BEZROBOTNI łączmy się część 2 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 11:55   #3961
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

No właśnie nie ma na to reguły, ktoś skończy zawodówkę i ma dobrze płatną pracę, a ktoś inny studia i siedzi na bezrobociu... Różnie bywa
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:01   #3962
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma na to reguły, ktoś skończy zawodówkę i ma dobrze płatną pracę, a ktoś inny studia i siedzi na bezrobociu... Różnie bywa
no, ale to to raczej każdy wie ...
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 16:07   #3963
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

W poniedziałek mam rozmowę na telemarketera, a jednak coś dało wysyłanie cv nawet więcej niż roznoszenie osobiście
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 16:51   #3964
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ja się zastanawiam nad pracą podczas drugiego fakultetu (grafika od października na PJSWTK) - nie chcę siedzieć w domu po raz enty i zbijać bąków. Dlatego się dołączam i na grafikę idę na zaoczne. Od lipca będę mieć tytuł lic z kulturoznawstwa i się zabieram za szukanie pracy od października. Może być pomoc biurowa, lub jakaś prosta, byle coś było.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-06 o 16:53
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:48   #3965
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
mój tz jest tylko po kursie a tez nie narzeka na zarobki jako spawacz
oj spawacze dużo zarabiają, mój znajomy ma firmę w której pracownicy właśnie głównie spawią i wiem że zarobki mają super, niestety kobieta się do tej pracy nie nadaje i powiedziałam że mnie nie zatrudni
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:02   #3966
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
dziewczyny co robicie jak dostajecie zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna na meila, bez zadnego telefonu ze strony pracodawcy, chodzicie na takie rozmowy?
Ja ostatnio poszłam i było wszystko w porządku. Chociaż się zastanawiałam,bo ten mail wyglądał mi jak automatyczna odpowiedź,ale jednak nie.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
no właśnie to tak na czuja bardziej, bo w okolicy to ani zarządzaie ani administarcja nie jest jakims przyszłościowym kierunkiem, ale nic na mgr nie ma niestety innego. Mogłabym zrobić zarządzanie ze specjalnością zarządzanie w hotelarstwie i gastronomi i brnąć dalej w swoim kierunku i doświadczeniu ale czy to znowu będzie miało sens? lub poprostu zostawić tego licencjata i mgr zrobić w czyms odrębnym jakim jest administracja? Muszę się zastanowić do września
To moim zdaniem jest super i przyszłościowe.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad pracą podczas drugiego fakultetu (grafika od października na PJSWTK) - nie chcę siedzieć w domu po raz enty i zbijać bąków. Dlatego się dołączam i na grafikę idę na zaoczne. Od lipca będę mieć tytuł lic z kulturoznawstwa i się zabieram za szukanie pracy od października. Może być pomoc biurowa, lub jakaś prosta, byle coś było.
Z takim wykształceniem i umiejętnościami uderzałabym do agencji reklamowych (oczywiście jeśli to Ciebie interesuje). Szukaj w zawodzie,a nie po biurach.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
mój tz jest tylko po kursie a tez nie narzeka na zarobki jako spawacz
Mój kolega jest hydraulikiem i wyciąga miesięcznie nawet z 5000 zł... Tylko pozazdrościć.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:03   #3967
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

no zobaczę agencję reklamowe. Mam specjalizację media i film. I rok dziennikarki - i 2 lata lic kulturoznawczego.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 18:05   #3968
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

tez wysyłam do telemarketingu jak chce isc na rozmowe, bo tam to raczej wszystko biora jak leci,

zarzadzenie mysle ze lepsze niz administracja, chyba na agh jest zarzadzanie z administracja polaczone. Ale to zarzadzanie z tym holetarstwem to dobre moze byc.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-05-06 o 18:09
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:27   #3969
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość




To moim zdaniem jest super i przyszłościowe.

