Serge Lutens - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 23:59   #151
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Tak BO jest bardzo podobny do FdB. To było moje natychmiastowe skojarzenie, jeszcze zanim się naczytałam tego i owego. Chyba jest nieco bardziej intensywny. FdB czai się owinięta wokół pnia jak leśna driada, a zatrzymać ją potrafią tylko nieliczni, BO natomiast jest śmiała i chętna do kolaboracji z gatunkiem ludzkim
ALe jak dla mnie oba są łudząco podobne.
podstawowe pytanie- do ktorego FdB jest podobny , tego co wachalam np na E, czy tego smierdziela ze mnie?
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 07:48   #152
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Hmmm... jakoś nie wierzę w tego "śmierdziela"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:03   #153
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Wrrrrr wrrredne kussicielki ....
Chene ktos wachal? Z opisu wychodzi, ze zupelnie moj = lesny zapach.
Echhhh...........

Nat
Szaja wspominała o Chene na początku tego wątku. Z jej krótkiej wzmianki, można wywnioskować, że to „mordoklejek” jest
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:55   #154
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Serge Lutens

Musialam paskuda przeoczyc
Jak z trwaloscia i wydajnoscia lutkow ogolnie?

Doczytalam na stronie SL o innych zapachach i narobilam sobie smaka ... ech...
Szukam czegos w klimatach drzewno-lesnych a la FdB (tyz SL w sumie...)

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:40   #155
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Serge Lutens

Ktos wąchał moze "Tubereuse Criminelle"?

Czy jest podobna do Fleur d'Oranger? Fragile EDP/EDT?
Na jakimś forum przeczytałam, że na początku pachnie to jak benzyna zmieszana z mentolem.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:24   #156
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Tak BO jest bardzo podobny do FdB. To było moje natychmiastowe skojarzenie, jeszcze zanim się naczytałam tego i owego. Chyba jest nieco bardziej intensywny. FdB czai się owinięta wokół pnia jak leśna driada, a zatrzymać ją potrafią tylko nieliczni, BO natomiast jest śmiała i chętna do kolaboracji z gatunkiem ludzkim
ALe jak dla mnie oba są łudząco podobne.
Toccata najtrafniej opisala roznice miedzy FdB i BO, moje odczucia sa takie same.

BO jest duzo bardziej miekki i lekko slodszy, kremowy, taki bardziej udomowiony niz FdB, ale i tak w nosie cos troche swidruje.
Jest bardziej intensywny, to napewno, bo na jednym nadgarstku mam FdB a BO wacham z woskowej probki.
Nuty przypraw nie sa nachalne, ale i tak wyczuwalne.

A jesli chodzi o porownanie do Dolce Vity, to nie wiem czemu, ale predzej bym z nia BO porownala, niz FdB BO jednak nie meczy tak, jak DV ( DV nie moge nosic, BO bym mogla)
Mi sie podoba, chociaz o wiele bardziej podoba mi sie FdB, jest jednak bardziej nieujarzmiona i mniej slodka

Niestety wiecej z wosku nie jestem w stanie wyniuchac
Podoba mi sie ten zapach, jednak wole inne Lutki, chociazby Cherqui
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:44   #157
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Tadam!!! Przyleciały do mnie próbasy od Kijanki

Mam ochotę testować wszystko na raz - ale muszę się jakimś cudem powstrzymać


Na pierwszy rzut idą więc Borneo 1834 i Bois Oriental

W pierwszej chwili kompletnie nie czułam by w Boreno było to ciemne kakao ale już wychodzi Ciepły, otulający zapach, chociaż nie ma w nim żadnej słodkości. Trochę jakby dymny? Sprawia wrażenie jakby paczka czarnego kakao spadła na podłogę i rozsypała się, a w powietrze wzbiła się jego chmurka. Podoba mi się i to bardzo. Jakże sumtno się pogodzić z faktem, że raczej nie mam na nie szans

