Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 16:51   #31
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

No ale jeśli zdecyduję się pojechać do jego żony, to co ja mam powiedzieć ? I czy to nie jest karalne, takie nachodzenie ?
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:51   #32
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Jesteś w bardzo ciężkiej sytuacji. Zakochałaś się w mężczyźnie, który Cię od początku paskudnie okłamywał. I to jest najgorsze.
Zakładam, że jego małżeństwo jest w kiepskiej kondycji, skoro związał się z Tobą i chce te relacje utrzymywać. Zdarza się, że będąc w związku człowiek zakochuje się w kimś innym i... no właśnie - podejmuje jakąś decyzję, dokonuje wyboru - albo zostaje z dotychczasowym partnerem ratując związek, albo odchodzi i zakłada nowy. Natomiast Twój facet najwyraźniej zamierza utrzymywać dotychczasowy stan rzeczy czyli chce mieć i żonę i kochankę. Najprawdopodobniej żadnej z Was nie kocha i nie szanuje, jest egocentryczny i nastawiony tylko na branie.
Bardzo możliwe, że w małżeństwie mu czegoś brakuje skoro związał się z Tobą. Z drugiej strony nie jesteś na tyle ważna by być tą jedyną. Chcesz wiedzieć co jest dla niego najważniejsze - zażądaj by się zdecydował czy chce być z żoną czy z Tobą.
Jeśli zgodzisz się na jego warunki i rolę wiecznej kochanki - to będzie Ci bardzo ciężko. Zakochałaś się w nim, więc tak czy inaczej będziesz go chciała na wyłączność i zawsze będzie bolało jak będzie wracał do żony.
Niezależnie zresztą od powyższych dylematów, pamiętaj, że ten facet oszukiwał Cię bardzo długo. To niewybaczalne.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:53   #33
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Chłop kłamał cię codziennie przez prawie 2 lata, a Ty chcesz mu zaufać znowu? Jaki masz plan dalej? Spotykać się i czekać aż ją zostawi?
W życiu nie zostawi, bo nie ma jaj odejść od żony i dziecka... Miał na to prawie 2 lata i tego nie zrobił.
Odetnij się od tego ***** póki masz okazję.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:55   #34
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Chcesz wiedzieć co jest dla niego najważniejsze - zażądaj by się zdecydował czy chce być z żoną czy z Tobą.
Przecież już napisała, że wybrał żonę a na potencjalne dziecko będzie płacił.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:56   #35
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
No ale jeśli zdecyduję się pojechać do jego żony, to co ja mam powiedzieć ? I czy to nie jest karalne, takie nachodzenie ?
No powiedz, że o niczym nie wiedziałaś. Niech wie jakiego kochanego ma mężusia. Karalne? Nachodzenie? Przecież nie będziesz jej nachodzić tylko raz pójdziesz, gdy go nie będzie i porozmawiacie.

Na razie to się sama trochę otrząśnij. Pogódź się z tym, że Cię nie kocha i od niego odseparuj. Potem na spokojnie się z tą żoną umów.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:59   #36
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Ponadto myślę, że gdyby kochał swoją żonę to by jej nie zdradzał ze mną.
Gdyby kochał Ciebie, "nie zdradzałby" Cię ze swoją żoną. Naprawdę nie rusza Cię to, że wraca do innej kobiety, śpi z nią w jednym łóżku, dzieli troski życia codziennego i uprawia z nią seks wtedy, kiedy Ty śpisz sama w swoim pustym domu?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:59   #37
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Za każdym razem gdy myślisz o wybaczeniu temu draniowi, jakiś kawałek Twojej godności umiera. Tracisz szacunek do samej siebie.

Spotkałaś kanalię, ale świat toczy się dalej a na świecie wokoł Ciebie są wolni, fajni mężczyźni którzy będą Ciebie szanować i będziesz dla nich priorytetem.
Aktualnie byłaś kochanką i to perfidnie okłamywaną, miej godność i zerwij definitywnie kontakt.

