Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 15:53   #3961
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
A gdzie moja droga kupowałaś ten śliczny welon ? Zdradź prosze jego cenę
welon jest pożyczony od siostry TŻ-ta ( tym lepiej bo wierząc w przesądy powinno sie mieć coś pożyczonego na ślubie co wróży przychylność teściów i reszty ,,nowej" rodziny- siostra TŻ sama zaproponowała mi welon, więc przychylność chyba jest i będzie ...) nie znam ceny.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:59   #3962
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Przyznaję uczciwie, że pierwsze słyszę
Hiii to tylko chyba na śląsku i opolszczyżnie taki zwyczaj jest.
Na ta impreze sie generalnie nie zaprasza, bo i tak przychodzi kazdy kto chce, sasiedzi, znajomi, rodzina. Odbywa sie np. w czewartek przed sobotnik weselem. Polega na tym ze goscie ktorzy przychodza przynosza szklo, cos porcelanowego, szklanego (talerze, filizanki, czasem nawet ceramika lazienkowa typy umywalka sie zdaza) i trzaskaja ta a zadaniem mlodej pary jest posprzatanie! Ma to w zamiarze oczywiscie im przyniesc szczescie i porzadek w przyszlym zyciu! Na polterze leje sie wodka, sa przekaski i ciasto nawet tance sie zdarzaja.
Najgorsze jest to ze nie jestes w stanie zaplanowac ilu gosci moze sie pojawic, bo jak sie nie zaprsza to wszyscy moga sie zjawic. My tak wstepnie z TZ policzylismy ze moze pojawic sie u nas ok 60 ludzi! Fajnie smiesznie jest, bo zazwyczaj ktos sie jeszcze przerbiera np za pare mlooda, za dzieci itp. Tylko tegi sprzatnia to moze troche byc...
Ja nawet bym tej imprezy nie robila ale moj TZ nie odpusci

Cytat:
welon jest pożyczony od siostry TŻ-ta ( tym lepiej bo wierząc w przesądy powinno sie mieć coś pożyczonego na ślubie co wróży przychylność teściów i reszty ,,nowej" rodziny- siostra TŻ sama zaproponowała mi welon, więc przychylność chyba jest i będzie ...) nie znam ceny.
to siostra TZ-ta takze ma swietny gust
Ja mysle ze dobiore podobny, ale to jak sie okaze jaka bedzie ostatecznie suknia. Moze wykonczony bedzie tasma koronkowa taka sama jak w sukni koronka.

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-01-28 o 16:01
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 16:27   #3963
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Taki obrączki wybraliśmy z TŻ.

Dziewczyny mam z TŻ problem organizacyjny. Nie chcę, żeby mnie widział przed ślubem w sukni ślubnej. Dopiero przed kościołem albo jeszcze lepiej przed ołtarzem. Do ołtarza będzie mnie prowadził mój brat. I teraz się zastanawiam co z błogosławieństwem zrobić. Czy błogosławieństwo w jakiejś innej sukience i potem szybko się ubrać? I jak dojechać do koscioła? Kosciół mam 100 m od domu. Nie wiem
hmm a moze blogoslawienstwo odpuscia albo dzien wczesniej

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie niesmowite tempo pisania, ale nie ma to jak babskie pogaduchy aż miło się czyta i co minute odświeża stronę
Chciałam wszystkich przywitać i poprosić o wpisanie do ślubnego kalendarza - 25 czerwiec 2009
witaj pamietam cie ze slaskich panien

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Jeśli jest mowa o naukach ślubnych to nie ma z tego egzaminu



anulaa witam




Dziewczyny z jakich sklepow kupujecie obraczki ? Bo mnie sie nic nie podoba Znalazłam jedna pare obraczek które mi wpadły w oko sa one z Apartu ale cene ech moja kosztuje od 1560 zł a tż jest tansza.
najlepiej wypatrz sobie jais wzor i idz do jubilera i on ci je zrobi taniej niz w firmowym

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam witam
Przygotowania:
załatwiona - restauracja, zespoł, termin u księdza, limuzyna
w trakcie załatwiania obecnie - dzis mam zobaczyc moje zaproszenia (robi je dla mnie firma brata), wybieram suknie ogolnie bedzie przynajmniej czesciowa z koronki. Juz duzo przymierzalam i na prowadzeniu sa:
Evora (mystic collection) http://www.slubnysalon.pl/mystic.html
Moon - Annais Bridal http://annaisbridal.pl/kolekcja_2009_moon
June - Annais - http://annaisbridal.pl/kolekcja_2009_june
ta która ma toyotka w avatrze tez jest w moim typie tylko nie zdazylam jej zmierzyc

Co sądzicie o nich ?



