Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-10, 12:29   #4201
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Pietrusiu-u nas też był taki okresbudziła się z krzykiem i chciała do nas ,ja ją w nocy przenosiłam i tak ze 2 tygodnie później wszystko wróciło do normymoże potrzebuje tego?
Może i u nas już niedługo to przejdzie ale zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zmianą tego łóżka, jak by nie było to ona już duza dziewczynka jest
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:31   #4202
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Dzień Dobry mamusie po baaardzo długiej prezerwie napiszę że już moja druga pociecha ma dwa miesiące powoli ogarniam to wariactwo bo z dwójką jest wesoło....

można uzupełnić: Oliwia 8.07.2011 niestety cesarka 3900g 57cm
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:23   #4203
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
dzień dobry mamusie po baaardzo długiej prezerwie napiszę że już moja druga pociecha ma dwa miesiące powoli ogarniam to wariactwo bo z dwójką jest wesoło....

Można uzupełnić: oliwia 8.07.2011 niestety cesarka 3900g 57cm

a z laurką nie mam większych problemów - bardziej mnie martwi, że chyba za mało jeszcze mówi :-(
gratuluje!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Super ogromne gratulacje córeczki i oczywiscie domagamy sie zdjec obu księzniczek

Ja mysle za Laura ma jeszcze czas nawet nie bedziesz wiedziała kiedy jak zacznie gadac jak najeta


Dziewczyny chciałabym sie was poradzic:

Kamilka nigdy z nami nie soała w łóżku, no chyba ze miała goraczke to jedynie wtedy a tak to nigdy Pewnej nocy obudziła sie z płaczem czybko na równe nogi i wyciaga rece do nas wiec ja wziełam i reszte nocy spała z nami stwierdziłam ze poprostu sie przestraszyła czegos i dlatego teraz juz jest tak ze nawet nie cce isc sie kapac bo wie ze potem bedzie musiała isc spac, do łóżeczka za żadne skarby nie pójdzie zasypia z nami w łóżku a kiedy zasnie przenosze ja do łóżeczka ale ona w nocy około 2 budzi sie z krzykiem i do nas wiec jak zasnie to znów ja łóżeczka i kiedy rano sie obudzi to tez krzyk do tej pory w dzien nie bylo problemu zasypiała bez niczego w łóżeczku ja lezałam na łóżku obok niej, az do dzis położyła sie zjadła flach i potem na równe nogi i krzyk ze chce do mnie na łóżko wiec zasneła przy mnie i przełóżyłam ja do łóżeczka
Nie wiem co mam robic czy pozwolic jej na spanie z nami?? Ale boje sie ze sie przyzwyczai i nie bedzie potem juz wcale chciała isc do siebie spac czy zmuszac ja na siłe?? a czy moze kupic dla niej łóżko takie jak któraś chyba Ela kupiła ale Olci zeby nie dzieliła nas bariera sama nie mam pojecia co z nia zrobic
u nas tak było na zęby

a co do butów, to też się jeszcze nie rozglądałam
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 17:27   #4204
nedzia
Raczkowanie
 