Zajrzyj też na wątek Będę silna i nie dam sobą pomiatać - brak szacunku ze strony TŻ.
Zobaczysz, jak kobiety radzą sobie psychicznie po rozstaniu z mężczyznami których kochały ale dla własnej godności musiały się pozbyć ze swojego życia.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 17:02   #38
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Nigdy na nikim tak bardzo mi nie zależało To będą najgorsze święta w moim życiu, jestem na świeżo, nie potrafię się otrząsnąć, a dodatkowo nie mam z kim porozmawiać. Taka jest moja sytuacja. Dodatkowo przyjechałam do domu rodzinnego i muszę udawać, że wszystko jest w porządku, a nie jest.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:05   #39
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Nigdy na nikim tak bardzo mi nie zależało To będą najgorsze święta w moim życiu, jestem na świeżo, nie potrafię się otrząsnąć, a dodatkowo nie mam z kim porozmawiać. Taka jest moja sytuacja. Dodatkowo przyjechałam do domu rodzinnego i muszę udawać, że wszystko jest w porządku, a nie jest.
To pisz tutaj albo w tym wątku -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57901641 Będziemy wspierać, kopać po d. i pomagać w utrzymaniu jedynej słusznej decyzji
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:06   #40
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Dziękuję w takim razie, bo takie kopanie po tyłku chyba mi się przyda.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:10   #41
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Dziękuję w takim razie, bo takie kopanie po tyłku chyba mi się przyda.
No wiadomo, na początku jest trudno. Ale uwierz, na tak ogromnym kłamstwie niczego nie zbudujesz. Ten pan jest do odstrzału

Im szybciej do Ciebie to dotrze tym lepiej. Skasuj jego numer, poblokuj wszędzie. Pochowaj zdjęcia i gadżety do kartonu i wynieś do piwnicy. Szanuj się i nie odzywaj do niego, a będziesz potem z siebie dumna. Powodzenia
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 17:12   #42
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Jeszcze dzisiaj rozmawiałam z nim przez telefon i umówiłam się na wtorek po świętach, na "wyjaśnienie" wszystkiego, oczywiście mówił, że mu na mnie zależy i żebym mu obiecała, że "będę". Dlatego mam takie mieszane uczucia.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:17   #43
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

A co chce wyjaśniać?
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:18   #44
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Ponadto myślę, że gdyby kochał swoją żonę to by jej nie zdradzał ze mną.
Gdyby kochał ciebie, nie sypiałby z inną kobietą
Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
No ale jeśli zdecyduję się pojechać do jego żony, to co ja mam powiedzieć ? I czy to nie jest karalne, takie nachodzenie ?
Jednorazowa wizyta nie jest żadnym nachodzeniem
A co chcesz powiedziec?
Ja bym nie pojechała, tylko zebrała dokumentację potwierdzającą roman i jej wysłała; ewentualnie zadzwoniła i powiedziałą, że materiał w drodze.
Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Nigdy na nikim tak bardzo mi nie zależało To będą najgorsze święta w moim życiu, jestem na świeżo, nie potrafię się otrząsnąć, a dodatkowo nie mam z kim porozmawiać. Taka jest moja sytuacja. Dodatkowo przyjechałam do domu rodzinnego i muszę udawać, że wszystko jest w porządku, a nie jest.
To jest oczywiste, a to dlatego, że nie masz do czynienia z rzeczywistym, realnym człowiekiem, a wyobrażeniem o nim.
Do ciebie jeszcze nie dociera, że ten facet, którego on zgrywał, pokazywał przed tobą nie istnieje. Istnieje oszust, kłamca zdradzający żonę, który jest w dodatku zwykłym tchórzem.
Dlaczeo masz udawać, ze wszystko jest w porządku.
Chyba, nie musisz się zwierzać nikomu w szczegółach, możesz powiedzieć, ze chłop zawiódł twoje zaufanie i zastanawiasz się co dalej zrobić.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:20   #45
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Do żony nie zadzwonię, bo nie mam numeru i raczej nie dam rady zdobyć, a gdybym chciała wysłać to mam sporo tego, ale jaką mam pewność, że nie przechwyci tego on? Ale nie wyobrażam sobie, że pojadę i co powiem: Jestem kochanką Pani męża?
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:23   #46
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Jeszcze dzisiaj rozmawiałam z nim przez telefon i umówiłam się na wtorek po świętach, na "wyjaśnienie" wszystkiego, oczywiście mówił, że mu na mnie zależy i żebym mu obiecała, że "będę". Dlatego mam takie mieszane uczucia.
a co tu wyjaśniać? Pójdziesz tam tylko po to, żeby nawinął Ci makaron na uszy, przeprosił ze łzami w oczach, a Ty 'nie będziesz potrafiła odmówić i ulegniesz'.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:23   #47
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Jeszcze dzisiaj rozmawiałam z nim przez telefon i umówiłam się na wtorek po świętach, na "wyjaśnienie" wszystkiego, oczywiście mówił, że mu na mnie zależy i żebym mu obiecała, że "będę". Dlatego mam takie mieszane uczucia.
Ale jakie wyjaśnienie? Tu nie ma czego wyjaśniać. Zapomniał, że ma żonę i dziecko?

