..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 19:04   #3751
Tusiaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Tusiaczek86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
GG do Tusiaczek86
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez nemesea Pokaż wiadomość
Tusiaczek86, laurka23, dziękuję bardzo za miłe przywitanie!

Kupiłam dziś maślankę 0%, jogurty naturalne, marchewkę jeśli masz zamiar być na 1 fazie marchewkę możesz oddać reszcie rodziny, nie będzie Ci przez 2 tygodnie potrzebna, kapustę pekińską, cebulę. Znam genialny przepis na sałatkę: kapustę kiszoną pokroić w cienkie paski, zetrzeć marchewkę, dodać starte jabłko owoce też na pierwszej fazie niedozwolone - przykro mi, przyprawić pieprzem i dodać majonez. Zamiast majonezu dodam jutro jogurt naturalny - mam nadzieję, że będzie dobra!
W zamrażalniku mam pierś z kurczaka, polędwicę. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Kurczaka można zrobić na milion sposobów na tej diecie, zajrzyj na przepisowy może jakieś danie przypadnie Ci do gustu, ja polecam szczególnie
Roladki z pieczarkami

pierś z kurczaka
oliwa
pieczarki
cebulka
ser żółty odpowiedni dla 1 fazy
koncentrat pomidorowy

przyprawy pierś z kurczaka przekroić aby Powstałą „kieszonka", natrzeć przyprawami do smaku. pieczarki pokroić dość drobno i podsmażyć na rozgrzanej oliwie z posiekana cebulka. przełożyć farsz do miski i wymieszać z grubo startym żółtym serem. Dodać łyżkę koncentratu pomidorowego. wszystko wymieszać i nadziać farszem kurczaka (Można na końcu spiąć wykałaczką). posmarować z zewnątrz oliwa i zawinąć w folie aluminiowa. piec w rozgrzanym piekarniku ok. 30 min w temperaturze 1800

of cors z przepisowego będę robiła właśnie jutro na obiad


Mogę jeść kaszę jaglaną ugotowaną na mleku i wodzie? z kaszą poczekaj do 2 fazy

Pozdrawiam!
Laurko wszystko wygląda przepysznie!

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Chili z soczewicy wyszlo pyszne!!!!cala rodzina sie tak zajadala ze na jutro nic nie zostalo
ale z sernikiem cos nie tak...cos zrobilam chyba zle bo wyszedl dziwny z jakimis grudkami, moze cos zle zrobilam z ta zelatyna???
teraz mam wielka tortownice truskawkowego pseudosernika, hehe do zjedzenia a nikt nie chce mi pomoc
Ja! Ja pomogę!

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
ale nie zepsuje mi dzis humoru bo zarezwowalam sobie dzis krotkie wakacje
lece za tydzien no i zabieram 2babcie ponownie
boje sie ze nie bedzie dietetycznie
Telik Ty szczęściaro, gdzie to uciekasz?

Ych głodna jestem..... a już po kolacji.... mam nadzieję, że herbatką oszukam głód zanim się położe...
__________________
'Zobaczyć Świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar
W godzinie- nieskończoność czasu.'


Znów na kocyku
175 cm
68,5 kg
Tusiaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:09   #3752
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczynki moje drogie i kochane...
Byłam tu 3 lata temu- schudłam z 60 kg do 46 kg...
Potem wytrwale pracowałam nad... powrotem kilosów :/ i nie żadne jojo tylko moje niedbalstwo. Wróciłam w zeszłe wakacje i nic mi z tego nie wyszło.
W między czasie rozpadł się mój 3 letni związek a ja zaczynam mieć serdecznie dosyć swojego ciała.
Ważę około 60 kg... mierzę 152 cm wzrostu
Moje wymiary to:
Ramie (niezbyt jędrne) mierzy 33 cm
w Biuście: 100cm
Pod biustem: 75cm
Obwód w pępku 82cm
W pupie: 98 cm
Udo to: 60 cm
a łydka: 38 cm

Z racji niskiego wzrostu najlepiej czuję się na obcasach a nie mogę na nich chodzić gdyż od nadmiaru (ok 15 kg) kilogramów moje nogi bardzo na tym cierpią.

