Ciągle ten palec... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 16:45   #31
**oncia**
Raczkowanie
 
Avatar **oncia**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 114
Dot.: Ciągle ten palec...

Chłopak chce cie moze rozkrecic troszke, mysle, że to całkiem normalne, oczywiscie do czasu.. bo peeting nie powinien zastepowac prawdziwego seksu.
__________________
Skarbie, kocham Cię
/ "Każda minuta zycia jest wyjatkowa-nie zdasz sobie z tego sprawy, dopóki nie bedzie ona Twoja ostatnią"/
18-02-07 63kg.. kiedy 55?? zobaczymy:Phttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=173457- ZAPRASZAM
**oncia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:55   #32
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Ciągle ten palec...

To ja może napiszę cos madrego hihi

Od "palcówki" nie rozciaga sie pochwa... w zasadzie nie ma czegos takiego jak rozciaganie pochwy. Pochwa dostosowuje swój rozmiar do członka i nie ma tak, że gdy prześpisz sie z kimś o dużym członku to ten mniejszy już nie będzie sprawiał frajdy.

Palcóweczka jest całkiem miła i jest to dobry wstęp do seksu z członkiem w roli głównej. Generalnie chodzi o to by przygotować sie psychicznie i umiec rozbudzić. Jeśli jestes dziewica (a mniemam, że tak) to od razu powiem, że najważniejsze to czuc sie zrelaksowana i pobudzona maksymalnie, bo w tych warunkach jest mniejsze prawdopodobieństwo, że poczujesz ból. A ból czują nie tylko dziewice, tym zaawansowanym też sie zdarza dosć czesto gdy facet wejdzie nie w porę, czyli za wcześnie.

Na twoim miejscu, jeśli czujesz sie gotowa na normalne współżycie, i wiesz jak sie zabezpieczyć ( a to cholernie ważne!) to pogadałabym z chłopakiem, albo... w czasie seksu z użyciem palca, po prostu zacheciłabym go do użycia penisa.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:14   #33
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość


po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie


PO użyciu odpowiednich emotek, mających zobrazować moje odczucia po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, sama chyba zrozumiesz co czułam

Wymądrzasz się, ale tak naprawdę nie napisałaś nic sensownego i nic , co byłoby związane z tematem watku.




Stymulacja pochwy za pomocą palca, nie rozciągnie jej w żaden sposób , a tylko spoduje jej większe ukrwienie i zwiększy jej wrażliwość na bodzce związane ze sytmulacją. Zwiększy się także wydzielanie śluzu, a to moze ułatwić i uprzyjemnić stosunek.

Nie zawsze konieczna jest penetracaja palcem , by rozbudzić zmysły, sex oralny lub innego rodzaju "zabawy" też spełnią swoją zadanie.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:18   #34
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

A tak apropo Jak wam facet robi dobrze i wkłada paluszka lub paluszki żeby wam sprawic przyjemnosc...to wy sie odwdzieczacie czyms ?co robicie..(niechodzi o loda)
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:18   #35
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

No nie ma co... może się bardziej pokłócić?
Wielce mówicie tu o pomocy autorce wątku, a same 'mądre' i 'dobre' i nie krytykujące, gadają od rzeczy, zamiast skupić się na problemie.
Każdy ma prawo do zamieszczenia swojej opinii czy tego chcecie czy nie. A jezeli komuś się nie podoba niech założy swoje własne forum- będzie tam panowało dobro, spokój i wiadro wazeliny.


Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
A tak apropo Jak wam facet robi dobrze i wkłada paluszka lub paluszki żeby wam sprawic przyjemnosc...to wy sie odwdzieczacie czyms ?co robicie..(niechodzi o loda)
Olcia trochę mnie rozbawiłaś tym lodem i pierwszym postem: "zamiast f..... wkłada mi palca!!!"
Wiadomo, że w trakcie nie za bardzo jestem w stanie cokolwiek robić ale potem możesz przejąć inicjatywę i jeżeli nie chcesz 'robić loda' (czuję się trochę jak w liceum pisząc to określenie ) to możesz sama już zacząć konkrety, będac na partnerze czyli w pozycji na jeźdźca- oni to lubią

Mój TŻ cieszył się jak dziecko kiedy po króciótkiej rozgrzewce zaraz na niego wchodziłam- bez gry wstępnej. Ale możesz też przed tym partnera stymulować np. ręką, albo całować po szyji i niżej jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na normalny seks.

