Dokończ.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 09:49   #1
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Wink

Dokończ....


Pomyslałam sobie nad nowym wątkiem, co do naszych "doświadczeń"

A więc dokończ poszczególne zdania:

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach...

Chyba wystarczy jestem ciekawa co napiszecie...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 10:10   #2
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Alien, Krizia, Lolita, Allure Sensuelle

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...j'adore edp

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....Ultraviolet

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...hmmm niech pomysle...chyba Alien

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....Neonatura Cocon, Allure Sensuelle

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...Wish

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...Indian Summer

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...Hugo Boss Dark Blue

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...Code, są sliczne

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Allure Sensuelle, Alien, Wish

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....j'adore

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....Hypnotic Poison

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...Neonatura Cocon, męski Code

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką, od ok roku i co się do tego przyczyniło wizaz oczywiście albo jaki zapach...zaczęło sie od Ultraviolet

To by było na tyle
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 10:21   #3
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... Wish, Organza Indecence, Roma

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Black Cashmere

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie... Sicily
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Organza Indecence, NC Campbell, Euphoria

Perfumy, które mają naprawdę przecudną butelkę... Lolitka Lempicka, Black Cashmere

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Dolce & Gabbana Red

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... Hugo Boss

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... żaden

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...
na wieki wieków amen, to tylko ukochana Organza Indecence
pozostałe to: Dolce Vita, Black Cashmere i Wish

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego... For Her Narciso Rodriguez (dla mamusi), a Aramis (dla tatusia).

Perfumy, które kojarzą Ci się z zachodem słońca.... Sicily

Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem... Sensations

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... od zawsze (zaczęło się od szkoły podstawowej, a potem czasy liceum i tak już zostało... )
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."


Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2007-02-22 o 18:01
SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:09   #4
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Słonik Kenzo, Angel

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Tygrys

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Coco Chanel i Cinnabar

Perfumy, które uwielbiam, ale nienawidzi ich otoczenie - co prawda nie moje otoczenie, ale otoczenie większości, jak czytam - niestety Słonik

Perfumy, za które dostaję najwięcej komplementów - Pink Sugar i Słonik od męża

Perfumy, które mają naprawdę przecudna butelkę - Black Cashmere

Perfumy, do których wracam wspomnieniami - Anais Anais, ale teraz bym ich nie użyła za nic

Perfumy, którymi pachnie mój mąż to - Gucci Pour Homme, NEMO, Gucci Envy

Perfumy męskie, które z powodzeniem sama mogłabym używać - Gucci Pour Homme ale jakoś nie śmiem jednak, czasami kropelka na nadgarstek

Jeśli miałabym się ograniczyc do 3 zapachów, które będę mogła używać do końca zycia to będą to byłyby to: SŁoń, Organza Indecence i Angel

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabym kogoś bliskiego - Kadzidlaki Seria 3 Comme des Garcons dla moich chopów ale przede wszystkim Avignon w półtoralitrowej butli i Gaiac w jeszcze większej plus jakieś pół litra GpH, a niech mają, ja będę mogła podbierać do woli

Perfumy, które kojarza mi się z zachodem słońca - Spirit of Africa, Safari

Perfumy, które kojarza mi się z letnim wieczorem nad morzem - Eau des Merveilles Hermesa

Perfumy, ktore kojarzą się z letnim wieczorem w domu - nie ma takich, ale są w naturze - to zapach moich kwitnących wiciokrzewów - upajające... choć pachnieć tym bym nie chciała, no i maciejka (czyli znowu Słonik)

Perfumomaniaczką - z opowieści rodzinnych - jestem od 3 roku życia, kiedy na moje skomlenie: "Pelfuni daj" nalewano mi wody do buteleczek po "Być może..." a ja co chwilę sięgałam po flaszeczkę i malutkim paluszkiem nakładałam "zapach" za uszka;

