Krem do oczu - pomóżcie wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-22, 09:14   #1
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386

Jaki krem pod oczy dla mamy?


No własnie jaki? Zastanawiam sie nad kupnem dla siebie (mam 23 lata)kremu a raczej maseczki AA tak chwalonej przez was (większość wizażanek poleciła mi właśnie ten krem) Myslicie ze moja mama tez bedzie mogla go uzywać? Czy dla niej bedzie odpowiedni? Mogłybyśmy uzywać jednego wspólnie Jak myślicie? dodam że szukam kremiku "klasy ekonomicznej"
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 09:54   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: Jaki krem pod oczy dla mamy?

Myślę, że spokojnie mama może używać wraz z Tobą, ale u niej efekty będą mniej widoczne)) Ja jestem zachwycona tą maseczką, bo mam młodą skórę, ale zaczęły mi sie jakieś przesuszenia i zmarszczki od kompa, a ona mi na to pomogła, także mażę się nią zawsze przed komputerem Myślę, że dla starszej skóry nie będzie już tak obłędnie dobra jak dla 20 kilkuletniej I sugeruję zużyj najpierw próbkę, choć bardzo trudno gdzieś dostać -----> krem pod oczy często uczula
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 19:11   #3
jl101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 31
Krem pod oczy - panie w sephorze

witam,
juz ze trzy razy bylam w sephorze po probki kremu pod oczy na zime dla suchej cery. za kazdym razem wychodze nie z tym co chce. powiem wam jak to wyglada: podchodze do pani i mowie, ze mam sucha skore, zmarszczki mimiczne i chcialabym wyprobowac jakis krem na zime, tresciwy i mocniej dzialajacy od lancome primordiale, ktorego uzywam od dawna i nie dziala a nawet jest gorzej. i najmocniejszy krem, z ktorym wyszlam to cliniqa stop signs. tez macie takie doswiadczenia w sephorze. panie nie sluchaja, a jak mowie, ze chce cos mocniejszego to slysze, ze za wczesnie. a skore pod oczami mam mocno sucha a jak zaczyna wiac wiatr to zaczyna sie tragedia.
i zima przyszla a ja nadal kremu nie mam, bo panie nie wspolpracuja
chyba w koncu poprosze o konkretne probki i sluchac rad nie bede.
mialyscie podobnie?
pozdr
justyna
jl101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 20:03   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczy - panie w sephorze

Nie wiem ile masz lat, bo nie wypełniłaś profilu ja sama nigdy nie pytam nikogo o zdanie, bo wychodzę z założenia że i tak wiem o niebo więcej niż panie z perfumerii kosmetyki to moja pasja, dużo się interesuję, analizuję składy, wymieniam opinie z osobami o wiedzy równeiż imponującej. Sama wybieram sobie kosmetyki i nie wierzę w to iż na coś może być za wcześnie. Mam skończone 27 lat, i również koszmarnie suchą skóre pod oczami, nie mam zamiaru stosować lekkich żeli. Anti Gravity jest moim ulubionym kremem, ale nie używam non stop robię przerwy. Teraz na dzień smaruję się właśnie stop signs. A na noc - polecam dla suchej skóry - śmiesznie tanie odkrycie - Dax Relipid pod oczy. Uzywam na noc, wspaniały, nie ma tu ograniczeń wieku. W ostateczności jak skóra się mocno wysuszy, zawsze można posmarować się grubą warstwą jakiegoś kojącego tłuścidła, typu nanobase, albo lżejszego Physiogelu.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 20:46   #5
jl101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 31
Re: Krem pod oczy - panie w sephorze

no to jestesmy rowiesniczkami ja ten stop signs mam wlasnie na sobie i oczy mi lzawia potwornie
wezme jeszcze w takim razie probke anti gravity, ale bojesie podobnej reakcji. wiesz moze czy jest cos podobnego innej firmy? poza tym, ze oczy lzawia efekt na skorze mi sie podoba. mam tez jeszcze probke shiseido eye revitalizer, ale to podobno tylko nawilza a juz czas na intensywniejsza kuracje.
nanobase mam w kosmetyczce maseczki nic mi nie daja.
pozdr
justyna
jl101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 21:33   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem pod oczy - panie w sephorze

Weź próbkę Anti Gravity, koniecznie, to świetny krem, juz kilka osób skarżyło się na łzawienie przy stop Signs, ale może Anti Gravity Ci posluży?
Z Shiseido możesz poprosić o próbkę Bioperformance oraz Benefiance pod oczy.
Moim ulubionym kosmetykiem likwidującym suchość podoczną były wspaniałe ceramidowe perły Elizabeth Arden (Ceramide Eyes). Niestety, EA chyba wycofuje się z naszego rynku, jakieś marne niedobitki są...

