Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 14:46   #3691
Antyaniol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Witajcie,
Czy ktoś z was zna dokładną godzinę (lub przybliżoną, margines około godziny) znalezienia ciała Samanty? Wiem, że nad ranem, ale to dosyć szeroki zakres czasu. Chciałbym się temu przypadkowi przyjrzeć.
Nie zajmuję się już (publicznie) analizami, skoro wywołują tyle kontrowersji, ale porównuję rozwiązane sprawy lub nierozwiązane ze znalezionym ciałem, by przekonać się, czy i jak mogę to odnieść do zaginięć.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania do mnie, odnoszące się do poprzednich postów z wątku o Iwonie, pytajcie śmiało.

Pozdrawiam serdecznie.
Antyaniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:33   #3692
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

śledztwo przedłużone

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...zedluzone.html
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:17   #3693
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

niedługo minie rok...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:44   #3694
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Pamiętam,jak rok temu oglądałam w informacjach reportaż o zaginięciu Iwony.Oglądając go nie byłam aż tak bardzo poruszona,bo myślałam,że uciekła lub poszła do koleżanki. Z czasem pojawiało się coraz więcej reportaży i informacji o zaginięciu Iwony i coraz bardziej to wszystko poruszało mnie...
Niedługo minie rok... Tyle rzeczy mnie w tym roku spotkało...jestem o rok
starsza, napisałam maturę,czekam na wyniki,planuję przyszłość a jej wciąż nie ma... Gdzie ona może być? Czy w ogóle żyje?(mam nadzieję,że tak). Skoro została uprowadzona,to ktoś musiał to nieźle zaplanować albo musiał być bardzo sprytny,żeby nie dać się schwytać policji.
Ja się pytam: Gdzie ona jest??
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 07:47   #3695
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Śniło mi się dzisiaj,że była uprowadzona przez 2 facetów i uciekła im przez okno... Nie śnią mi się takie rzeczy, zwłaszcza obcy ludzie, więc oby to była prawda
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:21   #3696
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ogląda może ktoś z Was serial na jedynce pt "Zaginiona"
Eh,takie to znajome...
Fajny film,ciekawe jak się skończy,czy ku pokrzepieniu serc czy jednak inaczej...
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 09:14   #3697
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Ogląda może ktoś z Was serial na jedynce pt "Zaginiona"
Eh,takie to znajome...
Fajny film,ciekawe jak się skończy,czy ku pokrzepieniu serc czy jednak inaczej...
Ten z Danutą Stenką jako matką?Jeśli to ten-oglądałam,nawet pisałam jakiś czas temu,że miałam (już nie mam)takie skojarzenia,że Iwona postąpiła jak główna bohaterka serialu...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 10:14   #3698
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ten z Danutą Stenką jako matką?Jeśli to ten-oglądałam,nawet pisałam jakiś czas temu,że miałam (już nie mam)takie skojarzenia,że Iwona postąpiła jak główna bohaterka serialu...
Matko,jaki stary ten serial...a ja myślałam,że jakaś niedawna produkcja,no cóż,Stenka i Frycz niezbyt się zmienili :P to może w necie obejrzę,bo jestem ciekawa końca

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2011-06-23 o 10:17
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 10:39   #3699
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Matko,jaki stary ten serial...a ja myślałam,że jakaś niedawna produkcja,no cóż,Stenka i Frycz niezbyt się zmienili :P to może w necie obejrzę,bo jestem ciekawa końca
Stare ale jare Tylko co do zakończenia (nie zdradzę) nie wiem, czy rzeczywiście takie byłoby możliwe.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 10:48   #3700
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Stare ale jare Tylko co do zakończenia (nie zdradzę) nie wiem, czy rzeczywiście takie byłoby możliwe.
Nie mogłam się powstrzymać i przeczytałam streszczenia odcinków Jestem w szoku,bo z tego co tam pisze,ona po prostu kogoś zapoznała i siedziała sobie z tą osobą w jakimś tam miejscu,mając gdzieś to,że rodzice pewnie odchodzą od zmysłów,robią wszystko by ją znaleźć. Chyba,że tam źle pisze
W sumie wydawało się,że to fajna,miła,uśmiechnięta dziewczyna a naraziła na stresy tą swoją przyjaciółkę,wszystkich-eh :/
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:48   #3701
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni...iales_ja_.html
następna zaginiona młoda dziewczyna
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 16:08   #3702
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać i przeczytałam streszczenia odcinków Jestem w szoku,bo z tego co tam pisze,ona po prostu kogoś zapoznała i siedziała sobie z tą osobą w jakimś tam miejscu,mając gdzieś to,że rodzice pewnie odchodzą od zmysłów,robią wszystko by ją znaleźć. Chyba,że tam źle pisze
W sumie wydawało się,że to fajna,miła,uśmiechnięta dziewczyna a naraziła na stresy tą swoją przyjaciółkę,wszystkich-eh :/
Kiedy wspominałam ten serial w kontekście zaginięcia Iwony,miałam na myśli właśnie to,że może sama gdzieś uciekła i nie chce być znaleziona...jednak coraz mniej w to wierzę,niestety.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:50   #3703
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ślady po Iwonie http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...as=1&startsz=x
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:02   #3704
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Brunnetkka Pokaż wiadomość
"Kilka osób z towarzystwa Iwony zostało przebadanych na wariografie. Jak na tej podstawie można ocenić ich prawdomówność?

