Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 20:40   #31
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Bardzo fajna stronka www.biolander.pl tylko czy te specyfiki nadają się do cery tłustej. Interesuje mnie w szczególnosci cos o działaniu przeciwzmarszczkowym po 30 roku życia. Co o tym myslicie?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:42   #32
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

O kurcze ! jak zerknęłam na podaną przez Ciebie stonkę przypomniało mi się że mam taki naturalny dezodorant w domu, ale całkiem o nim zapomniałam czas na testowanie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:47   #33
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Mnie się strasznie spodobało to http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=263 Testowałyście-albo to albo kosmetyki z tą glinką?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 20:51   #34
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Do maseczek z olejem arganowym jak znalazl!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 21:57   #35
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Apropos biolandera - oleju arganowego nie testowałam, ale ponoć świetny, goi, koi i wygładza. U mnie tak działa makademia. Kładę na noc, a rano lico jak z obrazka Ivvonka - ecospa.pl też mają świetne oleje i chyba ciut taniej.

SHadows - na takie szybsze gojenie spraw bardzo dobre jest Alep. Nie wiem co takiego jest w tym mydełku ale działa.

Mam straszną chrapkę na biolanderowski hydrolat z róży damasceńskiej bo nigdzie taniej nie jest dostępny. Lidka ma ze stulistnej - stosowałam i jest bardzo dobry, więc zakładam, że z damasceńskiej będzie jeszcze fajniejszy.

Kate30 - proszę cię....pawie 100zl wydałam na mineralkę Rhea i za każdym razem muszę sobie przypominać, że te maleństwa starczają na bardzo długo, bo i naczej płakać się chce.

Dziś zastosowałam pierwszy raz maseczkę aspirynową...buźka gładka i napięta. Fakt ściąga, szczególnie że mam suchą cerą raczej. Ale zaraz się naoleiłam i jest ok.

Powiedzcie co to znaczy, że się skóra rozleniwiła? Po czym takie zjawisko następuje?

Yvvonka - świetny topic
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 22:21   #36
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Apropos biolandera - oleju arganowego nie testowałam, ale ponoć świetny, goi, koi i wygładza. U mnie tak działa makademia. Kładę na noc, a rano lico jak z obrazka Ivvonka - ecospa.pl też mają świetne oleje i chyba ciut taniej.

SHadows - na takie szybsze gojenie spraw bardzo dobre jest Alep. Nie wiem co takiego jest w tym mydełku ale działa.

Mam straszną chrapkę na biolanderowski hydrolat z róży damasceńskiej bo nigdzie taniej nie jest dostępny. Lidka ma ze stulistnej - stosowałam i jest bardzo dobry, więc zakładam, że z damasceńskiej będzie jeszcze fajniejszy.

Kate30 - proszę cię....pawie 100zl wydałam na mineralkę Rhea i za każdym razem muszę sobie przypominać, że te maleństwa starczają na bardzo długo, bo i naczej płakać się chce.

Dziś zastosowałam pierwszy raz maseczkę aspirynową...buźka gładka i napięta. Fakt ściąga, szczególnie że mam suchą cerą raczej. Ale zaraz się naoleiłam i jest ok.

Powiedzcie co to znaczy, że się skóra rozleniwiła? Po czym takie zjawisko następuje?

Yvvonka - świetny topic

Na ecospa jest już dostępny hydrolat z róży damasceńskiej. Plus kilka innych.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 07:03   #37
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Jeszcze raz proszę o odpowiedz, czy te kosmetyki z BIOLANDER nadają się do cery tłustej po 30 roku zycia, jeśli tak to które?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 07:29   #38
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

merra - ja nie wiem, ale napisz do wlaścicielki - p. elizabeth. Kontakt na stronie. Na 100% ci odpowie i doradzi.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:34   #39
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomi;
Apropos biolandera - oleju arganowego nie testowałam, ale ponoć świetny, goi, koi i wygładza. U mnie tak działa makademia. Kładę na noc, a rano lico jak z obrazka Ivvonka - ecospa.pl też mają świetne oleje i chyba ciut taniej.
Troche balabym sie nakaldac makadamie na swoja tlusta cere, ale arganowy to ostatni taki kosmetyczny hicior dodawany do najdrozszych kremow Musze go w koncu wyprobowac

