makijaż moich marzeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-12, 18:01   #1
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152

makijaż moich marzeń


Hello
Mam dzisiaj troche wolnego czasu i kombinuje co by ze soba zrobic. Kiedy zobaczylam fotke tej panenki w sklepie (bo to modelka takiej firmy od ciuszkow) pomyslalam ze TO JEST TO. Potem szukalam po necie i wreszcie znalazłam.
Błagam powiedzcie mi jak zrobic taki makijaz.
Chodzi mi o tą rozswietlona cere, naturalne usta i przede wszystkim swieeeetny makijaz oczu.
Myslicie ze cos podobnego bedzie pasowac szatynce z niebieskimi oczetami (czyli mnie [img]icons/icon7.gif[/img]? A jesli nie ta kolorystyka to jaka?
Mam nadzieje ze nie zawracam zbytnio głowy kochanym wizazankom [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg home-inside_04.jpg (20,2 KB, 29 załadowań)
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 19:12   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: makijaż moich marzeń

Właśnie. Mnie też bardzo spodobał się ten makijaż no i modelka. To chyba Reserved? Co do rozświetlenia to nie mogę ci pomóc, ale ogólnie chyba ten makijaż nie jest trudny do wykonania. Myślę, że niebieskookiej szatynce bedzie w nim równie ładnie [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 19:27   #3
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: makijaż moich marzeń

Wydaje mi się, że taki makijaż będzie Ci pasował [img]icons/icon7.gif[/img] Jednak mogę pomóc Ci tylko z ustami. Kolor ust tej modelki jest bardzo podobny do koloru błyszczyka GLAZEWEAR Avonu (przynajmniej tak wygląda w katalogu). Wklejam Ci fotki tego kolorku i ust modelki pomalowanej nim [img]icons/icon12.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg błyszczyk2.jpg (72,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błyszczyk.jpg (82,2 KB, 3 załadowań)
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 19:48   #4
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: makijaż moich marzeń

Dzieki dziewczątka za pierwsze rady [img]icons/icon7.gif[/img]
Julia masz racje, to modelka Reserved. Wiesz mi tez sie wydaje ze taki makijaz to nie jest jakas wielka filozofia ale nie mam pojecia jaki to jest kolor i jak zrobic zeby oczka bylo takie troche przydymione. Moze nam pomoze jakas specjalistka i powie skad wytrzasnac kosmetyki ktorymi mozna wyczarowac taki makijaz
Aniu dzieki za foto!! Wiedzialam ze Avon ma cos podobnego ale nie zamawiam katalogu to nawet nie wiem. Hm... ten kolorek faktycznie podobny, mysle ze ona ma pod blyszczykiem jeszcze jakas bezowa szminke z odcieniem rozu ale wiem co to dokladnie moze byc.

Kochane wizażanki!! Bardzo prosze, jesli wiecie za pomoca jakich kosmetykow to zrobic to dajcie cynk [img]icons/icon10.gif[/img]
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 21:18   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: makijaż moich marzeń

Droga Brawurko [img]icons/icon7.gif[/img]
Ten makijaż faktycznie nie powinien sprawiać większych kłopotów jesli masz choc trochę wprawy w malowaniu oczka płynnym eyelinerem.
Ale najpierw musisz obrysować oczko wew. pod rzęsami czarną kredką. Potem cieniem w kolorze ametystu (taki cień ma HR nr 28 i podobno Bourjois) cieniujesz oczko zaczynając od zewnętrznej krawędzi w do środka. I nakładasz cień na dolną powiekę. Jeśli cień jest zbyt wyrażny rozcierasz go delikatnie patyczkiem lub gąbeczką.
Teraz czarnym cieniutkim eyelinerem w płynie robisz cieniutką kreseczkę nad górnymi rzęsami zaczynając od wew. kącika oka. Malujesz rzęski i gotowe oczko. Natomiast jeśli chodzi o usta to jeśli dobrze widzę, to nie jest to róż, ale jasny toffi ściemniony odrobinę przy krawędzich delikatnym brązem a na to położony błyszczyk z odrobiną różowego kolorku. Niestety nie potrafię Ci teraz podać dokładnych numerków.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 22:29   #6
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: makijaż moich marzeń

Dziekuje bardzo i przepraszam za zawracanie glowy [img]icons/icon7.gif[/img]

Jutro sobie sprobuje tyle ze z innym kolorkiem. Zobacze jak to wyjdzie bo do tej pory nie mialam blizszego kontaktu z płynnym eyelinerem, zazwyczaj machnelam pare razy kredka i tyle. Lezy jakis taki w szafce wiec go jutro przetestuje.

Kurcze, wiedzialam ze usteczka to juz wyzsza szkola jazdy. Szkoda bo koncowy efekt jest bardzo ciekawy.

Dziekuje i pozdrawiam
Brawurka [img]icons/icon7.gif[/img]
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.