Kompleks internetowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 10:13   #1
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482

Kompleks internetowy?


P.

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2015-03-22 o 08:42
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:08   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Poznałam swojego TŻ przez Internet. Jest cudnie, wspaniale i niesamowicie się cieszę, że tak doskonale do siebie pasujemy. W głębi duszy, zdaję sobie sprawę z tego, że gdyby nie sieć, to nie bylibyśmy teraz razem bo przecież tak wiele nas dzieli i poznanie go "w realu" nie wchodziłoby w grę.

Ale nie o tym.

Mam pytanie do dziewczyn, które swoich TŻ poznały przez neta: czy wam też się zdarzają dociekliwe dopytywania rodziny/przyjaciół/znajomych: "A jak sie poznaliście?", a potem: "Eeee, przez neta?! No co ty" (mina rozczarowania, pogardy, zdziwienia). Może w tym miejscu oczekują dłuższej, romantycznej opowieści o 6-miesięcznej zabawie w kotka i myszkę, o podchodach, o nieznajomych z autobusu, który zaprasza Cie na randke, o wyswataniu przez najbliższą przyjaciółkę, o niezapomnianej imprezie w rytmie disco?

Czy w ogóle zdarzają wam się takie akcje?
Jak myślicie, skąd biorą się te "oznaki niezadowolonia" wobec znajomości internetowych?
Jak na nie reagujecie?
U mnie większość reguje cos w stylu "wow, nie bałaś się?" lub uznają za słodkie to, że tż pojechał do oddalonego o 70 km całkowicie mu nieznanego miejsca by mnie poznać nikt nigdy nie dał mi do zrozumienia, że to obciach

Niektórzy mogą regować negatywnie, bo poznawanie ludzi przez internet może być wzięte za pewną nieudolność w poznawaniu ludzi w normalny sposób. Inni zaś uważają to za niebezpieczne i nierozsądne. Ja zaryzykowałam i nie żałuję
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:11   #3
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Kompleks internetowy?

Teraz to już tak nie dziwi i nie robi wrażenia. Kiedyś owszem, a teraz po prostu dużo ludzi się tak poznaje.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:16   #4
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Kompleks internetowy?

Ja poznałam swojego TŻta przez internet

Jest w tym coś niesamowitego.... przyznaję...

Jednak kiedy nasza rodzina i znajomi dowiedzieli sie o tym, nie reagowali jakims strasznym zdziwieniem, albo jakos negatywnie...

Myslę, że w dzisiejszych czasach takie internetowa znajomości nie robią juz wrażenia...

No chyba, że na jakis starszych osobach, ale z tym sie nie spotkałam...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:25   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kompleks internetowy?

Prawdę mówiąc nie spotkałam się z negatywnymi reakcjami, z jakimś rozczarowaniem czy pogardą (?!). Bez przesady, czym tu pogardzać?
Obecnie internet jest tak mocno obecny w naszym życiu, tylu ludzi się w nim styka, że nie dziwi fakt, że można tak poznać partnera/partnerkę. Nawet zaskoczenia tu nie widzę, raczej uprzejme zainteresowanie , takie samo, jak w wypadku odpowiedzi "poznaliśmy się w parku, na spacerze z psami". Coś w stylu "Taak? Mhm, to fajnie."

Naprawdę Twoi znajomi tak reagują? Może jesteś troszkę przeczulona, przez ten "kompleks" właśnie?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 14:01   #6
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Kompleks internetowy?

W dzisiejszych czasach na szczęście poznanie się przez internet nie jest czymś dziwnym Ja np jestem bardzo zadowolona, że tak się stało, że poznaliśmy się z TŻ przez neta - najpierw długo gadaliśmy ze sobą na gg, pisalismy do siebie długaśne mejle i dzięki temu mogliśmy się poznać najpierw "od środka". Wiadomo, że przez internet nie da się kogoś poznać całkowicie, ale chyba wiecie, o czym mówię - dzięki temu po prostu się "dobraliśmy" Nie spotkałam się z jakimiś niemiłymi uwagami z tego powodu - z TŻ zawsze się śmiejemy, że to przeznaczenie nas połączyło, bo mieszkamy 70 km od siebie i inaczej jak przez neta byśmy się poznać nie mogli Poza tym znaleźliśmy się na tej samej stronie oboje całkiem przypadkowo, więc tym bardziej
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 15:13   #7
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Kompleks internetowy?