Co się do tego przyczyniło? Toaletka mojej babci, taka wielka, z trzema ogromnymi kryształowymi lustrami - piękna i niedostępna bez pozwolenia.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:44   #5
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - mało co nie wietrzeje na mnie max. po 2-3 h Są to m.in.:
Neonatura Cocon, Poison, Lolitka Midnight
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Wish - Chopard(janjpierw uzywała je mama, wydawały mi się słodkie i banalne - teraz chętnie sama bym się zaopiekowała jakimś flakonikiem), JDP In Black(kiedyś kojarzyły mi się z tanią nalewką )
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Jak kocham to po grób
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Black Cashmere - wiekszość znanych mi ludzi reaguje bardzo negatywnie
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Angel, Deep Red, 5th Avenue -nie ingerują aż tak w zycie innych.
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -
1)Annict Goutal - Grand Amour (czerwony kryształ z boskim motylkiem - Ach! - nie wiem nawet jak pachną ale marzę o niech - ach ten flakonik!), 2)Lolita Lempicka (klasyczna i Midnight - boskie jabłuszko - barokowy przepych, bizuteryjność, czuję się jak księżniczka ).
3) Black Cashmere Donna Karan - czarny, błyszczący, mieszczący się w dłoni kamień rzeczny -czysta magia i prostota!
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami-
1) Naf Naf - moje pierwsze perfumy - wspomnienie dzieciństwa - bardzo słodkie, różowe, cukierkowe, w sam raz dla kilkulatki ;p pamiętam że zabrałam je na wakacje nad morze i co chwilę się ukradkiem dopsikiwałam
2) Les Belles - żółte i ziel. - nigdy ich nie miała,, niedawno miałam kupic ale zrezygnowałam :/. Pamiętam je jak przez mgłę - ale kojarzą mi się z dojrzewaniem - w 6-7 kl Szkoły Podstawowej namiętnie chodziłam do Pedetu aby psiknąć się chociaż kropelką... Buteleczka takich perfum była moim niedoścignionym marzeniem...
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - Opium

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... kiedyś podkradałam tacie klasyczne męskie Rochas. Obecnie nie używam i nie posiadam żadnych męskich.
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - chyba bym umarła . A tak poważnie to (chociaż ciężko wybrać) :
- Poison klasyk
- Opium
- ? (nie mogę się zdecydować)
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - trudno mi się zdecydować - zalezy od osoby i gustu osoby - nie lubię narzucać moich preferencji ;p
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Nie wiem czemu ale przyszedł mi do głowy Paris YSL
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - z wieczorem to może nie ale z nocą na pewno Black Cashmere - piękna, tajemnicza, trochę niepokojąca...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... - perfumomaniaczką jestem praktycznie od dzieciństwa. Może to wina mamy ;p. Teraz natomiast jestem już chyba -uzależniona od uzywania, kupowania, posiadania perfum - i trwa to juz jakiś rok. To forum też jest trochę temu winne!!! Mam nadzieję że to sie źle nie skończy... ;p. Chyba jestem nienormalna że większość czasu w ciągu dnia myślę o tym co nowego sobie kupić, skąd skołować kasę i chociaż raz dziennie wyciągam wszystkie buteleczki aby sobie popatrzeć...
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 12:45   #6
Shisha_Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Shisha_Amouage
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 140
Wink Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Jungle Elephant
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Black Cashmere
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Hypnose
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Opium
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Euphoria
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Dior Midnight Charm
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Poeme
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - Euphoria Men
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - A*Men
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Jungle, Addict Eau Fraiche, Classique Summer 2004
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - Envy
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Dune
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Rush
Jestem perfumaniaczką od dwóch lat i przyczyniła się do tego dawna pani z angielskiego dzięki której nad życie kocham Słonika!
Shisha_Amouage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:42   #7
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Hot Couture
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Coco Mademoiselle
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Jungle elephant i Euphoria
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - nie wiem
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów -
Mademoiselle
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Dolce Vita
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Vanilla Musk
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - Le Male JPG
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - Givenchy Ultramarine
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Coco Mademoiselle, Chance, Addict
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - Dolce Vita, są takie radosne
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Lolita edt
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Dune
Jestem perfumomaniaczką od roku-dzięki naszemu Forum-to wszystko przez WAS!
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 13:48   #8
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....pure poison, poeme
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...organza....i pure poison, jadore
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....addict
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...nie ma takich, albo ja o tym nic nie wiem
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....angel le lys
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...pure poison
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...chic herrery
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...envy, l'instant extreme, basala
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...basala...szaleńczo mi się podobają
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...pure poison, angel le lys, poeme....plus envy
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....obdarowywuję róznyumi...na lewo i prawo
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....poeme
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...envy
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach...miałam obsesje na temat perfum....to fakt....ale to co zrobił ze mną WIZAŻ....!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! pozwólcie, że pozostawię bez komentarza
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:53   #9
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Dokończ....