- Konkretnie cztery osoby. Wyniki świadczą na ich korzyść.

Jedna osoba nie poddała się badaniu wariografem.

- Nie, to jest właśnie ten czwarty świadek. Najpierw odmówił, ale później zmienił zdanie i został przebadany mniej więcej miesiąc po tamtej trójce."


Czyli jednak Paweł się w końcu zgodził na badanie wariografem.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:22   #3705
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Czyli jednak Paweł się w końcu zgodził na badanie wariografem.
Troche dziwne to. Ale nie znaczy ze musi cos znaczyc.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 07:48   #3706
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Oby było tak jka Pani prokurator przeczuwa,że prędzej czy później poznamy prawdę ....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 17:50   #3707
Brunnetkka
Raczkowanie
 
Avatar Brunnetkka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 140
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Gdańska Prokuratura Apelacyjna najpewniej przychyli się do wniosku o przedłużenie śledztwa w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek - poinformował prok. Dariusz Popieniuk, zastępca szefa PA. - Jeśli zostanie on złożony - dodaje i tłumaczy, że odpowiedni dokument śledczy z Prokuratury Okręgowej, nadzorującej tę sprawę, mogą złożyć najwcześniej za ok. trzy tygodnie.
http://www.dziennikbaltycki.pl/stron...wana,id,t.html

w ramach przypomnienia jak ktoś chce poczytać http://www.gdansk.naszemiasto.pl/ser...kiwania_iwony/

Edytowane przez Brunnetkka
Czas edycji: 2011-06-25 o 17:55
Brunnetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:40   #3708
olakala
Przyczajenie
 
Avatar olakala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ehh..
http://www.facebook.com/?ref=hp#!/event.php?eid=24272836574 2086
olakala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:55   #3709
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

To akurat dziewczyna z okolic z których pochodzę
Mam nadzieję, że szybko się odnajdzie

I już mamy wątek o Kasi :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540206
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2011-06-26 o 09:56
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 18:07   #3710
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
To akurat dziewczyna z okolic z których pochodzę
Mam nadzieję, że szybko się odnajdzie

I już mamy wątek o Kasi :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540206
Dzięki za link do wątku.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:08   #3711
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kurde Kasia zginęła .. jej rodzina!(brat) i znajomi założyli profil na facebooku... i dodają informacje na bieżąco itp.
Jak zaginęła Iwona to ktoś z rodziny poza Januszem działał w internecie?
Bo może coś przeoczyłam a tylko grzecznie pytam.
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:55   #3712
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Kurde Kasia zginęła .. jej rodzina!(brat) i znajomi założyli profil na facebooku... i dodają informacje na bieżąco itp.
Jak zaginęła Iwona to ktoś z rodziny poza Januszem działał w internecie?
Bo może coś przeoczyłam a tylko grzecznie pytam.
W przypadku Iwony nikt z jej znajomych nie napisał żadnego komentarza, nie zrobił nic, aby jakoś nagłośnić sprawę jej zaginięcia (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić).
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:02   #3713
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
Kurde Kasia zginęła .. jej rodzina!(brat) i znajomi założyli profil na facebooku... i dodają informacje na bieżąco itp.
Jak zaginęła Iwona to ktoś z rodziny poza Januszem działał w internecie?
Bo może coś przeoczyłam a tylko grzecznie pytam.
J. nie jest rodziną Iwony, tylko przyjacielem rodziny jak to określa.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:27   #3714
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jeżeli ktoś chce wjechać na znajomych czy rodzinę Iwony to dajcie sobie spokój. W tamtym roku fejsbuk nie był taki sławny a swoją drogą tak naprawdę nic nie wiecie o tym jak działali jej znajomi,przecież nie musieli wejść na wizaż i tym się chwalić. I co,brat działa,znajomi też ale nie robią nic oprócz wieszania plakatów,taka prawda. Już tydzień minął i zamiast brać pod uwagę najczarniejsze scenariusze głównym zajęciem ludzi jest wieszanie i robienie plakatów. A to już tyle dni.

