Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 21:49   #3061
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Obejrzałam i po kolei:
- Bardzo podobała mi się mama Hanny - jej podejście do orientacji Emily.
- Emily jest piękna ale taka święta krowa - ta aktorka zawsze ma taką samą minę ZAWSZE - no dramat..
- Hanna zbrzydła... Tak na prawdę dobrze wyglądala ostatnio tylko na tym pokazie a wiadomo one tam były wypindrzone..
- Wątek Hanny i Caleba fajny
- Znów nie była Tobego
- Szkoda mi Spenc - ona martwi się i boi ewidentnie że jej rodzina jest w to zamieszana, zgrywa taką silną i odważną ale to ze strachu...
- Dziewczyny są głupie - rozmawiają o Jennie gdy ta siedzi obok, nie wzięły od razu tych zdjęć itp
- Emily mogładać tej dziewczynie co kolwiek na tej kartce i się nie tłumaczyć
- Jason to świr! Przestańcie! Co innego zakochać się i robić kilka zdjęć a co innego mieć sprzęt do szpiegowania ludzi!
- Ta końcówka mnie zastanawia - tutaj wyraźnie jakby Jason był A, choć może on byl wtedy jeszcze z Arią.. Więc może jednak Ali żyje??
- Od razu wiedziałam że Caleba szuka matka!
- A Scoot brat taty Arii na bank miał depresje, sprawiał problemy i popełnił samobójstwo dlatego ojciec się martwi o Mika a matka to wypiera

No i chyba tyle
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:50   #3062
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

I w ogóle zastanawiam się, czy te zdjęcia to po prostu nie robota A? Na zasadzie, że chce wrobić Jasona? W każdym razie ja miałam ciary na plecach.

I CALEB! Wracaj szybko!
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:09   #3063
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Kurde, ja dopiero kończę oglądać pierwszą serię, ale już zakochałam się w tym serialu obecnie - maraton i 21 odcinek.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 22:59   #3064
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Caleb jaki słodziak w ostatnim odcinku.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 00:09   #3065
Kasssiulka
Raczkowanie
 
Avatar Kasssiulka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 219
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Obejrzałam i po kolei:
[COLOR=White]-
- Ta końcówka mnie zastanawia - tutaj wyraźnie jakby Jason był A, choć może on byl wtedy jeszcze z Arią.. Więc może jednak Ali żyje??
-
to moze ja cos napisze
to zdjecie bylo zrobione wczesniej jak dziewczyny byly pierwszy raz w tej szopie, wiec Jason nie byl z Aria wtedy.

w smierc Ali na bank zamieszani sa Jenna i policjant, a ta karteczke w kieszeni Jasona co pokazal Ari po pogrzebie Iana on mu podłoży. JAson nic nie pamieta bo pewnie jakies narkotyki mu podrzucili czy cos.

Co do rodziny Spencer wydaje mi sie, Ze matka wiedziala o tym kiju bo bez emocji zareagowała na ta wiadomość, wiec może oni sa w jakis sposob powiazani ze śmiercią Ali,

i tak w sumie mam pytanie bo nie do konca to chyba rozumiem.

chodzi mi o wyniki badan Emily bo one przeciez w ostatnim odcinku byly w jej karcie a teraz A. ja szantazuje ze je pokaze.. to nagle zniknely z tej karty w szpitalu czy jak.?


co do odcinka cos sie niby dzieje, ale chyba zaczyna mnie juz nudzic,. ogladam z ciekawości w sumie.
Kasssiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 00:28   #3066
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez Kasssiulka Pokaż wiadomość
co do odcinka cos sie niby dzieje, ale chyba zaczyna mnie juz nudzic,. ogladam z ciekawości w sumie.
To nudny, czy ciekawy?; )

Jak mnie irytuje Aria, to niepojęte! Jedyne, co mi się w tym dziewuszysku podoba, to jej stroje

Biało:


