Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-08, 14:29   #271
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ

Jakby¶ mnie zna³a od urodzenia Moja Mama jest do tej pory niepocieszona - dzieñ przed uroczysto¶ci± komunijn± (ile lat temu to by³o, a Mama ci±gle pamiêta ) nakrêci³a moje d³ugie do po¶ladków w³osy na wa³ki, wcze¶niej zapsika³a jakim¶ amerykañskim specyfikiem utrwalaj±cym, specjalnie sprowadzonym.

Moje w³osy oczywi¶cie kompletnie siê tym wszystkim nie przejê³y, pozostaj±c lekko falowanymi przez pierwsz± godzinê po zdjêciu wa³ków. Po godzinie by³y proste jak druty


gdybym nie wiedziala, ze istnieja takie wlosy, to pewnie bym nie uwierzyla zwykle wsuwki i spinki szybko sie z nich zsuwaja, wiec jest wiecej mordêgi z ich upiêciem, stworzone do noszenia rozpuszczonych, po prostu


Cytat:
Dawaj te przepisy na wcierki, przylaz³o mi zamówienie z Mazide³.
ja glownie uzywam polproduktow thanatosowych do wlosow, chociaz mazid³owa soja nie jest zla

dane moge podac najwyzej w gramach, bateryjka mi sie wyczerpala w wadze i nie jestem w stanie przeliczyc thanatosowych sypkich surowcow na ml

ale jezeli ktos bedzie potrzebowal, to za pare dni wstawie

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do³ujta mnie, dziewuszki, nie do³ujta, bo siê zamknê w sobie Posia³y¶cie we mnie ziarno w±tpliwo¶ci czy zapuszczaæ, ale bêdê twarda - gdy w³osy me niepos³uszne siêga³y do ramion, wygl±da³y niezbyt fajnie - ¿y³y w³asnym ¿yciem i wywija³y siê, jak im siê akurat zachcia³o Przy d³ugich w³osach takie cu¶ nie razi, wiêc muszê byæ twarda
moim zdaniem powinnas miec wlosy max do linii ³okcia, w dodatku sciete w szpic(jak u Szugar), raczej cienkie i delikatne wlosy nie wygladaja wg mnie dobrze sciete na polokraglo czy co gorsza w prostok±t, bez cieniowania na dlugosci, tylko przy koncu, aby ladnie sie ukladaly

nie przejmuj sie, ze nie masz grubych wlosow, warkocze 6-7cm grubosci raczej sa zjawiskiem niecodziennym, masz za to fajny, absolutnie nie-bury kolor wlosow(sredni zlocisty blond hihi) patrzac na wlosy widzi sie od razu kolor, grubosc kitki nie jest w tym momencie juz taka istotna
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:12   #272
loloita20
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ


gdybym nie wiedziala, ze istnieja takie wlosy, to pewnie bym nie uwierzyla zwykle wsuwki i spinki szybko sie z nich zsuwaja, wiec jest wiecej mordêgi z ich upiêciem, stworzone do noszenia rozpuszczonych, po prostu


ja glownie uzywam polproduktow thanatosowych do wlosow, chociaz mazid³owa soja nie jest zla

dane moge podac najwyzej w gramach, bateryjka mi sie wyczerpala w wadze i nie jestem w stanie przeliczyc thanatosowych sypkich surowcow na ml

ale jezeli ktos bedzie potrzebowal, to za pare dni wstawie


moim zdaniem powinnas miec wlosy max do linii ³okcia, w dodatku sciete w szpic(jak u Szugar), raczej cienkie i delikatne wlosy nie wygladaja wg mnie dobrze sciete na polokraglo czy co gorsza w prostok±t, bez cieniowania na dlugosci, tylko przy koncu, aby ladnie sie ukladaly

nie przejmuj sie, ze nie masz grubych wlosow, warkocze 6-7cm grubosci raczej sa zjawiskiem niecodziennym, masz za to fajny, absolutnie nie-bury kolor wlosow(sredni zlocisty blond hihi) patrzac na wlosy widzi sie od razu kolor, grubosc kitki nie jest w tym momencie juz taka istotna
To moj warkocz jest zjawiskiem.. ale osobiscie wola³abym mieæ cieniutki a nie jak jaka¶ góralka..
loloita20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:18   #273
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Mam taki sam problem ^^ mój warkocz jest mega gruby xP
Basiulek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:33   #274
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
To moj warkocz jest zjawiskiem.. ale osobiscie wola³abym mieæ cieniutki a nie jak jaka¶ góralka..
nó¿ poradzic, natura nie zawsze bywa sprawiedliwa, jedni maja za malo na glowie inni za malo W g³owie