Także jak ktoś nie wie to najlepiej nie mówić,bo może to co niektórych ranić,mi jakby zaginęła bliska osoba na pewno bym dużo robiła ale nie musiała się jakoś za specjalnie tym chwalić...nie musimy o wszystkim wiedzieć,śmieszą mnie trochę albo wręcz dołują takie najazdy na znajomych,bo nic nie robią,zero odezwu. A skąd ta pewność...

Nie piję tutaj do nikogo,tylko w razie gdyby ktoś chciał napisać parę słów na temat,który wyżej poruszyłam to chciałam podkreślić trochę spraw.(o których my nie mamy pojęcia,bo nie żyjemy w środowisku Iwony)
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 16:03   #3715
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś chce wjechać na znajomych czy rodzinę Iwony to dajcie sobie spokój. W tamtym roku fejsbuk nie był taki sławny a swoją drogą tak naprawdę nic nie wiecie o tym jak działali jej znajomi,przecież nie musieli wejść na wizaż i tym się chwalić. I co,brat działa,znajomi też ale nie robią nic oprócz wieszania plakatów,taka prawda. Już tydzień minął i zamiast brać pod uwagę najczarniejsze scenariusze głównym zajęciem ludzi jest wieszanie i robienie plakatów. A to już tyle dni.
Oj mylisz się. Brat od razu przeszukał jej komputer, historię przeglądarki, wszystkie jej profile na portalach społecznościowych (na niektórych złamał nawet hasło,aby dotrzeć do prywatnych wiadomości). Dotarli do monitoringu filmującego jej blok i dzięki temu udało się ustalić,że w środę na 2 godziny wróciła do domu. Znajomi sprawdzają każdy sygnał,gdzie niby prawdopodobnie była widziana (ostatnia koleżanka jeździła do Łodzi do Manufaktury i z ochroniarzem oglądała monitoring,bo jedna dziewczyna myślała,że widziała Kasię - po obejrzeniu monitoringu okazało się,że to niestety nie ona,ale dziewczyna była bardzo podobna do niej). Więc nie próbuj wmówić,że nie robią nic poza wieszaniem plakatów.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:36   #3716
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Oj mylisz się. Brat od razu przeszukał jej komputer, historię przeglądarki, wszystkie jej profile na portalach społecznościowych (na niektórych złamał nawet hasło,aby dotrzeć do prywatnych wiadomości). Dotarli do monitoringu filmującego jej blok i dzięki temu udało się ustalić,że w środę na 2 godziny wróciła do domu. Znajomi sprawdzają każdy sygnał,gdzie niby prawdopodobnie była widziana (ostatnia koleżanka jeździła do Łodzi do Manufaktury i z ochroniarzem oglądała monitoring,bo jedna dziewczyna myślała,że widziała Kasię - po obejrzeniu monitoringu okazało się,że to niestety nie ona,ale dziewczyna była bardzo podobna do niej). Więc nie próbuj wmówić,że nie robią nic poza wieszaniem plakatów.
Bardziej mi chodziło o to,że zamiast od razu brać pod uwagę coś najgorszego i się zebrać ekipą sprawdzać nieciekawe miejsca to wszędzie tylko na tablicy pisanie było o plakatach itp. Bo tego co oni robią nie neguję,założę się,że wiele ale wtedy jeszcze nie zarządzili poszukiwań. Wiem,że teraz już to zrobili i jutro będą chodzić i szukać

Nie chciałam w gruncie rzeczy wejść na Jej rodzinę,bo wiem,że robi sporo jak i znajomi-bardziej chodziło mi o to by nie oceniać znajomych Iwony,bo nie musieli się nam spowiadać z tego co robią,może pomagali w masie rzeczy ale nie musieli o tym pisać
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:53   #3717
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Bardziej mi chodziło o to,że zamiast od razu brać pod uwagę coś najgorszego i się zebrać ekipą sprawdzać nieciekawe miejsca to wszędzie tylko na tablicy pisanie było o plakatach itp. Bo tego co oni robią nie neguję,założę się,że wiele ale wtedy jeszcze nie zarządzili poszukiwań. Wiem,że teraz już to zrobili i jutro będą chodzić i szukać