Ja rozmawialam z moim TŻ 2 lata zanim się spotkaliśmy. Pokonalam dla niego te 400 km, żeby się z nim spotkać. Potem zaryzykowalam i przeprowadzilam się do jego miejscowości, gdzie zaczęlam studia. Jesteśmy już razem 6 lat a w przyszlym roku bierzemy ślub Czyż to nie romantyczne??
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 15:27   #8
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Kompleks internetowy?

my tez poznaliśmy sie przez internet
I jeszcze nigdy nie spotkałam sie z pogarda, raczej z podziwem i tekstami w stylu "czy nie bałaś sie rozczarowania?" itp
Z resztą mam taka superowską historie z naszego pierwszego spotkania że wszyscy boki zrywają kiedy im ja opowiadam, więc pełen luuuz )
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:01   #9
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
P"A jak sie poznaliście?", a potem: "Eeee, przez neta?! No co ty" (mina rozczarowania, pogardy, zdziwienia)
tak to moja mama,nikt inny,ma uprzedzenie ,ze w necie to sami oszusci,zboczency i bandyci :P Natomiast jesli chodzi o znajomych to dla nich jest to normalne ,ze przez neta...teraz to bardzo popularne
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:02   #10
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Kompleks internetowy?

My tez poznalismy sie przez internet, tyle ze potem okazało sie że moi bliscy znajomi to jego bliscy znajomi heheh
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:01   #11
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Kompleks internetowy?

gdy słyszę że jakaś para poznała się przez internet to reaguję w stylu: o jak fajnie, nie ważne jak, ważne, że w ogóle ale jeśli sama mialabym kogoś poznać w ten sposob, a pozniej komuś o tym opowiadać, to czułabym się jak totalny desperat korzystający z biura matrymonialnego.. i może to właśnie mnie powstrzymuje.. nie wiem.. jakoś nie jestem do tego przekonana..jeśli chodzi o moją osobę.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 21:50   #12
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Kompleks internetowy?

My się poznaliśmy na ircu, na kanale naszego ulubionego zespolu. Wcale nie mieliśmy w zamiarze się spotkać w celu matrymonialnym. Rozmawialiśmy 2 lata ze sobą i w międzyczasie każde z nas prowadzilo swoje życie osobiste, w swoich miastach. On mnie zaprosil na sylwestra i myślal, że odmówię. Pomyślalam "raz kozie śmierć" i pojechalam. Stalo się chociaż nikt z nas tego nie planowal. Potem 10 miesięcy rozląki, aż w końcu decyzja, że przyjeżdżam i teraz zostanę już na zawsze. Na pewno nie zrobilam tego w akcie desperacji, co to to nie
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:01   #13
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
My się poznaliśmy na ircu, na kanale naszego ulubionego zespolu.
Tez tak poznalam mnostwo ludzi, moja wielka niespelniona milosc tez. I nie siedzialam na Ircu w celach matrymonialnych. Tak wyszlo.

Meza (!) poznalam tez przez net, zagadal do mnie bo widzial, ze wybieram sie na koncert kapeli, ktora tez lubi. Reszta jakos sama wyszla kiedy sie spotkalismy na piwo.
Nie wydaje mi sie zeby teraz poznawanie kogos przez net dziwilo. Ot mozna kogos poznac w pracy a mozna przez net.

Mysle, ze mozesz byc przewrazliwiona.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:29   #14
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Kompleks internetowy?

też mam taki kompleks... I nie spotkałam sie nigdy ze słowami pogardy z niczyjej strony, ale wydaje mi się to takie obciachowe kojarzy mi się z szukaniem chłopaka na siłę przez fotke itd. Dlatego dziwnie się czuję opowiadając komuś o tym... chociaż wiem, że w dzisiejszych czasach to nic dziwnego
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:48   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kompleks internetowy?

A ja poznałam w grze internetowej... I ten przypadek, że zalogowaliśmy się mniej więcej jednocześnie, wylądowaliśmy koło siebie, a potem jeszcze się poznaliśmy jest na tyle niesamowity, tak samo jak to, że spotkaliśmy się pierwszy raz o 11 w nocy, a ja wsiadłam z obcym właściwie facetem do samochodu - że chętnie opowiadam i chyba nie budzę politowania w słuchaczach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 23:28   #16
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Poznałam swojego TŻ przez Internet. Jest cudnie, wspaniale i niesamowicie się cieszę, że tak doskonale do siebie pasujemy. W głębi duszy, zdaję sobie sprawę z tego, że gdyby nie sieć, to nie bylibyśmy teraz razem bo przecież tak wiele nas dzieli i poznanie go "w realu" nie wchodziłoby w grę.

Ale nie o tym.

Mam pytanie do dziewczyn, które swoich TŻ poznały przez neta: czy wam też się zdarzają dociekliwe dopytywania rodziny/przyjaciół/znajomych: "A jak sie poznaliście?", a potem: "Eeee, przez neta?! No co ty" (mina rozczarowania, pogardy, zdziwienia). Może w tym miejscu oczekują dłuższej, romantycznej opowieści o 6-miesięcznej zabawie w kotka i myszkę, o podchodach, o nieznajomych z autobusu, który zaprasza Cie na randke, o wyswataniu przez najbliższą przyjaciółkę, o niezapomnianej imprezie w rytmie disco?

