15 października, Dzień Dziecka Utraconego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 12:14   #31
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

kurcze czytajac kazdy watek znajduje cos o moim zwiazku.bylismy ze soba trzy lata.kiedy bylo tak mniej wiecej 2.5 roku rozstalismy sie.ja w tym samym czasie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.strasznie sie denerwowalam.on nie chcial wierzyc.pisal ze mnie kocha ale nie chce ze mna byc tylko z dzieckiem(bez sens prawda?).mielismy isc do lekarza razem bo chcial byc tam ze mna.wszyscy jego znajomi mowili ze to tylko"chwyt na dziecko".on nie byl tego pewny.dlatego mielismy wlasnie isc tam razem.ja w nocy zaczelam krwaiwc i z tym krwaiweniem rano poszlam do lekarza-tu moze byl moj blad bo poczekalam do rana do wizyty,ale nic juz nie zrobie teraz.moj byly strasznie sie stresowal tym ze cos zaczelo sie dziac.poszlam tam sama uslyszlam ze...to koniec cos sie nie przyjelo i bylo to tzw wczesne poronienie czyli takie do 4 tygodnia.nie zagniezdzilo sie jajeczko.powiedzialam mu o tym on.on mimo niepewnosci co sie dzieje zostal przy mnie...bylismy jeszcze pol roku razem.teraz wiem ze od tamtego czasu naszego zwiazku nie bylo.on krecil z innymi laskami itp.teraz mija nieglgo pol roku...on nawet jak bylismy razem zabronil mi wspominac tych wydarzen.caly czas mowil ze chce miec dziecko...ja tez chcialam ale jesczze nie teraz jestem za mloda na to moim zdaniem (18 lat).on mial 21.dobija mnie tylko ze on potrafil tak po protsu sie tym nie przejmowac...moze facet nie potrafil okazytwac swoich uczuc?nie wiem wiem ze ja momentami cierpie bo teraz bylabym juz w zaawansowanej ciazy.moze z nim moze bez niego ale mialabym malenstwo w sobie...jest mi strasznie z tym czasami ale nic juz nie zrobimy moje panie...czasu nie da sie cofnac...
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:28   #32
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Dla mnie utrata dzieciątka to chyba najgorsza rzecz jaka może spotkać kobietę... Sama nie byłam w takiej sytuacji i i mam nadzieję że nie będę ...
Ale w mojej rodzinie często zdarzały się takie przypadki. Moje dwie kuzynki straciły dzieci. Jedna dwa razy poroniła a drugiej synek umarł zaraz po urodzeniu, co według mnie jest chybe jeszcze gorsze Moja koleżnaka całkiem niedawno urodziła dziecko z ciężką wadą serca... żyło tydzień... jak się dowiedziałąm płakałam cały wieczór, nie próbuję sobie nawet wyobrażąć co ta dziewczyna przeżywa... a ma dopiero 20 lat
Współczuję Wam, które to spotkało, naprawdę szczerze współczuję
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:11   #33
serducho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z daleka ;-)
Wiadomości: 199
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

U mnie jest to juz ponad 12 lat,syn ma teraz lat 10,a czuje to jakby to bylo wczoraj...........dzidzia byla...dzidzi nie ma.....Tzn.przed naszym synem bylo baby,ktoremu najwidoczniej nie spieszylo sie na ten swiat.D
serducho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:15   #34
serducho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z daleka ;-)
Wiadomości: 199
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Oj,cos mi sie zle kliknelo.........do dzis mysle,kiedy mialoby sie urodzic,w duchu obchodze jego -jej-urodziny.
serducho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 12:48   #35
żabląg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Moje maleństwo miałoby 4 miesiące, niestety, nie wiedziałam, że jestem w ciązy, dlatego nie dbałam o siebie, rozstałam się z facetem (ojciec dziecka, rzucił mnie dla innej, chociaz sie tego wypierał), przestałam z dnia na dzień jeść schudłam ponad 6 kg, doszły do tego silne środki nasenne i uspakajające, inaczej bym nie ujechała.Miałam samoistne poronienie.Mam wyrzuty sumienia, że to moja wina, po dzien dzisiejszy nie potrafie sobie tego wybaczyć,chociaż czas leczy rany. Byłam z tym wszystkim sama jak palec, chociaz powiedziałam mamie bo poprostu potrzebowałam tego, to ona nie była mnie w stanie zrozumieć, bo nigdy tego nie przezyła, twierdziła, ze nawet lepiej sie stało (w koncu rozstałam sie z facetem). Po jakimś czasie jak spotkałam przypadkowo mojego eks to prawie wykrzyczałam mu to w twarz, nie ukrywam, ze był w szoku, no ale...Minął od tego rok i miesiąc, ułozyłam sobie zycie, mam wspaniałego faceta, a o tym koszmarze staram się nie myśleć, chociaz przychodza cięzkie chwile, albo nieprzyjemne sny, które powoduja, ze to wszystko do mnie wraca.
żabląg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:21   #36
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