Cytat:
Napisane przez chooomik
Hadows - na takie szybsze gojenie spraw bardzo dobre jest Alep. Nie wiem co takiego jest w tym mydełku ale działa.
No wlasnie czytalam opinie na stronie biolandera. Ciekawa jestem tego mydelka. Jak zuzyje siarkowe to sie szarpne na Alep

Cytat:
Napisane przez chooomik
Kate30 - proszę cię....pawie 100zl wydałam na mineralkę Rhea i za każdym razem muszę sobie przypominać, że te maleństwa starczają na bardzo długo, bo i naczej płakać się chce.
Ja juz zbieram, hehe.

Cytat:
Napisane przez chooomik
Powiedzcie co to znaczy, że się skóra rozleniwiła? Po czym takie zjawisko następuje?
Piszac, ze skora mi sie rozleniwila, mam na mysli to, ze wszelkie krostki i slady po nich bardzo wolno mi sie goja. Dlugo zostaja slady. Stosowalam rozne masci, na to zeby zeszly a one uporczywie tkwily. Odkad przestalam uzywac kremow i masci i nie stosuje niczego (na noc gola buzia, rano czasem korektor) , zupelnie to sie zmienilo. Mam wrazenie, ze buzka zaczela oddychac. Na poczatku luszczyla sie delikatne i byla przesuszona (efekt odstawienia kremow), ale po 2 tygodniach juz bylo normalnie. Wygladzila sie, pory sie zwezyly, teraz jak mi cos (malego!) wyskoczy szybciej sie goi, nie zostawiajac sladu. Czekam z niecierpliwoscia na kosmetyki mineralne, bo wiem, ze beda dobrym dopelnieniem mojej obecnej pielegnacji.

Cytat:
Napisane przez chooomik
Yvvonka - świetny topic
A ja dziekuje za swietne rady i podzielenie sie doswiadczeniem
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:38   #40
-magdusia-
Raczkowanie
 
Avatar -magdusia-
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Mnie się strasznie spodobało to http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=263 Testowałyście-albo to albo kosmetyki z tą glinką?
Natii, ja miałam glinkę rhasul marokańską w proszku. Kupiłam ją za grosze w sklepie internetowym naturo. Nie byłam z niej jednak zadowolona. Aha, zapomniałam zaznaczyć, że używałam jej jako maseczki. Nie spodobała mi się, nie widziałam żadnych rezultatów. Była niby drobno zmielona, ale na twarzy efektów brak. Taki "piasek" . Wolę argiletz. No ale każdy musi wypróbować sam. Ja jej nie polecam.
-magdusia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 17:46   #41
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez -magdusia- Pokaż wiadomość
Natii, ja miałam glinkę rhasul marokańską w proszku. Kupiłam ją za grosze w sklepie internetowym naturo. Nie byłam z niej jednak zadowolona. Aha, zapomniałam zaznaczyć, że używałam jej jako maseczki. Nie spodobała mi się, nie widziałam żadnych rezultatów. Była niby drobno zmielona, ale na twarzy efektów brak. Taki "piasek" . Wolę argiletz. No ale każdy musi wypróbować sam. Ja jej nie polecam.
Ja w sumie stosowałabym ją w formie peelingu Ale teraz sama nie wiem

Dzięki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 23:01   #42
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

a ja właśnie przypomniałam sobie że mam w szafce olej arganowy przywieziony z Maroko, leżał sobie a ja niewiedziałam co z nim zrobić, jutro sobie go przetestuje bo dziś wypaciałam się olejkiem z Makademii zmieszanym z kwasem hialuronowym. Pierwszy raz go testuję mam nadzieje że buzia rano będzie ładniutka
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:10   #43
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