Avatar nedzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 189
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo tzn zaglądam tu od czasu do czasu ale nie chce wam smecic o moich problemach najpierw z pracą , potem ze zdrowiem ale wreszcie po wielkiej walce udało się i stwierdzilam ze musze tu wejsc i wam sie pochwalic. Jestem w ciąży!!! i sama nie moge w to uwierzyc, narazie modle sie zeby wszystko było wpożądku bo to dopiero początki (6 tydnień). Widziałam już kropeczkę jest cudna
Jesli chodzi o Franusia jest zdrowy choć przeżylismy juz ospę - w styczniu. Dużo broi ale jest słodziutki. Niestety mowi dalej po chińsku . Nie wiem czy mam sie zaczac martwic?? bo widzę że u Was dzieciaczki juz mowią wiele słów.
Ide troche ponadrabiac i pooglądac fotki.
nedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:52   #4205
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez nedzia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo tzn zaglądam tu od czasu do czasu ale nie chce wam smecic o moich problemach najpierw z pracą , potem ze zdrowiem ale wreszcie po wielkiej walce udało się i stwierdzilam ze musze tu wejsc i wam sie pochwalic. Jestem w ciąży!!! i sama nie moge w to uwierzyc, narazie modle sie zeby wszystko było wpożądku bo to dopiero początki (6 tydnień). Widziałam już kropeczkę jest cudna
Jesli chodzi o Franusia jest zdrowy choć przeżylismy juz ospę - w styczniu. Dużo broi ale jest słodziutki. Niestety mowi dalej po chińsku . Nie wiem czy mam sie zaczac martwic?? bo widzę że u Was dzieciaczki juz mowią wiele słów.
Ide troche ponadrabiac i pooglądac fotki.
gratuluje !!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 18:54   #4206
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez nedzia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo tzn zaglądam tu od czasu do czasu ale nie chce wam smecic o moich problemach najpierw z pracą , potem ze zdrowiem ale wreszcie po wielkiej walce udało się i stwierdzilam ze musze tu wejsc i wam sie pochwalic. Jestem w ciąży!!! i sama nie moge w to uwierzyc, narazie modle sie zeby wszystko było wpożądku bo to dopiero początki (6 tydnień). Widziałam już kropeczkę jest cudna
Jesli chodzi o Franusia jest zdrowy choć przeżylismy juz ospę - w styczniu. Dużo broi ale jest słodziutki. Niestety mowi dalej po chińsku . Nie wiem czy mam sie zaczac martwic?? bo widzę że u Was dzieciaczki juz mowią wiele słów.
Ide troche ponadrabiac i pooglądac fotki.
Ja równiez GRATULUJE i zagladaj do nas czesciej i zdjecie Franusia by sie przydało
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:10   #4207
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Carolans, Nedzia gratuluję!

Pietrusiu może jakis skok? Może potrzebuje jakiś czas być z Wami blisko w nocy, a potem to minie?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 08:08   #4208
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

czy któraś oglądała wczoraj walke?kliczko-adamek?hmmmm normalnie masakra była co?
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:35   #4209
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
czy któraś oglądała wczoraj walke?kliczko-adamek?hmmmm normalnie masakra była co?
Nie ogladałam bo my nie mamy programów polsatowskich a podobno walka była zakodowana i trzeba było wysłas SMS za 40 zł zeby odblokowali kanał na czas tej walki, tak mówił kumpel Tz-ta prawda to??

A Ty oglądałas??
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:45   #4210
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

hej dziewczyny, ja na szybko z pytaniem: macie wozki typu parsolka? sprawdzja sie? jak tak to co polecacie?
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:54   #4211
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez asioczka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja na szybko z pytaniem: macie wozki typu parsolka? sprawdzja sie? jak tak to co polecacie?
Ja mam i sobie chwale Kamilka uwielbia jezdzic we wózku czesto chodzimy na spacerki to sobie siedzi a jest lekki nieduzy do bagażnika łatwo schowac

Ja mam MILLY MALLY jakis taki nieoryginalny zwykły wózek on sie nie rozkłada cakliem na lezenie ale mi to nigdy nie bylo potrzebne
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 11:51   #4212
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Asiu ja miałam, ale się szybko pozbyłam, bo był wąski, niewygodny- te podnuzki jak rozłorzone to za długie są, a jak są złorzone to jest takie płytkie siedzisko. Poza tym skrzypiała jak stare wyro też była taka z tańszych.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:55   #4213
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez asioczka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja na szybko z pytaniem: macie wozki typu parsolka? sprawdzja sie? jak tak to co polecacie?
ja mam Jokera z Coneco (taki http://coneco.pl/index.php?go=joker ) i sobie chwalę, słuzy nam cały czas, wszędzie i koło domu i na wypady
też nie rozkłada się do leżenia, ale Wojtkowi to nie przekadza, jak chce spać - to śpi
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013