Acha i to co robi twój chłopak jest oczywiście jak najbardziej normalne nie ma w tym nic dziwnego, bo odebrałam Twojego pierwszego posta jakbyś była zaskoczona tym co robi
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:45   #36
M. Koala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 54
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
No nie ma co... może się bardziej pokłócić?
Wielce mówicie tu o pomocy autorce wątku, a same 'mądre' i 'dobre' i nie krytykujące, gadają od rzeczy, zamiast skupić się na problemie.
Każdy ma prawo do zamieszczenia swojej opinii czy tego chcecie czy nie. A jezeli komuś się nie podoba niech założy swoje własne forum- będzie tam panowało dobro, spokój i wiadro wazeliny.

sama sobie przeczysz

czepiasz sie ze "gadamy od rzeczy" ale my przeciez wyrazamy wlasne opinie czyz nie :P?

i swoja wypowiedzia rowniez (wg Twojej definicji) gadasz od rzeczy;] :P

dobra dla mnie EOT, bo juz szkoda klawiszy
__________________
jak transformersy...
jak się pojawi nieprawomyślny, to w Świniozorda i na stonkę
M. Koala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:00   #37
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez M. Koala Pokaż wiadomość
sama sobie przeczysz

czepiasz sie ze "gadamy od rzeczy" ale my przeciez wyrazamy wlasne opinie czyz nie :P?

i swoja wypowiedzia rowniez (wg Twojej definicji) gadasz od rzeczy;] :P

dobra dla mnie EOT, bo juz szkoda klawiszy
A jakbym miała to napisać co sądzę? Między słowami wyjaśniając techniki peetingu???

Chodziło mi o to, że zamiast skupić się na pomocy, skupiłyście się na jednej osobie która napisała to co myśli. Nie podoba mi się, że wielkie obrończynie dobra krytykują osoby które nie boją się wyrazić własnego zdania, często ironicznego i może niemiłego, ale życie takie jest, że nie tylko głaszcze się po głowach nawzajem.
Jak ci szkoda klawiszy to kup sobie nowe....
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 18:29   #38
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

Dziewczyny nie kłućcie sie prosze was) JEszcze raz dzieki za wpisy
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:34   #39
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość



po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie

Kurcze, czym sobie ta biedna dziewczyna zasłużyła na takie słowa?
Pytanie jak każde inne, jeden nie wie tego , ktoś inny tamtego. Troszkę tolerancji alfo i omego.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:37   #40
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kłućcie sie prosze was) JEszcze raz dzieki za wpisy
spoko
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:34   #41
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

SiSleyS, dziekuje za obrone na pozostale komentarze nie odpowiem, gdyz musialabym sie powtarzac co do pytania olci - imo mozna sobie poczytac tutorial wymyslnych technik ale sila dobrego seksu tkwi w zgraniu sie partnerow - zarowno emocjonalnie jak i fizycznie; sprobuj pokombinowac sama - wyrazic uczucie za pomoca dotyku mozesz tez poprosic swojego partnera by poprowadzil twoja lapke i wskazal, co mu najbardziej odpowiada przede wszystkim jednak badz soba - to wystarczy
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 05:44   #42
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Ciągle ten palec...

Dziekuje wszyskim )))
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:02   #43
youRhot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
SiSleyS, dziekuje za obrone na pozostale komentarze nie odpowiem, gdyz musialabym sie powtarzac co do pytania olci - imo mozna sobie poczytac tutorial wymyslnych technik ale sila dobrego seksu tkwi w zgraniu sie partnerow - zarowno emocjonalnie jak i fizycznie; sprobuj pokombinowac sama - wyrazic uczucie za pomoca dotyku mozesz tez poprosic swojego partnera by poprowadzil twoja lapke i wskazal, co mu najbardziej odpowiada przede wszystkim jednak badz soba - to wystarczy
dziekujesz za obrone w takiej sprawie? kiedy widac ze sie wygłupilas jak ostatnia nastolatka?

na twoim miejscu raczej bym przepraszala autorke, a nie szukala obroncow...
tu nie ma czego bronic... głupoty?
youRhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:54   #44
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

oho, zaczyna sie
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:24   #45
youRhot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle ten palec...

nri a nie mam racji?
youRhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:05   #46
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Ciągle ten palec...