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... - perfumomaniaczką jestem praktycznie od dzieciństwa. Może to wina mamy ;p. Teraz natomiast jestem już chyba -uzależniona od uzywania, kupowania, posiadania perfum - i trwa to juz jakiś rok. To forum też jest trochę temu winne!!! Mam nadzieję że to sie źle nie skończy... ;p. Chyba jestem nienormalna że większość czasu w ciągu dnia myślę o tym co nowego sobie kupić, skąd skołować kasę i chociaż raz dziennie wyciągam wszystkie buteleczki aby sobie popatrzeć...
Moja siostra twierdzi ze zwariowałam, mam masę próbek, codzienne pachne czymś innym, mój pokój to jedna wielka perfumeria, ja tak od ok roku, ale teraz z coraz większą intensywnością, nawet jak buteleczki sa juz puste, to nie pozbywam sie ich...w sumie to taki pozytywny nałóg, tylko mój portwel zapewne mysli inaczej.
KOCHAM PERFUMY !!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:07   #10
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Flowerbomb
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Gucci Eau de Parfum II
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Chyba takich nie posiadam
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Nie wiem o takiej sytuacji
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Gucci Eau de Parfum II, Flowerbomb, Innocent J'adore, Happy Heart (aktualnie nie posiadam) ostatnio także Pure Poison
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Gucci Eau de Parfum II, "L" Lolita Lempicka, Miss Dior Cherie
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Pret a porter, pierwsze perfumy, które dostałam od mojego małża, nasze pierwsze wspólne wakacje mrrrr
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - Truth CK, Acqua di Gio Armani, różniaste próbencje
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - Acqua di Gio
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Gucci Eau de Parfum II, Innocent, nie mam serca wybrać trzeciego zapachu
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - O oui Lancome
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - J'adore Dior, Pure Poison Dior
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Envy Gucci
Jestem perfumoholiczką od dawien dawna. Od zawsze kochałam zapachy, pamiętam że w szkole średniej miałam całą półeczkę ustawioną Avonem i różnym badziestwem, ponieważ nie miałam zbyt dużo pieniędzy na zakup oryginalnych perfum. Właściwie nie wiem skąd mi się ta miłość do perfum wzięła, ponieważ ani moja babcia, ani mama nigdy nie pasjonowały się pachnącymi kosmetykami. Później dostałam od koleżanki reszteczke czerwonego Hugo Bossa, ponieważ ona kupiła sobie kolejną wielka flachę. Ja zaczęłam zbierać na pierwsze w życiu markowe perfumy. Poszłam na szybcika do perfumerii i wybrałam pośpiesznie, zbyt pospiesznie. Był to Hugo Boss Woman, w takim srebrno białym pudełku i dla mnie pachniał wtedy strasznie podobnie do Little Black Dress Avonu, więc troszkę się zawiodłam. Przez perfumowe forum coraz bardziej się rozkręcam. Kocham Was Kobitki
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:21   #11
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Eden
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - nie było takich
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Organza
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie - Messe de Minuit
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Angel, Dolce Vita, Euphoria
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Angel, Lolita Lempicka
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Paris - już ich tak nie lubię, ale ciągle są w mojej pamieci...
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - A*Men
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/używasz - nie ma takich
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca życia to - tylko Black Cashmere, co do innych nie mam pewności
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - to zależy kogo
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Alchimie
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - moją ulubiona porą roku jest zima, więc zmieniam na zimowy wieczór Hiver
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło - od niepamiętnych czasów. Pamiętam jak byłam malutka i moja Mama ukrywała przede mna swoje perfumy w obawie, żebym ich nie wypsikała. A ja zawsze je odnajdowałam i z nabożnym szacunkiem wtulałam nosek w korek. Oczywiście nigdy ich nie wypsikiwałam, były jak najcenniejszy skarb i po prostu nie śmiałam ich uzyć
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 16:20   #12
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Dot.: Dokończ....

