Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 13:56   #3331
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Gonia-wiesz co,moja"zla"strefa to tez policzki(kiedys oba-teraz jeden w sumie) i to nie blizej nosa tylko w pasie srodkowym-od kosci policzkowych w dol az do brody.Ja tez raczej nie mam tam zaskronikow(bynajmniej tych otwartych,a te zamkniete to mimo dokladnego opisu nie wiem czy mam -mozliwe).Od mojej pierwszej dermatolog uslyszalam kiedys,ze tradzik policzkowy jest nagorszy w leczeniu,bo bedzie wracal jak bumerang-na mnie to sie sprawdza
Nie strasz mnie.

Dziewczynki, byłam dziś u dermatologa (państwowo) i oczywiście poleciła mi izotek. Byłam u niej pierwszy raz i szczegółowo opowiadałam, jakich leków używałam do tej pory i jakie były efekty. Chyba 20 minut tam siedziałam, pani doktor w ogóle mnie nie poganiała i to mi się bardzo podoba. Zrobiłam już dziś rano szczegółowe badania krwi i zaraz idę odebrać wyniki. Mimo, że jestem pewna, że w ciąży nie jestem, będę musiała co miesiąc pokazywać wynik testu ciążowego i oczywiście brać tabletki anty- (muszę iść do ginekologa). Mam nadzieję, że będę mieć dobre wyniki, bo to jest warunkiem leczenia izotekiem.
Co do antybiogramu, pani doktor powiedziała to samo, co któraś z Was pisała wcześniej. Przy trądziku zawsze wychodzi gronkowiec, a tak naprawdę za trądzik odpowiada inna bakteria.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 14:19   #3332
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja mam słabą wolę i wczoraj - dosłownie - dobrałam się do skóry moim zaskórnikom. :/
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 16:01   #3333
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
a jak synio?
synek lepiej ode mnie .

Goniu1
widze, ze jednak bierzesz sie za izotek.

ja dzisiaj w dzien rozmawiajac przez telefon poczulam, ze cos mnie boli z boku buzi, kolo ucha. patrze, a tam duzy, bolacy gigant . jak przyszlam do domu to sie z nim rozprawilam. jak zwykle byl w srodku ten zaskornik, ktory zaczal puchnac. nienawidze takich . na szczescie teraz juz jest lepiej w tym miejscu . reszty buzi nie tykalam . ostatnio malo co sie jej przygladam i dobrze.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 16:49   #3334
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

Goniu1
widze, ze jednak bierzesz sie za izotek.
No zobaczymy. Mam cholesterol troszkę ponad normę Zobaczymy, co będzie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 18:46   #3335
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Goniu, a jaki masz cholesterol? Pytam, bo mnie też "grozi" Izotek, a też wiem, że mam podwyższony.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 20:41   #3336
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jak mi dobrze, jak mi dobrze...nareszcie weekend I zaraz sobie pojde do łozka...poczyttam wreszcie ksiazke na ktora przez tydzien nie miałam czasu
A siedzac przy komputerze przejechałam reka po włosach i mi odpadł wielki strup z boku twarz, odorbinkę mu pomogłam, ale on juz całkowicie odszedł od skóry...

ziuta, tak to od wf-u od tego wyginania sie przy zagrywkach

Aniu, długo Cie ta choroba trzyma. Alee masz fajnie kozuszek z kaputurem, ja mam kurtkę ale oczywiscie bez kaptura bo tak mi sie spodobała, że nie zwróciłam na to uwagi i bed emusiała w czapkach chodzic . Pogoda jest przeokropna.

Gonia
, na Izotek jestes już zdecydowana, mam nadzieję ze wszystko będzie ok!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 20:53   #3337
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja dzisiaj mam kiepski humor, bo po dwoch dniach wzglednego spokoju znowu mi cos wylazło

Shadi, ja to ciebie podziwiam z ta siatkówką. Gdyby mnie piłka teraz uderzyła w brodę, to chyba bym wyszła z siebie.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 22:02   #3338
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Goniu, a jaki masz cholesterol? Pytam, bo mnie też "grozi" Izotek, a też wiem, że mam podwyższony.

219 a górna granica to 200. Zawsze kojarzyłam podwyższony cholesterol z otyłymi osobami, a ja jestem szczupła (niektórzy mówią, że chuda) a tu takie coś...