Pozwolicie że się do was przyłączę po raz kolejny?
Tylko proszę, nie wypuszczajcie mnie stąd, pilnujcie i kopcie po tym wielkim tyłku zebym znów się nie poddała.
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:13   #3753
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

nemesea świetnie trafilaś . witaj i powodzenia
Cytat:
Napisane przez Jantra88 Pokaż wiadomość
Witam plażowiczki
Wczoraj,zaczęłam SB,3majcie za mnie kciuki,bo do zrzucenia mam dużooo(po nieszczęsnej kopenhaskiej...).
witaj i powodzenia
Cytat:
Napisane przez nemesea Pokaż wiadomość
Tusiaczek86, laurka23, dziękuję bardzo za miłe przywitanie!

Kupiłam dziś maślankę 0%, jogurty naturalne, marchewkę, kapustę pekińską, cebulę. Znam genialny przepis na sałatkę: kapustę kiszoną pokroić w cienkie paski, zetrzeć marchewkę, dodać starte jabłko, przyprawić pieprzem i dodać majonez. Zamiast majonezu dodam jutro jogurt naturalny - mam nadzieję, że będzie dobra!
W zamrażalniku mam pierś z kurczaka, polędwicę. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

Mogę jeść kaszę jaglaną ugotowaną na mleku i wodzie?

Pozdrawiam!
rozumiem ze to przepis na II faze jesli zaczynasz od 1 to ani marchewka ani jablko nie wskazane

u mnie kiepsko z jedzeniem ostatnio i szukam w sobie motywacji. mam nadzieje ze odnajde w sobie sile wraz z wielkim postem i bede walczyc z moimi wadami, slabosciami. na pierwszy ogien ida te nieszczesne slodycze i kawa ze smietanka w zasadzie to tyloko 40 dni . trzymajcie kciuki...
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:22   #3754
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Laurka, te bułeczki z serem robiłaś własnoręcznie? ;>
Temi rencami Proszę się nie naśmiewać z ich wyglądu, za rzadkie ciasto się zrobiło

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość


no nie za takie drozdzowki zabilabym
jak zwykle pieknie i smacznie


zapraszam na kocyk ponownie
nemesea witaj na plazy

a mnie przesladuje czekolada...
i takioe jakies boczki sie pojawiają

ale nie zepsuje mi dzis humoru bo zarezwowalam sobie dzis krotkie wakacje
lece za tydzien no i zabieram 2babcie ponownie
boje sie ze nie bedzie dietetycznie
Nie zabijaj Przepis dawno temu dała Effa Jakieś 2 części temu
http://zachcialomisiegotowac.blox.pl...sniadanie.html
Przerobiłam na SB
Zazdroszczę wakacji

Cytat:
Napisane przez Tusiaczek86 Pokaż wiadomość
Laurko wszystko wygląda przepysznie!

Dziękuję



Ja! Ja pomogę!



Telik Ty szczęściaro, gdzie to uciekasz?

Ych głodna jestem..... a już po kolacji.... mam nadzieję, że herbatką oszukam głód zanim się położe...
Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie i kochane...
Byłam tu 3 lata temu- schudłam z 60 kg do 46 kg...
Potem wytrwale pracowałam nad... powrotem kilosów :/ i nie żadne jojo tylko moje niedbalstwo. Wróciłam w zeszłe wakacje i nic mi z tego nie wyszło.
W między czasie rozpadł się mój 3 letni związek a ja zaczynam mieć serdecznie dosyć swojego ciała.
Ważę około 60 kg... mierzę 152 cm wzrostu
Moje wymiary to:
Ramie (niezbyt jędrne) mierzy 33 cm
w Biuście: 100cm
Pod biustem: 75cm
Obwód w pępku 82cm
W pupie: 98 cm
Udo to: 60 cm
a łydka: 38 cm

Z racji niskiego wzrostu najlepiej czuję się na obcasach a nie mogę na nich chodzić gdyż od nadmiaru (ok 15 kg) kilogramów moje nogi bardzo na tym cierpią.

Pozwolicie że się do was przyłączę po raz kolejny?
Tylko proszę, nie wypuszczajcie mnie stąd, pilnujcie i kopcie po tym wielkim tyłku zebym znów się nie poddała.
Siadaj na kocyk, ja też niziołek 155cm
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:28   #3755
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie i kochane...
Byłam tu 3 lata temu- schudłam z 60 kg do 46 kg...
Potem wytrwale pracowałam nad... powrotem kilosów :/ i nie żadne jojo tylko moje niedbalstwo. Wróciłam w zeszłe wakacje i nic mi z tego nie wyszło.
W między czasie rozpadł się mój 3 letni związek a ja zaczynam mieć serdecznie dosyć swojego ciała.
Ważę około 60 kg... mierzę 152 cm wzrostu
Moje wymiary to:
Ramie (niezbyt jędrne) mierzy 33 cm
w Biuście: 100cm
Pod biustem: 75cm
Obwód w pępku 82cm
W pupie: 98 cm
Udo to: 60 cm
a łydka: 38 cm

Z racji niskiego wzrostu najlepiej czuję się na obcasach a nie mogę na nich chodzić gdyż od nadmiaru (ok 15 kg) kilogramów moje nogi bardzo na tym cierpią.