Edytowane przez gochaa_p
Czas edycji: 2011-09-11 o 11:59
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:58   #4214
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

heloł

u nas chorowicie- Ola, Ala i TZ tylko ja jakaś zakonserwowana jestem i się trzymam

Carolans- gratuluję i tak patrzę, że śliczne imiona daliście dziewczynkom A dlaczego cesarka?
I moja Olcia za dużo też nie mówi, pojedyncze słowa, ale się tym nie przejmuję. Przyjdzie i na nią czas

Nedzia- gratuluję

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
elalank - ale Wy macie faje miejsca w tym Poznaniu. Cafe Bebe albo ten Gauganek... U nas tylko same figloparki...
fajne fajne, tylko jeszcze tam nie byłam do Cafe bebe jadę 24.09 na sesję zdjęciową udało mi się załapać
Mamy jeszcze dwaslimaki, konteneart, sporo się teraz tego otwiera


Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Kamilka nigdy z nami nie soała w łóżku, no chyba ze miała goraczke to jedynie wtedy a tak to nigdy Pewnej nocy obudziła sie z płaczem czybko na równe nogi i wyciaga rece do nas wiec ja wziełam i reszte nocy spała z nami stwierdziłam ze poprostu sie przestraszyła czegos i dlatego teraz juz jest tak ze nawet nie cce isc sie kapac bo wie ze potem bedzie musiała isc spac, do łóżeczka za żadne skarby nie pójdzie zasypia z nami w łóżku a kiedy zasnie przenosze ja do łóżeczka ale ona w nocy około 2 budzi sie z krzykiem i do nas wiec jak zasnie to znów ja łóżeczka i kiedy rano sie obudzi to tez krzyk do tej pory w dzien nie bylo problemu zasypiała bez niczego w łóżeczku ja lezałam na łóżku obok niej, az do dzis położyła sie zjadła flach i potem na równe nogi i krzyk ze chce do mnie na łóżko wiec zasneła przy mnie i przełóżyłam ja do łóżeczka
Nie wiem co mam robic czy pozwolic jej na spanie z nami?? Ale boje sie ze sie przyzwyczai i nie bedzie potem juz wcale chciała isc do siebie spac czy zmuszac ja na siłe?? a czy moze kupic dla niej łóżko takie jak któraś chyba Ela kupiła ale Olci zeby nie dzieliła nas bariera sama nie mam pojecia co z nia zrobic
hm.. u nas Olcia też miała okres, że chciała z nami spać. Ale wtedy właśnie ząbki jej szły, a dokładniej 3 które wychodziły baaardzo długo. W nocy się budziła i musiała się do nas przytulić. Miała taką potrzebę, żeby z nami zasypiać. I przeszło jak się już ząbki wybiły.

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie butów. Kupowałyście już jakieś na jesień? Widziałam ostatnio dosyć ładne w auchan ale nie miałam czasu dokładnie obejrzeć. Może ma któraś z Was? Co polecacie?
ja kupiłam, jak zwykle w ecco mam do nich wielką słabość i zaufanie. Gdy kupiłam raz w ccc, Olka miała wciąż spocone stópki.
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:53   #4215
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Nie ogladałam bo my nie mamy programów polsatowskich a podobno walka była zakodowana i trzeba było wysłas SMS za 40 zł zeby odblokowali kanał na czas tej walki, tak mówił kumpel Tz-ta prawda to??

A Ty oglądałas??
ogladałamto ja tylko fanka boksu?
ale 40 dych to nie dałam mam cyf polsat ale na rtl nadawali za freeino nic nie rozumiałam bo po niemieckuale obejrzeć obejrzałam
Ale to prawda zakodowane były kanały na których była walka,podobno Kliczko sobie tego zażyczył -no bo chyba dla niego większa kasa.
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013

