Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 12:26   #1861
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Kochana zrob bete, ja tez krwawie a jednak jestem w ciazy.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

tzn, mam nadzieje, ze jeszcze jestem, jeszcze 2,5 h do wyniku.

a już ci miałam pisac że super że sie nastawiasz pozytywnie a za druga cześc odpowiedzi udajemy że jej nie widzimy, na pewno jesteś
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:29   #1862
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Kochana zrob bete, ja tez krwawie a jednak jestem w ciazy.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

tzn, mam nadzieje, ze jeszcze jestem, jeszcze 2,5 h do wyniku.
3mam kciuki Kochana za ciebie, wierzę, że Tobie się udało w tym cyklu

u mnie to jest taki prawdziwy..bardzo bolesny okres, więc nie wiem czy jest sens..a tak wogóle głupio się przyznać ale nigdy jeszcze nie robiłam bety, mogłybyście mi coś więcej na ten temat napisać. trzeba mieć jakieś skierowanie czy tak sobie można z miejsca zrobić? (tylko się nie śmiejcie;P)
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png

Edytowane przez nayhde
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:33
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:40   #1863
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez nayhde Pokaż wiadomość
3mam kciuki Kochana za ciebie, wierzę, że Tobie się udało w tym cyklu

u mnie to jest taki prawdziwy..bardzo bolesny okres, więc nie wiem czy jest sens..a tak wogóle głupio się przyznać ale nigdy jeszcze nie robiłam bety, mogłybyście mi coś więcej na ten temat napisać. trzeba mieć jakieś skierowanie czy tak sobie można z miejsca zrobić? (tylko się nie śmiejcie;P)
nie ma nic śmiesznego w tym pytaniu, beta to badanie krwi i możesz je wykonac bez skierowania pewnie bedzie trzeba za nie zapłacić, w różnych miejscach różna cena tak chyba między 15-35 zł czesto wyniki są w ten sam dzień a czasem dzień później musiałabyś sie zorientować gdzie masz jakieś placówkę która robi badania i popytać
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:43   #1864
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a już ci miałam pisac że super że sie nastawiasz pozytywnie a za druga cześc odpowiedzi udajemy że jej nie widzimy, na pewno jesteś
musze miec nadzieje, ale roznie to bywa - my wiemy o tym najlepiej. Ale ten czas sie wlecze, nie moge sie na niczym skupic.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:43   #1865
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
nie ma nic śmiesznego w tym pytaniu, beta to badanie krwi i możesz je wykonac bez skierowania pewnie bedzie trzeba za nie zapłacić, w różnych miejscach różna cena tak chyba między 15-35 zł czesto wyniki są w ten sam dzień a czasem dzień później musiałabyś sie zorientować gdzie masz jakieś placówkę która robi badania i popytać
dziękuje za odp. raczej się nie nastawiam, że coś to zmieni..ale może się wybiorę jak już się będę dobrze czuła
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:44   #1866
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
musze miec nadzieje, ale roznie to bywa - my wiemy o tym najlepiej. Ale ten czas sie wlecze, nie moge sie na niczym skupic.
no ja sie nie dziwie , ja to juz bym chyba po scianach chodziła, albo żeby zająć czas maltretowałabym wszystkich telefonami zeby sobie czas czymś zająć, kurcze że też tych badań nie moga dawać po godzinie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:47   #1867
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez nayhde Pokaż wiadomość
3mam kciuki Kochana za ciebie, wierzę, że Tobie się udało w tym cyklu

u mnie to jest taki prawdziwy..bardzo bolesny okres, więc nie wiem czy jest sens..a tak wogóle głupio się przyznać ale nigdy jeszcze nie robiłam bety, mogłybyście mi coś więcej na ten temat napisać. trzeba mieć jakieś skierowanie czy tak sobie można z miejsca zrobić? (tylko się nie śmiejcie;P)
Mysle, ze w kazdym laboratorium zrobisz HCG (ewentualnie beta HCG). A ceny sa przerozne. Tak jak Asia napisala od 15-20 zl do 60 ( w Koszalinie). Pobierana jest krew, nie musisz byc na czczo i rano, wynik przewaznie tego samego dnia.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:47   #1868
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Może zadam głupie pytanie ale czy podwyższona tempka (37,3) świadczy o fasolce czy zbliżającej się @...?
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:48   #1869
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze po poludniu bede miala fotke Ogolnie czuje sie nawet dobrze, ale wczoraj caly dzien strasznie bolala mnie glowa, dzis troche tez, to chyba zatoki niestety No i jestem ciagle zmeczona, dlatego poprosze dzis o jakies male zwolnienie

Jak Ty sie czujesz?