może i tak, ale dotychczas wszytsko czego się uczyłam w tym kierunku nie przynosi efektów, dlatego mam malutkie opory, ale chyba lepiej brnąć w to samo i mieć jednolite cv jak skakać z kwiatka na kwiatek, bo to tez pracodawcy może się nie spodobać.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:29   #3970
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
hehe powiem szczerze,że nie słyszałam o szkole wieczorowej, która kosztuje 60 zł miesięcznie. Ja od września zaczynam studium farmaceutyczne, które kosztuje 290 miesięcznie...
Powiem Ci szczerze,że jeśli wahasz się między tech farmacji a studiowaniem finansów, to doradzam Ci farmację...
Ja odbywałam praktyki w banku i odradzam...
doradzasz farmacje piszesz, fakt słysza ląlm juz kilka razy ze technik po stażu może spokojnie nawet do 2500 zł zarbić na miesiac ale 1700-2000 to spokojnie, z tym że jest dużo szkół policealnych i co roku kończy masa techhników oraz cięzko jest znależź miejsce gdzei można odrobić staż, niestety...
a skąd jesteś jelśli to nie tajemnica??
tak wieczorowo 60 zł kosztuje a to dlatego ze wczeniesj była to państwowa placówka od 2 lat wprowadzili symboliczną opłate w wysokości 60 zł z tym że jest to naprawde dobra szkoła i pracodawcy wolą po niej przyjąć do pracy z tym że co bedzie za dwa lata nikt nie potrafi przewidziec

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
oj spawacze dużo zarabiają, mój znajomy ma firmę w której pracownicy właśnie głównie spawią i wiem że zarobki mają super, niestety kobieta się do tej pracy nie nadaje i powiedziałam że mnie nie zatrudni
no wlasnie wiele jest takich zawodów, które są stworzone głownei dla facetów i do nich są one skierowane, ozcywiscie wszytskie są dobrze płatne i łatwo jest znależć pracę
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:49   #3971
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
no zobaczę agencję reklamowe. Mam specjalizację media i film. I rok dziennikarki - i 2 lata lic kulturoznawczego.
Wow, to już w ogóle super. Media teraz się bardzo rozwijają, przyszłościowa dziedzina. Powodzenia. A grafika to już w ogóle, pełno roboty jest dla grafików i pieniążki fajne. Jakbym miała do tego smykałkę to też bym się za to zabrała.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 21:07   #3972
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Wow, to już w ogóle super. Media teraz się bardzo rozwijają, przyszłościowa dziedzina. Powodzenia. A grafika to już w ogóle, pełno roboty jest dla grafików i pieniążki fajne. Jakbym miała do tego smykałkę to też bym się za to zabrała.
tia...-jasne szukają grafików-grafików magików(najlepiej znać wszystkie programy dostępne na rynku do 2d i 3d,dtp,tworzenie stron,animacje i wiele innych) i chcieć pracować za minimalną
dlatego nie pracuje pod kimś nie polecam tej branży
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:38   #3973
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ja szukam pracy na teraz, nie musi być w zawodzie. Dwa, że chcę być grafikiem - twórcą postaci do gier. Wiem, że czekają mnie dużo pracy, ale wiem co chcę, kocham to i wiem, że będzie to moja praca marzeń. Chcę pracy jakiejkolwiek za płacę może nawet i minimalną, ale byle coś mieć. Może być i to pomoc w sklepie. Nie szukam czegoś z wysokiej półki na początek - patrzę realnie. Bo wiem, że nie dostanę tak wiele jak się wydaje. Popytam w miejscach gdzie mogę dostać pracę - po fundacjach kulturalnych, centrach handlowych, sklepach, pomocach biurowych. Od tak nie dostanę pracy w agencji PR nie oszukujmy się. Potem będę się powoli rozwijać, a szkolić warsztat drugą stroną. Studia, które czegoś nauczą, pewnie kursy, może studia pod Londynem gdzie sis siedzi, pewnie mnie sporo czeka, ale wiem, że warto dla pracy, o której marzę. A teraz - chcę zarobić własne pieniądze. Dla siebie. Nie wymagam wiele - płaca minimalna mnie zadowoli. Pomoc biurowa, pomoc w sklepie - nic mi nie szkodzi stanąć za ladą, nie chcę się popisywać, bo wiem, że nie ma i czym. Jestem jedynie wściekła, że nie poszłam na kulturoznawstwo zaocznie - dwa lata w plechy spędzone praktycznie na "nic nie robieniu". Ten kierunek nie opłaca się studiować dziennie - człowiek tylko traci. Nie oferuję wiele, więc nie dużo dostanę, ale jednak zawsze coś. Chcę mieć doświadczenie by nie stanąć po Polsko Japońskiej bez pracy, bo to będzie tragedia przez duże T.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 08:36   #3974
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

