W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-12, 20:45   #3751
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Kobietki a jakie macie plany na Walentynki? Wasi TZ-ci uwazaja ten dzien za wyjatkowy?
My w zeszlym roku bylismy w spa, zrobilam prezent dla Tz-ta. W tym roku chce mu kupic jego ulubiony rum i czekoladki a na sniadanko pojde po rogaliki z nutella do baru Bedzie mial niespodzianke Zawsze to okazja zeby szczegolnie pomyslec o tej drugiej osobie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 21:26   #3752
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

principessina lekarz ma racje, takie dzieciaczki sa "do wyprostowania" a nie myslalas o wizycie u osteopaty? moi znajomi byli 2-3 razy z malym i sa bardzo zadowoleni....

evelina a ja pranie susze na mrozie, wiem brzmi smiesznie, ale wszystko mi wysycha...zachodzi zjawisko sublimacji (praktycznie zamarza, a pozniej woda sie ulatnia z para)..probowalas?

cuciola szczerze to nie przywiazujemy to tego swieta jakiejs ogromnej wagi, kupujemy sobie jakis drobny upominek albo idziemy na kolacje jak nam sie chce
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 09:52   #3753
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej, hej!

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
marcepanwspolczucia czego to juz nie wymysla aby dostac sie do czyjegos domu


sjoanna pokazuj kurtke

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
mmarcepan wspolczuje Do nas sie kiedys wlamali, tesciowie zasneli przed tv w sypialni i nie wlaczyli alarmu. Na szczescie nic nie ukradli, bo chcieli pewnie ich uspac gazem ale akurat alarm obok od sasiada sie wlaczyl (ale fart!) i uciekli..
Na mojej wsi za rogiem mieszkaja sobie "zingari" wiec pewnie to nie ci mieszkajacy ale jacys znajomi, a oni im daja tylko namiary

princi zgadzam sie z toba, Wlosi ogolnie sa wygodni jak nie wiem co. My mieszkajac tutaj z rodzina Tz-ta to czasem sie musimy klocic zeby wytlumaczyc im ze np chcemy samemu cos ugotowac bo kazdy nas codziennie zaprasza. (ale wiadomo w tygodniu nie mozna sie zasiedziec tak jak w weekend wiec czasami chcemy zjesc cos na szybko sami).
No i wogole z tym zimnem przesadzaja, moj Tz mi opowiadal ze jak byl maly to matka klamki alkoholem czyscila bo zarazki!


tu tez Comune im placi za prad, kieys mieli nawet linie telefoniczna za darmo ale jak przyszel rachunek to im odlaczyli.


Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
ciesze sie,ze juz lepiesz sie czujesz

------------------

a moje paczki no,...ten ... no ok to znaczy,jak na pierwszy raz nie bylo zle,moglyby byc nieco bardziej puszyste i troche za bardzo je przysmazylam,nastepnym razem beda lepsze
romanaccia bys wstawila zdjecie twoich paczusiow - chociaz oczy by mi sie najadly

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ
pierwsze pietro i niestety bardzo kiepskie drzwi
wlasnie siedze sama,mam nadzieje,ze nie zaczne sobie nic wkrecac,bo bede sie pozniej bala spac...


to teraz mozesz swoje legginsy ubrac i ruszac na miasto
silvyetta, nie wkrecaj sobie nic, po prostu nie mysl o tym i tyle...no i staraj sie nie zostawic klucza w zamku...do mnie weszli bez problemu bo latwo im sie bylo wspiac po rurach gazowych i tyle...juz nie moge sie doczekac az sie przeprowadze do tz, tam jest jakos bezpieczniej

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
marcepan wspolczuje i ta swieczka kurde, mogly te gn... ja zgasic, bo przeciez mogli Ci cale mieszkanie z dymem puscic....dobrze, ze Cie nie bylo, bo kto wie co takim do glowy przyjdzie.....
no dokladnie caly czas o tej cholernej swiecy mysle