Nie chciałam w gruncie rzeczy wejść na Jej rodzinę,bo wiem,że robi sporo jak i znajomi-bardziej chodziło mi o to by nie oceniać znajomych Iwony,bo nie musieli się nam spowiadać z tego co robią,może pomagali w masie rzeczy ale nie musieli o tym pisać
Spoko, ja nie najeżdżam na znajomych Iwony,aczkolwiek cały czas powtarzam,że jest to dla mnie dziwne,że nie było ich widać ani słychać, kiedy cała Polska i Polacy poza granicami Polski szukali Iwony. Dziwi mnie po prostu,że to Wizażanki zrobiły pierwsze plakaty (również te w językach obcych),że to tu powstały filmiki na youtubie o Iwonie,że po prostu robili to obcy ludzie,a nie jej znajomi. Nie jest to najeżdżanie,tylko stwierdzenie faktów.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:42   #3718
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Otóż to Melisso tak jak napisałaś to są fakty nikt nic nie wymyśla,nie gdyba tylko pisze o faktach które miały miejsce.
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:23   #3719
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...k,1661181,3320

kolejne zaginięcie ((
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:49   #3720
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Witam Wizażanki , zaraz wkleję komunikat od mamy Iwonki ( czekam na tekst )

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Na prośbę mamy Iwony zamieszczam tekst skierowany do Internautów.

Podziękowania

Od czasu kiedy zaginęła moja córka mija prawie rok. To najdłuższy i najtrudniejszy okres w moim życiu. Świadomość tego, że tyle osób zaangażowało się w sprawę pomocy w odnalezieniu Iwony dodawała i dodaje mi ciągle siłę do walki o to, żeby sprawa zaginięcia Iwony została wyjaśniona, a osoby odpowiedzialne za to, co się stało stanęły przed wymiarem sprawiedliwości.
Dziękuję za wszystko, za każdy przejaw pomocy jakiego doświadczyłam od osób, które poznałam osobiście jak i od tych, którzy choć często anonimowi, wcale nie mniejszy wkład wnieśli w nagłośnieniu sprawy.
Dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu sprawa jest ciągle żywa,a Iwona ciągle pozostaje w pamięci nie tylko rodziny ale w pamięci tak wielu osób.
Kiedy czasami przychodzą gorsze dni, kiedy czuję się bezradna, świadomość tego, że byliście i jesteście ze mną nie pozwala mi się poddać. Myślę sobie wtedy moja córka potrzebuje pomocy, a ja mam tyle życzliwych osób wokół siebie, więc muszę mieć siłę dla Iwonki i po to żeby nie zawieść tych , którym sprawa ta stała się tak bliska


Przepraszam
Przepraszam za ostatnie zamieszanie jakie miało miejsce w związku z akcją plakatowania. Mogę usprawiedliwić się tylko krótkim stwierdzeniem, Wszystkie moje decyzje jakie podejmowałam, miały jeden określony cel – Dobro mojej Córki.

Prośba

Zwracam się ponownie do Wszystkich osób dobrej woli o pomoc w akcji nagłośnienia sprawy zaginięcia mojej córki .
W ciągu najbliższych dniach, być może już jutro zostanie zamieszczony wzór plakatu do pobrania.
W najbliższych dniach także postaram się ponownie nagłośnić w sprawę w mediach i tu także liczę na Państwa pomoc. Jeżeli ktoś ma jakieś możliwości dotarcia do mediów lub jakieś pomysły w jaki sposób dotrzeć do największej ilości osób w Polsce oraz poza jej granicami proszę podzielcie się nimi z innymi użytkownikami na forum. Jeśli ktoś chce nawiązać ze mną bezpośredni kontakt pozostaję do Państwa dyspozycji pod nr telefonu + 48 692 569 160.

Komunikat
Od dnia dzisiejszego jeśli będą pojawiały się jakieś nowe informacje, którymi będę się mogła z Wami podzielić będę je zamieszczała za pośrednictwem Janusza. Każda taka informacja będzie poprzedzona słowami Iwona Kinda – Wieczorek – Oficjalne Informacje na temat zaginięcia mojej córki – Iwony Wieczorek.

Z podziękowaniem, Iwona Kinda- Wieczorek matka zaginionej Iwony Wieczorek.
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.