In The Shadows, dziękuję
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 22:17   #3339
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja miałam chyba 240 ostatnim razem. W tej chwili biorę cos na obniżenie, na wypadek kuracji Izotekiem. Biorę też żelazo, żeby poprawić morfologię, bo z tą też jest zwykle cienko.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 22:45   #3340
aska1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja mam problem z wyciskaniem od 5 klasy sp (teraz jestem w 2gim). jestem po dosyc trudnym tygodniu (5 sprawdzianow) i dzisiaj do 19 nie mialam ochoty na wyciskanie, ale przypadkiem dotknelam reka nosa i wyczułam malenka krostke. oczywiscie poszlam ja wycisnac, a za nia przy okazji caly nos, gdzie wszystkie krostki mi juz przyschly i czolo. ja juz nie wiem jak sobie z tym radzic, to jest silniejsze ode mnie. gniotek z maka nie pomagaja. juz nie mam pomyslu na powstrzymanie sie, a boje sie ze jezeli tak dalej pojdzie to za 2-3 lata nie bede mogla spojrzec na siebie w lustrze.

aha no i chcialam zapytac, co zrobic kiedy juz "zmasakruje" sobie twarz i nie chce by nastepnego dnia byla zaczerwieniona. jest jakis sposob? ja wiem, ze zeby nie bylo tego, trzeba powstrzymac sie od wyciskania, ale jezeli juz jest za pozno i po wszystkim? najgorsze jest to, ze kiedy nawyciskam to przez chwile czuje sie lepiej, a potem bardzo zaluje i nie moge na siebie patrzec...

pozdrawiam, aska
aska1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:28   #3341
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

cześć dziewczyny, dołącze sie do grona walczacych z nalogiem
Ja juz sie generalnie powstrzumuje-nakladam na syfki op protu rozne specyfiki ale najciezej jest sie powstrzymac przed wyciskaniem takiego paskudztwa z bialym koncem-bo to wyglada juz calkiem oblesnie...

Ale ostatnio nabralam nowej energii , kupilam sobie herbatke z bratka,robie maski z platkow owsianych,pije drozdze i chyba sie troche polepsza od srodka.

Mam tez krem brzozowy, podobno pomaga na slady popryszczowe.

I chyba zainwestuje w mirkodermabrazje...

pozdrawiam i zycze wszystkim silnej woli
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 09:43   #3342
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Ja juz sie generalnie powstrzumuje-nakladam na syfki op protu rozne specyfiki ale najciezej jest sie powstrzymac przed wyciskaniem takiego paskudztwa z bialym koncem-bo to wyglada juz calkiem oblesnie...
To może kup sobie jakiś specyfik, który szybciej wyciągnie zawartość na zewnątrz i przysuszy paskudztwo? Tutaj na forum na pewno ktoś ci coś poleci.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 13:04   #3343
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez aska1992 Pokaż wiadomość
aha no i chcialam zapytac, co zrobic kiedy juz "zmasakruje" sobie twarz i nie chce by nastepnego dnia byla zaczerwieniona. jest jakis sposob? ja wiem, ze zeby nie bylo tego, trzeba powstrzymac sie od wyciskania, ale jezeli juz jest za pozno i po wszystkim? najgorsze jest to, ze kiedy nawyciskam to przez chwile czuje sie lepiej, a potem bardzo zaluje i nie moge na siebie patrzec...

pozdrawiam, aska
ja po takiem akcji nakladam mocno nawilzajacy krem- np. nivea (choc ona zapycha pory) albo oliwki Hipp a na to zawsze masc cynkowa na cala twarz. mi taka mieszanka pomaga. ale najlepiej oczywiscie NIE WYCISKAC !!!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:15   #3344
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No i cudownie. Kolejny ogromny pryszcz zerwany ręcznikiem. Pojawiła się krew i pewnie będzie blizna Mam dosyć!!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 19:50   #3345
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja ostatnio jestem tak zmeczona, ze nie mam sily patrzec na buzie ani jej dziubac. zaraz ide spac. dobranoc .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:03   #3346
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
No i cudownie. Kolejny ogromny pryszcz zerwany ręcznikiem. Pojawiła się krew i pewnie będzie blizna Mam dosyć!!
U mnie był taki jeden biały, w ogole go nie ruszałam i dzisiaj przy myciu patrz, ze chyba go rozwaliłam, bo zaczeła mi krew leciec, jaks ie wkuuuurzyłam To cały czas jest takie jakbym igla na wylot przekuła. Bezsensu nie ruszałam i

Spij dobrze Aniu a co takiego robisz, żes zmeczona?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 01:23   #3347
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi, ale przynajmniej nie zrobiłaś tego sama. To było niechcący, więc przynajmniej sumienie możesz mieć czyste.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 06:18   #3348
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
a co takiego robisz, żes zmeczona?
tz i ja robimy taka jedna prace dla klienta. tz zajmuje sie reklama i drukiem. jest to jak zwykle praca na zaraz . dzisiaj znowu praca, ale to juz ostatki .

