Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 15:55   #2551
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

O tak, róż do policzków naprawdę pomaga W moim przypadku też mocno podkreślone oczy
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 16:16   #2552
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
A za cóż to?

Zamówię sobie mikrodermabrazję. Bo już nie mogę patrzeć na to czoło w lustrze.

Oświetlenie w sklepach jest tragiczne. Zwłaszcza kiedy podkreśla żółty odcień blondu. Brr..
wystawilam kiedys na allegro jeden męski antyperspirant (bo nikt go nie chciał więc próbowałam go na siłę opchnąć) i jakaś babka do mnie zadzwoniła, nastepnego dnia mi zablokowali konto - podkablowała mnie małpa i tyle w ogóle zauważyłam już dawno, że w tej firmie panuje niesamowita zawiść między konsultantkami. niby tu ci pomogę, podpowiem itd, ale jak tylko się potkniesz, od razu cię wyeliminuję
przepadly 30% tańsze kosmetyki, ale to dobrze, bo przestalam tyle tego kupować
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:45   #2553
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Co do różu to ja nigdy nie próbwałam bo i tak i tak jestem czerwona ale może jakiś sobie sprawię... Pisałyście kiedyś o Inglocie ze srebrnymi drobinkami
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:00   #2554
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ines-ka mówisz, że przepłaciłam 3 zł

Jak dziś rano zobaczyłam się w lustrze, to zecydowałam się na zakup Revlona 01 Resh ivory (tego cmoksiowego). Wystraszyłam się czerwonych punktów na twarzy w jakimś ważnym dniu, sam puder by nie pomógł. Kupiłam na allgro za 22,50 zł, napiszę o wrażeniach jak dostanę. Boli mnie tylko, że on ma własne filtry

Ja "lubię" tą reklamę zaczynającą się od: "Po zimie skóra jest blada, więc nie chcesz jej pokazywać" "Lubię" też reklamę z solarium w mojej mieścinie: kobita dostaje klaustrofobii w tej podświetlanej na niebiesko klitce, a nad nią napis "Pokoloruj swoje życie" Solaria lubią też się reklamować wielkimi fotosami czarnoskórych, uśmiechniętych modelek na szybach

Z innej beczki: zaczęłam przygotowania do czekających mnie wielkich wyjść: wybielam zęby, zwiększyłam częstotliwość cytrynowych peelingów kawowych, intensywnie myślę o sukience i oczywiście wydaję dziesiątki złotówek A z racji lata filtruję się jak głupia Żadna część ciała nie może zobaczyć słońca bez grubej warstwy filtru

Kattarina a ja się właśnie zastanawiam, czy kupować róż, czy postawić na bladość totalną i tylko maznąć się rozświetlaczem

A ja ostatnio wszędzie słyszę o pięknej POGODZIE Nie ma co, fajny nick mam
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:14   #2555
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Pogoda- na podstawie zdjec, ktore kiedys zamiescilas w tym watku, doradzilabym porzadne wymodelowanie twarzy, wlasnie za pomoca rozu Moze byc taki, z delikatnymi, rozswietlajacymi drobinkami.
Rozswietlanie jasnymi kolorami, generalnie "powieksza", dlatego moga sobie na nie pozwolic osoby o szczuplych, drobnych twarzach.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:15   #2556
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Pogoda, cytrynowe peelingi kawowe a cóż to? Kawowy znam, ale cytrynowy ?
mi by się przydało wybielenie zębów, chociaż nie wiem, czy coś by dało, bo ja mam po prostu taką kość troszkę zółtawą, dużo minerałów ma czy cuś takiego...



Dzisiaj byłam u siostrzenicy w szpitalu i pielęgniarka chciała mnie zabrać na badania czy przypadkiem anemii nie mam bom taka biała
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:20   #2557
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
wystawilam kiedys na allegro jeden męski antyperspirant (bo nikt go nie chciał więc próbowałam go na siłę opchnąć) i jakaś babka do mnie zadzwoniła, nastepnego dnia mi zablokowali konto - podkablowała mnie małpa i tyle w ogóle zauważyłam już dawno, że w tej firmie panuje niesamowita zawiść między konsultantkami. niby tu ci pomogę, podpowiem itd, ale jak tylko się potkniesz, od razu cię wyeliminuję
przepadly 30% tańsze kosmetyki, ale to dobrze, bo przestalam tyle tego kupować
Mnie co do allegro denerwuje jedynie wykupywanie produktów limitowanych i sprzedawanie ich masowo dużo taniej. Nie załapałam się na śliczną paletę cieni w tonacji fioletów/brązów bo nie było ich już w drugim dniu ważności katalogu.