Bois Oriental faktycznie podobne do FdB, chociaż bez tej drażniącej początkowej nuty, którą na swój użytek nazwałam apteczną Zapach piękny, elegancki. Spodziewałam się czegoś bardziej szalonego, ale wcale zawiedziona nie jestem

No i cóż - pomarzyć, dobra rzecz
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 17:58   #158
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Nie wytrzymałam - Chene na tapecie

Kurczę, pamiętacie z dzieciństwa struganie ołówków - Chene to właśnie to + "typowo męska" woda kolońska. Nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba, chociaż jednak widziałabym je na facecie
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:44   #159
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

No i zaczyna wyłazić z Borneo paczula
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:34   #160
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Serge Lutens

Po testach wielu Lutków mogę powiedzieć, że tylko nieliczne pokochałam lub polubiłam:
A oto lista:
1. Un Bois Vanille - wreszcie inne oblicze wanilii , nie syntetyczne znane mi z większości dzisiejszych perfum, ale” dojrzałe” i w wyśmienitym, drzewnym towarzystwie.
2. Chergui -piękne, po prostu piękne słodko-kadzidlane ( jedyne , w których toleruje i lubie kadzidło)
3. Rahat Loukoum -nigdy nie przepadałam za słodziakami, ale ten mnie zachwycił, tylko, że testy przeprowadziłam na próbce woskowej, a więc nie znam prawdziwej mocy tych perfum.
4.Douce Amere-absyntowo–orientalne , bezpieczne i wyważone.
5. Bois Oriental- czarująca, delikatna wersja orientu. Dobre na dzień.
6. Borneo -elegancki i bardzo „dorosły” zapach paczulowo-kakaowy.
7. Ambre Sultan -nie moja liga, ale niewątpliwie majstersztyk, niezwykle intrygujące dzieło, tylko trzeba przetrwać apteczny początek.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 01:13   #161
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Serge Lutens

Przeglądając strone http://www.salons-shiseido.com/ zastanawiałam sie, czy te zapachy sa w spray'u, czy tez nie?
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 09:15   #162
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Przeglądając strone http://www.salons-shiseido.com/ zastanawiałam sie, czy te zapachy sa w spray'u, czy tez nie?
I w sprayu i bez.
Tzn. dostajesz zakrecone korkiem a spray jest dołaczony luzem by sobie go wkrecić.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:17   #163
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
I w sprayu i bez.
Tzn. dostajesz zakrecone korkiem a spray jest dołaczony luzem by sobie go wkrecić.
Cudnie!!! Bardzo ci dziekuje.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:25   #164
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
I w sprayu i bez.
Tzn. dostajesz zakrecone korkiem a spray jest dołaczony luzem by sobie go wkrecić.
Eenax- mam pytanko Czy kupowalas kiedys z tej strony internetowej?
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:59   #165
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Przeglądając strone http://www.salons-shiseido.com/ zastanawiałam sie, czy te zapachy sa w spray'u, czy tez nie?
Korzystalam z tej strony i na 100% jestem pewna, ze przez internet sa dostepne tylko i wylacznie butle o pojemnosci 75 ml ze szklanym korkiem.
W przeciwienstwie do flakonow prostokatnych nie posiadaja one spray'u wklejam zdjecie w odpowiednim watku
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:22   #166
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Serge Lutens

Hmm, zainteresowaly mnie te perfumy przy okazji szukania perfum fiolkowych. Bois de violette mnie zatem zaciekawil - opisywalyscie je tutaj, ale chyba bez wiekszych zachwytow. Chyba pojade sobie do Paryza i osobiscie obwacham wszystkie Lutki
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:36   #167
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Serge Lutens

Solange, masz racje
Eenax ma na mysli wersje eksportowa a nie pałacową
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:50   #168
SOLANGE002
Raczkowanie
 
Avatar SOLANGE002
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Serge Lutens

