Nasze ulubione marki!!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 10:05   #121
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez mysiamysia
to chyba tylko u ciebie,bo u mnie jest bardzo fajna obsluga
Ja mam takie odczucie zarówno we wrocławskich jak i warszawskich House`ach.Może miałam pecha ale do którego sklepu z tej sieci bym nie poszła zawsze jestem lekko wkurzona.Nienawidze jak obsługa łazi za mną zadając mi pytania w stylu "a może w czymś pomóc,może rozmiarek(brrr okropne zdrobnienie)znaleźć,może coś podać" wiem,że niektórzy lubią czuć na sobie zainteresowanie sprzedających ale jak kiedy idę na zakupy potrzebuję przede wszystkim spokoju do namysłu.Jeżeli mam jakiś problem to wtedy pytam,nie lubię być zaczepiana.I to tyle
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:12   #122
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

uwielbiam everlasta i lonsdale,niestety ciesko kupic w polsce
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 10:25   #123
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

burn-it-up, zgadzam się z tobą, ale głównie dlatego, że ostatnio jak byłam miom chłopem w housie to jakiś sprzedawca zagadał do niego jak do starego kolegi, zadał dziwne pytanie - czy szuka koniecznie dżinów czy mogą być jakieś ortalionki ( :| ), i ogólnie masa dziwnych pytań i zagadywek, byłam trochę zmieszana ale myślałam że oni się znają - jakież było moje zdziwienie gdy tż po wyjściu ze sklepu też nie wiedział o co chodzi, to była prawie napaść

jeżeli chodzi o moje ciuchy to wybieram po prostu to co mi pasuje, nie lubię się ubierać jak wszyscy więc trochę mi zajmują zakupy
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:01   #124
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Ja mialam to samo! Poszłam z TŻtem do housa tak przy okazji przed kinem (bo to to samo centrum handlowe) i akurat były bluzeczki na promocji to wziełam jedną i ide do kasy a babka przy kasie do mojego faceta "a może kupisz cos swojej dziewczynie? moze naszyjnik albo torebke? albo jeszcze jedna bluzeczke jak jest na promocji?" moj TŻ na to bo to ja płaciłam i jszcze byłam w szoku że babeczka do nas na "ty" i takie teksty to ja jej mówię, że gdyby mj NARZECZONY chciał mi zrobić prezent to kupiłby mi porządną rzecz a nie szmatke z promocji
Wkurza mnie taki cos i wiem, że mojemu facetowi zrobiło się przykro bo akurat kasy nie miał, zeby kupić mi coś albo zapłacić za mnie a babka jakas wredna brrr to był mój pierwszy i ostatni zakup w housie!
(no, to sie wyżaliłam )
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:16   #125
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
Ja mialam to samo! Poszłam z TŻtem do housa tak przy okazji przed kinem (bo to to samo centrum handlowe) i akurat były bluzeczki na promocji to wziełam jedną i ide do kasy a babka przy kasie do mojego faceta "a może kupisz cos swojej dziewczynie? moze naszyjnik albo torebke? albo jeszcze jedna bluzeczke jak jest na promocji?" moj TŻ na to bo to ja płaciłam i jszcze byłam w szoku że babeczka do nas na "ty" i takie teksty to ja jej mówię, że gdyby mj NARZECZONY chciał mi zrobić prezent to kupiłby mi porządną rzecz a nie szmatke z promocji
Wkurza mnie taki cos i wiem, że mojemu facetowi zrobiło się przykro bo akurat kasy nie miał, zeby kupić mi coś albo zapłacić za mnie a babka jakas wredna brrr to był mój pierwszy i ostatni zakup w housie!
(no, to sie wyżaliłam )
Zaczarovana,Nataja86 właśnie o takie zachowanie mi chodzi.Naskakują na człowieka zagadując jakbyśmy się znali od przedszkola.Straszni e mnie to denerwuje bo moje zakupy to moja sprawa i naprawdę nie potrzebuję komentarzy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:24   #126
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez zaczarovana
Ja mialam to samo! Poszłam z TŻtem do housa tak przy okazji przed kinem (bo to to samo centrum handlowe) i akurat były bluzeczki na promocji to wziełam jedną i ide do kasy a babka przy kasie do mojego faceta "a może kupisz cos swojej dziewczynie? moze naszyjnik albo torebke? albo jeszcze jedna bluzeczke jak jest na promocji?" moj TŻ na to bo to ja płaciłam i jszcze byłam w szoku że babeczka do nas na "ty" i takie teksty to ja jej mówię, że gdyby mj NARZECZONY chciał mi zrobić prezent to kupiłby mi porządną rzecz a nie szmatke z promocji
Wkurza mnie taki cos i wiem, że mojemu facetowi zrobiło się przykro bo akurat kasy nie miał, zeby kupić mi coś albo zapłacić za mnie a babka jakas wredna brrr to był mój pierwszy i ostatni zakup w housie!
(no, to sie wyżaliłam )
Jeju :eek!: to chyba domena pań z nadużyciem solarium ... ja ogólnie nie cierpię jak ekspedientki chodzą za mną i poprawiają wieszaki wtedy specjalnie w sklepie zaczynam robić bałagan i najczęściej poukładane rzeczy przeglądam i i kładę w takim stanie . Niech mają panie zajęcie a nie paznokietki piłują .
Ale naszczęście w większych miastach nie ma takiego problemu, bo za dużo klientów.

