Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 08:35   #2071
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie foteliki dla dzieci do auta
taki i taki
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013

Edytowane przez gochaa_p
Czas edycji: 2012-03-12 o 17:41
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:51   #2072
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

hej hej mamusie

Milego dzionka my zaraz do lekarza wychodzimy ale tym razem nie jestesmy chorzy tylko idziemy na zaległe usg bioderek
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:00   #2073
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Karenina super ten zestaw!
Dobrze, że andre dał się przekonać, żeby tego nie jeść, no cuż ciekawe by miał kupy

Konspi staniki mnie rozwaliły

Maria ja mam espiro optima.

Kachula to trzymam kciuki żeby było wszystko cacy

mój księciunio idzie... dopiero wstał:P O kutfa w gumiakach przyszedł
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:05   #2074
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

elalank - już pisałam, że macie super miejsca w mieście!!! Jak tam kiedyś dotrę, to czasu mi nie starczy na wszystko... Co do salonu, to cudny, nie kiczowaty, choć taki bardziej dziewczynowy z tego, co widziałam. Mój syn nie dałby się namówić ale za to Millka na pewno!!!
Szkoda, że Ala przeżywa ten żłobek... No ale jakoś to będzie. Dacie radę Co do zakupów, to muszę się koniecznie wybrač. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze jakieś przeceny.

magda - też tylko rzuciłam okiem, ale zgadzam się, że odżywianie ma ogromny wpływ na zdrowie. I te nidoceniane kasze, kiedyś tak w Polsce popularne... Tylko co z tego, że przygotowuję takie posiłki w domu, jak L. nie chce jeść, bo on chce to, co w przedszkolu, szkole a tam niekoniecznie super zdrowo... Czytałam też ostatnio na FB na jakimś profilu rzecz bardzo logiczną, że w zimie należy unikać cytrusów... No a my w zimie jemy na umór mandarynki i inne, bo tyle tam witaminy C. Owszem, niby ona tam jest, ale cytrusy rosną tam, gdzie ciepło, upały, więc co mają za zadanie? Chłodzenie organizmu! No... To się namądrzyłam Najśmieszniejsze to to, że na jednym portalu czytasz: jedzmy to koniecznie a na drugim totalne tego zaprzeczenie...

karenina- no proszę, niezła kolekcja!!! Ja mam w lodówce kilka lakierów i w sumie nie używam... Dziś w planach mam wywalenie prawie wszystkich swoich ubrań! Nic tam ciekawego nie mam, poza tym niektóre ciuchy pamiętają czasy średniej szkoły (czyli w moim przypadku stare to i dawne czasy). Ciekawe czy wygra chęć odświeżenia garderoby czy przywiązanie???

konspi - ciesz się!!! Tak niewielu facetów lubi zakupy...

mamrotka - to zaszalałaś podczas nieobecności córki

Maria - ja mam fotelik do 18 kg ale chyba muszę kupić większy, bo pasy jakieś krótkie... No ale L. woziłam chyba do 3roku życia w nim... Sama już nie wiem. Używanego bym nie kupowała. Ponoć w Stanach foteliki muszą mieć jakąś homologację czy coś... Chodzi o to, że co jakiś tam czas muszą mieć zrobiony przegląd, jak samochód więc taki fotelik używany można kupować. No i foteliki po wypadkach mają przecinane pasy od razu...

zaharia - też tak czasem mam, że mnóstwo naskrobane a tu nagle albo dziecko albo komp nawali i lipa...

zebra - ja ostatnio kupiłam coś takiego. Póki co spisuje się dobrze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...y.html&next=1.

karenina - Mi też lubi ciastolinę. Mam ośmiornicę i jakiś zestaw do pizzy. Ostatnio koleżanka pokazała mi takie makarony woskowe, chyba zakupię. Nazywają się Bendaroos. Miałyście?

