Archiwum - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 16:49   #1171
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:16
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:54   #1172
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Dodałam link po angielsku pierwszy, bo najpierw mam wszystkie informacje po polsku, a dopiero na dole po angielsku. Dodałam tylko link i napisałam, że więcej informacji jest na dole, nie chciałam tego linka gdzieś pomiędzy to, co piszę po polsku wsadzać, bo by można przeoczyć.
W sumie to obojętne kto się pod którą podpisuje, nie?

edit: Jak dałam tytuł w obu językach, to facebook nie chciał zaakceptować bo był za długi... Więc zostawiłam tylko po angielsku, może tak zostać, czy może powinnam je jakoś skrócić czy coś?

Edytowane przez Applepie
Czas edycji: 2010-12-17 o 16:59
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:03   #1173
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Applepie Pokaż wiadomość
Dodałam link po angielsku pierwszy, bo najpierw mam wszystkie informacje po polsku, a dopiero na dole po angielsku. Dodałam tylko link i napisałam, że więcej informacji jest na dole, nie chciałam tego linka gdzieś pomiędzy to, co piszę po polsku wsadzać, bo by można przeoczyć.
W sumie to obojętne kto się pod którą podpisuje, nie?

edit: Jak dałam tytuł w obu językach, to facebook nie chciał zaakceptować bo był za długi... Więc zostawiłam tylko po angielsku, może tak zostać, czy może powinnam je jakoś skrócić czy coś?

Jest ok I petycja po ang na górze też jest ok
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:07   #1174
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:17
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:13   #1175
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez ciasnoszka Pokaż wiadomość
slicznie zrobilas teraz doczytalam , tylko nie wiem czy obojetnie pod ktora czy jednak rozgraniczyc a wtedy jednak dopisac pod petycja w wersji angielskiej ze na niej osoby spoza Polski ale to juz jak chcecie , wydaje mi sie ze bedzie troszke zamieszania teraz bo ludzie jak nie maja konkretnie napisane to jest czasami klops i nie beda wiedzieli pod ktora .
no dokładnie , coś w tylu:
że Polaków prosimy o podpisywanie tylko jednej petycji i tylko w języku polskim
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:23   #1176
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Super im wiecej artykulow tym lepiej
Zgadzam się, tylko dlaczego napisali 'Petycja użytkowników Facebooka'?
ale może ujawnia się tu moja niechęć do fb

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
no dokładnie , coś w tylu:
że Polaków prosimy o podpisywanie tylko jednej petycji i tylko w języku polskim
a jak padną polskie serwery? może w nawiasie dopisać,że w razie awarii serwerów mogą sę dopisywać pod ang wersją?
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:37   #1177
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tylko dlaczego napisali 'Petycja użytkowników Facebooka'?
ale może ujawnia się tu moja niechęć do fb

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------


a jak padną polskie serwery? może w nawiasie dopisać,że w razie awarii serwerów mogą sę dopisywać pod ang wersją?
Tak zrobię
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:44   #1178
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:17
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:47   #1179
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez ciasnoszka Pokaż wiadomość
hmm dla Polakow jest tez nizej podana druga petycja . No nie wiem ja bym dopisala tylko pod angielska ze osoby spoza Polski i to napisala po polsku i angielsku i tyle, tylko zeby potem nie bylo na mnie

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Applepie pieknie wszystko napisalas
Co tam nie napiszemy, to ludzie i tak będą klikać tam gdzie chcą

Applepie, czy masz możliwość dorzucić do strony info z fb o marszu:
http://www.facebook.com/?tid=1432268...19491051449865

najlepiej by było, gdyby była taka funkcja jak na stronie użytkownika: dodaj link

Tak aby było widać, że popieramy tą akcję, ale, że jest to oddzielne działania - tzn, żeby nie wrzucać tego na głównych informacjach

edit: po konsultacjach z pomysłodawczynią marszu, stanęło na tym, ze najpierw będdzie marsz tylko w 1 mieście: łodzi, w zależności co z tego wyjdzie, osoba ta podejmie się organizacji kolejnego marszu - tym razem o większym zasięgu
__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2010-12-17 o 17:53
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:49   #1180
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

podpisałam
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:06   #1181
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Co tam nie napiszemy, to ludzie i tak będą klikać tam gdzie chcą

