Włosomaniaczki :D - część III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 11:21   #1651
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość

Było się słuchać żółądka
no będę się słuchać już od teraz. Tylko kurcze wszyscy teraz na piwko mnie wyciągają a ja nie będę siedzieć z sokiem, bo mi głupio

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość


Ola to jadę do Rybnika Już się pakuje
hehe, no w Rybniku można znaleźć fajne promocje. Ja jeszcze sobie pojadę tam po jakieś żółte buty, bo wczoraj dostałam żółtą torebkę
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:26   #1652
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nadszedl chyba moment, zeby przyznac, ze stesknilam sie na tyle, zeby tu strzelic postem Podczytywalam was od czasu do czasu.

Dementuje plotki, ze przerwowalam od wizazu z jakiegos strasznego powodu owianego tajemnica Zmeczylo mnie pare awantur, a jednoczesnie wchlonelo forum o lokach i longhaircommunity. Wkurzylam sie tez na kulturalne, ktore tak wczesnie wychwalalam i moja stopa nigdy wiecej tam nie postanie Zakompleksione babiszcze, ktore kazda polemike odbiera jako atak na swa niebywala osobowosc nie jest najlepszym partnerem do dyskusji. A nie wypowiedzieć sie czytajac kosmiczne bzdury, to jak przyklasnac komus kto wymywa silikony z wlosow szamponem z czyms z -xane na poczatku skladu.
Nie calujcie mnie powitalnie, bo szkoda watku, a i tak widzimy sie przeciez caly czas na forum wlosowym
Wiedzialam, wiedzialam, ze sie stesknisz
Noo, trzeba bylo sie pozegnac porzadnie a nie, ze polowalam na Ciebie przez dwa miesiace ))
Przegladam kulturalnie bardzo czesto i pare takich dyskusji wyczailam.


A ja mam sciete wloski Na krociutko, co prawda cala moja twarz podkresla, ale ja czekam na odrost.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:30   #1653
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Wiedzialam, wiedzialam, ze sie stesknisz
Noo, trzeba bylo sie pozegnac porzadnie a nie, ze polowalam na Ciebie przez dwa miesiace ))
Przegladam kulturalnie bardzo czesto i pare takich dyskusji wyczailam.


A ja mam sciete wloski Na krociutko, co prawda cala moja twarz podkresla, ale ja czekam na odrost.
Ogladalam Twoje fotki w Sopocie, w czasie kiedy TZ(obecnie narzeczony) naprawial komputer babci Ja tez wytrwale zapuszczam. Jesli uda mi sie nie zniszczyc koncowek na podciecie ide dopiero w maju 2009
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:52   #1654
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Wiecie wrociłam
Tylko zmeczona jestem bo jechałam w czoraj 14 godzin autem
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:15   #1655
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Witam serdecznie! ale tu dzis cichutko....

no nic, miłej niedzieli!


Witaj WweronikoWw i opowiadaj!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:39   #1656
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! ale tu dzis cichutko....

no nic, miłej niedzieli!


Witaj WweronikoWw i opowiadaj!
No wiec tak w egipcie bylo fajnie polubilam ludzi i w ogole tesknie teraz za tym
Wszystko mi sie tam podobało Na wycieczkach nie byłam Faraon mnie nie dopadł Na plaze chodziłam tak co drugi dzien Poznałam fajna dziewczyne mieszka z Zorach przyleciała tam dzien wczesniej i byla tam z bratem tylko ze brat latal z kolegami ,a my sie bardzo zakumplowały egipcjanie bardzo mili tylko te zaczepy na ulicy okropne Obluga tego hotelu skacze caly czas obok ciebie ,ale to chyba zalezy od "urody" ze tak to powiem
Potem jeszcze kilka dni w polsce i tez fajnie
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:03   #1657
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wiec tak w egipcie bylo fajnie polubilam ludzi i w ogole tesknie teraz za tym
Wszystko mi sie tam podobało Na wycieczkach nie byłam Faraon mnie nie dopadł Na plaze chodziłam tak co drugi dzien Poznałam fajna dziewczyne mieszka z Zorach przyleciała tam dzien wczesniej i byla tam z bratem tylko ze brat latal z kolegami ,a my sie bardzo zakumplowały egipcjanie bardzo mili tylko te zaczepy na ulicy okropne Obluga tego hotelu skacze caly czas obok ciebie ,ale to chyba zalezy od "urody" ze tak to powiem
Potem jeszcze kilka dni w polsce i tez fajnie
witaj ponownie no to faktycznie wakacje udane


Tulip to ja tylko tak nieoficjalnie

Drogie maniaczki- przekazuję gorące pozdrowienia znad upalnego Adriatyku od Marzenki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:11   #1658
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Zapomniałam sie jeszcze pochwalic ze aparatu tam nie zabrałam
I kupiłam tam taki jednorazowy masakra
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:18   #1659
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wiec tak w egipcie bylo fajnie polubilam ludzi i w ogole tesknie teraz za tym
Wszystko mi sie tam podobało Na wycieczkach nie byłam Faraon mnie nie dopadł Na plaze chodziłam tak co drugi dzien Poznałam fajna dziewczyne mieszka z Zorach przyleciała tam dzien wczesniej i byla tam z bratem tylko ze brat latal z kolegami ,a my sie bardzo zakumplowały egipcjanie bardzo mili tylko te zaczepy na ulicy okropne Obluga tego hotelu skacze caly czas obok ciebie ,ale to chyba zalezy od "urody" ze tak to powiem
Potem jeszcze kilka dni w polsce i tez fajnie
A wielbłądy zaliczone? wsdtawisz jakieś zdjecia do albumu? cobym sobie przynajmniej pomarzyła...

