~~studniówka 2008~~ - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 20:35   #2611
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

xxxKiNiUsxxx Twoja sukieneczka jest po prostu piękna!!!!Jestem zachywcona!!!!
A studniówka to przecież swoistego rodzaju bal więc sukienka ma być balowa!
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:38   #2612
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
a pytalaś się o uszycie tej poprzedniej sukienki np. w salonach slubnych?? może tam maja takie maszyny
Nie pytałam ale szczerze wątpię ze dałoby się bo w salonach sukien ślubnych nie szyje się sukienek z dzianiny (takich bardzo obcisłych jak mój projekt). A jeśli już by się udało to pewno zapłaciłabym ze 500zł jak nie więcej. Aż tak mi na niej nie zależy chociaż nadal strasznie mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Owczunia Pokaż wiadomość
Te pierwsze sukieneczki bardzo fajne abercrombie&fitch a może taką??
Ładne ale jakoś nie chce bez ramiączek żebym mogła się spokojnie bawić i nie przejmować się że mi spada sukienka.


aaaaaa... te buty co kupiłam są straszne ale tak mi się podobają że muszę w nich iść. W weekend zrobię zdjęcie i pokaże wam
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:02   #2613
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez n89 Pokaż wiadomość
Oto i moja sukienka- właśnie udało mi się znaleźć zdjęcie w necie;-)
fajna. ale podoba mi sie tylko z tymi czarnymi rajstopami,do ciałowych nie bedzie za ładnie wygladac..a ty jakie masz zamiar załozyc?
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:36   #2614
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja jestem jeszcze w przysłowiowym lesie i nie mam nic...za parę płacimy 180 zeta,sukienkę chcę albo fioletową albo habrową...chciałam w takim kolorze od początku LO i nie moja wina,że taki kolor stał się nagle modny...pewnie się skończy na tym,że dużo gadania o fiolecie bedzie a na Studniowce mało kto bedzie taką miał..<tak się pocieszam hehe> sukienkę szyje mi babcia,gdzieś tak ok 10grudnia jadę po materiał do Lublina bo mam najbliżej...są tam w ogole jaieś fajne sklepy z materiałami...potrzebny mi taki lejący się cieniutki i lekki...niska jestem bo 165/166 ale decyduje się na długą...NIe mam jeszcze partnera ale chodzi mi po głowie jeden chłopak tylko problem taki,że tego dnia ma zjazd na studiach...i nie wiem czy może taki zjazd opuścic,jest na zaocznych...co o tym myślicie bo nie wiem czy go zapytać czy nie...jak mi odmowi to nie pojdę na studniowke i tyle...BO JA CHCE TYLKO Z NIM!!!!Innej opcjinie widze...jeśli chodzi o dodatki to też jeszcze nie wiem co i jak...się zobaczy.paznokci nie mam długich...zawsze je krótko obcinam i nie wiem czy w miesiąc da rade wychodować co nieco...mam nadzieje bo na żele to mi kasy szkoda...buty jakieś się kupi...najważniejszy aby się ten chłopak zgodził ze mną iść...a wtedy wszystko bedzie proste....włosy mam długie za łopatki falowane i czarne - nigdy nie farbowane takie z brązowymi refleksami -mój atut podobno...zrobię sobie sama takie duże fale albo loki.makijaża też sama sobie walne...no nie wiem....Jedyny problem to partner...
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:42   #2615
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A co sadzicie o takiej malej srebrnej torebeczce??
jak cos to chyba odwale ta czarna raczke i zostanie sam lancuszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 274644929.jpg (49,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9c73edf3a6d34424.jpg (99,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f38f0f446d8e7e6a.jpg (71,5 KB, 25 załadowań)
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!


Edytowane przez mysiamysia
Czas edycji: 2007-11-29 o 22:34
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:08   #2616
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez n89 Pokaż wiadomość
Oto i moja sukienka- właśnie udało mi się znaleźć zdjęcie w necie;-)
śliczna!!
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 08:23   #2617
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
kto bedzie mial kiecke w tym stylu?? zgłaszac sie
, bo z tego coczytam to sporo dziewczyn taka kupilo albo chce miec..
Ja chce taka miec, ale zobacze co jest w sklepach i czy mi pasuje .
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 09:26   #2618
NieRezygnujZmarzen
Przyczajenie
 