Czy w ogóle zdarzają wam się takie akcje?
Jak myślicie, skąd biorą się te "oznaki niezadowolonia" wobec znajomości internetowych?
Jak na nie reagujecie?
Nom niestety, gdy się spotykałam z facetem z neta, to ludzie dawali mi odczuć wstyd, że zamiast się NORMALNIE jak człowiek poznać w realu to się na czatach i gg umawiają. Czułam sie jak odludek, to było beznadziejne. Ale rozumiem ludzi w pewnym sensie, podejrzewam, że internet jest dla nich czymś nieodkrytym, tajemniczym, a coś co jest nieznane często kojarzy się z czymś złym. Nie zawsze tak jest. W końcu i tak zerwałam z tym kolesiem i nie muszę się już z niczego tłumaczyć, a czego tak, a czego nie inaczej, a czemu to nie można w szkole się poznać albo na dyskotece...Uff
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 01:00   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kompleks internetowy?

ja poznałam TŻ przez net'a ale wszywscy którzy o tym słyszą raczej dziwią się że będą nastolatką zimą po ciemku z obcym facetem spotkac sie poszłam w dodatku prawie 3 lata starszym. Reakcje są ogólnie na zasadzie "to tak się w ogóle da poznac kogos ciekawego" albo po prostu zdziwienie, że w taki sposób można stworzyć trwały długi związek ale nie żeby zaraz ktoś nagatywnie reagował - dziwię sie że to cię spotkało ;/ bo na pewno takie sytuacjie do przyejmnych nie nalezą.

Ja tam mimo wszystko jakos tak uważam za szalenie romantyczne to,że dwie zupełnie sobie obce osoby poznają się w jakims necie i z tego rodzi się uczucie.. po rozmowach, leczeniu pewnie często nieśmiałosci, strachem przed pierwszym spotkanie.. ahh
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:51   #18
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A ja poznałam w grze internetowej... I ten przypadek, że zalogowaliśmy się mniej więcej jednocześnie, wylądowaliśmy koło siebie, a potem jeszcze się poznaliśmy jest na tyle niesamowity, tak samo jak to, że spotkaliśmy się pierwszy raz o 11 w nocy, a ja wsiadłam z obcym właściwie facetem do samochodu - że chętnie opowiadam i chyba nie budzę politowania w słuchaczach
to na pewno gra Second Life slyszalam ze wiele osob sie tam poznalo A z tym wsiadaniem do samochodu to zdarzalo mi sie tak ryzykowac,ale z biegiem czasu patrze na to wszystko tak:raz sie zyje rozsadek rozsadkiem,ale trzeba sluchac intuicji i wlasnego przeczucia ,ktore tak wlasciwie nigdy nas nie myli

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Ja tam mimo wszystko jakos tak uważam za szalenie romantyczne to,że dwie zupełnie sobie obce osoby poznają się w jakims necie i z tego rodzi się uczucie.. po rozmowach, leczeniu pewnie często nieśmiałosci, strachem przed pierwszym spotkanie.. ahh
ja uwazam tak samo,ten dreszczyk emocji przed pierwszym spotkaniem ahh a potem z kazdym kolejnym jeszcze wiekszy dreszczyk bo nie wiadomo co z tego wyniknie :P to daje takiego powera jak nic innego
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:28   #19
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kompleks internetowy?

Po pierwsze, dzięki wam dziewczyny za odzew w moim wątku

Cieszę się, że większość z was ma miłe doświadczenia w związku z poruszonym przeze mnie tematem, jednak widać, że nie jest to norma.

Czy jestem na tym punkcie przewrażliwiona? Myślę, że po części tak... jednak to przewrażliwienie jest zapewne w pełni wytłumaczalne, kiedy po raz n-ty słyszy się coś w stylu "Skąd go znasz? Nie mów że z neta ". I nie ukrywam, że czuję się wtedy jak obywatel gorszej kategorii - jak ktoś, kto nie jest wystarczająco dobry, żeby poznać faceta w realu.

Wydaje mi się, że kiedyś rzeczywiście było tak, że dostęp do Internetu był ograniczony, a czasem niedostępny, i wtedy poznanie kogoś tą drogą było uznane za wyjątkowe/romantyczne/nietypowe. Teraz, kiedy Internet stał się masowy, i kiedy się słyszy, że ktoś założył sobie profil randkowy, lub profil na fotce, uznaję się go za desperata, który idzie po najmniejszej linii oporu, żeby tylko kogoś znaleźć. Net przejął rolę "biura matrymonialnego".

Oczywiście do tej kategorii uznanych przez niektórych za "obciachowe" nie zaliczyłabym wszelkich forum tematycznych, gier sieciowych czy maili służbowych... - ale, z drugiej strony, czy ktoś wybitnie uprzedzony do poznawania się w sieci w ogóle będzie chciał słuchać jaką dokładnie drogą się poznaliście?