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Kobietki a jakie macie plany na Walentynki? Wasi TZ-ci uwazaja ten dzien za wyjatkowy?
My w zeszlym roku bylismy w spa, zrobilam prezent dla Tz-ta. W tym roku chce mu kupic jego ulubiony rum i czekoladki a na sniadanko pojde po rogaliki z nutella do baru Bedzie mial niespodzianke Zawsze to okazja zeby szczegolnie pomyslec o tej drugiej osobie
Ja z tz nie swietuje jakos specjalnie walentnek, tzn. kupilismy sobie w tym roku z tej okazji maszynke do kawy zeby bylo cos uzytecznego do domku. Pewnie we wtorek po prostu posiedzimy sobie w domku orzy butelce wina i tyle
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:15   #3754
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

princino wlasnie NORMALNA
Co do Walentynek w tym roku kolacja fuori odpada a wiec bedziemy w 3 swietowac w domku zrobie jakas kolacyjke przy swieczkach i winkupoza tym juz mam moj prezent walentynkowy wczoraj Tz kupil mi cd raccolte Erosa Ramazzottiego Eros Best Love Songs bedzie romantycznie
Milego dnia zyczymy z Fiammi!!
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:54   #3755
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Kobietki a jakie macie plany na Walentynki? Wasi TZ-ci uwazaja ten dzien za wyjatkowy?
My w zeszlym roku bylismy w spa, zrobilam prezent dla Tz-ta. W tym roku chce mu kupic jego ulubiony rum i czekoladki a na sniadanko pojde po rogaliki z nutella do baru Bedzie mial niespodzianke Zawsze to okazja zeby szczegolnie pomyslec o tej drugiej osobie
my raczej nic specjalnego nie bedziemy robic. zjemy pizze i chce zrobic muffinki. wczoraj chcialam zrobic ciasto marchewkowe, ale wyszedl mi zakalec nie wiem, jak to mozliwe. przeciez zrobilam wszystko wg przepisu, a ciasto bylo latwe mam nadzieje, ze z muffinkami tak nie pojdzie ....
Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
evelina a ja pranie susze na mrozie, wiem brzmi smiesznie, ale wszystko mi wysycha...zachodzi zjawisko sublimacji (praktycznie zamarza, a pozniej woda sie ulatnia z para)..probowalas?


no u mnie to zamarza, tylko ze sie pozniej nie ulatnia a w lazience sterta czeka. musi mi TZ naprawic drugie stendino, to wtedy juz niech schnie kiedy chce

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Moj sprawdzony przepis na muffinki - wychodzi 12 sztuk calkiem duzych - ale to zalezy od formy
2 szklanki maki
2 lyzeczki proszku
3/4 szklanki cukru
i 2 lyzeczki kakao (jesli kakaowe)
to sa suche skladniki - wymieszac

1 szklanka mleka (nawet wody czy coca coli moze byc)
pol szklanki oleju 1 jajko wymieszac wlac do suchych skladnikow wymieszac ale nie za dlugo i do foremek
Piec okolo 20 minut
sjoanna, a w jakiej temp piec? i czy trzeba ubic wszystko mikserem ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:26   #3756
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Zebralo sie troche tego odpowiadania.

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ
to teraz mozesz swoje legginsy ubrac i ruszac na miasto
Ubralam legginsy i tunike i w niedziele do kosciola i na spacerek potem sie tak wybralam.

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
a wczoraj w Salerno sniegutek padal ! wygladam przez okno,a tam bialo ,ale niestety po godzinie sie rozpuscil ,bo zaczal padac deszcz ,ale lepsze to nic nic
U nas padalo w sobote.
A raczej byla burza gradowa.
Bez deszczu za to z takimi bliskimi piorunami ze az strach.
Zdjecia ponizej.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Poka¿ wiadomo¶æ
hej Orientujê siê ¿e sytuacja gospodarcza w S³onecznej Italii (albo i nie s³onecznej s±dz±c po komentarzach) nie jest najlepsza ale bardzo mnie ci±gnie do W³och. Chcia³abym siê jednak zapytaæ czy która¶ z Was wie w jakim zawodzie we W³oszech ³atwiej jest znale¼æ pracê (no i zarobki) jako kosmetyczka czy jest szansa znale¼æ pracê jako filolog angielski ze specjal. dziennikarska???
Chyba jako kosmetyczka ale tak tylko mi sie wydaje - ze latwiej o prace jak sie ma fach w rekach bo mozna pracowac u siebie.

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3225135 3]
dzisiaj kupilam w koncu forme i papierki do muffinek na walentynki postaram sie wyprobowac[/QUOTE]

Kciuki za pierwszy raz.
Jak wyjda ladnie to juz nie przestaniesz.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
dostalam pelno probek kremu avene ystheal, chyba tak to sie pisze...miala ktoras z Was? wyczytalam,z e jest w nim retinol to chyba lepiej na noc uzywac i pozniej na dzien krem z filterm, zeby plamy mi sie nie porobily,co??
W zimie to chyba mozna i na dzien.
No chyba ze masz super delikatna cere.
A na noc to spokojnie.
I bez filtrow.