Przypuszczam, ze w zaleznosci od okolicznosci wypelnilabym te 'ankiete' inaczej, ale sprobujmy :

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Addict
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Hypnotic Poison
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam Nature Millenaire (znudzily mi sie)
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie Youth Dew
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Addict, Nu
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Lalique le Parfum
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami L'Air du Temps
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Romance, RL
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz Basala
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to Presence d'une femme, Nu EDP.. nie wiem, co jeszcze
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego czarna Mania (dla mamy)
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca Le Baiser du Dragon
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem Armani Mania (nowa)
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach. Chyba od dziecka, uwielbialam podkradac cos mamie, zbieralam tez miniaturki przysylane ze Stanow przez ciocie. Tereaz to juz wpadlam na dobre
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:58   #13
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Lolita EDP, Roma, Angel La Rose
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Cerruti 1881, Angel (może to jeszcze nie miłość ale... )
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam Hot Couture EDP
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie Black Cashmere
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Lolita, Dolce Vita, Cristobal, Innocent
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Lolita
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami Poeme, Dune
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Euphoria Men, Polo Black
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz BMEN
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to Cristobal, Tempore Donna, Innocent
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Euphoria dla Siostry, Lolita dla Mamy
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca Alchimie
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem Dune
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... Kocham perfumy od dziecka, wszystkie oszczędności zawsze wydawałam na zapachy i mazidła..
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2006-12-15 o 17:36
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:33   #14
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Jungle Kenzo, Shalimar, Insolence.
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Quel amour Annick Goutal, Chanel No 5, Chanel 19
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam Coco Mademoiselle
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie Jungle Kenzo, Angel
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Glow J.Lo
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Angel, Sun moon stars, Annick Goutal, Insolence, Lolita Lempicka
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami Oui non Kookai
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to TZ nie ma ulubionego zapachu
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz Cirrus Amouage
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to jeszcze ich nie znam, wciaz szukam wlqasnie 3 idealow bo do jednego nigdy sie nie ogranicze
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Cirrus Amouage dla TZ, Artemisia dla siostry, mama ma juz swoje ukochane perfumy, tata rowniez
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca Azzaro Azzura
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem Envy me Gucci
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką od zawsze i co się do tego przyczyniło moja mama, ktora tez jest albo jaki zapach - wiele zapachow, ostatnio niszowe powoduja umnie wzmozona chec posiadania wiecej i wiecej
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 18:43   #15
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość:Jugle Elephant
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam:nie czułam nienawiści do Lovely ale nigdy nie sądziłam,że oczarują mnie tak bardzo.
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam:może nie była to miłość,ale kupiłam Ralph Ralpha Laurena i na początku je lubiłam ale potem sczerze znienawidziłam
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie:na szczęście nie ma takich
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów:Lovely,Sensations,Light Blue,Noix de Coco
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę:Pure Poison,Lolita Lampicka,Kenzo Amour
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami:Dior Remember Me-piękny bez i niezapominajki.
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz:Pi Givenchy
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to:Baby Doll,Słonik i...sama nie wiem
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego:chętnie podarowałabym mojej mamie ulubionego Angela i Palomę Picasso.
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca:nie z zachodemco prawada ale ze wschodem kojarzy mi się Halloween
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem:hmmm...coś różanego np Rose Absolue albo Ghost
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach:zasadniczo mój pierwszy porządny zapach czyli Baby Doll wprowadził mnie do cudownego świata perfum.Duży wpływ miała też zawsze spora kolekcja mojej mamy.No i oczywiście nasze Forum
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 18:56   #16
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Lolita edp
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam nie było takich
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam nie było takich
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie nie ma takich
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Chance
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Lolitka edp
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami Esencia de duende
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Allure
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz Givenchy PH
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to Lolitka edp, Esencia de duende, 5th Avenue
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Lolitka dla mojej teściowej
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca Halloween
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem Esencia de duende
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach Przyznaję się do tego od 3 lat, a dokładnie od kiedy, to tak jak zadać alkoholikowi pytanie, czy długo pije. NIE PAMIĘTAM!!!
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 19:30   #17
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Dokończ....

