Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 19:09   #3811
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

potrzymałam na włosach dziś 40 min kallosa latte i jestem bardzo zadowolona. chciałam jutro, ale zaczęły mnie włosy denerwować (czyżby po babcinej Joannie robiły się szorstkie i sztywne? a może zauważyły brak silikonu?) jeszcze dobrze nie wyschnęły, ale na pewno są miękkie, no i ten zapach.. wydaje mi się również, że będą się ładnie błyszczeć
a jutro pierwszy eksperyment z naftą i olejkiem.
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:37   #3812
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
gdzie jest ta recenzja? Szukałam pod paloma i pod żel aloesowy ale nic nie znalazłam
BTW wczoraj również nabyłam żel, znalazłam gdzieś na bocznej półce, choć dwa dni wcześniej pytałam o niego i Pani odpowiedziała, że z Palomy to mają tylko zmywacze do paznokci . Nie ma to jak wiedzieć co się sprzedaje
widać recenzje też trudno znaleść- nie tylko sam żel
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:47   #3813
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

A co sądzicie o tym żelu aloesowym? nada się?
http://www.floslek.com.pl/polska/kos...RY%20%20SUCHEJ
a to skład: Aqua, propylene Glycol, ekstrakt:P, panthenol, carbomer(?), triethanolamine, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:15   #3814
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tym żelu aloesowym? nada się?
http://www.floslek.com.pl/polska/kos...RY%20%20SUCHEJ
a to skład: Aqua, propylene Glycol, ekstrakt:P, panthenol, carbomer(?), triethanolamine, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.
ten z palomy bogatszy składem i chyba większy pojemnościowo
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:36   #3815
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Do tej pory do ostatniego płukania dodawałam soku z cytryny, ale przeczytałam, ze może on jeszcze bardziej podrażniać i wysuszać moją wrażliwą skórę głowy - a szkoda, bo chciałam troszkę rozjaśnić włoski
Cytrynę zastąpiłam miodem i teraz mam pytanie - co mi ten miód daje i czy on nie wpłynie jakoś źle na skórę głowy?
Pytanie pewnie głupie, bo wiem, ze miód ma własciwości nawilżające, ale wolę się upewnić
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:46   #3816
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Do tej pory do ostatniego płukania dodawałam soku z cytryny, ale przeczytałam, ze może on jeszcze bardziej podrażniać i wysuszać moją wrażliwą skórę głowy - a szkoda, bo chciałam troszkę rozjaśnić włoski
Cytrynę zastąpiłam miodem i teraz mam pytanie - co mi ten miód daje i czy on nie wpłynie jakoś źle na skórę głowy?
Pytanie pewnie głupie, bo wiem, ze miód ma własciwości nawilżające, ale wolę się upewnić
fajnie nawilża (lekko) i nieco wysztywnia włosy. Skóry nie powinien podrażnić.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:02   #3817
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
fajnie nawilża (lekko) i nieco wysztywnia włosy. Skóry nie powinien podrażnić.
Dzieki
Wiedziałam, ze mi odpowiesz ale już tak mi trochę głupio cały czas te posty kierować bezpośrednio do Ciebie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 21:15   #3818
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzieki
Wiedziałam, ze mi odpowiesz ale już tak mi trochę głupio cały czas te posty kierować bezpośrednio do Ciebie
e tam- nie ma sprawy Aguś
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:21   #3819
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko ja tak mam z Seboradinem - niby śmierdzi, a jednak pachnie Z każdym użyciem lubię go coraz bardziej I pojąć nie mogę, co ludzi w nim odrzuca Dodam jeszcze, że nos mam wrażliwy
zboczuchy-śmierdziuchy z nas niuchaczki Seboradinu

ja w Seboradinie czuje glownie olejki eteryczne, a nie rzodkiew. za to sok wycisniety z rzodkwi pachnie tak uroczo, jak wiosenne kanapki

nie rozumiem negatywnych opinii
Cytat:
Powiedz, powiedz, co to za zapach? Użyj eufemizmu Ja się mogę tylko domyślać, o co chodzi
no dobra

szampon "pachnie" jak osoba, ktora najadla sie duzo fasolki i wcale sie tym nie przejmuje

fetorek to dobre okreslenie, raz nie domknelam butelki szamponu, siostra z drugiego pokoju pytala co tak wali