Applepie, czy masz możliwość dorzucić do strony info z fb o marszu:
http://www.facebook.com/?tid=1432268...19491051449865

najlepiej by było, gdyby była taka funkcja jak na stronie użytkownika: dodaj link

Tak aby było widać, że popieramy tą akcję, ale, że jest to oddzielne działania - tzn, żeby nie wrzucać tego na głównych informacjach

edit: po konsultacjach z pomysłodawczynią marszu, stanęło na tym, ze najpierw będdzie marsz tylko w 1 mieście: łodzi, w zależności co z tego wyjdzie, osoba ta podejmie się organizacji kolejnego marszu - tym razem o większym zasięgu
Niestety linka nie można dodać Mam napisać w takim razie w głównych informacjach?
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 18:33   #1182
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Marsz to jest świetny pomysł!!!! Chciałabym, żeby był taki w Poznaniu, na pewno bym się wybrała.

Co do petycji, niech każdy się podpisuje gdzie chce, ale żeby robił to tylko w jednej wybranej petycji, żeby podpisy się nie powtarzały i tyle

Dziewczyny powiem Wam, że dobrze się spisałyście Cieszę się, że są tu osoby z taką inicjatywą
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:47   #1183
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:17
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:51   #1184
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez ciasnoszka Pokaż wiadomość
Super!!!
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:52   #1185
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Ktoś z anglojęzycznych zwrócił uwagę na FB na słowo "bestiality" użyte podobno w anglojęzycznej wersji petycji (podobno, bo nie czytałam jeszcze angielskiej wersji) i mówi, że słowo to w ang oznacza dewiację seksualną i nie do końca rozumie o co chodzi z tym akapitem. Nie wiem jak to wygląda, ale piszę, żebyście miały to na uwadze. (konkretnie pisze o zwrocie: "a heinous act of senseless bestiality")
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:04   #1186
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez mia23 Pokaż wiadomość
Ktoś z anglojęzycznych zwrócił uwagę na FB na słowo "bestiality" użyte podobno w anglojęzycznej wersji petycji (podobno, bo nie czytałam jeszcze angielskiej wersji) i mówi, że słowo to w ang oznacza dewiację seksualną i nie do końca rozumie o co chodzi z tym akapitem. Nie wiem jak to wygląda, ale piszę, żebyście miały to na uwadze. (konkretnie pisze o zwrocie: "a heinous act of senseless bestiality")
Sprawdziłam i bestiality oprócz bestwialstwa oznacza także zoofilię - rzeczywiście w tym przypadku niebezpieczne było użycie tego słowa, ale teraz już za późno, żeby zmienić. Poza tym nie jest to błąd, bestiality to także po prostu bestialstwo.
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:42   #1187
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Dziewczyny właśnie przeczytałam coś takiego http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...AT18/531637750

masakra, taki marsz przeciwko przemocy wobec zwierząt jest bardzo bardzo potrzebny!!
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:04   #1188
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Zrobić marsze jak pod tym schronisiem, oglądałyście...chyba to w Kielcach było...straszne
Chyba napiszę list do Tuska, zapytam mamy jak się to robi bo ona działa w PO jutro do niej jadę więc zapytam
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:27   #1189
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Petycję podpisałam i zweryfikowałam.

O samej sprawie dowiedziałam się z gazety "Nie", gdzie zamieszczono notkę o tym bestialstwie.
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 22:34   #1190
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Zrobić marsze jak pod tym schronisiem, oglądałyście...chyba to w Kielcach było...straszne
Chyba napiszę list do Tuska, zapytam mamy jak się to robi bo ona działa w PO jutro do niej jadę więc zapytam
Świetnie, co dokładnie chcesz napisać w tym liście?

581 podpisów pod angielską petycją i prawie 25 000 pod polską Chociaż o wiele wolniej idzie niż przed awarią serwera Również wydaje mi się, że obcokrajowcy mają o wiele mniejsze zainteresowanie akcją...wysłałam prywatne wiadomości do wszystkich moich znajomych na facebooku i tylko kilkoro z nich podpisało się pod petycją.
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:54   #1191
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie - adresatem jest sedzia, to w jaki sposob mu ją przekazemy jest wtorne

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Akcja rozrastała się dokładnie do wczoraj. Teraz przestała bo chętni nie mają gdzie się podpisać

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Wydarzenia: Tworzenie i edycja wydarzeń oraz ustawienia prywatności dotyczące wydarzeń

Jak zablokować danej osobie dostęp do wydarzenia?
Aby zablokować danej osobie dostęp do wydarzenia, wykonaj poniższe kro...