Edytowane przez martaN23
Czas edycji: 2011-09-11 o 19:56
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:24   #4216
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez nedzia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo tzn zaglądam tu od czasu do czasu ale nie chce wam smecic o moich problemach najpierw z pracą , potem ze zdrowiem ale wreszcie po wielkiej walce udało się i stwierdzilam ze musze tu wejsc i wam sie pochwalic. Jestem w ciąży!!! i sama nie moge w to uwierzyc, narazie modle sie zeby wszystko było wpożądku bo to dopiero początki (6 tydnień). Widziałam już kropeczkę jest cudna
Jesli chodzi o Franusia jest zdrowy choć przeżylismy juz ospę - w styczniu. Dużo broi ale jest słodziutki. Niestety mowi dalej po chińsku . Nie wiem czy mam sie zaczac martwic?? bo widzę że u Was dzieciaczki juz mowią wiele słów.
Ide troche ponadrabiac i pooglądac fotki.
gratulacje fasolki i dużo zdrowia!
Moja Nilcia też nie mówi wiele. to jest rzecz tak indywidualna, że nie ma co porównywac do innych, tylko obserwować swoje dziecko.

ja narazie na pierwsze dni jesieni mam dla nili adidaski a później trzeba będzie coś kupić "za kostkę".
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 22:00   #4217
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Arrow Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Heloł

Carolans gratulacje
Wrzuć zdjęcia swoich dziewczynek

Nedziu miło Cię widzieć
Gratuluję fasolki i życzę spokojnej ciąży


Dziołszki,mam szpital w domu, normalnie masakra
Filuś chodził do żłobka 3 dni i w sobotę znowu gile do pasa i kaszelek
W dodatku zaraził małża, więc sobie wyobraźcie, jak to jest mieć dwóch chorych facetów w domu
Po dzisiejszym dniu, czuję się jak Adamek po wczorajszej walce
I w dodatku coś mnie w gardle drapie
Jutro nie idę do pracy, muszę wziąć zwolnienie bo nie mam z kim Filona zostawić
I przepadnie kasa za nadgodziny

Buty na jesień kupiłam Młodemu w zeszłym miesiącu, w Deichmanie, ale nie Elefanten tylko Baerenschuhe. Są fajne, całe ze skórki, a koszują nieco mniej niż Elefanty
__________________


Edytowane przez brombusia
Czas edycji: 2011-09-11 o 22:01
brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 22:13   #4218
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Brombi oj to współczuje. Jeden chory facet to o jednego za dużo, a dwóch to już kataklizm!

Kiedy pokażesz nam nową fryzurke?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 07:41   #4219
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

pietrusia - na pewno przejdzie a kupno łóżka to swoją drogą. Jak znajdziesz jakieś fajne, to wstaw Mnie też to czeka.
nedzia - witaj i gratulacje!!!
marta - oglądałam też na RTL. No ciężko ale w sumie i tak dobrze, bo myślałam, że szybciej się z Adamkiem Kliczko upora. Adamek musiałby na obcasach walczyć, żeby dosięgnąć twarzy Kliczka, bo jednak spora różnica wzrostu Ale i tak dzielny był. Szkoda mi go było... No ale bliźniaki Kliczko całkiem fajne
asioczka - ja mam taki http://allegro.pl/mamaspapas-pipi-fi...766735893.html i bardzo sobie chwalę. Jest solidny, z dobrej firmy. Czasem jeżdżę nim po naszej kamienistej drodze i daje radę. No i na płasko się rozkłada. W sumie to coraz mniej jeździmy ale przydaję się jak trzeba gdzieś szybko zajść albo idzie się na długi spacer i nie wiadomo czy Mi da radę wrócić na nogach...
elalank - to fajnie, że tyle tego się otwiera. Jest w czym wybierać. Koniecznie do któregoś muszę zajrzeć jak będę w Poznaniu. Mam nadzieję, że rodzinka szybko wróci do zdrowia Muszę zajrzeć do ecco choć obawiam się, że cena mnie zabije... Jednak za jakość trzeba zapłacić.
tarasia - masz rację. Rozwój dziecka to bardzo indywidualna sprawa i nie ma co porównywać. Co do butów, to adidasy też mamy ale chciałabym coś albo neutralnego albo takiego bardziej eleganckiego, w sensie że i do sukienki, spódnicy, spodni...
brombusia - w takim razie musze zajrzeć do deichmanna. Może akurat na Millkę też będzie coś fajnego. No i mam nadzieję, że ten szpital u Ciebie szybko zniknie. Nas jeszcze nic nie dopadło ale to pewnie kwestia czasu...

