulacją. Już dawno nie wierzę w to co mówi telewizja. Wszystkie informacje przepuszczam przez swoje "sitko".

Już nie raz przekonaliśmy się o sile mediów np. przy okazji akcji szczepionek na grypy wszelkiego rodzaju, od zwykłej po ptasią, świńską i niewiadomo jeszcze jaką, na raka szyjki macicy (do tej pory nie potwierdzono rzeczywistego działania tej szczepionki, nie mówiąc już o skutkach ubocznych). Owczy pęd był. Kobiety wciskają swoim dzieciom szczepionki na pneumokoki i rotawirusy (nie wiadomo co to za wymysł i skąd)
A co kiedyś tego nie było? Było tylko media nie trąbiły.

A co się dzieje na promocjach w sklepach? Ludzie myślą, że Pana Boga za nogi złąpali, a to wszystko kit jest, żeby naciągnąć wierną chołotę.

Irytująca jest głupota ludzi łykających wszystko, co powiedzą media, kościół itp. Tak łatwo można manipulować ludźmi.

W kwestii tajemnic światowych to uważam, że im mniej się wie tym lepiej dla nas. Wyznaję zasadę "Im mniej wiesz, tym krócej będziesz zeznawac".

Polecam film Zeit Geits (Duchy czasu) o manipulacjach, kłamstwach tego świata. Można dowiedzieć się trochę o kościele, wieżach WTC, bankach - największych manipulatorach.
Ten film utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że mam rację w swoim spojrzeniu na świat.
Jesli to z grubsza tylko o to chodzi, to moim zdaniem pierdołami sie zajmuja

Nie chce mi sie czytac dlugich notek na wiki po angielsku o 7 rano, wiec nie zaglebilam sie jeszcze w temat, ale mysle ze jesli za tym wszystkim stoi kosciol, to mogliby sie zajac chocby wywaleniem muzulmanow z Europy, bo ci tez chyba planuja opanowac swiat.

Trafiam gdzieniegdzie na odniesienia do NWO i zadziwia mnie, jakie wielke cele oni maja w stosunku do Polski; nie wiedzialam ze jestesmy az tak wazni i grozni dla reszty swiata, ze globalna organizacja chce nas zdziesiatkowac
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:27   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

bo Polska jest ważna, bo tak napisał Słowacki i Mickiewicz!

Swego czasu napisałam na onecie prowokacyjnie głupi tekst o tym jak zachód stara się zniszczyć Słowian, jaki uknuto spisek itd. Podawałam tytuły nieistniejących publikacji, tajnych opracowań Watykanu. To był test ilu ludzi wierzy w takie bzdury. Jak się okazało z komentarzy, całkiem sporo.

Nie wiem, czy któraś z was czytała książki Terrego Pratchetta. Pisze on zabawne historyjki dziejące się w wymyślonym, absurdalnym świecie Dysku. A każda z nich jest aktualnym komentarzem do bieżących wydarzeń na świecie. Te starsze książki z cyklu są bardziej zabawne, ale najnowsze opowiadają o władzy, o kryzysie finansowym, o ograniczeniach demokracji, o ateizmie, o odkryciach naukowych.
Facet jest naprawdę niezły z przemycaniu pod banalną opowiastką bardzo głębokich treści.
Jednym z jego przemyśleń jest, że ludzie nie lubią myśleć samodzielnie. Maja głęboko zakorzenioną wiarę w to, że ci co głośno krzyczą wiedzą od nich lepiej. Bo samodzielne myślenie to odpowiedzialność, to kłopoty. A ludzie po prostu chcą przeżyć spokojnie kolejny dzień.
Dlatego tak łatwo krzykaczom sterować nastrojami tłumu.

