Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 02:02   #3481
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;7628671]

Jesli nie podoba mi sie chanel 5 i chanel 19, to beda sie podobaly inne chanel ?[/quote]

Polecam przetestować Chance - to zupełnie inna bajka. O wiele delikatniejsze i świeższe od piątki i dziewiętnastki.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 06:11   #3482
moliv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 17
Dot.: Perfumy dla mnie! Nie mogę się zdecydować!!!

Narcisio można dostać w Polsce tylko w Sephorach. Sama ten zapach posiadam i jest nieziemski, ale potrafi bardzo się zmienić. Mnie kiedyś koleżanka powiedziała, że pachnę jak wiosna, kiedy miałam na sobie Narcisio A moją mamę kiedy się nim spryska zaczepiają w biurze pytając czym tak pachnie
moliv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:54   #3483
redlips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Hej dziewczyny
Poszukuje perfum o podobnym zapachu do INCANTO DREAM (Salvatore Ferragamo). Szukam ich ponieważ czytałam ze one krótko utrzymują się na skórze, a ja chcialabym wreszcie jakies ktore trzymaja sie przynajmniej z 5,6 godzin. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc Aha, fajnie gdyby kosztowały do 150zł jeśli takie się znajdą

redlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:03   #3484
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Polecam przetestować Chance - to zupełnie inna bajka. O wiele delikatniejsze i świeższe od piątki i dziewiętnastki.
Wiec nadal jestem na C.

Myslalam, ze jest takie drzewko, gdzie sa rozne galazki i po kolei sie skresla.

Jest pare super zapachow, ale do mnie nie pasuja. Opium sobie kupie gdy zostane profesorem. Nie zostane nigdy, ale kojarzy mi sie z bardzo wybitna osoba.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 16:51   #3485
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Lacoste pour femme "powszednia" i "sportowa" ?

No w życiu! To bardzo kobiecy, elegancki i seksowny (uwielbiam to określenie ) zapach
to ja się zgadzam z gryxikiem, absolutnie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:04   #3486
smokyeyes9
Raczkowanie
 
Avatar smokyeyes9
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 67
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Po pierwsze nie bałabym sie zakupu na Allegro. Za 150 zł mozna tam zaszaleć.
Te kosmetyki są zazwyczaj sprowadzane ze Stanów, Anglii lub Francji, stąd świetna cena. Ale to juz twoja decyzja.
Co do samych propozycji to dla młodej 18 latki absolutnie odradzam coco,JLo, Britney. Oczywiście nie każdy musi się z tym zgodzić Moje typy to:
Clinique-Happy-moj faworyt
DKNY- be delicious
lub Pleasure, choć tu juz bym się zastanowiła czy nie za bardzo kwiatowy jak dla młodej dziewczyny. Serdecznie pozdrawaim Smoky eyes
smokyeyes9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 21:21   #3487
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Lacoste pour femme "powszednia" i "sportowa" ?
No w życiu! To bardzo kobiecy, elegancki i seksowny (uwielbiam to określenie ) zapach
Ale to nie zabrzmiało jak krytyka pod jej adresem. Lacoste przeze mnie jest -tak się składa komplementowana. A dobór słów...coż - każdy wyraża to na swój sposób Poprzez "powszedniość" miałam na myśli jej lekkość, możliwość używania na każdą okazję i o każdej porze (w odróżnieniu np od Angel TM).
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 21:24   #3488
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Perfumy dla mnie! Nie mogę się zdecydować!!!

To właśnie zastanawiające. Tak więc obok Flowerbomb, Narcisio jest kolejnym zapachem do nabycia w Sephorze.
Douglas się nie postarał
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 00:04   #3489
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Ale to nie zabrzmiało jak krytyka pod jej adresem. Lacoste przeze mnie jest -tak się składa komplementowana. A dobór słów...coż - każdy wyraża to na swój sposób Poprzez "powszedniość" miałam na myśli jej lekkość, możliwość używania na każdą okazję i o każdej porze (w odróżnieniu np od Angel TM).
Moją intencją nie była złośliwość Cytowany post wynikał tylko i wyłącznie ze zdziwienia, że zapach ten może być odbierany tak, jak to określiłaś

Teraz rozumiem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:13   #3490
neferetete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Exclamation Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Polecam cudowny zapach :
CHANSON D'EMOTION TENDRE
Pachnie super świeżo - ozonem i białymi kwiatami - jak powietrze po burzy! Gdy tylko go używam, ludzie zwracają uwagę na to jak ładnie pachnie, a używałam sporo różnych perfumów! Jest to niestety tylko dezodorant. Szukam jego odpowiednika w perfumie. Może umiecie mi pomóc?
neferetete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 13:16   #3491
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez smokyeyes9 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie bałabym sie zakupu na Allegro. Za 150 zł mozna tam zaszaleć.