Z niższej półki cenowej - maseczka i krem na noc z serii AA Eye Perfect.

A tak przy okazji, jestem bardzo ciekawa, czy już ktoś testował Repairwear Eyes? Chciałam bardzo kupić, bo cenię szalenie wysoko kremy z tej linii, ale jak nabywałam Stop Signs kremu wersji pod oczy jeszcze nie było u nas...

Ostatnio testowałam maniakalnie kremy pod oczy, bo źle zyję, mało śpię, stresów dużo... fajny jest Resolution pod oczy, tzn przyjemny w uzyciu, bo moim zdaniem nie będzie grzeszył dużą skutecznością. Source Therapie pod oczy Biotherm - silikony i tyle, nie zachwycił mnie. Maseczka pod oczy Clarinsa Eye revive - nie na tę porę. A jest coś co mnie zachwyciło! testowałam coś na co mam chrapkę od kiedy usłyszałam o tym - No Surgetics Givenchy - to chyba jeden z bardziej udanych kremów na naszym rynku, jak w końcu zużyję to co mam, to kupię na 100%. Dawno nic mi się tak nie podobało...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 22:03   #7
jl101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 31
Re: Krem pod oczy - panie w sephorze

wiec jutro ide do sephory. wezme anti gravity, repairwear i to givenchy. szczerze mowiac nic nie slyszalam o tym no surgetics, wiec tym bardziej jestem ciekawa.
jak wyprobuje to dam znac.
pozdr
justyna
jl101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 15:23   #8
Dzastin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2
GG do Dzastin
Kremy pod oczy

Witam!!! Mam 22 i ostatnio zauważyłam, że pod oczami robią mi się "zmarszczki". Penie dla niektórych przesadzam, ale ja się naprawdę przejmuję. Chciałam zapytać jakiego kremu pod oczy mogę używać w moim wieku??!! Dziękuję i pozdrawiam)
Dzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:34   #9
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: Kremy pod oczy

Czyli jesteśmy"równolatkami" Ja również szukałam ostatnio jakiegoś kremiku pod oczy i zdecydowałam się na NOREL -emulsje ochronną dla skóry młodej.Używam go od dwóch tygodni więc za dużo jeszcze powiedzieć o działaniu nie moge.W każdym razie nie wywołał u mnie podrażnień i ładnie likwiduje poranne "wory"pod oczami.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:40   #10
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Kremy pod oczy

Właśnie czy ten kremik Norel to w szklanej buteleczce jest a opakowanie ma zielone? Bo widziałam ostatnio coś takiego i chyba się skuszę Zdecydowałam ze nie będę jeszcze uzywać typowo przeciwzmarszczkowych(mam 23 l.) bo jeszcze mi sie skóra rozleniwi Może od czasu do czasu użyję sobie kremika - maseczki AA Oceanic o mam zamiar kupić też
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 15:50   #11
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: Kremy pod oczy

Tak,kremik jest zamknięty w szklanej buteleczce z pompką.Stosuje się go pod oczy i na powieki.Jak na razie u mnie sprawdza się.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 17:05   #12
Qlsovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
Re: Kremy pod oczy

maseczka jast droga i do bani,nawet sladu dzialania nie ma a moje zmarszczki widac ledwo,ledwo! a ona nic nie pomogla
Qlsovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 18:52   #13
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Kremy pod oczy

Witam

JA tez mam 22 latka i ostanio uzywazm kremu z serii AA z witaminiami A,E i d-panthenolem.