[QUOTE=malina19;26758910]doradzasz farmacje piszesz, fakt słysza ląlm juz kilka razy ze technik po stażu może spokojnie nawet do 2500 zł zarbić na miesiac ale 1700-2000 to spokojnie, z tym że jest dużo szkół policealnych i co roku kończy masa techhników oraz cięzko jest znależź miejsce gdzei można odrobić staż, niestety...
a skąd jesteś jelśli to nie tajemnica??
tak wieczorowo 60 zł kosztuje a to dlatego ze wczeniesj była to państwowa placówka od 2 lat wprowadzili symboliczną opłate w wysokości 60 zł z tym że jest to naprawde dobra szkoła i pracodawcy wolą po niej przyjąć do pracy z tym że co bedzie za dwa lata nikt nie potrafi przewidziec

Ja jestem z Krakowa i powiem Ci,że jest mnóstwo ogłoszeń,że przyjmą technika na staż oraz ofert dla techników farmacji. Natomiast muszę przyznać,że bardzo dużo ogłasza się mgr farmacji, którzy szukają pracy...
Ja studium farmaceutyczne zaczęłam w lutym, ale dość,że grupa była mała, to połowa osób zrezygnowała i szkoła niestety kierunek rozwiązała... I powiem Ci,że było trochę osób, które studiowały biochemię np i dodatkowo robiły sobie technika farmacji...
U mnie w Krakowie jest Państwowa szkoła darmowa, ale tam są egzaminy wstępne z chemii i biologii,dlatego wybieram studium płatne...
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 11:45   #3975
jola1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 133
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Ja jestem z Krakowa i powiem Ci,że jest mnóstwo ogłoszeń,że przyjmą technika na staż oraz ofert dla techników farmacji. Natomiast muszę przyznać,że bardzo dużo ogłasza się mgr farmacji, którzy szukają pracy...
Ja studium farmaceutyczne zaczęłam w lutym, ale dość,że grupa była mała, to połowa osób zrezygnowała i szkoła niestety kierunek rozwiązała... I powiem Ci,że było trochę osób, które studiowały biochemię np i dodatkowo robiły sobie technika farmacji...
U mnie w Krakowie jest Państwowa szkoła darmowa, ale tam są egzaminy wstępne z chemii i biologii,dlatego wybieram studium płatne...
A możesz napisać, gdzie jest ta szkoła, albo jakiś link do strony. I jak wygląda przygotowanie na studium, czy wystarczy nauka dla osoby mającej zero doświadczenia i potem staż by móc pracować już spokojnie?
Zarobkami mnie zdziwiłaś, jeśli takie są, to żałuję, że nie pomyślałam wcześniej o tym , a teraz mocno rozważę taką opcję.
jola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:28   #3976
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez jola1982 Pokaż wiadomość
A możesz napisać, gdzie jest ta szkoła, albo jakiś link do strony. I jak wygląda przygotowanie na studium, czy wystarczy nauka dla osoby mającej zero doświadczenia i potem staż by móc pracować już spokojnie?
Zarobkami mnie zdziwiłaś, jeśli takie są, to żałuję, że nie pomyślałam wcześniej o tym , a teraz mocno rozważę taką opcję.
Podaje link: http://www.omega.szkola.pl/c/technik-farmaceutyczny
Wiesz, co nauka w studium wygląda tak,że przez 2 lata, czyli 4 semestry uczysz się przedmiotów zawodowych. Po 2 latach jest egzamin, który trzeba zdać, bez niego nie będziesz miała prawa do wykonywania zawodu. Więc sama szkoła nic tak na prawdę nie daje - trzeba zdać egzamin zawodowy... Poza tym w 3 i 4 semestrze są praktyki miesięczne w aptece otwartej i szpitalnej.
Powiem Ci szczerze ,że nauki jest tam sporo i nie ma tak,że przychodzisz kiedy Ci się zachce, bo na ćwiczeniach trzeba mieć 100% obecności, więc ta szkoła mimo,że jest płatna i wieczorowa, to jest dużym obciążenie i wiele osób po prostu rezygnuje...