Fajnie ze wakacje udane! to co to za zaczepki były?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:21   #1660
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nadszedl chyba moment, zeby przyznac, ze stesknilam sie na tyle, zeby tu strzelic postem Podczytywalam was od czasu do czasu.

Dementuje plotki, ze przerwowalam od wizazu z jakiegos strasznego powodu owianego tajemnica Zmeczylo mnie pare awantur, a jednoczesnie wchlonelo forum o lokach i longhaircommunity. Wkurzylam sie tez na kulturalne, ktore tak wczesnie wychwalalam i moja stopa nigdy wiecej tam nie postanie Zakompleksione babiszcze, ktore kazda polemike odbiera jako atak na swa niebywala osobowosc nie jest najlepszym partnerem do dyskusji. A nie wypowiedzieć sie czytajac kosmiczne bzdury, to jak przyklasnac komus kto wymywa silikony z wlosow szamponem z czyms z -xane na poczatku skladu.
Nie calujcie mnie powitalnie, bo szkoda watku, a i tak widzimy sie przeciez caly czas na forum wlosowym
Dobra to całować nie będę, ale przywitać trzeba

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Zapomniałam sie jeszcze pochwalic ze aparatu tam nie zabrałam
I kupiłam tam taki jednorazowy masakra
To domyślam się, ze zdjęć nam nie pokażesz?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:35   #1661
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Ja tam te masakryczne zdjęcia chętnie zobaczę
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 13:48   #1662
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Ja tam te masakryczne zdjęcia chętnie zobaczę
Ja też - przynajmniej będę sobie wyobrażać, że tam jestem, ale jak to jest taki normalny aparat to trzeba najpierw wywołać, zeskanować itd, a nie wiem czy Weronika ma do tego warunki i chęci
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:03   #1663
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dobra to całować nie będę, ale przywitać trzeba



To domyślam się, ze zdjęć nam nie pokażesz?
No nie niestety
Na tym apracie mozna bylo zrobic 20 zdjec i teraz trzeba je dac do wywolania

Edit:
Karla ja nie mam skanera
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:17   #1664
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No nie niestety
Na tym apracie mozna bylo zrobic 20 zdjec i teraz trzeba je dac do wywolania

Edit:
Karla ja nie mam skanera
No właśnie. Szkoda
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:23   #1665
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witam! mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście

Noell - po prostu padłam juz wiem dlaczego biegam po stadionie...

miłej soboty kochane!
zazdroszcze stadionu. ja moge tylko biegac w parku lub plaza-bleh

Irjamoja szczena! swietne wlosy! szał dziewczyny kusicie tymi perukami, ale przysieglam sobie ze bede twarda i bede zbierac na dobre buty


Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kto tęsknił? Wróciłam Najwazniejsza wiadomosc z wakacji brzmi: "Moje naczynko pod okiem sie wchłoneło" Oprocz tego wakacje takie sobie, pogoda popsuła wszytskie plany Ale psychicznie juz jestem zdrowa
ja jakim cudem Ci sie naczynko wchlonelo?


Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Witam maniaczki


noell --> Niezla mialas przygode Swoja droga jak zmobilizowalas sie do biegania w takie upaly?



Hmm wiecej chyba nie pamietam Wybaczcie jak cos waznego pominelam.