Racja, ale trzeba naprawdę uważać, bo możesz zapłacić 150 zł zarówno za oryginalny produkt, jak i za śmierdzące popłuczyny serwowane w oryginalnym flakoniku. Ale od czego mamy wątek wefyfikaci aukcji
Fraise, a może napisz, jakie zapachy Ci się podobaj, jakie lubisz nuty.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 13:34   #3492
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Trudno mi powiedziec i dokladnie okreslic jakie zapachy lubie. po prostu perfum musi miec to cos . ale zdecydowanie nie moze byc ostry o duszacym zapachu, wszelkie energetyczne i kwiatowe zapachy tez chyba nizebyt mi sie podobaja. lubie delikatne, swieze, pachnace czystoscia. niewiele perfumow testowanychm mi sie podoba, ale lubie hairess paris hilton (chociaz to taki slodziak), glow j.lo, be delicious czy game. ale to jeszcze nie to.
dzieki. na pewno przetestuje wasze propozycje.


Musze przetestowac teraz Pure Women Bruno Banani, ma dobre opinie na KWC i moze mi tez sie spodoba
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 14:41   #3493
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Moją intencją nie była złośliwość Cytowany post wynikał tylko i wyłącznie ze zdziwienia, że zapach ten może być odbierany tak, jak to określiłaś

Teraz rozumiem
Nigdzie nie napisałam,że Twoją intencją była złośliwość.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:09   #3494
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

Witam
Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze perfum. Szukam jakiegoś ładnego, ale nie duszącego zapachu na wiosnę.
Do tej pory używałam zapachów głównie owocowych, ostatnio Miss Dior Cherie i Gucci II. Wolałabym jednak, aby ten zapach nie był typowo owocowy, raczej bez żadnych cytrusów i koniecznie bez porzeczki, bo szybko się męczę w perfumach, które ją zawierają.
Podoba mi się Escada Magnetism, długo jej używałam, ale teraz chce czegoś innego. W tej Escadzie podoba mi się zwłaszcza to ja pachnie pod koniec, to jest jakaś wanilia albo karmel.

Chciałabym żeby ten poszukiwany zapach miał jakąś taką waniliową nutę.
W zimie używałam Dior Pure Poison, ale teraz są dla mnie za mocne. Oprócz tego podoba mi się Jill Sander Sun. Chciałabym, żeby poszukiwany zapach miał właśnie coś z tego Diora i z Sun, ale był delikatny i nie męczył. Żeby nadawał się na codzień do pracy, ale też żeby można było go użyć na randkę.
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:12   #3495
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

To nie tak, że piszesz co Ci sie podoba, a my mamy Ci pomóc wybrać. Nie, nie.
Pochodź po perfumeriach, powąchaj jakie teraz są zapachy, zamów jakiś katalog (np w avonie są pachnące strony).
Zapach powinien odzwierciedlać kogoś ,,duszę" że tak pwoiem. Jeśli ktoś jest pełen energii, wątpie zeby pasował mu zapach różany przeznaczony raczej dla romantyczek.
Rozumiesz co mam na myśli? ;d
ciężko jest tak o komuś pomóc w wyborze ;]
nawet jeśli mówisz, że chcesz coś z nutą wanilii. Takich jest mnóstwo ;] Od ciężkich po świeże ;p
significant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:37   #3496
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

Cytat:
Napisane przez significant Pokaż wiadomość
To nie tak, że piszesz co Ci sie podoba, a my mamy Ci pomóc wybrać. Nie, nie.
Pochodź po perfumeriach, powąchaj jakie teraz są zapachy, zamów jakiś katalog (np w avonie są pachnące strony).
Zapach powinien odzwierciedlać kogoś ,,duszę" że tak pwoiem. Jeśli ktoś jest pełen energii, wątpie zeby pasował mu zapach różany przeznaczony raczej dla romantyczek.
Rozumiesz co mam na myśli? ;d
ciężko jest tak o komuś pomóc w wyborze ;]
nawet jeśli mówisz, że chcesz coś z nutą wanilii. Takich jest mnóstwo ;] Od ciężkich po świeże ;p
Chodziłam ostatnio sporo, ale tam są duże ilości tych butelek, nie wszystko da się od razu powąchać. Liczyłam na propozycje, które mogłabym sprawdzić jako pierwsze. Kiedyś bardziej orientowałam się w tym co jest dostępne na rynku, ostatnio w ogóle. Dlatego liczyłam na poradę kogoś bardziej zorientowanego.

