I jak?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 13:53   #31
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez dori7

I to jeszcze na forum fitness, piszac jeszcze radosnie, ze nic nie cwicza - a niech sie martwia te biedne babki, zasuwajace z wywieszonym ozorem na silowni, aerobiku czy innym callaneticsie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 13:55   #32
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: I jak??

tutaj nikt sie nie kloci, tylko zastanawia sie, czemu mial sluzyc ten watek, zwlaszcza ze nie nadaje sie na forum fitness :P
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:03   #33
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez Calypso*
Intrygujący temat O figurze nie będę się wypowiadać bo i po co?
Ale sam wątek jest zabawny - zwłaszcza to zdjęcie tyłem - nie uważasz, że jest delikatnie mówiąc prowokujące?
W tym momencie buszuje tu 1507 wizażanek, nie boisz się, że za chwilę Twoja kusząco wypięta pupa zostanie w PhotoShop'ie pozbawiona majtek i znajdzie się na jakimś innym forum służąc niecnym celom tysiącu innych użytkowników sieci??
słuszna uwaga!
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:09   #34
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: I jak??

Popracowałabym nad brzuchem mi się nie podoba Nogi i tyłek mogą być czyli normalna kobieca figurka. A wątek moim zdaniem miał służyć dowartościowaniu się.
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:25   #35
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez Calypso*
(...)
W tym momencie buszuje tu 1507 wizażanek, nie boisz się, że za chwilę Twoja kusząco wypięta pupa zostanie w PhotoShop'ie pozbawiona majtek i znajdzie się na jakimś innym forum służąc niecnym celom tysiącu innych użytkowników sieci??
Niestety to prawda...
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:52   #36
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: I jak??

Kochane już wszystko wyjasniam, chciałam zobaczyć jakie są wasze opinie, nad czym moge popracowac, kompleksy, hmm róznie to bywa....a ztym brzuchem to co powinnam zrobic??
Zdjęcia już usunełam
Teraz wątek moze umrzec śmiercią naturalna!
Po prostu chciałam zabaczyc obiektywne opinie obcych osób i tyle!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 15:01   #37
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Kochane już wszystko wyjasniam, chciałam zobaczyć jakie są wasze opinie, nad czym moge popracowac, kompleksy, hmm róznie to bywa....a ztym brzuchem to co powinnam zrobic??
Zdjęcia już usunełam
Teraz wątek moze umrzec śmiercią naturalna!
Po prostu chciałam zabaczyc obiektywne opinie obcych osób i tyle!
mozesz sprowac Aerobiczna Szostke Weidera,albo inne cwiczenia.Tutaj na forum znajdziesz mnostwo informacji odnosnie tego typu cwiczen.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 15:09   #38
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Nie interesuje mnie sama jej figura, raczej bawi mnie ogolny temat tego watku.
To tak jak mnie
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 15:10   #39
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: I jak??

o, widze ze zdjecia zniknely
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:43   #40
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Po prostu chciałam zabaczyc obiektywne opinie obcych osób i tyle![/COLOR]
Czyli śmiało mogę napisać co mi się nie przypadło do gustu i nie będziesz miała nic przeciwko temu? O ile w ogóle opinia osób postronny na temat czyjegoś ciała jest istotna ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:00   #41
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: I jak??

A ja bym chciła zobaczyć te fotki, co były zaczątkiem aż takiej dyskusji. Bo nie zdążyłam. Poza tym co do forum fitness, to ja tu widziałam wątek z serii "czym zajmujecie się na codzień fitneski" napisany.. dobrze wiemy przez kogo. Na temat był, ze uuuu....Kiedyś sobie wesołych świat życzyłyście, też wątek na tematy fitnesu. Dlatego, co do tematyki to nie wiem czemu aż takie zbulwersowanie. Bo dziewczyna to jakaś niezła laska? I dobrze, niech się cieszy i pokazuje ładną figurę na forum, niech będzie przykładem, ze też można być zgrabnym i fajnym,bez katujących ćwiczeń i wielgaśnych głodówek.Jak pokazuje się brzuchy i tyłki w innych wątkach, (same o to prosiciie), to jest wszystko ok i nikt nie myśli o przerabianiu w photoshopach. Dlatego proponuje autorce żeby wstawiła fotki i miała głęboko w poważaniu głupie opinie podszyte zazdrością. Jedna się odważyła i się pokazała, to ją zgasiłyście. Ja proponuję wstaw te zdjątka w wątku : zdjęcia, które motywują.... Czemu mają być wzorem spreparowane ciała... Popieram założenie wątku i nie widzę tu żadnej tragedi....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 07:13   #42
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: I jak??