Edytowane przez rodzynekkkk
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:29
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:27   #3977
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

hej dziewczyny, ja szukam pracy od miesiaca, jestem po studiach i powiem Wam, ze wysylam na wszystko jak leci (pomoce biurowe, telemarketing i inne takie) bo na prace w zawodzi ejuz nawet nie licze, i nikt do mnie nie dzwoni, nikt mnie nie chce;(
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:03   #3978
Amira85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 60
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Yoona to zupełnie tak jak u mnie... Też mnie nikt nie chce... Co do farmacji, technika odradzam. Sama chciałam robić, ale powstrzymało mnie to, że przyszłość tego zawodu nie jest pewna. Poczytajcie na forach farmaceutycznych. Nigdy taki technik nie będzie mógł podnieść kwalifikacji, bo nigdy nie rozbiją farmacji na licencjat + mgr. Moja koleżanka jak się nie dostała na studia na farmację to poszła właśnie na technika i tak już zostało, ale tam gdzie ona pracuje zarobki techników i mgr różnią się kolosalnie. Poza tym w Unii nie ma ścisłego odpowiednika tego zawodu bo w różnych krajach różnie to wygląda, zarówno uprawnienia takich techników jak i zakres obowiązków. Natomiast widziałam kiedyś ogłoszenie że w Norwegii bardzo potrzebowali polskich mgr farmacji i była rekrutacja, zarobki rewelacyjne, dlatego dziwię się, że ktoś tutaj napisał, że jest tyle ogłoszeń dla techników a mgr sami się ogłaszają bo nie mają pracy. Hmm... a może jednak coś się zmieniło... Nie chcę żeby to wyglądało, że jakoś potępiam ten zawód czy coś, bo uważam że to nadal świetna alternatywa dla wielu osób które np nie dostały się na farmację czy inne medyczne kierunki, jest to szybki sposób na zdobycie nieźle płatnego zawodu, ale dla kogoś kto ma już wyższe studia medyczne np. taką analitykę to chyba nie ma sensu iść na technika, a raczej zrobić coś w innym kierunku, wtedy będzie większa możliwość dopasowania się do potrzeb rynku pracy, a z pracą po analityce med. naprawdę tak cienko?
Amira85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 16:39   #3979
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Na to nie ma złotego środka oraz nie ma pewnych zawodów, w których będzie praca. Mnie interesuje ten kierunek i chce zrobić technika farmacji. Wiąże swoją przyszłość z pracą w aptece i chce to robić w życiu
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 17:58   #3980
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Witam bezrobotne Wizażanki, jestem jedną z Was
Od stycznia szukam pracy, jak na razie bezskutecznie
Zaczynam się chwytać prac dorywczych - jutro pierwszy raz idę na obsługę Komunii.
Ogólnie z pracą coraz gorzej, bez dobrych znajomości ani rusz.
Jakiś czas temu byłam na rozmowie w zakładzie pogrzebowym Widziałam że spodobałam się właścicielowi - opowiedział o klientach i ogólnie o tej pracy i dał mi czas do namysłu. Wymiękłam, stwierdziłam że nie dam rady... miałabym obsługiwać ludzi którym umarła najbliższa osoba, wybierać dla niej trumnę, wieniec, ubranie... brrr...
No więc szukam dalej...
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:10   #3981
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ja troche z innej beczki, mam do odsprzedania jedna sztuke nowych perfum meskich 150ml Puma zielona, cena tak 140zl, jakby ktos był chetny to niech pisze, perfumy sa z UK i sa nowe.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:26   #3982
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Ja troche z innej beczki, mam do odsprzedania jedna sztuke nowych perfum meskich 150ml Puma zielona, cena tak 140zl, jakby ktos był chetny to niech pisze, perfumy sa z UK i sa nowe.
To trochę taka ironia?
Nam bezrobotnym proponować? hehehe

Nie no żartuje, ale ja liczę każdy grosz. Wiem, że są osoby co kasę mają na bezrobociu
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:36   #3983
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

wiem

tak pytam tylko, wiec moze jakis mezczyzna obecnych tu kobiet jest na kupnie perfum i akurat takie mu sie spodobaja, a kobieta jego podpatrzy, no rozumiecie