Do autorki- to jest swego rodzaju oswajaniem. Poza tym z tym rozsciąganiem może się zdarzyć tak, że przerwie Ci błone, jesli wsadzi za duzo paluszków CHyba u każdej z nas był na początku petting i paluszki

Do innych- jak ja kocham te Wasze personalne wycieczki, odsyłanie do szkoły, bo ona jest głupia, a ja mądra. Trzba miec troche taktu i dobrego wychowania. Nie mówie tu o wazeliniarstwie, ale o kwestionowaniu czyjegoś wykształcenia, ocenie po wypowiedzi na forum, etc. Zaraz powiecie, ale to jest forum- ja mopgę tak powiedzieć. Właśnie " możesz" a nie "musisz". Nasmiewanie się z innych, to jest żałosne.
Sa dwa przysłowia- nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Może wartałoby sie do nich odnieść??

PS.Apropo szkoły ponad 100 lat temu panienki z dobrych domów przechodziły nauki dobrego wychowania.....
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 15:14   #47
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Ciągle ten palec...

widze, ze rozchodzi sie tu o forme, nie o tresc, gdyz kazdy na wizazu tepi to, co uwaza za glupote, wedle wlasnych upodoban; staram sie nikogo nie obrazac - niemniej nie jestem alfa i omega i popelniam bledy jak kazdy czlowiek; moglam powiedziec pewne rzeczy wprost badz uzyc subtelnej ironii - padlo jednak na niezbyt wyrachowana forme zlosliwosci; z doswiadczenia wiem, ze czasem lepiej powiedziec cos dosadnie nizli wdawac sie w spokojne, szczegolowe tlumaczenia, przez co moglam sie troche zapedzic; nie zmienia to faktu, ze nie podoba mi sie, ze moj post zostal podczepiony pod wojne zlych i dobrych wizazystek; nie mam w zwyczaju wchodzic na kazdy temat i popisywac sie tam ironia - a wy kazda osobe, ktora napisze chocby jeden zlosliwy post, podczepiacie pod te kategorie, co jest krzywdzace i niezgodne z kanonami dobrego wychowania i kultury o ktorych tyle wspominalyscie
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 19:12   #48
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość



po uzyciu odpowiedniej ilosci emotow wyrazajacych moje odczucia, moge przejsc do rzeczy

droga pani studentko,
jesli szukasz dziewczat "doswiadczonych", wystarczylo pojsc do najblizszej szkoly podstawowej, ew. gimnazjum (nie wiem dokladnie kiedy obecny system nauczania przewiduje nauke anatomii czlowieka) i zadac takie pytanie pierwszemu napotkanemu uczniowi. Jesli jednak zdecyduje sie pani zaglebic te wiedze sama, bardzo chetnie udostepnie pani moje ksiazki z 5 klasy szkoly podstawowej.
Dziekuje za uwage.

i tak poza glownym watkiem - nie od dzis wiadomo, ze coraz czesciej dzieci robia dzieci - i to jest tragedia; ale jak nazwac przypadek doroslej kobiety, ktora nie ma bladego pojecia o swojej anatomii? az strach pomyslec, jak przed porodem bedzie probowala "rozepchac swoja pochwe" by ulatwic dziecku wyjscie
Ponieważ dostaję wiele zgłoszeń tego postu, napiszę.

Uważam, że post nijak się ma do pytania postawionego w tym wątku, że jest dość ostry i może nieco przesadzony i złośliwy.

Anie moim zdaniem nie łamie regulaminu forum.

Mimo wszystko, radzę zwracać większą uwagę na formę wypowiedzi.

Tyle ode mnie. Fajnie by było, gdyby dyskusja na temat tego jednego posta już się zakończyła.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 20:39   #49
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ciągle ten palec...

ehhh na wizazu jest tak, ze jak grupa wizazanek ma dobry humor to posty takie jak w tym watku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=170668 uchodza wszytskim na sucho.
Jak sie znajda 2 obozy i nie smieja sie razem tylko jedna strona jest oburzona to robi sie siwy dym.
Post nri to nic w porownaniu z tym co sie dzialo w tamtym watku.
A na takie pytania faktycznie mozna odpowiedziec sobie samemu bez wiekszego problemu.
Ale kazdy ma prawo zapytac, bo czasem trzeba i juz. Dlatego mysle, ze po otrzymaniu normalnej i fachowej odpowiedzi na zadane pytanie przez zalozycielke watek powinien zostac zamkniety i bylby swiety spokoj.