ja mam czuly nos, dosc dobrze rozpoznaje zapachy, ale jestem w stanie wytrzymac troche wiecej niz inni, widocznie
Cytat:
Ciekawa jestem efektu
jak mnie oleja, to wysle im otwarta butelke szamponu mineralnego, w dobrze zabezpieczonym pudelku, dostana bombe smierdzidlowa od wlosomaniaczek, ten sie smieje, kto sie smieje ostatni,jak nie prosba, to grozba
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:29   #3820
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Truskawkowa, my to kumpele od niuchania śmierdzideł a szampon dziegciowy to największy rarytas Dzisiaj coś mnie naszło i kupiłam sobie herbatę Lapsang, czyli wędzoną - cudowna, z kubka zalatuje mi wędzonką, mąż stuka się po łepetynie, a ja kończę drugi kubek
Notabene miałam odlewkę perfum Tea for Two - zapach wędzonej herbaty, dziegciu - można się zakochać Ale ja to uwielbiam rózne dziwne zapachy, mam nawet perfumy o zapachu miodu, po ktorym wiele dziewczyn ma skojarzenia z... żubrzym moczem i je uwielbiam...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 23:11   #3821
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zboczuchy-śmierdziuchy z nas niuchaczki Seboradinu

ja w Seboradinie czuje glownie olejki eteryczne, a nie rzodkiew. za to sok wycisniety z rzodkwi pachnie tak uroczo, jak wiosenne kanapki

nie rozumiem negatywnych opinii

no dobra

szampon "pachnie" jak osoba, ktora najadla sie duzo fasolki i wcale sie tym nie przejmuje

fetorek to dobre okreslenie, raz nie domknelam butelki szamponu, siostra z drugiego pokoju pytala co tak wali

ja mam czuly nos, dosc dobrze rozpoznaje zapachy, ale jestem w stanie wytrzymac troche wiecej niz inni, widocznie

jak mnie oleja, to wysle im otwarta butelke szamponu mineralnego, w dobrze zabezpieczonym pudelku, dostana bombe smierdzidlowa od wlosomaniaczek, ten sie smieje, kto sie smieje ostatni,jak nie prosba, to grozba

No nie, Truskawkowawiosno, ja się zaraz udławię kolacją ze śmiechu Jakże romantyczny ten Twój post No cóż... sama chciałam Swoją drogą - można powiedzieć, że byłam blisko odgadnięcia, jaki to zapach

A porzucając żarty - jestem zawiedziona i wkurzona Wmasowałam żel aloesowy w wilgotne włosy i z przykrością stwierdzam, że do prostych, cienkich kudełków, to on się raczej nie nadaje

PS. Jestem ciekawa zapachu soku świeżo wyciśniętego ze świeżej rzepki Zapach szamponu z czarnej rzepy kojarzę z czasów bodajże podstawówki, ktoś go chyba w domu używał i wcale mnie nie raził
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2008-08-30 o 00:05
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 23:48   #3822
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Truskawkowa, my to kumpele od niuchania śmierdzideł a szampon dziegciowy to największy rarytas Dzisiaj coś mnie naszło i kupiłam sobie herbatę Lapsang, czyli wędzoną - cudowna, z kubka zalatuje mi wędzonką, mąż stuka się po łepetynie, a ja kończę drugi kubek
Notabene miałam odlewkę perfum Tea for Two - zapach wędzonej herbaty, dziegciu - można się zakochać Ale ja to uwielbiam rózne dziwne zapachy, mam nawet perfumy o zapachu miodu, po ktorym wiele dziewczyn ma skojarzenia z... żubrzym moczem i je uwielbiam...
wieeeedzialam, ze Aggie sie odezwie, dziegciowa maniaczka
poszukam tej herbaty, az mi slinka pociekla
ten moj szampon dziegciowy nazywa sie Diolen, wlosy mam po nim super, dobrze umyte, ale zero wysuszenia, sianka.

i ten rozkoszny smrodek roznoszacy sie wokol, rytual mycia wlosow to najprzyjemniejsza czesc dnia

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

No nie, Truskawkowawiosno, ja się zaraz udławię kolacją ze śmiechu Jakże romantyczny ten Twój post No cóż... sama chciałam Swoją drogą - można powiedzieć, że byłam blisko odgadnięcia, jaki to zapach
haha, dama w koncu ze mnie

taki smrodowy twardziel ze mnie, ale zapachu Kallosa mlecznego nie toleruje. odruch wymiotny po prostu, przepraszam fanki Kallosa

to chyba jedyny kosmetyk do wlosow, do ktorego nie moglabym sie przemoc, nawet gdyby dzialal cuda z wlosami, migrena i mdlosci uniemozliwiaja

za to szaleje za Nizoralem, kocham ten zapach, ale zaraz pewnie sie okaze, ze jest obrzydliwy

