364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 09:00   #1411
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ile Powiedz, że miały po 20 stron
I najlepiej z rysunkami na całe strony .
A tak na serio, po prostu pierwszy tydzień po powrocie, upały, miałam okres to rodzice chociaż na ten czas dali mi spokój :P. Mogłam całe dnie siedzieć i czytać . I dzięki temu przeczytanie książki, która miała ponad 300 stron w jeden dzień nie było wielkim wyczynem. Ale nie wiem kiedy znów będę miała takie "fory".

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ja miałam długie i zdrowe włosy - mimo iż nigdy o nie za bardzo nie dbałam. Tylko, że wyglądały jak mysi ogon. Długie i cienkie, nie było sensu ich utrzymywać przy życiu.
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Z ich grubością już się nie da nic zrobić.
Ja mam strasznie grube włosy. Ale zobaczymy jak długo będzie mi się chciało dbać o włosy. Bo jak na razie są ładnie ułożone po wizycie u fryzjera. A jak sama umyje to ciekawe czy nie będzie bardzo korciło żeby wziąć prostownice . I takie błędne koło będzie się robić - zamiast zapuszczać ładnie zadbane włosy będę je niszczyć urządzeniami i namiętnie podcinać suche "końce".

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ja tez mam dola. Szukam pracy i nigdzie jeszcze nie oddwonili Czuje sie taka beznadziejna. Ja wiem, ze ciezko o prace w tych czasach, no ale...
Ja szukałam roboty na wakacje. Wysłałam co najmniej kilkanaście CV na wakacyjne staże - nawet nikt nie odpisał, że mnie nie chcą i mam im nie zawracać tyłka :P.
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:37   #1412
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
I najlepiej z rysunkami na całe strony .
Mogłam całe dnie siedzieć i czytać . I dzięki temu przeczytanie książki, która miała ponad 300 stron w jeden dzień nie było wielkim wyczynem.
Jestem w stanie to uwierzyć. Trylogię Igrzysk Śmierci pochłonęłam w nieco ponad tydzień. Każda książka ma ponad 350 stron.

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie grube włosy.
Zazdroszczę. Moje włosy pod tym względem to "bida z nędzą". Wiem, że nie powinnam ich tapirować, ale inaczej wyglądam jak topielica
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Bo jak na razie są ładnie ułożone po wizycie u fryzjera. A jak sama umyje to ciekawe czy nie będzie bardzo korciło żeby wziąć prostownice .
Pierwsze co robię po wizycie u fryzjera to myję włosy
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja szukałam roboty na wakacje. Wysłałam co najmniej kilkanaście CV na wakacyjne staże - nawet nikt nie odpisał, że mnie nie chcą i mam im nie zawracać tyłka :P.
W dniu dzisiejszym, wysłałam swoje CV po raz 56 w tym roku. No comment.
Też bym wolała dostać odpowiedź: spadaj, nie jesteśmy zainteresowani, niż być w takim zawieszeniu "może jeszcze zadzwonią". Niestety nie ma u nas takiej kultury.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić


Edytowane przez CarmineRose
Czas edycji: 2013-07-09 o 10:39
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:13   #1413
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość

Ja szukałam roboty na wakacje. Wysłałam co najmniej kilkanaście CV na wakacyjne staże - nawet nikt nie odpisał, że mnie nie chcą i mam im nie zawracać tyłka :P.
strasznie teraz ciężko z pracą...moja koleżanka wysłała grubo ponad 150 (przez około 2 lata, ale mając stałą pracę) i nic... zero odzewu...

kurczę ale chciałabym się z kimś pospotykać... chciałabym być kochana i kochać. A tu takie smuty dookoła same ćwierkające pary do kitu.
Poćwiczyłabym ale oczywiście nie mogę się za to zabrać... a oponka wisi.
buuu... jak mi źle ostatnio
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 23:30   #1414
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
strasznie teraz ciężko z pracą...moja koleżanka wysłała grubo ponad 150 (przez około 2 lata, ale mając stałą pracę) i nic... zero odzewu...
Zbliżam się do tego wyniku

Odrywając się nieco od smuteczków:
1. Znajomy naprawił mi hamulce w rowerze - okazało się, że hamulce miałam dobre tylko jakaś zbędna część przemieściła się i robiła szkodę. Oczywiście kolega kapnął się dopiero po zakupie i wymianie hamulców.
2. Kupiłam białą kieckę w SH za całe 14 złociszy. Polowałam na taką lata, strasznie grymaśna jestem. Jest z H&M - czyli żaden rarytas, ale i tak mnie cieszy, bardzo. Kolejna kiecka, nadmienię, że w tych ostatnich co je kupiłam, jeszcze jakoś nie miałam okazji nigdzie wyjść
3. Mama dostała perfumy od koleżanki: Lady Million, Paco Rabanne. A cieszy mnie to dlatego, bo wiadomo kto z nich będzie korzystał

Rozwalił mi się but "na mieście". W sensie klapek, tak, że musiałam na boso przespacerować się kilkanaście (na szczęście) metrów. Dobrze, że na targu już ludzi nie było.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 23:17   #1415
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cześć Dziewczyny... Co u Was? Trochę mnie tu nie było. Byłam przez ostatni czas zajęta, dlatego w ogóle nawet nie wchodziłam na Wizaż. Ale niestety niepotrzebnie. Miałam plany, które nie wypaliły. Nie dostałam się na wymarzone studia. Plan awaryjny też chyba nie wypali, bo mam obronę po zakończeniu rekrutacji (haha...). Wszystko mi się sypie. Może chociaż u Was jest lepiej?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 21:06   #1416
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Zbliżam się do tego wyniku
spokojnie, wysyłaj ile wlezie, uruchom wszystkie możliwe kontakty. W końcu praca się znajdzie- musi się znaleźć!
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Odrywając się nieco od smuteczków:
1. Znajomy naprawił mi hamulce w rowerze - okazało się, że hamulce miałam dobre tylko jakaś zbędna część przemieściła się i robiła szkodę. Oczywiście kolega kapnął się dopiero po zakupie i wymianie hamulców.
tia... zazwyczaj tak jest
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
2. Kupiłam białą kieckę w SH za całe 14 złociszy. Polowałam na taką lata, strasznie grymaśna jestem. Jest z H&M - czyli żaden rarytas, ale i tak mnie cieszy, bardzo. Kolejna kiecka, nadmienię, że w tych ostatnich co je kupiłam, jeszcze jakoś nie miałam okazji nigdzie wyjść
dawaj jakieś zdjęcie!
ja mam tak z butami. Nakupuję sobie wysokich obcasów a potem w nich nie chodzę bo i gdzie.. a zresztą szybko się męczę i wszystko mnie boli
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
3. Mama dostała perfumy od koleżanki: Lady Million, Paco Rabanne. A cieszy mnie to dlatego, bo wiadomo kto z nich będzie korzystał

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Rozwalił mi się but "na mieście". W sensie klapek, tak, że musiałam na boso przespacerować się kilkanaście (na szczęście) metrów. Dobrze, że na targu już ludzi nie było.


Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny... Co u Was? Trochę mnie tu nie było. Byłam przez ostatni czas zajęta, dlatego w ogóle nawet nie wchodziłam na Wizaż. Ale niestety niepotrzebnie. Miałam plany, które nie wypaliły. Nie dostałam się na wymarzone studia. Plan awaryjny też chyba nie wypali, bo mam obronę po zakończeniu rekrutacji (haha...). Wszystko mi się sypie. Może chociaż u Was jest lepiej?
oj... wiesz, nawet jeśli teraz wszystko nie wypali to próbuj za pół roku! A poza tym pytałaś czy mogą przełożyć obronę? czasem mogą pójść na rękę- sprawdź to.

U mnie raczej żadnych pozytywów. Wczoraj byłam na imprezie pracowej- miałam nie iść, potem koleżanka mnie namówiła, żeby iść na 2h bo trzeba zwiększać swoje 'visibility'... no i poszłam na 5h. Potańczyłam, troszkę pogadałam. Nie poznałam nikogo, z nikim nowym nie gadałam... i tak o...
Doskwiera mi samotność. Na weekend planuję szyć (skończyć komplet ślubny dla koleżanki) i nic po za tym. Głupio tak być samej ze sobą- ile tak można??
Jakoś (może to za dużo powiedziane, ale) zabolało mnie, że nie zainteresował się mną ten chłopak, o którym wspominałam. I sama sobie wmawiam, tłumaczę, że przecież mi się nie podobał!!!

Z innej beczki- postanowiłam, że będę skakać na skakance- wytrzymałam 12 minut z dwoma małymi przerwami. Kondycja zerowa. Jutro poskaczę. Może uda mi się wytrwać do 15 minut bez wypluwania płuc i serca
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:40   #1417
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Miałam plany, które nie wypaliły. Nie dostałam się na wymarzone studia. Plan awaryjny też chyba nie wypali, bo mam obronę po zakończeniu rekrutacji (haha...). Wszystko mi się sypie. Może chociaż u Was jest lepiej?
Spokojnie. Kilka głębokich oddechów. I zastanów się nad wszystkim. Czy nie da się przyśpieszyć terminu obrony, może inna uczelnia prowadzi dłużej rekrutację na ten kierunek (potem możesz sie przenieść), może złożyć na studia zaoczne (przenieść się w trakcie). Nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy.
A co do Twojego pytania. U mnie nijak. Z naciskiem na "nie widzę szans na lepsze jutro "

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
dawaj jakieś zdjęcie!
Jak tylko dorwę jakieś baterie.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja mam tak z butami. Nakupuję sobie wysokich obcasów a potem w nich nie chodzę bo i gdzie.. a zresztą szybko się męczę i wszystko mnie boli
Bo szpilki są do oglądania i podziwiania - dodatkową funkcją jest możliwość chodzenia w nich.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Potańczyłam, troszkę pogadałam. Nie poznałam nikogo, z nikim nowym nie gadałam... i tak o...
To już jest pozytyw
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Doskwiera mi samotność. Na weekend planuję szyć (skończyć komplet ślubny dla koleżanki) i nic po za tym. Głupio tak być samej ze sobą- ile tak można??
Hmmm, mnie właśnie dzisiaj też taki jakiś smuteczek dopadł. Jest sobota, jestem w domu. Niby jeden kumpel zadzwonił, ale był padnięty, więc nici wyszły z wyjścia a drugi napisał, ale z nim wolę spotykać się w umiarkowanej ilości. No i siedzę. Zaliczam kolejny serial. Jest po prostu cudnie
Twój ostatni komplecik jest śliczny ale moje serce skradły fioletowo-różowo-beżowe kolczyki
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Jakoś (może to za dużo powiedziane, ale) zabolało mnie, że nie zainteresował się mną ten chłopak, o którym wspominałam. I sama sobie wmawiam, tłumaczę, że przecież mi się nie podobał!!!
Bo my lubimy sie podobać, nawet facetom, którzy nam się nie podobają. Z jednej strony to fajne... ale z drugiej jakoś mam pecha, że interesują się mną osobniki, które nie interesują mnie. Posucha.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Z innej beczki- postanowiłam, że będę skakać na skakance- wytrzymałam 12 minut z dwoma małymi przerwami. Kondycja zerowa. Jutro poskaczę. Może uda mi się wytrwać do 15 minut bez wypluwania płuc i serca
Hehehe, no proszę - na to bym nie wpadła. Tania rzecz a cieszy. Ja bym musiała chyba na pole wyjść - sąsiedzi mieliby ubaw Trzymam kciuki za powodzenie misji.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 22:19   #1418
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
U mnie nijak. Z naciskiem na "nie widzę szans na lepsze jutro''
o masz... nie może być aż tak źle. Szansa na lepsze jutro zawsze jest! Najważniejsze (i bardzo trudne) to nie poddawać się!
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jak tylko dorwę jakieś baterie.
koniecznie! a.... a jeszcze zostaje aparat w telefonie
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Bo szpilki są do oglądania i podziwiania - dodatkową funkcją jest możliwość chodzenia w nich.
w moim przypadku na pewno tak jest ale znam takie, co zasuwają do i w i po pracy w szpilach i żyją... Ba! nie są zmęczone nawet...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
To już jest pozytyw
niby tak.. ale liczyłam na coś innego, że może poszerzę swoje znajomości czy coś... a tu tak jakoś wyszło, że niebardzo...no ale, źle też nie było i nie siedziałam w domu. To już coś
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Hmmm, mnie właśnie dzisiaj też taki jakiś smuteczek dopadł. Jest sobota, jestem w domu. Niby jeden kumpel zadzwonił, ale był padnięty, więc nici wyszły z wyjścia a drugi napisał, ale z nim wolę spotykać się w umiarkowanej ilości. No i siedzę. Zaliczam kolejny serial. Jest po prostu cudnie
ehh.. chciałabym mieć tylu i takich kolegów. Do mnie nikt nie dzwoni, nie pisze... serial serialem - wzbogaca się Twoja wiedza o kinematografii
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Twój ostatni komplecik jest śliczny ale moje serce skradły fioletowo-różowo-beżowe kolczyki
ojej dziękuję Ci bardzo
właśnie te kolczyki 'zwiały' mi bardzo szybko, koleżanka od razu je sobie zaklepała. One były bardzo długie, więc dla osoby wysokiej lub o długiej szyi (czyli w żadnym przypadku nie dla mnie )
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Bo my lubimy sie podobać, nawet facetom, którzy nam się nie podobają
a wiesz, że w moim przypadku to chyba nie?
jakoś wtedy czuję się winna i zakłopotana, że musze kogoś unikać, czy odmawiać... Kurde ja już naprawdę chyba mam jakieś parcie na facetów. :brzyda l:
Strasznie chciałabym żeby on do mnie napisał, żeby chciał się umówić. Wiem, że sporo mogłoby nas dzielić (typowy z niego sportowiec), ale może mielibyśmy wspólne zainteresowania (samochody)... a tu zonk...
Przynajmniej myślę o nim a nie o exie (chociaż o nim też dużo myślę).
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
ale z drugiej jakoś mam pecha, że interesują się mną osobniki, które nie interesują mnie. Posucha.
za mną to nawet kulawy się nie obejrzy...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Hehehe, no proszę - na to bym nie wpadła. Tania rzecz a cieszy. Ja bym musiała chyba na pole wyjść - sąsiedzi mieliby ubaw Trzymam kciuki za powodzenie misji.
tia... no to poskakałam. Tylko raz.. W czwartek nie wyszło, w pt nie wyszło i dziś też nie wyszło... jak zwykle
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 23:23   #1419
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
o masz... nie może być aż tak źle. Szansa na lepsze jutro zawsze jest! Najważniejsze (i bardzo trudne) to nie poddawać się!
Nie poddaje się, ale to już jest doprawdy irytujące i męczące.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ale znam takie, co zasuwają do i w i po pracy w szpilach i żyją... Ba! nie są zmęczone nawet...
Też znam! Dziewczyna zapierniczała w szpilach cały rok, po kostkach brukowych, w śniegu, w każdych warunkach i to bez ani jednego momentu zachwiania. Raz jedyny widziałam ją w płaskim obuwiu. A studiowałam z nią 3 lata.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
niby tak.. ale liczyłam na coś innego, że może poszerzę swoje znajomości czy coś... a tu tak jakoś wyszło, że niebardzo...no ale, źle też nie było i nie siedziałam w domu. To już coś
Dokładnie, już sam fakt, że ruszyłaś kuper powinien Cię cieszyć.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ehh.. chciałabym mieć tylu i takich kolegów.
To są działania sporadyczne.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
a wiesz, że w moim przypadku to chyba nie?
jakoś wtedy czuję się winna i zakłopotana, że musze kogoś unikać, czy odmawiać...