Musze Wam opisac moja przygode z lotem do Londynu. To byl horror! No wiec... pierw strasznie sie poklocilam z ojcem, bo jako ze moja siostra sobie zazyczyla MNOSTWO rzeczy zebym jej przywiozla a ja o tym nic nie wiedzialam to pobralam sobie wszystko co chcialam, w koncu mialam do dyspozycji 20 kg... No i wyobrazcie sobie moja reakcje jak rzeczy dla siostry zajely pol torby! Myslalam ze sie pozabijamy. POl ubran nie zabralam ksiazek, albumow. POprostu prawie nic Wyc mi sie chcialo... Przyechalam tu na stale z 2 parami spodni, sukienka i kilkoma bluzkami No ale przebolalam to bo obiecal ze mi przesle paczka jak bardzo bede chciala... Ok.. Ale torba i tak byla za mala na te wszystkie rzeczy, wiec musialam sie spakowac w inna nie moja torbe ktora pierwszy raz widzialam na oczy. Na dodatek wyjechalismy ode mnie z miasta dopiero kolo 20 wiec w Kaatowicach bylam po 23 a musialam wstac po 3 bo lot byl o 6. Tak wiec spalam jakies 3 h. Zmeczona i zla poszlam na lotnisko... Oczywiscie Pani nie chciala mnie przepuscic z 4kg wiecej! No to jej mowie ze nie mam bagazu podrecznego a ona na to: to prosze przepakowac 4 kg do porecznego. \o to mowie jej ze moge to zrobic ale po co? Nigdy nie bylo problemu zeby miec wiecej kg w bagazu glownym jak nie mialam podrecznego... Ale ona sie uparla, wiec przepakowywalam jeszcze na lotnisku rzeczy.... No i z nerwow zapomnialam sie przyjrzec torbie! No ale sobie mysle ze mam na bilecie nr bagazu wiec jakos go odnajde. No to przejde odrazu do lotu.... Pierwsze 1,5 h spalam, a kolejne pol godz... o zgrozo! wpadlismy w takie turbulecje ze ludzie sie zaczeli modlic... A juz po wyladowaniu wszyscy bili prawa, niektorzy plakali i rzucali sie sobie na szyje... Naprawde przezylam chwile grozy.... Myslalam ze juz nic gorszego mnie nie spotka, ale juz po odprawie czekajac na bagaz bo nie znalazlam! Jeden wydawal mi sie podobny do mojego ale nr sie nie zfadzal wiec cierpliwie czekalam do konca, az wszyscy wezma swoje bagaze i nic! Mojego nigdzie nie bylo! No ale zauwazylam ze bagazowy skonfiskowal 2 bagaze. Podeszlam i ten jeden wciaz wydawal mi sie znajomy (to byl ten co wczesniej myslalam ze to moj ale mial inny nr) wiec go otworzylam. No i to byl moj bagaz! Ale co sie okazalo... Ta MILA pani na lotnisku przybila mi do bagazu inny nr!!! Myslalam juz zeby wrocic do Katowic i ja udusic... No i po takich traumatycznych przezyciach musialam sie jeszcze tluc autobusem z lotniska... a w domu czekalo mnie sprzatanie bo jest remont i moj pokoj byl w oplakanym stanie... Naprawde mialam dosyc!

No i na zakonczenie zycze wszystkim milej niedzieli
wspolczuje twarda z Ciebie babka

a z tym bieganiem w upaly...po prostu ich u mnie nie ma;/ mieszkam w bardzo wietrznym nadmorskim miescie. no moze czasami jest cieplo

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nadszedl chyba moment, zeby przyznac, ze stesknilam sie na tyle, zeby tu strzelic postem Podczytywalam was od czasu do czasu.

Dementuje plotki, ze przerwowalam od wizazu z jakiegos strasznego powodu owianego tajemnica Zmeczylo mnie pare awantur, a jednoczesnie wchlonelo forum o lokach i longhaircommunity. Wkurzylam sie tez na kulturalne, ktore tak wczesnie wychwalalam i moja stopa nigdy wiecej tam nie postanie Zakompleksione babiszcze, ktore kazda polemike odbiera jako atak na swa niebywala osobowosc nie jest najlepszym partnerem do dyskusji. A nie wypowiedzieć sie czytajac kosmiczne bzdury, to jak przyklasnac komus kto wymywa silikony z wlosow szamponem z czyms z -xane na poczatku skladu.
Nie calujcie mnie powitalnie, bo szkoda watku, a i tak widzimy sie przeciez caly czas na forum wlosowym
to strzelaj tutaj czesciem jakims postem

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wiec tak w egipcie bylo fajnie polubilam ludzi i w ogole tesknie teraz za tym
Wszystko mi sie tam podobało Na wycieczkach nie byłam Faraon mnie nie dopadł Na plaze chodziłam tak co drugi dzien Poznałam fajna dziewczyne mieszka z Zorach przyleciała tam dzien wczesniej i byla tam z bratem tylko ze brat latal z kolegami ,a my sie bardzo zakumplowały egipcjanie bardzo mili tylko te zaczepy na ulicy okropne Obluga tego hotelu skacze caly czas obok ciebie ,ale to chyba zalezy od "urody" ze tak to powiem
Potem jeszcze kilka dni w polsce i tez fajnie
zazdroszcze, brzmi jak fajne wakacje ja w przyszlym roku jade na splyw nilem(z rodzicami i wujkami....ych)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość

Drogie maniaczki- przekazuję gorące pozdrowienia znad upalnego Adriatyku od Marzenki
dziekujemy

Edytowane przez noell88
Czas edycji: 2008-08-10 o 14:25 Powód: dopisek
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:33   #1666
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Drogie maniaczki- przekazuję gorące pozdrowienia znad upalnego Adriatyku od Marzenki
Dziękujemy
Nie zauważyłam tego wcześniej.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:44   #1667
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No nie niestety
Na tym apracie mozna bylo zrobic 20 zdjec i teraz trzeba je dac do wywolania

Edit:
Karla ja nie mam skanera
Szkoda... ja już taka przygotowana do tego żeby Cie zachecić...