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
evelina a ja pranie susze na mrozie, wiem brzmi smiesznie, ale wszystko mi wysycha...zachodzi zjawisko sublimacji (praktycznie zamarza, a pozniej woda sie ulatnia z para)..probowalas?
Tez slyszalam - mama w Polsce tak wiesza.
A ja mam sloneczny taras to mi ladnie schnie.
Sloneczny bo nie dosc ze jak jest sloneczko to swieci tam przez caly dzien ale i kolor sloneczny.

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
princino wlasnie NORMALNA
Co do Walentynek w tym roku kolacja fuori odpada a wiec bedziemy w 3 swietowac w domku zrobie jakas kolacyjke przy swieczkach i winkupoza tym juz mam moj prezent walentynkowy wczoraj Tz kupil mi cd raccolte Erosa Ramazzottiego Eros Best Love Songs bedzie romantycznie
Milego dnia zyczymy z Fiammi!!
Dziekuje za zyczenia.

Faktycznie - romantycznie

Mi maz kupil w sobote przy okazji zakupow zestaw 3 prymulek w czerwonej doniczce - z Eurospinu.
Bardzo ladne.

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3226952 6]my raczej nic specjalnego nie bedziemy robic. zjemy pizze i chce zrobic muffinki. wczoraj chcialam zrobic ciasto marchewkowe, ale wyszedl mi zakalec nie wiem, jak to mozliwe. przeciez zrobilam wszystko wg przepisu, a ciasto bylo latwe mam nadzieje, ze z muffinkami tak nie pojdzie ....


sjoanna, a w jakiej temp piec? i czy trzeba ubic wszystko mikserem ?[/QUOTE]

Ja tez mam nadzieje ze ci sie uda.

Temperatura jak do wszystkich wypiekow 180. I bez termoobiegu.
Z termoobiegiem moze byc za wysoka albo szybko ci sie upieka.
Pieczesz okolo 20 min. Ale ja zwykle po okolo 16/17 sprawdzam patyczkiem czy upieczone.
NIE MIKSEREM!
Wszystko szybciutko lyzka.
Najpierw wymieszaj w misce suche skladniki a w osobnym naczyniu mokre. Jajka z olejem i mlekiem powinny ci sie ladnie polaczyc - prawie na jednolity plyn. Potem wlewasz te mokre do suchych i mieszasz dosyc krotko - tylko do polaczenia. Ni ucierasz ani nie ubijasz.
W tym lezy caly sekret muffinek.
No i dlatego sa takie szybkie do przygotowania.

Na zdjeciach - muffinki tym razem z cukrem brazowym, maka pelnoziarnista (pol na pol ze zwykla) i rodzynkami namaczanaymi w winie.
Wyszly wilgotniejsze od zwyklych. I super dobre.
Grad z soboty.
I tak wygladam w kurtce.
I prymulki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1215.jpg (89,2 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1220.jpg (77,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1224.jpg (47,5 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1231.jpg (62,1 KB, 21 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2012-02-15 o 11:30
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:36   #3757
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

joasiusliczne prymulki jaki mezus romantycznyjestes mega podobna do mojej kolezanki!!!roznicie sie tylko kolorem wlosow bo ona ma jasniejsze!!
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 13:42   #3758
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna bardzo ladnie wygladasz w kurteczce muffinki sa smakowite a kwiatuszki przesliczne
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:30   #3759
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Sjoanna popieram super kurteczka bardzo Ci pasuje
muffinki pyszne na pewno a prymulki sliczne i w pieknym kolorze
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:35   #3760
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ








Ja tez mam nadzieje ze ci sie uda.

Temperatura jak do wszystkich wypiekow 180. I bez termoobiegu.
Z termoobiegiem moze byc za wysoka albo szybko ci sie upieka.
Pieczesz okolo 20 min. Ale ja zwykle po okolo 16/17 sprawdzam patyczkiem czy upieczone.
NIE MIKSEREM!
Wszystko szybciutko lyzka.
Najpierw wymieszaj w misce suche skladniki a w osobnym naczyniu mokre. Jajka z olejem i mlekiem powinny ci sie ladnie polaczyc - prawie na jednolity plyn. Potem wlewasz te mokre do suchych i mieszasz dosyc krotko - tylko do polaczenia. Ni ucierasz ani nie ubijasz.
W tym lezy caly sekret muffinek.
No i dlatego sa takie szybkie do przygotowania.

