Jak poznałyście swoich mężów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-25, 23:27   #1
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76

Jak poznałyście swoich mężów?


Mam pytanie chciałabym wiedzieć jak poznałyście swoją drugą połowę? Przez kogo i w jakich okolicznościach?
Dziewczyny przecież musiałyście gdzieś ich spotkać?! A może nie macie ochoty o tym opowiadać? Jednak proszę o wypowiedzi! Z góry dziękuje za odpowiedź na moje pytanie.

Edytowane przez caren
Czas edycji: 2005-11-26 o 10:51
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:53   #2
hakuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

ja jeszcze nie poznałąm....
a myslałąm ze to już to
ale zostałąm niedawno porzucona .. ale jest mi z tym już coraż lepiej
mam anzdieje ze moja "połówka pomarańczy" gdzieś krąży po świecie a najlepiej zebyniedługo już sie przyturlała
hakuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:04   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

przyszedł do mnie zwabiony przez wspólnego kolegę i tak drobnymi kroczkami....po 8 latach (za długo) ....doszlismy do ołtarza
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 12:09   #4
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

A ja poznalam na czacie ! Potem pisalismy 2miesiace na gg, bylismy z roznych miast!Tak sie złożylo,ze dostalam sie na uczelnie do jego miasta (czysty przypadek).Spotkalismy sie i - BINGO Od tego pierwszego spotkania widzielismy sie codziennie po 8godzin, czasami wiecej i jestesmy juz po ślubie 5miesiecy W wielkim skrócie
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 13:50   #5
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

ja na poczaku poznalam jego brata przez nasza wspolna kumpele-krecilam z tym bratem(on mial laske) i przez niego poznalam mojego kotka(spotykalam sie wtedy z jeszcze innym gosciem)No i jak sie tylko zobaczylismy to bylo wielkie wow no i jestesmy razem do dzis i juz na zawsze bedziemyslub 7 sycznia 2006
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 14:38   #6
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

To serdecznie gratuluję. I życzę szczęścia na przyszłość.
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 14:39   #7
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Cytat:
Napisane przez caren
To serdecznie gratuluję. I życzę szczęścia na przyszłość .
juz na zawsze bedziemyslub 7 sycznia 2006
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 16:48   #8
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Muszę przyznać, ze nasz historia jest troche jak z bajki....Ja pracowałam w restauracji jako kelnerka, natomiast mój luby przyjeżdzał do swojego dobrego kolegi...i tak zawsze chiał bym to ja prowadziła jego rachunek, potem poprosił o nr. tel, jednak nie było to koneczne, bo codziennie się widywliśmy a żeby widziec się dłużej on potrafił na mnie czekać do 3,4.00 rano żeby mnie odwieźć do domu. Dalej były wspólne wakacje a dziś odliczamy dni do naszego ślubu tj. 01 lipca 2006r. To taka moja słodka bajka, którą pewnie będę opowiadała swoim dzieciom
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 20:49   #9
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

dziekuje caren
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 21:45   #10
Emiliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 72
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

A ja swojego nareczonego poznałam przez radio. Tzn. u mnie w mieście jest taka audycja gdzie to można zostawiać numery telefonu z pozdrowieniami. Tak się złożyło że zapisałam jego numer napisałam smsa. Najpierw przez jakiś tydzień smsowaliśmy, potem postanowiliśmy sie spotkać. I bum ..miłosć od pierwszego wejrzenia. Za miesiac minie 3 lata jak sie poznaliśmy 22 lipca 2006 nasz słub.
Emiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 22:51   #11
caren
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 76
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Miło że dobre historie mają szczęśliwe zakończenie. Życzę powodzenia na dalszej drodze życia.
caren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 10:48   #12
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

ja swojego męża poznałam na dyskotece. Przyjechał ze swoimi kumplami, którzy jak się okazało byli naszymi wspólnymi znajomymi. On leczył zbolałe serduszko po rozstaniu, a że się napatoczyłam to podziałałam jak cudowny lek. I tak już dobre kilka lat jesteśmy razem.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:07   #13
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

mysmy sie poznali w liceum - bylismy w jednej klasie, a mimo to spotykalismy sie jeszcze po zajeciach i w weekendypotem byly studia - tym razem znowu jedna uczelnia ale za t o rozne wydzialy...i od 24 wrzesnia 2005 jestesmy mezem i zona!
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:50   #14
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