- Jason nie może być żadnym psycholem, no way
- H + C =
- Emily durnowato zrobiła, że dała ten numer..
- Matka Spencer zapewne wie dużo dużo więcej na temat całej tej sprawy, oni są na pewno w to zamieszani nie ma mowy, że nie.
- Nie byłam przekonana co do wyglądu i ciachowatości Jasona, ale po dzisiejszym odcinku i sposobie, jakim patrzył na Arię przeszłam na Jasonową stronę mocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpc7p4YfKo1qfee72o1_500.jpg (26,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpc7piNxSC1qfee72o1_400.jpg (33,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpk5l8fG431qk7pbco2_500.jpg (24,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpp1i6PKBP1qebos8.jpg (34,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lppyn6f2vX1qjc7yso1_500.jpg (39,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpq7xrsuZI1qil78to1_500.jpg (30,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpq4w50Lry1r0x01bo1_500.jpg (29,1 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2011-08-11 o 00:36
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:24   #3067
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Mi się niesamowicie podoba Hanna Walczy o C. jak lwica, nie jest taką ą ę bułkę przez bibułkę, podobała mi się spontaniczna akcja z tą panną Ezry z portalu.

Rodzice Spencer na bank coś ukrywają. Zniszczenie kija plus siła spokoju matki.


Uwaga spojlerowaty spojler!! - nie trzeba czytać bo to o zakończeniu, ale jak któraś chce
Przez przypadek na forum PLL przeczytałam, że to Alison jest A. Zabiła swoją siostrę bliźniaczkę, która dotąd była w psychiatryku. Ponoć tak jest w książce
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 09:59   #3068
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To nudny, czy ciekawy?; )

Jak mnie irytuje Aria, to niepojęte! Jedyne, co mi się w tym dziewuszysku podoba, to jej stroje

Biało:


- Jason nie może być żadnym psycholem, no way
- H + C =
- Emily durnowato zrobiła, że dała ten numer..
- Matka Spencer zapewne wie dużo dużo więcej na temat całej tej sprawy, oni są na pewno w to zamieszani nie ma mowy, że nie.
- Nie byłam przekonana co do wyglądu i ciachowatości Jasona, ale po dzisiejszym odcinku i sposobie, jakim patrzył na Arię przeszłam na Jasonową stronę mocy
Lubiłam Jasona, ale po tym odcinku jakoś przestałam. Jakoś nie przepadam za psycholami

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Mi się niesamowicie podoba Hanna Walczy o C. jak lwica, nie jest taką ą ę bułkę przez bibułkę, podobała mi się spontaniczna akcja z tą panną Ezry z portalu.

Rodzice Spencer na bank coś ukrywają. Zniszczenie kija plus siła spokoju matki.


Uwaga spojlerowaty spojler!! - nie trzeba czytać bo to o zakończeniu, ale jak któraś chce
Przez przypadek na forum PLL przeczytałam, że to Alison jest A. Zabiła swoją siostrę bliźniaczkę, która dotąd była w psychiatryku. Ponoć tak jest w książce
Ale skąd się wzięła info., że będzie tak jak w książce? ABCFamily czy jakieś wiarygodne źródło tak podało czy coś? No bo na forum nie zawsze piszą rzeczy zgodne z prawdą. Ale w sumie i tak myślę, że Allison żyje, tylko Mona nie pasuje mi na A.
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:00   #3069
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

No, wreszcie się ruszyło
Po raz pierwszy od czasów pierwszego sezonu jakieś porządne elementy thrillera się pojawiły Scena z latarką wymiotła
- nie wiem co myśleć o Jasonie, może to faktycznie taka sytuacja jak z Toby'm wszyscy go mieli za świra, a później się okazał normalnym chłopakiem... ale z drugiej strony wiele wskazuje na to, że jest psychopatą ... i ten wzrok, brrrr...
- Caleb... miałam przez moment przeczucie że już nie wróci Mam nadzieję, że mylne, bo jest przesłodki
- może brat Arii coś ćpa? Ta wrażliwość na światło ...
- Emily jest głupiaaaa
- Ezra mnie rozwalił mało brakowało, żeby wywalił Arię za drzwi Normalny facet tak się nie zachowuje
Oby następne odcinki były na podobnym poziomie


Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Uwaga spojlerowaty spojler!! - nie trzeba czytać bo to o zakończeniu, ale jak któraś chce
Przez przypadek na forum PLL przeczytałam, że to Alison jest A. Zabiła swoją siostrę bliźniaczkę, która dotąd była w psychiatryku. Ponoć tak jest w książce
Już kiedyś w tym wątku była rozkmina na ten temat, wydaje mi się, że scenarzyści nie pójdą w tym samym kierunku, bo to by było za proste...
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:13   #3070
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Wiem jeszcze co mnie wkurzyło. Zachowanie Emily, już nie pamięta jak sama latała z Tobym a teraz robi kazania Arii
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:23   #3071
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

No tak w ksiązce jest tak ,że Alison ma bliźniaczke ale do ksiązki nalezy podchodzić z dystansem bo fabuła filmu jest nieco zmieniona. Być może tak w filmie też będzie ale to nic pewnego.