Jeśli chodzi o zapachy z katalogu to odpada, chcę taki zapach który jest dostępny w perfumerii, ewentualnie na allegro zamówię, ale nie katalogowy.
Jeśli chodzi o cenę może być górna półka. Na perfumach nie oszczędzam, ale 500 zł też łatwo wydać mi nie będzie

Co do tej wanilii to chciałabym coś lekkiego co ją zawiera. Myślałam też że mogłby być to zapach kwiatowy, ale nie taki w którym dominuje róża. Nie lubię zbyt wybijającego się zapachu róży.

Ja sobie zdaję sprawę, że to nie będzie tak, że ktoś mi po tym opisie wybierze zapach i on będzie tym idealnym. Ale liczyłam na jakieś propozycje do wypróbowania.
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 16:55   #3497
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Pomoc w wyborze perfum

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
Trudno mi powiedziec i dokladnie okreslic jakie zapachy lubie. po prostu perfum musi miec to cos . ale zdecydowanie nie moze byc ostry o duszacym zapachu, wszelkie energetyczne i kwiatowe zapachy tez chyba nizebyt mi sie podobaja. lubie delikatne, swieze, pachnace czystoscia. niewiele perfumow testowanychm mi sie podoba, ale lubie hairess paris hilton (chociaz to taki slodziak), glow j.lo, be delicious czy game. ale to jeszcze nie to.
dzieki. na pewno przetestuje wasze propozycje.


Musze przetestowac teraz Pure Women Bruno Banani, ma dobre opinie na KWC i moze mi tez sie spodoba
Pure Woman to tez slodziak, ale ma "to cos", polecam. I trwalosc tez calkiem dobra
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:18   #3498
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

Cytat:
Napisane przez Agata83 Pokaż wiadomość
Witam
Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze perfum. Szukam jakiegoś ładnego, ale nie duszącego zapachu na wiosnę.
Do tej pory używałam zapachów głównie owocowych, ostatnio Miss Dior Cherie i Gucci II. Wolałabym jednak, aby ten zapach nie był typowo owocowy, raczej bez żadnych cytrusów i koniecznie bez porzeczki, bo szybko się męczę w perfumach, które ją zawierają.
Podoba mi się Escada Magnetism, długo jej używałam, ale teraz chce czegoś innego. W tej Escadzie podoba mi się zwłaszcza to ja pachnie pod koniec, to jest jakaś wanilia albo karmel.

Chciałabym żeby ten poszukiwany zapach miał jakąś taką waniliową nutę.
W zimie używałam Dior Pure Poison, ale teraz są dla mnie za mocne. Oprócz tego podoba mi się Jill Sander Sun. Chciałabym, żeby poszukiwany zapach miał właśnie coś z tego Diora i z Sun, ale był delikatny i nie męczył. Żeby nadawał się na codzień do pracy, ale też żeby można było go użyć na randkę.
Witaj Agato

A wiesz, że w Escadzie Magnetism jest porzeczka w składzie?
Może to nie ona Cię męczy?
Ja też lubię Magnetism
Wąchałaś może Innocent T.Muglera? Mam dziwne przeczucie, że mógłby Ci się spodobać, mimo, że jest w nim porzeczka
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:51   #3499
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

Porzeczka porzeczce nierówna

Zasugerowałam się fragmentem Twojego postu "coś z tego Diora i z Sun" i automatycznie pomyślałam o Dune Sun - też Diora ;] Co prawda początkowe akordy to właśnie cytrusy, ale zapach szybko zmienia się w ciepły, owocowo-słodki; z wanilią w bazie - i porzeczką pomiędzy nimi.


Zgadzam się z Irkąx, Innocenta (i jego wersje) warto poznać.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 19:06   #3500
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze zapachu.

No właśnie, porzeczka porzeczce nierówna.
Ja nie chcę takiej która jest w Tommy girl albo Cat Deluxe At Night.

O dziwo większość zapachów które mi się podobają ma porzeczkę. No ale jeśli jest ona bardzo intensywna to mnie męczy. Akurat ta w magnetism jest ok. Wiedziałam, że tam jest ale akurat to nie jest ten męczący mnie typ porzeczki.
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 11:39   #3501
kash
Przyczajenie
 
Avatar kash
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: london
Wiadomości: 26
Dot.: Perfumy dla mnie! Nie mogę się zdecydować!!!

euphoria jest naprawde przecudna...polecam bo to nietuzinkowy zapach
kash
__________________
...Zyj tak jakby jutra mialo nie byc...
kash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 15:33   #3502
redlips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
perfumy dla siostrzenicy.