Coś w tym jest. Podobać to jedno a być adresatką ich działań to co innego. Niech sobie wzdychają nie informując mnie o tym.

To polega na tym, że na 10 ich zaproszeń korzystam z co dwudziestego To nie są złe chłopaki, ba, nawet sympatyczne. Tylko nic nie iskrzy, delikatnie mówiąc. Głupio mi czasem wymyślać kolejne powody, że nie mogę wyjść - a chcę - tylko nie z nimi Już ostatnio (nazwijmy Go: BB) napisał czy gdzieś wychodzę, a miałam w planach iść na koncert do innego miasta (1,5h drogi). W drodze na koncert (czyli po ok.3,4 godzinach od jego wiadomości) napisałam, że akurat już jestem w trasie. Przyjechał. Może się nieładnie zachowałam, ale no... jak ładnie dać facetowi do zrozumienia, że co za dużo to niezdrowo.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Strasznie chciałabym żeby on do mnie napisał, żeby chciał się umówić. Wiem, że sporo mogłoby nas dzielić (typowy z niego sportowiec), ale może mielibyśmy wspólne zainteresowania (samochody)... a tu zonk...
Hmm, a ja uważam, że nawet mając rozbieżna zainteresowania można być razem. Myślę, że chodzi o to żeby znaleźć coś dla siebie, wspólnie. Nie warto kogoś (i siebie) wciskać w szufladki. On: gra w piłkę i kosza, Ona: szydełkuje i kocha konie= kompletnie niedobrani A może właśnie wspólnie będą uwielbiać gotować i grać w tenisa. Cholera wie. Jeszcze trzeba trafić na kogoś, kto będzie myślał podobnie.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
(chociaż o nim też dużo myślę).
To tak jak ja. Nie wiem jak sie tego chłopa z głowy pozbyć. Naprawdę bym chciała, ale co rusz coś mi o nim przypomina.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
za mną to nawet kulawy się nie obejrzy...
Głupiaś Ty. Skąd wiesz, że się nie obejrzy. Oglądasz się za kulawymi, żeby sprawdzić
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
tia... no to poskakałam. Tylko raz.. W czwartek nie wyszło, w pt nie wyszło i dziś też nie wyszło... jak zwykle
Ale sprzęt jest Powieś na drzwiach wejściowych, żeby Ci ta skakanka przypominała o powinnościach
Ja na razie też tylko raz byłam pedałować. No, ale mnie usprawiedliwia aura.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 00:05   #1420
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
oj... wiesz, nawet jeśli teraz wszystko nie wypali to próbuj za pół roku! A poza tym pytałaś czy mogą przełożyć obronę? czasem mogą pójść na rękę- sprawdź to.
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Spokojnie. Kilka głębokich oddechów. I zastanów się nad wszystkim. Czy nie da się przyśpieszyć terminu obrony, może inna uczelnia prowadzi dłużej rekrutację na ten kierunek (potem możesz sie przenieść), może złożyć na studia zaoczne (przenieść się w trakcie). Nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy.
Iść za pół roku na studia? Tak chyba się nie da, no chyba że na jakieś Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie, a nie chcę skończyć w takim miejscu po studiowaniu na najlepszym wydziale (jeśli chodzi o mój kierunek) w kraju. Terminu obrony nie mogę przyspieszyć, już o to pytałam. Termin rekrutacji kończy się na początku września, a na inny uniwersytet nie chcę iść (za daleko...), zostać tam gdzie studiowałam - też nie, bo dostaję depresji w tym mieście. Miałam coś zmienić w swoim życiu... I co? G****. Jestem załamana.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Jakoś (może to za dużo powiedziane, ale) zabolało mnie, że nie zainteresował się mną ten chłopak, o którym wspominałam. I sama sobie wmawiam, tłumaczę, że przecież mi się nie podobał!!!
Witam w klubie, też tak zawsze mam... Najgorzej jak faceci zwracają uwagę na koleżanki, a na mnie nie... Zastanawiam się wtedy - w czym jestem gorsza od nich?

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Z innej beczki- postanowiłam, że będę skakać na skakance- wytrzymałam 12 minut z dwoma małymi przerwami. Kondycja zerowa. Jutro poskaczę. Może uda mi się wytrwać do 15 minut bez wypluwania płuc i serca
Też zamierzam. Na początku zawsze jest ciężko. Ale mam tyle fajnych ubrań, które nosiłam jeszcze ponad rok temu i teraz się w nie nie mieszczę . Mam tego dość. Trochę ucięłam jedzenie słodyczy, zacznę też powoli trochę ćwiczyć. Ale nie zamierzam znowu się katować (ostatnio nie przyniosło mi to żadnego efektu), będę robić to w takiej ilości i formie, żeby mieć z tego przyjemność.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość

A co do Twojego pytania. U mnie nijak. Z naciskiem na "nie widzę szans na lepsze jutro "
Widzisz, mi piszesz, że nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy, a u siebie nie widzisz szans na poprawę .

Czy mi się tylko zdaje, czy na tym forum zostałyście tylko Wy dwie?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 10:07   #1421
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

LaFleurBlanche, jeżeli nie chcesz tracić roku - to na Twoim miejscu -albo bym składała na ten inny uniwerek i przmęczyła się pół roku po czym przeniosła albo poszłabym na ten Twój wymarzony, przedstawić sytuację: może coś się da pokombinować - donieść w późniejszym terminie: przecież temin obrony jest od Ciebie niezależny, więc nie powinnaś być w gorszej sytuacji. Nic Ci nie szkodzi zapytać.

Wiem, że u mnie niby powinno się składać dokumenty po obronie, ale też wiem, że jeżeli obrona wypada w dziwnym terminie to wystarczy zaświadczenie, że obrona jest wyznaczona.