Takze podobaja mi sie obraczki z apartu, ale ostatnio porownalam ceny ze zlotnikiem w moim miescie i apart niestety jest dosc drogi! a juz liczylam z karta stalego klienta i 30 % rabatu!!
najladniejsza ta 1

Cytat:
Napisane przez Donuś Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i mysle ze czas zaczac aktywniej uczestniczyc czyt. pisac

No wiec zamowilismy obraczki

Takie jak na zdjeciu tylko szerokosci 10mm
wazaj tylko zeby ci skora z pod obraczki nieschodzila od odparzen moja iwi ma 6 i jej zlazila..

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
My na wesele dzis zamowilismy wodke - Pana Tadeusza.
Znajomy wlascieciel sklepu sprzeda nam po dosc korzystnych cenach. Tym bardziej ze od lutego znow ma akcyza wzrosnac gryyy
Zamowilismy jeszcze Soplice, ale to na POLTER - ciekawa jestem czy znacie temn obyczaj? tu u mnie na Śląsku to taka impreza przed weselem - inaczerj nazywana trzesakanie szkła. Czasem przeradza sie w małe wesele
znam to ale hmm u nas nieprzerdza ie w wielka impreze poprosttu symboliczny toast i tyle ale widze u kolezanki feta

bylam u lekarza nie mam juz zapalenia plu.. ale do konca przyszlego tygodnia mam byc w domku.. bo mam zapalenie costam z plucami ale jest dobrze.. wiec na szczescie lezec juz niemusze (choc i tak nielezalam.. nadrobie czytanie ksiazek i zaliczenia na uczelnie)

a wogole to moj tz mowi ze mam se laptopa wziasc na wesele i pisac wam bo chyba umre dzien bez hahaha a teraz mowi ze zartuje
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:04   #3964
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

hejka ja juz w domku jestem na szczescie niewiele napisalyscie takze szybciutko nadrobilam
__________________
Razem od 26.12.2004 r.
Zaręczeni od 07.06.2007 r.
Nasz Ślub Cywilny 11.10.2008 r.
Nasz Ślub Kościelny 20.06.2009 r.
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:08   #3965
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

No, jakoś forum ucichło
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:14   #3966
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

A ja niedawno wróciłam do domku i czekała mnie tam niespodzianka ...Wchodzę do pokoju a tam na biurku stoi bukiet czerwonych róż z karteczką "Kocham CIę"...okazało się, ze mój TŻ wcześniej wyszedł z pracy i zostawił mojej mamie bukiet dla mnie a sam pojechał do domku sie uczyć bo ma egzaminy w weekend....słodkie
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:14   #3967
alutka78
Rozeznanie
 
Avatar alutka78
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 951
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Ja takze wybieram wzor obrczek i kolega jubiler nam zrobi.
alutka78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 17:30   #3968
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez alutka78 Pokaż wiadomość
Ja takze wybieram wzor obrczek i kolega jubiler nam zrobi.

jakie sa Twoje/Wasze typy ? pochwal sie
__________________
Razem od 26.12.2004 r.
Zaręczeni od 07.06.2007 r.
Nasz Ślub Cywilny 11.10.2008 r.
Nasz Ślub Kościelny 20.06.2009 r.
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:44   #3969
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Zmusiłam TŻ'ta żeby przeglądnął w necie jakieś gajerki (bo nie wiem sam co chce na ten ślub) i biedny teraz siedzi i wertuje te strony - a widzę, że go szlag trafia
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:45   #3970
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

a ja rozmawialam z kliwia przez telefon
i bede miala piekne kolczyki popscene one one sa sliczne i maja idealna dlugosc...

jak to okreslil moj tz - wygladaja jak żyrandol ale to nieprawda
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:49   #3971
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a ja rozmawialam z kliwia przez telefon
i bede miala piekne kolczyki popscene one one sa sliczne i maja idealna dlugosc...

jak to okreslil moj tz - wygladaja jak żyrandol ale to nieprawda
Ja też rozmawiałam
Tylko ja dostałam linki i nie mogłam ich otworzyć
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:54   #3972
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Czesc. ALe produkujecie tych postów, czytam i czytam i skończyć nie mogę

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
iza, subtelni po cholerze, dlatego po czesci nie chce mi sie isc mieszkac do miejscowosci TZ, a ta po slubie mamy sie budowac...
No moj TZ mowi, ze na mnie zlego slowa nie da powiedziec rodzinie. Jego mama tez go straszyla, ze go zostawie, bo jest glupi, a ja po szkolach, tylko, ze nie brala pod uwage, ze ja go moge ciagnac za soba. Dzieki mnie skonczyl technikum. Truje mu dalej glowe, zeby zrobil mature a pozniej, a pozniej niech juz robi co chce. Cos wsomina o studiach, ale ja mu mowie, ze mi wystarczy jak jakis kurs pomaturalny zrobi.
No i "na szczescie" rodzina TZ jest dwulicowa. Co innego mowia tobie w cztery oczy a co innego miedzy soba... Mnie tez za bardzo nie znaja, bo jezdze do TZ raz na pol roku. :P No ale ludzie na wsi z nudow lubia snuc niestworzone opowiesci...
Jaguś, ja mojego TZ tez namawiam na maturę. Jak to załatwiać? Nie orientujesz się?