Bardzo dobrze nawilza skore w okól oczu , nie jeste to krem przeciwzamarszckowy.

pozdrwaiam

NELI<cmok>
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 19:06   #14
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Kremy pod oczy

a ja mam prawie 20lat i tez chce juz jakiegos kremu uzywac bo czytalam ostatnio ze dowiedziono ze jednak juz przed 20rokiem zycia powinno uzywac sie tym podobnych kremow. tylko nie wiem jaki wybrac najlepszy dla siebie na noc i pod oczy. a czy pod oczy (nakladalabym na noc) nie mozna uzywac tego samego kremu co na cala twarz na noc?
z KWC wybralam 2kremy (ale chyba one nie sa do tak mlodej skory):
- Inter Fragrances , krem odzywczy-maska na noc
- Iwostin , krem odzywczy na noc z witaminami C i E
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 19:40   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Kremy pod oczy

Ja tam zawsze używałam kremów pod oczy, będąc młodym dziewczęciem lubiłam najbardziej kremy Oceanica (z linii pomaranczowej i zielonej), po dziś dzień ubóstwiam maseczkę z linii Eye Perfect. Dla młodych osób polecam Hypraphase pod oczy oraz krem Erisa z serii Forte 25. Tak naprawdę to powinno się w dzień stosować jakiś krem z filtrem pod oczy, ale niewiele kremów takowy posiada - ja używam Clinique Stop Signs i jestem zadowolona, filtry ma też krem pod oczy z linii Preventii Dermika - cała seria genralnie cieszy się dość dobrą opinią
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 08:15   #16
Mysia-pysia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia-pysia
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
Re: Kremy pod oczy

A jaki proponujecie krem pod oczy przeciw zmarszczkowy dla trzydziestolatki po wieczornym demakijażu?
Mysia-pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 16:33   #17
Krakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 34
Jaki krem pod oczy - 28 lat

Hej, mam problem z doborem dla mnie kremu pod oczy - do tej pory używałam Eris z folacyną, ale chciałabym coś mocniejszego, bo zmarszczki mi się pogłębiają. Czy w moim wieku ( 28 lat) mogę stoswać: krem pod oczy Bielenda - Botoks Efekt albo Farmona, FitoOdnowa, Przeciwzmarszczkowy krem-serum pod oczy i w okolice ust?
Krakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 16:44   #18
Ginger26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 33
GG do Ginger26
Re: Jaki krem pod oczy - 28 lat

Hej, ja mam 26 lat i tez sie nad tym zastanawiam. Myślę, żem ozna jako kurację podać skórze taki mocniejszy kremik. Czytałam, że te pseudo botoxy sa dla kobiet w naszym wieku i dzialają zapobiegawczo.
Ginger26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 17:53   #19
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Jaki krem pod oczy - 28 lat

A czy nie spróbowałabyś active C la roche posay pod oczy?
Jest trochę drogi, ale według mnie wart ceny, jestem rocznik 77 i dla mnie po prostu działa cuda- normalnie, że zaczynamy już widzieć coś tam wokół oczu /ja to nawet obsesyjnie/ Ale widzę poprawę speżystości, skóra pojaśniała, wygładziła się.
Z tymi cięzkimi kremami to trzeba uważąć, bo jeśli krem jest zbyt ciężki czy obfity to skutkuje to tym, że powieki wyglądają jakby opadały / nie umiem tego wytłumaczyć fachowo ale tak jest, niestety/ są nawet opuchnięte, a pod oczami mogą pogłębić się lub pojawić wory. Trzeba pamiętać, ze tam skórka jest cieniutka i bardzo wrażliwa- myślę, ze na potężną broń przeciwzmarszczkową mamy jeszcze czas...

pozdrowionka...
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-09, 20:20   #20
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Krem do oczu - pomóżcie wybrać

Jak w temacie - przymierzam się do zakupu kremu do oczu (pierwszy w moim życiu ), a ponieważ zbliżają się nieuchronnie mrozy - chcę wybrać taki, który także ochroni.
Kilka nawet wybrałam - prosze powiedzcie, który nie będzie zbyt lekki na zimę:

- Daxa - cera wrażliwa
- Bielenda z serii Botox
- Dax - sekrety Urody
- Dax - Relipid
- Idea 25 - citrobiotic
- Iwostin

Uff - poszalałam - czekam na propozycje. chwilowo z przyczyn finansowych droższe odpadają . Aaaaaaaaa i mam wrażliwe oczka więc jeśli któryś z nich wybitnie podrażnia to napiszcie.