Aby zablokować danej osobie dostęp do wydarzenia, wykonaj poniższe kroki:
  1. Przejdź do wydarzenia, którym administrujesz
  2. Kliknij link „Edytuj listę gości”.
  3. Wybierz opcję „Zablokowane”.
  4. Kliknij link „Blokowanie użytkowników”.
  5. Wprowadź imię i nazwisko osoby, którą chcesz zablokować, i kliknij przycisk „Znajdź”.
  6. Wybierz osobę i kliknij opcję „Zablokuj”.
Czy ta odpowiedź była pomocna?


Osoby do zablokowania (podawajcie dziewczyny nazwiska)

Grzegorz Kostyła
fajnie ,ze udalo wam sie znlaezc taka opcje dziewczyny jak zobaczycie jakiegos takiego oszoloma to na pw piszmy nazwiska i po klopocie po co maja robic niepotrzebny ferment w tak waznej sprawie

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Widzialam obok wpisow tych gosci taki znaczek X, po nacisnieciu go, pojawia sie opcja "Zglos naduzycie". Niestety wyskakuje mi jakis blad. Tez tak macie?

Z jednej strony internet ma duza sile przebicia, z drugiej jednak, kazdy moze pisac bezkarnie co chce. Rzucaja miesem na lewo i prawo. Przykre to.
tak szytbko nadrabiam bo mnie nie bylo pare godzin i takie nowosci dziewczyny niech kazda \z nas postara sie kliknac ten krzyrzyk moze jak dostana pare banow to sie odczepia ...

szkoda tracic energi na takich ...to typowe zakompleksione internetowe trole

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Applepie Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i bestiality oprócz bestwialstwa oznacza także zoofilię - rzeczywiście w tym przypadku niebezpieczne było użycie tego słowa, ale teraz już za późno, żeby zmienić. Poza tym nie jest to błąd, bestiality to także po prostu bestialstwo.

to moze zamienmy na Cruelty
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 23:46   #1192
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Applepie Pokaż wiadomość
Świetnie, co dokładnie chcesz napisać w tym liście?

581 podpisów pod angielską petycją i prawie 25 000 pod polską Chociaż o wiele wolniej idzie niż przed awarią serwera Również wydaje mi się, że obcokrajowcy mają o wiele mniejsze zainteresowanie akcją...wysłałam prywatne wiadomości do wszystkich moich znajomych na facebooku i tylko kilkoro z nich podpisało się pod petycją.
Dokładnie, ludzie się bardzo zniechęcili tą awarią, pewnie stracili zapał i zainteresowanie. Z drugiej strony - jak się wolniej podpisują, to serwer nie jest tak obciążony i strona działa

Co do podpisów pod ang wersją - mnóstwo osób podpisuje się tylko imieniem. Oczywiście te głosy są nieważne. Po skopiowaniu ich do worda trzeba będzie te wpisy usunąć + zmienić numerację - niestety ręcznie. I tak mam już mnóstwo roboty z obróbką dwudziesty kilku tysięcy podpisów z polskiej strony, więc raczej się nie podejmę ręcznej obróbki listy spod ang petycji. Ktoś chętny?



Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
fajnie ,ze udalo wam sie znlaezc taka opcje dziewczyny jak zobaczycie jakiegos takiego oszoloma to na pw piszmy nazwiska i po klopocie po co maja robic niepotrzebny ferment w tak waznej sprawie

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------


tak szytbko nadrabiam bo mnie nie bylo pare godzin i takie nowosci dziewczyny niech kazda \z nas postara sie kliknac ten krzyrzyk moze jak dostana pare banow to sie odczepia ...

szkoda tracic energi na takich ...to typowe zakompleksione internetowe trole

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------




to moze zamienmy na Cruelty
No niestety przy tej ilości uczestników wydarzenia, Appelpie ma wyłączoną tą funkcję.