Czesc osob wypowiedzialo sie co by Ci radzilo - a jak Ty sama na to sie zaoptarujesz. Masz ochote na cwiczenia i czujesz taka w ogole potrzebe? Najawzniejsze zeby samemu siebie zaakceptowac. A co do tego jak widzą cie inni - zawsze znajdzie sie ktos komu nie bedzie sie podobało cos w Tobie... takie jest zycie.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 09:23   #43
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez miiee
A ja bym chciła zobaczyć te fotki, co były zaczątkiem aż takiej dyskusji. Bo nie zdążyłam. Poza tym co do forum fitness, to ja tu widziałam wątek z serii "czym zajmujecie się na codzień fitneski" napisany.. dobrze wiemy przez kogo. Na temat był, ze uuuu....Kiedyś sobie wesołych świat życzyłyście, też wątek na tematy fitnesu. Dlatego, co do tematyki to nie wiem czemu aż takie zbulwersowanie. Bo dziewczyna to jakaś niezła laska? I dobrze, niech się cieszy i pokazuje ładną figurę na forum, niech będzie przykładem, ze też można być zgrabnym i fajnym,bez katujących ćwiczeń i wielgaśnych głodówek.Jak pokazuje się brzuchy i tyłki w innych wątkach, (same o to prosiciie), to jest wszystko ok i nikt nie myśli o przerabianiu w photoshopach. Dlatego proponuje autorce żeby wstawiła fotki i miała głęboko w poważaniu głupie opinie podszyte zazdrością. Jedna się odważyła i się pokazała, to ją zgasiłyście. Ja proponuję wstaw te zdjątka w wątku : zdjęcia, które motywują.... Czemu mają być wzorem spreparowane ciała... Popieram założenie wątku i nie widzę tu żadnej tragedi....

Z ręką na sercu - pozazdrościłabym jeśli Wiosenka miałaby super wysportowaną sylwetkę, a jak sama napisała takowej nie ma. Mam na tyle taktu, by nie pisac dziewczynom, co nie podoba mi się w ich ciałach, bo po pierwsze: po co komu w ogóle taka opinia, jeszcze od osób obcych i zupełnie postronnych?, po drugie - każdy ma inny gust, kazdemu może podobac się cos innego.

Masz wypaczoną opinię na temat fitnessu, bo nie oznacza on katowania się cwiczeniami i głodówek. Jeśli ktoś brnie w takie zachowania robi sobie nie tylko krzywdę fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2006-06-01 o 10:07
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 09:58   #44
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja proponuję wstaw te zdjątka w wątku : zdjęcia, które motywują.... Czemu mają być wzorem spreparowane ciała... Popieram założenie wątku i nie widzę tu żadnej tragedi....
nie rozumiem??? jak to? z tego, co wiem, w tym watku dziewczyny wklejaja zdjecia pieknych kobiet, ktore je motywuja do pracy nad wlasnym cialem. na jakiej wiec zasadzie wiosna by je tam miala umiescic
opcja 1: widze moej piekne cialo, mobilizuje mnie to do pracy nad nim - cos nie bardzo sie to trzyma kupy chyba
opcja 2: patrzcie, jakie mam piekne cialo, jestem wzorem, moze to Was zmobilizuje - ale przykro mi, mnie by to nie zmobilizowalo do niczego, skoro wiosna napisala, ze nie cwiczy ani w zaden sposob nad soba nie pracuje
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:42   #45
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez miiee
A ja bym chciła zobaczyć te fotki, co były zaczątkiem aż takiej dyskusji. Bo nie zdążyłam. Poza tym co do forum fitness, to ja tu widziałam wątek z serii "czym zajmujecie się na codzień fitneski" napisany.. dobrze wiemy przez kogo. Na temat był, ze uuuu....Kiedyś sobie wesołych świat życzyłyście, też wątek na tematy fitnesu. Dlatego, co do tematyki to nie wiem czemu aż takie zbulwersowanie. Bo dziewczyna to jakaś niezła laska? I dobrze, niech się cieszy i pokazuje ładną figurę na forum, niech będzie przykładem, ze też można być zgrabnym i fajnym,bez katujących ćwiczeń i wielgaśnych głodówek.Jak pokazuje się brzuchy i tyłki w innych wątkach, (same o to prosiciie), to jest wszystko ok i nikt nie myśli o przerabianiu w photoshopach. Dlatego proponuje autorce żeby wstawiła fotki i miała głęboko w poważaniu głupie opinie podszyte zazdrością. Jedna się odważyła i się pokazała, to ją zgasiłyście. Ja proponuję wstaw te zdjątka w wątku : zdjęcia, które motywują.... Czemu mają być wzorem spreparowane ciała... Popieram założenie wątku i nie widzę tu żadnej tragedi....
Nie widzialas zdjec, a proponujesz, zeby je wstawic do watku ze zdjeciami, ktore motywuja do pracy nad soba? Troche to dziwne

