zmiana .... raczej konieczna :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-18, 22:29   #1
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89

zmiana .... raczej konieczna :))


Mam taką prośbe.. do wszystkich.. szczególnie do Pani Agnieszki... Wklejam swoje zdjęcie...mam nadzieje, że dobrze to zrobie (wybaczcie jakieś błędy)... Prosze...pomóżcie mi coś z sobą zrobić z włosami przede wszystkim... mam długie, ale cienki kręcone (naturalnie)włosy i kompletnie brak pomysłu na nie... twarz mam okrąglutką i pulchniutką... fotka jest pod dziwnym kątem zrobiona...innej nie mam na której byłabym dośc wyraźnie pokazana. [img]icons/icon9.gif[/img] Może jakies pomysły na makijaż?
Dzięki wielkie z góry za pomoc.
Pozdrawiam.
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 22:40   #2
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: zmiana .... raczej konieczna :))

Może jeszcze tylko dodam, że mam zielone (lub piwne...zależy od pogody ) oczy i cere, która na pewno nie jest jasna...ale ciemna też nie. ehhhh [img]icons/icon9.gif[/img] pomóżcie, ok ? Proszeeee
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 09:08   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zmiana .... raczej konieczna :))

Droga Moniko [img]icons/icon7.gif[/img]
zdjecie jest niestety dość niewyrażne. Nie widze dokladnie dlugosci wloskow [img]icons/icon9.gif[/img]
Taka buzia jak Twoja ( piszesz, ze okragla ) uwielbia takie loczki jak masz. Wygladasz bardzo dziewczeco i bardzo wdziecznie [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli chcesz cos koniecznie zmienić to proponuję podciąć nieco włosy tak, żeby jeszcze bardziej podkreślic ich skręt. Najlepiej, żeby to była tak długość do ramion ale mocno pocieniowana na calej dlugości, a zwlaszcza przy buzi.
Nie rozjaśniaj ich.
Powinnaś rowniez podkreślac oczy [img]icons/icon7.gif[/img] Sa bardzo ladne - nawet na tym kiepskim zdjeciu widac ich oryginalny kolor. Uzywaj cieni ciemniejszych, przydymionych, żeby dodatkowo podkreślic ten kolor tęczówki.
Ja bym jedynie troszkę bardziej wyrównała kształt brwi. Są ciemne i powinnaś je odrobinę poddepilować, wyrównać ( ale nie za bardzo! ) Otworzysz wtedy jeszcze bardziej oko.

Masz pełne, wyraziste usta. Na dzien spokojnie mozesz podkreslac je jedynie blyszczykiem, wieczorem - jak wolisz. Na takich ustach zawsze pieknie wygladają intensywne kremowe szminki. Tylko nie przesadz z intensywnoscia makijazu. Jak podkreslasz oczy to odpusc ustom [img]icons/icon7.gif[/img] I odwrotnie. Tak zebys nie zgasila niechcący swej naturalnosci.

Goraco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 18:11   #4
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: zmiana .... raczej konieczna :)) do Agnieszki

Agnieszko!!
Dziękuje Ci bardzooooooo za porady. Jesli kiedykolwiek znalazłabyś chwilke, to prosze Cie o wrzuceniu jakiegoś zdjątka z opisaną fryzurką... (zebym mogła pokazać fryzjerowi [img]icons/icon12.gif[/img] ). A włosy ma do łopatek... zawsze spięte bo są cieniutkie. I jeszcze pytanko... jak nie rozjaśniac... to może jakieś pasemka?? Myślisz, że to dobry pomysł?
Dziękuje z góry i pozdrawiam,
Monika [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 18:17   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: zmiana .... raczej konieczna :))trochę nie na temat

Sorry, że się tak bezczelnie wtrącam... Ale skąd wzięłaś takiego śliczneeeeego kwiatka?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 19:23   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zmiana .... raczej konieczna :)) do Agnieszki

Moniko tylko proszę przypomnij mi się na poczatku marca, żebym dodała jakieś zdjęcia. Na pewno coś znajdę.
Natomiast co do balejażu, to możesz oczywiście, jak najbardziej, tylko zastosuj najlepiej dwa kolorki w Twojej kolorystyce. To może byc cos z ciemnego fioletu lub miedziany brąz. Ważne, żebyś ich nie rozjaśniała o kilka tonacji, a jedynie dodała im odrobiny objętości i ładnych refleksów.

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 19:53   #7
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: zmiana .... raczej konieczna :))trochę nie na temat

lejka już nawet nie pamiętam...z jakieś stronki...jeśli chcesz...moge Ci na maila przesłać [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-02-19, 19:54   #8
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: zmiana .... raczej konieczna :)) do Agnieszki

Dzięki Aga [img]icons/icon7.gif[/img] Własnie o takich kolorkach myślałam.... przypomne o sobie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.