Ale czasami tyle jest życia w tych sprzedawcach, że masz wrażenie jakby za karę pracowali albo ekspedientki po solarium myślą, że są najpiękniejsze i nie wiadomo kim one są w tym sklepie ... boże jakie to żałosne .

APEL DO SPRZEDAWCóW: PRACA W SKLEPIE TO NIE KARA !
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 11:40   #127
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez besciara
Jeju :eek!: to chyba domena pań z nadużyciem solarium ... ja ogólnie nie cierpię jak ekspedientki chodzą za mną i poprawiają wieszaki wtedy specjalnie w sklepie zaczynam robić bałagan i najczęściej poukładane rzeczy przeglądam i i kładę w takim stanie . Niech mają panie zajęcie a nie paznokietki piłują .
Ale naszczęście w większych miastach nie ma takiego problemu, bo za dużo klientów.

Ale czasami tyle jest życia w tych sprzedawcach, że masz wrażenie jakby za karę pracowali albo ekspedientki po solarium myślą, że są najpiękniejsze i nie wiadomo kim one są w tym sklepie ... boże jakie to żałosne .

APEL DO SPRZEDAWCóW: PRACA W SKLEPIE TO NIE KARA !
besciara dobrze piszesz... niech sobie nie myślą tez nie lubie takich dziewczyn, ktore uważają sie za najpiekniejsze i w ogole.... i tak zawsze patrza na Ciebie jak na kosmite zalosne zalosne
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 08:42   #128
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

beściara, ogólnie na ten temat rozmowa zaczęła sie od wrocławia, myślę że to nie jest małe miasto, i to nie tylko domena sprzedawczyń.... wg mnie jest to domena housa
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 08:52   #129
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Moimi ulubonymi markami są: H&M, CUBUS, VERO MODA,NEW YORKER
a jeśli chodzi o spodenki to wybieram WRANGLER I LEE
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 08:59   #130
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez natalja86
beściara, ogólnie na ten temat rozmowa zaczęła sie od wrocławia, myślę że to nie jest małe miasto, i to nie tylko domena sprzedawczyń.... wg mnie jest to domena housa
Hmm, pewnie ich po prostu szkolą, żeby tak się zachowywali, skoro podobne zachowania powtarzają się w różnych sklepach. Mam jednak poważne wątpliwości, czy jest to dobra strategia marketingowa
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 09:40   #131
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez euphemia
Hmm, pewnie ich po prostu szkolą, żeby tak się zachowywali, skoro podobne zachowania powtarzają się w różnych sklepach. Mam jednak poważne wątpliwości, czy jest to dobra strategia marketingowa
Hheh mają swój żelazny kodeks "jak pozbyć się klienta" . Ale tak poważnie mówiąc nie lubię House'a, ale w Trouniu w House miła była pani ... co nie zmienia faku, że nie mam nic z tego sklepu .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 11:36   #132
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Moje ulubione to :
Zara
Yes or No
Atmosphere
Tally Weil
Promodom
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 12:38   #133
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