Ledwo odwiozłam syna do szkoły i za chwilę znów muszę po niego jechać, bo dziś ma lekcje tylko do 10:30. Później muszę jechać z nim kupić jakieś korki i ochraniacze... Zupełnie się na tym nie znam więc coś czuję, że może być wesoło Mi mówi z każdym dniem coraz więcej, wszystko powtarza. Teraz bawiła się Lego i woła: ziepsiułam, pomóź mi!!! Pytam jej czy chce jabłko a ona: nalasie nieee... No ale tak jak pisałam, z odpieluchowaniem jesteśmy daleko w tyyyyle... Za to Mi ostatnio bardzo lubi się stroić. Wczoraj czekała gotowa do wyjścia i miała założone: 4torebki, 2pary korali, bransoletkę. Wstawię zdjęcie w profilu... Myślałam, że padnę ze śmiechu. No i lalki teraz na tapecie. Ale walczyć czterorękim albo inną figurkę ben10 też potrafi
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 08:40   #4220
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Heloł

Carolans gratulacje
Wrzuć zdjęcia swoich dziewczynek

Nedziu miło Cię widzieć
Gratuluję fasolki i życzę spokojnej ciąży


Dziołszki,mam szpital w domu, normalnie masakra
Filuś chodził do żłobka 3 dni i w sobotę znowu gile do pasa i kaszelek
W dodatku zaraził małża, więc sobie wyobraźcie, jak to jest mieć dwóch chorych facetów w domu
Po dzisiejszym dniu, czuję się jak Adamek po wczorajszej walce
I w dodatku coś mnie w gardle drapie
Jutro nie idę do pracy, muszę wziąć zwolnienie bo nie mam z kim Filona zostawić
I przepadnie kasa za nadgodziny

Buty na jesień kupiłam Młodemu w zeszłym miesiącu, w Deichmanie, ale nie Elefanten tylko Baerenschuhe. Są fajne, całe ze skórki, a koszują nieco mniej niż Elefanty
po pierwsze - fryzurka, foto !!!!!!!
po drugie - wspołczuje chorób. Mnie też w gardle drapie, do tego strzeliło mi coś w kręgosłupie dzisiaj i wyprostować się nie mogę, chodzę z pupą wypiętą Mam nadzieje ze samo minie
po trzecie już nie będzie nic :P
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 13:59   #4221
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam

A co tu taka cisza

Ja padam ze zmeczenia zjadam własnie zupke i bede pic kawke to poczytamn co tam odrobinke napisane
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:05   #4222
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

dziekuje dziewczyny za odpowiedzi
nie wiem czy jest sens kupowac teraz prasolke, skoro zima idzie. a i dziecko coraz starsze...
chyba sie jeszcze pomecze z nasza spacerowka i tyle. trzeba bylo myslec przed wakacjami;]
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 14:11   #4223
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Moja niunia mi wczoraj zasnełan krzesle oglądając bajkę na komputerze

Nie spała wczoraj w dzien bo taka ładna była pogoda ze szkoda mi było jej kłasc i pojechalismy najpierw na lody, na cmentarz i nad wode i wróciliśmy o 16 potem przyjechali chwilke znajomi wiec juz bylo za późno zeby ja kłasc na drzemke wiec sama stwierdziła ze pora spac dobrze ze mi nie spadła i jak zasneła o 18.15 tak spała do 7 rano oczywiscie u nas na łóżu lądowała 2 razy
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:14   #4224
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
tarasia - masz rację. Rozwój dziecka to bardzo indywidualna sprawa i nie ma co porównywać. Co do butów, to adidasy też mamy ale chciałabym coś albo neutralnego albo takiego bardziej eleganckiego, w sensie że i do sukienki, spódnicy, spodni...
też o czymś takim myślę.
a u nas poweekendowy kryzys przedszkolny. ale mam nadzieje, że juz będzie tylko lepiej.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:11   #4225
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