Avatar NieRezygnujZmarzen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Ropczyce
Wiadomości: 8
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ta jest nawet łADna..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rosaclara8.jpg (54,9 KB, 181 załadowań)
NieRezygnujZmarzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 09:44   #2619
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez PaoDeAcucar89 Pokaż wiadomość
Ja jestem jeszcze w przysłowiowym lesie i nie mam nic...za parę płacimy 180 zeta,sukienkę chcę albo fioletową albo habrową...chciałam w takim kolorze od początku LO i nie moja wina,że taki kolor stał się nagle modny...pewnie się skończy na tym,że dużo gadania o fiolecie bedzie a na Studniowce mało kto bedzie taką miał..<tak się pocieszam hehe> sukienkę szyje mi babcia,gdzieś tak ok 10grudnia jadę po materiał do Lublina bo mam najbliżej...są tam w ogole jaieś fajne sklepy z materiałami...potrzebny mi taki lejący się cieniutki i lekki...niska jestem bo 165/166 ale decyduje się na długą...NIe mam jeszcze partnera ale chodzi mi po głowie jeden chłopak tylko problem taki,że tego dnia ma zjazd na studiach...i nie wiem czy może taki zjazd opuścic,jest na zaocznych...co o tym myślicie bo nie wiem czy go zapytać czy nie...jak mi odmowi to nie pojdę na studniowke i tyle...BO JA CHCE TYLKO Z NIM!!!!Innej opcjinie widze...jeśli chodzi o dodatki to też jeszcze nie wiem co i jak...się zobaczy.paznokci nie mam długich...zawsze je krótko obcinam i nie wiem czy w miesiąc da rade wychodować co nieco...mam nadzieje bo na żele to mi kasy szkoda...buty jakieś się kupi...najważniejszy aby się ten chłopak zgodził ze mną iść...a wtedy wszystko bedzie proste....włosy mam długie za łopatki falowane i czarne - nigdy nie farbowane takie z brązowymi refleksami -mój atut podobno...zrobię sobie sama takie duże fale albo loki.makijaża też sama sobie walne...no nie wiem....Jedyny problem to partner...
Bez sensu,że tak silnie uzależniasz swoją ,,egzystencję"na studniówce od jakiegoś chłopaka...To jest przede wszystkim TWOJA STUNDIÓWKA i nie powinnas dopuszczac mysli ze na nia nie pojdziesz,bo ON nie idzie...Pojdzie to pojdzie,nie pojdzie-nie ten to inny,akurat w tym przypadku powinnas myslec najabrdziej o sobie...Nie uzalezniaj sie tak silnie,bo potem za 10-15 lat mozesz tego zalowac-taka dobra rada
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:10   #2620
wiolka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
wklej jakas fotke prosze!! bo te z allegro to zawsze jakies takie beznadziejne :P
qrcze nie mam aparatu wiec nie mam jak wkleic., ale zapewniam ze ona tak nie wyglada w rzeczywistosic. Wyglada o wiele lepiej!! nie jest taka ciemna , a jej kolor jest taki jak tej drugiej torebki a diammenciki tez nei sa takie ciemne,, Poprostu zla jakos zdjecia
wiolka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:14   #2621
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

jejku dziewczyny ile wy piszecie teraz poodpisuje na kilka postow. przepraszam jesli okaza sie jakos "przeterminowane"

Cytat:
Napisane przez nika89 Pokaż wiadomość

Dobrze maja te dziewczyny, ktorych mamy sa krawcowymi, albo chociaz maja znajome krawcowe.. Ja chyba bede szukala juz gotowej sukienki, bo jeszcze nie wiem jaki fason bedzie na mnie ladnie wygladal .
no to racja z mamami-krawcowymi, ale ja jeszcze zazdroszcze dziewczynom, ktorych mamy sa fryzjerkami

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
ale jutro krecimy filmik)
jak ja czytam, ze krecicie filmik to mi sie plakac chce bo ja nie bede miala a cale zycie o tym marzylam w ogole jaki beznsens... z komunia mam kasete video, a ze 100dn nic - jedynie zdjecia

Cytat:
Napisane przez Anulka007 Pokaż wiadomość
Na pewno są wśród Was wysokie kobietki - więc do Was kieruję pytanie - jakie buty kupujecie?
Pozdrawiam
no ja szukam jak najnizszych - zeby tylko stukaly

Cytat:
Napisane przez Anulka007 Pokaż wiadomość
ehhhhh.. oczywiście musiałam zapomnieć o zdjęciach
o, cos w tym stylu jak na fotce 1, tylko, ze ja chce miec zakryte buciki. a tak to chodzi mi o obcas. tylko ja bym jeszcze wolala dla siebie, zeby ten obcas byl bardziej obcasowaty sukienke bede miala dluga wiec moge

