Project Runway- polska edycja - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 18:08   #1201
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Ossoliński zachował się moim zdaniem jeszcze gorzej niż Bartek. Bartek jest taki głupio-mądry, jak ktoś kto podsumował, nieszkodliwy erotoman gawędziarz, ale Ossoliński pozuje na osobę wyrafinowaną, elegancką i dobrze wychowaną, a to on pierwszy wypalił do modelki: Ty masz D???? Niemożliwe, masz A! Bartek w sumie tylko się śmiał i wtrącał głupkowate uwagi, a Ossoliński z poważną miną ciągnął ten temat i wmawiał modelce, że nie ma D tylko A, nawet jak sam Bartek powiedział, żeby już dać spokój, nadal się upierał, że to jest jednak A. Fatalne zachowanie, nie wyobrażam sobie żeby dwóch facetów stało obok mnie i dyskutowało ze mną na temat wielkości miseczki i upierało się, że mam inny rozmiar.
Dokładnie, zwłaszcza że i jeden i drugi są związani z modą. Bartek mógłby się jeszcze wytłumaczyć, że dopiero zaczyna, ale Ossoliński jako projektant raz że powinien orientować się w rozmiarach, a dwa że powinien zachowywać się jak na profesjonalistę przystało.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:15   #1202
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja to samo,nie mogłam jej znieść,ale w tym programie wydaje się naprawdę spoko,konkretna,nawet bystra i o dziwo dosyć miła.
a ja wam powiem, że dla mnie jest coraz bardziej żenująca

i ten jej tekst :" ostatnie słowo w tym programie nalezy do mnie' i ' jak bedziesz miał swój program to sobie będziesz mógl komentować. To jest MÓJ program, a nie twój'. Serio?



Wracając do meritum- nic ciekawego, Bartek jak zawsze żenujący.
Wkurza mnie tez ta z tatuażami, co chce na kazdym kroku podkreslić jaka to ona nie jest wyjątkowa i oryginalna.


Czy tylko ja mam wrażenie, że w tej edycji jury wybiera jako 'najlepsze' te najbardziej żenujace stroje? Przeciez te gacie przez które było rowek widać totalna żenada. I te podniety jury tym strojem rudej, gdzie gacie na tyłku miały motyle. Serio- kupiłybyście taką bieliznę? Bo dla mnie ona się jedynie nadaje na wiejską dyskotekę do białych kozaczków
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:52   #1203
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
a ja wam powiem, że dla mnie jest coraz bardziej żenująca

i ten jej tekst :" ostatnie słowo w tym programie nalezy do mnie' i ' jak bedziesz miał swój program to sobie będziesz mógl komentować. To jest MÓJ program, a nie twój'. Serio?
Ja to odebralam jako takie przekomarzanie, tak "pol zartem, pol serio". Krupa w kazdym odcinku sprzedawala takie teksty w Top Model i tez byla przewodniczaca jury. Tyle, ze Krupa mowila to zawsze serio i w d.upie miala zdanie reszty, a Anja, tak jak napisalam - wygladalo to dla mnie na przekomarzanie sie. Zreszta, jakos Tyszki pajaca mi nie szkoda...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 18:56   #1204
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Project Runway- polska edycja

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50835113]Ja to odebralam jako takie przekomarzanie, tak "pol zartem, pol serio". Krupa w kazdym odcinku sprzedawala takie teksty w Top Model i tez byla przewodniczaca jury. Tyle, ze Krupa mowila to zawsze serio i w d.upie miala zdanie reszty, a Anja, tak jak napisalam - wygladalo to dla mnie na przekomarzanie sie. Zreszta, jakos Tyszki pajaca mi nie szkoda... [/QUOTE]

no własnie ci powiem, ze ostatnio jak nigdy zgadzam się z Tyszką


a Borucowa jako ekspert mody-
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 19:02   #1205
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Project Runway- polska edycja

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;50835113]Ja to odebralam jako takie przekomarzanie, tak "pol zartem, pol serio". Krupa w kazdym odcinku sprzedawala takie teksty w Top Model i tez byla przewodniczaca jury. Tyle, ze Krupa mowila to zawsze serio i w d.upie miala zdanie reszty, a Anja, tak jak napisalam - wygladalo to dla mnie na przekomarzanie sie. Zreszta, jakos Tyszki pajaca mi nie szkoda... [/QUOTE]