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Widzisz, mi piszesz, że nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy, a u siebie nie widzisz szans na poprawę .

Wiedziała, że się przyczepisz do tego ale już nie chciało mi się tego zmieniać. W zasadzie to nie mogę narzekać, bo jako tako wielu mogłoby mi zazdrościć. Tylko, mam poczucie stagnacji. I to się nie zmienia. Pracy mi brakuje. Tylko tyle i wiem, że było o niebo lepiej. A na razie światełka w tunelu nie widać.


Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Czy mi się tylko zdaje, czy na tym forum zostałyście tylko Wy dwie?
Czasem dionej się odezwie, Shazney jest (o ile mnie pamięć nie myli) w Szkocji Miała pisać, ale najwyraźniej życie ją pochłonęło. Wiolusia czasem da oznaki życia.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 12:22   #1422
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny... Co u Was? Trochę mnie tu nie było. Byłam przez ostatni czas zajęta, dlatego w ogóle nawet nie wchodziłam na Wizaż. Ale niestety niepotrzebnie. Miałam plany, które nie wypaliły. Nie dostałam się na wymarzone studia. Plan awaryjny też chyba nie wypali, bo mam obronę po zakończeniu rekrutacji (haha...). Wszystko mi się sypie. Może chociaż u Was jest lepiej?
Ja jak szłam na magisterkę rok temu to miałam tak na prawdę tylko dwie opcje - zostać tam gdzie jestem (a i tak obronę miałam dzień przed końcem rekrutacji...) albo iść na zaoczne na SGH. Nawet jakbym chciała wybrać opcję drugą to bym nie mogła - termin składania dokumentów do końca pierwszego tygodnia września a ja swój dyplom dostałam dopiero pod koniec września . Więc i pod tym względem mogą być problemy.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja mam tak z butami. Nakupuję sobie wysokich obcasów a potem w nich nie chodzę bo i gdzie.. a zresztą szybko się męczę i wszystko mnie boli
Mam bardzo podobnie


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
U mnie raczej żadnych pozytywów. Wczoraj byłam na imprezie pracowej- miałam nie iść, potem koleżanka mnie namówiła, żeby iść na 2h bo trzeba zwiększać swoje 'visibility'... no i poszłam na 5h. Potańczyłam, troszkę pogadałam. Nie poznałam nikogo, z nikim nowym nie gadałam... i tak o...
Zawsze się jakieś znajdą... chyba


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Doskwiera mi samotność. Na weekend planuję szyć (skończyć komplet ślubny dla koleżanki) i nic po za tym. Głupio tak być samej ze sobą- ile tak można??
Nie Ci jednej. Chociaż mi ostatnio pomaga właśnie czytanie - jak się wciągnę to zapominam o całym świecie i nie myślę nad tym że jestem sama. Ewentualnie na wieczór można wziąć coś straznie nudnego żeby usnąć nad jakąś księgą a nie leżeć i rozmyślać


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Jakoś (może to za dużo powiedziane, ale) zabolało mnie, że nie zainteresował się mną ten chłopak, o którym wspominałam. I sama sobie wmawiam, tłumaczę, że przecież mi się nie podobał!!!
Nie był Ciebie wart!


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Z innej beczki- postanowiłam, że będę skakać na skakance- wytrzymałam 12 minut z dwoma małymi przerwami. Kondycja zerowa. Jutro poskaczę. Może uda mi się wytrwać do 15 minut bez wypluwania płuc i serca
Zazdroszczę. Ja od tygodnia zabieram się za ćwiczenia. Z marnym skutkiem. A po sesji trochę mnie przybyło a motywacji jakoś brak .


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Bo szpilki są do oglądania i podziwiania - dodatkową funkcją jest możliwość chodzenia w nich.
Cała prawda o butach na obcasie zawarta w jednym zdaniu . Ja zbytnio nie potrafię chodzić w obcasach - przynajmniej tych wysokich cienkich szpilkach - ale jak co to bym umarła w pięknych butach .


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Bo my lubimy sie podobać, nawet facetom, którzy nam się nie podobają. Z jednej strony to fajne... ale z drugiej jakoś mam pecha, że interesują się mną osobniki, które nie interesują mnie. Posucha.

Jakoś brzmi to dziwnie znajomo


Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Iść za pół roku na studia? Tak chyba się nie da, no chyba że na jakieś Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie, a nie chcę skończyć w takim miejscu po studiowaniu na najlepszym wydziale (jeśli chodzi o mój kierunek) w kraju. Terminu obrony nie mogę przyspieszyć, już o to pytałam. Termin rekrutacji kończy się na początku września, a na inny uniwersytet nie chcę iść (za daleko...), zostać tam gdzie studiowałam - też nie, bo dostaję depresji w tym mieście. Miałam coś zmienić w swoim życiu... I co? G****. Jestem załamana.
Nie wiem na jakiej uczelni studiowałaś ale na pewno co pół roku SGH prowadzi rekrutację na studia . Chociaż nie wiem czy cię ta szkoła by interesowała (ale na złą jej renomę to chyba nie można narzekać , w "swoim fachu" jedna z lepszych :P)


Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Witam w klubie, też tak zawsze mam... Najgorzej jak faceci zwracają uwagę na koleżanki, a na mnie nie... Zastanawiam się wtedy - w czym jestem gorsza od nich?
Ja już się przyzwyczaiłam do tego - często tak mam, że faceci zwracają uwagę na moje koleżanki a mnie jakby w ogóle nie było...


Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Czy mi się tylko zdaje, czy na tym forum zostałyście tylko Wy dwie?
Ja jestem , tylko ostatnio ciągle "coś" wypada... Ale namiętnie podczytuje wątek .


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Czasem dionej się odezwie, Shazney jest (o ile mnie pamięć nie myli) w Szkocji Miała pisać, ale najwyraźniej życie ją pochłonęło. Wiolusia czasem da oznaki życia.
Staram się chociaż raz na tydzień dawać oznaki życia . Jak nie będzie mnie dłużej bez przedniego zawiadomienia to znaczy że coś się dzieję, niekoniecznie dobrego :P.
__________________


Edytowane przez dioneja
Czas edycji: 2013-07-14 o 12:23
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 15:36   #1423
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

ooo dziś nas jest troszkę więcej fajnie!

ale mi szybko zlatuje ten weekend :/
PS. przypadkiem teraz trafiłam na film 'A więc wojna'. Gra tam Tom Hardy. Nie wiem o co chodzi w tym filmie ale siedzę z rozdziabioną gębą...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:11   #1424
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ale mi szybko zlatuje ten weekend :/
Ja w ten weekend widziałam się z moją siostrą i jej dzieciaczkami . Trochę pobawiłam się z dziewczynami, w końcu czasem muszę robić za dobrą ciocię . W szczególności, że jedna ma już ok. 13 miesięcy a ją pierwszy raz na oczy widziałam


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
PS. przypadkiem teraz trafiłam na film 'A więc wojna'. Gra tam Tom Hardy. Nie wiem o co chodzi w tym filmie ale siedzę z rozdziabioną gębą...
Wpisałam sobie go w google. Ogólnie mam wrażenie że taki trochę 'zbabiały' jest .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:25   #1425
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja w ten weekend widziałam się z moją siostrą i jej dzieciaczkami . Trochę pobawiłam się z dziewczynami, w końcu czasem muszę robić za dobrą ciocię . W szczególności, że jedna ma już ok. 13 miesięcy a ją pierwszy raz na oczy widziałam
ups... no to ciocia musisz troszkę nadrobić...


Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Wpisałam sobie go w google. Ogólnie mam wrażenie że taki trochę 'zbabiały' jest .
no nie gadaj... Tom Hardy zbabiały??!! w życiu!
toż to mega męski prawdziwy facet
i d e a l n y ...
w tej roli może trochę był taki figo-fago ale generlanie to kwintesencja męskości dla mnie. Powalił mnie w roli 'The take'. Krzywe zęby, angielski akcent, pewność siebie, bezczelny, pewny siebie... ah... prawdziwy chłop!

PS. ale mam podniesione ciśnienie! Umawiałam sie z koleżanką, że jakoś razem wyjedziemy za granicę i okazuje się, że raczej nici z tego...
Mam poczucie, że życie mi ucieka.. tyle chciałabym zobaczyć. Niby całe życie przede mną.. ale kto wie co zdarzy się jutro? Ja chciałabym wszystko robić i być teraz, natychmiast!
Łapię dołki przez takie coś. Mam poczucie, że coś mnie omija, że coś tracę...
Kurdę skoro nie mogę mieć faceta, rodziny to niech mam chociaż podróże... to nie... los mi sporządza super życie. Samotnie w domu
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 20:50   #1426
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ups... no to ciocia musisz troszkę nadrobić...
Wmawiam sobie, że to przez to, że to siostra przyrodnia, że nawet w święta wielkanocne ani bożonarodzeniowe nam się nie udało zobaczyć (no bo albo u rodziców swojego faceta, albo z matką, albo coś), że mi z Trójmiasta do Warszawy to daleko. I tak sobie szukałam wymówki :P.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
no nie gadaj... Tom Hardy zbabiały??!! w życiu!
toż to mega męski prawdziwy facet
i d e a l n y ...
w tej roli może trochę był taki figo-fago ale generlanie to kwintesencja męskości dla mnie. Powalił mnie w roli 'The take'. Krzywe zęby, angielski akcent, pewność siebie, bezczelny, pewny siebie... ah... prawdziwy chłop!
Jak dla mnie trochę zbabiały :P. Przynajmniej na tych zdjęciach co mi google pokazało .
Dla mnie ideały to:
- Henry Cavill (dwie pierwsze foty załączników :P)
- Joe Manganiello (trzy kolejne foty :P)
No i żeby nie było to jeszcze ostatnie foto Polaka - siatkarza z mojej mieściny który odnosi sukcesy . Dla mnie nawet on jest dużo bliżej ideału aniżeli Tom Hardy :P.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
PS. ale mam podniesione ciśnienie! Umawiałam sie z koleżanką, że jakoś razem wyjedziemy za granicę i okazuje się, że raczej nici z tego...
Mam poczucie, że życie mi ucieka.. tyle chciałabym zobaczyć. Niby całe życie przede mną.. ale kto wie co zdarzy się jutro? Ja chciałabym wszystko robić i być teraz, natychmiast!
Łapię dołki przez takie coś. Mam poczucie, że coś mnie omija, że coś tracę...
Kurdę skoro nie mogę mieć faceta, rodziny to niech mam chociaż podróże... to nie... los mi sporządza super życie. Samotnie w domu
Też mam podejście, że bym chciała mieć/robić wszystko od razu - tu i teraz. A koleżanka co Ci powiedziała? Dlaczego nagle nie może z Tobą się wybrać na wakacje ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henry-cavill-670x350.jpg (34,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Henry-Cavill-112220355211.jpg (141,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MV5BMTI2NDk1OTU0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODMzMTg3Mg@@._V1._SX600_SY904_.jpg (46,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TrueBloodManganiello-thumb-330x388-30734.jpg (17,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m04u89gj0f1qd98udo1_500.jpg (68,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mfhy32NatJ1rbb9x4o1_1280.jpg (35,1 KB, 1 załadowań)
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:21   #1427
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Nie Ci jednej. Chociaż mi ostatnio pomaga właśnie czytanie - jak się wciągnę to zapominam o całym świecie i nie myślę nad tym że jestem sama. Ewentualnie na wieczór można wziąć coś straznie nudnego żeby usnąć nad jakąś księgą a nie leżeć i rozmyślać
Mnie to już nic nie pomaga. Nawet jak coś mnie wciągnie, to po pewnym czasie uświadamiam sobie, że nie mam się z kim tym "czymś" podzielić. Spotkałam się dzisiaj z koleżankami ze studiów. I ze znajomymi. Ale to nie "to".

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Cała prawda o butach na obcasie zawarta w jednym zdaniu . Ja zbytnio nie potrafię chodzić w obcasach - przynajmniej tych wysokich cienkich szpilkach - ale jak co to bym umarła w pięknych butach .
Ja też się łamię w obcasach, dlatego uznałam, że rozpocznę naukę od koturn.
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Jakoś brzmi to dziwnie znajomo
za bardzo znajomo...
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Staram się chociaż raz na tydzień dawać oznaki życia . Jak nie będzie mnie dłużej bez przedniego zawiadomienia to znaczy że coś się dzieję, niekoniecznie dobrego :P.
ekhm, mamy dzwonić na policję, pogotowie, do pizzerni??
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
PS. przypadkiem teraz trafiłam na film 'A więc wojna'. Gra tam Tom Hardy. Nie wiem o co chodzi w tym filmie ale siedzę z rozdziabioną gębą...
Po raz kolejny powiem, że chłop mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
W szczególności, że jedna ma już ok. 13 miesięcy a ją pierwszy raz na oczy widziałam
Shame on you. Ja widuję mojego chrześniaka raz na rok - w jego urodziny. Mieszka 10 minut autem ode mnie
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Krzywe zęby, angielski akcent, pewność siebie, bezczelny, pewny siebie... ah... prawdziwy chłop!
Wypisz wymaluj.... Hugh Grant
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Kurdę skoro nie mogę mieć faceta, rodziny to niech mam chociaż podróże... to nie... los mi sporządza super życie. Samotnie w domu
No, ale są przecież podróże dla singli. Może, a nuż na takim wypadzie kogoś poznasz. Nigdy nic nie wiadomo. Ja chyba jestem zbyt introwertyczna żeby jechać na takie coś.

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Dla mnie ideały to:
- Henry Cavill (dwie pierwsze foty załączników :P)
Ktoś tu oglądał Tudorów
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić


Edytowane przez CarmineRose
Czas edycji: 2013-07-14 o 21:24
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:30   #1428
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Odp: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Ehh nie dam rady cytować na telefonie i zdjęć też nie widzę. Co za pech... Nawet na przystojniakow pogapic sie nie mogę ....
Koleżanka ma jechać z jakimś towarzystwem w terminie który mi nie pasuje. Jeśli ona nie pojedzie to inna dziewczyna nie pojedzie bo nie będzie miała z kim być w pokoju... A z kolei ona bardzo chce jechać z tym towarzystwem... No i klops

Ps jeśli to nie siostra rodzona to jesteś usprawiedliwiona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:31   #1429
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
ekhm, mamy dzwonić na policję, pogotowie, do pizzerni??
Wystarczy symboliczny znicz przy moim nicku :P. Ciężko by było obdzwonić wszystkie posterunki, pogotowia oraz pizzerie w Ostrołęce, Warszawie i Trójmieście .