Ja sie czuje bardzo roznie.. wczoraj tez mnie strasznie glowa trzaskala, myslalam, ze przetrzymam bez tabletki, ale w nocy co chwile sie budzilam z bolu, wiec o 6 rano musialam niestety wziac paracetamol.. Potem mi sie ladnie przysnelo, a 0 7 mdlosci mnie obudzily i.. do kibelka

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny



ja bylam u ginki i niestety mam zapalenie pecherza do tego miesniak sie powiekszyl ale z dzidzia wszystko super wklejam wam zdjecie kruszynki ma juz 13,6cm kolejne usg 19.02

Załącznik 2799708
anoxa jaka dzidzia juz duuuza Super, ze sie ladnie rozwija

Cytat:
Napisane przez nayhde Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...przepraszam, że Was tak w niepewności trzymałam. Niestety nie mam dobrych wieści, testu nie zrobiłam..do lekarza też nie mam co iść bo właśnie dostałam okres Nic z tego nie rozumiem..nigdy przed okresem nie miałam podobnych objawów, do tego ta słabiutka kreska na teście :/ gdybym tylko ja ją widziała to pomyśłałabym, że mam jakieś zwidy ale mąż potwierdził..może jakiś test wadliwy czy coś..już nie wiem co mam myśleć. Wiem, że zdarza się okres w ciąży..ale ja już teraz nie wierzę, że coś jest na rzeczy. Koleżanka mi pisała właśnie, że jej siostra miała identyczną sytuację i była jednak dzidzia..ale ja jestem przekonana, że w moim przypadku jest inaczej. Leże teraz w łóżeczku, tempka mi spadła do 35,3 czuje się okropnie..nie dałam rady iść do pracy..ech ciężkie to życie
tule mocno Ale sprawdz to jeszcze.. najlepiej tak jak dziewczyny sugeruja, zrob bete


Dziewczyny a u mnie dzisiaj zaczal sie 9 tydzien, bardzo sie boje, bo wtedy sie wszystko skonczylo pod koniec 9 tc
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:53   #1870
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no ja sie nie dziwie , ja to juz bym chyba po scianach chodziła, albo żeby zająć czas maltretowałabym wszystkich telefonami zeby sobie czas czymś zająć, kurcze że też tych badań nie moga dawać po godzinie
Wydaje mi sie, ze moga, no po 2 h, pracuje w laboratorium i wiem jak to wyglada od srodka. W koszalinie w jednym lab wyniki sa juz o 9:30 (przy pobraniu do 8). probki krwi wrzucane sa do specjalnego urzadzenia i pewnie czekaja na ich wieksza ilosc dlatego nie puszczaja z samego rana a druga sprawa wygodniej jest jak klienci przychodza od godziny 16 niz maja sie dopytywac przez caly dzien a te telefony to utrapienie heh.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:54   #1871
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie ale czy podwyższona tempka (37,3) świadczy o fasolce czy zbliżającej się @...?
u mnie tempka 37,5 (wczoraj) świadczyła o okresie niestety ale szczerze mówiąc miałam tylko raz taką sytuację więc nie wiem jak to jest
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png

Edytowane przez nayhde
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:55 Powód: literówka
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:54   #1872
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Ja sie czuje bardzo roznie.. wczoraj tez mnie strasznie glowa trzaskala, myslalam, ze przetrzymam bez tabletki, ale w nocy co chwile sie budzilam z bolu, wiec o 6 rano musialam niestety wziac paracetamol.. Potem mi sie ladnie przysnelo, a 0 7 mdlosci mnie obudzily i.. do kibelka



anoxa jaka dzidzia juz duuuza Super, ze sie ladnie rozwija



tule mocno Ale sprawdz to jeszcze.. najlepiej tak jak dziewczyny sugeruja, zrob bete