Na zdjeciach - muffinki tym razem z cukrem brazowym, maka pelnoziarnista (pol na pol ze zwykla) i rodzynkami namaczanaymi w winie.
Wyszly wilgotniejsze od zwyklych. I super dobre.
Grad z soboty.
I tak wygladam w kurtce.
I prymulki.

a co to ten termoobieg? chodzi Ci o wentylacje?
dzieki za rady teraz sobie spisze Twoj przepis. te brazowe muffinki smakowicie sie prezentuja, ale Ty pewnie jestes juz ekspertem. ladnie wygladasz


ja bede robic te z nutella
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-13, 18:01   #3761
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
U nas padalo w sobote.
A raczej byla burza gradowa.
Bez deszczu za to z takimi bliskimi piorunami ze az strach.
Zdjecia ponizej.
U mnie tes ! 3 dni temu

zrobilam sobie grzeniec z piwa i miodu

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:57   #3762
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, hej!





sjoanna pokazuj kurtke







romanaccia bys wstawila zdjecie twoich paczusiow - chociaz oczy by mi sie najadly



silvyetta, nie wkrecaj sobie nic, po prostu nie mysl o tym i tyle...no i staraj sie nie zostawic klucza w zamku...do mnie weszli bez problemu bo latwo im sie bylo wspiac po rurach gazowych i tyle...juz nie moge sie doczekac az sie przeprowadze do tz, tam jest jakos bezpieczniej



no dokladnie caly czas o tej cholernej swiecy mysle



Ja z tz nie swietuje jakos specjalnie walentnek, tzn. kupilismy sobie w tym roku z tej okazji maszynke do kawy zeby bylo cos uzytecznego do domku. Pewnie we wtorek po prostu posiedzimy sobie w domku orzy butelce wina i tyle
a jaka maszynke kupiliscie?
Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
princino wlasnie NORMALNA
Co do Walentynek w tym roku kolacja fuori odpada a wiec bedziemy w 3 swietowac w domku zrobie jakas kolacyjke przy swieczkach i winkupoza tym juz mam moj prezent walentynkowy wczoraj Tz kupil mi cd raccolte Erosa Ramazzottiego Eros Best Love Songs bedzie romantycznie
Milego dnia zyczymy z Fiammi!!
o dziekuje, buziaki dla Fiammi
[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3226952 6]my raczej nic specjalnego nie bedziemy robic. zjemy pizze i chce zrobic muffinki. wczoraj chcialam zrobic ciasto marchewkowe, ale wyszedl mi zakalec nie wiem, jak to mozliwe. przeciez zrobilam wszystko wg przepisu, a ciasto bylo latwe mam nadzieje, ze z muffinkami tak nie pojdzie ....



no u mnie to zamarza, tylko ze sie pozniej nie ulatnia a w lazience sterta czeka. musi mi TZ naprawic drugie stendino, to wtedy juz niech schnie kiedy chce

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



sjoanna, a w jakiej temp piec? i czy trzeba ubic wszystko mikserem ?[/QUOTE]
no jak to sie nie ulatnia, na pewno szybciej wyschnie niz tylko w domu, sprobuj
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Zebralo sie troche tego odpowiadania.



Ubralam legginsy i tunike i w niedziele do kosciola i na spacerek potem sie tak wybralam.



U nas padalo w sobote.
A raczej byla burza gradowa.
Bez deszczu za to z takimi bliskimi piorunami ze az strach.
Zdjecia ponizej.



Chyba jako kosmetyczka ale tak tylko mi sie wydaje - ze latwiej o prace jak sie ma fach w rekach bo mozna pracowac u siebie.



Kciuki za pierwszy raz.
Jak wyjda ladnie to juz nie przestaniesz.



W zimie to chyba mozna i na dzien.
No chyba ze masz super delikatna cere.
A na noc to spokojnie.
I bez filtrow.



Tez slyszalam - mama w Polsce tak wiesza.
A ja mam sloneczny taras to mi ladnie schnie.
Sloneczny bo nie dosc ze jak jest sloneczko to swieci tam przez caly dzien ale i kolor sloneczny.



Dziekuje za zyczenia.

Faktycznie - romantycznie

Mi maz kupil w sobote przy okazji zakupow zestaw 3 prymulek w czerwonej doniczce - z Eurospinu.
Bardzo ladne.