Applepie - może da się jeszcze zamienić na cruelty
__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2010-12-17 o 23:48
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 00:31   #1193
Applepie
Raczkowanie
 
Avatar Applepie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 185
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ludzie się bardzo zniechęcili tą awarią, pewnie stracili zapał i zainteresowanie. Z drugiej strony - jak się wolniej podpisują, to serwer nie jest tak obciążony i strona działa

Co do podpisów pod ang wersją - mnóstwo osób podpisuje się tylko imieniem. Oczywiście te głosy są nieważne. Po skopiowaniu ich do worda trzeba będzie te wpisy usunąć + zmienić numerację - niestety ręcznie. I tak mam już mnóstwo roboty z obróbką dwudziesty kilku tysięcy podpisów z polskiej strony, więc raczej się nie podejmę ręcznej obróbki listy spod ang petycji. Ktoś chętny?





No niestety przy tej ilości uczestników wydarzenia, Appelpie ma wyłączoną tą funkcję.

Applepie - może da się jeszcze zamienić na cruelty
Też zauważyłam, że tylko imię piszą i dodałam na górze petycji informację, żeby pisali pełne imię i nazwisko Na facebooku też napisałam.
Jest też opcja kasowania nieprawidłowych podpisów, jeśli to zrobię to nie będzie chyba problemu przeróbki w wordzie.

Treści petycji niestety się nie da już zmienić, więc bestiality musi zostać
Applepie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 00:46   #1194
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Applepie Pokaż wiadomość
Też zauważyłam, że tylko imię piszą i dodałam na górze petycji informację, żeby pisali pełne imię i nazwisko Na facebooku też napisałam.
Jest też opcja kasowania nieprawidłowych podpisów, jeśli to zrobię to nie będzie chyba problemu przeróbki w wordzie.

Treści petycji niestety się nie da już zmienić, więc bestiality musi zostać
Ok, w końcu wszystko jest tak opisane, że chyba można się domyśleć, że chodzi o okrucieństwo

Super, to w takim razie - może kasuj takie wpisy na bieżąco, żeby ludzie widzieli, że wszyscy podpisują się imieniem i nazwiskiem
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:59   #1195
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

O rany, nie mogłam wczoraj wejśc na wizaż, a tu tak się wątek rozrasta.
Dziewczyny, strona http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66 teraz chodzi. Czy macie wszystkie podpisy czy coś kopiować?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:03   #1196
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:17
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:07   #1197
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób


To super, ale jakby była potrzebna pomoc, piszcie.

Póki co rozgłosiłam gdzie się da i naprawdę widzę odzew - nawet od znajomych, z którymi nie miałam żadnego kontaktu od czasów podstawówki.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:19   #1198
ciasnoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 193
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

.
__________________


Edytowane przez ciasnoszka
Czas edycji: 2010-12-21 o 09:18
ciasnoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:44   #1199
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Jak świetnie, że w mediach zaczyna być słychać o akcji! Co do tego, że piszą, że to 'akcja facebooka', to w sumie nic dziwnego, wizaż jest dużo mniej, hmm, znany, wszyscy jednak siedzą na facebooku (może oprócz mnie ). Zresztą, tam się chyba dzieję główne sprawy, więc tak też piszą w tych informacjach w różnych portalach.

Pomysł marszu przeciwko bestialstwu wobec zwierząt jest świetny! Mogę spróbować zadziałać w Katowicach i okolicach, jeśli będzie taka potrzeba.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 13:45   #1200
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Jak świetnie, że w mediach zaczyna być słychać o akcji! Co do tego, że piszą, że to 'akcja facebooka', to w sumie nic dziwnego, wizaż jest dużo mniej, hmm, znany, wszyscy jednak siedzą na facebooku (może oprócz mnie ). Zresztą, tam się chyba dzieję główne sprawy, więc tak też piszą w tych informacjach w różnych portalach.

Pomysł marszu przeciwko bestialstwu wobec zwierząt jest świetny! Mogę spróbować zadziałać w Katowicach i okolicach, jeśli będzie taka potrzeba.
Jak na razie organizatorka marszu chce, żeby ruszył tylko w Łodzi, jak tam wzystko będzie ok, to następny marsz będzie już w większej liczbie miast. na razie trzymamy kciuki za Łodź.
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 23:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.