buzia wysuszona. tylko gdzieniegdzie klade izotrex, a na reszte kremik nawilzajacy. widze, ze niedlugo wejdzie w ruch krem natluszczajacy topialyse svr-u.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 09:28   #3349
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja już tu zaglądam rzadko... Czemu? bo nie mam prawie nic do wyciskania. A jesli juz to klka zaskórników, mało. Wczoraj podziubałam, posmarowałam maścią i jest ok. Jak nałożę podklad to nie widać ze mam i kiedykolwiek miałam trądzik... A mialam wielkie problemy z buzią, połowa wątków to moje.. Nie wiem co jest sprawcą nagłego zaniku.. Łykam bratek, pokrzywę i smaruje maścią LONOEPAROL.. łykam też najpier regulon, a teraz jasmin... Co pomogło nie wiem..Ale pomogło
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 09:32   #3350
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pokrzywa działa ściągająco i przeciwbakteryjnie, bratek działa na cerę i przemianę materii a ta maść na atopowe zapalenie skory, otarcia i rozne am o podłożu alergicznym... Hormony tez mają wpływ na cerę.. może to mieszanka, może nie... Ale piszę wam, może pomogę
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:51   #3351
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Shadi, ale przynajmniej nie zrobiłaś tego sama. To było niechcący, więc przynajmniej sumienie możesz mieć czyste.
Czyste sumienie MIAŁAM, niedawno pomeczyłam takie białe coś koło nosa to chyba po kremie nawilzajacym

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
tz i ja robimy taka jedna prace dla klienta. tz zajmuje sie reklama i drukiem. jest to jak zwykle praca na zaraz . dzisiaj znowu praca, ale to juz ostatki .

buzia wysuszona. tylko gdzieniegdzie klade izotrex, a na reszte kremik nawilzajacy. widze, ze niedlugo wejdzie w ruch krem natluszczajacy topialyse svr-u.
ojej praca w weekned zyczę szybkiego konca

u mnie tez pysk całkowicie wyuszony....

Ciekawe jak tam Little_Angel sie bawi nad morzem
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 13:06   #3352
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez miiee Pokaż wiadomość
A ja już tu zaglądam rzadko... Czemu? bo nie mam prawie nic do wyciskania. A jesli juz to klka zaskórników, mało. Wczoraj podziubałam, posmarowałam maścią i jest ok. Jak nałożę podklad to nie widać ze mam i kiedykolwiek miałam trądzik... A mialam wielkie problemy z buzią, połowa wątków to moje.. Nie wiem co jest sprawcą nagłego zaniku.. Łykam bratek, pokrzywę i smaruje maścią LONOEPAROL.. łykam też najpier regulon, a teraz jasmin... Co pomogło nie wiem..Ale pomogło
no to super ze u ciebie tak dobrze
zawsze jak komus sie uda to daje mi wiare ze My tez sobie poradzimy z tradzikiem
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 13:32   #3353
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wlasnie skonczlam czytac caly temat. Nie pytajcie jak to zrobiłam sama nie wiem tez mam takie cos od czasu do czasu, ze cos wycisne a wtedy jestem wsciekla na samą siebie
Dzisiaj wykazalam sie silną wolą.
Bardzo tu u Was miło, postaram się częściej wpadac

Trzymajcie się ;*
martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 14:47   #3354
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Niestety tez miałam taki problem (i uciesze Cie nie jestes jedyna:P ) a może nadal mam?? bo w moim przypadku jest tak że robie to nieswiadomie. i to jest najgorsze. oglądam telewizje mimo chodem najade palcem na twarz, wyczuje jakiegos paskudztwo i biore sie do roboty :/ a wiem że nie można!! poprostu trzeba sie uzbroic i powiedziec sobie żeby wogóle nie ingerowac w sfere twarzy. jeszcze pamietam mialam problem bo czesciej jak twarz atakowałam ramiona, czyli w lustrze cos zobaczylam i próbowalam wyciskać. i faktycznie pogorszyła mi sie skora, pojawilo sie wiecej chrostek do dzisiaj musze sie brać w garść i mówić NIE (choc sama wiem że to nie łatwe). Wam tez tak radze
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 15:55   #3355
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Melduje sie.Alez jest mi milo,nogi bola,wlosy skotlunione od wiatru,czapki,wody;spodni e zachlapane blockiem I czuje sie wspaniale.Opustoszale plaze z drzewami przewroconymi od sztormu,lasy rude od opadlych lisci,duzo duzo smiechu...Bylo wspaniale.Ten kolega do ktorego jezdzimy jest zawodowym fotografikiem i operatorem kamery -obejrzalam filmy z wyprawy w Andy i na Sycylie-jestem zakochana w jego pracach.
Moja buzia byla dosc grzeczna,jeden pryszcz sie pojawil,ale go zalatwilam brevoxylem.
Widze,ze kiedy mnie nie bylo nikt nie wyciskal za specjalnie,to dobrze.
AaniaA-co jest z tym twoim zdrowkiem.
Shadi-co do butkow-ja kupilam oryginaly i zaplacilam 230zl w sklepie.