A moja najstarsza siostra mialaby teraz 25lat...Majutka od Maji moja Mama zawsze tak mowi, umarla przychodzac na swiat albo juz wyszla martwa, dokaldnie nie wiem...
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 19:17   #37
dziubas509
Raczkowanie
 
Avatar dziubas509
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Jestem w trakcie prowadzenia badań do mojej pracy magisterskiej, której tematem jest "Wsparcie
społeczne kobiet po poronieniu dziecka". Zwracam się z prośbą do wszystkich
chętnych do udziału w badaniu, aby wypełnic ankietę. czeladz.w.interia.pl/ankieta.html
dziubas509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 17:31   #38
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Odkopałam wątek...

Wczoraj byłam w szpitalu, rodził się mój chrześniak...
Byłam za drzwiami sali porodowej.
Obok mojego chrześniaka rodziło się inne dziecko.
Powiem wam, ze krzyk tej kobiety zapamiętam do końca życia...
Przeraźliwy krzyk, który paraliżował...
Płacz...
Płacz wszystkich co słyszeli...
Była w dziewiątym miesiącu ciąży, dostała bóle, myślała że będzie rodzic, okazało się, że dziecko od tygodnia było martwe. Nie rozcinali jej. Rodziła normalnie...Ten płacz bezsilnosci był straszny...Dodatkowym bólem dla niej był fakt, że nie wyleciało jej łożysko. Skrobali ją. Kolejne krzyki i płacz...Cieszyłam się, że mój chrześniak się rodzi, ale beczałam tak strasznie...Nie wyobrażam sobie bólu tej dziewczyny. Największy ból jaki może dotknąc rodzica...Tak bardzo jej współczuję...Innym kobietom i mężczyznom którzy utracili swoje dzieci czy zdążyli sie nimi nacieszyc czy nie...Również...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:26   #39
Tormenta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

To straszne, co piszecie! Mnie osobiście ta tragedia nie dotknęła, ale w mojej rodzinie kuzynka straciła dziecko w 5 miesiącu ciązy. okręciło szyję pępowiną i udusiło... Na szczęscie od tego czasu minęły 2 lata, teraz ma córeczkę - udało się. życie jest takie kruche... boli mnie to! Naprawdę szczerze bardzo współczuję i łączę się w bólu
Tormenta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:12   #40
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Ech...moja znajoma przeżyła coś, czego ja sobie nie wyobrażam. W 7 miesiącu lekarze stwierdzili, że płód jest martwy. I kazali jej donosić ciążę i urodzić naturalnie. To chore.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:36   #41
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Wspolczuje wszystkim dziewczynom ktore poroniły
az mi się łezka w oku zakrecila
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 22:42   #42
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Ech...moja znajoma przeżyła coś, czego ja sobie nie wyobrażam. W 7 miesiącu lekarze stwierdzili, że płód jest martwy. I kazali jej donosić ciążę i urodzić naturalnie. To chore.
Nie wiedziałam, że w ogóle możliwe.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:26   #43
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Ech...moja znajoma przeżyła coś, czego ja sobie nie wyobrażam. W 7 miesiącu lekarze stwierdzili, że płód jest martwy. I kazali jej donosić ciążę i urodzić naturalnie. To chore.
z tym donoszeniem to coś mi się nie wydaje....miałam taki przypadek w rodzinie....natychmiast po stwierdzeniu, że płód jest martwy podano kuzynce leki na wywołanie porodu....z tego co wiem noszenie martwego płodu jest niebezpieczne dla życia matki
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 08:59   #44
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Nie wiem, ja taką wersję znam od matki tej dziewczyny, bo to się działo w mieście, w którym już rzadko bywam.
Ponoć lekarze stwierdzili, że tak będzie lepiej, ale ja nie mogę w to jakoś uwierzyć...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:58   #45
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
ja stracilam dwojke
niespelna rok po napisaniu tego posta urodzilam zdrowego synka
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 14:38   #46
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
niespelna rok po napisaniu tego posta urodzilam zdrowego synka
To cudownie, że Ci się udało!! Gratuluję..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 18:00   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Nie wiem, ja taką wersję znam od matki tej dziewczyny, bo to się działo w mieście, w którym już rzadko bywam.
Ponoć lekarze stwierdzili, że tak będzie lepiej, ale ja nie mogę w to jakoś uwierzyć...
Z tego co wiem, wywołuje się poród siłami natury, bo tak jest mniej ryzykowne dla matki, niż cesarka. Ale noszenie, to chyba maks 2 tygodnie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:47   #48
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