Poza tym nie mam pojecia, do czego mialoby mnie zmotywowac zdjecie dziewczyny, ktora chwali sie, ze nic nie robi, aby miec niezla figure, tylko ma ja w darze od genow i mlodosci? Przepraszam, ale chocbym chciala, to nie odmlodnieje, zeby miec figure nastolatki Wole zdjecia babek, ktore zawdzieczaja piekny wyglad zdrowemu trybowi zycia, ruchowi, madremu odzywianiu i dbaniu o siebie - rzeczom, ktore sa dostepne dla kazdej z nas
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:54   #46
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: I jak??

Nie wiedziałam gdzie mam wkleić zdj, nie chciałam ani nikomu robić przykrości, ani nic w tym sensie, szkoda, że troszke nie tak mnie zrozumiałyście :-(
Może chciałabym ćwiczyc, bardziej wymodelować ciałko, ale brak mi motywacji, kiedyś robiłam "brzuszki". ale teraz mi się nie chce.

Chciałabym wiedzieć jak można rozbudowac ramiona, ogólnie to mam je bardzo słabe, a przy okazji zniwelowac róznicę miedzy własnie wąską górą a szerokim dołem.
Zazdrszczę wam kobietki motywacji, u mnie to ćwiczenia dobre są na tydzień, a potem znowu mi sie nie chce, dlatego w sumie nie ćwicze.
Kiedyś biegałam po 12 km dziennie codziennie, a teraz taki klusek się ze mnie zrobił:-(

Jesli kogoś uraziłam to przepraszam!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:34   #47
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: I jak??

Wiosna9, ja nie jestem na Ciebie obrażona

Miiee, uwierz, że gdyby były to zdjęcia umięśnionego brzucha, zarysowanych ramion i jędrnej pupy posypała by się lawina komplementów, bez cienia wrednej zazdrości o jakiej wspominasz. [jest jeszcze inna zazdrość, lepsza, taka która potrafi motywować].

Nie mam nic do dziewczyn szczupłych z natury i bez ćwiczeń, ale po co się pokazywać skoro nie widać na tych zdjęciach żadnej pracy? Żadnych ćwiczeń, lat wysiłk? Nie lepiej zapytać po prostu o ćwiczenia na ramiona/nogi lub lepiej - poszukać ich?

Nie widzę u Ciebie szerokiego dołu.. Jesteś proporcjonalna A to, że biodra mamy szersze niż faceci to akurat nic nowego
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:29   #48
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: I jak??

Nie wiem jakie tam były zdjęcia. Już wspominałam. Zaszokowały mnie jednak wasze opinie. I te gify przedstwiające wyśmiewanie się, krytyka jakby dziewczyna była zapuszczona. Może rzeczywiście chciała aby jej powiedziano jak i nad czym pracować. Jak byłam młodsza też szukałam wsparcia czy nie mam tu czy ówdzie za dużo, czy czasami na wadze nie przyrałam, nic złego. Myślę, że częściowo po to jest to forum.