__________________


Edytowane przez Nadin
Czas edycji: 2006-01-13 o 14:46
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:23   #15
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Witam.Ja poznałam swojego męza na slubie u mojej kolezanki bylismy druzbami a po roku czasu stanelismy juz przed oltarzem i jestesmy razem juz ponad 6 lat
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:33   #16
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Cytat:
Napisane przez eweska
Witam.Ja poznałam swojego męza na slubie u mojej kolezanki bylismy druzbami a po roku czasu stanelismy juz przed oltarzem i jestesmy razem juz ponad 6 lat
Witaj na wizażu
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:34   #17
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Ja swoją drugą połowe poznałam na stadionie. Spotykaliśmy się wtedy z całą paczką znajomych tylko na meczach a po ok dwóch latach zaczęliśmy dzwonić do siebie i umawiać się tylko we dwoje. I tak zeszło juz nam 2 latka a 9 września 2006 bierzemy ślub. Nadal razem chodzimy na mecze.
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 12:53   #18
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

a nasze drogi sie krzyżowały dwukrotnie
1 raz poznałam moje Słonko na dyskotece ja miałam 18 on 17 lat (jest między nami róznica 3 miesięcy, ale rocznikowo jestem starsza). Wpadliśmy sobie w oko, on zaprosił mnie do siebie na pólmetek ja go na 18-nastkę, ale wtedy obydwoje mieliśmy pstro w głowach i żadne z nas nie miało ochoty na coś stałego.
2 raz spotkaliśmy się trzy lata temu w Urzędzie Pracy jako nowi bezrobotni w kolejce do rejestracji. Zaproponował mi wtedy że mnie podwiezie do domu - a ja dumnie odp że jestem autem. Wieczorem ni z gruszki ni spietruszki po 5-letniej już wówczas przerwie w naszej znajomości przyjechał do mnie na kawe. Ja właśnie malowałam pokój - umazana w turkusowej farbie po łokcie (ta farba dosłownie mi kapała po łokciach ) w starym podkoszulku i chustce na głowie - obraz nędzy i rozpaczy. Wypiliśmy tą kawę a na koniec zaoferował się, że przyjedzie nastepnego dnia i pomoże mi naprawić żerandol (coś sie rozłączyło i nie mialam w pokoju światła) i siedzieliśmy przy lampce nocnej (romantycznie ), nastepnego dnia przyjechał naprawił w 5 min (złota rączka - zrządzenie losu prosiłam wówczas przez 2 tyg o to samo mojego wówczas chłopaka jednak bezskutecznie). Naprawił i znowu zaoferował sie ze przyjedzie i pomoże mi w malowanym pokoju przykleić pasek z tapety i przykręci tam nowo kupiony żerandol.... no i tak zaczął jeździć, jeździć to niby coś mi pomoże, to obejrzymy wspólnie film i w tym roku 20 sierpnia został moim mężem
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:27   #19
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Przez internet 1 czerwca 2001r na www.sciaga.pl
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 08:18   #20
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Cytat:
Napisane przez Nadin
Witaj na wizażu
Dziekuje. Bardzo milo mi ze jest tu wiele fajnych osob i ciesze sie ze tu jestem
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 01:13   #21
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

A ja mojego męża poznałam w autokarze jadącym do Londynu Strasznie mi się spodobał więc dopilnowałam żebyśmy nie stracili w tym ogromnym mieście kontaktu Na pierwszej randce zostałam do rana, na drugiej- 5 dni, na trzecią przyjechałam z całym dobytkiem i zostałam już na zawsze.
Od 5 i pół roku jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem
Darien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 11:33   #22
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

A ja swojego przyszłego męża (już za 3 tygodnie), poznałam w liceum. C'est la vie ;-) Chodziliśmy do jednej klasy i przyznaję, nie lubiliśmy się wcale. Dopiero przed maturą zaiskrzyło, i to jak. Od tego momentu jesteśmy niezmiennie razem już prawie 7 lat.
Wkrótce powiemy :Ubi tu , ibi ego
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 15:21   #23
ANULKA28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SLASK-AU :)
Wiadomości: 172
GG do ANULKA28
Talking Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