sylwia-zuza gratuluje
Dziewczyny, glowa do gory, sylwia-zuza ma swojego maluszka,
wy tez bedziecie mialy.
Wiem ze to bol stracic dziecko..
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:11   #49
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Odkopałam wątek...

Wczoraj byłam w szpitalu, rodził się mój chrześniak...
Byłam za drzwiami sali porodowej.
Obok mojego chrześniaka rodziło się inne dziecko.
Powiem wam, ze krzyk tej kobiety zapamiętam do końca życia...
Przeraźliwy krzyk, który paraliżował...
Płacz...
Płacz wszystkich co słyszeli...
Była w dziewiątym miesiącu ciąży, dostała bóle, myślała że będzie rodzic, okazało się, że dziecko od tygodnia było martwe. Nie rozcinali jej. Rodziła normalnie...Ten płacz bezsilnosci był straszny...Dodatkowym bólem dla niej był fakt, że nie wyleciało jej łożysko. Skrobali ją. Kolejne krzyki i płacz...Cieszyłam się, że mój chrześniak się rodzi, ale beczałam tak strasznie...Nie wyobrażam sobie bólu tej dziewczyny. Największy ból jaki może dotknąc rodzica...Tak bardzo jej współczuję...Innym kobietom i mężczyznom którzy utracili swoje dzieci czy zdążyli sie nimi nacieszyc czy nie...Również...
okropnosc. po prostu az mi sie łza w oku zakrecila.
straszne co ta kobieta musiala przejsc.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 07:03   #50
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, wywołuje się poród siłami natury, bo tak jest mniej ryzykowne dla matki, niż cesarka. Ale noszenie, to chyba maks 2 tygodnie.
No też mi się tak na logikę wydaje, więc nie wiem już ,czy to jej matka pokręciła coś, czy naprawdę jakiś lekarz dał taką plamę?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 13:04   #51
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

gdy leżałam na ginekologii [byłam wtedy przed 14 urodzinami].
była ze mną na sali pewna dziewczyna.
miała urodzić drugie dziecko.
ponoć lekarze byli cały czas przy tym, że urodzi zdrowego chłopca..
jednak się nie doczekała..

leżała odwrócona do ściany.
nie mówiła nic.
milczała.
skulona.
a poduszkę miała co chwilę mokrą.

wtedy gdy obserwowałam to, z kąta 14letniej dziewczynki wydawało mi się to dziwne.
twierdziłam, że powinna cieszyć się chociaż tym, iż ma choć jednego zdrowego synka.

teraz jednak mogę przypuszczać co to za ból.
i wcale nie dziwię się Jej zachowaniu..

moja mama też poroniła.
lekarze dawali Jej szansę urodzenia tylko JEDNEGO, ale już chorego, dziecka.
tym bardziej to bolało.
na szczęście jestem jeszcze ja.
(-;
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:27   #52
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

To smutne co Was spotkało Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić...

A tak swoją drogą, to ja się urodziłam 15 października...
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:31   #53
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

moja babcia tez stracila syna. jak byl maly zmarl tzw. (chyba)smiercia łozeczkową. dzisiaj by mial jakies 40 lat. na szczescie po nim urodzilo sie trzech chłopakow i to troche złagodziło bol, ale z tego co wiem babcia do konca zycia wyobrazala sobie co Robert by w danej chwilii robil.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:02   #54
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Witam dziewczyny! Widzę, że ktoś odkopał, mój dawny wątek... Wtedy to była taka bardzo mocna potrzeba chwili. Za kilka dni miną dwa lata od tamtych wydarzeń. I chyba dopiero niedawno doszłam "do siebie" po tym co się stało. Nie są to łatwe tematy. No i jeszcze tak wiele zależy od lekarzy, od reakcji rodziny, partnera. Ja miałam to szczęście, że mam wspaniałego ginekologa. Niestety nie miałam szczęścia do partnera. Zostawił mnie z tym wszystkim sam (facet starszy o 11lat). Dzisiaj z perspektywy czasu wiem jedno: jeśli którąkolwiek z Was to spotka (czego naprawdę nie życzę, ale statystyki są okrutne) to najważniejsze jest po prostu zająć się sobą... Swoim zdrowiem (psychicznym i fizyczny), nie obwiniać się i dać sobie samej czas na "wyrównanie emocji". Pozdrawiam Was gorąco
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:44   #55
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