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
o matko !!! dlatego ja nie szyje u krawcowej zeby sie uchronic ja chce widziec wczesniej co kupuje dlatego zawsze uwazalam ze szyjac kiecke u krawcowej kupuje sie kota w worku ale to tylko moje zdanie i poewnie nie kazda sie z nim zgodzi
Ja szyję właśnie, ale szyło tam dużo moich znajomych i wszystkie były bardzo zadowolone i z sukienek i z ceny i z obsługi.


Azzis gdzie można kupić takie kolczyki https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1233086566 są cudowne

Ja bym chciała mieć żywy kwiat we włosach, najlepiej jakiegos małego słoneczniczka, gdzie się je kupuje, w kwiaciarni? są jakieś preparaty co zachowuja swierzosc kwiatow?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:02   #3973
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja też kocham zwierzęta, ale gołąb czyni szkody w moim otoczeniu. Takie są prawa natury, że silniejszy zwycięża. Jakby tak ludzie mieli się oglądać na każde zwierzę, to nie wybudowano by nigdy autostrad i innych udogodnień dla ludzi. Nie można przesadzać w drugą stronę.
Ja jeszcze z tymi głąbami zrobię tutaj porządek.
przykro mi bo ja kocham zwierzętai wszystko co żyjejak jest zima to dokarmiam ptaki.Zawsze przychodzą do mnie gołebie i stukają mi w okno.A tak wogule to są chyba pożyteczne bo oczyszczają nasze miasta z odpadów.Może nie jedzą wszystkiego jak leci np jak wrony ale.....a i nie przechodzę obojętnie obok głodnego pieska albo kotkataka już jestem
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:06   #3974
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

czesc dziewczynki.widze ze znow tyle postow a ja nie mam czasu nadrabiac
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:09   #3975
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

dziewczyny życzę wam zdrówka.Wszystkie obrączki,które widziałam są piękne
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:18   #3976
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

ojoj dziewczynki nie macie litosci...ja mam teraz nocki i nie moge ich odespac, dzis spalam do 17, a potem mialam do nadrobienia jakies 20 stron...zaraz ubieram sie znow do pracy, a jutro rano jade do mamusi

Witam wszystkie nowe Panny Mlode!

Strobiluska piekna kiecka. Nie przejmuj sie kuzynka nie zna się!!!

Ja z niecierpliwoscia czekam az bede miala wiecej czasu by byc na biezaco i z Wami pogadac...ale jakoś malo mam czasu a w pracy wizaz zablokowany

W dodatku ten styczen byl taki meczacy dla mnie, ze juz ledwo zipie i znow boli mnie gardlo (((

Na szczescie od 2.02 ide na urlop to moze troche odpoczne. Chcemy jechac z Tż do Pragi
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:19   #3977
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Dziś rano w telewizji, w dwójce omawiali chiński horoskop na rok 2009.
W astrologii chińskiej rozpoczął się właśnie rok bawoła i jest to rok sprzyjający zawieraniu formalnych związków. Dla porównania rok poprzedni był rokiem dobrym dla związków nieformlanych.
Tak więc dziewczyny mamy zapewnione szczęście małżeńskie nawet gwiazdy nam sprzyjają
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:27   #3978
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Jaguś, ja mojego TZ tez namawiam na maturę. Jak to załatwiać? Nie orientujesz się??
niestety nie wiem. Moj J. konczyl wieczorowke i tam idzie do swego wychowawcy sie zapytac co i jak z ta matura.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:31   #3979
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Dziewczynki, a więc poszłam zakupiłam i jestem

pospcene musisz mieć msmy nei do końca aktywowane czy jak
miałóas kiedys problem z mmsami??
marusia zyrandol mnie powalil na kolana

Babki sie smialy ze mnie, ze z linijka przylazlam i sie potem smialy, sesja udana teraz mozna placic.

pokazuje
przod
tyl
na uchu;]

plus sesja z ostatniej chwili :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przód.jpg (22,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył.jpg (22,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ucho.jpg (25,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00967s.jpg (36,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00968s.jpg (32,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00969s.jpg (35,1 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2009-01-28 o 18:46
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:34   #3980
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cześć dziewczynki
Ja sie dziś troche podłamałam... Staram się o kredyt studencki i mam problem z pośrednikami... Kurczę, tak potrzebuje tego kredytu... Chciałam mieć jakieś swoje pieniądze na ślub...