A Ja Swojego Przyszlego Meza Poznalam W Australii. Wyjechalam Sama W Nieznane, Mieszkalismy W Tym Samym Miejscu. On Podal Mi Reke Na Przywitanie I Juz Wiedzialam Ze To Bedzie Ten Na Nastepny Dzien Moj Luby Mnie Oprowadzal Po Miescie, I Tak Juz Zostalo,dalej Pokazuje Mi Swiat. Czekalam Na Swoja Poloweczke Baaarrdzo Dlugo I Nareszcie Jestem Szczesliwa Slubujemy W Przyszlym Roku
ANULKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 20:10   #24
maus_beni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 32
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Ja poznalam moja druga polowke w "sieci". Kiedys przyszlo mi na mysl zarejestrowac sie na tak zwanych randkach Dodam ze byla to niemiecka stronka, chcialam podszlifowac sobie jezyk niemiecki..... a wyszlo tak ze poznalam tam mojego Misiaka......dzielilo nas 1000 km ,,,ale to nic, jestesmy od 1 pazdziernika tego roku malzenstwem (slub cywilny), a w przyszlym roku w maju koscielny
Pozdrowionka
maus_beni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:59   #25
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

ja tez poznalam meza w sieci, na onetowskim czacie , pozniej przenieslismy sie na gg i yahoo, kamerki poszly w ruch po 3 miesiacach przyjechal do mnie na kilka dni. Od pierwszego spotkania wiedzialam, ze to ten i zaden inny... bo mialam wrazenie jakbysmy sie spotkali po dlugim niewidzeniu. Miesiac pozniej pokonczylam swoje sprawy i przejechalam 800 km by byc razem z nim ... i tak nam juz 3 latka minely, bardzo szczesliwe lata
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 11:43   #26
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Ja swojego męża poznałam przez mojego kolegę,któremu się niegdyś podobałam i który się we mnie podkochiwał.Od samego początku przypadliśmy sobie bardzo do gustu,za to kolega robił wszystko aby nas do siebie zniechęcić,im bardziej kolega się starał nas od siebie oddalić,tym my byliśmy coraz bliżej. 12 maja 2006 minie pięć lat od kiedy jesteśmy małżeństwem
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 12:59   #27
majunia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Ja swojego przyszłego męża poznałam w pracy .Ja pracowałam już jakiś czas a on jako nowy pracownik doszedł do firmy.Przez ponad dwa lata pracowaliśmy razem(mieliśmy stanowiska komp. obok siebie) ja miałam chłopaka on dziewczyne ale bardzo się zaprzyjażniliśmy.Nawet do tego stopnia że umawialiśmy się po pracy do knajpki zwierzaliśmy się sobie a podczas powodzi 1997 roku która zaskoczyła nas w pracy i ja nie mogłam dojechać do domu zostałam u niego na noc (mieszkał w kawalerce) spaliśmy (i tylko spaliśmy!)w jedny łóżku jak kumple.Póżniej roztałam się ze swoim chłopakiem on niedługo po tym roztał się ze swoją dziewczyną więc spędzaliśmy ze sobą nawet wekkendy(wycieczki rowerowe , wspólne wypady na basenitp.)Itak było do momentu kiedy zaczeła się nim interesować moja koleżanka a ja postanowiłam ich zeswatać nawt umówiłam ich na randkę ale wtedy zrozumiałam że stracę go jako najlepszego przyjaciela więc robiłam wszystko żeby więcej się nie spotkali a myślę że wtedy już czułam że to miłość choć próbowałam wybić to sobie z głowy bo wiedziałam że traktuje mnie tylko jak kumpele.I któregoś wieczoru zaprosił mnie do siebie na kolacje opróżniliśmy butelkę wina i stało się !Potem okazało się że on od dawna chciał tego ale bał się bo wiedział że ja traktuje go tylko jak kumpla...
W sierpniu 2006 będziemy małżeństwem!!!
Przyjażń pozostała!
majunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:12   #28
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Poznałam mojego męża gdy byłam w pierwszej klasie liceum (on jest rok starszy). Pierwsze wrażenie nie było pozytywne,a właściwie nie cierpiałam go (choć mi się podobał ). Za to bardzo podobał się mojej koleżance i z nią chodziłam "na miasto", żeby ona mogła go spotkać. Na jednym z takich wypadów zauważyłam, że on zwraca uwage bardziej na mnie niz na nią. I tak jakos od tego czasu sie potoczyło...
Po 9 latach bycia ze sobą, wzięlismy ślub 06.08.b.r.
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:39   #29
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

Ja zaś doceniłam uroki posiadania starszego brata, który przyprowadza do domu przystojnych znajomych...jeden z nich został moim mężem
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 15:01   #30
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Jak poznałyście swoich mężów?

ja poznalam mojego w autobusie
oboje podobalismy sie sobie na wzajem juz duzo wczesniej
wlasnie minelo nam 10 lat jak sie znamy
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.