Co do tego cholesterolu-ja mialam 1,09,2006 175 i juz dostalam ostrzezenie od lekarza,ale widze,ze w porownaniu do was to i tak malutko.I pewnie niepotrzebnie sie przejelam

Gonia-mam nadzieje,ze twoje wyniki beda dobre.Nalezy sie tobie zeby marzenie o zdrowej buzi w koncu sie spelnilo,nawet z Izotekiem
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 16:08   #3356
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Co do tego cholesterolu-ja mialam 1,09,2006 175 i juz dostalam ostrzezenie od lekarza,ale widze,ze w porownaniu do was to i tak malutko.I pewnie niepotrzebnie sie przejelam
Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego lekarza. Twoje wyniki są absolutnie prawidłowe. Jeszcze sporo poniżej górnej normy.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 16:32   #3357
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little_Angel, jak ja uwielbiam się tak czuć, a skoro kolega był fotografem, to może jakies fotki Ci porobił i się nam pochwalisz?
morelk@, takie drapanie przy robieniu innych rzeczy jest najgorsze, bo nawet nie wiesz co zdrapujesz i w dodatku łapkami na ktorych jest pelno bakterii

A ja zaraz idę do koelzanki i nie nakłdam filtra, sam krem nawilzajacy i troche podkładu, mazne sie tez pudrem matujacym bo po tym kremie sie troszke swiece. Pierwszy raz od dłuuuuuugiego czasu wychodze gdzies bez filtra, jak się lekko czuję
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:20   #3358
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple-sprawdzilam dokladnie-moj wynik to 172,4.Tyle ze na tym moim wyniku norma jest do 160.Potem gdzies czytalam,ze jest do 200-co laboratorium to inna norma chyba.Ale najwazniejsze,ze jednak nie ma sie czym przejmowac
A co bierzesz na obnizenie?

Shadi-ja nie lubie byc obiektem zdjec,ale kilka chyba udalo mu sie ukradkiem pstryknac(np.jak wydmuchuje nos).Jakies z pewnoscia dostaniemy mailem-moze nadadza sie do pokazania to je pokaze,chocby ten rudy las
Ja tez uwielbiam to uczucie szczescia i zmeczenia-jest lepsze niz alkohol,niz duza wyplata i wszystko inne
Wspaniale jest tak nalozyc krem nawilzajacy,puderek na to-ach,ten aksmamit,ten mat Wiesz co,ja nakladam mniej filtra(mniej niz powinno soe filtra,a wiecej niz zwyklego kremu-i dobrze mi z fitrem-po prostu zwykly krem )A jak sie ma twoja buzia?

miiee-bardzo sie ciesze,ze z buzia lepiej.Zastanawiam sie czy nie wrocic do bratka-a moze pokrzywa?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:38   #3359
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Pleple-sprawdzilam dokladnie-moj wynik to 172,4.Tyle ze na tym moim wyniku norma jest do 160.Potem gdzies czytalam,ze jest do 200-co laboratorium to inna norma chyba.Ale najwazniejsze,ze jednak nie ma sie czym przejmowac
A co bierzesz na obnizenie?
Z tego, co się orientuję, norma jest do 200.

Biorę Vasilip. To lek na receptę, przyznaję się bez bicia, że nie byłam u lekarza, tylko to lekarstwo dała mi mama.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:43   #3360
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Z tego, co się orientuję, norma jest do 200.

Biorę Vasilip. To lek na receptę, przyznaję się bez bicia, że nie byłam u lekarza, tylko to lekarstwo dała mi mama.
No wlasnie,tak jak pisalam,potem gdzies wyczytalam,ze norma jest do 200.Ale teraz juz wiem na 100%.Gdybym ja sie mila bez bicia przyznawac-juz lepiej sie nie przyznaje(np.do zoraku)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.