Cytat:
A porzucając żarty - jestem zawiedziona i wkurzona Wmasowałam żel aloesowy w wilgotne włosy i z przykrością stwierdzam, że do prostych, cienkich kudełków, to on się raczej nie nadaje
hmmm

a co sie dzieje po nim?

nie ukladaja sie ladnie? wydaja sie az za lekkie? a moze by dodawac zelu do normalnej odzywki bez splukiwania?

on sam w sobie nie jest typowym regeneratorem dla wlosow, blizej mu do lekkiej odzyweczki dla wlosow raczej normalnych

Cytat:
PS. Jestem ciekawa zapachu soku świeżo wyciśniętego ze świeżej rzepki Zapach szamponu z czarnej rzepy kojarzę z czasów bodajże podstawówki, ktoś go chyba w domu używał i wcale mnie ten zapach nie raził
dla mnie to mocna rzodkieweczka, zapach troche daje po nosie, ale wg mnie jest calkiem apetyczny

szampon z rzepy eva natura pachnie calkiem podobnie, chociaz swiezy sok ma wieksza sile razenia, domownicy prowadzili wojne o moje "kuracje", gdyby nie to, to raczej nie zaprzestalabym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 00:16   #3823
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
taki smrodowy twardziel ze mnie, ale zapachu Kallosa mlecznego nie toleruje. odruch wymiotny po prostu, przepraszam fanki Kallosa

to chyba jedyny kosmetyk do wlosow, do ktorego nie moglabym sie przemoc, nawet gdyby dzialal cuda z wlosami, migrena i mdlosci uniemozliwiaja
Nie strasz Ja już się na niego napaliłam Jakoś słowo "mleczny" nie dało mi do myślenia, a zapach mleka wywołuje we mnie okropny odruch wymiotny, teraz mam cykora No nic, nie przekonam się, póki nie spróbuję. Obwącham go na początek delikatnym niuchem

Cytat:
za to szaleje za Nizoralem, kocham ten zapach, ale zaraz pewnie sie okaze, ze jest obrzydliwy
Nie, zapach Nizoralu nie jest obrzydliwy

Ja szaleję za zapachem środków do czyszczenia wanien - ach, ten chlor...


Cytat:
hmmm

a co sie dzieje po nim?

nie ukladaja sie ladnie? wydaja sie az za lekkie? a moze by dodawac zelu do normalnej odzywki bez splukiwania?

on sam w sobie nie jest typowym regeneratorem dla wlosow, blizej mu do lekkiej odzyweczki dla wlosow raczej normalnych
No właśnie wydają się aż za lekkie i zwisają sobie smętnie, bez życia

Ja je chyba naprawdę obetnę Ty masz krótkie, a piękne (), tym się pocieszam



Cytat:
dla mnie to mocna rzodkieweczka, zapach troche daje po nosie, ale wg mnie jest calkiem apetyczny
Łeeeeee, no to dobrze jest - uwielbiam rzodkiewkę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 07:27   #3824
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cześć skarby.
Mogę wam pokazać nowe włoski - oceńcie wy - wiem, że macie doświadczenie
Zdjęcia są dość niewyraźne, ale postarajcie się coś odczytać.
Truskawkowa - jesteś wielka
Tulipanno - nie wytrzymałam i wyszłam z tamtąd - mam tego serdecznie dosyć - bo tak jak napisała Truskawkowa - one się eksytują niczym serialem "Brzydula Betty", a mam dość ich docinek, bo jak wiadomo zrobiły mnie w konia - najpierw krzyczały Rihanna a teraz, nie Rihanna jest brzydka - mam tego dosyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (104,9 KB, 101 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 10:06   #3825
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Cześć skarby.
Mogę wam pokazać nowe włoski - oceńcie wy - wiem, że macie doświadczenie
Zdjęcia są dość niewyraźne, ale postarajcie się coś odczytać.
Truskawkowa - jesteś wielka
Tulipanno - nie wytrzymałam i wyszłam z tamtąd - mam tego serdecznie dosyć - bo tak jak napisała Truskawkowa - one się eksytują niczym serialem "Brzydula Betty", a mam dość ich docinek, bo jak wiadomo zrobiły mnie w konia - najpierw krzyczały Rihanna a teraz, nie Rihanna jest brzydka - mam tego dosyć.