Zastanawiam się który puder brązujący sobie zostawić który wymienić. Kulki czy mozaikę? Szkoda żeby się u mnie zmarnowały bo to właśnie z Oriflame GG (o dziwo limitowane mozaiki były dostępne długo). Używam i tak sporadycznie..

Co do rozświetlaczy, uwielbiam perełki nabłyszczające Ori (). Błysk rodem jak u gwiazd spacerujących po czerwonym dywanie. Śliczny perłowy, szklisty. Ostatnio przechodziłam w Naturze obok stoiska Essence (przechodziłam i kupiłam bibułki i paletę korektorów ) i zaświeciły mi się światełka w oczach na sam widok rozświetlaczy. Ale rozsądek wziął górę, a zakupoholizm na to że jeszcze tu wróci.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 20:23   #2558
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja uwielbiam kuleczki Vollare, o!
ma chyba z 5
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:30   #2559
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Co do rozświetlaczy, uwielbiam perełki nabłyszczające Ori (). Błysk rodem jak u gwiazd spacerujących po czerwonym dywanie. Śliczny perłowy, szklisty.
o tak, tez je bardzo lubię, tak samo jak vollare (i tym podobne ) i APC
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 07:18   #2560
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja mam dużą,kwadratową twarz i jakoś boję się rozświetlaczy

Zauważyłam,że jak tylko zrobiła się ładna pogoda to większość moich znajomych zaczęła częściej odwiedzać solarium ,więc z niecierpliwością czekam,aż zaczną się różne komentarze na temat mojej skóry


Wklejam zdjęcie Gwen,co ona z soba zrobiła Miała taką śliczną skórę A w swoim najnowszym teledysku jest już hmm..."lekko" pomarańczowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Gwen_Stefani03.jpg (106,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55640841_dff1a533ee_b.jpg (98,4 KB, 112 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 07:43   #2561
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Maju, to tak jak ja- odbijasz promienie słoneczne też ostatnio miałam podobną sytuację.

Ciekawe, kiedy minie moda na opaleniznę...
Nie mam nic przeciwko dziewczynom, które normalnie mają ciemną karnację (tak jak cała rodzina taty, wyróżniam się ) ale te pomarańczowe skwarki
Ja tez nie mam nic przeciwko. Ale co innego, kiedy ktoś ma naturalnie śniadą cerę a jest zesmażony na skwarka. Zwłaszcza, że u osób o naturalnie jasnej karnacji opalenizna wyglada tak "czerwono". Nie mówiąc już o tym, że w połączeniu z jasnymi włosami wygląda to niezbyt ciekawie - (sama tak wyglądam po wakacjach)

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
przepiekny komplement od dziadka az sie czlowiekowi na serduszku cieplej i jasniej robi jak cos takiego uslyszy lub chociazby przeczyta
Fakt, dziadziuś zrobił mi dużą przyjemność
Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Myślę, że chodziło mu o to, że twoje piękno jest naturalne I m.in. o to, że masz jasną skórę
Taki komplement jest wart najwięcej


Dziękuję.. Ale fałdki mam niestety.
Bardzo się ucieszyłam, bo wiedizalam, że powiedział, tak, bo rzeczywiscie spodobało mu się to, że wyglądałam dziewczeco i naturalnie. Bo TŻ podejrzewam o to, że jak mówi o mojej jasnej skórze, to dlatego, że chce sie podlizać
Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
aaa jestem załamana.
Piękna pogoda wiec wybrałam się dzis z leżaczkiem do ogrpdu, oczywiscie wysmarowałam twarz grubą wartswą filtru i połozyłam się w cieniu z ksiązką( reszt ciała nie smarowałam.. bo ubrana byłam rekreacyjnie w dres i ocieplacz. Póxniej senna przestawiłam sobie leżaczek tak aby same nogi miec w słoncu a reszte ciała w cieniu przykryłam się kocem i zasnęłam.
Obudziłam się po godzinie i co się okazało? buzia blada, ręce blade ( filtr działa) ale koc z nóg mi się zsunął i pomimo spodni dresowych poparzyło mi nogi... nie opaliły się ale poparzyło mi je mam wielkie krwistoczerwone plamy, skóra jest rozpalona i piecze niemiłosiernie
jedyne pocieszenie, ze jest tak tylko na nogach... ale boli i tak
Ojj, mam nadzieję, że posmarowałaś czymś łagodzacym. Pianka z pantenolem rzeczywiscie łagodzi takie poparzenia, bo ratowalam sie nią w wakacje.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 14:16   #2562
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dobrze nawilżający krem, bo nawet najlepszy korektor i podkład dobrze nie będzie wygladał a na to może być zielony korektor, np. naczynkowy AA
Święta racja z tym kremem ale jakoś nie mogę dobrać nic, co by mnie nawilżyło, ale nie zapchało ani żebym się nie błyszczała za bardzo....