Mam nadzieję, że mi ktoś kogo moje wymagania nie przeraziły pomoże
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 09:28   #21
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Krem do oczu - pomóżcie wybrać

Up Up
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 19:23   #22
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Krem do oczu - pomóżcie wybrać

Upierdliwa będę - podciągam raz jeszcze - poradzcie coś (oj bo nie kupię żadnego, zrobią mi się zmarszczki i będziecie mnie mieć na sumieniu )
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 19:37   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Krem do oczu - pomóżcie wybrać

niewiem co Ci polecic slyszalam ze produkty Idea 25 sa niezle(sprawdz moze recenzje na wizazu i powrownaj),ja osobiscie polecam naturalne kosmetyki,sama teraz takich uzywam i widze wielka poprawe wygladzie skoryMam skore b.wrazliwa
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 19:46   #24
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: Krem do oczu - pomóżcie wybrać

z tych kremow, ktore wymienilas nie uzywalam zadnego. jedyny jaki moge polecic z polskich kremow to preventi dermiki, nie jest najdoskonalszy, ale przyznam, ze calkiem niezly do najtanszych tez nie nalezy, ale mysle, ze warto bo jest bardzo wydajny.
vs
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 18:51   #25
VIRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
Krem pod oczy

Witam!!!Proszę o poradę, który krem pod oczy byłby najbardziej odpowiedni dla 32latki, z niewielkim zmarszczkami, raczej powierzchniowymi, suchą skórą, lekkimi zasinieniami, a od niedawna doszła jeszcze lekka opuchlizna pod oczami. Próbowałam już "age delay eye" Chanel, bo podobno miał być dobry, ale przyniósł mi jedynie ulgę w momencie aplikacji. Pozdrawiam!
VIRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 20:30   #26
Mocca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 38
Re: Krem pod oczy

Jestem fanką kremów Clinique, a mój ulubiony to Anti Gravity - odżywia, ujędrnia , wygładza i do tego lekko rozświetla .Advanced Stop Signs bardziej odpowiadał mi latem, kiedy potrzebowałam lekkiego, nawilżającego i ochronnego kremu , spisywał się wtedy świetnie . Ostatnio zaczęłam używać Repairwear ale jeszcze właściwie nie wyrobiłam sobie zdania co do efektów .Wydaje mi się,że mógłby bardziej nawilżać .
Jeżeli masz bardzo suchą skórę może się sprawdzić Shiseido Benefiance .
Mocca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 18:03   #27
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Jaki krem pod oczy ?


Może coś doradzicie zagubionej wśród niezliczonej ilości mazideł... bo już normalnie się pogubiłam i sama nie wiem jaki krem mam wybrać...
Chodzi mi o taki kremik pod oczka, który by dobrze nawilżał, a jednocześnie spłycał zmarszczki mimiczne. Nie musi nic robić z cieniami, bo z tym akurat nie mam problemu (chociaż tyle ).
A jeszcze jedno, musi być delikatny, bo mam skłonność do uczuleń (ale wymagania, nie?)
Myślałam o jakimś Biothermie, albo Clinique. Ale nie wiem który z nich? Bo jak już się zdecydowałam na Clinique Advanced Stop Sings, to wyszedł teraz ten nowy Repairwear i już nie wiem co mam robić, a muszę coś zakupić szybciutko, bo zauważyłam straszną pustynię pod okiem.
Będę bardzo wdzięczna za Wasze sugestie i podpowiedzi.
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 08:48   #28
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: Jaki krem pod oczy ?

Up !
Może ktoś mi pomoże...
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 16:36   #29
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: Help !!! Jaki krem pod oczy ?

Proszę poradźcie coś, bo niestety panie w perfumeriach polecają generalnie tylko nowości, a mi wcale nie chodzi o to żeby była to nowość, ale o to żeby działał z oczekiwanym przezemnie skutkiem...
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 17:56   #30
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Help !!! Jaki krem pod oczy ?

może z Clinique Anty-Gravity?

używam od miesiąca- dobrze odżywia, nawilża, ma przyjemną konsystencję i jest bardzo wydajny

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.