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
zazdroszcze stadionu. ja moge tylko biegac w parku lub plaza-bleh
nie ma czego zazdroscić, to stadion piłkarski - biegam naokoło trawiastego boiska treningowego gdyby miało ono bieżnię to co innego, ale tak to jak w parku - tylko psów nie ma plażą nigdy nie biegałam ale to musi być bardzo przyjemne uczucie
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:03   #1668
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość

nie ma czego zazdroscić, to stadion piłkarski - biegam naokoło trawiastego boiska treningowego gdyby miało ono bieżnię to co innego, ale tak to jak w parku - tylko psów nie ma plażą nigdy nie biegałam ale to musi być bardzo przyjemne uczucie
pusta, szeroka, twarda plaza-moze i owszem. ale u mnie pusta jest max do 8 rano, szeroka tylko miejscami, a twarda prawie nigdzie. dosc ciezko sie biega, bo stopa 'grzeznie' i w efekcie wiekszosc biega na palcach, a wtedy miesnie na lydkach dostaja kopa. po plazy lepiej szybko przemaszerowac...

chociaz... w zeszlym roku jak chodzilam na plaze regularnie przez 2 tygodnie w lipcu to zawsze mijal mnie taki facet, ktory biegl plaza...bez koszulki...ach to bylo ciacho najwyzej klasy a do tego mial bardzo sympatyczne oblicze i bardzo inteligentny wzrok(biorac pod uwage jakie mial cialko to naprawde....ech) w 2 tygodniu prawde mowiac chodzilam tylko po to zeby go minac az wkoncu sie spalilam tak niemilosiernie, ze mi sie odechcialo

tak na marginesie-przed chwila sie wysmarowalam chyba najgorszym balsamem w mojej histori milosci do nich mleczko do ciała Soraya Professional, nawilzenie i regeneracja. skora owszem gladziutka w dotyku, ale nie czuje 'w skorze' nawilzenia, a na dodatek ma mocny zapach, jak ktorym sie zaciagne to mi niedobrze skojarzenie z taka bardzo dojrzala kobieta, lub po prostu babcia. bleeee....chyba az pojde znowu wziasc prysznic
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:39   #1669
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
nie ma czego zazdroscić, to stadion piłkarski - biegam naokoło trawiastego boiska treningowego gdyby miało ono bieżnię to co innego, ale tak to jak w parku - tylko psów nie ma plażą nigdy nie biegałam ale to musi być bardzo przyjemne uczucie
Ja też kiedyś biegałam po boisku Zabić się tam było mozna. Trawa do kolan, pełno dołków, kamieni

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
tak na marginesie-przed chwila sie wysmarowalam chyba najgorszym balsamem w mojej histori milosci do nich mleczko do ciała Soraya Professional, nawilzenie i regeneracja. skora owszem gladziutka w dotyku, ale nie czuje 'w skorze' nawilzenia, a na dodatek ma mocny zapach, jak ktorym sie zaciagne to mi niedobrze skojarzenie z taka bardzo dojrzala kobieta, lub po prostu babcia. bleeee....chyba az pojde znowu wziasc prysznic
Ja za to czuje spalenizne, m.in. na włosach, bo sobie pierożki gotowałam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 15:43   #1670
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cześć i czołem
Wróciłam ściorana od TŻ Udało mi się go zmobilizować do umycia okien Bo już wydawało mi się, że stale jest mgła, jak u niego byłam

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
poradzilam sobie po dlugich poszukiwaniach, uzeraniach sie, telefonach i roznego rodzaju splawianiach i odmowach zadzwonilam do itaki, babka powiedziala ze sa jeszcze 2 miejsca na rodos w poniedzialek, to ja pedze na zbity pysk do punktu sprzedazy, dojezdzam a tam co? JUZ wykupione ale byly jeszcze 2miejsca na krecie, od 13 wiec jest ok. szkoda tylko, ze z katowic, ale najwazniejsze, ze jade
a jade o tu: http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kr...p?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WRO&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DHS&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H&
Kreta zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