Evee-teraz juz wszystko jasne

Czytasz w myslach Eenax?
SOLANGE002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:23   #169
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez elami Pokaż wiadomość
Pozwalam sobie dołączyć do tego ciekawego wątku.
Miałam ostatnio okazję niuchnąć Ambre Sultan i Daim Blond. O ile Ambre Sultan bardzo mi się spodobał (chociaż trochę inaczej sobie go wyobrażałam) to Daim Blond rozczarował mnie okropnie. Mdławy zapach maści rozgrzewającej. Od paru dni usiłuję przypomnieć sobie która to maść. No i nie mogę ... ale przypomnę sobie.
Wczoraj testowałam Daim Blonde z próbki atomizerkowej i po pierwszym, aptecznym wrażeniu zaniosło mnie na skoszoną łąkę pełną nagrzanego słońcem siana z rumiankami i macierzanką . Dla mnie przepiękny, radosny i "bezpieczny" zapach. Marzy mi się poznanie Ambre Sultan, myślę, że kiedyś się spełni
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 13:38   #170
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam Daim Blonde z próbki atomizerkowej i po pierwszym, aptecznym wrażeniu zaniosło mnie na skoszoną łąkę pełną nagrzanego słońcem siana z rumiankami i macierzanką . Dla mnie przepiękny, radosny i "bezpieczny" zapach. Marzy mi się poznanie Ambre Sultan, myślę, że kiedyś się spełni

Mówisz - masz Tylko poczekaj aż mi się fiolka jakaś zwolni Cierpię na okrutny deficyt - czas powykańczać próbki

A swoją drogą Twoje skojarzenia w kontekście Daim Blond wprawiły mnie w osłupienie Za nic nie kojarzę tego zapachu z naturą.
Goplana na motorze, Piknik Lotniczy w Góraszce, pokaz starych automobili - owszem. No i blada dłoń czarownicy naciągającej skórzaną rękawiczkę
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:52   #171
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Mówisz - masz Tylko poczekaj aż mi się fiolka jakaś zwolni Cierpię na okrutny deficyt - czas powykańczać próbki

A swoją drogą Twoje skojarzenia w kontekście Daim Blond wprawiły mnie w osłupienie Za nic nie kojarzę tego zapachu z naturą.
Goplana na motorze, Piknik Lotniczy w Góraszce, pokaz starych automobili - owszem. No i blada dłoń czarownicy naciągającej skórzaną rękawiczkę
A ta dłoń czarownicy nie ma konotacji z ziołami? Ale Goplana w wydaniu Hanuszkiewicza wcale do mnie nie przemawia
Chyba, że ktoś podmienił zawartość atomizerka, w co nie wierzę. Właśnie mam na łapce i jest to zielarnia w ekskluzywnym wydaniu. Przyznam, że nie czytałam wcześniej opisów poza zacytowanym, ale u mnie tak się to przejawiło
Agnieszko, jeśli zwolni Ci się fiolka, to będę strasznie wdzięczna za umożliwienie mi pobycia Cesarzową Bizancjum
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:54   #172
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
A ta dłoń czarownicy nie ma konotacji z ziołami? Ale Goplana w wydaniu Hanuszkiewicza wcale do mnie nie przemawia
Chyba, że ktoś podmienił zawartość atomizerka, w co nie wierzę. Właśnie mam na łapce i jest to zielarnia w ekskluzywnym wydaniu. Przyznam, że nie czytałam wcześniej opisów poza zacytowanym, ale u mnie tak się to przejawiło
Agnieszko, jeśli zwolni Ci się fiolka, to będę strasznie wdzięczna za umożliwienie mi pobycia Cesarzową Bizancjum