A tak szczerze to wiedza niektorych kobiet poraza. Nie mowie tu o zalozycielce watku, bo pytanie miesci sie w moich granicach bledu. I odsylam przy okazji do ksiaki "sex kontrowersyjny" prof. Starowicza (powinna sie znalezc w kanonie lektur szkolych ) naprawde warto powodzenia
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 22:24   #50
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez youRhot Pokaż wiadomość
dziekujesz za obrone w takiej sprawie? kiedy widac ze sie wygłupilas jak ostatnia nastolatka?

na twoim miejscu raczej bym przepraszala autorke, a nie szukala obroncow...
tu nie ma czego bronic... głupoty?
nie zaczynaj, ta dyskusja już dawno się skończyła...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:40   #51
youRhot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle ten palec...

SiSleyS
mysle ze sama bede sie decydowac na jaki temat bede rozmawiac.
nie musisz mnie pouczac.


jednak dziekuje za troske, mimo ze tego nie doceniam.
youRhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:56   #52
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez youRhot Pokaż wiadomość
SiSleyS
mysle ze sama bede sie decydowac na jaki temat bede rozmawiac.
nie musisz mnie pouczac.


jednak dziekuje za troske, mimo ze tego nie doceniam.
Troskę? Coś Ci się pomyliło...

Zresztą sama autorka powiedziała 'dziękuję za pomoc' więc temat już zamknięty.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:09   #53
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Ciągle ten palec...

sisleys, ty o tym decydujesz czy jest zamkniety?
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:10   #54
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Ciągle ten palec...

Raczej moderator Ale po co bić pianę i się nakręcać?
Skoro autorka uzyskała odpowiedź na pytanie i sama się już w wątku nie udziela?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:28   #55
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Raczej moderator Ale po co bić pianę i się nakręcać?
Skoro autorka uzyskała odpowiedź na pytanie i sama się już w wątku nie udziela?
bo kazdy powod jest dobry zeby dowalic komus kogo sie 'nie lubi' nie?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:35   #56
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Ciągle ten palec...

A też prawda
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:58   #57
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
sisleys, ty o tym decydujesz czy jest zamkniety?
o ja nie mogę!
kolejna... co chcesz żebym Ci odpowiedziała?
Kłóć się ile wlezie! Dawaj!!!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Raczej moderator Ale po co bić pianę i się nakręcać?
Skoro autorka uzyskała odpowiedź na pytanie i sama się już w wątku nie udziela?
Wiesz Ptysio ale zawsze trzeba coś napisać, no nie?
Chociażby czy ja decyduję że temat zamknięty

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
bo kazdy powod jest dobry zeby dowalic komus kogo sie 'nie lubi' nie?


Do tych Pań: dawajcie, no już! czekam....
Pokłócimy się, ale będzie fajnie
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:20   #58
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Ciągle ten palec...

SiSleyS

buahaha
zachowujesz sie jak 13stolatka:d
wszystko musi byc tak jak ty chcesz?
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:26   #59
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
SiSleyS

buahaha
zachowujesz sie jak 13stolatka:d
wszystko musi byc tak jak ty chcesz?
Taa.. jeszcze SiSleyS tupnie nogą i powie " ale ja tak chcę!!!!!!" i tak musi byc i tyle
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 15:43   #60
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Ciągle ten palec...

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
SiSleyS

buahaha
zachowujesz sie jak 13stolatka:d
wszystko musi byc tak jak ty chcesz?
No właśnie Ty się tak zachowujesz... co to za głupoty piszesz że wszystko musi być jak ja chcę???

Najpierw pomyśl, potem pisz- i jeszcze raz przeczytaj mojego ostatniego posta, ale wcześniej zaznajamiając się ze znaczeniem słowa:
IRONIA
.

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Taa.. jeszcze SiSleyS tupnie nogą i powie " ale ja tak chcę!!!!!!" i tak musi byc i tyle
Widzę, że nie warto używać ironii. Może wy byście chciały sobie porządzić bo ja nie

Idę z tej piaskownicy...


P.S. Wy chyba nawet nie wiecie o co mi chodzi, ale KONIECZNIE musicie coś napisać i do tego takie bzdury o mnie, że hej.
No ale za to się uśmiałam
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.