Starania o dziecko - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 10:13   #511
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez macocha19 Pokaż wiadomość
no niestety maggie... ale kiedys nam sie uda ja mam miec @ za niedługo, nie mam zadych obiawów tzn nawet sie nie skupiam na nich (jezeli sa) bo obiecałam sobie ze w tym mies sie nie nakrecam i jak narazie nie chwalac sie dobrze mi idzie

ps maggie wołają cie na wątek o planowaniu dzidzi -tu masz linka:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=367731
Kochana, ja tez od poczatku cyklu jakos sie nie nastawialam, nawet myslalam, ze owulki nie bedzie, bo sluzu zero-normalnie susza i maz tez sie jakos nie wykazywal, wiec stwierdzilam, ze mam w nosie, odpuszczam, co bedzie to bedzie, a odpoczynek tez mi sie przyda ale ni stad ni zowad hormony zaczely buzowac w niedziele nad ranem i nie przepuscilam mezusiowi, a potem jeszcze raz wieczorem a dzis o 6 termometr i juz wszystko jasne-skok o 0,3 stopnia, wiec jak to mowi moj maz jajo sie wyklulo, stad te hormonki i zachciewajki tylko teraz jak glupia, jak znam zycie, zaczne sie zastanawiac, czy sie udalo

a co do watku o planowaniu dzidzi na 2010, ja tam juz bylam, ale jakos sie nie przegryzlam przez tlum za to zadomowilam sie na Planujemy zajsc w ciaze w 2009
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:25   #512
Jagna1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
hej Staraczki
nie odzywalam sie bo przygotowania do slubu pochlonely mnie zupelnie
dzis ten wielki dzien
moze Bog da nam prezent
@ ciagle nie ma ale to moze byc tez stres, wole sie nie nakrecac
innych objawow nie ma poza podwyzszona tempka
poza tym piersi zrobily sie ciemniejsze ale mniejsze
w ogole schudlam
chcialabym juz wiedziec ale sie boje ze to tylko stres
pozdrawiam i trzymajcie za mnie dzis kciuki
Tak na wstępie to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
A co do sprawy fasolki to może będzie prezentem ślubnym, kto wie?
Tego Ci życzę
Jagna1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:05   #513
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Kochana, ja tez od poczatku cyklu jakos sie nie nastawialam, nawet myslalam, ze owulki nie bedzie, bo sluzu zero-normalnie susza i maz tez sie jakos nie wykazywal, wiec stwierdzilam, ze mam w nosie, odpuszczam, co bedzie to bedzie, a odpoczynek tez mi sie przyda ale ni stad ni zowad hormony zaczely buzowac w niedziele nad ranem i nie przepuscilam mezusiowi, a potem jeszcze raz wieczorem a dzis o 6 termometr i juz wszystko jasne-skok o 0,3 stopnia, wiec jak to mowi moj maz jajo sie wyklulo, stad te hormonki i zachciewajki tylko teraz jak glupia, jak znam zycie, zaczne sie zastanawiac, czy sie udalo

a co do watku o planowaniu dzidzi na 2010, ja tam juz bylam, ale jakos sie nie przegryzlam przez tlum za to zadomowilam sie na Planujemy zajsc w ciaze w 2009

ech to tak faktycznie tak tłoczno...juz chyba 3 czesc pisza wiec nadrabianie pewnie samo z 2 dni by Cie zeszły

maggie to myśl ze sie udało, przynajmniej nie bedziesz sie zastanawiacc juz kurde ja tez mam suche praktycznie cały cykl.... z tym chyba do gina sie idzie nioe??
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:23   #514
pazurek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12
Dot.: Starania o dziecko