Perfumy (i boski krem do ciała - już sama nie wiem, czy wolę krem, czy perfumy )_ które kocham bezgranicznie za trwałość - Angel

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - może nie aż tak, że znienawidziłam, ale na początku strasznie nie spodobała mi się Asja

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - hmmmm... nic do głowy mi nie przychodzi ale "znielubiłam" JPG

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - kiedyś to była Roma. Moja siostra mówiła, że śmierdzę Amolem

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Angel, Flowerbomb, EC

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - EC w różnych odsłonach Lepmicka (chyba we wszystkich odsłonach), L'Or, Tentations

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Lou Lou, Roma

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - Sander for Men

Perfumy, męskie, którch z powodzeniem sama używam - Pi Givenchy

Jeśli miałabyś się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - może do 10-15, ale trzech? Nie da rady

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabyś kogoś bliskiego - zależy kogo

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - żółte Les Belles

Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem - Must

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką - od daaawna
co się do tego przyczyniło - Wizażowe opowieści jeszcze podsyciły moje szaleństwo
albo jaki zapach - zaczęło się od Romy




I gdzie tu miejsce na moją najukochańszą Asję???

Edytowane przez E
Czas edycji: 2006-12-17 o 10:35
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 22:24   #18
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Czarna Coco , JPG Classique , Tendre Poison

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...nie ma takich

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....ostatni o tak myślę o Dune

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...niestety Black Cashmere

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....Tendre Poison , JPG Classique , Neonatura Cocon

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...BC , NR

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...Caffe , uzywała ich bliska koleżanka

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...Gucci PH , L'Instant

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz.
Gucci PH

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Black Cashmere , Le Feu , Shalimar Light

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....NR for her

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....Celine Oriental Summer

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...Eau Des Merveilles

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką... od dawna od czasów szkoły średniej to juz tak pełną gębą i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach...Champs Elysses
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:13   #19
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość, Must ekstrakt, Opium ph edp, Smok, Angel, A`men- ale za nim nie przepadam....
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Green Jeans Versace, Safari...
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam nie ma....
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie Nie ma takiego zapachu, no chyba że moje wynalazki...
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Opium ph edp, Presence MB, Lolita lempicka....
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Mahora, Safari, OI...
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami. Amarige, Adidas active bodies..
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Brak TŻ
Perfumy, Damski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...Sporo: Safari, Kingdom, Black Cashmere, Nu, Oblique RWD
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to Opium ph edp, Black Cashmere i ostatnio LL...
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Amarige, Gucci Homme....
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca Mahora....
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem Addict Fraiche., Słonik..
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach. od liceum, aż wstyd się przyznać...: Le male JPG..
__________________


Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2006-12-16 o 21:09 Powód: dreamer, ramki od cytatu Ci się pokrzaczyły, pozwoliłam sobie to poprawić :)
dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 21:32   #20
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dokończ....

Lubię takie zabawy


Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Le Baiser du Dragon, Desire Dunhill, Histoire d'eau Mauboussin.

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Black Cashmere, w/w Pocałunek, Opium, Agent Provocateur.

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - oj, dużo. Nos mi się często zmienia, nad czym czasem ubolewam, a czasem (np. teraz, bo uważam, że zmieniło mi się na lepsze) się cieszę. Noa, Cool Water, Angel, Sunny Skies.

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie - Scent Costume National, Messe de Minuit.

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Dunhill Desire i Diesel Plus Plus.

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - w/w Pocałunek (widać, że mnie opętało? ), Black Cashmere, Automne Micallef.

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Clea.

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - różnie. Dark Blue Hugo Boss, Cedre Bleu YR i coś jeszcze czego nie pamiętam

Perfumy męskie, które z powodzeniem sama uzywasz - Nomadic Him, Gaiac, Nature Millenaire, drzewko Kenzo, Pi Givenchy i mnóstwo innych, których w tej chwili nie pamiętam.

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia - Le Baiser du Dragon, Must, Be CK.

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - takie, które by pokochał

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Un Jardin sur le Nil.