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ktoś tu oglądał Tudorów

Właśnie w serialu "Dynastia Tudorów" go wyłapałam . Po prostu napatrzeć się na niego nie mogę .


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Ehh nie dam rady cytować na telefonie i zdjęć też nie widzę. Co za pech... Nawet na przystojniakow pogapic sie nie mogę ....
Żałuj :P. Tyle zdjęć przystojniaków .


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Ps jeśli to nie siostra rodzona to jesteś usprawiedliwiona
Ale jednak ojca mamy tego samego :P. A teraz jak ma dwójkę dzieci i dość małe mieszkanie to też zwalać na głowę się jej nie chce. I weź tu zrozum kobietę - tak źle i tak niedobrze. Nie widuję dziewczyn a chciałabym to zmienić ale szukam sobie wymówek .
__________________


Edytowane przez dioneja
Czas edycji: 2013-07-14 o 21:34
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 07:07   #1430
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

ALEŻ CIACHA wkleiła Dioneja

eh.. zaraz do pracy :///
ale mam pozytywną nowinę. Udało mi się umówić z inną koleżanką na wakacje- prawdopodobnie polecimy do Maroko!
A tej mojej poprzedniej koleżance wszystko się posypało i została na lodzie. Na 99,9% pojedzie z nami i będzie weselej
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 18:19   #1431
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Dzisiaj przepedałowałam 15 kilometrów na moim złomie. Nie wiem czy to dużo czy mało. Jestem z siebie dumna, bo codziennie wymigiwałam się od roweru: a to za ciepło, za zimno, za wietrznie, za ruchliwie. No! Jutro też gdzieś pojadę. Chyba, że chwycą mnie zakwasy
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ale mam pozytywną nowinę. Udało mi się umówić z inną koleżanką na wakacje- prawdopodobnie polecimy do Maroko!
A tej mojej poprzedniej koleżance wszystko się posypało i została na lodzie. Na 99,9% pojedzie z nami i będzie weselej
I Ty nam tutaj zawodzisz, że stoisz w miejscu i świat jest bez sensu i wszystko jest beeee. Jak co chwila Cię nie ma, bo wybywasz na jakieś świetne wyjazdy Jeszcze raz usłyszę marudzenie, ino roz - będzie lanie
I jeszcze Maroko. Spełniasz moje marzenia

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Wystarczy symboliczny znicz przy moim nicku :P.
Szarpnę się nawet na prawdziwego

Mam drobny problem. W zasadzie myślałam, że mnie ta "przyjemność" ominie, ale myliłam się. Dostałam zaproszenie na urodziny mojej znajomej - żeby było ciekawiej byłej Ex'a. Ex oczywiście też będzie - to jest ta Była, za którą on teraz lata z wywieszonym ozorem. Impreza najprawdopodobniej wyjazdowa (z noclegiem), więc nijak z niej w razie chwil słabości nie ucieknę. Z drugiej strony pojadą praktycznie wszyscy znajomi. Po powrocie wysłuchiwałabym historyjek i opowieści oraz robiła dobrą minę do złej gry.
Z jednej strony chcę jechać, z drugiej nie chcę....
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:58   #1432
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Dzisiaj przepedałowałam 15 kilometrów na moim złomie. Nie wiem czy to dużo czy mało. Jestem z siebie dumna, bo codziennie wymigiwałam się od roweru: a to za ciepło, za zimno, za wietrznie, za ruchliwie. No! Jutro też gdzieś pojadę. Chyba, że chwycą mnie zakwasy
Pamietaj, zakwasy to bardzo mocny argument
żartuje
15km? dla mnie to odległość niemożliwa do przejechania! brawo!
oby tak dalej!
ja przedwczoraj porobiłam troszkę brzuszków i mięśnie czuję do dziś..
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
I Ty nam tutaj zawodzisz, że stoisz w miejscu i świat jest bez sensu i wszystko jest beeee. Jak co chwila Cię nie ma, bo wybywasz na jakieś świetne wyjazdy Jeszcze raz usłyszę marudzenie, ino roz - będzie lanie
I jeszcze Maroko. Spełniasz moje marzenia
bo ja jakoś tak mam, że nie potrafię być szczęśliwa. Ciągle mi mało, ciągle to nie to, czego bym chciała, zawsze czegoś mi brak...
Chyba faktycznie muszę przestać marudzić postaram się dostrzegać jasne strony życia.
aczkolwiek... szczytem marzeń byłoby Maroko z TŻ...

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Mam drobny problem. W zasadzie myślałam, że mnie ta "przyjemność" ominie, ale myliłam się. Dostałam zaproszenie na urodziny mojej znajomej - żeby było ciekawiej byłej Ex'a. Ex oczywiście też będzie - to jest ta Była, za którą on teraz lata z wywieszonym ozorem. Impreza najprawdopodobniej wyjazdowa (z noclegiem), więc nijak z niej w razie chwil słabości nie ucieknę. Z drugiej strony pojadą praktycznie wszyscy znajomi. Po powrocie wysłuchiwałabym historyjek i opowieści oraz robiła dobrą minę do złej gry.
Z jednej strony chcę jechać, z drugiej nie chcę....
hmm... ciężka sprawa. Już miałaś konfrontację z eksem, wiesz jak możesz się zachować. Pamiętaj, że czas leczy rany i może być Ci bardziej obojętny niż myślisz.. no, chyba, że tak nie będzie...
Ja bym chyba skłaniała się ku wyjazdowi... jeśli to wspólni znajomi to czemu nie. A jego traktuj jak powietrze..

PS. Myślę ostatnio o eksie... ale nie, że chciałabym z nim być. Wiem, że już nie chcę, nie mogłabym. Troszkę obawiam się, że zostawi mi jakąś wiadomość na urodziny... cały czas myślę, żeby odesłać mu piękną wiązankę typu ''wypie****! nie chce cie znać!''
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:30   #1433
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Pamietaj, zakwasy to bardzo mocny argument
Nie kracz, no !!
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
15km? dla mnie to odległość niemożliwa do przejechania! brawo!
oby tak dalej!
Jak zeszłam z roweru to myślałam, że się zacznę czołgać. Czar mej radości i dumy prysł jak kolega zamieścił na FB swoją trasę: 62 kilometry

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja przedwczoraj porobiłam troszkę brzuszków i mięśnie czuję do dziś..
Nie pozwól im odpoczywać
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
bo ja jakoś tak mam, że nie potrafię być szczęśliwa. Ciągle mi mało, ciągle to nie to, czego bym chciała, zawsze czegoś mi brak...
Chyba faktycznie muszę przestać marudzić postaram się dostrzegać jasne strony życia.
Na prawdę nie masz na co narzekać. Zazdroszczę Ci tych wyjazdów Samotność - wiem, wiem - każda odczuwa, ale w końcu minie. Przecież nic nie trwa wiecznie -ma to swoje plusy