Hej Engelchen duzo szczescia zycze tez bym juz chciala wziac slub ale gdzie tam jeszcze...
Chmurka trzymaj sie bedzie dobrze wszystko No i witam oczywiscie
Macocha ja ostatnie dwa cykle mialam prawie suche tzn. praktycznie bez sluzu plodnego dopiero w tym mam prawdziwe kurze bialko Mysle ze to sie samo jakos tam reguluje jak zachodzilam w pierwsza ciaze tez u siebie zadnych wiekszych ilosci sluzu nie widzialam Czasami juz sama nie wiem co ma tak naprawde wplyw na zajscie w ciaze i tak sobie potem czekamy Niech ktos wymysli na to recepte
pazurek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:26   #515
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez macocha19 Pokaż wiadomość
ech to tak faktycznie tak tłoczno...juz chyba 3 czesc pisza wiec nadrabianie pewnie samo z 2 dni by Cie zeszły

maggie to myśl ze sie udało, przynajmniej nie bedziesz sie zastanawiacc juz kurde ja tez mam suche praktycznie cały cykl.... z tym chyba do gina sie idzie nioe??
nie nastawiam sie na nic, bo znow bedzie placz i zgrzytanie zebami
co do sluzu to w sobote bylo juz lepiej, w niedziele nawet nawet, a dzis juz OK na poprawe sluzu dziewczyny polecaja wiesiolek lub siemie lniane tylko wiesiolek beirze sie tylko do owulki, a siemie mozna pic lub lu=ykac caly cykl ja troche w tym cyklu probowalam z siemieniem, ale jestem w stanie polknac max 2 lyki i pilam moze ze 3 dni i na tym koniec moze sie przelame w nastepnym cyklu
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 07:39   #516
chmurka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Starania o dziecko

A ja dopiero tydzień od poronienia ;( do @ jeszcze daleeeeeeko, potem druga i mam nadzieję, ze lekarz już pozwoli się starać o dzidzię. ...
P.S. Co znaczy skrót Tż?
chmurka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 07:51   #517
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: Starania o dziecko

Witam
Też staram się o fasolkę i to nasz drugi cykl Mam nadzieję, że będzie owocny

chmurka009 TŻ znaczy Towarzysz Życia
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 08:20   #518
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Starania o dziecko

Witaj Alicja, moj takze 2 cykl staran,mam nadzieje ze wspolnie zafasolkujemy.
Macocha, Sandarinka co u was, jak tam staranka, kiedy macie termin na wstreciuche @, mam nadzieje ze do zadnej z nas juz nie przyjdzie
Buska dla was
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:42   #519
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość
Witaj Alicja, moj takze 2 cykl staran,mam nadzieje ze wspolnie zafasolkujemy.
Macocha, Sandarinka co u was, jak tam staranka, kiedy macie termin na wstreciuche @, mam nadzieje ze do zadnej z nas juz nie przyjdzie
Buska dla was
witaj, witaj kochana no u mnie juz po starankach teraz czekamy na efekt 26 wsobote ma zawitać małpa, ale jednak mimo wszytsko czuje ze jednak przyjdzie... zeero obiawów, tylko cycuchy bolą, czasami ukuje jajnik i czasami zaboli brzuch jak na @... dobrze ze nie nakrecałam sie zbytnio na dzidzię... no ale okaze sie jednak w sobote co tam
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:35   #520
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Starania o dziecko

Macocha,zycze z calego serca fasolinki.
Trzymam Kciuki za sobote
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:32   #521
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: Starania o dziecko

macocha19 trzymam kciuki

U mnie będzie problem z zafasolkowniem, bo cykle mam nieregularne. Pół roku temu odstawiłam tabletki. Najkrótszy cykl trwał 22 dni, a najdłuższy 43....ostatni 29 dni...i jak tu planować? Liczę na to, że ten cykl również będzie trwał 29 dni...dodatkowo mierzę temperaturę i obserwuję szyjkę...Od 6 października przytulanka pełna parą...i oby się udało
__________________
**A jeśli miłość jest największym kultem całej ludzkości,
to pierwszą jej kapłanką była i zawsze jest kobieta**

alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 10:56   #522
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez chmurka009 Pokaż wiadomość
A ja dopiero tydzień od poronienia ;( do @ jeszcze daleeeeeeko, potem druga i mam nadzieję, ze lekarz już pozwoli się starać o dzidzię. ...
P.S. Co znaczy skrót Tż?