Ja tez mam nadzieje ze ci sie uda.

Temperatura jak do wszystkich wypiekow 180. I bez termoobiegu.
Z termoobiegiem moze byc za wysoka albo szybko ci sie upieka.
Pieczesz okolo 20 min. Ale ja zwykle po okolo 16/17 sprawdzam patyczkiem czy upieczone.
NIE MIKSEREM!
Wszystko szybciutko lyzka.
Najpierw wymieszaj w misce suche skladniki a w osobnym naczyniu mokre. Jajka z olejem i mlekiem powinny ci sie ladnie polaczyc - prawie na jednolity plyn. Potem wlewasz te mokre do suchych i mieszasz dosyc krotko - tylko do polaczenia. Ni ucierasz ani nie ubijasz.
W tym lezy caly sekret muffinek.
No i dlatego sa takie szybkie do przygotowania.

Na zdjeciach - muffinki tym razem z cukrem brazowym, maka pelnoziarnista (pol na pol ze zwykla) i rodzynkami namaczanaymi w winie.
Wyszly wilgotniejsze od zwyklych. I super dobre.
Grad z soboty.
I tak wygladam w kurtce.
I prymulki.
super kurtka no i legginsy wow
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie tes ! 3 dni temu

zrobilam sobie grzeniec z piwa i miodu

tez bym sie grzanca napila
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:19   #3763
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
tez bym sie grzanca napila
napije sie za Ciebie ,a wlasciwie to juz go pije .... mmmmmmm
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:31   #3764
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej wszystkie zakochane Walentynki!

I te niezakochane tez

Dziekuje za mile slowa o moim wygladzie.
I nawet nie wyszlam jak na wloski rozmiar 46.

Wczoraj zrobilam amerykanskie ciasteczka z kawalkami czekolady.
W tajemnicy przed mezem.
A dzisiaj rano wreczylam mu pudeleczko z 4 duzymi ciachami na oslodzenie Walentynek.
Troche romantyzmu nikomu nie zaszkodzi.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-1238.jpg (103,4 KB, 13 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:36   #3765
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Wszystkim Wam z okazji Walentynek wysylam
ciasteczka pieklam w niedziele ale niestety zdjec nie mam ,a wszystkie juz zjedzone
Sjoanna te amerykanskie pysznie wygladaja mniam ,mniam na pewno mezowi smakowaly
Ja z moim bedziemy swietowac wieczorem jak przyjdzie z pracy
Udanego wieczoru zycze
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-14, 18:58   #3766
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna nie wyszly mi te muffinki z wierzchu byly suche i popekane a w srodku zakalcowate. to juz drugi zaliczony zakalec w nowym domu. niezle idzie oby tak dalej..... ja tylko nie rozumiem, dlaczego? w obu przepisach zrobilam wszystko dobrze. moze to ta maka z coop'u jest nie dobra. a tak w ogole, to ten miesiac jest jakis przeklety. wszystko zle mi idzie. juz mnie chyba nic wiecej dobic nie moze

w sobote bede dalej probowac z muffinkami
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:13   #3767
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Evelina - A proszek do pieczenia dalas? Chyba pisalam o proszku
Moze nie upieklo sie wystarczajaco.
Sprawdz na drugi raz patyczkiem albo wykalaczka. Jak ci sie bedzie ciasto przyczepiac to piecz jeszcze troche.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:02   #3768
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

evelina moze to wina piekarnika?

Wczoraj Tz przyszedl z wieeelka czerwona roza
a ode mnie dostal ulubiony rum, czekoladki Lindt i rogaliki na sniadanie do lozka
Wieczorem bylismy w belgijskim pubie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:29   #3769
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

A my w domku.
Tesc wyszedl na kolacje Walentynkowa ze swoja dziewczyna - oczywiscie.
Na kolacje mialo byc to chili ktore kiedys zamrozilam. Zeby cos cieplego na szybko.
Napisalam mezowi kartke - wyjmij z lodowki chili i moze bys przyszedl po mnie do szkoly to mielibysmy romantyczny spacer.
No i on dzwoni o 20 jak skonczylam ze dopiero do domu dotarl bo byl tusz kupowac i nie przyjdzie ale chili juz wyjal.
Ja naiwna myslalam ze jak mial czas tusz kupic do drukarki to moze i jakas jedna rozyczke (wiem - kupil mi juz prymulki ale to bylo w sobote i sama je sobie wybralam ) a tu nic