Emily jest bardzo naiwna. A. kazała jej dac numer Zoey ale ona mogła dac tez numer drugiej koleżance i powiedzieć ,że musza jeszcze raz sie spotkać w tym gronie. To nie pomyślała. Im się czasem mózg wyłącza.
Na dodatek sceny z Ezra i Aria sa okropne, nudne i nie mam ochoty tego oglądać.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 11:20   #3072
Kasssiulka
Raczkowanie
 
Avatar Kasssiulka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 219
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To nudny, czy ciekawy?; )
caly sezon robi sie nudny, a ogladam bo jestem ciekawa kim jest A.
Kasssiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:21   #3073
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Znalazłam coś interesującego.

Na biało:
9 sierpnia na portalu www.theinsider.com zamieszczono artykuł autorstwa Jarett`a Wieselman`a. A oto jego tłumaczenie:

Dlaczego Jason powrócił? Kto ukrywa się w jego domu? Czy wejdzie pomiędzy Arię i Ezrę? To tylko kilka pytań dotyczących Pretty Little Liars. Twórczyni Marlene King obiecuje wyjaśnienie tajemnicy Jasona w letnim finale w dniu 30 sierpnia. „Rzeczywiście znajdziecie tam wiele odpowiedzi na wiele fanowskich pytań o nim.” -Marlene opowiada dla TheInsider.com na wyłączność.

Fani Ezria mogą także się uspokoić, ponieważ wątek Jasona z Arią zostanie także rozwiązany. „Musi być jakiś konflikt.” Marlene mówi o wprowadzeniu Jasona pomiędzy Arię i Ezrę. „Nie mogą być ciągle doskonali, ale miłosny trójkąt zostanie rozwiązany do końca letniego sezonu. To nie znaczy, że nie może być ponownie wprowadzony w ciągu najbliższych 12 odcinków, ponieważ nie jest określony związek między Jasonem i Arią. Aria nie będzie jedyną dziewczyną Montgomery z komplikacjami miłosnymi. Istnieje ważna chwila pomiędzy Ezrą i Ellą w finale letnim – to coś poważnego.” – Podpowiada Marlene. Ale jak końcówkę sezonu porównać do „The epic Bell Tower showdown” z zeszłego roku? „Myślę, że dzwonnica zadała dużo pytań, a w tym finale będą odpowiedzi na wiele z nich.” – dodaje Marlene.

Ale nie zakładajcie, że wszystko zostanie rozwiązane do czasu 30 sierpnia. „Po finale, wrócimy zimą, w Rosewood minie zaledwie miesiąc w tym czasie. I uwierz mi, dużo się wydarzy podczas tego miesiąca.” – mówi Marlene. „Fani będą gonić zimowe premiery, ponieważ dziewczyny nie będą szły na własną rękę. Życie idzie do przodu i to zgubi widzów. Co?! Co?! Co?! Zimowe odcinki sprawią, że pierwszy sezon będzie wyglądał jak guma do żucia. Poważnie, to naprawdę będzie kick ass”.

Nie zapominajmy również o pracy fanów w tizzy. Możliwa jest zmiana w scenariuszu PLL . „Początkowo założenie było takie, aby aż do końca serialu nie zdradzić kim jest A, ale teraz myślimy, że może to być zabawne, aby przenieść się i ujawnić kto to jest dużo wcześniej,” – mówi Marlene.

Ale za nim tożsamość A zostanie ujawniona PLL powraca w specjalnym odcinku Halloween`owym zatytułowanym „Pierwszy Sekret”. „Jest to prequel, a nie flashback,” – mówi Marlene. „Akcja dzieje się w Halloween przed zaginięciem Alisson i jest tu dużo związanej z nią historii. Dowiadujemy się dlaczego Ali wybrała te dziewczyny jako swoje przyjaciółki. Co Ona z tego miała oraz odwrotnie, co One miały dzięki niej. Wtedy zrozumiesz, dlaczego nazwaliśmy go „Pierwszy Sekret”. To pokarze Ci jak wielu ludzi jest sekretem w serialu.”