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
(...)Mnie wczoraj wypisali ze szpitala... ale cudownie położyć się spać we własnym mięciutkim łóżeczku z TŻem i kotami

(...)Rybulko gratuluję pracy
(...)
Dziękuję
A Ty... Witaj w domu

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie niesmowite tempo pisania, ale nie ma to jak babskie pogaduchy aż miło się czyta i co minute odświeża stronę
Chciałam wszystkich przywitać i poprosić o wpisanie do ślubnego kalendarza - 25 czerwiec 2009
Witaj i na tym wątku!

Jaguś, kasiuher, aguś, Katuniu zdrowia życzę Wam

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)bylam u lekarza nie mam juz zapalenia plu.. ale do konca przyszlego tygodnia mam byc w domku.. bo mam zapalenie costam z plucami ale jest dobrze.. wiec na szczescie lezec juz niemusze (choc i tak nielezalam.. nadrobie czytanie ksiazek i zaliczenia na uczelnie)

a wogole to moj tz mowi ze mam se laptopa wziasc na wesele i pisac wam bo chyba umre dzien bez hahaha a teraz mowi ze zartuje
Dobre wiadomości
Ale dalej sie oszczędzaj
Noooo, posmiewny ten Twój TŻcik, doprawdy

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
A ja niedawno wróciłam do domku i czekała mnie tam niespodzianka ...Wchodzę do pokoju a tam na biurku stoi bukiet czerwonych róż z karteczką "Kocham CIę"...okazało się, ze mój TŻ wcześniej wyszedł z pracy i zostawił mojej mamie bukiet dla mnie a sam pojechał do domku sie uczyć bo ma egzaminy w weekend....słodkie
Rzeczywiście, urocze

Samba, wreszcie sobie odpoczniesz na urlopie Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci tego życzę
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:37   #3981
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

kliwia - kolczyki prześliczne
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:38   #3982
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Wydawało mi się, że mam aktywowane. Muszę to sprawdzić

Piknusie kolce
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

Edytowane przez popscene
Czas edycji: 2009-01-28 o 18:42 Powód: dopisek
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:39   #3983
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
kliwia - kolczyki prześliczne
No zgadzam się
Martus, popscene dokonałyście dobrego zakupu

Violisia, tak jak Martucha juz Ci odpisała- ta firma szyjąca kiecki za 800 złotych ma tez już salon w Sosnowcu
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:40   #3984
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

KATUNIA zapomniałam cię przywitać....:/ witaj w naszym gronie
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:43   #3985
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
KATUNIA zapomniałam cię przywitać....:/ witaj w naszym gronie
iza 240 - a również serdecznie witam
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:44   #3986
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

To będą żyrandolowe panny młode
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:46   #3987
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Hiii to tylko chyba na śląsku i opolszczyżnie taki zwyczaj jest.
Na ta impreze sie generalnie nie zaprasza, bo i tak przychodzi kazdy kto chce, sasiedzi, znajomi, rodzina. Odbywa sie np. w czewartek przed sobotnik weselem. Polega na tym ze goscie ktorzy przychodza przynosza szklo, cos porcelanowego, szklanego (talerze, filizanki, czasem nawet ceramika lazienkowa typy umywalka sie zdaza) i trzaskaja ta a zadaniem mlodej pary jest posprzatanie! Ma to w zamiarze oczywiscie im przyniesc szczescie i porzadek w przyszlym zyciu! Na polterze leje sie wodka, sa przekaski i ciasto nawet tance sie zdarzaja.
Najgorsze jest to ze nie jestes w stanie zaplanowac ilu gosci moze sie pojawic, bo jak sie nie zaprsza to wszyscy moga sie zjawic. My tak wstepnie z TZ policzylismy ze moze pojawic sie u nas ok 60 ludzi! Fajnie smiesznie jest, bo zazwyczaj ktos sie jeszcze przerbiera np za pare mlooda, za dzieci itp. Tylko tegi sprzatnia to moze troche byc...
Ja nawet bym tej imprezy nie robila ale moj TZ nie odpusci



.
słyszałam o tym zwyczaju od kolegi ze śląska
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:47   #3988
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

a sie babka smiala jeszcze, to wszytskie panie beda mialy te same kolczyki? a ja na to no tak, przeciez i tak mieszkamy dalego od siebie :hahah:
popscene nowe fotki wyżej
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:49   #3989
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Olaboga, ale Tych kolców. Powinny były dać Ci rabat i kartę stałego klienta
A Ty Kliwiuś założysz te dłuższe do ślubu, czy jeszcze nie jesteś pewna?
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:49   #3990
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Taki obrączki wybraliśmy z TŻ.
bardzo ładne
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.