Tez to odebrałam jako przekomarzanie,oni się chyba prywatnie przyjaźnią ogólnie i mi to wyglądało na ich takie wewnętrzne złośliwe żarciki.
A Krupa w sumie mi nie przeszkadza,mam z niej niezły ubaw,chociaż czasami rzeczywiście w negatywnym wydźwięku.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 08:44   #1206
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Project Runway- polska edycja

Tomasz Ossoliński - porażka Już nie mówię, że on powinien być autorytetem dla uczestników, pomóc im w realizacji projektów, a wszyscy traktują go jako naprzykrzającą się muchę, ale ocenianie rozmiaru biustu modelki i upieranie się jeszcze przy rozmiarze A i sugerowanie, że stanik nie ma nic wspólnego z biustem (!) to było żenujące. Wstyd, naprawdę.

Wkurza mnie ta seria, nie podobają mi się uczestnicy i nie podoba mi się realizacja programu. Są w każdym odcinku jakieś niepotrzebne wstawki o tym, jak ktoś pomagał mamie w sklepie, a ocena projektów na szarym końcu.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 09:07   #1207
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Project Runway- polska edycja

ogladnelam odcinek i macie racje, ta sytuacja z nasmiewaniem sie z rozmiaru uswiadomionego stanika modelki byla zenujaca

Boruc: 'sama bym to uszyla w 2 godziny' padlam

projekty Michala i Patryka byly najlepsze, nie rozumiem, czemu nawet dobrze ich nie pokazali, chyba faktycznie nie chca zeby wygrywaly ciagle te same osoby
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 11:20   #1208
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Tomasz Ossoliński - porażka Już nie mówię, że on powinien być autorytetem dla uczestników, pomóc im w realizacji projektów, a wszyscy traktują go jako naprzykrzającą się muchę
On jest taki troche nawiedzony. Widac, ze sie w ogole nie odnajduje przed kamera. Zero polotu. Porownajcie go np. do takiego Ibisza, ktory jest stworzony do pracy w TV. Ale co tez wymagac jak sam o sobie czesto mowi: "skromny krawiec". Maciek Sieradzky z I edycji byl najlepszy za kazdym razem jak Ossolinski do niego podchodzil haha
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:50   #1209
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Project Runway- polska edycja

Obejrzałam właśnie odcinek
Zachowanie Bartka-żenujące. Nienawidzę takich facetów, obrzydliwy jest. Żonie współczuję i podziwiam,że kogoś takiego wybrała na męża.

Ossoliński jak dla mnie nic złego nie powiedział Sama powiedziałabym,że ma miseczkę A. Również mam taki biust i właśnie taki rozmiar stanika noszę
Najlepszy projekt miał ten z brodą.

Tyszkę uwielbiam i jego komentarze
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 15:08   #1210
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Project Runway- polska edycja

Najlepsze projekty moim zdaniem mieli Bober i Patryk. Nie rozumiem zachwytów nad motylkami na tyłku, bardzo tandetnie i slabo wycięte plus ta folia najslabsi Anh i Bartek, tylko z tą decyzją jury się zgadzam.
Wolałam oglądać amerykańską wersję, tam było więcej szycia i mniej dramatów. Suknie wieczorowe, które szyli dla gwiazd były super. Nie wiem czy u nas poradziliby sobie z takim zadaniem. Z szyciem u nich kiepsko, sylwia czy bartek nawet dobrze poobcinać materiału nie potrafią.
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 15:28   #1211
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ossoliński jak dla mnie nic złego nie powiedział Sama powiedziałabym,że ma miseczkę A. Również mam taki biust i właśnie taki rozmiar stanika noszę
Najlepszy projekt miał ten z brodą.

Tyszkę uwielbiam i jego komentarze
Ja też mam taki biust i noszę 65D, bo zamiast literki liczy się obwód pod biustem, równie dobrze mogłabym założyć odpowiadający mu 70B albo nawet 80A, ale obwód byłby za duży i stąd ta przerażająca literka D przy obwodzie 65.

A co do Tyszki to po jego minie byłam pewna, że odpowie coś Sarze Boruc, gdy ona powiedziała, że uszyłaby coś w dwie godziny . Dobrze się, że za dużo nie wypowiadała.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 16:01   #1212
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Obejrzałam właśnie odcinek
Zachowanie Bartka-żenujące. Nienawidzę takich facetów, obrzydliwy jest. Żonie współczuję i podziwiam,że kogoś takiego wybrała na męża.