witajcie dziewczyny

widzę że dyskusja była ogromna na temat żłobków i przedszkoli
ja powiem tyle że nie poślę bo i tak siedze w domu a jak juz mówiłam u nas na ulicy dużo dzieci w ich wieku bo był wysyp w tym czasie więc ma sie z kim bawić i nauczyć sie też nauczy wszystkiego w swoim czasie
a to że może troszke puźniej a może i nie to nic nie szkodzi

u nas wszystko po staremu
Agusia bez pampersów tylko do spania

Pawełek rośnie jak na drożdżach ma już 62cm ale nie zważyłam pulpecika

Aga coś ostatnio rozmawia z kimś w domu normalnie czasem to aż mnie ciarki przechodzą co to sobie wymyśliła albo kogoś tu widzi
mam normalnie dziwne myśli

dostałam też @ i masakra nie nadążam zmieniać podpasek
ah jak dobrze było bez niej

dziewczyny mam prośbe możecie zagłosować jeśli możecie

może coś mi sie uda wygrać? kurcze przydałoby sie nowe mazidło na twarz
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=595529

lece jeszcze podczytać co tam u was nowego

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

widzę że znów chorowitki się pokazały a więc szybkiego powrotu do zdrówka

a co do walki Kliczko z Adamkiem to oglądałam też na rtl bo lubie boks

i wiedziałam że Adamek cwaniaczek ( nie lubię go bo za mocno gra cwaniaka) dostanie brzydko mówiąc po mordzie
powinnam mu kibicować bo jest Polakiem ale jakoś takoś wyszło że chciałam żeby przegrał
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:17   #4226
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Aniulka milo Cie widziec. Gratulacje dla Agusi duza dziewczynka.ja nadal naleze do klubu ścieraczy podlogi .

aa no i zaglosowalam choc te konkursy z klikaniem sa niefajne;/ ktos moze klkac na zlosc, zeby sobie srednia podniesc.

Zycze zdrowka chorowitkom!!!
Tez sie zastanawiam nad butami, ale u nas wybor kiepski...adidaski ma i trzewiczki, ale nie wiem czy nie beda za male niedlugo.
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012

Edytowane przez asioczka
Czas edycji: 2011-09-13 o 08:19
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:47   #4227
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

asioczka - nie wiem, jak masz jakiś wózek, to chyba bym już teraz nie kupowała... W sumie w zimie i tak parasolką jeździć raczej nie będziesz.
pietrusia - no to ładnie spała dziewczyna. My też czasem pomijamy drzemkę. Zależy jak nam się dzień układa.
tarasia - każdy ma jakiś kryzys, który później przechodzi więc będzie dobrze
aniulka - chyba nie pierwszy raz zazdroszczę tego odpampersowania. Chyba musiałabym nie kupować pampersów, żebyśmy obie się zmobilizowały... Co do walki, to ja się tam na boksie nie znam. Zwykle żal mi każdego, kto przegrywa. Czy to Polak czy nie...

Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam gumowce dla Mi i takie trzewiczki na wiązanie - lakierki granatowe w ccc. W Deichmanie były fajne ale trzy razy droższe i póki co dałam sobie spokój, bo pewnie niedługo i tak będzie trzeba kupić coś cieplejszego, więc wtedy zainwestuję (ale chyba jeszcze po nie wrócę, bo bardzo mi się podobały, no i całe ze skórki).

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Właśnie Mi łazikuje w butach. Nie wiem czy nie są za duże. Rozmiar 23 ale ciężko stwierdzić... Nie cierpię kupować butów dziecku!!!
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 12:59   #4228
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Hej kochane moje!!

my juz drugi dzien w domku, ale jeszcze nie wpadlam w nowy-stary rytm wiec wybaczcie, ze troche zajmie mi dojscie do siebie i wbicie sie w watek

Poza tym z André wylazl maly diabelek po powrocie do domu wiec cwicze glebokie wdechy i wydechy, zeby jakos to przetrwac...