Innym ciekawym autorem jest Frank Herbert z cyklem "Diuna", w którym wykazuje, że władza jest uzależniona od religia. Wiara ludzi w pewną stabilność moralną służy wzmacnianiu władzy świeckiej.
To on wymyślił stwierdzenie, że władza absolutna przyciąga wyłącznie jednostki skrzywione, zdeprawowane i chore psychicznie (Stalin, Mao, Pol Pot, Hitler, itd). Ciekawych spostrzeżeń było o wiele więcej, również o tym jak steruje się ludźmi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:17   #11
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

A mnie to wszystko zwisa Będę o tym wiedzieć czy nie będę to i tak świata nie zbawię Wole się swoim życiem zająć
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 23:40   #12
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

światem trzeba sie interesować mimo wszystko, w końcu masz prawa wyborcze i fajnie, gdybyś z nich korzystała świadomie.

Popłakałam się ze śmiechu: http://www.zbawienie.com/nwo.htm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2011-04-16 o 23:48
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:40   #13
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
światem trzeba sie interesować mimo wszystko, w końcu masz prawa wyborcze i fajnie, gdybyś z nich korzystała świadomie.

Popłakałam się ze śmiechu: http://www.zbawienie.com/nwo.htm
Haha wlasnie wczoraj sie wczytywalam w ten belkot

To ONI wszystkim steruja, nawet tsunami!!
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:56   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

najbardziej mnie zastanawia "jahwe-centryzm" tej teorii spiskowej, jakby nie było innych, starszych wyznań.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:24   #15
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Watykan to instytucja nastawiona na zysk i manipulację ludźmi, tutaj akurat żadnych teorii spiskowych ani tajemnic nie potrzeba.
Normalnie, uparłaś się
Co KK Ci zrobił takiego?
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:32   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

No na przykład jest wspierany finansowo z publicznych podatków, które wpłacają również osoby niezwiązane z KK. To jest dość wkurzające.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:35   #17
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
No na przykład jest wspierany finansowo z publicznych podatków, które wpłacają również osoby niezwiązane z KK. To jest dość wkurzające.
Zgadzam się, może to być lekko irytujące.
Co jeszcze?
Bo jestem bardzo ciekawa za co aż do tego stopnia moża nienawidziesz KK.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:40   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Nie lubię kk za handel nieśmiertelnością i sprzedaż biletów do nieba.
Za afery pedofilskie i za to, że tak wychwalany Jan Paweł II nigdy nie powiedział, żeby takie akcje zaraz zgłaszać na prokuraturę. Tylko przenosili księży z parafii na parafię, żeby zadymy nie było.
Za budowanie ogromnych kościołów, kupowanie dóbr materialnych, kiedy tyle osób chodzi głodnych. Za pazerność na kasę.
Za pchanie się z religią do szkół.
Za skupianie się na sprawach typu zakaz seksu przed ślubem i antykoncepcji, chociaż żadnego zła to nie przynosi nikomu.

I takie tam.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:42   #19
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie lubię kk za handel nieśmiertelnością i sprzedaż biletów do nieba.
Za afery pedofilskie i za to, że tak wychwalany Jan Paweł II nigdy nie powiedział, żeby takie akcje zaraz zgłaszać na prokuraturę. Tylko przenosili księży z parafii na parafię, żeby zadymy nie było.
Za budowanie ogromnych kościołów, kupowanie dóbr materialnych, kiedy tyle osób chodzi głodnych. Za pazerność na kasę.
Za pchanie się z religią do szkół.
Za skupianie się na sprawach typu zakaz seksu przed ślubem i antykoncepcji, chociaż żadnego zła to nie przynosi nikomu.

I takie tam.
Dziękuje za odpowiedź
W dyskusję się nie wdaję, bo to i tak nie ma sensu
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 21:24   #20
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: NWO, Watykan i te sprawy ... wasze zdanie

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu111 Pokaż wiadomość
A może znacie jakies dobre książki na ten temat?
Umberto Eco, Wahadlo Foucaulta
jak dla mnie bomba
PS. Iluminatorzy? Coz oni winni? ;>
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.