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-05-07 o 18:37
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 00:38   #3984
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
tia...-jasne szukają grafików-grafików magików(najlepiej znać wszystkie programy dostępne na rynku do 2d i 3d,dtp,tworzenie stron,animacje i wiele innych) i chcieć pracować za minimalną
dlatego nie pracuje pod kimś nie polecam tej branży
dokładnie, teraz już praktycznie nie spotykam ogłoszeń żeby nie było - grafik z umiejętnością programowania. A do tego oczywiście jeszcze 3d . Niedawno byłam na rozmowie gdzie chcieli grafika studenta dyspozycyjnego przz cały tydzień łącznie z weekendami fizycznie nie możliwe, no ale co ich to obchodzi.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:50   #3985
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
To trochę taka ironia?
Nam bezrobotnym proponować? hehehe

Nie no żartuje, ale ja liczę każdy grosz. Wiem, że są osoby co kasę mają na bezrobociu
hehe dokładnie
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 10:00   #3986
jola1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gród Kraka
Wiadomości: 133
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Podaje link: http://www.omega.szkola.pl/c/technik-farmaceutyczny
Wiesz, co nauka w studium wygląda tak,że przez 2 lata, czyli 4 semestry uczysz się przedmiotów zawodowych. Po 2 latach jest egzamin, który trzeba zdać, bez niego nie będziesz miała prawa do wykonywania zawodu. Więc sama szkoła nic tak na prawdę nie daje - trzeba zdać egzamin zawodowy... Poza tym w 3 i 4 semestrze są praktyki miesięczne w aptece otwartej i szpitalnej.
Powiem Ci szczerze ,że nauki jest tam sporo i nie ma tak,że przychodzisz kiedy Ci się zachce, bo na ćwiczeniach trzeba mieć 100% obecności, więc ta szkoła mimo,że jest płatna i wieczorowa, to jest dużym obciążenie i wiele osób po prostu rezygnuje...
Dzięki za odpowiedź . Ja myślałam o tym kierunku pod trochę innym kątem, czyli zrobić to i postarać się o pracę w dziale jakości jakiejś firmy farmaceutycznej, widziałam ogłoszenia takie. Studia podyplomowe z zarządzania jakością zrobiłam, 2 certyfikaty mam zewnętrzne, teraz jak trochę odrobię się finansowo, będę szukała na inwestycja w kadry bardziej zaawansowanych kursów i dorobię z 2 kolejne może do końca roku jak wszystko dobrze pójdzie. Nauki nie boje się specjalnie, mam dość chłonny umysł, szczególnie jak mam motywację i mnie coś interesuje.

A co do tych zajęć wieczorowych, to od której godziny się zaczynają, bo nie ukrywam może to stanowić dla mnie problem, szczególnie jeśli trzeba mieć 100% obecności na ćwiczeniach.
jola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 10:37   #3987
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

A co do tych zajęć wieczorowych, to od której godziny się zaczynają, bo nie ukrywam może to stanowić dla mnie problem, szczególnie jeśli trzeba mieć 100% obecności na ćwiczeniach.[/QUOTE]

Zajęcia były od środy do soboty - generalnie od 15.30 do 21 ale z tego co kojarzę w jeden dzień, chyba czwartek zajęcia były od 14.45 a w sobotę od 8 do 16...
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:59   #3988
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Przeglądam od rana ogłoszenia i nic nie ma. W ogóle mam doła.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:08   #3989
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Przeglądam od rana ogłoszenia i nic nie ma. W ogóle mam doła.
a ja planuje wyjazd do Kołobrzegu na wczasy
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:19   #3990
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Przeglądam od rana ogłoszenia i nic nie ma. W ogóle mam doła.
ja chyba dam sobie na razie spokoj z ogloszeniami, bo w kolko tylko telemarketerzy, przedstawiciele handlowi i programisci i nic poza tym...
wyslalam ze 100 w ostatnim czasie i nic, nikt nie zadzwonil...
a najbardziej mnie wkurza, ze jak wysylam z infopracy, to moje cv maja status otrzymane, czyli co, nawet ich nie otworzyli?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a ja planuje wyjazd do Kołobrzegu na wczasy
ale Ci fajnie, ja 3 rok z rzedu z braky kasy znow cale wakacje w domu;(
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.