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Ja bym chyba skłaniała się ku wyjazdowi... jeśli to wspólni znajomi to czemu nie. A jego traktuj jak powietrze..
Chyba pojadę, chyba więcej jest na korzyść tego wyjazdu. Chyba, chyba. Jest jeszcze kwestia, że może nie będzie miejsca w aucie/ośrodku - no to nie pojadę
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
hmm... ciężka sprawa. Już miałaś konfrontację z eksem, wiesz jak możesz się zachować. Pamiętaj, że czas leczy rany i może być Ci bardziej obojętny niż myślisz.. no, chyba, że tak nie będzie...
Skojarzyło mi się z powiedzeniem: na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma. No to się niedługo przekonam... czy coś jeszcze jest czy ni ma

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
PS. Myślę ostatnio o eksie... ale nie, że chciałabym z nim być. Wiem, że już nie chcę, nie mogłabym. Troszkę obawiam się, że zostawi mi jakąś wiadomość na urodziny... cały czas myślę, żeby odesłać mu piękną wiązankę typu ''wypie****! nie chce cie znać!''
Fajnie mieć taką pewność. Naprawdę. Ja staram się nie myśleć (z różnym skutkiem), bo to jeszcze powoduje u mnie jakieś reakcje alergiczne.
Gdzieś czytałam (pewnie na FB), że rzeczy, których się obawiamy z reguły się nie zdarzają
Szkoda, że rzeczy o których śnimy, też nie
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić


Edytowane przez CarmineRose
Czas edycji: 2013-07-16 o 21:32
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 15:37   #1434
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Hello, hello Właśnie skończyłam trenować z tym podłym łysym mordercą Shaunem T. O masakra, leje się ze mnie jak z dzikiej świni. Jestem z siebie dumna, bo ćwiczę już 1.5tygodnia z tylko jednym dniem przerwy. Zaczynam powoli zauważać zmiany. Brzuch bardziej napięty, uda też. Będę piękna już niedługo buhehehehe.
W pracy wszyscy się cieszymy. Prawdopodobnie odeszła jedna laska, która donosiła na wszystkich do szefów. Masakra z nią była.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:13   #1435
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Czesc dziewczyny

Ostatnio malo pisze.. Ale troche mam zajec. A najwazniejsze zajecie-szukanie pracy. Juz mam dosc, ale dzis chociaz troche odpoczne od tego wszystkiego, bo z moim M. robimy grilla i przyjezdza moja siostra tez na tego grilla.
No i ogolnie od 5 rano nie spie i zaczelam troche ogarniac pokoj, pozniej siebie ogarne troche i jade na dworzec po siostre
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:34   #1436
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Czeeeeeść
Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Hello, hello Właśnie skończyłam trenować z tym podłym łysym mordercą Shaunem T. O masakra, leje się ze mnie jak z dzikiej świni. Jestem z siebie dumna, bo ćwiczę już 1.5tygodnia z tylko jednym dniem przerwy. Zaczynam powoli zauważać zmiany. Brzuch bardziej napięty, uda też. Będę piękna już niedługo buhehehehe.
Nie mam pojęcia kto to, ale cieszę się, że trzymasz się mocno swojego postanowienia Oby tak dalej. Jestem pewna, że niedługo trening wejdzie Ci w krew.

A mnie też duma rozpiera. Wczoraj pokonałam ponad 30 kilometrów na rowerze. Za tydzień jadę na tę imprezę urodzinową... 40 kilometrów: tylko trasa dość pofałdowana (w sensie górzysta), więc jeszcze się waham czy jechać rowerem.

Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
W pracy wszyscy się cieszymy. Prawdopodobnie odeszła jedna laska, która donosiła na wszystkich do szefów. Masakra z nią była.
prawdopodobnie ? a może tylko postraszyła Jak pracowałam w urzędzie to jedna babka co chwila obwieszczała, że odchodzi na emeryturę. Tak mniej więcej co 2, 3 miesiące ze wszystkimi się żegnała
Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Ostatnio malo pisze.. Ale troche mam zajec. A najwazniejsze zajecie-szukanie pracy. Juz mam dosc, ale dzis chociaz troche odpoczne od tego wszystkiego, bo z moim M. robimy grilla i przyjezdza moja siostra tez na tego grilla.
No i ogolnie od 5 rano nie spie i zaczelam troche ogarniac pokoj, pozniej siebie ogarne troche i jade na dworzec po siostre
Od której nie śpisz To chyba masz wszystko zrobione niczym rasowa Perfekcyjna Pani Domu. Ostatnio jak robiłam grilla, to ogarniałam wszystko na 3 godziny przed napadem wygłodniałych znajomych Do tamtej pory nie wiedziałam, że w tak krótkim czasie można tyle rzeczy ogarnąć
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:40   #1437
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Od której nie śpisz To chyba masz wszystko zrobione niczym rasowa Perfekcyjna Pani Domu. Ostatnio jak robiłam grilla, to ogarniałam wszystko na 3 godziny przed napadem wygłodniałych znajomych Do tamtej pory nie wiedziałam, że w tak krótkim czasie można tyle rzeczy ogarnąć
Tak szczerze to przez ostatni tydzien (a moze nawet wiecej) wstaje jakos okolo 5-6
I w sumie u siebie to tylko ogarnelam pokoj i pozmywalam naczynia Ale na pewno nie jest perfekcyjnie. Nie lubie sprzatac i zawsze jakos dluzo czasu potrzeba mi na sprzatanie Ale za to uwielbiam zmywac naczynia
A grilla to robimy na nieduza ilosc ludzi, no i najwazniejsze-grill bedzie u rodzicow M. bo mieszkajac w bloku to nie sposob zorganizowac nawet glupiego grilla
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 22:12   #1438
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
ćwiczę już 1.5tygodnia z tylko jednym dniem przerwy. Zaczynam powoli zauważać zmiany. Brzuch bardziej napięty, uda też. Będę piękna już niedługo buhehehehe.
Wow! gratulacje! trzymam kciuki żebyś nie przerwała ćwiczeń


słuchajcie...
wczoraj miałam urodziny... i... siedzę sobie w pracy i pika mi telefon. sms. Wiadomość multimedialna od mojej mamy- zdjęcie bukietu kwiatów i listu..
wiedziałam od kogo to- od eksa!

Złożył życzenia i dopisał, że zostawiając mnie popełnił swój największy błąd w życiu, ale generlanie to wszystkiego najlepszego sraty taty..
to było dziwne. Liczyłam na jakąś skruchę, błaganie o przebaczenie czy coś.. a tu takie coś...
stwierdziłam, że nie będę reagować...

ale:
o północy napisał jeszcze maila. troszeczkę dłuższego, że jestem wspaniałą osobą i że z własnej głupoty nie jesteśmy razem, że chce żebym była szczęśliwa i...
że gdybym kiedyś czegoś potrzebowała to mogę na niego liczyć, że mogę w każdej chwili się odezwać gdybym czegoś potrzebowała lub chciała się spotkać :conf used:

i tutaj zgłupiałam.
z jednej strony mam ochotę go zdrowo opierd***ć, a jednak dobre wychowanie i jakieś skrupuły nie pozwalają mi na to. Nie ukrywam, że czuję dziką satysfakcję, że żałuje, ale jakoś nie czuję nienawiści. Z innej strony sama siebie pytam czy potrafiłabym mu przebaczyć? sama nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Chyba nie.. jestem już 'sfokusowana' na nowy związek, na nową osobę. Chyba już nie potrafiłabym wejść do tej samej rzeki kolejny raz...