mysle, ze problem nr 2 jest zdecydowanie powazniejszy niz za rzadkie/geste wlosy

Cytat:
Napisane przez Basiulek Poka¿ wiadomo¶æ
Mam taki sam problem ^^ mój warkocz jest mega gruby xP
ale ja pisalam o wlosach prostych , a z tego co wklejalas, masz wlosy krecone. wygladzone i wyprostowane porzadnie wlosy krecone czesto przestaja sprawiac wrazenie takich bujnych
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:41   #275
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
wygladzone i wyprostowane porzadnie wlosy krecone czesto przestaja sprawiac wrazenie takich bujnych
Niestety nie zawsze Wyprostowane w³osy krêcone zazwyczaj wygl±daj± jak siano Wiem po sobie.
Basiulek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:44   #276
loloita20
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

[quote=truskawkowawiosna;9 637927]nó¿ poradzic, natura nie zawsze bywa sprawiedliwa, jedni maja za malo na glowie inni za malo W g³owie
A jednych natura wogóle nie obdarzy³a bo maja ma³o i Na g³owie i w G³owie..
loloita20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:49   #277
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Basiulek Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety nie zawsze Wyprostowane w³osy krêcone zazwyczaj wygl±daj± jak siano Wiem po sobie.
zazwyczaj jest tak jak napisalam-wlosy po wyprostowaniu w jakims wiekszym lub mniejszym stopniu traca na objetosci

a co do siana po prostowaniu: dobra prostownica, kosmetyki i wprawiona reka, bez tego nie moze sie nie udac po prostu


Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
A jednych natura wogóle nie obdarzy³a bo maja ma³o i Na g³owie i w G³owie..
a wiec nie masz zadnych powodow do radosci, przykro mi skoro nadmiar jak i deficyt wlosow uwazasz za wade...

edit: chociaz tak sobie mysle, ze osoby malo inteligentne i tak nie sa tego faktu swiadome, wiec raczej nie maja powodu do dolowania sie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-08 o 15:54
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 15:57   #278
loloita20
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
zazwyczaj jest tak jak napisalam-wlosy po wyprostowaniu w jakims wiekszym lub mniejszym stopniu traca na objetosci

a co do siana po prostowaniu: dobra prostownica, kosmetyki i wprawiona reka, bez tego nie moze sie nie udac po prostu




a wiec nie masz zadnych powodow do radosci, przykro mi skoro nadmiar jak i deficyt wlosow uwazasz za wade...

edit: chociaz tak sobie mysle, ze osoby malo inteligentne i tak nie sa tego faktu swiadome, wiec raczej nie maja powodu do dolowania sie
a ja na to jak na lato...
loloita20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:00   #279
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja na to jak na lato...
I¶æ, ci±gle i¶æ, w stronê s³oñca ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:17   #280
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem powinnas miec wlosy max do linii ³okcia
Zgadzam siê, nie chcê d³u¿szych.

Cytat:
w dodatku sciete w szpic(jak u Szugar), raczej cienkie i delikatne wlosy nie wygladaja wg mnie dobrze sciete na polokraglo czy co gorsza w prostok±t, bez cieniowania na dlugosci, tylko przy koncu, aby ladnie sie ukladaly
Czyli do linii ³okcia, ¶ciête w szpic i delikatnie wycieniowane na koñcach? Siê zobaczy, bo nie mam przekonania do tego cieniowania...

Cytat:
nie przejmuj sie, ze nie masz grubych wlosow, warkocze 6-7cm grubosci raczej sa zjawiskiem niecodziennym, masz za to fajny, absolutnie nie-bury kolor wlosow(sredni zlocisty blond hihi)
A, dziêkowaæ, dziêkowaæ Blondzik rz±dzi, Albinosko

Cytat:
patrzac na wlosy widzi sie od razu kolor, grubosc kitki nie jest w tym momencie juz taka istotna
Grubo¶æ mojej kitki nie jest taka najgorsza, ale warkocz bezlito¶nie obna¿a k³opot z objêto¶ci± moich kude³ków Pamiêtam w³osy Twojej wspó³lokatorki z "Pochwalmy siê..." i pamiêtam, ¿e jaka¶ Wiza¿anka poprosi³a, by¶ zamie¶ci³a jej zdjêcie w warkoczu I pamiêtam te¿, jakiej dozna³am pociechy, kiedy okaza³o siê, ¿e ten warkocz wcale nie jest gruby

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
nó¿ poradzic, natura nie zawsze bywa sprawiedliwa, jedni maja za malo na glowie inni za malo W g³owie
__________________
Jeste¶!