Ufff... Udało się napisać, choć dzieciaki się juz niecierpliwią. No i pranie czeka (syndrom pralki??? ) i szafa z ciuchami czeka, choć to teoretycznie powinno być najmniej czasochłonne, bo wszystko po prostu do wora... A znając życie wywalę tak naprawdę dwie rzeczy... Dam znać jak poszło. No to lecę!!!
No i najważniejsze: Mi ma już czyste płuca więc antybiotyk odstawiony!!!

Edytowane przez jo@śka
Czas edycji: 2012-02-07 o 09:12
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:49   #2075
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie foteliki dla dzieci do auta
Recaro ten do 36 kg.
Ale nie wiem jak oni to mierzą, bo już teraz gołym okiem widać że dziecko które waży 36 (!!!) kg na pewno tam nie wejdzie

Cytat:
Napisane przez bogus85 Pokaż wiadomość
: hahaha:
Dwa kilo majtek i biustonoszy Fajne zakupy
jak w lumpku chciałam napisać, tylko że w lumpku bielizny osobistej ( na szczęście ) nie ma

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No i co z tego? Efekt koncowy czyli Stas w kostiumie na pewno byl slooooooodki...
Zaprzeczyć nie mogę



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Mojej kolezanki corcia oznajmila ostatnio w sklepie na caly regulator: "Mama ma cycki! Tata mowi, ze faaaaajne sa!"...

Zaczynam drżeć, bo już kiedyś synek obwieścił mi coś na temat tatausia Na razie w domu tylko na szczęście

Super te zestawy, mi się też ciastkarnia bardzo podoba.
I zdrówka!


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Dobrze, że andre dał się przekonać, żeby tego nie jeść, no cuż ciekawe by miał kupy
: cojest:

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Czytałam też ostatnio na FB na jakimś profilu rzecz bardzo logiczną, że w zimie należy unikać cytrusów... No a my w zimie jemy na umór mandarynki i inne, bo tyle tam witaminy C. Owszem, niby ona tam jest, ale cytrusy rosną tam, gdzie ciepło, upały, więc co mają za zadanie? Chłodzenie organizmu! No... To się namądrzyłam
Z cytrusami to stara prawda. Ale co zrobić jak najsmaczniejsze u nas są właśnie w zimie? Wit C też cenna
Dużo jest takich produktów, np herbatka miętowa też wychładza.

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Ostatnio koleżanka pokazała mi takie makarony woskowe, chyba zakupię. Nazywają się Bendaroos. Miałyście?
Nie, ale pokaż jak kupisz
My tez mamy ośmiornicę, ale myślę ze ciastkarnia lub lodziarnia są fajniejsze

Kachula, Ela - powodzenia u doktorów!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:02
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:21   #2076
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

konspi - wydaje mi się, że ta ostatnia faza, do 36, to dziecko już jeździ na samej podkładce z tego fotelika.
Ośmiornica jest fajna, dzieciaki lubią ale pizzowy zestaw bardziej. Lodziarnio cukiernię kupiłam siostrzeńcowi. Bardzo fajna. Najbardziej mi się gofry podobały.
Co do wychładzających właściwości, to niby też generalnie zielona herbata bardzo wychładza, o mięcie też słyszałam... No ale ja też wcinam mandarynki, choć przy jakiś większych wyprawach na narty itp przy takim mrozie może warto się do tego zastosować?

Póki co do szafy nie zajrzałam, boję się. Montowałam fotelik, kombinowałam z wydłużeniem pasów. Teraz czas wziąć się za obiad...

P.S.
Czy tylko mi wizaż wariuje? Jakiś dziwny avatar mi wskoczył...
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:30   #2077
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez bogus85 Pokaż wiadomość
malutki szczegol .

ale moge go w sumie zrozumiec, bo te gofry i lody wygladaja naprawde mniaaaam....


Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
ale jak z niesprawdzonego źródła, gdy nie wiesz czy brał udział w wypadku. Karenina chyba kiedyś pisała, że w DE od razu przecinają pasy w takich fotelikach, a w PL niestety nie...

taaak? a ja nie widziałam nigdzie w P-niu Muszę poszukać. Może są w tych dalszych, do których rzadko jeżdżę

zdrówka dla Andre


Dokladnie. My tez ten, ktory mamy teraz mamy uzywany od znajomych

Nie wiem jak teraz, ale faktycznie w P-niu chyba dlugo nie bylo...



Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Milego dzionka my zaraz do lekarza wychodzimy ale tym razem nie jestesmy chorzy tylko idziemy na zaległe usg bioderek

Daj znac jak poszlo


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
mój księciunio idzie... dopiero wstał:P O kutfa w gumiakach przyszedł


Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
karenina- no proszę, niezła kolekcja!!! Ja mam w lodówce kilka lakierów i w sumie nie używam... Dziś w planach mam wywalenie prawie wszystkich swoich ubrań! Nic tam ciekawego nie mam, poza tym niektóre ciuchy pamiętają czasy średniej szkoły (czyli w moim przypadku stare to i dawne czasy). Ciekawe czy wygra chęć odświeżenia garderoby czy przywiązanie???

karenina - Mi też lubi ciastolinę. Mam ośmiornicę i jakiś zestaw do pizzy. Ostatnio koleżanka pokazała mi takie makarony woskowe, chyba zakupię. Nazywają się Bendaroos. Miałyście?


U mnie niestety wygrywa glupie przywiazanie...

Jaka osmiornice??
Makaronow nie znam...

A probowaöyscie robic same ciastoline? Bardzo latwe...


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Zaczynam drżeć, bo już kiedyś synek obwieścił mi coś na temat tatausia Na razie w domu tylko na szczęście


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
My tez mamy ośmiornicę, ale myślę ze ciastkarnia lub lodziarnia są fajniejsze

Dobra no - piszcie co to za osmiornica, bo ja zadnej nie widzialam a ide dzisiaj do Toys R Us wiec moglabym jakas moze przytargac...



A i mialam napisac - siedzimy z André dzisiaj rano na sofie i pytam sie go
- "Slonko, czy mowilam ci juz, ze jestes kochanym chlopcem?"
a André na to mega-powaznie
- "Tak...!",
na co ja:
- "Naprawde? A kiedy?",
André
- "Czoraj..." (tlum."wczoraj"),
- Wczoraj? Nie pamietam...a kiedy dokladnie to bylo?
- Wieczorem...




__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:38
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:46   #2078
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Witam

Przeleciałam Was po lebkach bo nie mam dzis weny na nic jakaś taka niedorobiona jestem dzis
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:55   #2079
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

karenina - ta ośmiornica http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...090774279.html. No to idę do tej szafy... Aaaaa!!!
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:25   #2080
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
karenina - ta ośmiornica http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...090774279.html. No to idę do tej szafy... Aaaaa!!!
Fajna ta ośmiornica, może sprawie taką Kamili ona tez lubi ciastoline a nasz to już sie nie bardzo lepi jz stara jest i zaczyna sie kruszyc.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ja sobie zamówiłam kiedyś taki lambrekin do sypialni zielony z kremowym szalem, własnie mi przyszedł. Świetny jest teraz musze sobie kupić nową firaneczke do niego

http://allegro.pl/lambrekin-z-szalem...066220473.html
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:44   #2081
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Przeleciałam Was po lebkach bo nie mam dzis weny na nic jakaś taka niedorobiona jestem dzis

Hmmm...a moze ty w ciazy jestes, co..?


Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
karenina - ta ośmiornica http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...090774279.html. No to idę do tej szafy... Aaaaa!!!

Dzieki...fajna! Ale na stronie Toys R Us takiej nie widze...

Idzi idz...i badz twarda...


Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość

Ja sobie zamówiłam kiedyś taki lambrekin do sypialni zielony z kremowym szalem, własnie mi przyszedł. Świetny jest teraz musze sobie kupić nową firaneczke do niego

http://allegro.pl/lambrekin-z-szalem...066220473.html

Ladny


Maly spi wiec siedze z kawka, wlaczylam koncert Adele () i wlasnie zrobilam sobie pazurki - turkusowe zmatowione z blyszczaca koncowka frencza...