Odpisać pewnie odpiszę. Nie będę go przeklinać, ale powiem, że jest śmieszny i że potraktował mnie jak najgorszą ścierę...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:33   #1439
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cdz, Wszystkiego najlepszego. Dużo, dużo, dużo szczęścia. Żeby Ci się wszystko układało, spełniało i żeby marzenia się ziściły

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Wiadomość multimedialna od mojej mamy- zdjęcie bukietu kwiatów i listu.. wiedziałam od kogo to- od eksa!
O kurde.

Przeczytałam kilka razy. I sama jestem skołowana.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Z innej strony sama siebie pytam czy potrafiłabym mu przebaczyć? sama nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Chyba nie.. jestem już 'sfokusowana' na nowy związek, na nową osobę. Chyba już nie potrafiłabym wejść do tej samej rzeki kolejny raz...
To już jest indywidualna sprawa. Ja zakładam, że ludzie się zmieniają. A powiedzenie brzmi: nie sposób wejść dwa razy do tej samej rzeki. Ja to rozumiem tak: że wiążąc się drugi raz z tą samą osobą nie stworzymy takiego samego związku jakim był pierwszy, bo my się zmieniliśmy. To nigdy nie jest to samo. Moim zdaniem pasuje to do relacji z długą przerwą. Nie wierzę w ekspresowe zmiany sposobu bycia. To wymaga czasu.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Odpisać pewnie odpiszę. Nie będę go przeklinać, ale powiem, że jest śmieszny i że potraktował mnie jak najgorszą ścierę...
Chyba też bym odpisała albo nie... albo tak, ale co Nie mam pojęcia. Albo właśnie zostawiłabym to bez odpowiedzi. Niech się męczy, zastanawia, żyje w niepewności

Pomimo tego, troszkę Ci chyba zazdroszczę faktu, że facet przejrzał na oczy. Już abstrahując od tego, że jest imbecylem, bo Cię zostawił. Wierzę, że Ci się miło zrobiło , masz tę świadomość, że faceta męczy

Dziewczyny... jakiego ja cud- miód rowerzystę widziałam. (w prawdzie tylko prowadził rower, ale domniemywam, że jednak nie tylko na pokaz). Mijałam go 2 razy. Uśmiechnął się Teraz jak głupia śledzę spotted, bo a nuż napisze i będzie chciał mnie znaleźć (odbija mi już). Jak wróciłam do domu i spojrzałam w lustro to chciałam zrobić tak:
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 12:06   #1440
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ALEŻ CIACHA wkleiła Dioneja
Chociaż od czasu do czasu na fotki można popatrzeć jak nie ma pod ręką prawdziwego przystojniaka :P.


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Dzisiaj przepedałowałam 15 kilometrów na moim złomie. Nie wiem czy to dużo czy mało. Jestem z siebie dumna, bo codziennie wymigiwałam się od roweru: a to za ciepło, za zimno, za wietrznie, za ruchliwie. No! Jutro też gdzieś pojadę. Chyba, że chwycą mnie zakwasy
Gratuluje ! Ja się nadal nie mogę ponownie zmobilizować do wysiłku fizycznego...


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Szarpnę się nawet na prawdziwego
Dzięki


Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
Hello, hello Właśnie skończyłam trenować z tym podłym łysym mordercą Shaunem T. O masakra, leje się ze mnie jak z dzikiej świni. Jestem z siebie dumna, bo ćwiczę już 1.5tygodnia z tylko jednym dniem przerwy. Zaczynam powoli zauważać zmiany. Brzuch bardziej napięty, uda też. Będę piękna już niedługo buhehehehe.
Łysy morderca Shaun T ?? Któż to taki ?


Cytat:
Napisane przez marlienkaa2 Pokaż wiadomość
W pracy wszyscy się cieszymy. Prawdopodobnie odeszła jedna laska, która donosiła na wszystkich do szefów. Masakra z nią była.
Takie osoby co wprowadzają niezbyt dobrą atmosferę to po prostu ma się ochotę wystrzelać...


Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
No i ogolnie od 5 rano nie spie i zaczelam troche ogarniac pokoj, pozniej siebie ogarne troche i jade na dworzec po siostre
Ostatnimi czasy o 5 rano to ja dopiero na drugi boczek się przekręcam :P. Wczoraj przebiłam samą siebie - wstałam dopiero po 11...


Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Tak szczerze to przez ostatni tydzien (a moze nawet wiecej) wstaje jakos okolo 5-6
I w sumie u siebie to tylko ogarnelam pokoj i pozmywalam naczynia Ale na pewno nie jest perfekcyjnie. Nie lubie sprzatac i zawsze jakos dluzo czasu potrzeba mi na sprzatanie Ale za to uwielbiam zmywac naczynia
Też nie bardzo lubię sprzątać. Nie wiem czemu najbardziej znienawidzoną przeze mnie czynnością jest zmywanie naczyń... Już prędzej wole całą łazienkę wyczyścić .


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
słuchajcie...
wczoraj miałam urodziny...
Sto lat, sto lat ! Wszystkiego najlepszego .


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
i... siedzę sobie w pracy i pika mi telefon. sms. Wiadomość multimedialna od mojej mamy- zdjęcie bukietu kwiatów i listu..
wiedziałam od kogo to- od eksa!

Złożył życzenia i dopisał, że zostawiając mnie popełnił swój największy błąd w życiu, ale generlanie to wszystkiego najlepszego sraty taty..
to było dziwne. Liczyłam na jakąś skruchę, błaganie o przebaczenie czy coś.. a tu takie coś...
stwierdziłam, że nie będę reagować...

ale:
o północy napisał jeszcze maila. troszeczkę dłuższego, że jestem wspaniałą osobą i że z własnej głupoty nie jesteśmy razem, że chce żebym była szczęśliwa i...
że gdybym kiedyś czegoś potrzebowała to mogę na niego liczyć, że mogę w każdej chwili się odezwać gdybym czegoś potrzebowała lub chciała się spotkać :conf used:

i tutaj zgłupiałam.
z jednej strony mam ochotę go zdrowo opierd***ć, a jednak dobre wychowanie i jakieś skrupuły nie pozwalają mi na to. Nie ukrywam, że czuję dziką satysfakcję, że żałuje, ale jakoś nie czuję nienawiści. Z innej strony sama siebie pytam czy potrafiłabym mu przebaczyć? sama nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Chyba nie.. jestem już 'sfokusowana' na nowy związek, na nową osobę. Chyba już nie potrafiłabym wejść do tej samej rzeki kolejny raz...

Odpisać pewnie odpiszę. Nie będę go przeklinać, ale powiem, że jest śmieszny i że potraktował mnie jak najgorszą ścierę...
Ja zapewne powtórzę się kolejny raz ale nie rozumiem facetów. Ex-a, o ile bym mu odpisywała, to bym pogoniła gdzie pieprz rośnie. Nagle sobie o tobie przypomniał?!
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-28 17:49:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.