Werko


Ja też na początku Twojego wątku skrytykowałam Twoją postawę, przepraszam, wybacz (choć powiem szczerze - nawet świętego wyprowadziłabyś z równowagi ). Ale to, co wypisują niektóre dziewczyny, sprawia, że moja szczęka ze zdumienia ląduje na podłodze - jak tak można? Pokaz zwykłego chamstwa, braku kultury i braku taktu Podziwiam Twoją anielską cierpliwość, ja bym się już dawno załamała

Nie pojmuję też ich wyobrażenia, że z krótkich włosów da się wyczarować coś zupełnie innego

Kolorek masz ładny, wprawdzie słabo widać, ale ja lubię brązy
Co do fryzurki - grzywka, moim zdaniem, powinna mieć większy skos A włosy zapuściłabym mniej więcej do ramion - taka długość "wyciągnie" kwadratową buzię

3maj się
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 10:28   #3826
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dziękuję skarbie
Zobaczę co inne damy powiedzą. Jestem bardzo wdzięczna. Na serio w moim wątku czara gorczy się przelała, a hamstwo widać było z strony wielu dziewczyn (poza małymi wyjątkami). Wyniosłam się stamdąd i kazałam zamknąć wątek nice - na serio to co one robiły nie mieści się w głowie. Chciały mnie wpędzić w rolę osła ofiarnego (a niestety już raz w życiu miałam takie perypetie). Nie chcę rozstawać się z forum, ale czasem trzeba mieć anielską cierpliwość, bo na serio to co one od mnie chciały to można po krótce opisać tak - usadziły mnie na fotelu i czarując różdżkami chciały ze mnie idiotkę wprowadzić. Wiem, że ty, truskawkowa, jolie i inne prawdziwe damy znacie się na fachu jak rzadko kto. Dlatego po ucieczce z metamorfoz przeniosłam się w miejsca gdzie można mi spokojnie doradzić. I nie będzie takich zachowań.
Jeszcze raz duże buziaki dla Was
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 10:59   #3827
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dziękuję skarbie
Zobaczę co inne damy powiedzą. Jestem bardzo wdzięczna. Na serio w moim wątku czara gorczy się przelała, a hamstwo widać było z strony wielu dziewczyn (poza małymi wyjątkami). Wyniosłam się stamdąd i kazałam zamknąć wątek nice - na serio to co one robiły nie mieści się w głowie. Chciały mnie wpędzić w rolę osła ofiarnego (a niestety już raz w życiu miałam takie perypetie). Nie chcę rozstawać się z forum, ale czasem trzeba mieć anielską cierpliwość, bo na serio to co one od mnie chciały to można po krótce opisać tak - usadziły mnie na fotelu i czarując różdżkami chciały ze mnie idiotkę wprowadzić. Wiem, że ty, truskawkowa, jolie i inne prawdziwe damy znacie się na fachu jak rzadko kto. Dlatego po ucieczce z metamorfoz przeniosłam się w miejsca gdzie można mi spokojnie doradzić. I nie będzie takich zachowań.
Jeszcze raz duże buziaki dla Was
Ja zdecydowanie popieram Panią Jesień, grzywka powinna mieć większy skos być wystopniowana, tak samo włosy z tej strony buzi na którą opada grzywka. Nie bardzo, ale odrobinę, żeby grzywa naturalnie przechodziła na włosy, nie była wyodrębniona. Ja na Twoim miejscu leciałabym do jakiegoś fryzjera od razu - ze zdjęciem takiej grzywki, bo na pewno rysy twarzy na tym zyskają Ale równie dobrze można trochę poczekać. To kosmetyczne cięcie, nie będzie drogie, a powinno wiele zmienić. Powodzenia!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:25   #3828
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dziękuję skarbie
Zobaczę co inne damy powiedzą. Jestem bardzo wdzięczna. Na serio w moim wątku czara gorczy się przelała, a hamstwo widać było z strony wielu dziewczyn (poza małymi wyjątkami). Wyniosłam się stamdąd i kazałam zamknąć wątek nice - na serio to co one robiły nie mieści się w głowie. Chciały mnie wpędzić w rolę osła ofiarnego (a niestety już raz w życiu miałam takie perypetie). Nie chcę rozstawać się z forum, ale czasem trzeba mieć anielską cierpliwość, bo na serio to co one od mnie chciały to można po krótce opisać tak - usadziły mnie na fotelu i czarując różdżkami chciały ze mnie idiotkę wprowadzić. Wiem, że ty, truskawkowa, jolie i inne prawdziwe damy znacie się na fachu jak rzadko kto. Dlatego po ucieczce z metamorfoz przeniosłam się w miejsca gdzie można mi spokojnie doradzić. I nie będzie takich zachowań.
Jeszcze raz duże buziaki dla Was
Nie jestem jakimś znawcą, ale wydaje mi się, że fryzurkę można by bardziej wystrzępić, zarówno grzywkę jak i całość, bo teraz jest trochę przyklapnięta. Śledziłam tez tamten wątek i naprawdę uważam, że niektóre osoby zachowywały się delikatnie mówiąc niekulturalnie. Fakt, że dawano Ci tam dużo rad, ale w końcu każdy ma własne zdanie i nie należy nikomu nic wciskać, moim zdaniem masz prawo odmówić, a tam niektóre dziewczyny oburzały się, że niektóre pomysły odrzucasz. Też bym się zdenerwowała.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:36   #3829
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Witajcie jakiś czas temu udzielałam sie na tym wątku...i teraz znowu zamierzam