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Agent Provocateur.

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką? - odkąd pojawiłam się na Perfumach. Dużo czytałam, zanim zaczęłam się wypowiadać...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:20   #21
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... Libertine, Kingdom edt, BC, Jil Sander No.4,Burberry London, Nu edp

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...chanel 19,Mitsouko

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....może nie znienawidziłam,ale po 8 latach "przejadł" mi się kompletnie Angel

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...hmmm...mój tato zawsze krzywi się kiedy wyczuwa piżmo,ale tak ogólnie nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi,że ...cuchnę - cóż za taktowne otoczenie!

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....kiedyś to był Charlie white,teraz chyba Burberry London,Libertine

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...Initial, Kingdom edt,Libertine,lubię nawet buteleczkę od "Cerutti Image"

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...Oui-Non, Le Jardin (czarne) ,Indian Summer,męskie Route 66,malutkie perfumy ,jakieś 10 sztuk przywiezione dla mnie kiedyś przez moją mamę z Grasse(czy tak się to pisze?),Dune, Obsession,Charlie White Revlona,Cherish też Revlona ,Wild MusK,White Musk The Body Shop,perfumy "Zielone Jabłuszko",które były obiektem mojego pożądania,kiedy to dyndały schowane w aksamitne opakowanie na szyjach starszych dziewczyn/kobiet.

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...Chanel Platinum Egoiste


Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...Thierry Mugler B men, Clinique Happy

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Libertine, Jil Sander No.4, Cristalle

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....mama zażyczyła sobie Green Tea,bo przepada za nimi i już do mnie jadą,więc obdaruję ją nimi właśnie

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....Dune

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...Indian Summer,bvlgari "au the blanc", eau de rochas

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach...
o matko...od kiedy pamiętam miałam szajbę na punkcie zapachów,ogólnie różnych woni. Wąchałam i wącham zawsze wszystko co mam w rękach i nie tylko. Parę dni temu przechodziłam obok dopiero co otwartej pizzerii nieopodal mojego domu,na zewnątrz zrobili ładne drewniane wejście do niej,taką balustradę z ciemnego drewna - tam jest ruchliwa ulica,pełno aut i przechodniów,ale nie mogłam się powstrzymać - schyliłam się i przytknęłam nos do tej drewnianej balustrady i "odurzałam" się zapachem drewna. Tak,jest to rodzaj zboczenia,ale tak naprawdę nie wiem skąd to mam - na pewno nie wyssałam z mlekiem matki,bo mama jest prawie kompletnie niezainteresowana zapachami,a wręcz delikatnie puka się w czoło,kiedy każę jej podziwiać moją kolekcję.