Pozwolicie że się do was przyłączę po raz kolejny?
Tylko proszę, nie wypuszczajcie mnie stąd, pilnujcie i kopcie po tym wielkim tyłku zebym znów się nie poddała.


Hej jestesmy w 1 fazie superr tez liczę na częste kopniaki,bo słomiany zapał to moje drugie imię...
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:59   #3756
nemesea
Przyczajenie
 
Avatar nemesea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzięki dziewczyny za wskazówki!! Spróbuję coś wymyśleć z pieczarek, kapusty, cebuli - może wyjdzie godna polecenia sałatka! Mam jeszcze zieloną soczewicę - dorzucić?

Coś w tym jest, bo też zaliczam się do tych niższych! mam 164cm
nemesea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:04   #3757
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez nemesea Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wskazówki!! Spróbuję coś wymyśleć z pieczarek, kapusty, cebuli - może wyjdzie godna polecenia sałatka! Mam jeszcze zieloną soczewicę - dorzucić?

Coś w tym jest, bo też zaliczam się do tych niższych! mam 164cm
A trafiłaś już na nasz wątek przepisowy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196551

I przejrzyj 1 stronę tego wątku, jest wymienione wszystko co wolno i czego nie wolno
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 20:23   #3758
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Tusiaczek86 Pokaż wiadomość
Może za mało zjadłaś zwyczajnie

No to na pewno. Musiałam wstać dwie godziny wcześniej niż zawsze i mnie to wybiło z rytmu całkiem

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

A, i witam nowe dziewczyny
Powodzenia
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:47   #3759
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

a ja po miesiącu SB przestałam chudnąć wiem, że na drugiej fazie przybywa czasem ale mi wróciło wszystko prawie (patrzę po cm bo nie mam wagi) ...fakt moja wina, bo przesadzam z winem czerwonym, serem żółtym i orzechami...zachowywałam się nie jak na IIf tylko na III no ale koniec z tym

strasznie Wam zazdroszczę że jesteście malutkie, dziewczyny ja mam 173, wolałabym być niższa ważę ok 76 i też nie mogę chodzić w butach na obcasie bo mnie strasznie nogi bolą ... i zazdroszczę że Was faceci mogą na rękach nosić bo nawet jakbym już była super szczupła to zawsze te 65 minimum będę ważyła...
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:35   #3760
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jeee dziękuję za przyjęcie na kocyk! *wpycha swoje pupsko i usadowia się wygodnie*

Tak myślałam coby do samej diety dodać basen i saunę raz w tygodniu, orbitreka codziennie, i ogólnie jakies nietrudne zestawy na ramiona (trójgłowiec nieszczęsny), nózki (udka...) i biust (o który martwię się najbardziej jeśli chodzi o jego stan po odchudzaniu)...
Do tego mazidełka eveline.
A. co sądzicie o biczach wodnych? moga wspomagać odchudzanie? bo mam karnecik na trzy godzinne sesje i się nad tym intensywnie zastanawiam...

Mam nadzieję że to coś podziała

Kobietki a ile schudłyście na 1 fazie? bo ja pamiętam że tych kilka lat temu chudłam jak szalona po 0,5 kg na dzień i w 14 dniu miałam ubytek wagi -7 kg...
Nie wiem jak będzie teraz i wolę się nie nastawiać na tak spektakularne efekty.

W sobotę niestety czeka mnie impreza rodzinna (urodziny rodziców). Będę się opierała dzielnie ale malutki kawałek urodzinowego torta zjem. Grzech zaplanowany. Najwyżej przedłużę 1 fazę o jeden dzień i poćwiczę ekstra.