U MNIE W RODZINIE TEŻ MALEŃSTWO ODESZŁO ZA SZYBKO.nam pomaga rozmowa,pamięć i pogrzeb.najpierw bratowa zrobiła pogrzeb zdjęcia usg,kocykai wszystkich rzeczy dla maluszka,które już z zgromadziła.to taka symbolika.oczywiście wszyscy (kto chce)obchodzimy ten dzień jako narodziny i śmierć,więc jest tort i łzy).duszenie w sobie nie pomaga,ale też czas.pozdrawiam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:59   #56
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Zbiera mi się na płacz..to bardzo smutne historie..dodam że ja nie przeżyłma osobiście jako jatakiej tragedii..ale dotknęła ona mojej mamy (dwoje dzieci straciła, miałabym byc moze dziś 3 rodzeństwa) z 3 dzieckiem a obecną moją siostrą 12 letnią w ciąży brała cały czas zastrzyki..moja babcia a jej mama straciła bliźnięta, żona brata mojej babci tez straciła bliźnięta (choć ma 6 dzieci, ale mąż jej zginął i jest z nimi sama). Siostra mojej mamy z pierwszą ciążą miała ok, ale z drugą były poważne problemy i ciągle na "prochach" i zastrzykach, była kilka razy w szpitalu..ale udało isę choć mały ma naczyniaka na buzi, płaskiego, nieduży nawet ale ma.. ja nie chcę mieć dzieci, tzn chciałabym ale boję się ze nie podołam, zę powtórzę zachowania mojej mamy, przez którą mam depresję i nerwicę lękową, jestem tak samo nerwowa jak ona i boję się ze będą oej dzieci cierpieć..poza tym boję się ze ja tez mogę...wiecie o co mi chodzi..to mi nie daje spokoju..jestem z moim tż-tem na powiaznie i on chce mieć w prszyłości ze mną dzieci..a on nie wie..i ja niewiem jak i kiedy mu powiedzieć..to jest bardzo bolesny dla mnie temat..moja siostra bodaj urodziła się martwa, a mój braciszek zmarł po 3 dniach..pamiętam jak mama płakała, jak mówiłą ż eon już miał takie małe paznokietki..ja byłam mała, nie rozumiałam..aż kiedyś szukając jakiś dokumentów natkęłam isę na..akt zgonu mojego braciszka..szok..pamiętam taki zielony papier..maszynowy druk..Boże..a boję się jeszce jednego..gdyby o tym dowiedział isę ojciec mojego tż-ta to byłoby źle..on mnie nienawidzi, jak się upije to bardzo źle o mnie mówi, choć nie ma żadnego powodu..boję się że będzie chciał nas rozdzielić..chcę powiedziec tż-towi, ale nie wierm kiedy, jak..boję się czy on nie zacznie o mnie źle myśleć, moze mnie zostawi..nieiwem..wiem że on isę urodził jako wczesniak, w 7 miesiącu..więc jeśli nasze geny się "sprzęgą" to niewiem co będzie..tak isę boję..
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:22   #57
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

moi pradziadkowie stracili synka i moja mama wspomina że do końca życia dziadek miał łzy w oczach gdy o tym opowiadał... choć mineło kilkadziesiąt lat...
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:36   #58
Deanna
Raczkowanie
 
Avatar Deanna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kozienice
Wiadomości: 68
GG do Deanna
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
niespelna rok po napisaniu tego posta urodzilam zdrowego synka
Jedyny miły akcent tego wątka
Aż mi się sama buzia uśmiechnęła. Gratulacje
__________________
-2.5kg

"Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia
niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy:
nadzieję, sen i śmiech"



Deanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 01:12   #59
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

Ja tez stracilam Dzidzie. To byloby moje trzecie dziecko. Trafilam na ostry dyzur pod koniec 5-tego miesiaca ciazy. Maluszek byl martwy juz od 4-tgo miesiaca. Dawno to bylo. Prawie 2 lata temu. A ja nadal mam koszmary.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:51   #60
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: 15 października, Dzień Dziecka Utraconego

pamietam
[*]
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.