Edytowane przez MARTECZKA
Czas edycji: 2006-12-17 o 09:55
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 09:49   #22
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Seria INCENSE CdG awłaszcza Kyoto, Tygrysa (szkoda ze go nie mam ale bede mieć), Słonika. Ale mam tez zapach który bardzo lubie ale jego trwałość jest tak straszna ze zrezygnowąłam z zakupu.
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Chyba nigdy nie było takiego zapachu. Owszem są zapachy które mało mi sie podobały a teraz bardzo np. L'Artisan Passage D'Enfer
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Promesse miłość trwała 2 miesiace a teraz jak je czuje to mi słabo. A i Stożek Issey Myiake uzywałam baaardzo długo i mi zbrzydła.
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Zapachów uzywam dyskretnie i raczej nimi nie porazam otoczenia. Mam tylko 1 znajoma która nie lubi Kyoto.
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - to co dla innych nie jest komplementem dla mnie czasami bywa. I tak naprzykład BC-Pachniesz jak palone liscie w ogrodzie, Angel-"krypta, kaplica czy jakaś inna czarna wdowa", Avignon-"pachniesz jak bys poł dnia chodziłą za kadzielnica na majowej procesji. Ale mam tez miłe ogólnie komentarze: Delice D'Epices "ciociu pachniesz jak ciasteczka babci K. TfT- "ciociu jak ty pieknie pachniesz".
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -
1
Moje prywatne Messe de Minuit ETRO
2 Lolita Lempicka (klasyczna i Midnight - boskie jabłuszko - barokowy przepych, bizuteryjność.
3 Black Cashmere Donna Karan - piekny prosty błyszczacy czarny kamyk
4 Escada Collection - za piekne bogate kreacje jak na prawdziwą trendy FLAKON przystało nigdy sie nie pojawiajaca w tym samym 2 razy.
5 Jezynka i Figa L'Artisana z edycjo limitowanej piekne
6 Blonde Versace i ta grawerowana cudna meduza na flakoniku
7 i wiele wiele innych np. prawie wszystkie flakony Lalique
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami-
1 Oui-Non Kokai - słodkie, owocowe, czarujace i takie dziewczece
2 Lee - kupione w sklepie z dzinsami w byłym NRD-owie- były słodkie, owocowo-kwiatowe lekko duszace z nuta wodną ale były to prawdziwe "perfumy" i na dodatek nikt takich wtedy nie miał.
3 Indywiduelle Ch.J.
2) Les Belles Liberyty Fizz - "zielone pomidory" i mimoza tak mi sie skojarzyły jak pierwszy raz powoachałam.
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - Jest tego tak duzo ze długo by wymieniac. dziś np. Tumulte PH.
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... alez ja uzywam czesto meskich lub unisexów. Oto kilka z nich: Messe de Minuit ETRO, 5-cioraczki CdG, Gaiac Micallef, Mechant Loup i Navegar L'Artisan, Duel i Eau de Fier A. Goutal, M7, PI itd.
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - ale tak się nie da!!!
1 Messe de Minuit, 5-cioraczki CdG
2 Maroussia
3 TfT i Mechant Loup L'Artisan
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - Czesto obdarowuję bliskich zapachami, ale takimi którymi wiem ze im sie podobają choc mi niekoniecznie. Czestp kojarze bliskich z konkretnym zapachem i jest on do nich tak "przyrośniety" ze niechcialabym go zmieniac zaburzajac swoistą harmonię tej osoby i zapachu.
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - perfumy mi sie z tym nie kojarza ale kojarzy mi sie zapach jeziora i trawy.
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Letni chodny wieczór to zdecydowanie Grain de Folie GRES, Le Monde Est Beau Kenzo,
Ciepłu i duszny wieczór to Eau d"Oranve Verte Hermes i Ogródek Nilowy Hermesa.
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... - od zawsze Od urodzenia (tzn. odkad pamietam) uwielbiałam zapachy. Jako dziecko zapach kwiatów jako nastolatka strałam je sie znaleść w flakonach. A ze moja mama miała zawsze kilka flakoników to od nich sie zacheło. Pamietam ze jako dziecko zawsze marzyłam o tym by zamknąć w flakoniku zapach powietrza po deszczu (jak na razie nieudało mi sie to) lub kwitnacej lipy w lipcowy duszny wieczór(tez mi sie nieudało). Swój maniakalizm zaczełam rozwijac przy pomocy kupna flaszek w wieku last 16 kiedy to zaczełam pracowac i zarabiać. Wtedy jeszcze niewiele wiec zapachy były raczej z średniej połki. Na studiach zarobki zaczeły być już lepsze wiec weszłam zapachowo w wyższa polke. No i mój maniakalizm trwa wciąż i coraz bardziej sie pogłebia.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2006-12-17 o 10:40
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 10:21   #23
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - 2)Lolita Lempicka (klasyczna i Midnight - boskie jabłuszko - barokowy przepych, bizuteryjność, czuję się

heheh-czyzby podobny w tym przypadku tok myślowy i identyczne odczucie??

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -
1)Annict Goutal - Grand Amour (czerwony kryształ z boskim motylkiem - Ach! - nie wiem nawet jak pachną ale marzę o niech - ach ten flakonik!), 2)Lolita Lempicka (klasyczna i Midnight - boskie jabłuszko - barokowy przepych, bizuteryjność, czuję się jak księżniczka ).

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2006-12-17 o 16:00 Powód: post pod postem
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 10:30   #24
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Dokończ....

Skopiowałam ten fragment bo jest bardzo podobny do tego co ja sadze.
Ten fragmencik czuje sie jak ksiezniczka miał byc wyedytowane ale chyba za mało razu nacisnełam bekspace.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 10:38   #25
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dokończ....