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 12:38   #2082
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Hmmm...a moze ty w ciazy jestes, co..?




Dzieki...fajna! Ale na stronie Toys R Us takiej nie widze...

Idzi idz...i badz twarda...




Ladny


Maly spi wiec siedze z kawka, wlaczylam koncert Adele () i wlasnie zrobilam sobie pazurki - turkusowe zmatowione z blyszczaca koncowka frencza...



TY no wiesz może i jestem
Dzieki

Pokaż pazurki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

U nas dzis drugi dzien odpieluchowywania jak narazie to dzis była jedna wpadka, nawet kupa była była do nocnika no ale nie woła sama ja sadzam, kilka razy sie jej zdarzyło ze pobiegła do łazienki i chciała usiąść na nocnik w spodniach mysle ze jestesmy na dobrej drodze
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:47   #2083
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

My po kontroli
Myslalam ze bedzie mial usg robione a lekarz tylko kazal go rozebrac kazal mu sie przejsc i odwrocic Mateusza zeby mogl z tylu ocenic jego nozki no i stwierdzil ze Mati ma nogi iksy i ze ma koślawe-dokladnie jego słowa
Kazal ma 8 miesiecy kupic wkladki ortopedyczne do bucikow a jak sie nie zmeni to(sama mam sobie to ocenic czy sie zmieniło-jakbym jakims lekarzem była) to zapisac malego do poradni wad postawy i tyle po wizycie
W sumie gdybym nie musiala rozbierac i ubierac Mateusza to cala wizyta zamkneła by sie w dwoch minutach albo jeszcze mniej
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:02   #2084
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

My tez mamy uzywanego Romera do 18 kg. jest spory, wiec Maja jeszcze w nim pojezdzi. no i lubi w nim siedziec. czasem jak ma bunty, to spiewam jej piosenke z "klubu pancernika" i rozmawiamy o tym, ze przeciez jest w klubie i od razu sama sie dopomina, zeby ją zapiac
ale wkurza mnie w nim, ze oparcie sie odchyla minimalnie i trzeba mocno pociagnac. a sa takie foteliki, ze kierowca moze spokojnie jedna reka regulowac nachylenie oparcia.


Karenina pokaz pazurki
jak sie robi ciastoline????
i tez niestety nie wiem co to te makarony
Hehe Andre slodki u Mai wszystko jest lub bylo "cioraj".

Pietrusia ja lubie sklep firany.pl ale widze, ze ten sprzedawca ma fajne te lambrekiny tylko nowy jest, nie lubie u takich kupowac...
No i kciuki za konsekwencje w odpieluchowaniu my zakladamy nadal na wyjscia i do spania. jednak teraz zimno, jakby wpadka sie zdarzyla to masakra... a w domu czasem sie zdazy, ze zmoczy rajty, ale coraz rzadziej i czasem nie czekam, az zawola, tylko wysadzam. np. przed wyjsciem i przed kapiela, bo uwielbia sikac do wanny
teraz ciocia ją wziela, a ja mam chwilke. choc ostatnio grzeczniutka jest, nie moge narzekac.
szukam dobrego przepisu na spagetti carbonara. roznia sie od siebie te w necie, a nie mam sprawdzonego ;/ nie wiem co jeszcze mialam napisac...

Jo@sia powodzenia z szafa!
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:43   #2085
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Joaśka to chyba też dobre, ważne, że bez wody...