Cytat:
Napisane przez alicja_29 Pokaż wiadomość
macocha19 trzymam kciuki

U mnie będzie problem z zafasolkowniem, bo cykle mam nieregularne. Pół roku temu odstawiłam tabletki. Najkrótszy cykl trwał 22 dni, a najdłuższy 43....ostatni 29 dni...i jak tu planować? Liczę na to, że ten cykl również będzie trwał 29 dni...dodatkowo mierzę temperaturę i obserwuję szyjkę...Od 6 października przytulanka pełna parą...i oby się udało
Piekny masz cytat w podpisie
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:09   #523
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

gwaiazda666 i alicja 29 dzieki wielkie!!!!!!! a sobota juz nei długo wiec bedziecie mogły rozluznic ręce
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:10   #524
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Starania o dziecko

Macocha trzymamy ,trzymamy ,do soboty wytrzymym,ja testuje 1 pazdziernika,ale jestem ciekawa wyniku naszych staranek,
taka jestem niecierpliwa
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:31   #525
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

ojj to do 1go jeszcze caaaluchny tydzien... to musissz poskromić niecierpliwośc bo oszalejesz ja mam fajnie bo wyluzowałam tylko ze coraz czesciej czuje sie jak na @.... i w sumie to bardziej obstawiam małpe niż fasolińcie.... no ale cóż, zreszta okaze sie w sobote
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:06   #526
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Starania o dziecko

macoszka ja również trzymam kciuki!!
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 14:15   #527
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

ech chyba i tak nic z tego nie bedzie.... typowe comiesieczne obiawy na @...... no cóż, trzeba bedzie sie zebrac z M i znalez klinikę i zacząć badanka...
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 14:32   #528
Puma13
Zadomowienie
 
Avatar Puma13
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 1 338
Dot.: Starania o dziecko

Macocha, co to za myśli paskudne. Trzeba myśleć pozytywnie, bo jak nie to. Objawy podobne do @, mogą też przypominać objawy zafasolkowania. I też trzymam kciuki

Za resztę staraczek, też trzymam
__________________
Amelka 09.09.2007

Nadia 06.05.2010
Puma13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:42   #529
Mania09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Smile Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczyny

Już od kilku dni śledzę to forum i tak mnie wciągnęło, że zdecydowałam się do Was dołączyć.
Razem z moim ukochanym pierwszy miesiąc staramy się ten szczególny owoc naszej miłości, dodam że będzie to moje pierwsze dziecko. Cztery miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i papierosy,zmieniłam dietę na zdrowszą i w porozumieniu z lekarzem zrobiłam wszystkie wymagane badania.
Staramy się co noc i chyba coś mi się w główce poprzestawiało i mam wrażenie że nigdy w życiu nie pragnęłam czegoś tak bardzo...może to właśnie jest instynkt macierzyński.
To On pierwszy zaczął rozmowę o dziecku,czym mnie zaskoczył bo nie mamy ślubu a razem mieszkamy od roku i czasem mam wrażenie że On pragnie tego dziecka bardziej niż ja.
Na razie zaczynamy i mam nadzieję że należę do kobiet,które szybko "zaskakują".
Będę zdawać relacje na bieżąco i mam nadzieję na pomoc bardziej doświadczonych forumowiczek.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Mamuśki
Mania09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 12:57   #530
Puma13
Zadomowienie
 
Avatar Puma13
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 1 338
Dot.: Starania o dziecko

Mania, witaj
Życzę, żeby udało ci się zafasolkować, tak szybko jak mnie, czyli po pierwszej próbie. Trzymam kciuki.
__________________
Amelka 09.09.2007

Nadia 06.05.2010
Puma13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:10   #531
Mania09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Starania o dziecko

Puma dzięki,

Postanowiłam się przetestować za dwa tygodnie o ile do tej pory nie przyjdzie comiesięczna zmora. Ciekawe tyle razy wyczekiwana ze strachem, a teraz aż się chce ją na stosie spalić Jeszcze tylko muszę poczytać o co chodzi z tym śluzem

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki
Mania09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:24   #532
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Witam Cie Mania bardzo sie cieszze ze do nas dołaczyłas bo sotr bardzo tu cicho to przynajmnie moze bedzie w koncu z kims popisac... no to trzymam kciuki za Ciebie za to zeby sie jak najszybciej udało włąsnei dobrze napisałas. Człowiek dąży do różnych rzeczy w swoim życiu, pragnie tyle rzeczy osiągnąć, ale jednak pragnienie posiadania dziecka jest najwieksze.... a niektóre np ja sa tutaj takie co az swiruja bo tak BARDZO chcą bobika ja staram sie 10 cykl juz i jutro mam przyjsc @ i raczej przyjdzie.... ja poprosotu nie wiem jak to jest możliwe zeby w "te" dni sie [rzytulać i nic z tego nie było ech....