A teraz idę troszkę pogrzeszyć- w końcu to ostatki będę grzeszyć z kubkiem kakao oglądając na DVD "nie kłam kochanie"--> film który głęboko zapadł w sercu mojemu ex TŻ... swoją drogą to zadzwonił dzisiaj do mnie żebym złożyła od niego mojej mamie życzenia urodzinowe... troche to dziwne...

ech... całuski kochane
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 09:54   #3761
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
jeee dziękuję za przyjęcie na kocyk! *wpycha swoje pupsko i usadowia się wygodnie*

Tak myślałam coby do samej diety dodać basen i saunę raz w tygodniu, orbitreka codziennie, i ogólnie jakies nietrudne zestawy na ramiona (trójgłowiec nieszczęsny), nózki (udka...) i biust (o który martwię się najbardziej jeśli chodzi o jego stan po odchudzaniu)...
Do tego mazidełka eveline.
A. co sądzicie o biczach wodnych? moga wspomagać odchudzanie? bo mam karnecik na trzy godzinne sesje i się nad tym intensywnie zastanawiam...

O matulu, na samą myśl aż mnie mięśnie bolą, a raczej to co z nich pozostało Ale od marca zamierzam chodzić na basen, jak śniegi stopnieją (brrrrrrrrrr) wskakuję na rower, czasem maltretuję agrafkę-motylka Smaruję się też rozgrzewającym czerwonym Eveline ale czy działa to nie wiem dość nieregularnie mi to wychodzi

Mam nadzieję że to coś podziała

Kobietki a ile schudłyście na 1 fazie? bo ja pamiętam że tych kilka lat temu chudłam jak szalona po 0,5 kg na dzień i w 14 dniu miałam ubytek wagi -7 kg...
Nie wiem jak będzie teraz i wolę się nie nastawiać na tak spektakularne efekty.

Za pierwszym razem około 4 kilogramów, ale każdy następny raz niestety już tak nie działał. Tym razem ok 2,5 kg.

W sobotę niestety czeka mnie impreza rodzinna (urodziny rodziców). Będę się opierała dzielnie ale malutki kawałek urodzinowego torta zjem. Grzech zaplanowany. Najwyżej przedłużę 1 fazę o jeden dzień i poćwiczę ekstra.

Smacznego tortu

A teraz idę troszkę pogrzeszyć- w końcu to ostatki będę grzeszyć z kubkiem kakao oglądając na DVD "nie kłam kochanie"--> film który głęboko zapadł w sercu mojemu ex TŻ... swoją drogą to zadzwonił dzisiaj do mnie żebym złożyła od niego mojej mamie życzenia urodzinowe... troche to dziwne...

ech... całuski kochane
Wilczyca a wklejasz swój jadłospis? bez tego ciężko jakieś błędy wychwycić.
Kobiecie nie dogodzisz ja to bym chciała mieć parę cm więcej, ale w sumie dobrze mi z moim wzrostem

U mnie rosną bułeczki ciabatty z przepisu Papraka Wczoraj kupiłam sobie fajną blaszkę więc muszę wypróbować.
Miłego dnia
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 11:05   #3762
Tusiaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Tusiaczek86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
GG do Tusiaczek86
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Po raz pierwszy na pierwszej fazie mi osobiscie schudło się jakies 4,5 nawet 5 , dokładnie nie pamiętam, ale było lato, więcej się ruszałam i było o wiele ciekawiej jeździć konno i pływać niż męczyć się na orbitreku

Dzisiejszy jadłospis:
Ś: Jajecznica na oliwie z pieczarkami ( 4 duże ) cebulą, połową pomidora i 1/3 papryki
P1: Orzechów włoskich sztuk 15, kawa z mlekiem 2% i słodzikiem
O: Makrela wędzona i sałatka z pekińskiej z fasolą czerwoną, cebulą, oliwkami i pomidorami (brak chęci na coś bardziej skomplikowanego)
P2: Jogurt naturalny z słonecznikiem, kakao i słodzkiem
K: Sałatka meksykańska z tuńczyka (jest w niej trochę cukru, ale obiecuję że to wyjątkowo tylko dziś )

Pozatym waga stoi, może to dlatego że jem bardzo dużo i piję jeszcze więcej i wszystko we mnie jeszcze siedzi nie wiem ale chętnie powitałabym ruch wskazówki w dół jutro rano, bo jak nie....
__________________
'Zobaczyć Świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar
W godzinie- nieskończoność czasu.'