Nie mam romantycznego meza.
Choc jest romantyczny - czasami - ale kwiatow to mi kupowac nie umie.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 13:25   #3770
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
A my w domku.
Tesc wyszedl na kolacje Walentynkowa ze swoja dziewczyna - oczywiscie.
Na kolacje mialo byc to chili ktore kiedys zamrozilam. Zeby cos cieplego na szybko.
Napisalam mezowi kartke - wyjmij z lodowki chili i moze bys przyszedl po mnie do szkoly to mielibysmy romantyczny spacer.
No i on dzwoni o 20 jak skonczylam ze dopiero do domu dotarl bo byl tusz kupowac i nie przyjdzie ale chili juz wyjal.
Ja naiwna myslalam ze jak mial czas tusz kupic do drukarki to moze i jakas jedna rozyczke (wiem - kupil mi juz prymulki ale to bylo w sobote i sama je sobie wybralam ) a tu nic

Nie mam romantycznego meza.
Choc jest romantyczny - czasami - ale kwiatow to mi kupowac nie umie.
ojj chyba tu wiekszosc mezczyzn taka jestwidze po znajomych czy po moim mezu roza to naprawde ale to naprawde przy wyjatkowych okazjach !!!Ja tez kwiatka nie dostalam ale za to zamowil wczoraj torcika w ksztalcie sercaa ja za to kolacyjke dobra zrobilam i tak posiedzielismy sobie w 3-jeczke przy muzyce Erosa
marmottinkadziekuje i Fiammi odsyla Buziola!!! co u Ciebie??

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
evelina moze to wina piekarnika?

Wczoraj Tz przyszedl z wieeelka czerwona roza
a ode mnie dostal ulubiony rum, czekoladki Lindt i rogaliki na sniadanie do lozka
Wieczorem bylismy w belgijskim pubie
ooo pieknie tu byla

Edytowane przez cucciola79
Czas edycji: 2012-02-15 o 13:23
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:39   #3771
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Evelina - A proszek do pieczenia dalas? Chyba pisalam o proszku
Moze nie upieklo sie wystarczajaco.
Sprawdz na drugi raz patyczkiem albo wykalaczka. Jak ci sie bedzie ciasto przyczepiac to piecz jeszcze troche.
dalam proszek. one urosly nawet az zabardzo , tylko ze w srodku troche byly surowe
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
evelina moze to wina piekarnika?

Wczoraj Tz przyszedl z wieeelka czerwona roza
a ode mnie dostal ulubiony rum, czekoladki Lindt i rogaliki na sniadanie do lozka
Wieczorem bylismy w belgijskim pubie
wes nie mow jeszcze sie okaze, ze w tym piekawniku same zakalce mi beda wychodzic widze, ze swietowaliscie jak nalezy
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
A my w domku.
Tesc wyszedl na kolacje Walentynkowa ze swoja dziewczyna - oczywiscie.
Na kolacje mialo byc to chili ktore kiedys zamrozilam. Zeby cos cieplego na szybko.
Napisalam mezowi kartke - wyjmij z lodowki chili i moze bys przyszedl po mnie do szkoly to mielibysmy romantyczny spacer.
No i on dzwoni o 20 jak skonczylam ze dopiero do domu dotarl bo byl tusz kupowac i nie przyjdzie ale chili juz wyjal.
Ja naiwna myslalam ze jak mial czas tusz kupic do drukarki to moze i jakas jedna rozyczke (wiem - kupil mi juz prymulki ale to bylo w sobote i sama je sobie wybralam ) a tu nic

Nie mam romantycznego meza.
Choc jest romantyczny - czasami - ale kwiatow to mi kupowac nie umie.
jaki Twoj tesc jest romantyczny

nie przejmuj sie. moj TZ tez niespodzianek nie umie robic. wczoraj powiedzial, ze to przeciez ja mowilam, ze prezentow nie bedziemy robic, tylko zjemy pizze i juz ja tak mowilam, ale on sam mogl sie domyslec. chociaz jakis drobny upominek np czekoladki. a on na to, ze juz idzie mi je kupic, a ja, ze nie chce wypraszanych prezentow czerwonej rozy to ja na oczy nie widzialam no coz..... patrzac na jego rodzicow, po kims musial wziasc przyklad. to wszystko tlumaczy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:12   #3772
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