Jako bonus fani mogą spodziewać się znajomych twarzy z Rosewood w „Pierwszym Sekrecie”. „Ian nie znał Arii w tym czasie, ale wpadliśmy na świetny pomysł, aby go wciągnąć do tego odcinka. Bez wiedzy o sobie Aria i Ian spotkali się jeszcze przed ich poznaniem w odcinku pilotażowym. To prawie jak „Gdzie są rzeczy Waldo?”.”


Osobiście jestem bardzo ciekawa tego odcinka pt. "pierwszy sekret"
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:09   #3074
agatusia88
Rozeznanie
 
Avatar agatusia88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 815
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Znalazłam coś interesującego.

Na biało:
9 sierpnia na portalu www.theinsider.com zamieszczono artykuł autorstwa Jarett`a Wieselman`a. A oto jego tłumaczenie:

Dlaczego Jason powrócił? Kto ukrywa się w jego domu? Czy wejdzie pomiędzy Arię i Ezrę? To tylko kilka pytań dotyczących Pretty Little Liars. Twórczyni Marlene King obiecuje wyjaśnienie tajemnicy Jasona w letnim finale w dniu 30 sierpnia. „Rzeczywiście znajdziecie tam wiele odpowiedzi na wiele fanowskich pytań o nim.” -Marlene opowiada dla TheInsider.com na wyłączność.

Fani Ezria mogą także się uspokoić, ponieważ wątek Jasona z Arią zostanie także rozwiązany. „Musi być jakiś konflikt.” Marlene mówi o wprowadzeniu Jasona pomiędzy Arię i Ezrę. „Nie mogą być ciągle doskonali, ale miłosny trójkąt zostanie rozwiązany do końca letniego sezonu. To nie znaczy, że nie może być ponownie wprowadzony w ciągu najbliższych 12 odcinków, ponieważ nie jest określony związek między Jasonem i Arią. Aria nie będzie jedyną dziewczyną Montgomery z komplikacjami miłosnymi. Istnieje ważna chwila pomiędzy Ezrą i Ellą w finale letnim – to coś poważnego.” – Podpowiada Marlene. Ale jak końcówkę sezonu porównać do „The epic Bell Tower showdown” z zeszłego roku? „Myślę, że dzwonnica zadała dużo pytań, a w tym finale będą odpowiedzi na wiele z nich.” – dodaje Marlene.

Ale nie zakładajcie, że wszystko zostanie rozwiązane do czasu 30 sierpnia. „Po finale, wrócimy zimą, w Rosewood minie zaledwie miesiąc w tym czasie. I uwierz mi, dużo się wydarzy podczas tego miesiąca.” – mówi Marlene. „Fani będą gonić zimowe premiery, ponieważ dziewczyny nie będą szły na własną rękę. Życie idzie do przodu i to zgubi widzów. Co?! Co?! Co?! Zimowe odcinki sprawią, że pierwszy sezon będzie wyglądał jak guma do żucia. Poważnie, to naprawdę będzie kick ass”.

Nie zapominajmy również o pracy fanów w tizzy. Możliwa jest zmiana w scenariuszu PLL . „Początkowo założenie było takie, aby aż do końca serialu nie zdradzić kim jest A, ale teraz myślimy, że może to być zabawne, aby przenieść się i ujawnić kto to jest dużo wcześniej,” – mówi Marlene.

Ale za nim tożsamość A zostanie ujawniona PLL powraca w specjalnym odcinku Halloween`owym zatytułowanym „Pierwszy Sekret”. „Jest to prequel, a nie flashback,” – mówi Marlene. „Akcja dzieje się w Halloween przed zaginięciem Alisson i jest tu dużo związanej z nią historii. Dowiadujemy się dlaczego Ali wybrała te dziewczyny jako swoje przyjaciółki. Co Ona z tego miała oraz odwrotnie, co One miały dzięki niej. Wtedy zrozumiesz, dlaczego nazwaliśmy go „Pierwszy Sekret”. To pokarze Ci jak wielu ludzi jest sekretem w serialu.”

Jako bonus fani mogą spodziewać się znajomych twarzy z Rosewood w „Pierwszym Sekrecie”. „Ian nie znał Arii w tym czasie, ale wpadliśmy na świetny pomysł, aby go wciągnąć do tego odcinka. Bez wiedzy o sobie Aria i Ian spotkali się jeszcze przed ich poznaniem w odcinku pilotażowym. To prawie jak „Gdzie są rzeczy Waldo?”.”