Znów na kocyku
175 cm
68,5 kg
Tusiaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:18   #3763
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

U mnie w pierwszej fazie zeszlo 3,5... ale zanim faza dobiegla konca przybylo 1,5. Moze to dlatego ze wlasciwie moja waga jest "ok"? Chudlam z 57,5 przy wzroscie 167...

Wlasnie skonczylam piec zdrowe babeczki owsiane z watku z przepisami Wyszly super, nawet w moim porazkowym piekarniku xD

Jadlospis z dzisiaj:
s: placek z jablekiem na bazie otrebow (z dodatkiem jajka, lyzki mascapone i przypraw)
o: gulasz z baklazanu i cieciezycy
p: migdaly
k: gora salaty i innych warzyw + mala pieczona piers kurczaka
+ grzesznie dwa owsiane muffiny wlasnego wypieku
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:27   #3764
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Wilczyca a wklejasz swój jadłospis? bez tego ciężko jakieś błędy wychwycić.
Kobiecie nie dogodzisz ja to bym chciała mieć parę cm więcej, ale w sumie dobrze mi z moim wzrostem
nie wklejam bo się wstydzę że coś będzie nie tak wiem, głupie ogólnie nie mam kasy żeby jeść codziennie jakiegoś kurczaka, rybę itp, życie studenckie a teraz nie mogę pracować przez choroby jeszcze
ale staram się jak mogę a teraz sobie postanowiłam, że winko czerwone tylko w weekendy, a nie że prawie codziennie
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot

Edytowane przez wilczyca
Czas edycji: 2010-02-17 o 13:29
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:34   #3765
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
U mnie w pierwszej fazie zeszlo 3,5... ale zanim faza dobiegla konca przybylo 1,5. Moze to dlatego ze wlasciwie moja waga jest "ok"? Chudlam z 57,5 przy wzroscie 167...

Wlasnie skonczylam piec zdrowe babeczki owsiane z watku z przepisami Wyszly super, nawet w moim porazkowym piekarniku xD

Jadlospis z dzisiaj:
s: placek z jablekiem na bazie otrebow (z dodatkiem jajka, lyzki mascapone i przypraw)
o: gulasz z baklazanu i cieciezycy
p: migdaly
k: gora salaty i innych warzyw + mala pieczona piers kurczaka
+ grzesznie dwa owsiane muffiny wlasnego wypieku
Prawda jest taka, że jak nie ma się co zrzucać to raczej się nie schudnie na takiej diecie. Ważne że zdrowo się odżywiasz.

Wilczyca nie wygłupiaj się Ja nie jem w ogóle mięsa a ryby sporadycznie i wklejam jadłospisy

Zrobiłam te ciabatki Papraka, zjadłam jedną do obiadu, coś pysznego niebo w gębie! Tata się śmiał, że miniaturowe chlebki zrobiłam
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:00   #3766
demesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

też muszę się do Was przyłączyć, bo już zaczynam się w swoje ubrania nie mieścić przy 163 cm ważę 60 kg i baaaardzo mi z tym źle, chociaż 5 kg w dół potrzebuję, bo jak dalej tak pójdzie będę musiała całą garderobę zmienić xD także od teraz zaczynam i mam nadzieję, że mój słomiany zapał nie weźmie góry
demesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:33   #3767
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

trzeci dzień, ja się trzymam jakoś jeszcze

śn.: jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem, kawałeczkiem drobiowej kiełbaski, czerwoną cebulką i sok pomidorowy

II śn. kefir 0% i 3 małe pomidorki koktajlowe

obiad: kotlety sojowe (cholera zapomniałam sprawdzic czy mozna ale juz zjadłam ) obtoczone w jajku i przyprawach z odrobiną serka topionego a do tego usmażyłam na łyżce oleju dużą cebulę i kilka średnich pieczarek, zjadłam jeszcze 4 pomidorki koktajlowe i odrobinę słonecznika łuskanego

kolacja: będzie makrela

laurka ale te bułki wyglądają
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:48   #3768
Tusiaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Tusiaczek86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
GG do Tusiaczek86
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
trzeci dzień, ja się trzymam jakoś jeszcze

śn.: jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem, kawałeczkiem drobiowej kiełbaski, czerwoną cebulką i sok pomidorowy więcej warzyw, więcej, więcej