BTW Wczoraj w telekspresie powiedzieli jak bardzo niezdrowe jest opalanie - i to na słońcu i w solarium, że wielokrotnie wzrasta ryzyko raka skóry, że ludzie o jasnej cerze, rudych włosach i znamionach to już absolutnie filtry i zero słońca, a tak w ogóle ilość minut spędzonych na słońcu - żeby było zdrowo - nie powinna przekroczyć 23 (albo 26, nie pamiętam dokładnie) - ROCZNIE!
Może wiosenne kolejki do solek się trochę zmniejszą...?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 14:36   #2563
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A patrzyłaś na kosmetyki Weledy? ja tez mam problemy z nawilżaczami, zazwyczaj po kilku dniach robią mi masakrę, dobrze wspominam Tolerance extreme Avene (ale jest nieekonomiczny) i właśnie testuję Weledę (narazie ok )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:12   #2564
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a tak w ogóle ilość minut spędzonych na słońcu - żeby było zdrowo - nie powinna przekroczyć 23 (albo 26, nie pamiętam dokładnie) - ROCZNIE!
To zdanie odnosiło się już tyko do solariów, a nie do przebywania na słońcu
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:20   #2565
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

z racji tego, iż zrobiło się ciepło założyłam dzisiaj bermudy... Znajomi w szkole pytali sie dlaczego założyłam białe podkolanówki a jak powiedziałam że to ja taka biała to powiedzieli żebym poszła na solarium
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:48   #2566
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
z racji tego, iż zrobiło się ciepło założyłam dzisiaj bermudy... Znajomi w szkole pytali sie dlaczego założyłam białe podkolanówki a jak powiedziałam że to ja taka biała to powiedzieli żebym poszła na solarium
Ach, te stereotypy
Nie wiem dlaczego ludziom wydaje sie, ze jesli ktos jest blady, to na pewno"cierpi" z tego powodu i aby sie uszczesliwic, powinien pognac na solarium, "nabrac koloru"
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 16:05   #2567
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

no a tak nie jest
musimy iść na solarium, to będziemy szczęśliwe xD
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:49   #2568
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
z racji tego, iż zrobiło się ciepło założyłam dzisiaj bermudy... Znajomi w szkole pytali sie dlaczego założyłam białe podkolanówki a jak powiedziałam że to ja taka biała to powiedzieli żebym poszła na solarium
U mnie podobnie Jak ktos jest blady to znaczy ze chory nieszczesliwy itp
Jak zdjelam dzis bluze i zostalam na krotki rekaw to dziewczyny od razu:aleTy blada jestes idz na solarium- nie poszlabym nawet jakby mi ktos zaplacil.
A Bladolice kochane uzywacie balsamow brazujacych itp?Ja uzywam i nie uwazam ze wylamuje sie tego watku - samoopalacze niee ale lekki balsam brazujacy na rece i nogi tak.twarzy nie przyciemniam niczym.
Stawiam na rozswietlenie. A wlosy przyciemniam-lepiej wtedy bladym sie po twarzy jest
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:59   #2569
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja nie używam i raczej nie będę... Jakoś nie moge się przekonać...
Może w tym roku złapie troszeczkę kolorku żeby zupełnie białą nie być, ale to minimalnie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 18:00   #2570
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
U mnie podobnie Jak ktos jest blady to znaczy ze chory nieszczesliwy itp
Jak zdjelam dzis bluze i zostalam na krotki rekaw to dziewczyny od razu:aleTy blada jestes idz na solarium- nie poszlabym nawet jakby mi ktos zaplacil.
A Bladolice kochane uzywacie balsamow brazujacych itp?Ja uzywam i nie uwazam ze wylamuje sie tego watku - samoopalacze niee ale lekki balsam brazujacy na rece i nogi tak.twarzy nie przyciemniam niczym.
Stawiam na rozswietlenie. A wlosy przyciemniam-lepiej wtedy bladym sie po twarzy jest
Ja się smaruję obiecnie Niveą brązującą i lekko mnie "opaliła" Mam tę do ciemnej karnacji, ale po 1 aplikacji kolorek jest bardzo delikatny, takie muśnięcie słońca dosłownie
A najlepsze jest to, że wystarczy szybki peeling i można się tej opalenizny raz dwa pozbyć jak się znudzi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:01   #2571
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A Bladolice kochane uzywacie balsamow brazujacych itp?J
Parę razy eksperymentowałam z samoopalaczami i balsamami brązującymi,ale kończyło się na plamach i zawsze mi nierówno schodziły
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:06   #2572
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Parę razy eksperymentowałam z samoopalaczami i balsamami brązującymi,ale kończyło się na plamach i zawsze mi nierówno schodziły
mi też i dlatego nie używam...
wiecie co? Tak w słońcu to ja jestem normalnie biała... xP
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:07   #2573
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja chce wlasnie ta Nivea wyprobowac ale dla jasnej karnacji.Kolezanka ma dla ciemnej i mam psa dalmatynczyka w klasie ktory wyglada jak po spotkaniu z blotem