Cytat:
Napisane przez maatylka1 Pokaż wiadomość
Hello Dziewczynki
Widze ze już wiekszaoć z Was ma już za soba kupno sukienki, na prawde zazdroszcze No ale dzisiaj mam kolejne pytanko jak to zawsze ja :P A mianowicie tak sie zasatnawiałm ostatnio nad kosmetyczką( bo do fryzjera juz jestesm od dawna zapisana):) Czy wy sie wybieracie? No i w ogóle co i jak z ta kosmetyczka, bo ja wstyd sie troche przyznac ale jeszce nigdy u kosmetyczki nie była( jakoś nuie czułam wewnętrzej potrzeby heh) No i kolejne pytanko, napierw do fryzjera czy do kosmetyczki??Dzieki za odpowiedzi) Pozdrówka dla was wszytskich
ja do kosmetycznki ide na pewno na oczyszczanie buzki, a potem chcialabym jeszcze na malowanie mama ma znajoma kosmetyczke wiec moze troszke taniej bedzie tylko nie wiem co z paznokciami... czy sama sobie robic czy zeby mi kosmetyczka pomalowala?? aha - no i w moim wypadku zadne tipsy nie wchodza w gre
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 14:50   #2622
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: ~~studniówka 2008~~

anulka262, mdz dzięki za odpowiedzi
orchideyka - znalazłam je na www.deezee.pl
qwerty1290 - cieszę się, że nie tylko mi się podobają
aluniaaaaa - też chyba będę musiała się zdecydować na długą, bo chyba takie niziutkie buty nie będą ładnie z krótką sukienką wyglądały
__________________
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:17   #2623
ewellka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 52
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Podziwiam Was wszystko juz macie przemyslane, a co niektore nawet poczynily zakupy. Moja studniowka jest 1 lutego czyli za 2m-ce a ja jestem zupelnie w "proszku" poczawszy od sukienki, butow, poprez torebke, podwiazke, bielizne i co najgorsze nie mam jeszcze partnera... aaa! Czas sie chyba rozejrzec
ewellka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:06   #2624
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ewellka89 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was wszystko juz macie przemyslane, a co niektore nawet poczynily zakupy. Moja studniowka jest 1 lutego czyli za 2m-ce a ja jestem zupelnie w "proszku" poczawszy od sukienki, butow, poprez torebke, podwiazke, bielizne i co najgorsze nie mam jeszcze partnera... aaa! Czas sie chyba rozejrzec
ja to samo a studniowka 13 stycznia
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:27   #2625
kaHa.89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a ta jak Wam sie podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (66,8 KB, 190 załadowań)
kaHa.89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:28   #2626
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

w przyszlym tyg mam zamiar juz zaprosic kogos,narazie mysle o 2 kolegach, z 1 sie dobrze znam chociaz nie widzialam juz chyba z mies, ale swietnie sie odgadujemy i jest ok, i 2 ahhhh cudowny boski slodziutki, ale dopiero ci sie poznajemy(to dluga historia i dosc smieszna;p) takie podchody to sa dopiero wlasnie czekam na niego na gg zeby pogadac..bylabym w 7 niebie jakbym go zaprosila ale musze poczekac jak sie rozwinie nasza znajomosc. w nastepny weekend bede juz iwedziec z kim ide:P
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:43   #2627
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ewellka89 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was wszystko juz macie przemyslane, a co niektore nawet poczynily zakupy. Moja studniowka jest 1 lutego czyli za 2m-ce a ja jestem zupelnie w "proszku" poczawszy od sukienki, butow, poprez torebke, podwiazke, bielizne i co najgorsze nie mam jeszcze partnera... aaa! Czas sie chyba rozejrzec
no to balujemy w tym samym dniu

Cytat:
Napisane przez kaHa.89 Pokaż wiadomość
a ta jak Wam sie podoba?
spoko-nawet nie bardzo rozkloszowana ale mi osobiscie pewnie byloby niewygodnie
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:46   #2628
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kaHa.89 Pokaż wiadomość
a ta jak Wam sie podoba?
taka..pospolita aluniaaaa nie jest nie wygodna napewno bo w bylam w takiej w tamtym roku na 100dn kumpla i spoko sie czulam,wygodna byla.
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:06   #2629
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: ~~studniówka 2008~~

sylwiaa18 mogłabyś napisać gdzie znalazłaś te buty czarne peep toe z kokardką? Ostatnie nw załącznikach.
Są cudne
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 17:12   #2630
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kaHa.89 Pokaż wiadomość
a ta jak Wam sie podoba?
mi sie nie podoba. nie lubie gorsetow.. poza tym wyglada na taka staroświecka jakos mi nie lezy...