II śn. kefir 0% i 3 małe pomidorki koktajlowe

obiad: kotlety sojowe (cholera zapomniałam sprawdzic czy mozna ale juz zjadłam ) obtoczone w jajku i przyprawach z odrobiną serka topionego a do tego usmażyłam na łyżce oleju dużą cebulę i kilka średnich pieczarek, zjadłam jeszcze 4 pomidorki koktajlowe i odrobinę słonecznika łuskanego

kolacja: będzie makrela

Cytat:
Napisane przez demesis Pokaż wiadomość
też muszę się do Was przyłączyć, bo już zaczynam się w swoje ubrania nie mieścić przy 163 cm ważę 60 kg i baaaardzo mi z tym źle, chociaż 5 kg w dół potrzebuję, bo jak dalej tak pójdzie będę musiała całą garderobę zmienić xD także od teraz zaczynam i mam nadzieję, że mój słomiany zapał nie weźmie góry
Witamy!

Co do mnie to na obiad musiałam przystopować, dla rodziców kleiłam dziś uszka z grzybami i kapustą do barszczu czerwonego. Kilka łyżek barszczu zjadłam przy kosztowaniu i ze dwa uszka żeby sprawdzić czy wyszły dobre.. Później zmieściłam tylko pół makreli, ale to chyba lepiej po tych uszkach zjeść mniej tej tłustej wędzonej rybki

Idę ciut poćwiczyć
__________________
'Zobaczyć Świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar
W godzinie- nieskończoność czasu.'


Znów na kocyku
175 cm
68,5 kg
Tusiaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:56   #3769
demesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ja lecę sie poszlajać, trzeba trochę kalorii spalić mimo tej pogody
a na kolację pewnie będzie jajecznica z 2 jajek i tyle
demesis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 17:37   #3770
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez demesis Pokaż wiadomość
ja lecę sie poszlajać, trzeba trochę kalorii spalić mimo tej pogody
a na kolację pewnie będzie jajecznica z 2 jajek i tyle
i warzywka

Jennuś dzięki
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:28   #3771
demesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

dzisiaj niestety bez warzywek
ale się poprawię
demesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:37   #3772
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ja stopniowo odstawiam wegle, wydaje mi sie ze gdybym nagle przeszla na I faze zwariowalabym powoli sie szykuje do SB, juz chyba drugi tydzien i zawsze cos wypadnie ze odkladam


mam pytanie odnosnie ciecierzycy - jaki ma smak? i gdzie mozna kupic? tak samo zastanawia mnie baklazan, ze tez tego nigdy nie jadlam, w sklepach tez jakos nie widuje jak smakuje? cos mi do cukini podobne

a przepisy zbieram, i sa mega pyszne przepyszne
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:39   #3773
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja stopniowo odstawiam wegle, wydaje mi sie ze gdybym nagle przeszla na I faze zwariowalabym powoli sie szykuje do SB, juz chyba drugi tydzien i zawsze cos wypadnie ze odkladam


mam pytanie odnosnie ciecierzycy - jaki ma smak? i gdzie mozna kupic? tak samo zastanawia mnie baklazan, ze tez tego nigdy nie jadlam, w sklepach tez jakos nie widuje jak smakuje? cos mi do cukini podobne

a przepisy zbieram, i sa mega pyszne przepyszne
Ciecierzyca jest pyszna. Kupisz w marketach i warzywnych - to na pewno.
Jaki smak ... na pewno nie jak cukinia
Aha, Ty mówiłaś, że bakłażan jak cukinia
Lepszy
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:04   #3774
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Plażowiczki kochane!Na obiad dosłownie pochłonęłam kotlety sojowe z pieczarkami,i teraz dopiero mi przyszło do głowy ,że może nie powinnam???Postanowiłam do Wielkanocy zrezygnować z jajek i mięska,dlatego stawiam na rybki i soję.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jak nie ma się co zrzucać to raczej się nie schudnie na takiej diecie. Ważne że zdrowo się odżywiasz.

Wilczyca nie wygłupiaj się Ja nie jem w ogóle mięsa a ryby sporadycznie i wklejam jadłospisy

Zrobiłam te ciabatki Papraka, zjadłam jedną do obiadu, coś pysznego niebo w gębie! Tata się śmiał, że miniaturowe chlebki zrobiłam
Laurka!! Mogłabym prosic o przepis?? Już się nie mogę doczekać II fazy
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:09   #3775
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
[/COLOR]