Ossoliński jak dla mnie nic złego nie powiedział Sama powiedziałabym,że ma miseczkę A. Również mam taki biust i właśnie taki rozmiar stanika noszę
http://teleshow.wp.pl/img,17393359,g...4,galeria.html

-Ty nosisz rozmiar D? - zapytał zaskoczony, sugerując, że dziewczyna sobie schlebia.

- To sprawdź sobie - powiedziała poirytowana modelka.

- No ale wiesz co, to i twój biust to są dwie różne historie. Zobacz, ile tu masz luzu! - ocenił Ossoliński, przykładając biustonosz do jej piersi.

- Tym większym stanikiem chce powiększyć - dowcipkował rozbawiony Bartek.

- Nie masz D, masz A, może przy dobrych uśmiechach B. Małe... - zawyrokował Tomasz, uważnie zerkając w stronę biustu Asi.


Ja uważam, że takie komentarze są niesmaczne.

Proponuję, żeby na wizji modelki oceniały męskość Tomasza: 11 cm? serio? ja tu widzę co najwyżej 8!

Edytowane przez 201803120851
Czas edycji: 2015-03-28 o 16:05
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 22:26   #1213
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Podobał mi się projekt Bartka(modelka świetnie wyglądała) i Michała(piękne w swej prostocie) z dzisiejszego odcinka Myślałam nawet, że ten pierwszy wygra. Jeszcze Sylwii był taki, że nie wstyd w nim wyjść. Ciesze sie, że odpadła Sara. Jakby wywalili jeszcze Anie, to w ogóle super jak dla mnie
Jestem ciekawa następnego odcinka, bo w zwiastunie zainteresował mnie hotel.

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2015-04-01 o 22:29
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 23:13   #1214
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Project Runway- polska edycja

http://freestylevoguing.com/2015/04/...wa/#more-13007
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 07:53   #1215
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Project Runway- polska edycja

Projekt Sary -

Nie lubię Sylwii, ale jej sukienka wyglądała świetnie, z chęcią bym ją założyła
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:40   #1216
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Project Runway- polska edycja

Dla mnie Michał w każdym odcinku deklasuje rywali.
Jak się na czymś nie wyłoży i go złośliwie nie wywalą, to wygra.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 09:19   #1217
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Project Runway- polska edycja

Bartek mnie mega zaskoczył pozytywnie projektem. Był świetny. Aż się dziwię, że nie był drugim najlepszym projektem po Michale.
Michała kreacja cudna chciałabym taką. Powaliła mnie
Trzecia najlepsza kreacja to Sylwii. Świetna sukienka

najgorsze:
Sara- średniowieczna kreacja, którą za żadne skarby bym nie włożyła
projekt Dominiki również nie przypadł mi do gustu
sukienka Ani nie aż taka zła ale jak można nie słuchać klientki nie dziwie się frustracjii Marty
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:17   #1218
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Project Runway- polska edycja

Własnie obejrzałam nowy odcinek.

Najbardziej podobały mi się projekty Michała i Sylwii

Sary okropny, tak samo jak Ani + te jej komentarze

I znowu aluzja do jakiegoś plagiatu Czyli teraz już nie moze nikt zrobić nic błyszczącego, bo będzie "inspiracja"??!!
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:46   #1219
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

Według mnie powinna odpaść Ania. Sukienka źle wyglądała i w ogóle nie wzięła pod uwagę zdania klientki. Projekty Dominiki, Agaty i Sary też wyglądały bardzo źle i nie dziwię się, że Sara wyleciała, chociaż miała w programie dużo lepsze projekty niż Dominika.
Najlepiej wyglądała sukienka Michała, ale te jego komentarze do Ani o plagiacie (Ania też się źle zachowała), a potem zazdrości były bardziej żenujące niż zachowanie Bartka w tym odcinku. To co zrobił Ani - najpierw mówi, że ją wspiera, a sekundę później odwrócony "Mam nadzieję, że się jej noga powinie" to jakaś masakra, powinien zjeść Snickersa.
Jeszcze podobał mi się projekt Sylwii, zwłaszcza krój.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 12:23   #1220
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Project Runway- polska edycja

Lubiłam Sarę, ale to co uszyła to był taki dramat, że nie wierzę, jak mogła mówić że jej się to podoba...
Michał powiedział w pewnym momencie że jego projekt był klasę wyżej niż pozostałe i zgadzam się - od początku sezonu właściwie tylko on i Patryk projektują tak, że widać talent i fakt, że znają się na rzeczy...
Cała reszta jakby z jakiejś szkółki krawieckiej trafiła przez przypadek i były to ich pierwsze projekty w życiu.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:30   #1221
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Project Runway- polska edycja