Puma masz racje obiawy są podobne ale u mnie jest tak samo jak co miesiac, mysle ze jesliby to była fasolincia to czułabym sie chociaz ciut inaczej....ech no cóż okaże sie wszystko rano
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:34   #533
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Starania o dziecko

qrcze macocha tylko nam nie zeświruj!!! A może sobie wkręciłaś że @ przyjdzie.. A zresztą mozna to tłumaczyć na wiele sposobów. Zobaczysz jutro, ale nie ma co się łamać maleńka!! ale mimo wszystko tzrymam kciuczki!

Ja jestem potwornie chora. Dziś byłam kolejny raz u lekarza na ekg i serducho mi zwariowało... lekarz musiał mi zapodać swoja prywatną tabletkę zebym się uspokoiła.. a to wszystko skutkiem leków przepisanych na zwykłę przeziębienie.Czuję się nijako...
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:35   #534
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Starania o dziecko

dziewczyny powiedzcie mi, czy w 23d cyklu może dopiero pojawic sie owulka? nie brałam nigdy tab anty, dodam.
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:02   #535
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Linka dobra juz nei nudze masz raccje może sie wszytsko zdarzyć w kazdym bądz razie bedzie dobrze

Szlachcianka oczywiście ze moze byc w tym czasie owulka, np dlatego wiele dziewczat nie moze zajsc w ciąże bo przytula sie w te dni keiedy wypada imn z obliczen a pozniej starnka idą na niższych obrotach a tu np okazuje sie ze 3 dni przed @ była owulka....
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:46   #536
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Starania o dziecko

witam wszystkie staraczki
chcialam do was dolaczyc. mam juz 2 dzieci a trzecie poronilam 16 wrzesnia. bylo to poronienie samoistne. gin mowi ze byc moze bylo to poprostu puste jajo plodowe czyli cala otoczka techniczna ale bez zarodka. bylam juz na kontroli i wszystko jest super. powiedzial ze za 2 mies mozemy sie starac. a ogolnie najwazniejsze zeby odczekac do pierwszej @. wiec czekamy a potem do dziela. pozdrawiam wszystkie
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:15   #537
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Witaj itakasia super ze dołanczasz gratuluje Ci jzu dwóch dzieciątek i dlatego bedzie Ci pewnie łatwiej zajść i pozniej testować bo po dwójce juz doświadczona jesteś co do obiawów życze powodzonka i trzymam kciuczki
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:52   #538
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Starania o dziecko

Macoszka, kochana,
co u Ciebie, jak wyniki, juz mnie paluchy bola od trzymania ,
mam nadzieje,ze sie przydaly
lece sprzatac ,bo mam kupe roboty
cudna sobota -nie ma co
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:21   #539
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez gwiazda666 Pokaż wiadomość
Macoszka, kochana,
co u Ciebie, jak wyniki, juz mnie paluchy bola od trzymania ,
mam nadzieje,ze sie przydaly
lece sprzatac ,bo mam kupe roboty
cudna sobota -nie ma co
witaj gwiazda u mnie jak narazie nic.... czuje sie typowo jak na @, wczoraj wieczorem juz myslałam ze przyjdzie, az tabletki koło łóżka porozstawiałam jakby czasem w nocy mnie zastała no ale do teraz jej nie ma. nie wiem o co chodzi moze zabłądziła i jak znajdzie droge to przylezie... ale na bank to nie fasolka bo 0 obiawóów na nią.,.. jak comiesięczne obiawy mam, czyli na bank wczesniej czy pozniej przyjdzie małpa.... ech!!!
__________________
macocha19
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:13   #540
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Starania o dziecko

Alez co ty opowiadasz!! ona na pewno zbłądzi i pójdzie do kogos innego!!!
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.