no to czekamy na relację - koniecznie napisz jak wrażenia, ja jeszcze nie łaczyłam makademi z HA. Zielenieję z zazdrości w sprawie olejku arganowego z maroka
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:56   #44
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
no to czekamy na relację - koniecznie napisz jak wrażenia, ja jeszcze nie łaczyłam makademi z HA. Zielenieję z zazdrości w sprawie olejku arganowego z maroka
więc takolejek ma świetny zapaszek troszkę wyczuwam w nim orzeszki po aplikacj ładnie wsiąkł w skórę, jak nie olejek, mysle że to zasługa HA rano wstaję i podchodzę do lustra a tu szok oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu buziak wygładzony, milutki w dotyku poprostu cud miód i orzeszki jest tylko jedno ale, dziś rano nie chciał mi sie wchłonąć filtr (a uzywam na maxa lekkiego tj.Vichy fluide który wchłania mi sie prawie do matu) i błyszczę się jak nigdy dotąd myslę że to po nocy z olejkiem który to tak mnie nawilzył że skóra moja nie chcę przyjmować juz nic innego, czy to możliwe ?

Jutro mam wieczór z olejkiem arganowym, dam znać jak wrażenia
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:03   #45
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

oj olej argonowy to dla mnie kiler..miałam próbke tegoż oleju z Galena ( czy jak to się nazywa) i był straszny... po pierwsz jak na olej to miał baardzo długi skład, a po drugie zafundował mi mega podraznienie z wielkimi czerwonymi plamami na twarzy bryy, nigdy więcej
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 14:29   #46
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Chooomik,
Jakoś nie mogę znależć tej p. Elizabeth. Mozesz określic dokładniej gdzie szukać namiarów na nią?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:24   #47
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
Chooomik,
Jakoś nie mogę znależć tej p. Elizabeth. Mozesz określic dokładniej gdzie szukać namiarów na nią?
http://www.biolander.com
po lewej stronie w menu na dole klikasz na Kontakt.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:35   #48
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
oj olej argonowy to dla mnie kiler..miałam próbke tegoż oleju z Galena ( czy jak to się nazywa) i był straszny... po pierwsz jak na olej to miał baardzo długi skład, a po drugie zafundował mi mega podraznienie z wielkimi czerwonymi plamami na twarzy bryy, nigdy więcej
Nikita - v - niemożliwe jest to co piszesz. Tzn. nie wiem co miałaś i czemu nazywało się olejem arganowym, ale jak miało długi skład to to na pewno nie był czysty olej, bo czysty olej ma tylko jeden składnik np migdałowy - Prunus dulcis oil. arganowy - Argania spinosa oil, jojoba - Buxus chinensis itd. A o takich olejach tu mówimy.


Madziorka - no bardzo się cieszę, że makademia służy...a co do filtru...nie wiem, ale na chłopski rozum chyba to możliwe, że buźkę miałaś po makademii tak odżywioną, że filtr nie chwytał...choć mi SVR trzymał się paszczy konkretnie nawet po takich zabiegach....


merra - już mnie justa wyręczyła - oczywiście miałam na myśli kontakt na str sklepu.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:38   #49
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
oj olej argonowy to dla mnie kiler..miałam próbke tegoż oleju z Galena ( czy jak to się nazywa) i był straszny... po pierwsz jak na olej to miał baardzo długi skład, a po drugie zafundował mi mega podraznienie z wielkimi czerwonymi plamami na twarzy bryy, nigdy więcej
Nikitko, miałas olejek arganowy Galenica, sztucznie zrobiony a ten co mam ja jest w 100% naturalny przywieziony z Maroko. Także ten Galenikowy a ten mój to dwie różne rzeczy.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 15:45   #50
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Nikito, chodziło ci pewnie o ten olejek?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16247
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:52   #51
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Tak zgadza się miałam ten co w linku... nie wiem czy sztuczny czy naturalny.. dostałam próbke i na niej nie było żadnego składu poddanego... i bardzo się zraziłam.. slowo argonowy wywołuje u mnie fobie, dopiero póxniej dorwałam się do katalogu i zobaczyłam co to za paskudztow... i to koszmarnie drogie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:02   #52
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

z tym sztucznym, to chodziło mi o dodanie do olejku mnóstwa innych składników. Tego Galenicowego też próbowłam mi także nie podpasował
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:23   #53
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Kurde - rzeczywiście skład paskudny że hej - a przed olejem arganwym w tym specyfiku, który jak patrze po kolorze całości jest zapewne rafinowany (choćby z tego względu, że naturany olej arganowy ma raczej nieciekawy zapach) - jak wół stoi Mineral oli Nie dziwie się, że wam ten prdukt nie podpasował - kolejny do listy AntyKWC.