Nie ma sprawy
Dłoń czarownicy bardzo kojarzy się z ziołami, ale na mnie wychodzi głównie cienka lśniąca skórka. I troszkę benzynki
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:57   #173
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
Dłoń czarownicy bardzo kojarzy się z ziołami, ale na mnie wychodzi głównie cienka lśniąca skórka. I troszkę benzynki
To pewnie przez mój koszmarny nałóg...
Może jednak warto kopcić jak komin, mając w nagrodę rumianki z macierzanką zamiast benzyny
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 14:24   #174
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
To pewnie przez mój koszmarny nałóg...
Może jednak warto kopcić jak komin, mając w nagrodę rumianki z macierzanką zamiast benzyny
Chyba ze się jest perwersyjną zapachowo i benzynkę postrzega się jako zapach całkiem przyjemny
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:53   #175
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Chyba ze się jest perwersyjną zapachowo i benzynkę postrzega się jako zapach całkiem przyjemny
Ej ej. ja nie jestem wcale a wcale perwersyjna zapachowo a zapach benzynki uwielbiam. Mogłabym mieszkac na stacji benzynowej.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:07   #176
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Serge Lutens

Rousse... Na poczatku pachnie na mnie ostro cynamonem i gozdzikami, pozniej zapach sie pieknie ociepla i mozna wyczuc delikatna nutke wanilii. Zapach slodki, otulajacy, chyba najpiekniejszy cynamon, jaki kiedykowlwiek czulam. Dla mnie CUDO!!!
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:43   #177
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Rousse... Na poczatku pachnie na mnie ostro cynamonem i gozdzikami, pozniej zapach sie pieknie ociepla i mozna wyczuc delikatna nutke wanilii. Zapach slodki, otulajacy, chyba najpiekniejszy cynamon, jaki kiedykowlwiek czulam. Dla mnie CUDO!!!
Mariolasl ,gratuluję nowej zdobyczy.
Cieszę się, że Ci się podoba Rousse. Powiedz, czy wyczuwasz tam szarlotkę na początku?, pytam, bo dziewczyny z niemieckiego forum cos wspominały o pieczonych jabłkach z cynamonem. Mam nadzieję,ze jednak nowy Lutens nie należy do rodziny przesłodzonych”jadalniakó w” i nosząc go nie będę się czuła jak Apfelstrudel
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:56   #178
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;3850894]Mariolasl ,gratuluję nowej zdobyczy.
Cieszę się, że Ci się podoba Rousse. Powiedz, czy wyczuwasz tam szarlotkę na początku?, pytam, bo dziewczyny z niemieckiego forum cos wspominały o pieczonych jabłkach z cynamonem. Mam nadzieję,ze jednak nowy Lutens nie należy do rodziny przesłodzonych”jadalniakó w” i nosząc go nie będę się czuła jak Apfelstrudel[/QUOTE]

Ja tam sobie mogę być - nie jadam, to mogę chociaż pachnieć
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:37   #179
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Serge Lutens

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;3850894]Mariolasl ,gratuluję nowej zdobyczy.
Cieszę się, że Ci się podoba Rousse. Powiedz, czy wyczuwasz tam szarlotkę na początku?, pytam, bo dziewczyny z niemieckiego forum cos wspominały o pieczonych jabłkach z cynamonem. Mam nadzieję,ze jednak nowy Lutens nie należy do rodziny przesłodzonych”jadalniakó w” i nosząc go nie będę się czuła jak Apfelstrudel[/quote]

Na mojej skorze pachnie tak, jak pisalam: cynamon, gozdziki, w tle wanilia. Zadnych jablek i ogolnie nie moge wyczuc zadnych owocow czy kwiatkow, a czytalam, ze podobno sa. Nie pachnie na mnie w zaden sposob jadalnie, tylko przyprawowo. Nie moge sie pochwalic nosem doskonalym, ale owoce z pewnoscia bym wyczula
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:47   #180
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Na mojej skorze pachnie tak, jak pisalam: cynamon, gozdziki, w tle wanilia. Zadnych jablek i ogolnie nie moge wyczuc zadnych owocow czy kwiatkow, a czytalam, ze podobno sa. Nie pachnie na mnie w zaden sposob jadalnie, tylko przyprawowo. Nie moge sie pochwalic nosem doskonalym, ale owoce z pewnoscia bym wyczula
Dziekuje Mariolasl ,za tę dobrą dla mnie wiadomość.
Ale mam apetyt na tego „cynamonka”
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 00:49:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.