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50902341]Michał powiedział w pewnym momencie że jego projekt był klasę wyżej niż pozostałe i zgadzam się - od początku sezonu właściwie tylko on i Patryk projektują tak, że widać talent i fakt, że znają się na rzeczy...
Cała reszta jakby z jakiejś szkółki krawieckiej trafiła przez przypadek i były to ich pierwsze projekty w życiu.[/QUOTE]
Jeszcze Bober czasami ma jakieś przebłyski, ale faktycznie Michał i Patryk najlepiej sobie radzą. Tylko, że Michał odpychająco się zachowuje - dobrze, że zna swoją wartość, ale Kuba w poprzedniej edycji też znał swoją wartość, czasami nawet z tym przesadzał, ale jednak w jego zachowaniu było trochę więcej klasy. Kuba przynajmniej pojechałby projekt Ani przy niej samej, a nie za plecami.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:33   #1222
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Project Runway- polska edycja

Gdzieś słyszałam jak bodajże Anja Rubik mówiła, że w drugiej edycji jest wyższy poziom. No nie wiem, ekspertem od mody nie jestem, ale moim zdaniem lekka bida jest.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:04   #1223
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Project Runway- polska edycja

Po pierwszym odcinku liczyłam, że poziom będzie wyższy niż w poprzedniej edycji. Jednak kolejne odcinki przyniosły duże rozczarowanie.
Co do wczorajszego odcinka - cóż w prawdziwym życiu gdyby przyszła klientka do projektanta i przedstawiłaby mu swoje pomysły, projektant odrzekłby, że tego nie zrobi i że widzi to inaczej, klientka nie chciałaby rozwiązania przedstawionego przez projektanta i poszukałaby innego. I wszyscy byliby szczęśliwsi i spokojniejsi.
Niestety w programie (ach ten dramatyzm by TVN) projektanci skazani zostali na klientów i odwrotnie. Rozumiem projektanta, że w odróżnieniu od prostego krawca, firmując projekt swoim nazwiskiem, nie chce być utożsamiany z produktem niezgodnym w własną wizją. A ten akurat odcinek postanowił sprawdzić umiejętności pójścia na kompromis. Oczywiście, że projektanci z nazwiskiem i z górnej półki nie muszą nawet myśleć o kompromisie. Ale czy początkujący twórca powinien ? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nieznany projektant może zawsze zignorować potrzeby rynku i gust klienteli. Może też wtedy zaginąć w tłumie i być albo całkiem zapomniany, albo doceniony po latach za nowatorstwo i nieugiętą postawę. Druga opcja to taka, żeby jednak spróbować wpasować się w oczekiwania klienteli, zrobić sobie nazwisko i kręcić biznes, a kiedyś może nawet i sztukę

W kwestii Michała... rety. Najlepszy projekt odcinka i najgłupsze wypowiedzi. Naprawdę ten 19-latek uważa, że wymyślił błyskotki ? Gdyby zechciał spojrzeć dalej niż poza czubek własnego nosa mógłby doznać szoku. Szkoda, że największy chyba talent tej edycji jest zarazem takim bucowatym głupiątkiem z absurdalnie przerośniętym ego. Dżejkob choć też buc to aż takich głupot nie opowiadał ;-)
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:04   #1224
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Project Runway- polska edycja

W wyższy poziom też nie wierzę, chociaż...
Jestem pozytywnie zaskoczona tym odcinkiem. Po raz pierwszy dano im szansę wybrać tkaniny i w ogóle się wykazać i rzeczywiście się wykazali. Ze zdziwieniem odkryłam, że Bartek potrafi coś uszyć
Strojów i podejścia Sary i Ani może lepiej nie komentować? Choć przy kiecce, którą miała na sobie Marta (podziwiam, że zdecydowała się w niej wyjść) zastanawiałam się co nastąpi wcześniej: mocujące całość druciki poprzecinają jej skórę czy kreacja z niej spadnie A przecież miała być to sukienka, w której gwiazda idzie na czerwony dywan, bierze udział w gali a później zapewne w afterparty. I miałaby na tej gali stać przy swoim fotelu, bo usiąść się nie da?