Dziewczyny a u mnie dzisiaj zaczal sie 9 tydzien, bardzo sie boje, bo wtedy sie wszystko skonczylo pod koniec 9 tc

kochana nic sie nie bój, na pewno bedzie dobrze, zobaczysz, mam nadzieję że my tutaj wyczerpałysmy juz limit nieszczęść powtarzaj sobie że tam twój mały lokatorek własnie wybiera sobie z twojego organizmu pozywienie które potrzebuje i skupia sie na tym żeby wyobrazić sobie co robi jego mamusia którą będzie mogł zobaczyć po paru miesiącach
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:57   #1873
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie ale czy podwyższona tempka (37,3) świadczy o fasolce czy zbliżającej się @...?
oo wysoka masz temp. Jesli taka wysoka utrzymuje sie od wielu dni (powyzej 10) to jest to podejrzane. Przewaznie dzien przed @ albo w dniu @ dosc wyraznie spada.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:02   #1874
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
oo wysoka masz temp. Jesli taka wysoka utrzymuje sie od wielu dni (powyzej 10) to jest to podejrzane. Przewaznie dzien przed @ albo w dniu @ dosc wyraznie spada.
Ciekawa jestem o co kaman...
Teraz tak z ciekawosci zmierzyłam, no ale zobaczymy, nie chce sobie robic nadzieji...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:06   #1875
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Ja sie czuje bardzo roznie.. wczoraj tez mnie strasznie glowa trzaskala, myslalam, ze przetrzymam bez tabletki, ale w nocy co chwile sie budzilam z bolu, wiec o 6 rano musialam niestety wziac paracetamol.. Potem mi sie ladnie przysnelo, a 0 7 mdlosci mnie obudzily i.. do kibelka



anoxa jaka dzidzia juz duuuza Super, ze sie ladnie rozwija



tule mocno Ale sprawdz to jeszcze.. najlepiej tak jak dziewczyny sugeruja, zrob bete


Dziewczyny a u mnie dzisiaj zaczal sie 9 tydzien, bardzo sie boje, bo wtedy sie wszystko skonczylo pod koniec 9 tc
Masz typowe piekne objawy prawidlowo rozwijajacej ciazy . Jesli raptem nie bedzie mdlosci, bolacych piersi to mozna sie zaniepokoic. Poki co zupelnie nie masz sie o co martwic i nie mysl o tym co bylo. Buziole i jeszcze raz gratuluje. Chcialabym byc na Twoim miejscu i spedzac nawet caly dzien w toalecie hihi.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem o co kaman...
Teraz tak z ciekawosci zmierzyłam, no ale zobaczymy, nie chce sobie robic nadzieji...
Tempke mierzymy tylko z samego rana, jeszcze w lozku, pozniejsze pomiary nie maja sensu!! I jeszcze codziennie o tej samej porze. U mnie dzis 1 dzien podwyzszonej temp (37,12) wczoraj mialam 36,8. Tez tego nie rozumiem, bo biore progesteron od tygodnia, ktory powinien podwyzszyc moja temp.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:08   #1876
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Masz typowe piekne objawy prawidlowo rozwijajacej ciazy . Jesli raptem nie bedzie mdlosci, bolacych piersi to mozna sie zaniepokoic. Poki co zupelnie nie masz sie o co martwic i nie mysl o tym co bylo. Buziole i jeszcze raz gratuluje. Chcialabym byc na Twoim miejscu i spedzac nawet caly dzien w toalecie hihi.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Tempke mierzymy tylko z samego rana, jeszcze w lozku, pozniejsze pomiary nie maja sensu!! I jeszcze codziennie o tej samej porze. U mnie dzis 1 dzien podwyzszonej temp (37,12) wczoraj mialam 36,8. Tez tego nie rozumiem, bo biore progesteron od tygodnia, ktory powinien podwyzszyc moja temp.
Wiem ze tempke mierzy sie z samego rana ale zrobilam to teraz z czystej ciekawości...
Jeszcze tylko 2 godzinki do wizyty, mam nadzieje ze do tego czasu nie dostane @, na razie nic tego nie zapowiada
__________________


Edytowane przez Pamela86
Czas edycji: 2010-01-20 o 13:10
Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:09   #1877
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

przed chwilka zmierzylam temp i jest zupelnie inna niz rano.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:09   #1878
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kochana nic sie nie bój, na pewno bedzie dobrze, zobaczysz, mam nadzieję że my tutaj wyczerpałysmy juz limit nieszczęść powtarzaj sobie że tam twój mały lokatorek własnie wybiera sobie z twojego organizmu pozywienie które potrzebuje i skupia sie na tym żeby wyobrazić sobie co robi jego mamusia którą będzie mogł zobaczyć po paru miesiącach
W glebi serca, tak po cichutku, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.. Ale wtedy zaraz mi sie wszystko przypomina Kto jak kto, ale Wy mnie chyba rozumiecie