Musze Wam opisac moja przygode z lotem do Londynu. To byl horror! No wiec... pierw strasznie sie poklocilam z ojcem, bo jako ze moja siostra sobie zazyczyla MNOSTWO rzeczy zebym jej przywiozla a ja o tym nic nie wiedzialam to pobralam sobie wszystko co chcialam, w koncu mialam do dyspozycji 20 kg... No i wyobrazcie sobie moja reakcje jak rzeczy dla siostry zajely pol torby! Myslalam ze sie pozabijamy. POl ubran nie zabralam ksiazek, albumow. POprostu prawie nic Wyc mi sie chcialo... Przyechalam tu na stale z 2 parami spodni, sukienka i kilkoma bluzkami No ale przebolalam to bo obiecal ze mi przesle paczka jak bardzo bede chciala... Ok.. Ale torba i tak byla za mala na te wszystkie rzeczy, wiec musialam sie spakowac w inna nie moja torbe ktora pierwszy raz widzialam na oczy. Na dodatek wyjechalismy ode mnie z miasta dopiero kolo 20 wiec w Kaatowicach bylam po 23 a musialam wstac po 3 bo lot byl o 6. Tak wiec spalam jakies 3 h. Zmeczona i zla poszlam na lotnisko... Oczywiscie Pani nie chciala mnie przepuscic z 4kg wiecej! No to jej mowie ze nie mam bagazu podrecznego a ona na to: to prosze przepakowac 4 kg do porecznego. \o to mowie jej ze moge to zrobic ale po co? Nigdy nie bylo problemu zeby miec wiecej kg w bagazu glownym jak nie mialam podrecznego... Ale ona sie uparla, wiec przepakowywalam jeszcze na lotnisku rzeczy.... No i z nerwow zapomnialam sie przyjrzec torbie! No ale sobie mysle ze mam na bilecie nr bagazu wiec jakos go odnajde. No to przejde odrazu do lotu.... Pierwsze 1,5 h spalam, a kolejne pol godz... o zgrozo! wpadlismy w takie turbulecje ze ludzie sie zaczeli modlic... A juz po wyladowaniu wszyscy bili prawa, niektorzy plakali i rzucali sie sobie na szyje... Naprawde przezylam chwile grozy.... Myslalam ze juz nic gorszego mnie nie spotka, ale juz po odprawie czekajac na bagaz bo nie znalazlam! Jeden wydawal mi sie podobny do mojego ale nr sie nie zfadzal wiec cierpliwie czekalam do konca, az wszyscy wezma swoje bagaze i nic! Mojego nigdzie nie bylo! No ale zauwazylam ze bagazowy skonfiskowal 2 bagaze. Podeszlam i ten jeden wciaz wydawal mi sie znajomy (to byl ten co wczesniej myslalam ze to moj ale mial inny nr) wiec go otworzylam. No i to byl moj bagaz! Ale co sie okazalo... Ta MILA pani na lotnisku przybila mi do bagazu inny nr!!! Myslalam juz zeby wrocic do Katowic i ja udusic... No i po takich traumatycznych przezyciach musialam sie jeszcze tluc autobusem z lotniska... a w domu czekalo mnie sprzatanie bo jest remont i moj pokoj byl w oplakanym stanie... Naprawde mialam dosyc!

No i na zakonczenie zycze wszystkim milej niedzieli
Współczuję Dobrze, że wszystko szczęśliwie się skończyło

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

Dzień dobry i miłego dnia, jeśli niedziela może być w ogóle miła
Ja też jestem antyfanką niedzieli

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość

talent do kuszenia mam- oj tak- ale kuszę tylko tym co się na mnie bardzo dobrze sprawdza. Mam nadzieję, że u Ciebie ten żel również się sprawdzi. Ja z dnia na dzień coraz bardziej lubię tą serię
Po pierwszych użyciach wrażenie bardzo dobre - skóra wydaje się być taka domyta Zobaczę, jak będzie dalej

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nadszedl chyba moment, zeby przyznac, ze stesknilam sie na tyle, zeby tu strzelic postem Podczytywalam was od czasu do czasu.

Dementuje plotki, ze przerwowalam od wizazu z jakiegos strasznego powodu owianego tajemnica Zmeczylo mnie pare awantur, a jednoczesnie wchlonelo forum o lokach i longhaircommunity. Wkurzylam sie tez na kulturalne, ktore tak wczesnie wychwalalam i moja stopa nigdy wiecej tam nie postanie Zakompleksione babiszcze, ktore kazda polemike odbiera jako atak na swa niebywala osobowosc nie jest najlepszym partnerem do dyskusji. A nie wypowiedzieć sie czytajac kosmiczne bzdury, to jak przyklasnac komus kto wymywa silikony z wlosow szamponem z czyms z -xane na poczatku skladu.
Nie calujcie mnie powitalnie, bo szkoda watku, a i tak widzimy sie przeciez caly czas na forum wlosowym
Jak nie chcesz buziaków, to ja przytulam

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A ja mam sciete wloski Na krociutko, co prawda cala moja twarz podkresla, ale ja czekam na odrost.
Pokażesz się nam?



Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość

Drogie maniaczki- przekazuję gorące pozdrowienia znad upalnego Adriatyku od Marzenki
Dziękuję Jak będziesz miała okazję, to też ją pozdrów
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:47   #1671
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dziekuje wszytkim za mile slowa

Tulipanna --> jako ze nie siedze ostatnio na fryzjerce to witam u nas serdecznie i zagladaj czesciej!

Weronika --> Super ze mialas udane wakacje

jolie --> Dziekujemy za pozdrowienia od Marzenki Napewno wroci zadowolona i wypoczeta.