Dla mnie teraz też już nie ma sensu pytanie się co inni sądzą, bo najważniejsze jest by sie samemu czuć dobrze w swojej skórze. Jeśli komuś ma pomóc opinia postronna, przez internet, do pracy nad sobą, to nie widzę w tym nic złego, żaden powód do krytykowania, nazywania chwalipętą i wysyłania głupkowatych gifów.

Susano : ja nie mam wypaczonej opinii na temat fitnessu, ćwiczę, mam aktywny styl życia odkąd pamiętam i dobrze wiem co to znaczy fitness. Ale czytajac wiele wątków to dochodzę do wniosku, że połowa tu dziewczyn nie wie czym on jest: magiczne daty, cudowne diety i co chwile wątek z podaną datą typu : kto ze mną zaczyna... To tylko kręci w głowie. Wiem, bo kiedyś sama przechodziłam przez daty, diety, i grupy wsparcia, zanim dotarłam czym jest fitness...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:38   #49
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: I jak??

kiedys ten problem poruszylam w watku 'pokaz brzuch', ze napisze w skrocie bezsensem jest pokazywanie chudych brzuchow, bo to nic nie wnosi.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 17:28   #50
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez yeah
kiedys ten problem poruszylam w watku 'pokaz brzuch', ze napisze w skrocie bezsensem jest pokazywanie chudych brzuchow, bo to nic nie wnosi.
O, tu się nie zgodzę. Wątek "Pokaż brzuch" służy pokazywaniu KAŻDEGO brzucha, czy to chudy i umięśniony, czy nie. Autorka tego wątku nie zaznaczała, że chude brzuchy są niemile widziane {poza tym sama ma śliczny brzuch}
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:48   #51
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: I jak??

ja uwazam, ze w ogole taki internetowy ekshibicjonizm jest smieszny, pod kazda postacia. tak samo jak to, ze tu pisze, bo w gruncie rzeczy to nic nowego w moje zycie nie wnosi.
i o ile jak ktos pokazuje brzuch umiesniony, po ktorym widac, ze jest efektem ciezkiej i zmudnej pracy to ok- to czasem rzeczywiscie moze mobilizowac; ale wychudzone cialo? z wystajacymi koscmi? czym sie chwalic, co podziwiac? mobilizacja? raczej ubolewanie.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:26   #52
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: I jak??

[quote=yeah]ja uwazam, ze w ogole taki internetowy ekshibicjonizm jest smieszny, pod kazda postacia.quote]


Ekshibicjonizm to dewiacja seksualna polegająca na pokazywaniu własnych narządów płciowych celem osiągnięcia zaspokojenia seksualnego, anonimowej osobie lub grupie osób i bez kontekstu związanego z przygotowaniem do spółkowania.

Chyba pomyliłas pojecia, jeszcze zalezy co miałaś na mysli "internetowy":confuse d:

Wogle to nie wiem co miałas na mysli.
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:56   #53
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: I jak??

przepraszam, pierwszy raz slyszysz pojecie 'internetowy ekshibicjonizm'?

abstrahujac od samego wyrazenia internetowy ekshibicjonizm, ktorego uzylam to pojecie ekshibicjonizm nie musi sie od razu odnosic do obnazaniu narzadow plciowych to tak w gwoli wyjasnienia
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:59   #54
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: I jak??

ekshibizjonizm to nie tylko dewiacja seksualna to takze «ujawnianie przed ogółem spraw intymnych lub drastycznych; zbytnie wywewnętrzanie się»
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:38   #55
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: I jak??

Cytat:
Napisane przez yeah
przepraszam, pierwszy raz slyszysz pojecie 'internetowy ekshibicjonizm'?
Tak i chyba nic w tym złego.
Łączenie słów może dać rózny efekt, nie zawsze zrozumiały!
Pozdrawiam!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 19:47   #56
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: I jak??

szczerze mowiac nie widze w tym nic niezrozumialego
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.