Ja mialam kiedys Kolastyne brazujaco i b.milo wspominam-lekko opalal i ladnie pachnial
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:09   #2574
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A Bladolice kochane uzywacie balsamow brazujacych itp?Ja uzywam i nie uwazam ze wylamuje sie tego watku - samoopalacze niee ale lekki balsam brazujacy na rece i nogi tak.twarzy nie przyciemniam niczym.
Stawiam na rozswietlenie. A wlosy przyciemniam-lepiej wtedy bladym sie po twarzy jest
Ja uzywam latem balsamów lekko brązujących. Kiedyś używałam samoopalaczy, ale to kilka lat temu Teraz lubię kiedy latem moja skóra ma kolor biszkopta/harbatnika, a to zapewnia jej smarowanie sie co 2 dzien balsamem brązującym.

Kiedy tylko zakrywam ciało i robi sie chłodniej - ścieram tubkową opaleniznę peelingiem i nadal cieszę sie zdrową i jasną skóra.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:13   #2575
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja chce wlasnie ta Nivea wyprobowac ale dla jasnej karnacji.Kolezanka ma dla ciemnej i mam psa dalmatynczyka w klasie ktory wyglada jak po spotkaniu z blotem

Ja mialam kiedys Kolastyne brazujaco i b.milo wspominam-lekko opalal i ladnie pachnial
U mnie na szczęście plam i zacieków brak
Jedynie na ręce, gdzie się nie domyłam po smarowaniu mam plamkę, ale słabo widoczną i właściwie już się starła.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:16   #2576
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A Bladolice kochane uzywacie balsamow brazujacych itp?Ja uzywam i nie uwazam ze wylamuje sie tego watku - samoopalacze niee ale lekki balsam brazujacy na rece i nogi tak.twarzy nie przyciemniam niczym.
Stawiam na rozswietlenie. A wlosy przyciemniam-lepiej wtedy bladym sie po twarzy jest
Mnie męczy smarowanie odwłoka regularnie czymkolwiek - niezależnie, czy samoopalaczem, balsamem brązującym czy też zwykłym nawilżaczem. Bawię się tak tylko w rejonie łydek, tylko w pełnym sezonie letnim i tylko by nadać lekko złotawy kolor. Kiedy wybieram się np. na tydzień nad morze - ścieram to i świecę radosną bladością, nabierając pod tygodniu jasnego odcienia beżu przy wysokich filtrach. W zeszłym roku spodobała mi się spray-pianka Nivea, myślę, że w tym roku powtórzę ten zakup i - ewentualnie - Eveline Spa!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:18   #2577
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja sobie smugi zrobilam kiedys tylko przeterminowanym Sopotem Ziaji- mialam marchewkowa opalenizne i plamy.
A mialam z Biedronki brazujacy i oprocz nawilzenia nic nie zbrazowil nic -zuzylam caly i nic nie brazowil.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:21   #2578
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A tak apropos solarium mi się przypomniało - zawsze jak wchodzę do drogerii A`propos, gdzie często robię zakupy to nie mogę znieść tych solaryjnych panienek, które tam pracują
Wyglądają jakby miały dożywotnie darmowe karnety na solarkę i na każdą dziewczynę o cerze chociaż trochę jaśniejszej od ich marchewkowej patrzą takim wywyższonym wzrokiem i jeszcze komentują pod nosem
Nie muszę mówić chyba jak reagują na mój widok
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:24   #2579
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nigdy nawet nie probowalam aplikowac samoopalczy, czy brazujacych balsamow. Z tego samego powodu, dla ktorego nie farbuje wlosow- nie chce musiec tego robic regularnie Nie chce uzaleznic sie, od kolejnych kosmetykow
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 18:25   #2580
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A tak apropos solarium mi się przypomniało - zawsze jak wchodzę do drogerii A`propos, gdzie często robię zakupy to nie mogę znieść tych solaryjnych panienek, które tam pracują
Wyglądają jakby miały dożywotnie darmowe karnety na solarkę i na każdą dziewczynę o cerze chociaż trochę jaśniejszej od ich marchewkowej patrzą takim wywyższonym wzrokiem i jeszcze komentują pod nosem
Nie muszę mówić chyba jak reagują na mój widok
Oj. Ja zawsze poprawiam sobie humor tym, że za 10 lat porównamy swoje zmarszczki i to ja się wtedy pośmieję pod nosem.

Jakby co mam balsam samoopalający. Tak na wszelki wypadek, bo nie znoszę tego zapachu po.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.