U mnie wczoraj byl szampan a dzisiaj dostalam prezent ,poczta niestety wczoraj nie dotarla ale to nic. Ciesze okropnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8919.jpg (53,8 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8930.jpg (82,1 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8924.jpg (48,1 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8927.jpg (85,8 KB, 11 za³adowañ)
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 17:55   #3773
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Super cienie! To teraz bedziesz musiala zaczac malowac i pokazywac nam makijaze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 18:04   #3774
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 3 027
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II


On to wie jaka maniaczka kosmetykow kolorowych ze mnie ostatnim razem mi paletke Zoeva kupil bo zawsze narzekalam ze nie mam cieni teraz to mam zapas na co najmniej 2 lata
Anitast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:37   #3775
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej dziewczyny
mam do Was pytanie
czy teraz, w czasie kryzysu (podobno W³ochy czeka nied³ugo to, co prze¿ywa Grecja) op³aci siê jeszcze tam wyjechac? i do jakiej pracy, jesli nie zna sie wloskiego? czy da siê go szybko nauczyc?
w ubiegle wakacje bylam w Grecji, pracowalam w barze. Wystarczylo znac angielski, bo wiekszosc Grekow go zna. Z greckim na poczatu ciezko, ale potem szybko zalapalam. Zarobki byly takie, ze starczyly na jedzenie, mieszkanie, oplaty, jakis skromny ciuch i troche kasy przywiozlam do Pl, ale tyle to mog³abym i w Polsce zarobic, bez sza³u. No ale srodziemnomorski klimat jest dla mnie bezcenny
poradzcie od czego moglabym zaczac?
NowaIza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:17   #3776
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 863
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej. Mi emek na Walentynki kupi³ podk³ad Chanel (kiedy¶ mu mówi³am ¿e takie cu¶ mi siê podoba, poda³am jaki kolor ale nie mia³am pojêcia, ¿e zapamiêta i kupi)

14 emek pracowa³ a wczoraj jak wróci³ z pracy to zapyta³ co bêdzie na kolacjê. ja na to, ze nie mam pojêcia bo jeszcze o tym nie my¶la³am, a on : "i dobrze, bo na dzi¶ zamówi³em dl anas stolik w restauracji" . No i pojechali¶my na kolacjê walentynkow±. By³o fajnie i bardzo smacznie, ale potem przy zap³acie prawie 100 euro od razu przelicza³am ile by¶my mogli kupiæ jedzenia do domu
aragosta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:24   #3777
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Witam wszystkie

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3230695 1]sjoanna nie wyszly mi te muffinki z wierzchu byly suche i popekane a w srodku zakalcowate. to juz drugi zaliczony zakalec w nowym domu. niezle idzie oby tak dalej..... ja tylko nie rozumiem, dlaczego? w obu przepisach zrobilam wszystko dobrze. moze to ta maka z coop'u jest nie dobra. a tak w ogole, to ten miesiac jest jakis przeklety. wszystko zle mi idzie. juz mnie chyba nic wiecej dobic nie moze

w sobote bede dalej probowac z muffinkami[/QUOTE]

Ja mam w domu taki piekarnik ze zadne ciasto mi sie nie dopieka, a z kolei u tz wychodzi mi wszystko idealnie... Takze pewnie tak jak mowia dziewczny to piekarnik, ale make tez sprobuj zmienic

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkie zakochane Walentynki!

I te niezakochane tez

Dziekuje za mile slowa o moim wygladzie.
I nawet nie wyszlam jak na wloski rozmiar 46.

Wczoraj zrobilam amerykanskie ciasteczka z kawalkami czekolady.
W tajemnicy przed mezem.
A dzisiaj rano wreczylam mu pudeleczko z 4 duzymi ciachami na oslodzenie Walentynek.
Troche romantyzmu nikomu nie zaszkodzi.
Smakowite te ciasteczka
A co do rozmiaru to rozmiar nie ma znaczenia tylko proporcje Uwazam ze kazda Polka, niezaleznie od wzrostu, wyglada lepiej niz Wloszka, bo mam takie fajne proporcje, i smuklejsze jestemy Polskie ciala sa stworzone do legginsow

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
A my w domku.
Tesc wyszedl na kolacje Walentynkowa ze swoja dziewczyna - oczywiscie.
Na kolacje mialo byc to chili ktore kiedys zamrozilam. Zeby cos cieplego na szybko.
Napisalam mezowi kartke - wyjmij z lodowki chili i moze bys przyszedl po mnie do szkoly to mielibysmy romantyczny spacer.
No i on dzwoni o 20 jak skonczylam ze dopiero do domu dotarl bo byl tusz kupowac i nie przyjdzie ale chili juz wyjal.
Ja naiwna myslalam ze jak mial czas tusz kupic do drukarki to moze i jakas jedna rozyczke (wiem - kupil mi juz prymulki ale to bylo w sobote i sama je sobie wybralam ) a tu nic