Moje włosy:
Obecnie pofarbowane Diacolorem (odzywka koloryzująca)
zapuszczam
końcówki w strasznym stanie
wracam do naturalnych
nie podatne na układanie
przetłuszczająca się bardzo skóra głowy
włosy suche
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 11:39   #3830
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Nie strasz Ja już się na niego napaliłam Jakoś słowo "mleczny" nie dało mi do myślenia, a zapach mleka wywołuje we mnie okropny odruch wymiotny, teraz mam cykora No nic, nie przekonam się, póki nie spróbuję. Obwącham go na początek delikatnym niuchem
Ja wiem, co możesz zrobić, by się przekonać jak pachnie Kallos mleczny (zapach kocham!).
Idź do sklepu spożywczego, poproś o budyń Dra Oetker'a Słodka Chwila (ten, który zalewa się wrzątkiem, nie gotuje) o smaku waniliowym z rodzynkami (koniecznie ten!), przygotuj go wg "przepisu" i wtedy poniuchaj. Kallos jak malowany... tzn. wąchany.
Ja, siostra, mama i nawet kuzyn- zgodnie stwierdziliśmy, że to ten zapach.

Aż mnie naszła ochota na budyń... Lecę do kuchni, zw.
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:42   #3831
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Ja wiem, co możesz zrobić, by się przekonać jak pachnie Kallos mleczny (zapach kocham!).
Idź do sklepu spożywczego, poproś o budyń Dra Oetker'a Słodka Chwila (ten, który zalewa się wrzątkiem, nie gotuje) o smaku waniliowym z rodzynkami (koniecznie ten!), przygotuj go wg "przepisu" i wtedy poniuchaj. Kallos jak malowany... tzn. wąchany.
Ja, siostra, mama i nawet kuzyn- zgodnie stwierdziliśmy, że to ten zapach.

Aż mnie naszła ochota na budyń... Lecę do kuchni, zw.
Ja używam mlecznego kallosa, bardzo lubie tą odżywkę, ale nakładam od połowy długości włosów. Pachnie trochę kokosem i toffi
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:43   #3832
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dziękuję skarbie
Zobaczę co inne damy powiedzą. Jestem bardzo wdzięczna. Na serio w moim wątku czara gorczy się przelała, a hamstwo widać było z strony wielu dziewczyn (poza małymi wyjątkami). Wyniosłam się stamdąd i kazałam zamknąć wątek nice - na serio to co one robiły nie mieści się w głowie. Chciały mnie wpędzić w rolę osła ofiarnego (a niestety już raz w życiu miałam takie perypetie). Nie chcę rozstawać się z forum, ale czasem trzeba mieć anielską cierpliwość, bo na serio to co one od mnie chciały to można po krótce opisać tak - usadziły mnie na fotelu i czarując różdżkami chciały ze mnie idiotkę wprowadzić. Wiem, że ty, truskawkowa, jolie i inne prawdziwe damy znacie się na fachu jak rzadko kto. Dlatego po ucieczce z metamorfoz przeniosłam się w miejsca gdzie można mi spokojnie doradzić. I nie będzie takich zachowań.
Jeszcze raz duże buziaki dla Was
Ja się na fachu nie znam, ale też mam kwadratową buzię, przetestowałam w swoim życiu różne długości (od takich "na chłopaka" po prawie do pasa ) i uważam, że długość do ucha czy do linii brody niekorzystnie wygląda przy takim kształcie twarzy - poszerza żuchwę Dlatego na Twoim miejscu zapuszczałabym włosy i, jeśli nie chcesz rozstawać się z fryzurką Rihanny, zafundowałabym sobie po prostu jej dłuższą wersję