Osobiście jestem bardzo ciekawa tego odcinka pt. "pierwszy sekret"
wow
czyli w najbliższych odcinkach będzie się działo
a później przerwa;/
__________________
http://cornersofthefashion.blogspot.com/

Zapraszam na konkurs u mnie na blogu!
agatusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:15   #3075
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez agatusia88 Pokaż wiadomość
wow
czyli w najbliższych odcinkach będzie się działo
a później przerwa;/
Zapowiada się, że będzie.
Te przerwy są dobijające
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:10   #3076
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Jak A mogła widziec ze Emily daje ta karteczke i ze to akurat karteczka z numerem równie dobrze mogła przeciez napisac tam jakies pierdoły i co niby A stała za oknem i podglądała?

Nie wiem co Jason knuje ale on jest słodki
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:18   #3077
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez wiktoria112233 Pokaż wiadomość
Jak A mogła widziec ze Emily daje ta karteczke i ze to akurat karteczka z numerem równie dobrze mogła przeciez napisac tam jakies pierdoły i co niby A stała za oknem i podglądała?

Nie wiem co Jason knuje ale on jest słodki
Ponieważ A wie, że dziewczyny są głupie/naiwne i zrobią wszystko co im powie Żałosne trochę...
Poza tym jeśli A stałby/aby za oknem to Emily mogła zasłonić je jakoś, albo podjąć szybką akcję poszukiwania, a nie została w domu i robiła te swoje miny cierpiętnicy. Arghh!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:39   #3078
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Widzę, że dyskusja gorąca, a ja dopiero dziś mam zamiar obejrzeć
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:51   #3079
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ponieważ A wie, że dziewczyny są głupie/naiwne i zrobią wszystko co im powie Żałosne trochę...
Poza tym jeśli A stałby/aby za oknem to Emily mogła zasłonić je jakoś, albo podjąć szybką akcję poszukiwania, a nie została w domu i robiła te swoje miny cierpiętnicy. Arghh!
No tak przeciez Emily nie wpadła na to ze okno da się zasłonić i te jej sztuczne minki bleeeeeee
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 16:01   #3080
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Według mnie Jasonnie jest żadnym pedobear-em, ja myślę że ktoś go wrobił w te fotki Arii , może coś ukrywał w tej szopie ale nie sądzę żeby to było to ...
może to Garret i Jenna którzy wiedzieli, że Spencer (po tej rozmowie w samochodzie Garetta z której wynikało że sadzi że to nie Ian zabił Ali) stara się za wszelka cenę dowiedzieć się co tak naprawdę stało się z Ali i ciągle szuka mordercy...Chcieli jej specjalnie nasunąć Jasona na podejrzanego #1 ... Specjalnie mogli to zrobić żeby dziewczyny zaczęły odtąd na maxa podejrzewać Jasona i zacząć szpiegować Arie i Jasona ...
moja teoria jest taka, że włożył te fotki tam w nadziei, że Spencer znajdzie je i w ten sposób Aria się przerazi i przestanie się z nim zadawać ( bo mógłby sobie przypomnieć i powiedzieć jej co się stało tamtej nocy)...

w jednej z ostatnich scen nawet widać jak Jenna i Garret siedzą w samochodzie obserwując Arię i Jasona i są zdenerwowani faktem ze się mogą "spiknąć" ... jest im to nie na rękę...




---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Poza tym w czasie gdy Spencer i Emily weszły do tej szopy Jason był poza domem, dlatego przecież one tam poszły jak on wyszedł z domu ... według mnie Jason nie jest A
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:43   #3081
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Zapowiada się ciekawie .
Mnie się już wszystko myli,plącze i coraz bardziej nie ogarniam . Nie mam pomysłu kto może być A .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 17:26   #3082
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Koniec sezony 30 sierpnia to ile ten sezon będzie miał odcinków? 12-13 poprzedni miał ponad 20!
W ogóle jak oni motają
SPOILER
Ja też nie rozumiem o co chodzi z wynikami Emily...
A teraz dręczy tylko Emily bo wie że po 1. ona jest najsłabsza psychicznie, po 2. Emili jest teraz bez rodziców i nawet nie mieszka w swoim domu.
Z tego artykułu wynika że matka Arii miała coś z Ezrą - w książce też było coś że Aria zakochała się w kochanku matki...
Jeśli Ali by żyła a miała siostrę w psychiatryku i to ją zamordowała to Jason by przecież wiedział o tym że miał 2 siostry a nie jedną... Coś tu się nie zgrywa. No i przede wszystkim sąsiedzi - np. rodzina Spencer też by wiedzieli ile było dzieci w rodzinie!!
Strasznie zła jestem na tą przerwę do zimy!!
Trochę mi pasuje żeby Ali była A - tak samo za życia rozstawiała dziewczyny po kątach i nimi kierowała
Mam nadzieję że Caleb wróci do Hanny!