Dzisiaj bylismy juz w przedszkolu i maly malo z wozka nie wypadl z radosci jak zobaczyl brame przedszkola...



Chcialam tylko od razu napisac poki pamietam - ktos - chyba Brombi...- pisal o butach z Deichmanna, tych Bärenschuhe...mielismy je w tamtym roku takie niebieskie na jesien-zime i maly mial w nich caly czas spocone stopki...a przez to ze spocona to i zimne... wiec musialam i tak kupic inne...wiec nie polecam ich ani troche...

My na jesien mamy na razie te butki Chicco, ktore kupilismy jeszcze w Portugalii daaaawno temu w rozmiarze 23...teraz sa akurat
A i kupilam teraz w Pl kapciuszki Befado...bardzo fajne sa


Co do walki Adamek-Kliczko to ogladalam ja w klubie na rynku i szczerze mowiac gdybym kupila bilety to zadalabym normalnie zwrotu - bo jak moze walczyc dwoch bokserow, z ktorych jeden nie siega nawet drugiemu piescia do twarzy, bo jest po prostu za niski??
Adamek dal sie po prostu - moim zdaniem - obic za dobre pieniadze (3 mln $...) i tyle...nie ma co go zalowac, bo swiadomie ladnie sie sprzedal i juz...business is business...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2011-09-13 o 13:04
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:41   #4229
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

heloł

u nas dalej chorowicie- choć niby Ala zdrowa jak ryba, ale katar ją męczy

Aniulka- zagłosowałam. witaj

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Hej kochane moje!!

my juz drugi dzien w domku, ale jeszcze nie wpadlam w nowy-stary rytm wiec wybaczcie, ze troche zajmie mi dojscie do siebie i wbicie sie w watek

Poza tym z André wylazl maly diabelek po powrocie do domu wiec cwicze glebokie wdechy i wydechy, zeby jakos to przetrwac...

Dzisiaj bylismy juz w przedszkolu i maly malo z wozka nie wypadl z radosci jak zobaczyl brame przedszkola...



Chcialam tylko od razu napisac poki pamietam - ktos - chyba Brombi...- pisal o butach z Deichmanna, tych Bärenschuhe...mielismy je w tamtym roku takie niebieskie na jesien-zime i maly mial w nich caly czas spocone stopki...a przez to ze spocona to i zimne... wiec musialam i tak kupic inne...wiec nie polecam ich ani troche...

My na jesien mamy na razie te butki Chicco, ktore kupilismy jeszcze w Portugalii daaaawno temu w rozmiarze 23...teraz sa akurat
A i kupilam teraz w Pl kapciuszki Befado...bardzo fajne sa


Co do walki Adamek-Kliczko to ogladalam ja w klubie na rynku i szczerze mowiac gdybym kupila bilety to zadalabym normalnie zwrotu - bo jak moze walczyc dwoch bokserow, z ktorych jeden nie siega nawet drugiemu piescia do twarzy, bo jest po prostu za niski??
Adamek dal sie po prostu - moim zdaniem - obic za dobre pieniadze (3 mln $...) i tyle...nie ma co go zalowac, bo swiadomie ladnie sie sprzedal i juz...business is business...
witaj ale Cię tu brakowało. Jak ja bym chciała, żeby Olcia tak reagowała na żłobek

a za takie pieniądze to ja też bym stanęła do walki starczyłoby na operację plastyczną i nowe zęby i jeszcze duuuuuuuuuuużo by mi zostało
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:00   #4230
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Karenina witaj super ze wreszcie wróciłas nie wiesz co tam z Gucią bo tez sie juz chwile nie odzywała

U mnie dzis kiepski dzien jeszcze na 16 jade na zebranie z rodzicami do pracy wiec pewnie pozniej napisze cos wiecej.
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.