Kachula kurcze współczuje:\ Miałam nadzieje, że wszystko będzie ok.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:06   #2086
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Kachula kurcze smutna wiadomość, ale może da się coś zrobić

Karenina Elank Asioczka Joasia Zebra Gocha dzięki za odpowiedzi

Karenina pokaż paznokietki

Joasia daj znać jak ci poszło ze szafą

Pietrusia moja też lubi do wanny sikać
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:08   #2087
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez asioczka Pokaż wiadomość

Pietrusia ja lubie sklep firany.pl ale widze, ze ten sprzedawca ma fajne te lambrekiny tylko nowy jest, nie lubie u takich kupowac...
No i kciuki za konsekwencje w odpieluchowaniu my zakladamy nadal na wyjscia i do spania. jednak teraz zimno, jakby wpadka sie zdarzyla to masakra... a w domu czasem sie zdazy, ze zmoczy rajty, ale coraz rzadziej i czasem nie czekam, az zawola, tylko wysadzam. np. przed wyjsciem i przed kapiela, bo uwielbia sikac do wanny
teraz ciocia ją wziela, a ja mam chwilke. choc ostatnio grzeczniutka jest, nie moge narzekac.
szukam dobrego przepisu na spagetti carbonara. roznia sie od siebie te w necie, a nie mam sprawdzonego ;/ nie wiem co jeszcze mialam napisac...

Jo@sia powodzenia z szafa!
Ja tez nie bardzo lubie kupowac u nowych ale akurat te mi sie spodobały a nikt innych ich nie miał a i trzeba dawac nowym sznse nie??
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:15   #2088
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kachula kurcze współczuje:\ Miałam nadzieje, że wszystko będzie ok.
Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Kachula kurcze smutna wiadomość, ale może da się coś zrobić
Nie no dziewczyny nie ma tragedii,ponosi wkladki w bucikach i zobaczymy a jak nie pomoga to jakas gimnastyka korekcyjna pewnie bedzie

Kurcze no wszystki złe wady odziedziczyl pomnie,ja nosze okulary i Mati tez bedzie no i ja mialam plaskostopie jak mala bylam i tez po lekarzach mama ze mna chodzila no i Mati widze tez
Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Ja tez nie bardzo lubie kupowac u nowych ale akurat te mi sie spodobały a nikt innych ich nie miał a i trzeba dawac nowym sznse nie??
A pewnie ze tak,natchnełas mnie tymi firankami i sama bym cos poszukala na swoje okno bo wszystkie firany juz mi sie znudzily i chciala bym cos nowego
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:26   #2089
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Guciu siedze i myśle, normalnie nie zasne. Moż jednak to jakieś małe odmrożenie? A ja bezkasowa na najbliższe dni, wiec zapytam z ciekawości Co myślisz o smarowaniu wazelinią na pole? Pare artykułów mi się przewineło, że dobra na mróz. Mam maść linomag (wazelina i lanolina) i pisało, że może być na mróz. I mam maść szpitalną do dupci na wazelinie... Oliwki nie mam, więc w domu nawilżam hippem.
jesli uzywalabys wazeline tylko jako oslone, to ok, tyle ze po spacerze proponowalabym to zmyc z buzi i posmarowac jakims olejkiem (moze byc najzwyklejszy kuchenny... tylko pod zadnym pozorem slonecznikowy !!!)

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Teraz z zimowej kolekcji mjaa przecenione lakiery i jest taki ladny zielony jakby "zmrozony"...chcesz moze..? 2,40 zdaje sie...bede dzisiaj wiec....
nie dziekuje.. na razie mam dosc lakierow... ale dziekuje za propozycje

a co do temperatury, to ja juz mam dosc... mam nadzieje, ze nasz dom wytrzyma jeszcze, bo zrobiony jest na konstrukcji drewnianej i w nocy slychac jak belki pekaja


No i dzis mam szpital i marudzenie w domu... dostalam telefon ze zlobka, ze Sandra z goraczka... grrr.... ja chce juz sloneczko i ciepelko, i zeby te wszystkie chorobska juz sobie poszly

A na kontroli prawie wszystko ok, prawie, bo moje zelazo tragicznie spadlo... jutro albo pojutrze mam pojsc i dostane kroplowke, a w miedzyczasie mam brac i tak konska dawke zelaza
ale poza tym ok, malenka ma sie dobrze, skurczy brak, i mloda wazy ok 3500g takze do 4000 z pewnoscia znow dobijemy ... no chyba, ze rodzilabym na dniach, w co specjalnie nie wierze
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 14:29   #2090
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
TY no wiesz może i jestem

Cos mi sie wlasnie tak wydawalo...


Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
My po kontroli
Myslalam ze bedzie mial usg robione a lekarz tylko kazal go rozebrac kazal mu sie przejsc i odwrocic Mateusza zeby mogl z tylu ocenic jego nozki no i stwierdzil ze Mati ma nogi iksy i ze ma koślawe-dokladnie jego słowa
Kazal ma 8 miesiecy kupic wkladki ortopedyczne do bucikow a jak sie nie zmeni to(sama mam sobie to ocenic czy sie zmieniło-jakbym jakims lekarzem była) to zapisac malego do poradni wad postawy i tyle po wizycie
W sumie gdybym nie musiala rozbierac i ubierac Mateusza to cala wizyta zamkneła by sie w dwoch minutach albo jeszcze mniej

To sie lekarz nie narobil, ze tak powiem...
Oby wkladki daly rezultaty


Prosze bardzo, fotki pazureskow i nie pytajcie dlaczego sa niebieskie...bo w rzeczywistosci to turkus turkusowiasty... IMG_5719.jpgIMG_5713.jpg



Czy pisalam juz, ze spotykamy sie dzisiaj na lampke wina z dziewczynami..?



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:32
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:38   #2091
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Cos mi sie wlasnie tak wydawalo...




To sie lekarz nie narobil, ze tak powiem...
Oby wkladki daly rezultaty


Prosze bardzo, fotki pazureskow i nie pytajcie dlaczego sa niebieskie...bo w rzeczywistosci to turkus turkusowiasty... Załącznik 4486107Załącznik 4486108



Czy pisalam juz, ze spotykamy sie dzisiaj na lampke wina z dziewczynami..?



Milego spotkania

Kareninka pazurki
Ja tam sama pazurkow nie maluje,no moze od czsu do czsu jak jakas okazja jest ale na codzien to nie ale Twoje to mnie zawsze zachwycaja,takie ładne masz te kolorki zawsze
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:33   #2092
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
stwierdzil ze Mati ma nogi iksy i ze ma koślawe-dokladnie jego słowa
nasza pediatra twierdzi, ze dzieci mają iksowate i koślawe nogi z natury i nic w tym strasznego
Iza nosiła wkładki jak krzywo stawiała noge
tak więc będzie dobrze
a i pociesze Cie Kachulko ze u nas wizyty u ortopedy wyglądają tak samo

Karenina swietnie to wygląda na pazurkach a i przyjemnego spotkania


wyobraźcie sobie, ze moje auto odmówiło posłuszeństwa bo się okazało ze zamarzło paliwo - a tankujemy osttnio verve lub na bp - no koszmar jakiś - mase kasy kosztuje paliwo i jesze z gratisem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:52   #2093
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
mój księciunio idzie... dopiero wstał:P O kutfa w gumiakach przyszedł



Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
Ufff... Udało się napisać, choć dzieciaki się juz niecierpliwią. No i pranie czeka (syndrom pralki??? ) i szafa z ciuchami czeka, choć to teoretycznie powinno być najmniej czasochłonne, bo wszystko po prostu do wora... A znając życie wywalę tak naprawdę dwie rzeczy... Dam znać jak poszło. No to lecę!!!
No i najważniejsze: Mi ma już czyste płuca więc antybiotyk odstawiony!!!
Jak tam z szafa idzie?


Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A probowaöyscie robic same ciastoline? Bardzo latwe...
ja nigdy nie robilam, na youtubie ogladalam jak ktos robil i moze cos pokombinuje, na razie barwnikow nie mam

Cytat:
Napisane przez jo@śka Pokaż wiadomość
karenina - ta ośmiornica http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...090774279.html. No to idę do tej szafy... Aaaaa!!!
fajna
Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość

Ja sobie zamówiłam kiedyś taki lambrekin do sypialni zielony z kremowym szalem, własnie mi przyszedł. Świetny jest teraz musze sobie kupić nową firaneczke do niego
http://allegro.pl/lambrekin-z-szalem...066220473.html
ladny


Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
My po kontroli
Myslalam ze bedzie mial usg robione a lekarz tylko kazal go rozebrac kazal mu sie przejsc i odwrocic Mateusza zeby mogl z tylu ocenic jego nozki no i stwierdzil ze Mati ma nogi iksy i ze ma koślawe-dokladnie jego słowa
Kazal ma 8 miesiecy kupic wkladki ortopedyczne do bucikow a jak sie nie zmeni to(sama mam sobie to ocenic czy sie zmieniło-jakbym jakims lekarzem była) to zapisac malego do poradni wad postawy i tyle po wizycie
W sumie gdybym nie musiala rozbierac i ubierac Mateusza to cala wizyta zamkneła by sie w dwoch minutach albo jeszcze mniej
profesjonalista z tego lekarza

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Ja tez nie bardzo lubie kupowac u nowych ale akurat te mi sie spodobały a nikt innych ich nie miał a i trzeba dawac nowym sznse nie??
oczywiscie szanse trzeba dac


Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość

No i dzis mam szpital i marudzenie w domu... dostalam telefon ze zlobka, ze Sandra z goraczka... grrr.... ja chce juz sloneczko i ciepelko, i zeby te wszystkie chorobska juz sobie poszly

A na kontroli prawie wszystko ok, prawie, bo moje zelazo tragicznie spadlo... jutro albo pojutrze mam pojsc i dostane kroplowke, a w miedzyczasie mam brac i tak konska dawke zelaza
ale poza tym ok, malenka ma sie dobrze, skurczy brak, i mloda wazy ok 3500g takze do 4000 z pewnoscia znow dobijemy ... no chyba, ze rodzilabym na dniach, w co specjalnie nie wierze
Zdrowka dla Sandruni fasoleczka ladnie rosnie

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Prosze bardzo, fotki pazureskow i nie pytajcie dlaczego sa niebieskie...bo w rzeczywistosci to turkus turkusowiasty... Załącznik 4486107Załącznik 4486108
ladne



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Czy pisalam juz, ze spotykamy sie dzisiaj na lampke wina z dziewczynami..?
ja sie na sobote umowilam z kolezanka, nie wiem tylko czy spotkanie dojdzie do skutku


Moje dziecie ma wyjete szczebelki w lozeczku i sama sobie wchodzi i wychodzi, a dzis przez gore wlazla musze lozeczko rozkrecic i porzegnac a nie mam nic nawet na oku zeby malej kupic i nie wiem czy jest sens kupowac
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:12   #2094
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

pietrusia masz racje

karenina paznokietki super kolorek mój ulubiony i życzę udanego wieczorku

Gucia zdrówka dla Sandry
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:15   #2095
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
nasza pediatra twierdzi, ze dzieci mają iksowate i koślawe nogi z natury i nic w tym strasznego
Iza nosiła wkładki jak krzywo stawiała noge
tak więc będzie dobrze
a i pociesze Cie Kachulko ze u nas wizyty u ortopedy wyglądają tak samo

Karenina swietnie to wygląda na pazurkach a i przyjemnego spotkania


wyobraźcie sobie, ze moje auto odmówiło posłuszeństwa bo się okazało ze zamarzło paliwo - a tankujemy osttnio verve lub na bp - no koszmar jakiś - mase kasy kosztuje paliwo i jesze z gratisem
No wlasnie mam taka nadzieje ze te wkladki pomoga
A paliwo no coz szkoda gadac.....
moja pszczolka na szczescie nie odmawia posłuszenstwa.tfu tfu bo tak jakby mi przed praca auto nie odpalilo to miala bym klopot i to wielki bo jeszcze Mateusza do siostry zawoze
Cytat:
Napisane przez mamrotka;

profesjonalista z tego lekarza





ja sie na sobote umowilam z kolezanka, nie wiem tylko czy spotkanie dojdzie do skutku