A na chamstwo nie ma rady, niestety Najlepiej w ogóle nie zwracać uwagi
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:48   #3833
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Włosy bardzo zaczęły mi się plątać, i co za tym idzie czasem się rozdwajają. Co zrobić, żeby się nie plątały. Czy nakładanie oleju kokosowego na końcówki wzmocni jeszcze te zdrowe? Jesli nie, to co proponujecie?
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:05   #3834
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość
Ja wiem, co możesz zrobić, by się przekonać jak pachnie Kallos mleczny (zapach kocham!).
Idź do sklepu spożywczego, poproś o budyń Dra Oetker'a Słodka Chwila (ten, który zalewa się wrzątkiem, nie gotuje) o smaku waniliowym z rodzynkami (koniecznie ten!), przygotuj go wg "przepisu" i wtedy poniuchaj. Kallos jak malowany... tzn. wąchany.
Ja, siostra, mama i nawet kuzyn- zgodnie stwierdziliśmy, że to ten zapach.

Aż mnie naszła ochota na budyń... Lecę do kuchni, zw.
Łeee, budynie śmierdzą mlekiem, nie będę tego wąchać na bank Na samą myśl mnie mdli
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:17   #3835
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Weroniko, przykro mi, że tak Cię "zjechano" na Metamorfozach. Tutaj natomiast jest duża grupa dziewczyn, które zawsze chętnie i życzliwie doradzą

Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy używających Bebi Barwy: czy wiecie gdzie (poza Internetem) można dorwać ten szampon?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:20   #3836
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

A gdzie w Internecie można Palome dostać? Bo w sklepach już chyba nie ma.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:47   #3837
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy używających Bebi Barwy: czy wiecie gdzie (poza Internetem) można dorwać ten szampon?
U mnie w Mrozach Przyjeżdżaj odwiedzać rodzinkę i kup po drodze
A jeżeli chcesz, to mogę Ci kupić
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:48   #3838
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A gdzie w Internecie można Palome dostać? Bo w sklepach już chyba nie ma.
a nie masz u siebie natury?
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 13:43   #3839
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Niestety, do miasta mam ponad 30 km, po jeden żel nie będę jechać, dlatego często zamawiam takie kosmetyki w Internecie.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:24   #3840
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Dziękuję skarbie
Zobaczę co inne damy powiedzą. Jestem bardzo wdzięczna. Na serio w moim wątku czara gorczy się przelała, a hamstwo widać było z strony wielu dziewczyn (poza małymi wyjątkami). Wyniosłam się stamdąd i kazałam zamknąć wątek nice - na serio to co one robiły nie mieści się w głowie. Chciały mnie wpędzić w rolę osła ofiarnego (a niestety już raz w życiu miałam takie perypetie). Nie chcę rozstawać się z forum, ale czasem trzeba mieć anielską cierpliwość, bo na serio to co one od mnie chciały to można po krótce opisać tak - usadziły mnie na fotelu i czarując różdżkami chciały ze mnie idiotkę wprowadzić. Wiem, że ty, truskawkowa, jolie i inne prawdziwe damy znacie się na fachu jak rzadko kto. Dlatego po ucieczce z metamorfoz przeniosłam się w miejsca gdzie można mi spokojnie doradzić. I nie będzie takich zachowań.
Jeszcze raz duże buziaki dla Was
jam prosty chemik a nie fachowiec włosowy- ale dorzucę coś od siebie. Co prawda nic odkrywczego- bo dziewczyny już o tym wspominały Grzyweczka dłuższa, oczywiście na bok- stopniowana. Włoski też sugerowałabym nieco zapuścić- ja Cię widzę w tej fryzurce Rihanny ale np. do ramion [tzn. te najdłuższe do ramion]. Kolor masz ładny- podoba mi się- taki zimny [jak na moje ślepe oko]. Zanim [i o ile planujesz] zapuścisz włoski to spóbuj je wywijać lekko do wewnątrz i spóbuj je też lekko odbić od głowy.

Co do tamtego wątku- nie czytałam całości- tylko tak z "grubsza". Cóż- ludzie to ludzie. Trzeba się i na taką ewentualność nastawić. Nie kazdy potrafi być taktowny i zachowywać się z klasą.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.