Zasmuca mnie to, że to był tylko odcinek-przerywnik i znów wracamy do wielkiego show: szycia mundurków dla pokojówek... Zapewne z obrusów i miotełek
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:16   #1225
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Project Runway- polska edycja

A mnie w tym odcinku wkurzyło to ze słowo klucz "PROJEKT Runway" zostało kompletnie pominięte. Nie zostało pokazane nic poza "dyskusjami" Marty z tą alternatywą oraz mniej: Sarom i jej modelkom. Do czasu pokazu nie mieliśmy najmniejszego pojęcia co chcą modelki pozostałych uczestników, co projektanci im zaproponowali i jak to robią/szyją. Wku$^&*a mnie już to. Dramaty i dramaciki a mody i projektowania w tym g$%^no.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:19   #1226
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Project Runway- polska edycja

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Gdzieś słyszałam jak bodajże Anja Rubik mówiła, że w drugiej edycji jest wyższy poziom. No nie wiem, ekspertem od mody nie jestem, ale moim zdaniem lekka bida jest.
Mam podobne zdanie. Rozumiem, że uczestnicy nie mają zbyt wiele czasu na wykonanie projektów, ale to ich niedbalstwo czasami aż bije po oczach. Może czasami warto z czegoś zrezygnować i skupić się na dobrym wykończeniu prostrzego projektu.
Co do Michała, to moim zdanie jest on bardziej odtwórczy niż twórczy. Jego projekty podobają się, pytanie tylko dlaczego? Dlatego, że są zjawiskowe i wyróżniają się, czy może dlatego, że to wszystko już było i się sprawdziło? Michał mocno uderza we współczesne trendy, które trafiają w gusta mas, podąża przetartym szlakiem. Niewykluczone jednak, że jeszcze zmienię o nim zdanie.
Jeśli chodzi o ostatni projekt Michała, to pierwsze co mi przyszło na myśl to projekt sukienki Kamila Sobczyka z "Projektantów na start", który rownież dostał bardzo dobre oceny.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 14:21   #1227
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Project Runway- polska edycja

Projekt Michała - świetny. Póki co to mój faworyt, podobało mi się wszystko, co zrobił w programie. Bartek też mnie zaskoczył na plus. I to by było na tyle, bo projekty Sary, Dominiki, Agaty i Patryka to według mnie kompletne bezguście. Ten Piotrka taki zwyczajny, a sukienka Sylwii mimo tego, że ładna, to przypominała mi trochę projekt z pierwszego odcinka.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 20:49   #1228
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Project Runway- polska edycja

Projekt Michała, w porównaniu z innymi, spodobał mi się bardzo, podczas przymierzania na modelce.
Jednak uważam, że cała stylizacja wypadła za ciemno, modelka, miała za mocny makijaż+ ciemne włosy + ta ciemna suknia..

Jednak zachowanie Michała jest nie do przyjęcia. Strasznie zadziera nosa, jest strasznie pewny siebie, zakłamany i tylko patrzy, żeby komuś powinęła się noga. Nie chcę, aby wygrał ktoś tak zakłamany.

Całkiem w porządku był też projekt Bartka.

Reszta - do kosza.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 07:26   #1229
dalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 48
Dot.: Project Runway- polska edycja

Po obejrzeniu aktualnego odcinka mam podobne zdanie do Was. Najlepszy był projekt Michała, Bartek zaskoczył mnie na plus.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Ania wygrała poprzedni odcinek (ten z bielizną), co ponoć daje immunitet. Wiadomo więc było, że nie odpadnie i teoretycznie nie powinna znaleźć się w zagrożonej dwójce, więc po co ta cała szopka pt. "ja już jestem spakowana" itd? Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem.
dalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:05   #1230
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Project Runway- polska edycja

najlepsze: Sara & Michał
byłam zaskoczona Bartkiem, bo jego strój też jest w moim TOP3 dopiero wczoraj odkryłam dlaczego jest w tym programie

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dalicja Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu aktualnego odcinka mam podobne zdanie do Was. Najlepszy był projekt Michała, Bartek zaskoczył mnie na plus.
Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Ania wygrała poprzedni odcinek (ten z bielizną), co ponoć daje immunitet. Wiadomo więc było, że nie odpadnie i teoretycznie nie powinna znaleźć się w zagrożonej dwójce, więc po co ta cała szopka pt. "ja już jestem spakowana" itd? Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem.
mnie w ogóle zdziwiło to że ona wygrała wtedy z bielizną było jednak kilka lepszych projektów, na początku myslałam że była po prostu najlepszą z tych najgorszych, ale gdy zaczeli trąbić o tej jej wygranej i pozniej karton płyt, to troche sie zmieszałam (ps. możedostała karton płyt zamiast immunitetu )
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 23:47:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.