Moje dziecie ma wyjete szczebelki w lozeczku i sama sobie wchodzi i wychodzi, a dzis przez gore wlazla musze lozeczko rozkrecic i porzegnac a nie mam nic nawet na oku zeby malej kupic i nie wiem czy jest sens kupowac
No my na wiosne tez Mateuszowi musimy pokoik zrobic bo łozeczko tez juz nam sie prawie wysłuzyło no i Mati tez juz gora probuje wyłazic


Guciu alez duza ta Twoja Ritka
Z tego co pamietam Sandra tez ponad 4 kg wazyła i rodzilas ja sn wiec masz juz wprawe
A tak powaznie to najwazniejsze zeby wszystko było dobrze a malutka niech sobie rosnie zdrowo
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:31   #2096
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Szkoda słow na temat paliwa

Słyszałyście może o tej firmie fotelików?
http://www.mapetszop.pl/pl/p/Fotelik...-Safety-ONE/29


http://www.ramatti.com.pl/
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:40   #2097
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

wyszłam tylko n chwile do kotłowni a WOjtek co ? wysmarował pół kremu!!!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013

Edytowane przez gochaa_p
Czas edycji: 2012-03-12 o 15:55
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:41   #2098
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Kachulka, a Mati ma kolanka do srodka czy stopki tez zle stawia? bo nasza pedi tez twierdzi, ze kolanka do srodka to u dwulatkow normalne. jesli stopki zle, to trzeba korygowac. Maja tez ma kolanka iksy, ale widze, ze sie jej prostuja. trzeba zwracac uwage, zeby nie siadalo dziecko w ten spospob, ze kolana do srodka, stopy do tylu (za pupe). nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. tylko, zeby stopki do przodu i kolanka nie do srodka. pomaga podobno jazda na rowerze wiec wszystko przed nami.(dziadzius juz kupil rowerek

Guciu zdrowka dla Was. Ritka kawal kobity

ciekawe, co mi gin jutro na wizycie powie

Dziewczyny, ktore maja juz "dorosle" lozeczka dla dzieci: a jaki materac kupowalyscie? bo do nas lozeczko juz jedzie, ale z materacem mam problem ;/
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:41   #2099
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Szkoda słow na temat paliwa

Słyszałyście może o tej firmie fotelików?
http://www.mapetszop.pl/pl/p/Fotelik...-Safety-ONE/29


http://www.ramatti.com.pl/
jak dla mnie to te foteliki wyglądają ok
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:47   #2100
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Bunt dwulatka pełną parą, lecz mamuśki radę dają. XI-XII 2009

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
nasza pediatra twierdzi, ze dzieci mają iksowate i koślawe nogi z natury i nic w tym strasznego
Iza nosiła wkładki jak krzywo stawiała noge
tak więc będzie dobrze
a i pociesze Cie Kachulko ze u nas wizyty u ortopedy wyglądają tak samo

Karenina swietnie to wygląda na pazurkach a i przyjemnego spotkania


wyobraźcie sobie, ze moje auto odmówiło posłuszeństwa bo się okazało ze zamarzło paliwo - a tankujemy osttnio verve lub na bp - no koszmar jakiś - mase kasy kosztuje paliwo i jesze z gratisem
Magda a moze zbiornik trzeba przeplukac? Tak samo jak sie na gazie jezdzi to butle trzeba jakos tam wyprozniac ale ja sie nie znam wiec nie powiem

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
wyszłam tylko n chwile do kotłowni a WOjtek co ? wysmarował pół kremu!!!
ja sie juz przyzwyczailam, teraz juz kremy chowam bo jak zapomne to mala szybko sie nimi zajmuje
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.