Cześć Dziewczyny
Mam pewien problem.. Otóż 12 czerwca moja siostrzenica ma urodziny i zażyczyła sobie perfumy.. Ma 15 lat. Zastanawiam się nad kupnem wody perfumowanej Incandessence Avonu, tylko zastanawiam się czy jej by sie ona spodobała. Popdpatrzyłam jakich dotychczas używała perfum i to są:
* Calvin Klein- Euphoria
* Salvatore Ferragamo- Incanto Heaven
* Oriflame- Pop Glam Glossy Pink
* Naomi Campbell- Cat Deluxe
* Nina Ricci- (w takim jabłuszkowym opakowaniu różowym)
* Bruno Banani- Pure Women
* Addidas- Pure Lightness
* Escada- Moon Sparkle
* Puma- Jamaica 2
* Avon- Passion Dance
* Oriflame- Miss Punk

wiem że jej ulubionymi zapachami są Cat Deluxe i Incanto Heaven, czyli takie bardziej słodkawe. I zastanawiam się czy może ta woda avonu by jej się spodobała? jak myślicie? pasowała by do poprzednich zapachów? Który z wymienionych zapachów najbardziej pasuje do Incandessence?

Z góry dziękuje za pomoc
redlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 10:15   #3503
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

A nie testoiwałaś tego zapachu? Mi trudno coś powiedzxieć więcej na jego temat, bo wąchałam go tylko z butelki i nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale jest dość przyjemny, kwiatowy. Ma w sobie trochę drapieżnego ciepełka podobnego do tego z Cat Deluxe. Może opinie z KWC coś Ci podpowiedzą:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sence-edt.html
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 10:19   #3504
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Cytat:
Napisane przez redlips Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam pewien problem.. Otóż 12 czerwca moja siostrzenica ma urodziny i zażyczyła sobie perfumy.. Ma 15 lat. Zastanawiam się nad kupnem wody perfumowanej Incandessence Avonu, tylko zastanawiam się czy jej by sie ona spodobała. Popdpatrzyłam jakich dotychczas używała perfum i to są:
* Calvin Klein- Euphoria
* Salvatore Ferragamo- Incanto Heaven
* Oriflame- Pop Glam Glossy Pink
* Naomi Campbell- Cat Deluxe
* Nina Ricci- (w takim jabłuszkowym opakowaniu różowym)
* Bruno Banani- Pure Women
* Addidas- Pure Lightness
* Escada- Moon Sparkle
* Puma- Jamaica 2
* Avon- Passion Dance
* Oriflame- Miss Punk

wiem że jej ulubionymi zapachami są Cat Deluxe i Incanto Heaven, czyli takie bardziej słodkawe. I zastanawiam się czy może ta woda avonu by jej się spodobała? jak myślicie? pasowała by do poprzednich zapachów? Który z wymienionych zapachów najbardziej pasuje do Incandessence?

Z góry dziękuje za pomoc

a czemu akurat uparłaś się na Incandessence? Widzę że siostrzenica lubi zapachy słodkie - (Euphoria, Miss Punk, jabłuszkowa Ninka, czy Cat Deluxe) - ja bym kupiła jej jeśli już koniecznie ma być coś z Avonu - to słodkie Extraordinary
Jeśli chodzi o Incandessence to bezpieczny zapach ale jak dla mnie zbyt kwiatuszkowy, zbyt prosty i raczej nie zachwyci 15latki
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 10:56   #3505
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Skoro lubi Cat Deluxe, to może Cat Deluxe at Night? Też jest taki owocowo-słodki, może się jej się spodobać Proponowałabym też, patrząc na upodobania perfumeryjne Twojej siostrzenicy, Kylie Minogue Showtime, typowo 'różowy' dziewczęcy zapach.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2008-06-03 o 17:39
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:00   #3506
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Escada Magnetism tzę by jej się spodobała ( ) ale to już zapach z wyższej półki.
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:15   #3507
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Z wyższej półki to miałabym więcej faworytów pewnie nie tylko Magnetism, ale i wszystkie sezonówki Escady, Gucci II, Envu Me, Coco Mademoiselle, CK One Summer, Hypnose, Lolitki, Masaki EDP, Lovely Prism, półki aż się uginają od słodkości
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:07   #3508
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Z tego co widze, to wiekszosc mi tez sie podobala z tych co podalas i moge polecic kylie minogue show time, i jeszcze cat deluxe at night z czystym sumieniem.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 15:14   #3509
aga2666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 57
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Hej moze sie jej spodobac escada Moon sparkle sa takie truskawkowe na lato moja siostra je kupila i sie cieszy jak dziecko
aga2666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 16:21   #3510
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: perfumy dla siostrzenicy.

Ja bym wybrała któryś z zapachów Kylie Minogue
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.