Ciągle ten palec... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 20:53   #1
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327

Ciągle ten palec...


Dziewczyny!! Mam pytanko do doświadczonych
OD pewnego czasu zbliżylismy sie z moim tz do siebie troszke bardziej.Nie uprawialismy jeszcze seksu,bo on cały czas zamiast f....wkłada mi palca!!Czy to jest normalne ze najpierw przed stosunkiem trzeba pare razy tak zrobic aby rozepchac pochwe ????? Z góry dzieki za odpisy
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:04   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Ciągle ten palec...

Zartujesz, prawda?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:10   #3
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciągle ten palec...

A co w tym dziwnego?? Paluszki są po to żeby je wykorzystywać To się nazywa petting i jest pewnego rodzaju preludium do współżycia. Faktycznie w ten sposób można troszkę "rozciągnąć" pochwę. Ale to powinno sprawiać przyjemność... a mam wrażenie, że Tobie się to nie podoba
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:10   #4
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

nie zartuje !!!!!!!
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:22   #5
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam pytanko do doświadczonych
OD pewnego czasu zbliżylismy sie z moim tz do siebie troszke bardziej.Nie uprawialismy jeszcze seksu,bo on cały czas zamiast f....wkłada mi palca!!Czy to jest normalne ze najpierw przed stosunkiem trzeba pare razy tak zrobic aby rozepchac pochwe ????? Z góry dzieki za odpisy



po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:22   #6
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

ale to jest bardzo przyjemne
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:25   #7
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Ciągle ten palec...

w sumie to nigdy sie nie zastanawialam czy on w tym momencie rozpycha mi pochwe czy to gra wstepna...
eksperymentujcie dalej a bedzie jeszcze milej
pozdrawiam
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 21:51   #8
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość



po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie
Na wizazu coraz czesciej spotyka takiego typu wypowiedzi...Daruj sobie, bo to zalosne. Jesli komus sie watek nie podoba to niech na niego nie wchodzi.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:09   #9
M. Koala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 54
Dot.: Ciągle ten palec...

juz lepiej aby dziewczyna/y pytala/y przed niz potem w panice dopytywaly sie jak to jest z tym seksem :P

i skoro pyta to warto odpowiedziec bez zbednych zlosliwosci ;p

aczkolwiek zapoznanie sie z literatura na temat seksualnosci czlowieka i anatomii rozniez by sie przydalo
__________________
jak transformersy...
jak się pojawi nieprawomyślny, to w Świniozorda i na stonkę
M. Koala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:17   #10
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez M. Koala Pokaż wiadomość
juz lepiej aby dziewczyna/y pytala/y przed niz potem w panice dopytywaly sie jak to jest z tym seksem :P

i skoro pyta to warto odpowiedziec bez zbednych zlosliwosci ;p

aczkolwiek zapoznanie sie z literatura na temat seksualnosci czlowieka i anatomii rozniez by sie przydalo
tak ale to troszkę dziwne jeśli kobieta która planuje współżycie pyta czy facet wkłada palce żeby rozepchać pochwe

a co do pytania : pewnie chce ci sprawić przyjemność ot tyle
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:18   #11
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez M. Koala Pokaż wiadomość
juz lepiej aby dziewczyna/y pytala/y przed niz potem w panice dopytywaly sie jak to jest z tym seksem :P

i skoro pyta to warto odpowiedziec bez zbednych zlosliwosci ;p

aczkolwiek zapoznanie sie z literatura na temat seksualnosci czlowieka i anatomii rozniez by sie przydalo
Tak. Uwazam, ze nri napisala dosc zlosliwego posta.