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Masz typowe piekne objawy prawidlowo rozwijajacej ciazy . Jesli raptem nie bedzie mdlosci, bolacych piersi to mozna sie zaniepokoic. Poki co zupelnie nie masz sie o co martwic i nie mysl o tym co bylo. Buziole i jeszcze raz gratuluje. Chcialabym byc na Twoim miejscu i spedzac nawet caly dzien w toalecie hihi.
Tak to sa typowe objawy, ale czy takie piekne..
Starapanna na pewno Twoje marzenia sie spelnia i juz niedlugo zaprzyjaznisz sie z toaleta Wierze w to
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:13   #1879
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Wiem ze tempke mierzy sie z samego rana ale zrobilam to teraz z czystej ciekawości...
ja wlasnie tez

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
W glebi serca, tak po cichutku, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.. Ale wtedy zaraz mi sie wszystko przypomina Kto jak kto, ale Wy mnie chyba rozumiecie



Tak to sa typowe objawy, ale czy takie piekne..
Starapanna na pewno Twoje marzenia sie spelnia i juz niedlugo zaprzyjaznisz sie z toaleta Wierze w to
Najpiekniejsze na swiecie. Mam nowe wc i z checie nad nim powisze
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 13:14   #1880
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


Najpiekniejsze na swiecie. Mam nowe wc i z checie nad nim powisze
ja co prawda nie mam nowego, ale z miłą chęcią też bym posiedziała nad muszelka, może mnie boleć , moge miec mdłości mogę nawet nie wiem co żeby tylko dzidzia była
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:15   #1881
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem o co kaman...
Teraz tak z ciekawosci zmierzyłam, no ale zobaczymy, nie chce sobie robic nadzieji...
Ja zrezygnowałam z mierzenia temp bo w ostatnim cyklu to robiłam i cały czas utrzymywała sie powyżej 37.............37,5 ; 37,4 ; 37,7 i co z tego wyszło ?------> @
Robiłam sobie złudne nadzieje i nic z tego nie wyszło. U mnie dziś 20dc ale moje cykle teraz wydłużyły się max więc wątpie czy owulka już była czy jeszcze przede mną w tym miesiącu nie obliczam tylko czekam na 2 kreski

a tak na marginesie, czy któraś z Was używała testów kupionych na allegro?chodzi mi o ciążowe ?

Również chce dołączyć do dziewczyn wiszących nad wc zgłaszam swoją chęć udziału w jakże miłym miejscu
__________________


Edytowane przez sylfiaaa
Czas edycji: 2010-01-20 o 13:18
sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:18   #1882
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie ale czy podwyższona tempka (37,3) świadczy o fasolce czy zbliżającej się @...?
raczej o fasolce
16-20 podw. temp oznaczają ciążę
a u Ciebie mycha który dzień podw. temp.?

i czy rano ją mierzysz...bo w ciągu dnia tempka może być wyższa i juz nie da wiarygodnego wyniku...
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:21   #1883
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z mierzenia temp bo w ostatnim cyklu to robiłam i cały czas utrzymywała sie powyżej 37.............37,5 ; 37,4 ; 37,7 i co z tego wyszło ?------> @
Robiłam sobie złudne nadzieje i nic z tego nie wyszło. U mnie dziś 20dc ale moje cykle teraz wydłużyły się max więc wątpie czy owulka już była czy jeszcze przede mną w tym miesiącu nie obliczam tylko czekam na 2 kreski

a tak na marginesie, czy któraś z Was używała testów kupionych na allegro?chodzi mi o ciążowe ?

Również chce dołączyć do dziewczyn wiszących nad wc zgłaszam swoją chęć udziału w jakże miłym miejscu
Ja jeszcze nie używałam, ale w poniedzialek sobie zamówiłam 3 sztuki, zoabczymy jak przyjda, ja zamowilam sobie kasetkowy a ty?????

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
raczej o fasolce
16-20 podw. temp oznaczają ciążę
a u Ciebie mycha który dzień podw. temp.?

i czy rano ją mierzysz...bo w ciągu dnia tempka może być wyższa i juz nie da wiarygodnego wyniku...
Wiesz co ja zmierzylam sobie teraz z czystej ciekawosci, wiec wynik nie jest raczej wiarygodny U mnie dziś 33dc ale nadal plamię już od 13dni
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:24   #1884
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
raczej o fasolce
16-20 podw. temp oznaczają ciążę
a u Ciebie mycha który dzień podw. temp.?

i czy rano ją mierzysz...bo w ciągu dnia tempka może być wyższa i juz nie da wiarygodnego wyniku...
Zyczę Pameli jak najbardziej aby temp świadczyła o fasolce ale radze się nie nakręcać, tak jak pisałam wcześniej.