to zjawisko o nadskakiwaniu sprzedawcy w USA wystepuje praktycznie w kazdym sklepie.ja tam sie przyzwyczailam do tego.a po drugie jak jest bardzo duzy sklep i jest kilkanastu sprzedawcow to oni musza tak robic ,bo zarabiaja z komisji
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:20   #134
Kussi
Raczkowanie
 
Avatar Kussi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

house
H&M
reserved
troll
new yorker
reporter
__________________


"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel







Kussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:01   #135
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Nie mam jednej ulubionej marki, ale głównie ubieram się w: H&M, Camden Town, Cropp Town, New Yorker, Reporter
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:07   #136
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Zara, H&M...to dlatego, że są duże, a ja leń nie lubie się namęczyć chodząc ze sklepu do sklepu
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:35   #137
scroll
Raczkowanie
 
Avatar scroll
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 33
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Ja najbardziej lupię benetton, mango, esprit i c&a.
scroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:14   #138
maryam87
Raczkowanie
 
Avatar maryam87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UAE (Dubai)
Wiadomości: 269
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Moje ulubione marki ubran sa:
1- Promod
2- Vero moda
3-Mango
4-Zara
5-Bershka
6-Forever 21
7-Oasis
8-Miss Sixty (tam czasami kupuje jeansy-jeansy maja troche drogo-co mi tam to nie ja place)
9- xoxo
10-Massimo Dutti
11-Top shop
12-DKNY (mam tylko jedna pare spodni )

A buty :
1-Milano (najczesciej)
2-Aldo
3-Nine West ( baaardzo zadko tam kupuje cos)
4-Faith
5-Puma
6-Reebok
__________________
http://www.x88x.com/2009/u6916017.jpg

عمر الغياب ما يغير مافي القلوب
دام القلوب الي نحبها تحبنا
maryam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:19   #139
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

H & M , Atmosphere, czasami Orsay, reserved, Croop.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 23:38   #140
077418a361ee5ad2159ccbcb6244fe7be92b3251_618c5d140ac49
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

MEXX (drogo, mają bardzo fajne bluzki, mam kilka, fajne spodnie)
River Island (niestety dla mnie za wysokie ceny)
H&M (ale niektóre rzeczy, np linia LOOG, czy jakoś tak)
Nike (cóż ceny z kosmosu, ale świetna jakość i kolory)
Orsay (fajne spódnice)
Mango, Promod, Zara (tu zawsze coś leży nie tak, choć ciuch mają śliczne)
Levis - model 559
077418a361ee5ad2159ccbcb6244fe7be92b3251_618c5d140ac49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:48   #141
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez natalja86
beściara, ogólnie na ten temat rozmowa zaczęła sie od wrocławia, myślę że to nie jest małe miasto, i to nie tylko domena sprzedawczyń.... wg mnie jest to domena housa
co do house jeszcze...mnie denerwuje natomiast jak laze i krece sie po sklepie nie wiedzac co wybrac albo patrze na te dzinsy wysoko polozone wedlug rozmiarow (i nie dostane ich) a nikt nie raczy okazac jakiegos zainteresowania.Rozumiem ze jak wejde,rozejrze sie chwile to nikt nie podchodzi i tak ma byc.Alee jak chodze dluzej nie wiedzac co i jak to denerwuje mnie braku okazania pomocy.Sprzedawcy powinni wyczuc kiedy klient ma potrzebe pomocy!!! To widac po zachowaniu
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:52   #142
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Cytat:
Napisane przez natalja86
beściara, ogólnie na ten temat rozmowa zaczęła sie od wrocławia, myślę że to nie jest małe miasto, i to nie tylko domena sprzedawczyń.... wg mnie jest to domena housa
co do house jeszcze...mnie denerwuje natomiast jak laze i krece sie po sklepie nie wiedzac co wybrac albo patrze na te dzinsy wysoko polozone wedlug rozmiarow (i nie dostane ich) a nikt nie raczy okazac jakiegos zainteresowania.Rozumiem ze jak wejde,rozejrze sie chwile to nikt nie podchodzi i tak ma byc.Alee jak chodze dluzej nie wiedzac co i jak to denerwuje mnie braku okazania pomocy.Sprzedawcy powinni wyczuc kiedy klient ma potrzebe pomocy!!! To widac po zachowaniu