Za każdym razem, gdy będziesz chciała z nim być, pomyśl sobie o tym, że wracając od Ciebie wracał do domu, bawił się z córką, uprawiał seks z żoną. ZA KAŻDYM RAZEM PRZEZ TEN OKRES! Jego słowa są gówno warte.

Żeby się przekonać jaki to dupek, zrób tak. Zadzwoniłabym do niego i powiedziała tak: "Masz 2 tygodnie na powiedzenie żonie, złożenie wniosku o rozwód i przesłanie mi skanu. Bez tego nie odzywaj się nawet słowem. Po dwóch tygodniach również".

No ja to bym się w ogóle do niego już nie odezwała, ale jeśli chcesz się przekonać, że byłaś dla niego tylko zabawką do seksu to tak zrób.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:25   #48
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Zazdroszczę też tej kobiecie, że go ma..
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:26   #49
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Jeśli facet byłby w Tobie zakochany, zostawiłby żonę. Po co chciałabyś z nią rozmawiać?
On ma idealny dla siebie układ, bo ma wzorową rodzinkę i młodą kochankę na boku, nie dziwi mnie, że nie chce, żeby się cokolwiek zmieniło.
Jeśli pasuje ci bycie tą drugą - teraz już ze świadomością, że on ma rodzinę, której twoja obecność dostarczy tylko cierpień - możesz się trzymać układu.
A nawet jeśli zostawiłby w końcu dla ciebie rodzinę to też zastanów się wcześniej, czy będziesz umiała żyć ze świadomością, że przyczyniłaś się do rozpadu tej rodziny. Jasne, że winien jest facet, ale dla kogoś jednak zostawia bliskich.

Ja cię nie potępiam, nie krytykuję, po prostu piszę, co ja myślałabym na Twoim miejscu.
Ja nie umiałabym żyć z facetem, który dla mnie porzucił rodzinę. ( Nie wspominajac już o świadomym byciu tą drugą).
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 17:26   #50
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Do żony nie zadzwonię, bo nie mam numeru i raczej nie dam rady zdobyć, a gdybym chciała wysłać to mam sporo tego, ale jaką mam pewność, że nie przechwyci tego on? Ale nie wyobrażam sobie, że pojadę i co powiem: Jestem kochanką Pani męża?
Nie kochanką. Wykorzystał Ciebie tak samo jak i ją. Powiedz prawdę, że nie miałaś pojęcia. Pokaż wszystko i cześć. Kochanką prawdziwą to dopiero będziesz teraz - gdy świadomie będziesz to robić tej kobiecie.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:27   #51
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Facet oszukuje Cię od ponad 2 lat, a Ty nadal masz wątpliwości jaki z niego typ? Że się zmieni? Jakby chciał się zmienić to w czasie podejrzeń ciąży mógł powiedzieć, że się rozwiedzie i ożeni się z Tobą. A zamiast tego tylko weźmie odpowiedzialność za dziecko. Nie ma ciąży - nie ma problemu. Może dalej wieść podwójne życie, w dawnym układzie, zapewniać o swojej wielkiej miłości bo naiwna kobieta jest w niego wpatrzona jak w Boga.
Odeszłabym od niego od razu gdybym dowiedziała się o jego drugim (a właściwie pierwszym) życiu, nieważne czy byłabym w ciąży czy nie. On chce seksu bez zobowiązań a Ty się na to godzisz bo kochasz Misia. Ale Misio Cię nie kocha, gdyby tak było rozwiódłby się, nie okłamywał i związał z Tobą a nie proponował dziwne układy. Jesteś aż tak zdesperowana, że chcesz mieć przy sobie faceta, który w gruncie rzeczy nie jest Twoim facetem i na dodatek nie jest Ci wierny? Nie upokarzaj się już bardziej.

A dlaczego jest Ci wstyd porozmawiać z przyjaciółką? Przecież nie wiedziałaś w jaki związek się pakujesz.

Swoją drogą dziwi mnie fakt, że niczego nie podejrzewałaś skoro nie po 2-letnim związku nie poznałaś jego rodziny, znajomych. Nie wydawało Ci się dziwne, że musi znikać na noc i w ogóle?