edit: woooooooow właśnie spojrzałam na cene!! Matko święta! 30 ml czystego, nierafinowanego olejku w www.ecospa.pl kosztuje dokładnie 10 razy mniej czyli 13 zl. Zgroza!
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:32   #54
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Kurde - rzeczywiście skład paskudny że hej - a przed olejem arganwym w tym specyfiku, który jak patrze po kolorze całości jest zapewne rafinowany (choćby z tego względu, że naturany olej arganowy ma raczej nieciekawy zapach) - jak wół stoi Mineral oli Nie dziwie się, że wam ten prdukt nie podpasował - kolejny do listy AntyKWC.

edit: woooooooow właśnie spojrzałam na cene!! Matko święta! 30 ml czystego, nierafinowanego olejku w www.ecospa.pl kosztuje dokładnie 10 razy mniej czyli 13 zl. Zgroza!
to prawda, zapach naturalnego olejku arganowego jest niezbyt cieklawy moze nawet trochę podchodzi pod kawę, ale tylko trochę
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:56   #55
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Kurde - rzeczywiście skład paskudny że hej - a przed olejem arganwym w tym specyfiku, który jak patrze po kolorze całości jest zapewne rafinowany (choćby z tego względu, że naturany olej arganowy ma raczej nieciekawy zapach) - jak wół stoi Mineral oli Nie dziwie się, że wam ten prdukt nie podpasował - kolejny do listy AntyKWC.

edit: woooooooow właśnie spojrzałam na cene!! Matko święta! 30 ml czystego, nierafinowanego olejku w www.ecospa.pl kosztuje dokładnie 10 razy mniej czyli 13 zl. Zgroza!
nieźle , własnie weszłam sobie na stronkę tego sklepu i bardzo mnie zaciekawiło masło kakaowe, jak myslicie mozna je nałożyc solo na twarz albo na ciało?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:21   #56
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Teoretycznie można...ale ono w przeciwieństwie do shea słabo się wchłania - jest dobre jako dodatek do kremów, balsamów - ja zrobiłam z niego mus do ciała (przepis w zakładce na str). Jak mi się jakaś cz. ciała przesuszy to też używam samego np. na nogi. do balsamów do ust też jest świetne. Pachnie przecudownie
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:36   #57
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Teoretycznie można...ale ono w przeciwieństwie do shea słabo się wchłania - jest dobre jako dodatek do kremów, balsamów - ja zrobiłam z niego mus do ciała (przepis w zakładce na str). Jak mi się jakaś cz. ciała przesuszy to też używam samego np. na nogi. do balsamów do ust też jest świetne. Pachnie przecudownie
Masz może porownanie z masłem z Jaworka?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:24   #58
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Masz może porownanie z masłem z Jaworka?
Mam - moim zdaniem lepsze jest z ecopsa, treściwsze i zapach intensywniejszy, bardziej taki czekoladowy. Podobnie z masłem shea od Lmarii - ale o tym pisałam już na AntyKWC choć masła Jaworkowe nie są oczywiście AntyKWC tylko ...inne.
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 19:20   #59
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Teoretycznie można...ale ono w przeciwieństwie do shea słabo się wchłania - jest dobre jako dodatek do kremów, balsamów - ja zrobiłam z niego mus do ciała (przepis w zakładce na str). Jak mi się jakaś cz. ciała przesuszy to też używam samego np. na nogi. do balsamów do ust też jest świetne. Pachnie przecudownie
Choomiku, i jak ten mus do ciała, zadowolona jestes z niego?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 19:27   #60
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Mam - moim zdaniem lepsze jest z ecopsa, treściwsze i zapach intensywniejszy, bardziej taki czekoladowy. Podobnie z masłem shea od Lmarii - ale o tym pisałam już na AntyKWC choć masła Jaworkowe nie są oczywiście AntyKWC tylko ...inne.
a próbowałaś masła shea z ecopsa?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.