kupilas?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:41   #2631
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
sylwiaa18 mogłabyś napisać gdzie znalazłaś te buty czarne peep toe z kokardką? Ostatnie nw załącznikach.
Są cudne
mnie sie tez bardzo podobaja, ale nie iwem gdzie je mozna kupic bo wpisalam "peep toe" w google albo w yahoo w grafike i mi wyszukalo takie.
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:57   #2632
Justi189
Przyczajenie
 
Avatar Justi189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 29
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
w przyszlym tyg mam zamiar juz zaprosic kogos,narazie mysle o 2 kolegach, z 1 sie dobrze znam chociaz nie widzialam juz chyba z mies, ale swietnie sie odgadujemy i jest ok, i 2 ahhhh cudowny boski slodziutki, ale dopiero ci sie poznajemy(to dluga historia i dosc smieszna;p) takie podchody to sa dopiero wlasnie czekam na niego na gg zeby pogadac..bylabym w 7 niebie jakbym go zaprosila ale musze poczekac jak sie rozwinie nasza znajomosc. w nastepny weekend bede juz iwedziec z kim ide:P

widze wątek z partnerami..to opowiem Wam moją historię w skrocie ..no wiec w wakacje myslalam o koledze kuzyna ,z ktorym to "niby" cos tam bylo..ale nic nie wyszło (a szkoda )..no ale we wrzesniu czy październiku mielismy praktykantow z w-fu no i jeden wpadł mi w oko zartowalam sobie, ze go zaprosze..potem byla impreza szkolna..on tam byl..ja niestety nie..i kolezanki zapytaly go ,czy by ze mna nie poszedł..on sie zgodzil..ale mialam do niego pojsc na drugi dzien..niestety byl tylko rano w szkole..no i do spotkania nie doszło ..w listopadzie..na poczatku..odwiedzilam www.nasza-klasa.pl i tam go znalazłam..mialam jego nr gg i napisalam..na poczatku ze niby pytam o AWF..bo w sumie sie tam wybieram..a on juz na ostatnim roku..i po jakims czasie znoow napisalam..i ZAPROSIŁAM ..oczywiscie sie zgodzil..nasza znajomosc to na razie rozmowy na gg..ale mam cicha nadzieje,ze na tym się nie skonczy
Mówię Wam..jestem z siebie tak dumna..za odwage oczywiscie...widzialam czlowieka na swoim w-fie moze 3, 4 razy i zaprosilam na ten najważniejszy bal w swoim zyciu ..ale tak na marginesie..okazalo sie,ze chodzil z moim kuzynem (tym samym co wyzej) do jednej klasy podstawowki i nawet razem siedzieli w lawce..teraz nie maja ze sooba kontaktu..ale kuzyn polecil mi go jak najbardziej niezla jestem hehe

teraz moze o sukience i przygotowaniach
ja jak na razie..nie mam nic kupionego..zamierzam sie wybrac kolo stycznia
chce tak:
czarna sukienke do kolan (bez ramiaczek)
do tego srebrne dodatki + makijaż u kosmetyczki + fryzura..( myslalam o wyprostowanych wloskach, na pewno zaden kok itp) no i oczywiscie solarka

pozdrawiam!!
Justi189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:33   #2633
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A ja nadal nie wiem kogo zaprosić W sumie to nawet nie wiem kto by ewentualnie chciał, albo z kim ja bym ewentualnie chciała. Właściwie to nic nie wiem.