KONIEC
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 17:28   #3083
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Ha ha patrzcie na co ktoś z amerykańskiego forum PLL wpadł :

Someone on another site said Jason is hiding his twin upstairs.

Ale to już tak w formie żartu
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:10   #3084
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Wren ma taki fajny akcent, w ogóle fajny jest z jakiego to kraju akcent, bo się połapać nie mogę?
nie podoba mi sie, ale fakt, że akcent ma szałowy
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 18:18   #3085
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
Ha ha patrzcie na co ktoś z amerykańskiego forum PLL wpadł :

Someone on another site said Jason is hiding his twin upstairs.

Ale to już tak w formie żartu
O ile dobrze pamiętam to brat Arii powiedział jej że widział w mieszkaniu Garetta jakieś aparaty i sprzęt fotograficzny ??? jak dla mnie to wszystko jego sprawka ...
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:37   #3086
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

A tak troche poza tematem, wchodzicie czasem na oficjalnego tumblra Lucy Hale?
http://honeyyyimhome.tumblr.com/
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:27   #3087
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Koniec sezony 30 sierpnia to ile ten sezon będzie miał odcinków? 12-13 poprzedni miał ponad 20!
W ogóle jak oni motają
SPOILER
Ja też nie rozumiem o co chodzi z wynikami Emily...
A teraz dręczy tylko Emily bo wie że po 1. ona jest najsłabsza psychicznie, po 2. Emili jest teraz bez rodziców i nawet nie mieszka w swoim domu.
Z tego artykułu wynika że matka Arii miała coś z Ezrą - w książce też było coś że Aria zakochała się w kochanku matki...
Jeśli Ali by żyła a miała siostrę w psychiatryku i to ją zamordowała to Jason by przecież wiedział o tym że miał 2 siostry a nie jedną... Coś tu się nie zgrywa. No i przede wszystkim sąsiedzi - np. rodzina Spencer też by wiedzieli ile było dzieci w rodzinie!!
Strasznie zła jestem na tą przerwę do zimy!!
Trochę mi pasuje żeby Ali była A - tak samo za życia rozstawiała dziewczyny po kątach i nimi kierowała
Mam nadzieję że Caleb wróci do Hanny!

KONIEC

Może Ali w serialu miała siostrę,ale niekoniecznie bliźniaczkę ... Ta sama matka,inny ojciec...Mogła oddać dziecko do adopcji cokolwiek
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:29   #3088
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to brat Arii powiedział jej że widział w mieszkaniu Garetta jakieś aparaty i sprzęt fotograficzny ??? jak dla mnie to wszystko jego sprawka ...
Moim zdaniem Garret jest A i działa w większości z polecenia Jenny.
Pomyślcie... Garret jest policjantem przez co może wszędzie wejść, ma prawo wglądu do wszelkich dokumentów, ludzie powiedzą mu wszystko bo mu ufają jako policjantowi. Ma też dostęp do sprzętu policyjnego, a co za tym idzie też takiego jak pluskwy, kamery, nadajniki, odbiorniki itp.


* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:31   #3089
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

Cytat:
Napisane przez i_want_you_exclusive Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam to brat Arii powiedział jej że widział w mieszkaniu Garetta jakieś aparaty i sprzęt fotograficzny ??? jak dla mnie to wszystko jego sprawka ...



w ogóle na końcu to zdjęcie dziewczyn z szopy ...
po do Jasonowi byłaby kamera czy tam aparat w szopie
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 22:00   #3090
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Pretty Little Liars - wszystko na temat serialu

scenarzyści pokazali, że jak chcą to potrafią nakręcić dobry odcinek ten zdecydowanie na plus ! w większości zgadzam się z Waszymi opiniami. Nie uważam jednak żeby Jason był jakimś psychopatą. Zapewne A maczał/a w tym wszystkim palce. No i uważam, że Jenna i pan policjant mogli zabić Ali.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.