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Skopiowałam ten fragment bo jest bardzo podobny do tego co ja sadze.
Ten fragmencik czuje sie jak ksiezniczka miał byc wyedytowane ale chyba za mało razu nacisnełam bekspace.
Ok! Nie ma problemu!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 11:12   #26
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Lolita Edp
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Euphoria
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Promesse Cacharel
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Lolita Edp
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Gloria
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - J'adore, NR For Her Edt, Premier Jour
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Mystery Naomi Campbell
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to - Armani Mania
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - jak wyżej
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Skin, Gloria, Lolita Edp
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - Sensi dla Mamy...
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Nina Niny Ricci
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Skin Trussardi
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach - od dziecka a co się przyczyniło? sama nie wiem, Mama ani inne kobiety z mojej rodziny słabo interesuja się zapachami.
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 12:55   #27
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - RL Blue
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Jungle Elephant, Tea For Two
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - jeszcze nie mam takich, chociaż kto wie...
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - nic mi o tym nie wiadomo
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Organza
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Theorema Fendi, Organzy i flakony Annick Goutal
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - 5th Avenue
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - jeszcze nigdy nie próbowałam takich
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Theorema, OI, Słonik
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - GoodLife Davidoff ...
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Songes Annick Goutal
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - Dune, Laguna
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach - od kiedy przypadkiem trafiłam na to forum wpadłam jak śliwka w .. perfumy
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:52   #28
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Dokończ....

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - różnie. Dark Blue Hugo Boss, Cedre Bleu YR i coś jeszcze czego nie pamiętam



Widzę że Twój TŻ uzywa tych samych co mój, chodzi mi o Hugo Boss, prawda, ze sliczne... uwielbiam je na nim...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 17:20   #29
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dokończ....

Na moim chłopie dużo zapachów się nietypowo rozwija. Nietypowo ładnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 17:26   #30
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Dokończ....

Perfumy, które kocham bezgranicznie za trwałość... Angel klasyk, Youth Dew, Cinnabar, OI, Shalimar, Obsession - w sumie większość, bo na mnie perfumy raczej dobrze się trzymają i rzadko narzekam na trwałość.

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Nienawiści nigdy nie było wprawdzie, ale nie podobał mi się na początku - żeby nie powiedziec śmierdział - Angel.

Perfmu, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam... Jak wyżej: wielkiej miłości nigdy nie było, ale długo chorowałam na Zen Shiseido, których szybko się pozbyłam, bo zupełnie nie mogłam dla nich znaleźć okazji.

Perfumy, które uwielbiam, a nienawidzi ich otoczenie... Nienawidzi to może za dużo powiedziane, ale mój TŻ nie lubi większości cięższych, kadzidlanych zapachów, czyli większości tych, które mam na stanie.

Perfmy za które dostaję najwięcej komplementów... Rzadko słyszę komplementy zwiazane z moim zapachem, może jestem zbyt oszczędna w dawkowaniu. Zdarza się za Stellę, Le Feu Light, ostatnio Scent klasyk.

Perfumy, które mają naprawdę piękną butelkę...24 Faubourg Hermesa, Cristobal.

Wracam wspomnieniami do Kookai i do Sunflowers, bo to pierwsze moje poważne perfumy oraz do niepozornej kulki YR o zapachu owoców leśnych, który to zapach bardzo mocno przypomina mi o pierwszej wielkiej miłości.

Perfmy męskie, ktorych mogłabym używać... Z powodzeniem używam Scenta Intense, który w Sephorach stoi po "męskiej" stronie.

3 zapachy, do których mogłabym się ograniczyć to... Dune, BC, Youth Dew i nadprogramowe Smok oraz 24 Faubourg

Obdarowałabym mamę klasykiem 24 Faubourg a TŻ juz niedługo obdaruję Sander For Men, którego wypatrzyłam dzięki Waszym podpowiedziom

Z letnim wieczorem kojarzy mi się Narciso edt i HC edp.

A perfumaniaczką jestem chyba jakoś od podstawówki, kiedy zażądałam na gwiazdkę od rodziców pierwszego flakonu i potem już zawsze musiał być jakiś na stanie
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.