Buty niestety jutro odsyłam z powrotem żeby wymienić na mniejszy rozmiar. Stwierdziłyśmy z mamą że 38 będą dobre a te 39 mam jednak za duże. Więc fotki dodam innym razem.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:46   #2634
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

justi189: hehe spoko historia ja mam podobna, tez zgatunku ekstremalnych:P wiec tak: podobal mi si ekoles u mnei w sql, nawijalam mojemu przyjacielowi (filipowi)o nim ciagle az fifka podszedl do niego bez mojej wiedzy i poiwedzial ze ja chce go poznac i nas umowil przed sql. pogadalismy z 10 min i koniec. potem z tydz nie mielismy kontaktu i ktoregos dnia podeszlam do niego w sql dalam mu do reki kartke z nr tele i powiedzialam z ejesli ma ochote mnie lepiej poznac to niech napisze. noi napisal.. a dzis mamy pogadac na gg.. zobaczymy.. bo jak narazie to go nie ma i nie odp mi na esa;( hehe tez jestem z siebie dumna, to moja pierwsza taka akcja,nigdy ni podrywalam chlopakow tak 'ewidentnie':P
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:49   #2635
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
taka..pospolita aluniaaaa nie jest nie wygodna napewno bo w bylam w takiej w tamtym roku na 100dn kumpla i spoko sie czulam,wygodna byla.
kwestia gustu ja nie lubie gorsetow poza tym
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:50   #2636
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: ~~studniówka 2008~~

O, dołączam się do wątku
Zacznę od tego, że na studniówkę idę sama, bo nie widzę sensu, żeby iść z kimś, nie mam kasy na to po prostu, a szkoda mi na siłę ciągnać kogoś nieznajomego. Poloneza tańczymy w parach klasowych, a polonez najważniejszey i nie potrzebuję do tego partnera z zewnątrz ;-) I dlatego idę sama.

Sukienkę chciałabym taką ciemno-czerwoną, bordową, albo jakąś ciemnozieloną, ciemnofioletową, ciemnobrązową, ewentualnie gdyby jakaś naprawdę śliczna czarna się znalazła, ale ja chcę w kolorze jakimś ;-)

Buty mam czarne, szpileczki, byłam w nich na półmetku, i jak dla mnie są śliczne i pasują do wszystkiego, i nie chcę innych, chyba że spotkam wyjątkowo ładne na niższym obcasie.

Nie wiem za bardzo co zrobić z włosami, mam proste włosy, lekko skręcające się w jedną stronę i korektuję to prostownicą, jednakże kręcic się nie chcą, a ja chciałabym loki...
Makijaż - skromny, mam zielone oczy, wiec złoty cień, czarny tusz, ołówka do oczu nie używam, więc problem z głowy.
vorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:46   #2637
misiu12
Raczkowanie
 
Avatar misiu12
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 389
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Mam do Was pytanie Widziałam w tym temacie zdjęcie prześlicznej sukienki. Normalnie tak mi się spodobała , że szok Ale wiecie może gdzie ją mogłabym znależć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja sukienkai.jpg (103,1 KB, 130 załadowań)
misiu12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:54   #2638
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Kurde a ja dalej nie wiem co z tym partnerem i niestety nie potarfię myśleć,że miałabym iść z kimś innym lub SAMA...to już postanowione choćby dlatego,że zależy mi na nim z lekka i tak sobie pomyślałam,że studniówka to dobra okazja by nasze relacje typowo kumpelskie zamienić w coś innego...Dobry czy zły pomysł???Głupia jestem no nie...??? po prostu na ten najważniejszy jak ktoś wspomniał bal w moim życiu chcę iść z NIM!!! A tak w ogóle to chłopak ma farta i musi się zgodzić...
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:04   #2639
PaoDeAcucar89
Raczkowanie
 
Avatar PaoDeAcucar89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 128
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Jeszcze parę moich faworytek....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 6831.jpg (79,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1116.jpg (65,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00690m.jpg (28,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00210m.jpg (30,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5469775.jpg (47,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5449241.jpg (72,7 KB, 42 załadowań)
PaoDeAcucar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:21   #2640
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
justi189: hehe spoko historia ja mam podobna, tez zgatunku ekstremalnych:P wiec tak: podobal mi si ekoles u mnei w sql, nawijalam mojemu przyjacielowi (filipowi)o nim ciagle az fifka podszedl do niego bez mojej wiedzy i poiwedzial ze ja chce go poznac i nas umowil przed sql. pogadalismy z 10 min i koniec. potem z tydz nie mielismy kontaktu i ktoregos dnia podeszlam do niego w sql dalam mu do reki kartke z nr tele i powiedzialam z ejesli ma ochote mnie lepiej poznac to niech napisze. noi napisal.. a dzis mamy pogadac na gg.. zobaczymy.. bo jak narazie to go nie ma i nie odp mi na esa;( hehe tez jestem z siebie dumna, to moja pierwsza taka akcja,nigdy ni podrywalam chlopakow tak 'ewidentnie':P



podziwiam za odwagę u mnie to nie możliwe... <shy>
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.