Dość tego użalania się nad sobą
Tylko ja i mój TŻ wiemy jak bardzo romantyczne i wyjątkowo były nasze pierwsze maile, rozmowy na gg, smsy, a ta reszta świata, która pozostaje uprzedzona, niech żyje w swym zacietrzewieniu.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 11:31   #20
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
(...) reszta świata, która pozostaje uprzedzona, niech żyje w swym zacietrzewieniu.
Amen!
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:41   #21
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
A z tym wsiadaniem do samochodu to zdarzalo mi sie tak ryzykowac,ale z biegiem czasu patrze na to wszystko tak:raz sie zyje rozsadek rozsadkiem,ale trzeba sluchac intuicji i wlasnego przeczucia ,ktore tak wlasciwie nigdy nas nie myli
Apropo wsiadnia do samochodu: też mi się zdarzyło wsiąść do samochodu faceta, którego poznałam przez sieć (netowo znaliśmy się miesiąc) i przyznam, że miałam stracha, ale z drugiej strony pomyślałam sobie, czym to się różni od wsiadania do samochodu z facetem, którego poznałam dzień wcześniej na imprezie, w pociągu, lub przypadkiem w galerii handlowej?

Dodatkowo, zgadzam się, że należy słuchać swojej intuicji, ale też po części rozsądku: np. dać swojej zaufanej przyjaciółce numer telefonu do tej osoby "jakby co"...

Swoja drogą, tyle się słyszy o niebezpieczeństwach wynikających z poznawania się drogą internetową, a czy zdażyły się wam osobiście, lub waszym znajomym jakieś podjerzane akcje w tym względzie?
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:57   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
to na pewno gra Second Life slyszalam ze wiele osob sie tam poznalo A z tym wsiadaniem do samochodu to zdarzalo mi sie tak ryzykowac,ale z biegiem czasu patrze na to wszystko tak:raz sie zyje rozsadek rozsadkiem,ale trzeba sluchac intuicji i wlasnego przeczucia ,ktore tak wlasciwie nigdy nas nie myli
To akurat nie ta gra
Wsiadanie do samochodu było poprzedzone wieloma rozmowami na gg Mimo to ryzykowne to było, ale nie żałuję


W sumie nie ma co się przejmować tym co sobie jacyś uprzedzeni pomyślą
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:05   #23
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
też mam taki kompleks... I nie spotkałam sie nigdy ze słowami pogardy z niczyjej strony, ale wydaje mi się to takie obciachowe kojarzy mi się z szukaniem chłopaka na siłę przez fotke itd. Dlatego dziwnie się czuję opowiadając komuś o tym... chociaż wiem, że w dzisiejszych czasach to nic dziwnego
Mi sie tez tak kojarzy, choc nie do konca, ale wiem, że wiele osób tak moze mysleć
Sama się spotkałam z paroma chłopakami poznaymi przez neta, ale nigdy nic powaznego nie wyszło

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A ja poznałam w grze internetowej... I ten przypadek, że zalogowaliśmy się mniej więcej jednocześnie, wylądowaliśmy koło siebie, a potem jeszcze się poznaliśmy jest na tyle niesamowity, tak samo jak to, że spotkaliśmy się pierwszy raz o 11 w nocy, a ja wsiadłam z obcym właściwie facetem do samochodu - że chętnie opowiadam i chyba nie budzę politowania w słuchaczach
hihi chyba wiem o jaką grę chodzi
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:29   #24
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość

hihi chyba wiem o jaką grę chodzi
kurnik??
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:45   #25
tygrysica2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 24
Dot.: Kompleks internetowy?

.
__________________
zakochana w Moim K.**

Edytowane przez tygrysica2008
Czas edycji: 2008-07-14 o 13:53
tygrysica2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:56   #26
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
kurnik??
niee
niech sie Lexie przyzna
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:57   #27
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość

hihi chyba wiem o jaką grę chodzi
Ciiiii...

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
kurnik??
Pudło
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:11   #28
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Kompleks internetowy?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ciiiii...



Pudło
Prosimy o jakąś podpowiedź!

(no ciekawa jestem, noooo... )
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:28   #29
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Kompleks internetowy?

Ja też poznałam się z Tż przez neta i jesteśmy razem już prawie 3 lata.
Kiedy ktoś pytał jak się poznaliśmy to mówiliśmy prawde i nigdy nie spotkaliśmy się z docinkami na ten temat, itd, itp
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:45   #30
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Kompleks internetowy?

u mnie nie bylo zadnych negatywnych reakcji..zreszta kogo to obchodzi jak poznalam swojego TZ?!?! to moja prywatna sprawa...a jak komus nie pasuje? trudno
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.