A ja sie dzis szykuje na randke Tak mi tego brakowalo w Polsce
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:53   #1672
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Musze Wam opisac moja przygode z lotem do Londynu. To byl horror! No wiec... pierw strasznie sie poklocilam z ojcem, bo jako ze moja siostra sobie zazyczyla MNOSTWO rzeczy zebym jej przywiozla a ja o tym nic nie wiedzialam to pobralam sobie wszystko co chcialam, w koncu mialam do dyspozycji 20 kg... No i wyobrazcie sobie moja reakcje jak rzeczy dla siostry zajely pol torby! Myslalam ze sie pozabijamy. POl ubran nie zabralam ksiazek, albumow. POprostu prawie nic Wyc mi sie chcialo... Przyechalam tu na stale z 2 parami spodni, sukienka i kilkoma bluzkami No ale przebolalam to bo obiecal ze mi przesle paczka jak bardzo bede chciala... Ok.. Ale torba i tak byla za mala na te wszystkie rzeczy, wiec musialam sie spakowac w inna nie moja torbe ktora pierwszy raz widzialam na oczy. Na dodatek wyjechalismy ode mnie z miasta dopiero kolo 20 wiec w Kaatowicach bylam po 23 a musialam wstac po 3 bo lot byl o 6. Tak wiec spalam jakies 3 h. Zmeczona i zla poszlam na lotnisko... Oczywiscie Pani nie chciala mnie przepuscic z 4kg wiecej! No to jej mowie ze nie mam bagazu podrecznego a ona na to: to prosze przepakowac 4 kg do porecznego. \o to mowie jej ze moge to zrobic ale po co? Nigdy nie bylo problemu zeby miec wiecej kg w bagazu glownym jak nie mialam podrecznego... Ale ona sie uparla, wiec przepakowywalam jeszcze na lotnisku rzeczy.... No i z nerwow zapomnialam sie przyjrzec torbie! No ale sobie mysle ze mam na bilecie nr bagazu wiec jakos go odnajde. No to przejde odrazu do lotu.... Pierwsze 1,5 h spalam, a kolejne pol godz... o zgrozo! wpadlismy w takie turbulecje ze ludzie sie zaczeli modlic... A juz po wyladowaniu wszyscy bili prawa, niektorzy plakali i rzucali sie sobie na szyje... Naprawde przezylam chwile grozy.... Myslalam ze juz nic gorszego mnie nie spotka, ale juz po odprawie czekajac na bagaz bo nie znalazlam! Jeden wydawal mi sie podobny do mojego ale nr sie nie zfadzal wiec cierpliwie czekalam do konca, az wszyscy wezma swoje bagaze i nic! Mojego nigdzie nie bylo! No ale zauwazylam ze bagazowy skonfiskowal 2 bagaze. Podeszlam i ten jeden wciaz wydawal mi sie znajomy (to byl ten co wczesniej myslalam ze to moj ale mial inny nr) wiec go otworzylam. No i to byl moj bagaz! Ale co sie okazalo... Ta MILA pani na lotnisku przybila mi do bagazu inny nr!!! Myslalam juz zeby wrocic do Katowic i ja udusic... No i po takich traumatycznych przezyciach musialam sie jeszcze tluc autobusem z lotniska... a w domu czekalo mnie sprzatanie bo jest remont i moj pokoj byl w oplakanym stanie... Naprawde mialam dosyc!

No i na zakonczenie zycze wszystkim milej niedzieli
o matko to ja bym zemdlala natychmiast, mam awiofobie i nawet nie chce sobie tego wyobrazac. nienawidze samolotow... [jak wracalam z egiptu to przywalil w nas odlamek meteorytu, ale jakos nic sie nie stalo. za to ja bylam zielono-czerwona i wylam chyba najglosniej w samolocie a bylo tam troche dzieci...]
a przygoda z bagazem... eh, szkoda slow
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A ja mam sciete wloski Na krociutko, co prawda cala moja twarz podkresla, ale ja czekam na odrost.
hejo a ty co ostatnio tak rzadko bywasz? to moze pokaz sie,hmm?
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Ja też jestem antyfanką niedzieli
i ja, i ja sie do tego klubu wpraszam!
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
A ja sie dzis szykuje na randke Tak mi tego brakowalo w Polsce
i gdzie idziecie? baw sie dobrze! odstresuj sie po tej okropnej podrozy!

ja sie powoli przygotowuje do wyjazdu. kupilam oliwke ochronna do wlosow matrixa, mysle nad wrzuceniem skladu, chyba ze juz go ktos ocenial...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:52   #1673
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ogladalam Twoje fotki w Sopocie, w czasie kiedy TZ(obecnie narzeczony) naprawial komputer babci Ja tez wytrwale zapuszczam. Jesli uda mi sie nie zniszczyc koncowek na podciecie ide dopiero w maju 2009
W Sopocie bylas?


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość

Pokażesz się nam?
Pokaze...jak znajde odwage
Aha! Okna tez powinnam umyc. O.

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

hejo a ty co ostatnio tak rzadko bywasz? to moze pokaz sie,hmm?

Ano...jakos sie wkrecic nie moge i..hm..sama nie wiem... Pokaze, jak mi wstyd nie bedzie

Atsenko, wspolczuje podrozy..
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:00   #1674
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dziekuje za cieple powitanie i sciskam wszystkie wlosomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
W Sopocie bylas?