Nie mam romantycznego meza.
Choc jest romantyczny - czasami - ale kwiatow to mi kupowac nie umie.
Moj tz tez srednio romantyczny, ale ja tez nie naleze do osob romantycznych takze sie dogadujemy

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie wczoraj byl szampan a dzisiaj dostalam prezent ,poczta niestety wczoraj nie dotarla ale to nic. Ciesze okropnie
Cytat:
Napisane przez Anitast Poka¿ wiadomo¶æ

On to wie jaka maniaczka kosmetykow kolorowych ze mnie ostatnim razem mi paletke Zoeva kupil bo zawsze narzekalam ze nie mam cieni teraz to mam zapas na co najmniej 2 lata
Ale super paletka
(Ps. co do zapasow cieni jak najbardziej Cie rozumiem...ale ja sobie nadal wmawiam ze moge miec duzo kosmetykow bo ja je po prostu kolekcjonuje tak jak inny zbieraja znaczki, z reszta chyba juz sie ta teoria na tym forum dzieliam )
Tak przy okazji zapytam czy jestes zadowolona z palety Zoeva

Cytat:
Napisane przez NowaIza Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
mam do Was pytanie
czy teraz, w czasie kryzysu (podobno W³ochy czeka nied³ugo to, co prze¿ywa Grecja) op³aci siê jeszcze tam wyjechac? i do jakiej pracy, jesli nie zna sie wloskiego? czy da siê go szybko nauczyc?
w ubiegle wakacje bylam w Grecji, pracowalam w barze. Wystarczylo znac angielski, bo wiekszosc Grekow go zna. Z greckim na poczatu ciezko, ale potem szybko zalapalam. Zarobki byly takie, ze starczyly na jedzenie, mieszkanie, oplaty, jakis skromny ciuch i troche kasy przywiozlam do Pl, ale tyle to mog³abym i w Polsce zarobic, bez sza³u. No ale srodziemnomorski klimat jest dla mnie bezcenny
poradzcie od czego moglabym zaczac?
Proponuje poczytac troszke watek, bo juz dziewczyny wielokrotnie odpowiadaly na tego typu pytanie. Mowiac w skrocie, bez wloskiego pracy raczej nie znajdziesz, co do jezyka jest to taki jezyk obcy jak kazdy inny, chociaz wszystkim sie wydaje ze jest latwy...

Cytat:
Napisane przez aragosta Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Mi emek na Walentynki kupi³ podk³ad Chanel (kiedy¶ mu mówi³am ¿e takie cu¶ mi siê podoba, poda³am jaki kolor ale nie mia³am pojêcia, ¿e zapamiêta i kupi)

14 emek pracowa³ a wczoraj jak wróci³ z pracy to zapyta³ co bêdzie na kolacjê. ja na to, ze nie mam pojêcia bo jeszcze o tym nie my¶la³am, a on : "i dobrze, bo na dzi¶ zamówi³em dl anas stolik w restauracji" . No i pojechali¶my na kolacjê walentynkow±. By³o fajnie i bardzo smacznie, ale potem przy zap³acie prawie 100 euro od razu przelicza³am ile by¶my mogli kupiæ jedzenia do domu
Wow, sie postaral. Super

Mnie oficjalny w tym roku zaskoczyl, tzn zroblil mi prezent bez okazji, 13 lutego. Poniewaz zostalam okradziona i zostalam bez bizuterii podarowal mi piekne kolczyki w ksztalcie serduszek Lubie takie niespodzianki

Milego dnia!!!
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:35   #3778
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Dziewczynki dzisiaj jest Tlusty Czwartek ktora napiekla paczkow i mnie zaprosi??JoasiuTy??
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:37   #3779
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki dzisiaj jest Tlusty Czwartek ktora napiekla paczkow i mnie zaprosi??JoasiuTy??
i mnie!! Mnie tez!!!
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:39   #3780
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
i mnie!! Mnie tez!!!
pojadlabym takich tlustych polskich(prawdziwych) pychootaa!!!

Edytowane przez cucciola79
Czas edycji: 2012-02-16 o 09:46
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.