Jestem mściwa, więc pewnie na deser poszłabym do jego żony
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:28   #52
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę też tej kobiecie, że go ma..
Zazdrościsz zdradzającego oszusta, który codziennie jej wciska kity. Nie wiesz widocznie czym jest prawdziwa miłość. Komfort zupełnej szczerości i intymności między dwiema osobami. Możesz to jeszcze mieć! Ale na pewno nie z nim!
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:30   #53
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Mam koleżanki, ale nie mam przyjaciółki, której mogłaby zaufać tak na 100%, dlatego nie mam z kim porozmawiać, jednie przyjaciel od podstawówki, będę się z nim widzieć w święta, więc pewnie mu wszystko opowiem.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:31   #54
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

A to ci cfaniaczek z niego
Ja bym spakowala dowody i albo wyslal jej poczta do pracy (za poreczeniem - tak aby napewno ona jed odebrala) ..albo osobiscie sie pofatygowala i wreczyla jej osobiscie koperke z podkresleniem co znajdzie w srodku i kim jestes

Moze i ona go nie zostawi. Ale niech lovelas przejdzie przez domowe piekielko. Co jak co ale zasluzyl
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:32   #55
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Owszem chciałabym kiedyś mieć kogoś, kto będzie mnie kochał bezgranicznie, ale jego uważałam za ideał faceta. Chciałabym mieć kiedyś rodzinę i w sumie to wręcz zrobiło mi się smutno jak okazało się, że jednak nie jestem w ciąży.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:33   #56
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Ale jakie wyjaśnienie? Tu nie ma czego wyjaśniać. Zapomniał, że ma żonę i dziecko?




Pewnie coś w stylu, że żona jest okropna, nie daje mu rozwodu, od lat ze sobą nie sypiają, a są razem ze względu na dzieci. Czyli taki standard zdradzającego oszusta.


Dziewczyno, on miał 2 lata na wyjaśnienia, a wolał Cię oszukiwać. Byłaś tylko od tego, żeby umilać mu czas, łechtać ego i mieć fajny seks.


Nie szkoda Ci marnować kolejnych lat na coś bez przyszłości? Bo zapewne nigdy nie będziesz tą pierwszą.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:36   #57
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Do żony nie zadzwonię, bo nie mam numeru i raczej nie dam rady zdobyć, a gdybym chciała wysłać to mam sporo tego, ale jaką mam pewność, że nie przechwyci tego on? Ale nie wyobrażam sobie, że pojadę i co powiem: Jestem kochanką Pani męża?
No i?
A jak ona Ci powie "nie pani jest pierwsza ani ostatnia" to co?
Jak się dowiesz, że w ciągu ostatnich 10 lat takich jak Ty było kilka, a ona przymyka oko ze względu na to, że mają dzieci?
Bo wiesz, może tak być. Jego żona niekoniecznie musi być tak naiwna jak Ty.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Owszem chciałabym kiedyś mieć kogoś, kto będzie mnie kochał bezgranicznie, ale jego uważałam za ideał faceta. Chciałabym mieć kiedyś rodzinę i w sumie to wręcz zrobiło mi się smutno jak okazało się, że jednak nie jestem w ciąży.
Ciesz się, że nie jesteś w ciąży.
A ideałów nie ma i jak facet wydaje się ideałem to powinna Ci się zapalić czerwona lampka, że chyba Cię oszukuje.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:40   #58
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Poza tym wszystkim. Nawet gdybyś została tą DRUGĄ, to pomyśl. Kiedyś będziesz chciała mieć dzieci, wyjść za mąż - on nie może Ci tego dać. Nie wyjdziecie na żadną wspólną rodzinną imprezę, wesele znajomych. On od Ciebie będzie wracał do rodziny, do żony z którą będzie uprawiał seks. Uważaj, bo możesz się obudzić przed 40 i zdasz sobie sprawę, że straciłaś najpiękniejsze lata życia, nie masz w gruncie rzeczy nikogo kto by Cię wspierał, i jesteś niespełniona.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:41   #59
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Cytat:
Napisane przez Marysia232323 Pokaż wiadomość
Owszem chciałabym kiedyś mieć kogoś, kto będzie mnie kochał bezgranicznie, ale jego uważałam za ideał faceta. Chciałabym mieć kiedyś rodzinę i w sumie to wręcz zrobiło mi się smutno jak okazało się, że jednak nie jestem w ciąży.
Jeszcze będziesz pić szampana i pluć sobie w brodę z tej okazji. Chciałabyś ciągle być tą drugą? Ten wyrób męskopodobny pewnie by nawet żonie o tym nie powiedział. Oj zmieniłby się Twój ideał gdybyś nagle zaczęła stawiać jakiekolwiek wymagania. To żaden ideał, to antyideał.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:44   #60
Marysia232323
Raczkowanie
 
Avatar Marysia232323
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 71
Dot.: Co zrobiłybyście na moim miejscu? (żonaty facet)

Ja już się tak czuję.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Czuję, że nawet gdybym chciała zapomnieć, ułożyć sobie życie to przez to nikogo już nie znajdę, w każdym będę szukała "jego". Zostanę sama, tego się boję.
Marysia232323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 06:06:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.