Albo inna sytuacja..Wchodze do sklepu,obsluga wydaje sie mila ale az za bardzo mila...Od razu robie krok nie zdazam sie rozejrzec i sprzedawczyni mowi do mnie "jesli bedzie miala pani jakies pytania to prosze pytac" .Ide pare krokow i nastepna pani znowu "jesli bedzie pani miala jakies pytania to prosze pytac" :| Przeciez jasne ze jak bede miala jakies watpliwosci to bede pytala..po co komu mowic zeby pytac,jak ktos zehce to sam to zrobi.rozumiem ze tak sa szkoleni ,zeby tak sie zachowywali,ale jednak czasem przesadzaja.Powinno byc cos pomiedzy.Braku zainteresowania zadnego nie lubie,ale nie lubie tez nadmiernej 'pomocy"
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:42   #143
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Next
Mexx
Zara
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:51   #144
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 285
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Moje marki ukochane,najczesciej są niestety krytykowane

Mianowicie :

Tally Weil
Orsay
Terranova
__________________
Uważaj jak tańczysz-bo życiowy parkiet bywa śliski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:37   #145
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

ukochana marka- H&M - ciuchy, torby, dodatki takie jak korale czy okulary- uwielbiam!


poza tym- Orsay [od jakiegoś czasu sama jestem zdziwiona, że niektóre bluzki mi się podobają! wcześniej nie znosiłam tego sklepu :/] albo Reserved [tylko niektóre ciuszki, bardzo wiele to niestety szmatki ]

lubię też Solara, czasem znajdę tam coś ciekawego.

House'a nie lubię nie moje fasony, nie moje kolory. obsługa nachalna. muzyka za głośna. a może to ja jestem zbyt marudna.

/podpisuję się pod apelem Besciary! bo nie lubię się czuć, jakbym właśnie przeszkodziła sprzedawczyni w piłowaniu paznkoci i plotkowaniu z koleżanką z sąsiedniego stoiska czy sklepu.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:53   #146
ona eRAPe
BAN stały
 
Avatar ona eRAPe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 43
GG do ona eRAPe
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Zara, Cubus, Coalition, Nervous, Dc, H&m, Reserved, Benetton
ona eRAPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:57   #147
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

zara,h&m, new york,vero moda
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 06:48   #148
monikaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 15
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

ja bardzo lubie kupować w trollu..ponieważ tam sa czesto swietne rzeczy..bo sa zaprojektowane..widac że projektanci maja dużo wyobrażni!!
monikaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:48   #149
kretka1984
Rozeznanie
 
Avatar kretka1984
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 619
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

ja mam duzo ciuszkow roznych marek ale nie mam jakiejs swojej ulubionej firmy..zagladam wszedzie az znajde cos dla siebie..cos tam mam z zary troche z orsaya reeboka itp o jest jedna taka firma chyba nextie tam to za kazdym razem wchodzac z kumpelą ktoras z nas wychodzi obladowana
__________________
Nie wolno się zatrzymywać choćby nie wiem jak bardzo było nam źle.
kretka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:05   #150
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Nasze ulubione marki!!!!

Uwielbiam GAPa , ciuszki tej firmy są po prostu boskie a dla dzieci, mam mała córeczkę uwielbiam H&M piękne ciuszki
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 21:41:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.