Do autorki postu: cos tam na pewno sie porozsciaga, ale chyba nie jest to az konieczne i az tak bardzo istotne. Tu chodzi o przyjemnosc
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 22:30   #12
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Na wizazu coraz czesciej spotyka takiego typu wypowiedzi...Daruj sobie, bo to zalosne. Jesli komus sie watek nie podoba to niech na niego nie wchodzi.
zalosne jest przyklaskiwanie wszystkim jak popadnie; "nie podoba sie, to nie komentuj" - tak mozna ujac to co napisalas; to jest forum i negatywne opinie tez maja swoja racje bytu; tymbardziej, ze nie zmieszalam dziewczyny z blotem - uzylam jedynie niezbyt wysublimowanej zlosliwosci; poza tym gdybys uwaznie przeczytala to co napisalam, zrozumialabys, ze nie chodzi o sama problematyke, lecz wiek autorki postu

Cytat:
Napisane przez M. Koala Pokaż wiadomość
juz lepiej aby dziewczyna/y pytala/y przed niz potem w panice dopytywaly sie jak to jest z tym seksem :P

i skoro pyta to warto odpowiedziec bez zbednych zlosliwosci ;p

aczkolwiek zapoznanie sie z literatura na temat seksualnosci czlowieka i anatomii rozniez by sie przydalo

oczywiscie, ze lepiej; nie sypie zlosliwosciami gdzie popadnie bo sprawia mi to srednia przyjemnosc gdyby dziewczyna byla o te pare lat mlodsza slowa bym nie powiedziala, ot co
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:44   #13
youRhot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle ten palec...

a ja myslalam ze forum jest od tego zeby zadawac pytania, odpowiadac na nie, pomagac i madrze dyskutowac.
a nie docinac sobie, bo ktos czegos nie wie, ale oczywiscie znajdą sie 'te madre' ktore wszystko juz wiedza i kazde pytanie jest mega zabawne.
bawia was takie zlosliwosci?

wystarczy napisac: rozbawilo/podirytowalo/zniesmaczylo mnie twoje pytanie...
a nie robic wywody na temat wieku, doswiadczenia, gimnazjum...

nie zauwazylyscie drogie genialne-wszechwiedzace, ze odbiegacie nieco od tematu?

a jesy moderator go jeszcze nie usunal to znaczy ze to chyba nie jest az tak nienormalne, ze dziewczyna nie wie...
youRhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:47   #14
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Ciągle ten palec...

Aczkolwiek (niezależnie od nri) sądzę,że dobrze jest wiedzieć malutkie conieco zanim się weźmie do rzeczy. Ot, tak, z ciekawości
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 22:52   #15
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam pytanko do doświadczonych
OD pewnego czasu zbliżylismy sie z moim tz do siebie troszke bardziej.Nie uprawialismy jeszcze seksu,bo on cały czas zamiast f....wkłada mi palca!!Czy to jest normalne ze najpierw przed stosunkiem trzeba pare razy tak zrobic aby rozepchac pochwe ????? Z góry dzieki za odpisy
A on wie, że chcesz, żeby poszedł już na całość ? Bo może nie wie i tylko palcem operuje

I wcale nie trzeba tak zrobić Ale widocznie on w ten sposób chce Ci sprawić przyjemność (pomijam już fakt, że nie zawsze to działa )
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:22   #16
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Ciągle ten palec...

moze o jest taki delikatny i czeka na reakcje z twojej strony???
moze nie posunie sie dalej zanim mu na to nie pozwolisz?
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:43   #17
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze lepiej; nie sypie zlosliwosciami gdzie popadnie bo sprawia mi to srednia przyjemnosc gdyby dziewczyna byla o te pare lat mlodsza slowa bym nie powiedziala, ot co

Off top: No cóż, niby nie mnie to osądzać, ale dość długo się nad tym zastanawiam i uważam, że jesteście dziewczęta dość niemiłe. Gdyby dziewczyna była młodsza i byłaby ciekawa poleciałby komentarz, że najlepiej niech się zajmie sprawami adekwatnymi do wieku i co się dzieje "kiedy dzieci mają dzieci", albo, że "już wszystko jasne".

A ja, choć z biologii ocena bardzo dobra, to tak dokładnie właściwości pochwy (choć nie wiem czy to dobre sformułowanie ) poznałam, kiedy okazało się, że sama mam przy stosunku drobne problemy.


Więc nie oeceniajcie co i kiedy ktoś powinien robić i w jakim wieku być nieświadomym a w jakim już pewnych pytań nie zadawać.