Pokaze...jak znajde odwage
Aha! Okna tez powinnam umyc. O.
Taaak. Babcia tam urzeduje od lat, totez w wakacje jej dom zamienia sie w dom turystyczny, w ktorym co chwile koczuje ktos inny z rodziny

Dawaj fotki

Macie "łaaaa" od mojej kotki na powitanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie152.jpg (104,2 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-08-10 o 18:06 Powód: foto
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:26   #1675
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Tulipanna - zdecydowanie powinnas częściej się odzywać u nas
Kotek śliczny. To on śpi w takim małym koszyku?

Lanessa - Wymówki? Czekamy na zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
No wiec tak w egipcie bylo fajnie polubilam ludzi i w ogole tesknie teraz za tym
Wszystko mi sie tam podobało Na wycieczkach nie byłam Faraon mnie nie dopadł Na plaze chodziłam tak co drugi dzien Poznałam fajna dziewczyne mieszka z Zorach przyleciała tam dzien wczesniej i byla tam z bratem tylko ze brat latal z kolegami ,a my sie bardzo zakumplowały egipcjanie bardzo mili tylko te zaczepy na ulicy okropne Obluga tego hotelu skacze caly czas obok ciebie ,ale to chyba zalezy od "urody" ze tak to powiem
Potem jeszcze kilka dni w polsce i tez fajnie
Wakacje udane widzę Szkoda, że zdjęć nie będzie.

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
o matko to ja bym zemdlala natychmiast, mam awiofobie i nawet nie chce sobie tego wyobrazac. nienawidze samolotow... [jak wracalam z egiptu to przywalil w nas odlamek meteorytu, ale jakos nic sie nie stalo. za to ja bylam zielono-czerwona i wylam chyba najglosniej w samolocie a bylo tam troche dzieci...]
a przygoda z bagazem... eh, szkoda slow
Nie jesteś jedyna.. nie wiem, czy byłabym w stanie lecieć samolotem w ogóle, a Atsence współczuję przygody z bagażami.

Nawiasem mówiąc, mimo, że teoretycznie latanie samolotem jest bezpieczniejsze od podróżowania samochodem, to jednak wyobraźnia działa, wypadek samochodowy daje większe szanse na wyjście z niego cało..


Wróciłam włąśnie z zakupów w galerii handlowej i przez to nie mam zbyt dobrego nastroju. Tak, kupiłam sobie parę rzeczy, w tym coś dla włosów (glorii nie było, ale parę saszetek mało znanych odżywek), ale w większości sklepów (mł)odzieżowych łatwo dostać rozmiary 30, 32, 34, 36 już rzadziej a i w nie czasem się człowiek nie mieści. To się opina, to pogrubia, w tym wyglądam jak w ciąży.. Spodnie to koszmar - żeby zmieścić się w pasie muszę brać 38, w którym do jednej nogawki mogę zmieścić obie, choć wcale nie szczupłe nogi. Czuje się niewymiarowa, gruba i brzydka - nie wiem, czy to taki rodzaj światła, czy może jakaś wręcz alergia - w przymierzalniach zawsze mam oczy przekrwione i worki pod oczami. Ogółem czuje się "ble".
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:44   #1676
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Tulipanna - zdecydowanie powinnas częściej się odzywać u nas
Kotek śliczny. To on śpi w takim małym koszyku?

Lanessa - Wymówki? Czekamy na zdjęcia.



Wakacje udane widzę Szkoda, że zdjęć nie będzie.



Nie jesteś jedyna.. nie wiem, czy byłabym w stanie lecieć samolotem w ogóle, a Atsence współczuję przygody z bagażami.

Nawiasem mówiąc, mimo, że teoretycznie latanie samolotem jest bezpieczniejsze od podróżowania samochodem, to jednak wyobraźnia działa, wypadek samochodowy daje większe szanse na wyjście z niego cało..