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2008-11-08 o 16:51
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:49   #281
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
To moj warkocz jest zjawiskiem.. ale osobiscie wola³abym mieæ cieniutki a nie jak jaka¶ góralka..
ehhh koko odk±d pamiêtam to sadzisz takie podpuszczaj±ce teksty - pasuje w koñcu obraæ jakie¶ stanowisko
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 17:55   #282
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 555
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
I¶æ, ci±gle i¶æ, w stronê s³oñca ...

W stronê koñca a¿ po horyzontu kreees
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mog³y równie ³atwo prowadziæ do wiêzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:44   #283
loloita20
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Wy***ane mam na was i na wasze pkt karne co mam napisac to napisze ..siedzicie tylko i w³azicie po palcu do dupy tym co maja troche wieksze pojecie o wlosach jednym s³owem ***ac was same szmaty i wie¶niary z w³osami jak mocherowe berety starszych pañ NARAw³azcie sobie nadal bo mnie az mdli od panienek milych az do przesady tylko po to ¿eby im ktokolwiek odpisa³
Estelle i sz...(mata)ugarbejb... pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha

Edytowane przez loloita20
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:49
loloita20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:49   #284
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
Estelle i sz...(mata)ugarbejb....co s tam pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha

Buziolek Koffam Ciem tesh ^^
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:49   #285
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
Wy***ane mam na was i na wasze pkt karne co mam napisac to napisze ..siedzicie tylko i w³azicie po palcu do dupy tym co maja troche wieksze pojecie o wlosach jednym s³owem ***ac was same szmaty i wie¶niary z w³osami jak mocherowe berety starszych pañ NARAw³azcie sobie nadal bo mnie az mdli od panienek milych az do przesady tylko po to ¿eby im ktokolwiek odpisa³
Estelle i sz...(mata)ugarbejb... pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha


:| Ty nie jeste¶ normalna...
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:57   #286
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
Wy***ane mam na was i na wasze pkt karne co mam napisac to napisze ..siedzicie tylko i w³azicie po palcu do dupy tym co maja troche wieksze pojecie o wlosach jednym s³owem ***ac was same szmaty i wie¶niary z w³osami jak mocherowe berety starszych pañ NARAw³azcie sobie nadal bo mnie az mdli od panienek milych az do przesady tylko po to ¿eby im ktokolwiek odpisa³
Estelle i sz...(mata)ugarbejb... pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha
z nieukrywan± przyjemno¶ci± ¿egnam na zawsze- chamstwa i prostactwa tolerowaæ nie bêdê. KONIEC
I tak za d³ugo pozwalano Ci na zachowanie poni¿ej jakiegokolwiek poziomu.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:29   #287
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
Wy***ane mam na was i na wasze pkt karne co mam napisac to napisze ..siedzicie tylko i w³azicie po palcu do dupy tym co maja troche wieksze pojecie o wlosach jednym s³owem ***ac was same szmaty i wie¶niary z w³osami jak mocherowe berety starszych pañ NARAw³azcie sobie nadal bo mnie az mdli od panienek milych az do przesady tylko po to ¿eby im ktokolwiek odpisa³
Estelle i sz...(mata)ugarbejb... pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha
¯enuj±co prymitywne. Niestety, ale jako¶ tak jest, ¿e patrzymy na innych przez swój pryzmat...Trafn± sobie strzeli³a¶ charakterystykê.

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
z nieukrywan± przyjemno¶ci± ¿egnam na zawsze- chamstwa i prostactwa tolerowaæ nie bêdê. KONIEC
I tak za d³ugo pozwalano Ci na zachowanie poni¿ej jakiegokolwiek poziomu.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:30   #288
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

A czy ja mog³abym siê dowiedzieæ za co dosta³am ostrze¿enie ? Za atak na kogo ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:59   #289
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez loloita20 Poka¿ wiadomo¶æ
Estelle i sz...(mata)ugarbejb... pozdrawiam was srodkowym palcem...hahaha
No i nie wytrzyma³a Jola ci¶nienia
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 20:29   #290
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

mamy mocherowe berety na g³owach haha

Normalnie pad³am jak to przeczyta³am. ¯e te¿ tacy ludzie istniej±...