Nri - oczywiście post nie jest konkretnie wymierzony przeciw Tobie. W zasadzie to przeciw nikomu, ale Twój cytat pasuje mi do kontekstu. Nie chciałabym, żebyś odebrała to osobiście.

a na temat : często z palcem jest po prostu łatwiej, ale warto porozmawiać z partnerem. Może boi się sprawić Ci ból, a może jak to już było napisane, nie wie, że może posunąć się dalej? Niektóre kobiety mają taką budowę, że są dość 'ciasne' i taki paluszek jest dla nich niezbędny, bo rozgrzewa i właśnie rozciąga, co chroni przed bólem.
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:48   #18
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Na wizazu coraz czesciej spotyka takiego typu wypowiedzi...Daruj sobie, bo to zalosne. Jesli komus sie watek nie podoba to niech na niego nie wchodzi.
popieram.

do autorki watku: a nie lepiej pogadac z chlopakiem??o co mu chodzi... i czego ty chcesz...
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 00:21   #19
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość



po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie
szczerze powiem, ze Twoja wypowiedz do pytania założycielki wątku ma sie jak piernik do wiatraka.I nie mówie, tego ze złośliwości.Po prostu tak myśle.

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Mam pytanko do doświadczonych
OD pewnego czasu zbliżylismy sie z moim tz do siebie troszke bardziej.Nie uprawialismy jeszcze seksu,bo on cały czas zamiast f....wkłada mi palca!!Czy to jest normalne ze najpierw przed stosunkiem trzeba pare razy tak zrobic aby rozepchac pochwe ????? Z góry dzieki za odpisy
Mam pytanie, bo do końca nie wiem, czy Ty jesteś tym faktem nieco oburzona czy pytasz z ciekawości?
Moje pierwsze wejścia, że tak powiem były nieco bolesne i mieliśmy z tym problem, a więc tz palcem przyzwyczajał mnie i nieco można powiedzieć rozciągał mięśnie mojej pochwy.Przyjemne z pożytecznym można powiedzieć

Cytat:
Napisane przez M. Koala Pokaż wiadomość
juz lepiej aby dziewczyna/y pytala/y przed niz potem w panice dopytywaly sie jak to jest z tym seksem :P

i skoro pyta to warto odpowiedziec bez zbednych zlosliwosci ;p

aczkolwiek zapoznanie sie z literatura na temat seksualnosci czlowieka i anatomii rozniez by sie przydalo
Dokładnie.Gorąco polecam książke "Sztuka kochania"Michaliny Wisłockiej.Tam odpowiada na przeróżne pytania dotyczące seksu i jest tam też mowa o tym "nieszczęsnym" palcu
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 10:24   #20
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

nri nie kazda dziewczyna jest tak doświadczona jak ty...widze ze moje pytanie cie bardzo zbulwersowało....wiec nie musisz juz sie wcinac w ten wątek.
a jesli chodzi o ten palec to mi to bardzo sprawia przyjemnosc i chciałam spytac bardziej doświadczonych czy tez tak jak ja podobnie zaczynały od palca.
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:23   #21
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez youRhot Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze forum jest od tego zeby zadawac pytania, odpowiadac na nie, pomagac i madrze dyskutowac.
a nie docinac sobie, bo ktos czegos nie wie, ale oczywiscie znajdą sie 'te madre' ktore wszystko juz wiedza i kazde pytanie jest mega zabawne.
bawia was takie zlosliwosci?

wystarczy napisac: rozbawilo/podirytowalo/zniesmaczylo mnie twoje pytanie...
a nie robic wywody na temat wieku, doswiadczenia, gimnazjum...

nie zauwazylyscie drogie genialne-wszechwiedzace, ze odbiegacie nieco od tematu?

a jesy moderator go jeszcze nie usunal to znaczy ze to chyba nie jest az tak nienormalne, ze dziewczyna nie wie...


no wlasnie...ale wiesz moze niektore 'kolezanki' moze sa tu tylko po to zeby krytykowac!! nie wiedziala to zapytala! a jezeli tobie sie cos nie podoba.. to wcale nie musisz odpisywac albo najlepiej w ogole tego nie czytac!
__________________
"..Za mądra dla głupich, a dla mąrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda"

Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:32   #22
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Ciągle ten palec...

Ale youRhot ma racje nri przesadzila, a mozna bylo delikatniej odpowiedziec.