Wróciłam włąśnie z zakupów w galerii handlowej i przez to nie mam zbyt dobrego nastroju. Tak, kupiłam sobie parę rzeczy, w tym coś dla włosów (glorii nie było, ale parę saszetek mało znanych odżywek), ale w większości sklepów (mł)odzieżowych łatwo dostać rozmiary 30, 32, 34, 36 już rzadziej a i w nie czasem się człowiek nie mieści. To się opina, to pogrubia, w tym wyglądam jak w ciąży.. Spodnie to koszmar - żeby zmieścić się w pasie muszę brać 38, w którym do jednej nogawki mogę zmieścić obie, choć wcale nie szczupłe nogi. Czuje się niewymiarowa, gruba i brzydka - nie wiem, czy to taki rodzaj światła, czy może jakaś wręcz alergia - w przymierzalniach zawsze mam oczy przekrwione i worki pod oczami. Ogółem czuje się "ble".
Nie przejmuj sie. Swiatla w przymierzalniach sa w stanie wpedziec w kompleksy kazdego. Nie znosze tych cieplych zarow, zimnych z reszta tez nie. Sama nie wiem, ktore gorsze. Rzadko z reszta chodze na zakupy, nie lubie tego. W Krakowie jest to jakies...nieprzyjemne. Bedac w kazdym innym miejscu na swiecie mam wrazenie, ze atmosfera w sklepach jest 100x lepsza niz tu. Doprowadzila mnie ostatnio do szalu jakas dziolcha w Benettonie - swoja droga bardzo atrakcyjna dziewczyna. Ktora na moje dzien dobry laskawie odkiwnela glowa i z pretensja sprawdzala mi rozmiar sukienek. To, jakie podejscie mam do cudownej krakowskiej atmosfery sklepowej uswiadomil mi pobyt w Trojmiescie - kiedy odburknelam 'dzien dobry' kobiecie w jakims sklepie - odskoczyla jak oparzona i widac bylo, ze zrobilam jej przykrosc swoim zachowaniem. Bylam w szoku. I gdzie nie poszlam - wszedzie pelen profesjonalizm, uprzejmosc, zadnych nachalnych bab i zadnych obrazonych min. Mile usmiechy i zaangazowanie. Nie pojmuje tych roznic.

A kocurzak spi w roznych dziwnych miejscach. To koszyczek z dziecinstwa, do ktorego ma sentyment i lubi do niego wejsc chocby po to, zeby popatrzec przez okno. Musze jej znalezc wiekszy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:08   #1677
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Ja tez tak mam. okropnie czuje sie w sklepach, po prostu wyje nad swoim wygladem. Ostatnie jeczenie na tym watku bylo spowodowane wlasnie wypadem na sklep.
I to jest okropne, skrzywia spojrzenie na sama siebie.

Powiedzmy, rzuce dwiema fotami (nie jest mi latwo to robic, na tej stojacej mam plaski brzuch bo jest wciagniety i od rana nic wtedy nie jadlam, to byl camping)
A co do ekspedientek-ja sie zawsze usmiecham. Ale w Norwegii usmiech jest prawie na ustach kazdego, w Polsce nie.

Ale w dupie. Moje cholerne cialo z moimi rozstepami....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3997.jpg (97,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM39987.jpg (102,7 KB, 28 załadowań)
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:08   #1678
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Czy ja wiem.. nigdy nie spotkałam się z jakąś niemiłą obsługą. A do sklepów odzieżowych i tak chodzić nie lubię, zwłaszcza kiedy panuje chaos (mnóstwo ludzi, porozrzucane ubrania byle gdzie) i kolejny ciuch nie pasuje, pogrubia.. Zresztą rozmiarówki i tak bywają szalone. Górę to często 34 biorę, a teoretycznie na granicy nadwagi jestem.

Lanessa.. Ty się tu nie wygłupiaj, bo chuda laska jesteś Fryzurę ciężko dojrzeć, zwłaszcza że pospinana.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:17   #1679
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Lanessa swietne zdjecia. To mowienie o nadwadze traktuje jako kokieterie, bo nie mam sily Cie ochrzaniac. Ladna z Ciebie dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Czy ja wiem.. nigdy nie spotkałam się z jakąś niemiłą obsługą. A do sklepów odzieżowych i tak chodzić nie lubię, zwłaszcza kiedy panuje chaos (mnóstwo ludzi, porozrzucane ubrania byle gdzie) i kolejny ciuch nie pasuje, pogrubia.. Zresztą rozmiarówki i tak bywają szalone. Górę to często 34 biorę, a teoretycznie na granicy nadwagi jestem.

Lanessa.. Ty się tu nie wygłupiaj, bo chuda laska jesteś Fryzurę ciężko dojrzeć, zwłaszcza że pospinana.
Widocznie chodzimy do innych sklepow Juz pomijam to, ze kobiety byle jak zwijaja ciuchy i wrzucaja je do reklamowek...Ja nie mam aspiracji do naprawiania swiata, ale mama mojego TZ za kazdym razem po zakupie wyciaga ciuchy, ktore ekspedientka dopiero wrzucila do torby, wyciaga je na lade i sklada tak jak nalezy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:19   #1680
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dobry wieczór
dawno mnie tu nie było - brak czasu. Pewnie znowu po udzielam się z miesiąc i czasu zabraknie.


Co do świateł w przymierzalniach. Nie lubię, zawsze mam tam dziwną cerę, brzydkie oczy i ogólnie fuj. Nawet włosy nie prezentują sie dobrze. A atmosfera w sklepach... W sieci sklepów Butik- tam zawsze jest paskudna atmosfera. W ogóle, mi najfajniej kupuje się na jakichś bazarkach
No i byłam dziś na zakupach. Kupiłam czarne rurki i już sama nie wiem,czy dobrze zrobiłam. Na początku wydawało mi sie,ze wyglądam w nich ok, a później jak zaczęłam oglądać zdjęcia na allegro w dokładnie takich samych spodniach... chyba już tych rurek nie założę .
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.