Każda kobieta inaczej reaguje i podwyższona temp nie zawsze oznacza fasolinkę niestety
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:26   #1885
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Znalazlam w necie wierszyk:

Cześć mamo, tu ja Twój Aniołek
Sprawdzam, co słychać
Wiem, smutno Ci beze mnie
Mamusiu, mi też jest smutno

Miejsce, w którym jestem
jest piękne
Mam cudowny widok
Zwłaszcza, kiedy tak siedzę
I patrzę na Ciebie

Codziennie patrzę w dół
i widzę Twoje uczucia
Uwielbiam kiedy się śmiejsz
i wiem, że czasami marszczysz brwi

Wiesz, co
Mam pewne zadanie
Bóg zachował je dla mnie
Twojej małej córeczki

Codziennie czuwam nad Tobą
I chronię przed światem

Pomimo, że mnie nie widzisz
I wiem, że z tym Ci cięzko
Zobaczysz rezultaty tej pracy
którą mi Bóg powierzył
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:32   #1886
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

witajcie
u nas wszystko ok, mdlosci minely, czasem jestem senna, ale ogolnie super
starapanna
siedze jak na szpilkach i czekam na wyniki razem z toba, trzymam kciuki

dziewczyny, jesli chodzi o objawy to wlasciwie ja w kazdej ciazy mialam inne, wiec one o niczym nie swiadcza. to moja 4 ciaza, tyle ze jedna stracilam w 7tc i kazda byla zupelnie inna
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:35   #1887
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Zyczę Pameli jak najbardziej aby temp świadczyła o fasolce ale radze się nie nakręcać, tak jak pisałam wcześniej.

Każda kobieta inaczej reaguje i podwyższona temp nie zawsze oznacza fasolinkę niestety
podwyzszona temperatura, mierzona odpowiednio swiadczy o tym że progesteron działa sobie tak jak powien w drugiej fazie cyklu.
oczywiście zawsze w prawidłowych cyklach z owulką wyst. ta faza i nie zawsze jest to ciąza ALE
jesli tych temperatur jest odpowiednia ilość, można podejrzewać ciążę.
tempka spada przed okresem ale różnie bywa, bo to może być na kikla godzin lub kilka dni przed @ i jest to zupełnie prawidłowa sprawa...
temeratura jest wiarygodna baaardzo jeśli prawidlowo się ja mierzy...
tylko o to mi chodziło.
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:36   #1888
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

A ja w grubych skarpetach, bo marzna mi stopy , brzuch mnie boli ze strachu, jeszcze 1,5 h.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:36   #1889
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Znalazlam w necie wierszyk:

Cześć mamo, tu ja Twój Aniołek
Sprawdzam, co słychać
Wiem, smutno Ci beze mnie
Mamusiu, mi też jest smutno

Miejsce, w którym jestem
jest piękne
Mam cudowny widok
Zwłaszcza, kiedy tak siedzę
I patrzę na Ciebie

Codziennie patrzę w dół
i widzę Twoje uczucia
Uwielbiam kiedy się śmiejsz
i wiem, że czasami marszczysz brwi

Wiesz, co
Mam pewne zadanie
Bóg zachował je dla mnie
Twojej małej córeczki

Codziennie czuwam nad Tobą
I chronię przed światem

Pomimo, że mnie nie widzisz
I wiem, że z tym Ci cięzko
Zobaczysz rezultaty tej pracy
którą mi Bóg powierzył
wzruszacza mi wlączyłaś
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:38   #1890
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
podwyzszona temperatura, mierzona odpowiednio swiadczy o tym że progesteron działa sobie tak jak powien w drugiej fazie cyklu.
oczywiście zawsze w prawidłowych cyklach z owulką wyst. ta faza i nie zawsze jest to ciąza ALE
jesli tych temperatur jest odpowiednia ilość, można podejrzewać ciążę.
tempka spada przed okresem ale różnie bywa, bo to może być na kikla godzin lub kilka dni przed @ i jest to zupełnie prawidłowa sprawa...
temeratura jest wiarygodna baaardzo jeśli prawidlowo się ja mierzy...
tylko o to mi chodziło.
Podpisuje sie pod Twoim postem
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.