Olcia17666: w moim przypadku tak, ale delikatnie
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:38   #23
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
nri nie kazda dziewczyna jest tak doświadczona jak ty...widze ze moje pytanie cie bardzo zbulwersowało....wiec nie musisz juz sie wcinac w ten wątek.
a jesli chodzi o ten palec to mi to bardzo sprawia przyjemnosc i chciałam spytac bardziej doświadczonych czy tez tak jak ja podobnie zaczynały od palca.
Nie tylko zaczynaly... ale i dalej praktykuja jako element gry wstepnej
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:43   #24
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Ciągle ten palec...

Ehh, widze, że znowu jakieś 'mądre' wizażanki sie zawsze znajdą, żeby dodać swoje 3 grosze troche nie na temat i żeby tylko skrytykować..
olcia mysle, że skoro już chciałabys przejść do sednato porozmawiaj z chłopakiem, a ten palec to całakiem normalna sprawa, przyznam, że też tak właśnie zaczynałam ale po to by było luźniej i łatwiej
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:38   #25
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
nri nie kazda dziewczyna jest tak doświadczona jak ty...widze ze moje pytanie cie bardzo zbulwersowało....wiec nie musisz juz sie wcinac w ten wątek.
a jesli chodzi o ten palec to mi to bardzo sprawia przyjemnosc i chciałam spytac bardziej doświadczonych czy tez tak jak ja podobnie zaczynały od palca.
primo nie jestem doswiadczona bardziej niz ty - i wlasnie z tego powodu dziwi mnie, czemu podstawowa wiedze o anatomii czlowieka uzalezniasz od doswiadczenia seksualnego; secundo - nic mnie nie zbulwersowalo, jedynie zszokowala twoja niewiedza; zeby nie bylo, ze sie niepotrzebnie wcinam w watek - nie ma zadnych regul na to w jaki sposb sie zaczyna - wszystko wedle preferencji - natomiast ta forma, ktora stosujecie z TZtem jest dosc powszechna;

do wszystkich pozostalych dziewczat:
nie czerpie satysfakcji z dowalania innym ani tymbardziej pokazywania "jaka to ja madra jestem" (bo nie taki byl cel mojej wypowiedzi), niemniej nie widze niczego obrazliwego w odsylaniu (bylo nie bylo) doroslej kobiety do "literatury fachowej" ani - lekkiej zlosliwosci - jesli w gre wchodza takie przypadki; natomiast jesli uwazacie, ze to co napisalam bylo nie na miejscu, to dziwi mnie czemu nie zainterweniowalyscie np. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=170668 - tutaj
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:38   #26
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Ciągle ten palec...

zal czytac niektore wypowiedzi w tym wątku.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:47   #27
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Ciągle ten palec...

Dajmy sobie spokoj. Mysle, ze autorka postu uzyskala odpowiedz.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:14   #28
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
primo nie jestem doswiadczona bardziej niz ty - i wlasnie z tego powodu dziwi mnie, czemu podstawowa wiedze o anatomii czlowieka uzalezniasz od doswiadczenia seksualnego; secundo - nic mnie nie zbulwersowalo, jedynie zszokowala twoja niewiedza; zeby nie bylo, ze sie niepotrzebnie wcinam w watek - nie ma zadnych regul na to w jaki sposb sie zaczyna - wszystko wedle preferencji - natomiast ta forma, ktora stosujecie z TZtem jest dosc powszechna;

anatomii?

nie wiedza?
a ty kochana, wchodzisz na forum tylko i wylacznie aby pochwalic sie swoja wiedza? jak juz wszystko doskonale wiesz?


i bardzo prosze nie uzalezniajcie niewiedzy zalozycielki postu od jej wieku.
kazdy przezywa swoja pierwsza inicjacje i innym wieku... a jesli kogos to wczesniej nie interesowalo to poprostu nie zbieral wiedzy na temat "palca"

ale kolezanka nri widocznie studiowala to wczesniej.

Edytowane przez She_is_Gentle
Czas edycji: 2007-02-15 o 15:16 Powód: err.
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:17   #29
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Ciągle ten palec...

^^
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.

Edytowane przez pokochaj_mnie
Czas edycji: 2007-02-22 o 13:04
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:22   #30
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

Dzieki za odpisy dziewcZYny
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.