Laurka!! Mogłabym prosic o przepis?? Już się nie mogę doczekać II fazy
ja też
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:16   #3776
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Jantra88 Pokaż wiadomość
Plażowiczki kochane!Na obiad dosłownie pochłonęłam kotlety sojowe z pieczarkami,i teraz dopiero mi przyszło do głowy ,że może nie powinnam???Postanowiłam do Wielkanocy zrezygnować z jajek i mięska,dlatego stawiam na rybki i soję.
Kochana, nie samą soją żyją wegetarianie Pamiętaj o innych strączkach: fasola - różne jej rodzaje, groch, soczewica czerwona i zielona, ciecierzyca. Całe bogactwo smaków Kotlety zależy co mają w składzie.

moja spowiedź
Śniadanie:
Racuszki z jabłkiem i bananem, twaróg z dżemem fruktozowym
Przekąska:
Sałata, pomidory, pieczarki, papryka, pistacje, plasterek lazura
Obiad:
Fasolka w sosie pomidorowym z pieczarkami, ciabatta Papraczkowa (pycha!)
Przekąska:
Maślanka, plater sera żółtego
Kolacja:
Zawijasy z sałaty i pasty jajecznej


Przepis na ciabattki jest w wątku przepisowym chyba na 8 stronie. Autorem jest Paprak
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:27   #3777
Jantra88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość

strasznie Wam zazdroszczę że jesteście malutkie, dziewczyny ja mam 173, wolałabym być niższa ważę ok 76 i też nie mogę chodzić w butach na obcasie bo mnie strasznie nogi bolą ... i zazdroszczę że Was faceci mogą na rękach nosić bo nawet jakbym już była super szczupła to zawsze te 65 minimum będę ważyła...
Wilczyca,a co ja mam powiedziec przy 175 cm i 85kg...potworstwo...i na dodatek z własnej głupoty(fascynacja kopenhaską)

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Kochana, nie samą soją żyją wegetarianie Pamiętaj o innych strączkach: fasola - różne jej rodzaje, groch, soczewica czerwona i zielona, ciecierzyca. Całe bogactwo smaków Kotlety zależy co mają w składzie.
Przepis na ciabattki jest w wątku przepisowym chyba na 8 stronie. Autorem jest Paprak

Dziękować
__________________
175 cm babotłuszcza
I faza 28.11 .13-> 96 ..........91........... -->68
II faza 12.12.13 -> 91 -> Dam radę
Jantra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:28   #3778
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Kochana, nie samą soją żyją wegetarianie Pamiętaj o innych strączkach: fasola - różne jej rodzaje, groch, soczewica czerwona i zielona, ciecierzyca. Całe bogactwo smaków Kotlety zależy co mają w składzie.

moja spowiedź
Śniadanie:
Racuszki z jabłkiem i bananem, twaróg z dżemem fruktozowym
Przekąska:
Sałata, pomidory, pieczarki, papryka, pistacje, plasterek lazura
Obiad:
Fasolka w sosie pomidorowym z pieczarkami, ciabatta Papraczkowa (pycha!)
Przekąska:
Maślanka, plater sera żółtego
Kolacja:
Zawijasy z sałaty i pasty jajecznej


Przepis na ciabattki jest w wątku przepisowym chyba na 8 stronie. Autorem jest Paprak
Masz naprawdę bardzo fajne jedzonko, w sumie to wzorowe jadłospisy, no i te flash'e

Ja tak napiszę od siebie, że w sumie teraz to tak jestem pół na pół z SB, ciężko mi to stwierdzić, bo zasady zdrowego odżywiania - praktycznie wszędzie takie same, prawda? Tylko teraz się skupiam na liczeniu kaloryczności posiłków, i w ogóle prawie przeliczam ile czego jem (w gramach - wiem, że może trochę śmieszne, to mi właśnie pasowało w SB, że nie trzeba liczyć co i ile ma kalorii tak naprawdę), ale teraz jak zaczęłam ćwiczyć i pomimo jedzenia węgli waga nadal spadała w znacznej ilości, to się trochę boję schudnąć za bardzo...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:07   #3779
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ciabattki upieke w sobote
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:11   #3780
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No! To drugi dzień zakończony... Już normalnie zapomnialam jakie tu się je pyszności....
Ale musze dokupić jeszcze wieeele produktów- bo jakoś mi same uciekają z tej lodówki.... Póki co- prawie wszystko mam 2-go fazowe... No ale raczej sie nie zmarnuje....
Trochę dziwnie się jeszcze czuję bez węglowodanów- jestem trochę osłabiona, ale dam radę, bo zapał jest ogromny
Dobranoc
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.