Edytowane przez 6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Czas edycji: 2008-11-08 o 20:30
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:52   #291
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;9641100] mamy mocherowe berety na g³owach haha

Normalnie pad³am jak to przeczyta³am. ¯e te¿ tacy ludzie istniej±...[/QUOTE]
Proponujê od dzisiaj u¿ywaæ nowego slangu: poka¿ swoje mohery

PS. Ciekawostka:
W zwi±zku z trudno¶ci± ze zdobyciem surowca tkaniny moherowe by³y bardzo drogie. Jako przyk³ad wskazuj±cy na du¿± ich warto¶æ pos³u¿yæ mo¿e zapisek z Wi¶nickiej ksiêgi z³oczyñców z XVII wieku, opisuj±cy przypadki kradzie¿y moherowych sukni. W jednym z zapisków pojawia siê cena 200 z³otych, co przy porównaniu si³y nabywczej pieni±dza mo¿na by uznaæ za odpowiednik ok. 30000 z³.

Drogie wiza¿anki, pozostaje siê cieszyæ z faktu, ¿e mamy ów drogocenny moher na g³owie
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:56   #292
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ

Drogie wiza¿anki, pozostaje siê cieszyæ z faktu, ¿e mamy ów drogocenny moher na g³owie
Normalnie moher mi siê na g³owie je¿y
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:57   #293
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Proponujê od dzisiaj u¿ywaæ nowego slangu: poka¿ swoje mohery

PS. Ciekawostka:
W zwi±zku z trudno¶ci± ze zdobyciem surowca tkaniny moherowe by³y bardzo drogie. Jako przyk³ad wskazuj±cy na du¿± ich warto¶æ pos³u¿yæ mo¿e zapisek z Wi¶nickiej ksiêgi z³oczyñców z XVII wieku, opisuj±cy przypadki kradzie¿y moherowych sukni. W jednym z zapisków pojawia siê cena 200 z³otych, co przy porównaniu si³y nabywczej pieni±dza mo¿na by uznaæ za odpowiednik ok. 30000 z³.

Drogie wiza¿anki, pozostaje siê cieszyæ z faktu, ¿e mamy ów drogocenny moher na g³owie


Oznajmiam wszystkim, ¿e ja, wie¶niara, idê rozczesaæ mój moherowy beret, ale wcze¶niej natrê jego koñce olejem z kokosa - zadbany moher pewnie lepiej siê sprzeda (¯eby tylko nikt mi go nie ukrad³! )
__________________
Jeste¶!

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2008-11-08 o 21:00
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 20:59   #294
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Normalnie moher mi siê na g³owie je¿y
Daj trochê, bo mam ma³o...
Skoro taki drogocenny
Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
(¯eby tylko nikt mi go nie ukrad³! )
Ja ukradnê ja Tylko pytanie jak

Edytowane przez 6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Czas edycji: 2008-11-08 o 21:01
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:16   #295
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

O kurczaczki,chwile mnie nie bylo a tu wszyscy na mohery sie przerobili nice...
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:21   #296
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

a ja przez to ze mi moher sie zaczê³y mole zrec... dalam pnk prze nieuwagê, ale juz to wyja¶niam wybaczta
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-08 o 21:29
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:27   #297
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez gaga Poka¿ wiadomo¶æ
a ja przez to ze mi moher sie zaczely mole zrec... dalam pnk prze nieuwage, ale juz to wyjasniam wybaczta


Niech Ci moher lekkim bêdzie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:27   #298
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Czyli jak rozumiem, skoro nasz± "kole¿ankê" mdli od naszego w³a¿enia sobie wzajemnie w cztery litery, to owa "kole¿anka" ju¿ nas na zawsze opu¶ci³a? Jaka mi³a wiadomo¶æ na koniec mi³ej soboty
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:38   #299
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

miejmy nadziejê... ze nie wroci ... ale jak nawet pod innym szyfrem...to przeciez sila moherow jest nie do pokonania hihihihi
a swoja droga...zal mi takowych osobników...jak oni sie musza ze sami ze soba meczyc
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-11-08 o 21:40
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:40   #300
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

A mi bardziej ¿al osob, które musza siê mêczyæ z kim¶ takim... na przyk³ad nas tutaj
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.